GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-11-2018, 10:08   #221
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 361
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 50424
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Scramble’ye katılmak umut verici. Bir promo keseceğim bugün. Takip konusunda yoğunluğumdan ötürü sıkıntı yaşıyorum ama promolarla ilerleyeceğim gibi. CM Punk’ı ve AJ Lee’yi görünce kuduranlar kudurmaya devam etsinler. Çünkü ileride (umuyorum artıkkkkk) daha fazla görecekler. Elinize sağlık.
imza

Even through the darkest days,
This fire burns always (always).
This fire burns (fire burns) always.

Always (always).

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2018, 11:47   #222
Roaring Like A Storm
The End Of Time - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kassel
Konular: 8
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 1576
Rep Derecesi: The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.The End Of Time IC kemerini kazandın.

Elinize sağlık, güzel şov olmuş. Keşke Adam Cole'un yancıları gibi durmasaymışız çünkü aslında tam olarak öyle değiliz. Yine de aksiyonda olmak güzel. Tekrardan elinize sağlık.
imza
"Dead broke on dope in the show business
And I'm the only name still written on my hit list."

RPG: Jimmy Jacobs

01110100 01101000 01100101
01101101 01100001 01110011 01110011 01100001 01100011 01110010 01100101
01100011 01101100 01110101 01100010

The End Of Time isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2018, 18:14   #223
Amin.
Heartbroken Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1172
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 7480
Rep Derecesi: Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.

Kocam kazanmış güzel ama Cena gibi ikinci sınıf güreşçileri yendiği için şımaracak insanlar değiliz biz.
imza

Sağdaki ben.

RPG GWA: AJ Lee
Başarılar: Loading...

RPG GTW: Ryback (old but gold)
Başarılar
- RybAJ kurmak.
- Şirketi silmek
- GTWC
- USC
- TTC( AJ Lee ile)
- Triple Crown Champ

Heartbroken Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-11-2018, 19:47   #224
pirate princess
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 378
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 42238
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Şovlara yorum bırakmakta çok gecikiyorum bu aralar sınav haftam olduğu için ama geldim işte, önemli olan da bu yani di mi?

Seth güzel konuşmuş, başlangıcı da iyi yapmış. Beğendim. Mr. Dinler'in Hardcore kemeri ile ilgili duyurusu hoş olmuş. Kemerin ilk sahibini belirlemek için izlenilen yöntemi beğendim. 10 Kasım gibi anlamlı bir güne böyle anlamlı bir açılış yakışırdı. Saygıyla, sevgiyle, rahmetle, hürmetle...

Big Cass'in sakatlığı büyük bir sakatlık galiba. Senaryo mu değil mi hiçbir fikrim yok. Adam nerede olursa olsun sürekli sakatlanıyor, işe bak. Aiden'ın Castle'ı konuk ettiği segment gecenin en iyi segmenti olmuş bence. Gerçekten çok beğendim. Castle'ın tavırları zaten beni kendine çekiyor. Seth'in gelip dalmasını biraz anlamsız buldum sadece ama neyse. Maçı Castle kazanmış, tebrikler. English yuhalanmamalıydı bence, doğru olanı yaptı. SPPC'nin kazanmasını isterdim ama yine kayıplarda kendileri ne yazık ki. Ne diyelim, sağlık oldun. GoD'a tebrikler. Ellsworth ve Yano segmenti pek keyifli değildi ama o hardcore-dvd olayı güzeldi. Hunico ve Janela ikilisini çok yakıştırdım. İyi kafadar olur bunlardan. Umarım takım olurlar da biraz domine ederler. Gordon vs Ospreay maçı baya iyi geçmiş. Gordon'a tebrikler. AJ babamın sonuna kadar destekçisiyim, hep söylüyorum. Dieter ve kendisine hep destek tam destek. Strong ve Ciampa olayları çok güzel devam ediyor. Strong'un bu hallerine hastayım. Wentz ajzvsjbsjsvsjsbsksjzhaj, böyle bi şey yok ya akbksbejsns. Neyse, Wyatt'a tebrikler. Maçtan sonra kestiği promo beni sıktı. Çünkü artık şu sıralar herkes felsefe yapıyor promolarda. Tamam bunda bir sıkıntı yok da dozu kaçmamalı. Şapkalı adam anlatırken anlattığı yerde olmayı diliyordum ama sonra o söven adam gelince tüm hayallerim yıkıldı. Main Event gayet hoş olmuş. Punk reise tebrikler.

Asuka hala kendini tanıyamamış, içindeki alter egoyu kontrol altına alamamış. Anlaşılan gerçekten de kellesini almam gerekecek.

Şov gayet güzel olmuş, ekibin eline sağlık 3.8/5.
imza

mükemmel

Finn Balor
Ember Moon
Drew McIntyre
AJ Styles
Becky Lynch
Johnny Gargano
Velveteen Dream
Asuka
Kairi Sane
Charlotte Flair