GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-04-2021, 00:02   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1934
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 814795
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 814795

Standart RPG GWA - 8 Nisan 2021 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
08.04.2021 - 21.00 - C
Air Canada Centre
Toronto, Ontario, Kanada
217.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 7 Neden:

1- Kıtaların Ve Okyanusların Şampiyonu

2- Seth Rollins'e Saldıran Kim?

3- Shinsuke Nakamura vs. John Cena - Hardcore Championship Match

4- Cody Rhodes'un Söyleyecekleri Var!

5- Bir Kadeh Daha

6- Analizler

7- Gözler Tartışmasız Şampiyonun Üzerinde

Tazz: Toronto Air Center'dan hepinize iyi akşamlar sevgili GWA Evreni. Slammiversary'nin ardından GWA tüm hızıyla dünyayı sallamaya devam ediyor!

Buğra Gür: Kanada'da yapılan şovları her zaman sevmişimdir Tazz, anneannemin ördüğü içlikleri giyebiliyorum.

Tazz: İçlik önemli tabii.

Buğra Gür: İçlik giyen adamda p...

Tazz: Atlas başlıyor!

"NO ONE WILL SURVIVE!"

Okyanusların ve Kıtaların Şampiyonu! Tommaso Ciampa kemerleriyle girişte görünüyor. Kıtalararası Şampiyonluk belince, Okyanuslar Şampiyonluğu omzunda ringe doğru geliyor ve kendinden emin şekilde ringe giriyor. Eline mikrofon alıp mikrofonun olduğu kolunu omzundaki kemere sararak düşünüyormuş gibi yapıyor ardından söze giriyor.

Tommaso Ciampa: Bunu beklemiyordunuz değil mi? Corey Graves bunu beklemiyordu, Karl Anderson bunu beklemiyordu, o gün Los Angeles'ta bulunan tek bir ruh bile bunu tahmin edemezdi! Şimdi bana bir bakın! "En iyisi" olduğu iddia edilen iki kemerin birden tartışılmaz sahibiyim.

Ciampa kemerini kaldırıyor.

Tommaso Ciampa: Hatta dürüst olmam gerekirse bu şirketin en iyisiyim! Evet, yanlış duymadınız! En iyisiyim! Çünkü hiç kimse sonraki adımımın ne olduğunu tahmin edemez, hiçkimse ne zaman Ciampa'nın merdivenlerinde sonraki basamak olacağını bilemez! Graves ve Anderson bunu bilmiyorlardı, ikisi de peri masallarının sonunun böyle olacağına inanmazdı. Ama buradayım! Tarihin en büyük ve en iyi spor eğlendiricisiyim ve bu REDDEDİLEMEZ BİR GERÇ...

HERE COMES THE MONEY!

Shane Mcmahon elinde mikrofonuyla girişte görünüyor. Ciampa ise sözü kesildiği için öfkelenmiş gibi. Shane bir süre seyircilerin tezahüratlarına gülümseyerek karşılık verdikten sonra söze giriyor.

Shane McMahon: Bu gece bir Atlas akşamında daha Kanada'da olmak gerçekten büyük bir onur! Hepinize teşekkür ettiiğimi belirtmek istiyorum. Dünyadaki en tutkulu izleyiciler olduğunuz için ayağa kalkın ve kendinizi en içten şekilde alkışlayın çünkü GWA seyircisi bunu hak ediyor!

Shane, seyircilerden aldığı yoğun desteğin ardından devam ediyor.

Shane McMahon: O takdirde iş konuşalım değil mi? Ciampa... Pazar gecesi elde ettiğin tarihi zafer için öncelikle seni tebrik etmek istiyorum.

Ciampa, şüpheli ve gergin bir şekilde Shane McMahon'a bakıyor ve ringin iplerine doğru birkaç adım atıyor.

Shane McMahon: Yine de umarım kazanmış olduğun maçın konseptinin ne olduğunu biliyorsundur. "Kaybedenin kemeri, emekli olur!". Anlayacağın o ki dostum, hem Karl Anderson hem de Corey Graves senin ellerinde maçı kaybettiler. Bu durum ise maalesef ki taşıdığın her iki kemeri de emekli kılıyor...

Seyircilerin desteği büyük bir yuhalamaya dönüyor, Tommaso Ciampa ise ring içinde çıldırmış durumda!

Tommaso Ciampa: Ben çantamı bu kemerler için bozdurdum! Ben tarihin en büyük spor eğlendiricisiyim! Ben şampiyon olmayı hak ediyorum!

Shane McMahon: Elbette hak ediyorsundur fakat kurallar kuraldır Ciampa. Her iki şampiyonluğun da emekli edilmiş olduğunu duyurmak zorundayım...

Ciampa ağzından tükürükler saçarak nefretle bağırıyor ve omzundaki Okyanuslar Şampiyonluğunu kaldırıp bağırıyor.

Tommaso Ciampa: Bunun bir hiç olduğunu söylüyorsun öyle mi?! Bunun benim şampiyon olduğumu, tarihin en büyük spor eğlendiricisi, olduğumu kanıtlamadığımı mı söylüyorsun?! Ne diyeceğim biliyor musun Shane?..

Ciampa elindeki kemere bakıyor bir süre.

Tommaso Ciampa: S*KEYİM SENİN KEMERLERİNİ!

Ciampa Okyanuslar Şampiyonluğunu yere seriyor ve üstüne basmak için ayağını kaldırıyor...

Ama kemeri Ciampa'nın ayağının altında göremeden ışıklar gidiyor! Işıklar açıldığında ise bir ses duyuluyor.

"O bana ait!"

Kemer yerinde yok! Ciampa, şaşkın şekilde etrafına bakıyor fakat arkasındakini fark etmesi zaman alıyor...

Lacey Evans! Okyanuslar Şampiyonluğunu elinde tutuyor.

VE KEMERİ CIAMPA'NIN KAFASINA GEÇİRİYOR!

Evans, girişte şaşkın gözlerle ringte olanları izleyen Shane McMahon'a imalı bir bakış attıktan sonra. Yerde baygın şekilde yatan Tommaso Ciampa'nın üstüne ayağını koyarak Okyanuslar Şampiyonluğunu kaldırıyor. Kameramız, bu görüntüler eşliğinde kapanıyor.

Shane McMahon arka alanda. Az önceki olayların ardından hızlıca arkana alana dönmüş ve görevine tam gaz devam ediyor. Kulaklığını takmış durumda ve bazı görüntüleri izliyor. Shane McMahon oldukça dikkatli durumda. Bir görevli gelip Shane'e kahve getiriyor fakat Shane McMahon elinin tersiyle reddediyor. Görevli aniden kahveyi Shane McMahon'ın üzerine döküyor.

Görevli: Ee- efendim çok özür dilerim. Ben gerçekten...

Shane McMahon: KOVULDUN.

Görevli uzaklaşıyor. Shane McMahon görüntülere bakmaya devam ediyor.

Shane McMahon: Yine mi sensin? Yine mi...

Shane McMahon, Seth Rollins'in hastane odasının dışarısını gösteren kameralar bakıyor.

Hastane odasının kapısının önündeyiz. Sami Zayn kapının önünde bir süre duruyor. Oldukça sinirli bir surat ifadesiyle öylece sağına ve soluna bakınıyor. Şimdi surat ifadesini değiştiriyor ve neşeli bir surat ifadesiyle içeri giriyor. Kapı kapanıyor.

Görüntüler devam ediyor. Biraz zaman geçiyor. Aniden kapı açılıyor. Sami Zayn'in odanın içinden telaşlı bir şekilde çıktığını görüyoruz. Ellerinde kan lekeleri var. Sami Zayn elindeki kanı üzerindeki kıyafete siliyor. Şimdi hızla koşarak alanda uzaklaşmak istiyor. Birden yaşlı bir adama çarpıyor. Yaşlı adam sinirle Sami Zayn'e bağırırken Sami Zayn onu umursamadan alandan uzaklaşıyor.
Shane McMahon: Lanet olsun.

Shane McMahon görüntülere bakmaya devam ediyor.

Shane McMahon: Bu işi daha önce ciddiye almalıydım.

Shane McMahon bakınmaya devam ediyor. Önce patlama anının görüntülerine bakıyor.

Seth Rollins hızla yürümeye başlıyor. Telefonunu cebine atıyor. Şimdi otoparka geliyor ve limuzini görüyor. Seth Rollins keyifli bir şekilde limuzine doğru yöneliyor. Şimdi limuzinin kapısını açıyor.

TİK TAK TİK TAK TİK TAK TİK TAK TİK TAK TİK TAK... BİP! BİP! BİP! BİP

Seth Rollins: Bu da ne a-

Seth Rollins aniden arkasına dönüp koşmaya başlıyor. Birden limuzun patlıyor. Büyük bir patlama oluşuyor ve alevler ile duman bulutları otoparkı kaplıyor. Seth Rollins yerden kalkamıyor. Gözlerine sıçrayan alevler yüzünden bir süre öylece suratını tutuyor. Alana görevliler ve Shane McMahon geliyor.

Shane McMahon: Burada neler oldu böyle? Seth? İyi misin?

Büyük bir kargaşanın içinde görevliler yanan aracı söndürüyorlar. Shane McMahon, Seth Rollins'in durumuna bakıyor. Alana sağlık görevlileri geliyor. Kameralar kapanıyor...
Shane McMahon'ın aynı alana ait görüntülere bakmaya devam ediyor. Bu sefer birkaç saat öncesine bakıyor.

Bir limuzin alana yaklaşıyor. Limuzinin kapısı açılıyor ve içinde Sami Zayn iniyor. Sami Zayn ile birlikte tanınmayan başka bir adam daha araçtan iniyor. Adam bir çanta çıkartıyor ve aracın altına doğru yatıyor. Araca bir şeyler yaparken Sami Zayn telefonunu çıkartıyor.

Sami Zayn: Seni aptal herif. Hiç sorgulamadan buraya geleceğini biliyorum. Neden sorgulaman gereksin? Sonuçta herkes arkanda öyle değil mi? Altın çocuk ve Shane'in bir numaralı kaltağı. Hepinizden nefret ediyorum ve hepinizi tek tek ortadan kaldıracağım. Hak ettiğiniz tek şey bu. Olmanız gereken yer cehennemin en uç noktası.

Sami Zayn şimdi telefonundan mesajlar atıyor ve bir yandan kahkaha atıyor. Sami Zayn şimdi adama bağırıyor ve daha hızlı olmasını söylüyor. Adam patlayıcıları yerleştirdikten sonra aniden aracın altından çıkıyor. Sami Zayn cebinden bir miktar para çıkartıyor ve adamın eline sıkıştırıyor.

Yabancı Adam: Konuştuğumuz para bu değildi. Girdiğim tehlikeyi bile karşılamıyorsun.

Sami Zayn: Kaybol.

Sami Zayn kovuyor adamı ve telefonundan mesajlar atmaya devam ediyor. Şimdi biraz ilerliyor ve arka alanda bir noktaya gizleniyor ve Seth Rollins'in gelmesini bekliyor.
Shane McMahon: Seni...

Shane McMahon aniden ayağa kalkıyor ve bağırmaya başlıyor.

Shane McMahon: Bana çabuk Sami Zayn'ı getirin! HEMEN!

Kameralar kapanıyor.

SHIN SU KE NAKAMURA! Çiçeği burnunda Hardcore Şampiyonu ilk unvan savunması için seyircilerin de eşlik ettiği muazzam bir atmosferde sanat eseri gibi bir giriş gerçekleştiriyor. Seyirciler onun şarkısını söylemeye devam ederken kemerine sarılıp rakibini beklemek için girişe bakıyor.

MY TIME IS NOW!

John Cena, seyirci desteğini arkasına alarak geliyor ringe. Ringe gelirken küçük bir çocuğa şapkasını takıp sarıldıktan sonra ringe giriyor ve iplere tutunarak ısınıyor. Hakem, iki güreşçiyi de kontrol ettikten sonra kemeri havaya kaldırıyor ve maç başlıyor.

Hardcore Championship Match
Shinsuke Nakamura (c) vs John Cena

İki isim lock-up'a girmek için birbirlerini kolluyor ve birbirlerinin etrafında dönüyorlar. John Cena, lock-up'a girmek adına ilk hamle yapan taraf oluyor fakat Shinsuke Nakamura hızlı bir şekilde eğilerek lock-up'tan kaçıyor ve yavaş yavaş yürüyerek Cena'ya gülüyor. İki isim farklı köşelere geçerek tekrar lock-up'a girmek için fırsat kolluyorlar. Nakamura bu sefer lock-up için atılıyor nitekim bu sefer eğilerek lock-up'tan kaçınan taraf John Cena! Şimdi de John Cena gülümsüyor ve Nakamura'ya "U can't see me" taunt'u atıyor. Nakamura ise gerçekten Cena'yı göremiyormuş gibi yapıyor ve gözlerini ovuşturuyor. Bu sekansın ardından iki isim de birbirlerine tebessüm ediyorlar ve şampiyonluk maçına dostane bir hava katıyorlar maç başlarken.

İki isim, tekrar maça odaklanıyorlar ve lock-up'a girişiyorlar nihayetinde. John Cena, gücü sayesinde başta Nakamura'ya birkaç geri adım attırmayı başarsa da Nakamura, son anda yer değiştirerek Cena'nın sırtının köşeye çarpmasını sağlıyor. Cena, köşeye geldiğinde kollarını havaya kaldırarak kendilerini ayırmaları için hakemi bekliyor, Nakamura ise kafasını Cena'nın göğsüne yaslayıp kollarını sallayarak taunt atıyor. Cena garipseyerek ona bakarken Nakamura geriye doğru çekiliyor ve eliyle gözlük sembolü yaparak Cena'ya "Seni görebiliyorum" mesajı veriyor. Cena, biraz gerilmiş görünürken Nakamura otuz iki diş sırıtıyor.

İki isim tekrar lock-up'a girişme denemesinde bulunuyorlar fakat bu sefer Cena, rakibinin kolunu yakalamayı başaran taraf oluyor. Nakamura'nın kolunu kilitlemeye çalışırken iki isim kendi etraflarında bir süre dönüyorlar. Cena sonunda Nakamura'nın kolunu döndürüyor ve bileğini bükerek onu tek dizinin üstüne düşürüyor. Nakamura ayağını Cena'nın bacağına koyarak kurtulmayı denese de uzun süre zor durumda kalıyor. En sonunda Nakamura, bir taklanın ardından kip-up ile kalkıyor ve bir flip hareketi ile kilidi tersine döndürüyor, şu atletizme bir bakar mısınız?! Şimdi Nakamura, Cena'nın kolunu yakalıyor ve hemen bu durumu headlock'a dönüştürüyor. Cena, Nakamura'yı iplere doğru sürüklemeyi başarıyor ve iplere doğru gönderiyor. İplerden gelen rakibini önce Leap Frog ile atlatıyor ve tekrar gelmesini bekliyor fakat gelin görün ki Nakamura kollarını iplere kilitleyerek orada bekliyor ve Cena'nın planlarını sekteye uğratıyor. Ardından ipte biraz gülerek salındıktan sonra "Kamooooooon" tauntu atıyor.

Cena bu taunt'a hızlı bir yumrukla cevap vermek istiyor fakat Nakamura, Cena'nın elini havada yakalayarak Forearm darbesini yapıştırıyor! Strong Style Strike Combo! Cena, darbelerin nereden geldiğini anlamadan yumruk ve tekme darbeleri yedikten sonra Enzuigiri ile yerde buluyor kendisini! Cena toparlanmak adına köşeye oturduğunda ise onu takip eden Nakamura'dan Bad Vibrations'a maruz kalıyor! Hakemin 5'e kadar saymasıyla Nakamura sonunda acı içerisinde boğazını tutan rakibini serbest bırakıyor. Zor nefes alarak ayağa kalkan Cena, içinde olduğu duruma dair Nakamura'nın karın boşluğuna sağlam bir yumruk yapıştırıyor! Nakamura'nın kafasına da bir yumruk gömdükten sonra rakibini Irish Whip ile bir köşeden diğer köşeye yolluyor Cena ve arkasından koşarak takip ediyor ama Nakamura, usta çevikliğiyle son anda köşeden çekiliyor ve köşeye çarparak yere serilen taraf John Cena oluyor! Nakamura, tekrar Bad Vibrations için ayağını Cena'nın gırtlağına dayamak istiyor ama Cena havada yakalıyor Nakamura'nın ayağını, rakibinin ayağını bırakmadan ayağa kalkıyor ve Spin Out Powerbomb! Cena şampiyonluk için tuşa gidiyor 1...2

Nakamura şampiyonluğu bu kadar erken bırakacak değil! Nakamura, kalktığı gibi oturur pozisyondayken kafa kilidine alarak baskıyı devam ettiriyor Cena. Nitekim Nakamura, ağır ağır ayaklarının üstüne kalkmayı başarıyor ve Cena'nın karnına yumruk darbeleri geçirerek kilidi kırıyor. Sert ve hızlı Forearm darbelerinin geri adım attırdığı Cena, Nakamura'yı sendeletecek güçlü bir yumruk darbesi ile tekrar ortak oluyor maça! Şimdi Irish Whip için Nakamura'yı iplere yaslıyor fakat Nakamura karşı iplere gitmek yerine Cena'nın kolunu bükerek karşılık veriyor ve ardından o pozisyondayken Cena'nın göğsüne sert bir tekme yapıştırıyor! Sersemleyen Cena'ya Feint Roundhouse Kick deniyor Nakamura ama Cena eğilerek kaçıyor. Yine bu bir kurtuluş değil çünkü Nakamura hiç bozmadan dönmeye devam ederek Spinning Wheel Kick'i yapıştırıyor! Ne manevra ama! İki isim de yerde kalıyor...

İki isim ağır ağır da olsa yaklaşık aynı anda ayağa kalkmayı başarıyor ve birbirlerine doğru koşuyorlar. Cena'nın Running Lariat denemesinden eğilmek suretiyle kurtulan Shinsuke Nakamura'dan geri dönüşte One Leg Drop Kick! Cena yerde kalıyor! Cena, kafasını tutarak ayağa kalkmaya çalışırken Nakamura, gaza gelmiş durumda, kip-up ile ayağa fırlıyor! Kalkmakta olan rakibinin göğsüne ardı ardına sağlam tekmeler geçirdikten sonra Cena'nın kafasına geçirdiği güçlü bir tekme ile onu tamamen tere seriyor! Cena acı içinde köşeye yuvarlanıyor ve ayağa kalkmayı başardığı gibi üstüne yürüyen Nakamura tarafından Irish Whip ile diğer köşeye gönderiliyor. Nakamura'dan köşedeki Cena'nın karnına doğru Running Knee Strike! Hemen ardından sersemleyen Cena'yı yatay şekilde köşeye çıkarıyor ve açıkta olan karnına çok sert bir diz darbesi! Cena acı içinde yere düşüyor ve bunu fırsat bilen Nakamura kemerini korumak adına tuşa gidiyor 1...2

John Cena'yı mağlup etmek tabii ki de bu kadar kolay değil! Nakamura, yavaş yavaş kalkmakta olan Cena'yı kaldırmak adına kavrıyor ama Cena, sert bir dirsek darbesi ile Nakamura'nın planlarını suya düşürüyor. Nakamura, sersemleyerek geri çekildiği gibi hızla iplere doğru koşuyor Cena. Kendisini Clothesline vurmak için bekleyen Nakamura'dan eğilerek kaçıyor ve diğer iplerden de sekiyor, Shoulder Block! Nakamura'yı yere seriyor! Yediği darbeden sonra hızlı şekilde tekrar kalkmayı başaran Nakamura ikinci bir Shoulder Block ile yere seriliyor! Cena, ivedilikle ayağa kalkan Nakamura'yı tutuyor ve SPIN-OUT POWERBOMB! Cena Five Knucckle Shuffle için hazırlanıyor! Tauntunu atıyor ve yere serilen Nakamura'ya doğru eğiliyor. Fakat Nakamura! Eğilen Cena'yı uzun bacakları yardımıyla yakalıyor ve hızla döndürerek Armbar bağlıyor! Cena'nın kaçacak yeri yok!

Ama savaşacak yeri var! Ellerini birbirlerine bağlıyor ve tüm gücüyle Nakamura'yı kaldırıyor, Powerbomb! Ama Powerbomb'ı vurduğu yerde kalıyor çünkü Nakamura bu hareketi Triangle Lock'a dönüştürmüş durumda! Cena, nefessiz kalıyor! Pes etmek için kaldırdığı eli sallanıyor havada, bilincini kaybetmek üzere! Hakem, Cena'nın durumunu kontrol ediyor...

Ama Cena hayatta! Elini sertçe yere vuruyor ve yavaş yavaş ayaklarının üstüne kalkmayı başarıyor! Ardından kendisini nefessiz durumda bırakan Nakamura'yı Fireman's Carry pozisyonuna alıyor! Attitude Adjustment mı görmek üzereyiz?! Hayır! Nakamura kurtuluyor ve iki ayağının üstüne düşüyor. Inverted Powerslam! Cena'nın yüzünü yere çarpıyor Nakamura! Üstünlüğü bırakmaya niyeti yok! Şimdi de bu üstünlüğü zafere dönüştürmek için köşeye atıyor kendisini Nakamura. Tüm arena Kinshasa için hazır! Nakamura bir eliyle ipi tutarak kendisini aşağı bırakıyor ve kalkan Cena'ya koşuyor. KIN SHA S... HAYIR! CENA ÇELME TAKIP STF'E DÖNÜŞTÜRÜYOR POZİSYONU! RİNGİN TAM ORTASINDALAR! NAKAMURA'NIN PES ETMEKTEN BAŞKA ÇARESİ YOK! ELİNİ KALDIRIYOR! YENİ ŞAMPİYON!

Nakamura hızlı bir manevrayla Armbar'a dönüştürüyor pozisyonu! Nakamura hala maça ortak! Hala şampiyon! Cena, Armbar'ı Nakamura'nın üstüne yığılarak tuş denemesine dönüştürüyor 1...2... Nakamura, hızla uzun bacakları ile köşeye ittiriyor Cena'yı. Ama köşeye çekilen Cena çok sert bir lariat ile dönüyor geri! Nakamura'nın kafasını koparıyor adeta! Nakamura, geriye doğru bir takla atarak yere serilirken, Cena da yorgun bir şekilde düştüğü yerde kalıyor. İlk kalkan taraf olan Cena, Nakamura'yı kaldırmak istiyor ama Nakamura, birden kendine geldi sanki! Strong Style Strike Combo! Cena aldığı sert barbelerle neye uğradığını şaşırıyor! Nakamura geriliyor ve Left Knee Strike! Hemen köşeye atıyor kendisini Shinsuke Nakamura. Artık Kinshasa için hazır! Tauntunu atıyor ve kemerini korumak için koşuyor KIN SHA SAAAAAAA!

JOHN CENA RAKİBİNİ HAVADA YAKALIYOR! ATTITUDE ADJUSTMENT! BİTTİ! YENİ ŞAMPİYON GELİYOR! 1...2...

Cena çalan müziği duyunca şaşkın şaşkın tuşu bırakıyor ve etrafa bakınmaya başlıyor ama hemen arkasından elinde bir masayla ringe giren Slater'ın farkında değil! Slater, masayı köşeye yerleştirirken Cena onu fark ediyor ve üstüne atlıyor hemen öfkeyle! Heath Slater, son anda kaçıyor ve masa Cena'nın vücuduyla parçalanıyor! Cena vücuduna batan kıymıkların içinde acı içinde yatarken Nakamura, sürünerek Cena'nın üstüne gidiyor ve kolunu rakibinin üstüne atarak tuş deniyor 1...2...

3!

Kazanan ve hala Hardcore Şampiyonu: Shinsuke Nakamura

Nakamura kazanıyor! Hakemden kemerini aldığı gibi, yorgun argın arenayı terk ediyor. Bu arada Slater'ın anons ekibinden bir mikrofon aldığını görüyoruz. Mikrofonu alarak ringe giriyor.

Cena'nın masanın içine geçtiği köşenin karşısındaki köşeye geçip iplere ağır hareketlerle tırmandıktan sonra seyircileri ve Cena'yı süzdükten sonra yarı öfkeli yarı kibirli bir tavırla söze giriyor.

Heath Slater: Slammiversary'nin hoş bir yeniden gösterimi gibi oldu değil mi John? Açıkçası sen olabildiğince rahatsız bir şekilde yerde yatarken yukarıda oturup seni izlemekten zevk almaya başladım. Bütün olayın bu değil miydi zaten? "Yukarıda olmak" Doğruyu söylemek gerekirse bu tavrın beni hasta ediyordu John, sen beni hasta ediyordun! Kariyerinin başladığı andan bu yana tüm spot ışığını istedin ve bu asla değişmedi. Belki de seni bunun için suçlamamalıyım zira tarihin en iyi kıç yalayıcısı olmanın bir ödülü olarak çalıştığın her şirket sana bu spot ışığını bahşetti. WWE'de de böyleydi GWA'da da, dilinin takım elbisesinden içeri girmediği hiçbir k*ç kaldı mı Johnnie?

Heath Slater, yüzünü kameraya dönüp el sallıyor.

Heath Slater: Ah WWE'den mi bahsettim ben az önce? Sanırım bu yasaklı bir cümleydi değil mi Shane? Beni izliyorken bana söylemek ister misin? Baban, umarım şu an mezarında Cena'nın olduğundan bile daha rahatsızdır, kaç kere kıçını yalamaları karşılığında Cena gibi adamları reklam yüzü haline getirdi?

Tüm arena duydukları karşısında şok içindeyken Slater devam ediyor.

Heath Slater: Siz moronlar sadece size gösterilen güreşçinin adını bağırmak ve işe yaramaz hayatlarınızdan biraz kaçmak isterken size bu sektörün gerçeklerini gösterdiğim için özür mü dilemeliyim? Çünkü bu asla gerçekleşmeyecek! Birkaç hafta önce Chris Jericho'nun ki onun da en az senin kadar iyi bir kıç yalayıcı olduğunu düşünüyorum John, haftalar önce söyledikleri beynimde yankılanmaya devam etti. Money in the Bank gecesinin ana maçında olmayı hak eden taraf gerçekten de sen miydin? Beni alt liglere itelemişken nWo'nun yüzü olacak olan gözbebeği sen mi olmalıydın? Bunları düşünürken gerçekten sorguladım John, o gece o maça çıkan her bir güreşçiyi sorguladım...

Slater, köşeden aprona inip ringe girerken konuşmaya devam ediyor.

Heath Slater: Tarihin en iyi k*ç yalayıcısı olan seni bir köşede tutarsak kimlerle karşılaştığını hatırlıyor musun? Her gece Shane'in kamışını yalayarak Shane'in gözbebeği haline gelmiş Rollins ve Chris Jericho... Pazar gecesi Cody'nin Jericho'nun k*çını nasıl kurtardığını düşünürsek o da kendisine yalayacak bir kamış bulmuş diyebilir miyiz? Bence kesinlikle evet, çünkü bu arenadaki herkes Jericho'nun Kane'e karşı adil bir tekli maçta hayatta kalamayacağını biliyordu. İşte sektörün gerçekeri baylar bayanlar, devasa kırmızı bir mutant olsanız dahi eğer diliniz bu yerde yatan adamınki kadar kıvrımlı değilse bu şirkette başarılı olamazsınız!

Slater, Cena'nın dibine kadar yaklaşıyor.

Heath Slater: Ama bu çark kırılacak Johnnie! Ben kıracağım! One Night Stand gecesi, yüzünü bir daha hiçbir k*çı yalayamayacağın kadar dağıtacak ve herkese senden daha iyi olduğumu kanıtlayacağım. Çünkü gerçek bu Bay John Cena, s*ktiğimin gerçeği bu!

Slater elindeki mikrofonu Cena'nın yüzüne yapıştırıyor! Ardından tüm arenanın yarı öfkeli yarı şok olmuş bakışları rampadan yürüyerek arenayı terk ediyor. Ardından erken bir ara veriliyor ve reklamlar giriyor.

Shane McMahon arka alanda beklerken görevliler aniden Sami Zayn'ı kolundan tutup getiriyorlar.

Sami Zayn: Ne oluyor? Bırakın beni. Çek şu ellerini. Beni rahat bırakın. Dokunma.

Shane McMahon: Siz gidebilirsiniz.

Sami Zayn: Ne oluyor Shane? Gerçekten anlamıyorum. Soyunma odasındaydım ve sıradaki maçımı bekliyordum. Bu adamlar hiçbir şey söylemeden aniden boynuma yapıştılar. Bu korkutucu ve küçük düşürücü bir şey. Neden yani? Tek bir kelime etmek bu kadar mı zor? Neler oluyor? Anlam veremiyorum.

Shane McMahon: Bana aptal numarası yapma Zayn. Bana sakın bir daha aptal numarası yapma. Her şeyi gördüm. Bunları nasıl yapabilirsin? Sen kim olduğunu sanıyorsun, ha?

Sami Zayn bir miktar şaşırıyor.

Sami Zayn: Anlamıyorum, gerçekten anlamıyorum. Ben hiçbir şey yapmadan. Neden bahsettiğin konusunda en ufak bir fikrim bile yok. Haftalardır hastanedeydim ve ben sadece, anlarsın ya acı çekiyorum. Sarsıntı ve başka türlü hastalıklar. Sen ne yaptığımı sanıyorsun? Gerçekten bilmiyorum Shane.

Sami Zayn aniden ağlamaya başlıyor.

Sami Zayn: Lütfen... Bana kızma, beni yargılama. Neler olduğundan haberim yok. Bu iş benim her şeyim ve ben bu işi kaybedemem. Birisi bana oyun oynuyor olsa gerek. Yoksa kamera şakası mı? 1 Nisan'ı geçmedik mi Shane? Neden üzerime geliyorsunuz. Ben çok korkuyorum. Kovulmak, işsiz kalmak istemiyorum. Neden bana bunu yapıyorlar?

Sami Zayn'in elleri titriyor ve gözyaşları dökmeye devam ediyor.

Sami Zayn: Ben...

Sami Zayn konuşamıyor ve ağlamaya devam ediyor. Sami Zayn'ın bu hali karşısında Shane McMahon oldukça şaşırıyor. O sinirli hali yerini sakinliğe ve acıma duygusuna bırakıyor. Sami Zayn arkasını dönüyor ve ağlamaya devam ediyor.

Sami Zayn: Tanrım... Lütfen bana yardım et...

Shane McMahon elini Sami Zayn'ın sırtına atıyor ve sakinleştirmeye çalışıyor. Tam konuşacağı sırada...

SAMI ZAYN ANİDEN DÖNÜP SHANE MCMAHON'A HEADBUTT PATLATIYOR! SAMI ZAYN ŞİMDİ STOMP DARBELERİ VURMAYA BAŞLIYOR. SHANE MCMAHON'IN KAFASINA VURUYOR STOMP DARBELERİNİ. ŞİMDİ SHANE MCMAHON'I YERDEN KALDIRIYOR VE KENARDA DİZİLİ OLAN SANDALYELERİN ÜZERİNE DOĞRU FIRLATIYOR. SHANE ÖNCE SANDALYELERE ARDINDAN DUVARA ÇARPIYOR. SAMI ZAYN ÜZERİNE GİDİYOR SHANE MCMAHON'IN KALDIRIYOR VE DUVARA DOĞRU POWERBOMB İLE GÖMÜYOR. SAMI ZAYN ŞİMDİ AYAĞINI SHANE'IN KAFASINA DOĞRU BASTIRIYOR. ŞİMDİ SHANE MCMAHON'I BIRAKIYOR. SAMI ZAYN UZAKLAŞACAĞI SIRADA BİRİSİNİ GÖRÜYOR...

Anna Jay: Ben, Shane McMahon'a bakmıştım. Yeni sözleşme için. Galiba yanlış bir zamanda geldim. Şey...

Anna Jay yerde yatan Shane McMahon'a bakıyor ve gülüyor. O gülünce Sami Zayn tuhaf bir şekilde bakmaya başlıyor. Şimdi hiçbir şey söylemeden sinirli bir şekilde Anna Jay'in yanından geçip gidiyor. Anna Jay arkasından bakarken kameralar kapanıyor.

Kameralar kapanıyor.

Buğra Gür: Ah, yine başlıyoruz. Sela sesleri.

Tazz: ?

Buğra Gür: Yani. Allah kahretsin. Ne diyebilirim ki?

Tazz: ?

Girişte dumanlar yükselmeye başlıyor...

KINGDOM! Müzik çalar çalmaz seyirciler ayağa kalkıyorlar. Cody Rhodes girişte görünüyor. Cody Rhodes girişte görünür görünmez büyük bir yuhalama reaksiyonu kopuyor. Bu yuhalama reaksiyonu dindikten sonra başka bir bölümden Cody chantleri yükseliyor. GWA seyircisinin kafası en az Tazz kadar karışık. Dumanlar yükselmeye devam ediyor.

Cody Rhodes şimdi dumanların arasından çıkıyor ve birkaç adım atıyor. Durup seyircileri süzüyor. Derin derin nefes alıyor ve kollarını iki yana açıp taunt atıyor. Cody Rhodes destek ve yuhalamaların birbirine karıştığı bir atmosferde ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Ringin önüne geliyor. Eliyle aprona birkaç defa vuruyor. Şimdi kenara seyircilere doğru dönüyor. Birkaç seyirci ile tokalaşıp spiker masasının önüne doğru geliyor. Cody Rhodes, Buğra Gür ve Tazz ikilisine bakıyor. Buğra Gür'e doğru yaklaşıyor ve yakasından çekiyor. Buğra Gür yay gibi geriliyor. Gergin bir surat ifadesiyle Cody'e bakıyor. Cody şimdi gülümsüyor ve Buğra Gür'ün yakasını düzeltiyor. Kenara dönüyor ve bir mikrofon isteyip yavaş hareketlerle ringe giriyor.

Ekrana son şovda yaşananlar geliyor. Cody Rhodes bir süre görüntüleri izliyor.

Cody Rhodes: Denedim. Anlıyorsunuz öyle değil mi? Defalarca kez denedim, hiç durmadan! Aylar önce Liv Morgan'ı bulunduğu çukurdan çıkartıp, onu o boş duvarların arkasından alıp kim olduğunu gösterdiğim zaman yine deniyordum. Hiçbir zaman tamamlanmadı. Günler geçtikçe denemeye devam ettim. Beni anlayabildiğin zamanlar oldu fakat kendini anlayamadı. Kim olduğunun farkına vardığı günlerde ise beni anlayamadı. Ona birçok çıkış noktası gösterdim. Herkesi geride bıraktım, önüme çıkan herkesi ezip geçtim, arkamı bir kere olsun bakmadım. İleriye o sonsuz ışığa doğru yürüdükçe Liv Morgan'ın yanımda olacağını düşünüyordum. (Cody Rhodes sağına ve soluna bakıyor.) Yanılmış gibiyim. (Cody Rhodes başını öne eğip gülüyor.) Bana inanmayan ilk kişi değilsin ve son kişi de olmayacaksın. Hala bu arenanın dışında ve dışarıda bana inanmayan birçok kişi var. Oysa zihinlerinin içinde her zaman ben varım. Gece uyumadan önce, sabah kalktıklarını, günlerini geçirdikleri her günde akıllarına ben geliyorum. Benim hakkımda bir sürü teoriler oluşturuyorlar. Her konuda bir fikirleri var ve hayal güçleri çığır açmış durumda. Teorier, fikirler, hayal güçleri, kurgular. Hiçbirisi gerçeğe dönüşmedi. Burada gerçekliği yaratan benim. Burayı ve buranın dışarısında her yeri şu an bulunduğu noktaya getiren benim. Ve Liv Morgan...

Cody Rhodes ringin etrafında birkaç tur atıyor.

Cody Rhodes:: Seni özel birisi haline ben getirdim. İçinde hissettiğin, geçmişte yaşadığın her şeyi tekrar ben ortaya çıkardım. Ne kadar değersiz hissettiğini hatırlıyor musun? Hayatta hiçbir değeri ve işlevi olmayan bir kadındın. Gezegendeki yedi milyar insandan hiçbir farkın yoktu. Bundan yıllar boyunca korktun. Geçmişinden korktun, geleceğe bakmaktan korktun. Hayatının anlamsızlığından korktun! Bu sensin. Hayatın korkulardan ibaret. Seni o korkuların içinden çıkartıp gözlerinin içine baktığım zaman bile hala korkuyordun. Hala mı korkuyorsun Liv? Benden mi korkuyorsun? Bu yaptığın saçmalıkların, bana zarar vermeye çalışmanın mantıklı bir açıklaması olması gerekiyor. Ben hala deniyordum. Yıldızları hatırlıyor musun Liv? Bana verdiğin zarar rağmen sana yıldızları ve gökleri getirdim. Geçmişi ayaklarının altına bıraktım. Elinden tuttum ve yürümende yardımcı oldum. Sen, lanet olsun. (Cody Rhodes sinirle bakıyor.) Suratıma geçirdiğin tokatlar yeni bir şey değil. Bana daha önce tüm bedenimi titretecek ve ruhuma etki edecek tokatlar attın. Ama bu farklıydı, bu çok farklıydı! Ne var biliyor musun? Artık uğraşmayacağım. Canın cehenneme!

Seyircilerin reaksiyonu iki katına çıkıyor.

Cody Rhodes: Yoruldum. Güreşmek ve soyadımı, mirasımı yaşatmak beni hiçbir zaman yormadı. Fakat sen, sen beni aylar boyunca sadece yordun! Yıllar önce insanların gözünün içine bakıp söylediğim bir şey vardı. Bana bunun doğruluğunu hatırlattın. Beni tekrar iki sene öncesine sürükledin Liv. (Cody Rhodes aniden bağırıyor.) S**tiğimin kadınları! Hiçbir halta yaramayan ve bu sektörü dibe doğru sürükleyen aptal ucubeler. Yeriniz dışarısı, bu kapının hemen arkası. Sana baktıkça farklı olabileceğini düşünüyordum. Seninle geçirdiğim günler hayata karşı bakış açımı bir miktar değiştirmişti. Şimdi ne düşünüyorum biliyor musun? Sana zarar vermek istiyorum. Bana verdiğin zararın mislini sana ödetmek istiyorum. Ve bunu yapabilecek güç, bunu yapabilecek kudret elimde. Amacım yapabileceklerim ile dünyayı yeniden çok etmek. Tekrar, tekrar ve tekrar! Geçmişi özledin mi Liv? Sana geçmişi hatırlatacağım. Hatırlatmaya devam edeceğim ve bu sefer her şey değişti. Brandi'nin suratına yediği çivili botu, Io Shirai'nin kanlar içindeki bedenini, Bea Priestley'in yanan bedenini ve Becky Lynch'in s**tirip giden bedenini sana hatırlatacağım. Hepsinden ortak bir parça alıp senin üzerinde deneyeceğim. BENİ DUYUYOR MUSUN?

Cody Rhodes:Bana değiştiğimi söylüyordun. (Cody Rhodes gülüyor.) Ben gerçekten değişmiştim. Ama artık değişmek gibi bir derdim yok. Eskiye dönüyorum. Bayanlar ve baylar, çok eskiye dönüyoruz. Kabusunuz geri döndü. Ve bu kabus eskisi kadar tatlı olmayacak. Bundan sonra herkesi, özellikle Liv Morgan'ı karanlık ve dehşet dolu günler bekliyor.

Seyircilerden olumsuz bir reaksiyon yükseliyor şimdi.

Cody Rhodes: Yetkilerimi kullanmanın vaktinin geldiğini düşünüyorum. One Night Stand gecesi tekrar kafese gireceğim. Bu sefer o kafese her şeyi noktalamak için giriyorum. Seni istiyorum Liv Morgan. Bu sefer seni diğerlerinden daha beter hale sokmak için istiyorum. Noktayı vurup yoluma devam etmek için istiyorum. Ayrıca ne var biliyor musun? Kariyerimi ortaya koyuyorum. Ve üstün yetkilerimin doğrultusunda senin kariyerini ortaya koyuyorum. Türü merak ediyor musun? (Cody Rhodes kameraya yaklaşıyor.) Cage Of Deathmatch. Son defa!

Cody Rhodes gülümsemeye başlıyor ve şimdi seyircilere odaklanıyor.

Cody Rhodes: Bayanlar ve baylar, şov devam ediyor ve sürekli devam edecek. Beni merak ediyorsanız, gözlerinizi Pasifik gecesine çevirin. Patronunuz o gece sizlere daha farklı şeyler gösterecek ve buna bayılacağınızdan hiç şüphem yok. Pasifik gecesi görüşmek üzere...

Cody Rhodes mikrofonu yere atıyor. Yavaş yavaş iplerden geçiyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Ekranlara maç kartı geliyor...

Cage Of Deathmatch!
Cody Rhodes vs. Liv Morgan

KARİYERLER ORTADA.

Kameralarımız bir motorcu barının kapısında açılıyor. Kollarını dövmeler ile kaplamış, çoğunluğu iri olan beyaz adamlar kolsuz deri yelekleri ile sert biraları midelerine döküyor ve bu ortamın onları daha erkek yaptığını düşünerek sarhoş olmaya devam ediyorlar. Barın köşelerini görüntülemeye devam ederken tanıdık bir sima çarpıyor gözümüze.

Baron Corbin, oldukça mutsuz ve depresif bir ifadeyle birasını yudumluyor. Üstündeki sargılardan anlaşılan o ki Slammiversary'nin vücudundaki izlerini tamamen silebilmiş değil. Birasını bitirdiği sırada yanına başka bir tanıdık sima yaklaşıyor.

Karl Anderson, elinde iki birayla Baron Corbin'in yanına oturuyor ve biralardan birini Corbin'e uzatıyor.

Karl Anderson: Kaybedilen bir şampiyonluğu atlatmanın en iyi yolu sert bir biradır değil mi? Seni çok iyi anlıyorum ahbap.

Corbin, teşekkür ederek birayı alıyor ve biradan bir yudum aldıktan sonra şaşırmış şekilde Anderson'a dönüyor.

Baron Corbin: Stone Xocoveza mı bu? Bu birayı benden başka seven yok sanıyordum.

Karl Anderson: Bir kere Stone'a alıştığın zaman diğerleri sidik gibi geliyor adamım.

Baron Corbin: Bunu kesinlikle takdir ediyorum.

Anderson ve Corbin biralarını tokuşturuyor. Ardından iki isim konuşmadan yan yana oturup biralarını içiyorlar. İki ismin de düşünceli göründüğü uzun bir sürenin ardından sessizliği bozan Anderson oluyor.

Karl Anderson: Geçen gün internette zaman öldürüyordum, bilirsin ya kafa dağıtmak için yapılan şeyler... ve bir sitede okuduklarım gerçekten ilgimi çekti.

Baron Corbin: Bahsetmek ister misin? Xocoveza içerken dinlemekten kesinlikle keyif alırım.

Karl Anderson, elini deri yeleğinin cebine atıp telefonunu çıkarıyor.

Karl Anderson: Bir internet sitesi. GTR adında hayali bir şirket kurmuşlar içeride. Kulağa çocukça geldiğini biliyorum ama içeride yazanlar gerçekten etkileyiciydi, sanki alternatif bir gerçekliğin içindeymişsin gibi.

Baron Corbin: Nasıl işliyor peki bu şirket?

Karl Anderson: Anladığım kadarıyla oyuncular, oynayacakları karakteri seçiyorlar ve kimliği gizli bir yazar ekibi o karakterleri içine alan bir şirket kurguluyor. Bilirsin işte şovlar, maçlar, kavgalar, PPVler, bir güreş ringinde ne olursa...

Baron Corbin: Bu hikayenin sonu ilginç bir yere gidiyordur diye umuyorum Karl.

Karl Anderson: Kesinlikle öyle çünkü okumaya devam ederken GTR'deki bir takım gerçekten ilgimi çekti, bakmak ister misin?

Anderson, telefonunu Corbin'e uzatıyor.

2 Aralık 2016 Days of Rising:

Ring tam anlamıyla karışmışken Corbin herkesi bir bir atmaya başlıyor ringden. En sonunda yerde yatan Chuck Taylor ile beraber kalıyor. Corbin şimdi Taylor'u tutup kaldırıyor ve End of Days! Çok sertti bu! Corbin tuşa gitmek isterken Reks ringe giriyor o sırada. Corbin vazgeçiyor tuşa gitmekten onu görünce derken.... ROCKET KICK! Karl Anderson yıktı Reks'i!

Anderson Corbin'e hadi tuşa git diye bağırıyor ve Corbin Taylor'un üzerinden tuşa gidiyor! Hakem sayıyor! 1......2......

3!

Kazanan ve Yeni DoR Hardcore Şampiyonu: Baron Corbin.

Corbin kemerin yeni sahibi oluyor! Ringde Anderson ve Corbin birbirine sarılıyor! Herkes ne alaka derken yanlarına Graves de geliyor! Üç isim ringde birlikte tauntlar atıyorlar. Son derece keyifli bir şekilde ringde sevinirlerken Scott Hall girişte mikrofonla gözüküyor.

Scott Hall: Bayanlar ve baylar. İşte Days of Rising'in görüp görebileceği en iyi stable karşınızda duruyor. Bu gece ilk zaferimizi elde ettik ve sizi temin ederim ki bu sonuncusu da olmayacak. Şu ringin etrafına dağılmış işlevsiz adamlara da bir bakın. Şu ringteki üç adamın onda biri bile etmiyorlar. Bu ring bir cehennem ve biz de bu cehennemin melekleriyiz!

Ringdeki üçlü Hell's Angels diye bağırıyorlar! Şov bu üçlünün gövde gösterisi ile son buluyor.
Corbin okuduklarından etkilenmiş bir şekilde Anderson'a dönüyor.

Baron Corbin: "Hells Angels" ne isim ama, Scott Hall'ın etrafımda olmasını da isterdim doğrusu.

Karl Anderson: Kesinlikle öyle ahbap, geleceklerinin ne olduğunu okumak ister misin?

Anderson, tekrar telefonunu Corbin'e uzatıyor.

3 Mart 2017 Days or Rising | Rampage:

Evans zar zor ayaklanıyor ve desteklerle merdivene sürünüyor fakat kör noktadan Karl Anderson, RUNNING SINGLE LEG FRONT DROPKICK!!!! EVANS RESMEN RİNGİN DIŞINDAN UÇUYOR!!! Gallagher bu esnada ringe giren isim oluyor, Corbin kafasına bir European Uppercut geçiriyor ve Anderson ile beraber merdivene çıkıyor. Karşılıklı Forearm'lar gelirken Gallagher'dan ani bir Headbutt! Fakat iki isim de sarsılıyor bu noktada. Gallagher, Anderson karşısında net üstünlüğü korurken Corbin'den LOW BLOW! Seyircilerin yoğun tepkileri eşliğinde Corbin Gallagher'ı Powerbomb pozisyonuna alıyor.. FAKAT O DA NE!

ANDERSON! ANDERSON'DAN DIVING NECKBREAKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!! TEK AYAKTA KALAN İSİM CORBIN! CORBIN ARA ARA AFALLAYARAK MERDİVENLERİ TIRMANIYOR, OLDUKÇA RAHAT BİR ŞEKİLDE MERDİVENİN TEPESİNDE TAUNT'UNU YAPIYOR VE..

VE KEMERLERİ ALIYOR!

Kazanan/lar ve DoR Tag Team Title'ın Yeni Sahipleri: Hell's Angels

Başardı! Hell's Angels güzide bir performans ile kemerlerin yeni sahipleri olmayı başardı! Corbin kemerleri alıp hızlıca Anderson'ın yanına gidiyor, omzuyla destek çıkıyor ve kemeri kardeşinin beline takıyor. Anderson sinmiş bir şekilde Corbin'in omzuna dayanmışken Corbin galibiyetlerini kutluyor.
Baron Corbin: Ne zafer ama! GWA'daki hiçbir takım bunun yakınından bile geçemez!

Karl Anderson: Konu twerk yapmak değilse kesinlikle geçemezler adamım, GWA'deki tüm manevralardan daha da sağlam bir hareket de görmek ister misin?

Corbin biraz daha Anderson'a yaklaşıyor ve beraber Anderson'ın telefonuna bakıyorlar.

31 Mart 2017 Days of Rising:

Anderson sinirle aprondaki kemerini kardeşi Corbin'e veriyor, kaldıracakları sırada Dunne tekrar yılışıyor rakiplerinin yanına. Bu sefer gereğinden fazla sinirleniyor ikili, Anderson iplerden gerilirken Corbin de End of Days için gerilirken Anderson Rocket Kick vuruyor ve Double Rotation End of Days!

Mauro Ranallo: Ne izlediğimizden haberi olan var mı izleyenler?

Byron Saxton: Bitirici hareket felan.

Corbin ile Anderson emin bir şekilde kemerlerini kaldırıyorlar bu sefer, Dunne'ın da üstüne basmayı ihmal etmiyorlar.
Baron Corbin: Bu kesinlikle gördüğüm en sert hareket Karl! İçimde bunu ringde denemeye dair derin bir istek oluştu...

Karl Anderson: Dahasını da okumak ister misin?

Baron Corbin: Gönder gelsin!

Anderson ve Corbin, beraber telefona bakarlarken kamera yavaş yavaş oradan uzaklaşıyor ve barın dışına çıkıyor. Güneşin yavaştan doğmaya başladığını görüyoruz.

Kameralarımız ringe döndüğünde ringin iki tarafında koltuklar olduğunu ve koltukların arasında Buğra Gür'ün olduğunu görüyoruz.

Buğra Gür: Kanadaaaa! GWA tarihinin en eğlenceli, en matrak ve en duygusal Talk Show'una hoş geldiniz. Buğra Gür ile İlişki Testi'ne hoş geldinizzzz!

Buğra Gür: Bu gece GWA güreşçileri hiç sınanmadıkları bir test ile sınanacaklar, bu gece en derin ilişkiler ve dostluklar sınanacak. Baylar bayanlar, lütfen ilk konuklarımızı selamlayın: Yeni Takım Şampiyonları Hall of Pain!

Hall of Pain üçlüsü kemerleriyle görünüyorlar girişte. Hep beraber ringe giriyorlar Buğra Gür ile tokalaştıktan sonra koltuklarına yerleşiyorlar. Buğra Gür ise onlar yerine geçtikten sonra tekrar anonsuna devam ediyor.

Buğra Gür: Lütfen ilişki testimizin diğer konuklarına coşkulu, soslu ve baharatlı bir selam verelim! Team K A J U!

"I won't try to argue
Over the cashews
They're salted
They're raosted
Got them sorted
They come from an apple
They are sun dried
And boiled
They taste like AMAZING!
They're healthy
Im craving now..."

Team Kaju! Dans ederek görünüyorlar girişte. Isaiah Scott, Ryback'ın sırtında seyircilere kaju paketleri dağıtıyor. No Way ise arkalarından dans ede ede geliyor. Ringe girdiklerinde Buğra Gür de dansa katılıyor. Ryback ve Buğra Gür kalçalarını çarpıştırarak karşılıklı twerk yapmaya başlıyorlar!

Teddy Long: Iğhmmm...

Buğra Gür, hemen duruşunu düzeltiyor ve moderatör koltuğuna oturuyor.

Buğra Gür: O zaman Buğra Gür ile ilişki testi BAŞ LA SIN!

Team Kaju koltuklarında zevk içinde alkışlarken Hall of Pain üçlüsü sükunetini koruyor. Buğra Gür, Hall of Pain üçlüsüne dönüyor.

Buğra Gür: O takdirde müstakbel takım şampiyonlarımızla başlıyorum. Henry ve Cesaro, birbirinizi gördüğünüz ilk andan bahsedin bana biraz...

Cesaro: Bundan yıllar öncesiydi Buğra Bey, her zamanki gibi kas çalışmak için en sevdiğim spor salonuna gitmiştim. Benim ağırlıklarımı o salonda kaldırabilen kimse olmadığı için onları sadece ben kullanırdım, bilirsiniz ya işte... Ama o gün geldiğimde ağırlıklarım yerinde yoktu. Çok öfkelenmiş ve aynı zamanda şaşırmıştım çünkü ağırlıklarımın iki katını kaldıran bir beyefendi görmüştüm. Terler, çikolata gibi teninden akıyor ve her saniyesi hayranlık uyandırıyordu. Onu izlediğim her an daha da çok...

Mark Henry: Ne diyorsun lan sen?!?!

Henry, Cesaro'ya saldırmaya çalışırken Teddy Long araya girip onu sakinleştiriyor.

Buğra Gür: Awwwwww, bu çok tatlıydı Cesaro. Pekky Teddybeaarrr sen Markie ile nasıl tanıştığını anlatmak ister misin?

Teddy Long: Aslında bu çok tatlı ve duygusal bir hikaye Buğracığım. 2002 yılında Mark ile ben...

Teddy Long, Mark Henry'nin ona pis pis baktığını fark ediyor.

Teddy Long: Ben... Ben şey... Mark'ın menajerliğini yapmıştım.

Buğra Gür: O zamann sohbete biraz baharat katma vakti geldi aşkolarrr. Hani kaju baharatlı ya? Anlarsınız ehe ehe

6 ismin hepsi Buğra Gür'e garip garip bakınca Buğra Gür, hiç bozuntuya vermeden devam ediyor.

Buğra Gür: Sevgili Ryback ve Scott, ikinizin No Way Jose ile nasıl tanıştığınızı gördük. Peki ya ikiniz birbirinizle nasıl tanıştınız? GWA evreninin duymasını istemez misiniz?

Isaiah Scott: Yaaaa Ryback, bunu sen anlat haydi.

Ryback: Tamamdır, yıllar önce...

Isaiah Scott: "Tamam" mı? Hayır sen anlat demeyecek misin?..

Ryback: Sen anlat diyince ben düşünmüştüm ki...

Buğra Gür: Haydi o zaman ilk tanışmadan farklı bir şey konuşalım. İşleri biraz daha zorlaştıralım. Takım içinde kararları kim alır? Hall of Pain?

Cesaro ve Teddy Long, konuşmak için gözleriyle Mark Henry'den izin alıyorlar Mark Henry, Teddy Long'a bakıp kafasını öne eğince Teddy Long teşekkür ederek konuşmaya başlıyor.

Teddy Long: Tabii ki kurnaz zekam ve tecrübem sayesinde menajer olarak ekibin karar vericisi rolünü üstleniyorum ama genelde Mark Henry, bizi küçük caydırıcılıklar ile yanlış kararlar almaktan alıkoyar.

Cesaro: Evet mesela geçen gün evdeki son kurabiyeyi yediğim için kafatasımı ezeceğini ve beynimi kurabiye hamuruna çevireceğini söylemişti.

Mark Henry, yine Cesaro'ya ters ters bakıyor. Cesaro ise hemen korkuyla sevgilisinin babasıyla tanışan ergen oturuşuna geçiyor.

Buğra Gür: Eee sonra? Yaptı mı? Kurabiye hamurunu yani?

Teddy Long: Buğracığım mikrofonu daha zeki birine vermeni rica ederdim de sol tarafında bir kuruyemiş konusunda obsesif olan tipler oturuyor. O yüzden hiçbir şey diyemiyorum...

Buğra Gür: Kesinlikle öyle Teddy! Obsoso!

Teddy Long: Haydi sorularına dikkat etsene sen...

Bu arada Buğra Gür'ün Ryback ile beraber kaju yediğini ve Teddy Long'a baktığını görüyoruz. Buğra Gür, ağzından kaju saçarak konuşuyor.

Buğra Gür: Soro mo? No soroso?

No Way Jose: *Keyifli kişneme sesleri*

Buğra Gür, Isaiah Scott ve Ryback kahkaha atarak gülüyorlar.

Cesaro: Ne?! Bunu nasıl yaptın?!

No Way Jose: *Gururlu kişneme sesleri*

Mark Henry: YETER!

Mark Henry'nin ayağa kalkmasıyla herkes birden geriliyor ve Mark Henry'den bir tık uzağa eğiliyor. Tüm arenada duyulan son ses Buğra Gür'ün korkmuş yüz ifadesiyle bile yediği kajunun çiğnenme sesi.

Mark Henry: Siz aptallar bir maç istediniz ve k*çınızı tekmeledik! Benim işim insanlara acı çektirmek! S*kimsonik talk showlarda şaklabanlık yapmak değil!

Buğra Gür: Markiieee Markiiieee yoksa öfke kontrol problemlerin mi var? Eminim bu Cesaro ile ilişkinize de yansıyordur. Bizimle paylaşmak ister misin Cesaro?

Cesaro: Açıkçası bu durum kalbimi kırabiliyor yani... Mark'ın bana biraz daha kibar olm...

Cesaro da Mark Henry'nin kendisine pis pis baktığını fark ediyor.

Cesaro: ollll... olmasına gerek yok diyecektim... Evet...

Bu arada Ryback'in de ciddileşip ayağa kalktığını görüyoruz. Mark Henry ile öfke içinde birbirlerine bakıyorlar ve gittikçe daha da yakınlaşacak şekilde face-to-face yapıyorlar. Tam burun buruna geldikleri sırada...

Buğra Gür: HAYDİ ÖPÜŞÜNNNNN!

No Way Jose ise sakince kafa sallıyor.

No Way Jose: *Sakince onaylayan kişneme sesleri*

Mark Henry, Buğra Gür'ü yakasından tutup yere atıyor! Ardından Ryback'ten Mark Henry'e bir yumruk! İkili ringin içinde dövüşmeye başlarken Buğra Gür yuvarlana yuvarlana ringden kaçtı bile. No Way Jose ve Isaiah Scott ikilisi Cesaro ve Teddy Long'un etrafını tam sarmışken...

Teddy Long: İSMET Mİ O?!

Scott ve No Way Jose meraklı gözlerle girişe bakarlarken Cesaro ve Teddy Long, hızlıca ringin altından kaçıyorlar! Scott ve Jose kandırıldıklarını fark ettikleri gibi peşlerinden koşuyorlar ve kovalamaca arenanın dışına kadar devam ediyor. Dörtlü kadrajımızdan çıktığında biz de ringin içindeki titanların savaşına dönüyoruz! Ryback ve Mark Henry amansızca birbirlerini yumrukluyorlar!

Bir noktada Ryback, Mark Henry'nin karnına sağlam bir tekme darbesi vurarak sendeleyerek bir iki adım geri gitmesine neden oluyor. Ardından ise hızlı bir lariat ile rakibine koşuyor ama Henry'e işlemedi bile! Ryback, şok içinde Mark Henry'e bakarken Mark Henry, onu kolayca kaldırıyor. BUĞRA GÜR'ÜN TABURESİNİN ÜSTÜNE WORLD'S STRONGEST SLAM!!!

Buğra Gür: (ağlamaklı şekilde) Ama o... en sevdiğim taburemdi...

Ryback, yerde boylu boyunca uzanırken Mark Henry'nin müziği çalıyor ve Mark Henry Takım Şampiyonluklarını tek başına havaya kaldırarak gövde gösterisi yapıyor. Biz de ne izlediğimizi algılayabilmek adına minik bir reklam arası veriyoruz.

Kameralar dışarıda açılıyor. Günün erken saatlerinden görüntüler geliyor. Bu çocuk görüyoruz ve sokakta koşturuyor. Bir araba çıkıyor. Tam çocuğa çarpacakken çocuk aniden arabanın üzerine atlıyor ardından ise ileriye doğru bir takla atıyor. Çocuk koşturmaya devam ediyor. Bir ağaca doğru zıplıyor. Ayağa ile destek alıyor ve kenarda duran bisikletin üzerine sıçrıyor. Bisiklete biniyor ve hızlı bir şekilde bisikleti sürüyor. Çocuk cebinden bir meşale çıkartıyor ve meşaleyi yakıyor.

Bisikleti sürmeye devam ediyor. Elindeki meşaleyi gerisine doğru fırlatıyor. Bisikleti zıplatıyor ve bir kaldırımın üzerinden ilerideki banklara doğru zıplıyor. Ardından ise koşmaya devam ediyor. Bir evin önüne doğru geliyor. Evin kapısını açıyor aniden. Çocuk hayran bir şekilde eve bakıyor. Bir poster görüyor.

Çocuk elini postere doğru götürüyor ve dokunup geri çekiliyor. Şimdi evin içine bakmaya devam ediyor. Kenarda bir çerçeve görüyor. Çerçevenin içinde Carmella ait bir fotoğraf var. Fakat fotoğraf yırtılmış ve iki parçaya bölünmüş. Çocuk fotoğrafa ben dokunmadan geri çekiliyor ve evi karıştırmaya devam ediyor. Bu sefer kenarda masanın üzerinde farklı bir fotoğraf görüyor. Bu fotoğrafın üzerini çizilmiş. Bu fotoğraf...

Çocuk tuhaf tuhaf fotoğrafa bakıyor ve birden kahkaha patlatıyor. Çocuğun kahkaha sesinden sonra aniden kapı açılıyor ve odaya birisi giriyor. Odaya giren kişinin yüzünü göremiyoruz. Fakat masanın üzerine bir şey bıraktığını görüyoruz.

Kameralar kapanıyor.

DEVIL'S FAVOURITE DEMON!

Kane, ağır adımlarla ringe geliyor. Şaşırtıcı bir biçimde konuşmayı pek sevmeye iblisin elinde bir mikrofon var. Ringe giriyor ve tüm arena kızıllığa bulanmışken konuşmaya başlıyor.

Kane: Chris Jericho!

Kane, girişe bakıyor ve dev bir zebani gibi kıpırdamadan bekliyor ringde. En sonunda o müziği duyuyoruz...

It's My Time to Shine!

Sammy Guevara! Sammy, aşırı özgüvenli adımlarla ringe giriyor. Yerinde duramıyor adeta! Kane ise bir o kadar tepkisiz ve hareketsiz. Guevara ringe girdiği gibi konuşmaya başlıyor.

Sammy Guevara: Kavga mı istiyorsun seni büyük koca adam ha?! İşte buradayım! Asıl hedefinin ben olduğumu biliyorum Kane! Beni tehdit olarak görüyorsun, benden korkuyorsun! Bu anın benim parlama zamanım olduğunu biliyorsun ve bunu benden çalmaya çalışıyorsun! Buna izin vermeyeceğim Kane! Gelecek benim! Bana engel olmak mı istiyorsun?! Haydi dövüş benimle!

Kane tepki vermiyor.

Sammy Guevara: İspanyol Tanrısı Sammy Guevara ile karşılaşmaktan bu kadar mı korkuyorsun Kane? Bir hakem, sen ve ben hepsi bu kadar! Şimdi! Tam bu ringde!

Kane, yavaşça kafa sallıyor. Bir hakem hemen ringe giriyor ve iki güreşçiyi de kontrol ettikten sonra hemen zili çaldırıyor.

Kane vs Sammy Guevara

Zil çaldığı gibi Kane, Sammy Guevara'nın boğazına yapışıyor tek eliyle! Sammy, nefes alamayarak yardım için kollarını sallıyor ama kurtuluş yok. CHOKESLAM! Kane tuşa gidiyor 1...2...3!

Kazanan: Kane

Kane, hemen ayağa kalkıyor ve yerdeki mikrofonu alıyor.

Kane: CHRIS JERICHO!

Kane, bu sefer ayağının dibinde bilinçsiz yatan bir Sammy Guevara ile girişe doğru bakıyor ve sonunda o müzik duyuluyor...

Corey Graves! Elindeki mikrofonla girişte görünüyor.

Corey Graves: Eğer bir Satanist ayini için Jericho'nun cesedine falan ihtiyacın yoksa şeytani zihnin bir şeyleri yanlış hesaplıyor Kane! Money in the Bank çantasının ne olduğunu biliyor musun? İzin ver sana açıklayayım. O çantayı alan kişi çantanın içindeki kontratı kullanarak şirketin en değerli şampiyonuyla bir maç hakkı kazanır, istediği zaman istediği yerde! Pazar gecesi, tüm GWA evreni o çantanın benim için kullanıldığını gördü! Çünkü ben bu şirketin tepesindeki adamım, ben en iyisiyim! Ve Kane... Şirketin en tepesindeki adamı devirmek istediğini varsayıyorum yanlış mıyım?

Kane ağır ağır kafa sallayınca Graves hevesleniyor ve yeleğini çıkartıyor.

Corey Graves: Sana bu fırsatı vereceğim öyleyse! Sen ve ben, şimdi!

Graves, hakeme ringe geri girmesi için işaret veriyor. Ring görevlileri Sammy Guevara'nın bilinçsiz bedenini ringin dışına sürüklerken hakem şaşkınlık içinde iki güreşçiyi kontrol ediyor ve maçın başlaması için işareti veriyor!

Kane vs Corey Graves

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Graves hızlıca Kane'e doğru koşuyor ancak Kane ani bir Uppercut ile Graves'i durduruyor. Graves ani bir yumruk sallıyor ama Kane engel oluyor bir kez daha. Kane, Graves'i iplere atıyor. Graves iplerden sekiyor ve Kane'in altından kayarak geçiyor. Ardından hızlıca ayağa kalkıyor ve sert bir yumruk atıyor. Sonrasında da bir Dropkick çakıyor. Graves ayağa kalkınca iplerden sekiyor ve Kane'in dizine doğru bir Dropkick çakıyor. Kane devrilmiyor ama tek ayak üzerinde kalıyor. Graves hızlıca ayağa kalkıyor ve Kane'in yerde kalan bacağına bir Reverse Chop Block yapıyor ve Kane dizleri üzerine düşüyor. Graves hızlıca ayağa kalkıyor ve Kane'in kafasına bir Big Boot çakıyor. Kane ayaklanıp iplerden sekiyor ve Graves'e bir Big Boot sallıyor ama Graves kendini arkaya atıyor ve tekmeden kurtuluyor. Graves hızlıva ayağa kalkıyor ve Kane'in kendisine salladığı yumruktan sıyrılıp köşeye geçiyor. Ardından Kane'in üzerine atlıyor!

Kane'den bir Uppercut geliyor ve Graves yere kapaklanıyor. Graves çenesini tutarak hızlıca ayağa kalkıyor ve o ayağa kalktıktan sonra Kane ile birbirlerine lockup bağlıyorlar. Bir süre lockup'ta kalıyorlar. Sonrasında Graves bir anda Kane'in kolunu çeviriyor ve onun karnına bir tekme atıyor. Sonrasında da arm breaker yapıyor. Graves hızlıca ayaklanıyor ve Kane'in üzerine çıkıp ona sert yumruklar atmaya başlıyor. Kane bir süre sonra Graves'i üzerinden atıyor ve Graves iplere uçuyor. Kane hızlıca ayağa kalkıyor. Graves'ten bir dropkick geliyor ama Kane eliyle Graves'in ayağını itiyor ve Graves yere düşüyor. Kane, Graves'i yakalıyor ve köşeye atıyor. Sonrasında köşeye koşuyor ve Corner Clothesline çakıyor. Kane, Graves'i tuttuğu gibi ringin ortasına fırlatıyor. Sonrasında ona doğru koşuyor ve Standing Elbow Drop!

Ama boşa. Graves son anda çekiliyor ve Kane yere dirseğini sallıyor. Kane çok etkilenmeden ayağa kalkıyor ancak tam kalkmadan beynine okkalı bir Dropkick yiyor. Kane yere düşüyor. Graves hızlıca köşeye çıkıyor ancak bu esnada Kane ayağa kalkıyor ve Graves, Double Axe Handle için atlıyor. Ancak Kane onu bir anda boğazlıyor. Graves hızlıca Kane'in koluna vurup ondan kurtuluyor. Graves hızlıca köşeden kurtulup ringin boş alanına doğru gitti. Kane ise hızlıca ona hareketlenmek yerine olduğu yerde kalıp Graves'e sert bir şekilde bakıyor. Maç adeta yeniden başlıyor. İkili birbirlerine yavaşça yaklaşıyor ve lockup bağlıyorlar. Kane bu sefer Headlock yapıyor Graves'e. Graves farklı şeyler denese de Bir türlü kurtulamıyor. En sonunda Kane'in karnına doğru dirsekler atmaya başlıyor. Ve bir süre sonra da Kane'in Headlock'undan kurtuluyor Graves. Hızlı bir şekilde iplerden seken Graves, Kane'in üzerine atlıyor.

Kane birden yakalıyor Graves'i ve Fallaway Slam! Graves ayağa kalkıp Kane'e koşmaya başlıyor ama Kane onu birden yakalıyor ve Side Slam! Kane iplerden sekiyor ve Leg Drop! Kane, Graves'i ayağa kaldırıyor ve sert bir Uppercut çakıyor. Graves köşeye gidiyor. Kane onu köşede tutuyor ve tepeye kaldırdıktan sonra boğazlıyor. Super Chokeslam için hazırlanıyor ancak Graves ani bir tekme atıyor ve Super Chokeslam yemekten kurtuluyor. Kane ringin ortasına doğru gidiyor. Graves köşeden atlıyor ve Missile Dropkick! Ancak Kane devrilmek yerine iplerden sekiyor. Graves ise hızlıca ayağa kalkıyor. Kane'den bir Clothesline geliyor. Graves bir süre sonra ayağa kalkmayı başarıyor. Kane bir Big Boot sallıyor ama Graves sıyrılıyor ve Kane'e bir Chop Block yapıyor. Graves iplerden hızlıca sekiyor ve Reverse Meteora! Graves tuşa gidiyor! 1-2-

Kane atıyor! Graves, Kane'i yerde yumruklamaya başlıyor. Bir süre sonra Kane ani bir hamle ile Graves'i boğazlıyor ve Graves ayaklanmak durumunda kalıyor. Graves, Kane'in koluna bir tekme atıyor ve tekrardan kendini kurtarıyor. Ardından hızlıca Elbow Drop deniyor ama Kane abi bir Sit Up yapınca Graves kaçarcasına ayaklanıp iplere doğru sürükleniyor. Kane ayağa kalkıyor ve Graves'e doğru yavaşça yürüyor. Graves bir süre iplerin dibinde Kane'in gelişini beklese de en sonunda dayanamayıp ringin dışına çıkıyor. Kane ringin dışına çıkıp Graves'i kovalamıyor ve ringte onu bekliyor. Graves dışarıda ringe girmek için doğru anı beklerken hakem sayıyor. 1-2-3-4-5-6-7-8-

Graves en sonunda dayanamayıp aprona çıkıyor. Bu esnada Kane üzerine doğru koşuyor ama Graves ani bir Hotshot yapıyor ve Kane'i savuşturuyor. Hakem 9'u sayarken Graves ringe giriyor ve Kane'in ensesine atlıyor. Kane iplerin arasından ringin dışına yuvarlanıyor. Graves bu kez ringte bekleyen taraf. Kane ayağa kalkarken Graves iplerden sekiyor ve Vaulting Body Press için hamle yapıyor ancak Kane'in ani bir şekilde kendisini boğazlayacağını bu kez önceden sezen Graves ipleri bırakmayarak kendisini aprona bırakıyor ve Kane'in eline bir tekme sallıyor. Ardından kafasına da bir tekme sallıyor ve en sonunda da Tornado DDT çakarak kombosunu tamamlıyor. İki isim de rampanın önünde yerde. Bir süre hareket eden olmuyor ve hakem saymaya başlıyor. 1-2-3-4-

Graves ayaklanmaya başlıyor. Bir süre süründükten sonra bariyerlere tutunup ayağa kalkmayı başarıyor Graves. Kane ise zar zor bir Sit Up yapmayı başarıyor. Graves tekrardan şaşırıyor ve koşarak Kane'in kafasına bir tekme atıyor. Kane kafasını bariyere çarpıyor ve yere yıkılıyor tekrardan. Graves bir süre bekliyor ve hakem saymaya devam ediyor. 5-6-7- Graves en sonunda ringe giriyor. Kane ise ayaklanıyor ve hakem saymaya devam ediyor. 8-9- Kane son anda ringe giriyor. Graves ise Kane'i kalkmadan tekmelemeye başlıyor. Ancak Kane kısa bir süre içerisinde ayağa kalkıyor. Kane bir yumruk sallıyor ancak Graves sıyrılıp iplerden sekiyor ve Springboard Tornado DDT çakıyor. Ardından köşeye çıkıyor. Sonrasında da hızlı bir şekilde köşeye çıkıyor ve Frog Splash! Graves tuşa gidiyor! 1-2-

KANE BİRDEN GRAVES'İ BOĞAZLIYOR! Graves tuşu bırakıp kendini Kane'den kurtarmaya çalışıyor. Kane hızlı bir şekilde ayaklanıyor ve Graves'i havaya dikip Chokeslam deniyor ama Graves bir anda kendini Kane'in arkasına atıyor ve Kane'i yumruklamaya başlıyor. Kane bir anda yüzünü Graves'e dönüyor ve bir uppercut çakıyor! Graves çok etkilenmese de Kane ikinci kez bir Uppercut vuruyor ve Graves bu kez takla atarak yere yapışıyor. Kane hızlıca Graves'i yakalıyor ve Scoop Slam'i çakıyor. Ardından iplerden sekiyor ve Dropkick! Kane ayağa kalkıyor ve köşeye çıkıp Graves'in ayaklanmasını bekliyor. Graves ayağa kalktıktan sonra Kane atlıyor ve Diving Clothesline! Kane hızlıca ayağa kalkıyor ve tekrardan Graves'i bekliyor ve bu kez elini de havaya kaldırıyor ve kendisini Chokeslam'e hazırlıyor! Graves ayağa kalkıyor ve Kane onu boğazlıyor. VE CHOKESLAM!

ANCAK CHRIS JERICHO BİRDEN SANDALYE İLE RİNGE DALIYOR VE KANE'İN SIRTINA SANDALYEYİ GEÇİRİYOR!

DQ ile Kazanan: Kane

Hakem hızlıca zili çaldırıyor. Kane, Graves'i bırakıyor ve pek de etkilenmemiş gibi yüzünü arkasına dönüyor ve Jericho'yu görüyor! Kane, Jericho'ya dalacağı sırada Graves bir anda Kane'e Chop Block yapıyor ve Kane'i dizlerinin üzerine düşürüyor. Ancak Jericho birden sandalyeyi Graves'in kafasına geçiriyor ve Graves ringin dışını boyluyor. Kane bu esnada ayağa kalkıyor. Jericho'yu itekleyip iplerden sekiyor ancak Jericho sandalyeyi Kane'in kafasına çakıyor ve Kane yere düşüyor.

Jericho kemerini havaya kaldırırken Judas arena boyunca yankılanıyor ve bu görüntülerle şovun sonuna geliyoruz.

ANCAK KANE BİR ANDA JERICHO'YU BOĞAZLAYIP SIT UP YAPIYOR! KANE HIZLI BİR ŞEKİLDE AYAĞA KALKIYOR VE CHOKESLAM!

KANE CHOKESLAM'İ GEÇİRDİĞİ GİBİ ELLERİNİ HAVAYA KALDIRIP TAUNTUNU ATIYOR VE KÖŞELERDEN PYROLAR PATLIYOR VE IŞIKLAR KIZARIYOR! KANE'İN MÜZİĞİ ÇALARKEN KANE, ONE NIGHT STAND LOGOSUNU GÖSTERİYOR! BU GÖRÜNTÜLERLE ŞOVUN SONU GERÇEK ANLAMIYLA GELİYOR.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2021, 00:04   #2
Leah&Matt
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 1511
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
RPG Karakteri: Dean Ambrose
Rep Puanı: 2982703
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2982703

İlk xd.
imza

“I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”

“There is nothing I would not do for those who are really my friends. I have no notion of loving people by halves, it is not my nature.”

The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2021, 00:06   #3
Chef
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Florida
Konular: 534
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Roman Reigns
Rep Puanı: 611516
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 611516

Kıtaların ve Okyanusların Şampiyonu şerefsiz Ciampa.
Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2021, 01:41   #4
Kayıtlı Kullanıcı
elric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 70
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 143110
Rep Derecesi: elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
elric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elric elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 143110

Alıntı Kevin Steen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kıtaların ve Okyanusların Şampiyonu şerefsiz Ciampa.
Kıtaların Şampiyonu kim bilmem ama Okyanusların Şampiyonu emekli olmadan önce bendim.
imza

"Yarın öleceğini öğrenirsen ne yapardın? Yoksa gün batımından önce mi? Suç işler miydin? Para mı soymak? Ailenle zaman mı geçiriyorsun? Ya da kadere meydan okumanın bir yolunu mu arıyorsun? Ne seçerseniz seçin, kim olduğunuza meydan okuyun. Ancak bekleyen ölümünüzü öğrendiyseniz, geride iyi bir iz bıraktığınızdan emin olun. Oğullarınız ve kızlarınız için hiç kimsenin duymayı kaçırmayacağı bir hikayeyi anlatması için."
elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2021, 00:06   #5
Boğazlarına Takıldık
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 1754
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 1364963
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1364963

Oyyşş ilk şovda kemer koruyoruz.
imza

"Bahtiyar Vahapzade’nin dediği gibi,

“Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, Onun yaşamağı yanmağındadır…”

Saygılarımla."

Ünal Karaman

GWA RPG

Shinsuke Nakamura
3x Hardcore Champion (current)
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2021, 00:20   #6
no matter what they say
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: from the bottom of my heart
Konular: 1674
RPG Karakteri: Seth Rollins
Rep Puanı: 1747132
Rep Derecesi: Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kjetill Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1747132

Müdüriyet gece şov haberi salmış. Öyleyse merakla bekliyoruz akşamı.
imza

Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2021, 01:46   #7
Şaplakcı
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: firefly fun house
Konular: 959
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: Cesaro
Rep Puanı: 1016293
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1016293

Bekliyorum.
imza

RPG : Cesaro
1x Tag Team Champion w/Mark Henry

Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2021, 02:15   #8
The Şeytan Efe
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 106
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
RPG Karakteri: Issiah "Swerwe" Scott
Rep Puanı: 358493
Rep Derecesi: efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
efe1231 efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 358493

Güzel şov olucak gibi.
imza
Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum. -Ardahan Uzkanbaş.
efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2021, 09:09   #9
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bayburt
Konular: 525
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1012684
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1012684

Hardcore maçını basıp kemeri geri alırız.
Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2021, 09:18   #10
My Last Breath
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Really Unknown
Konular: 1940
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 3997712
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 3997712

Sami Zayn şovu oldukça heyecanlı bir şekilde bekliyor. En değerli mücevheri bekliyor.
imza
Discord: Guti El Maestro#2257

"Gaz maskesiyle gül koklamam yeğenim"

“Bats would say that I’m a bad boy”

“To kill without a reason”

“But bodies stacked high never gets old”

“Blood’s always in season”

Stayin Alive & Aschentef

GWA RPG

Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
1x Hardcore Champion (Birkaç saat)
Grado (Retro)
1x Tag Team Champion w/Rene Dupree (55 Gün)
SE7EN (Retro)
Sami Zayn
Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil