GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-01-2020, 14:13   #1
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3743
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Puanı: 450330
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: İntergalaktik Kara Liste

AŞAĞIDA GÖRECEĞİNİZ LİSTE TÜM GALAKSİLERİN YÜCE TAVUSKUŞU'SU DALTON CASTLE TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR. LİSTEDE GÖRECEĞİNİZ İSİMLER İSE ONURSUZ, HAYSİYETSİZ VE TERBİYESİZ DAVRANIŞLARI YÜZÜNDEN DALTON CASTLE TARAFINDAN BU LİSTEYE EKLENEREK HANGİ GALAKSİYE GİDERLERSE GİTSİNLER HUZURSUZ VE MUTSUZ BİR YAŞAMA MAHKUM EDİLMİŞLERDİR.

İNTERGALAKTİK KARA LİSTE

1-FREDERİCK BABİNSKİ
EKLENME SEBEBİ: Dalton Castle ile oturduğu kumar masasında hile yaparak Dalton Castle'ın tüm oğlanlarına ve oğlan edinme haklarına el koymuştur.

2-BRAY WYATT
EKLENME SEBEBİ: Gaz lambası aracılığıyla kendisiyle iletişim kuran ve Money in the Bank 2020 şovunda yardım isteyen ve karşılığında dünyaları teklif eden Dalton Castle'ın bu teklifini reddetmeyerek bir anlamda kabul etmiş, ancak buna rağmen Money in the Bank'te bu anlaşmaya uymayarak sonsuza kadar lanetlenmiştir.

3-KILLI ADAM (A.K.A. BRODIE LEE)
EKLENME SEBEBİ: Bray Wyatt'ın oğlanlarına karşı çıktıkları takım şampiyonluğu maçında Dalton Castle'ı ringde yalnız bırakarak kamyonunu kurtarmaya gitmiş ve maçın kaybedilmesine sebep olmuştur.

DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-01-2020, 14:17   #2
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2167
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 1057979
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1057979

2-BRAY WYATT

saygıdeğer dalton bey, bray wyatt kendine yardım edemedi. üstüne eşi dostu tarafından yardım göremedi. sana nasıl yardım etsin?
imza

Styles Clash & Aschentef

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-01-2020, 14:27   #3
INFITUM'U KINIYORUZ
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dirt Sheet Mahallesi, Nitro Sokak, Palace Of Wisdom Apartmanı No: 619 Slamtown/Merkez
Konular: 387
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Puanı: 131677
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2-BRAY WYATT

saygıdeğer dalton bey, bray wyatt kendine yardım edemedi. üstüne eşi dostu tarafından yardım göremedi. sana nasıl yardım etsin?
Kendinden mi bahsettin sen?
imza

JOHNNY'NİN 50 TONU!

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.

Sizleri Savunacağım
Mick Foley - Shawn Michaels - Bret Hart - John Cena - Johnny Gargano - John Morrison -Minoru Suzuki - Katsuyori Shibata - Kazuchika Okada -Jon Moxley - Kenny Omega -Cody Rhodes - Samoa Joe -AJ Styles Daniel Bryan

RPG: Johnny Mundo
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)
Ocean's Şampiyonu (2 kere)
Hardcore Şampiyonu (1 kere)

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-01-2020, 14:47   #4
Banned
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 592
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 121377
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Roderick Strong da girsin. Dalton Castle'dan daha fazla konuşuluyor. Bu kabul edilemez!
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-01-2020, 14:49   #5
Banned

Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Roderick Strong da girsin. Dalton Castle'dan daha fazla konuşuluyor. Bu kabul edilemez!
Kendisinin davranışlarını gözlemliyorum. Haftaya onun hakkında da bir basın açıklaması yapacağım.
Alt 19-01-2020, 14:51   #6
Banned

Nereden: İzmir
Konular: 592
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendisinin davranışlarını gözlemliyorum. Haftaya onun hakkında da bir basın açıklaması yapacağım.
Beklemedeyiz.
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-01-2020, 14:57   #7
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ÖLECEEEMMM QHSGAJDHLSHXKWGS
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-01-2020, 15:59   #8
Banned
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 507
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 21435
Rep Derecesi: AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21435

Mevlam nasip etmez inşallah bu listeye girmeyi.
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-01-2020, 16:04   #9
INFITUM'U KINIYORUZ

Nereden: Dirt Sheet Mahallesi, Nitro Sokak, Palace Of Wisdom Apartmanı No: 619 Slamtown/Merkez
Konular: 387
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Charles Robinson'un açtığım konudan dolayı listeye eklenmesini istiyorum.
imza

JOHNNY'NİN 50 TONU!

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.

Sizleri Savunacağım
Mick Foley - Shawn Michaels - Bret Hart - John Cena - Johnny Gargano - John Morrison -Minoru Suzuki - Katsuyori Shibata - Kazuchika Okada -Jon Moxley - Kenny Omega -Cody Rhodes - Samoa Joe -AJ Styles Daniel Bryan

RPG: Johnny Mundo
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)
Ocean's Şampiyonu (2 kere)
Hardcore Şampiyonu (1 kere)

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-01-2020, 00:14   #10
Banned

Alıntı AlperMizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mevlam nasip etmez inşallah bu listeye girmeyi.
Asla.
Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Charles Robinson'un açtığım konudan dolayı listeye eklenmesini istiyorum.
Değerlendirilecek.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil