GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-09-2018, 12:25   #1
#EskiŞehirSpor
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 230
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 15743
Rep Derecesi: StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.StephenTrueway Şirketin yüzü artık sensin.
Standart Masterchef Türkiye Tartışma Konusu

TV8'de cumartesi ve pazar günleri 20.00'de yayınlanan Masterchef Türkiye'yi bu konu altından tartışabiliriz.
imza

mood...

GTW RPG: Finn Balor

En Uzun Süreli GTW Tag Team Şampiyonu
2 Kere GTW Hardcore Şampiyonu
2 Kere Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
Slammy Awards 2017: Tag Team of the Year
GTW Hall of Famer

GWA RPG: BROKEN Matt Hardy

Finn Balor - Jinder Mahal - Asuka - Becky Lynch

Alıntı The Bulldogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dünyanın en iyi güreş şovu.
StephenTrueway isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2018, 12:29   #2
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 461
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 3021
Rep Derecesi: The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.The Moneymaker IC kemerini kazandın.

Murat tam bir reyting makinesi. Adam kitliyor ekrana cins cins hareketlerle. 😂 Birkaç kere denk gelince izledim de yarışmacılar olayı aşırı ciddiye alıyor, izlemesi de zevkli oluyor doğal olarak.
imza

The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2018, 12:29   #3
ajlee
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 699
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 71709
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Cok guzel olabilirdi ama bir Tv8 yapimi olarak sasirtmadi.
imza

rpg: your boss, your first tag team champion sasha banks
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2018, 12:31   #4
Işıklı Undertaker
Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Öyle bir yer de işte
Konular: 70
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 4709
Rep Derecesi: Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.

Yine kanser bir program olacağına eminim. Avrupa'da böyle yaygın olan programlar Türkiye'ye geldiği zaman hep böyle oluyor çünkü.
imza
GÖRÜLECEK BİR ŞEY YOK!
Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2018, 12:33   #5
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5136
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 137240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Formatı fena bozmuşlar. Show TV zamanı sağlam bir yapımdı.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2018, 12:36   #6
ajlee
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 699
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 71709
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Headlock Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Formatı fena bozmuşlar. Show TV zamanı sağlam bir yapımdı.
Aynen. Juriler de iyiydi, yarismacilar da, format da. Seve seve izlerdim.
imza

rpg: your boss, your first tag team champion sasha banks
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2018, 12:37   #7
المهراجا
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 7087
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 186870
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

İmparator Murat beyin Yemekteyiz performansı genellikle ter atma üzerineydi. Ütopya/Survivor Semih Öztürk’den sonra favori Türk televizyon karekterim oldu kendisi. Çok eskilerden Ahu Tuğba’nın sapık aşığı Meriç’i de severdim. Konuyla alakası yok ama belirtelim..
imza

And, forget about the looks, what about the money, huh? What about the money?! You scrimp and you save, you work yourselves half to death, and still, you can't afford what you really want? "That's not fair!" It's not fair that some people are rich, and you're not! "That's not fair!" And you know, you have to face the facts, that the vast majority of you are just born with inferior DNA. And you say "It's not fair I'm born with inferior DNA!" But you feel sorry for yourselves, you wallow in your self-pity, and then you have to face the facts, that life is not fair. And some of you, a select few, you might as well go ahead and admit it, you might as well own up to the philosophy, for some of you, and that is that - Life sucks, and then you die!"

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2018, 12:55   #8
#TeamRAW
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Toronto
Konular: 267
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5387
Rep Derecesi: Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.

Murat veya Mehmet kazanır ama ben tabii ki de reyting makinesi Murat'ı tutuyorum.
imza
zN8A4O.jpg
RPG Brand: Atlas

GWA RPG:Sheamus

Forum Başarıları:4×Onur Kürsüsü (4×Karagöz)
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2018, 12:59   #9
Selin
Ambrollins2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 95
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 11471
Rep Derecesi: Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Şimdi TLC'de Fırıncı mı Yalancı Mı programını izledim ve Masterchef Türkiye'ye fark atar.
imza
-My brothers were in The Shield. My brothers fine with me in the tressing I trusted. My brothers had my back My brothers stood for something. U, I don't know you. Well I knew a guy who look a lot like he was a lier a cheater kind of guy who stables he's brothers in the back In fact that guy took a chair just like this one and he stable it right threw my back and right threw my heart.

-And that was over three years ago and you know what I'm sorry Alright. And I never said that before so I'll say it again I'm sorry alright you think I forgot about I live with that every single day of my life.

x1 Haftanın Parlayan Üyesi (09.09.18)
Ambrollins2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2018, 13:23   #10
-_-
Straight Fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 476
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 33891
Rep Derecesi: Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Murat başlı başına bir reyting malzemesi gerçekten de. Adama söverken bir anda kahkahaya boğulabiliyorum. aşdmwldnwpf Benim de en başta daha büyük beklentilerim vardı ama yarışmacıların çoğu Yemekteyiz'den gelme çirkef insanlar, kavganın bağrışmaların ön planda olmasına şaşmamalı. Mehmet Şef de umarım insanlara tepeden bakmayı bir an önce bırakır, bu kadar uyuz egoist bir adam görmedim. Hazer Şef de tam tersi, efendiliği ve karizmasıyla kendine hayran bıraktı. Aşırı cool bir adam. Yarışma boyunca yüksek sesiyle değil de efendiliği ve yeteneğiyle ön plana çıkan Kerem'in tarafındayız.
imza

11.09.2016
16.09.2018
Straight Fire isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil