GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-06-2020, 18:04   #11
Best Bout Machine
Bellitex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 43
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 130611
Rep Derecesi: Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bellitex Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bellitex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bellitex Bellitex isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 130611

Cody iki gecede de savunacaktır kemerini. Hager vs Cody isim olarak iyi bir maç ama maçı izlerken uyuruz gibi duruyor.

Hikaru Shida vs Penelope Ford duyurulacaktır diye düşünüyorum dün geceden sonra. Belki Nyla Rose ile Kris Statlander'ın eklenmesiyle four way izleyebiliriz.

Mox vs Cage güzel işleniyor şu ana kadar. Şovun en çok beklenen maçı.

Best Friends alır diye düşünmüştüm başta ama Kenny ve Hangman kemerlerini koruyacak diye düşünüyorum artık. Muhtemelen ALL OUT için FTR vs The Young Bucks vs Kenny & Hangman görebiliriz.

Chris Jericho vs Orange Cassidy duyurulacaktır ilerleyen günlerde.

Sammy Guevera vs Matt Hardy veya Santana&Ortiz&Sammy vs Private Hardy izleriz muhtemelen.

İki geceye yaymaları reytingleri hareketlendirmek için yapılmış bir hamle ama bakalım içini doldurabilecekler mi şovların. Merakla bekliyorum.
imza

the fastest cowboy alive
Bellitex isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2020, 18:32   #12
KeroMysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: KARMA COMPANY
Konular: 288
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 534232
Rep Derecesi: KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
KeroMysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeroMysterio KeroMysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 534232

Alıntı Bellitex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cody iki gecede de savunacaktır kemerini. Hager vs Cody isim olarak iyi bir maç ama maçı izlerken uyuruz gibi duruyor.

Hikaru Shida vs Penelope Ford duyurulacaktır diye düşünüyorum dün geceden sonra. Belki Nyla Rose ile Kris Statlander'ın eklenmesiyle four way izleyebiliriz.

Mox vs Cage güzel işleniyor şu ana kadar. Şovun en çok beklenen maçı.

Best Friends alır diye düşünmüştüm başta ama Kenny ve Hangman kemerlerini koruyacak diye düşünüyorum artık. Muhtemelen ALL OUT için FTR vs The Young Bucks vs Kenny & Hangman görebiliriz.

Chris Jericho vs Orange Cassidy duyurulacaktır ilerleyen günlerde.

Sammy Guevera vs Matt Hardy veya Santana&Ortiz&Sammy vs Private Hardy izleriz muhtemelen.

İki geceye yaymaları reytingleri hareketlendirmek için yapılmış bir hamle ama bakalım içini doldurabilecekler mi şovların. Merakla bekliyorum.
Şu ALL OUT için dediğin Tag Team maçına bence Lucha Brothers eklense ve Ladder Match olsa güzel olur. Öyle bişey olursada maçın sonunda Hangman den bi ihanet gelir.
imza
RPG-Rey Mysterio

NXT'de terör estiren takımların ana kadroda 5 yılı bile dolduramıyor olması...
KeroMysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2020, 04:05   #13
Standartenführer
Eleven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6817
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 3127950
Rep Derecesi: Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eleven Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eleven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Eleven Eleven isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3127950

Günceldir.
imza

Eski Nick: The Purplemaker
Eleven isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2020, 16:12   #14
Kayıtlı Kullanıcı
Not Your Dope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 98767
Rep Derecesi: Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Not Your Dope Not Your Dope isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı KeroMysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu ALL OUT için dediğin Tag Team maçına bence Lucha Brothers eklense ve Ladder Match olsa güzel olur. Öyle bişey olursada maçın sonunda Hangman den bi ihanet gelir.
Bu maç olursa bu yılın en iyi merdiven maçı olabilir. Kadro efsane.
Not Your Dope isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2020, 18:39   #15
All Human Are Monsters
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: T O K Y O W A V E
Konular: 1360
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
RPG Karakteri: Bea Priestley
Rep Puanı: 974823
Rep Derecesi: The Speedrunner isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Speedrunner The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 974823

Üzgünüm Ford ama en fazla Shida'nın geçiş rakibi olabilirsin.
imza

Nobody completes anybody. That's not a real thing. If you're lucky enough to find someone you can halfway tolerate, you sink your nails and you don't let go. No matter what...

- So what, I should just settle?

Yes, thank you. Exactly settle. Because otherwise you're just going to get older and harder and more alone. And you're gonna do everything you can to fill that hole; with friends and your career and meaningless sex but the hole doesn't get filled. And one day, you're going to look around and you're going to realize that, everybody loves you but nobody likes you. And that is the loneliest feeling in the world...
The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2020, 21:14   #16
Fall and Pray
Bulletproof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya/İstanbul
Konular: 689
Favori Güreşçisi: Karrion Kross
RPG Karakteri: Karrion Kross
Rep Puanı: 2595046
Rep Derecesi: Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bulletproof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bulletproof Bulletproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2595046

Keşke Penelope'nin şampiyon olacağı bir şov olsa.
imza

#uncensored

Bu Profil Kross Dönene Kadar Yastadır

RPG
Karrion Kross
Bulletproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2020, 21:08   #17
Fast Five Fanboy!
Jyushin Thunder Liger Fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Fast Five
Konular: 244
Favori Güreşçisi: The Rock
Rep Puanı: 388937
Rep Derecesi: Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Jyushin Thunder Liger Fan Jyushin Thunder Liger Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Jon Moxley’nin rakibinin Brian Cage yerine MJF olmasını çok isterdim ama şu noktada bu da iyi sayılır. Brian Cage’i hiç izlemedim kendisinin nasıl bir performans sunacağı merak konusu. Ama kendisini aşırı düzeyde boostluyorlar bence kemeri koruyacaktır.

Bunun dışında Page & Omega ile Best Friends maçında ancak Page, Omega’ya ihanet falan ederse kemer değişimi söz konusu olabilir. Ama bence bu türde bir klişeye düşmemeliler. Best Friends alasıya kadar Young Bucks ve Lucha Brothers alsın kemeri bence.

Chris Jericho ile Orange Cassidy maçı bence gecenin maçı olacak. Yani bu maça ne desek azdır. İki kaliteli entertainer kişilik bize yılın en iyi maçlarından birisini sunacak gibi hissediyorum.

Hikaru Shida ile Penelope Ford maçı da eyvallah yani. Hikaru Shida’nın daha nitelikli birisi ile karşılaşmasını isterdim. Ancak Nyla Rose denilen overrated kişilik ile maç yapmasından yüz kat daha iyi. Maalesef AEW’nun aşil tendonunun kadın divüzyonu olduğunu düşünmekteyim.

Son olarakta maç kart listesinde görülmesede, Cody ile Jake Hager maç yapacaktı diye hatırlıyorum. Cody’nin; Jungle Boy ile de, Marq Queen ile de yaptığı maçlar çok iyiydi. Gene kemeri korur ama maç ne denli keyifli olur bilemiyorum. Cody beni Archer ile yaptığı maçla üzmüştü, Hager’ın da Moxley ile yaptığı maç kötüydü. Bakalım hayırlısı olsun.
imza

HAYATIMDA İZLEDİĞİM EN İYİ FİLM!
Jyushin Thunder Liger Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2020, 14:10   #18
Kayıtlı Kullanıcı

Konular: 6
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Derecesi: Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Not Your Dope Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Not Your Dope Not Your Dope isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bu hafta eklenen maçlarla bu iki şov baya dolu geçecek. Özellikle ilk gecedeki üst üste kemer maçları çok iyi.
Not Your Dope isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2020, 15:25   #19
Fast Five Fanboy!

Rep Derecesi: Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Jyushin Thunder Liger Fan Jyushin Thunder Liger Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Açıklanan yeni maçlar gerçekten izlemesi keyifli maçlar olacaktır buna hiç şüphem yok. Özellikle FTR & The Young Bucks vs. Butcher and Blade & The Lucha Bros. maçından çok umutluyum.
imza

Jyushin Thunder Liger Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2020, 21:25   #20
Fast Five Fanboy!

Chris Jericho vs. Orange Cassidy maçı gerçek anlamda hem gecenin maçı olacaktır. Belki de bu yılın en çok hatırlanacak maçlarından birisi dahi olabilir. Açıkçası ben Fyter Fest’e hype yapmayacağım diyordum. Ancak bu maç istisna. Bu maçtan çok fazla şey bekliyorum.

FTR & Young Bucks vs. Blade and Butcher & Lucha Bros maçı da keyifli bir takım maçı olacaktır gibi düşünmekteyim. Birileri heel turn falan yapacak mıdır diye tetikte olacağım. Ancak nasıl bir maç çıkacak tam da bilemiyorum.

Lance Archer vs. Joey Janela maçı doldurmalık bir maç olacaktır bence. Joey Janela son derece yetenekli bir kişilik ancak Lance Archer’a yem olacağı da bir gerçek gibi.

SCU vs. Dark Order maçının da farklı olacağını hissediyorum. Ben bu iki grup arasındaki rekabetten çok hoşlanıyorum. Mr. Brodie Lee’nin ve Colt Cabana’nın, Dark Order’a katılması şüphesiz bir şekilde Dark Order’ı daha sükseli bir takım yaptı. Çok özel bir maç olmayacak olsa da keyifli bir maç olacaktır.

Hangman Page & Kenny Omega vs. Private Party maçının da fena olmayan bir takım maçı olacağına inanıyorum. Hatta bu maçta da bir heel turn bekleyebilir miyiz gibisinden bir düşünce içerisindeyim. Dilerim Best Friends maçı gibi kaliteli ancak sıradan bir maç olmaz. Ki olacağını hissediyorum.

Bunun dışında Nyla Rose’un rakibi ve Taz’in duyurusu ile ilgili hiçbir fikrim yok. Sızıntı olmadığı sürece nasıl olabilir ki? Ama bu iki olayda beni heyecanlandırıyor. Dilerim ki tatmin edici şeyler çıkar karşımıza.
imza

Seçenekler Arama
Stil