GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-04-2021, 13:49   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1934
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 814795
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 814795

Standart RPG GWA - 11 Nisan 2021 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
11.04.2021 - 21.00 - C
Yankee Stadium
New York, USA
218.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 7 Neden

Pyrolar patlıyor ve PASİFİK başlıyor. Kameralar seyircilere doğru dönüyor. Seyirciler çıldırmış gibi çığlıklar atıyorlar. Bazı seyirciler üzerlerindeki kıyafetleri çıkartıp fırlatıyorlar. Bazıları ise ellerindeki pankartları fırlatıyorlar. Bugün son derece çılgın bir atmosfer var. Spiker masasında Buğra Gür bugün giymiş olduğu şık takım elbisesi hakkında Tazz'dan yorumlar istiyor. Tazz onu pek takmıyor. Buğra Gür yakasına kırmızı bir gül takıyor. Tekrar seyircilere dönüyoruz. Derken bir müzik duyuluyor...

WRESTLING HAS MORE
THAN ONE
ROYAL FAMILY

Kingdom! Girişte arka arkaya pyrolar patlamaya başlıyor. Pyro gösterisi uzun bir süre devam ediyor. Kısa bir süre sonra Cody Rhodes yeni stiliyle girişte görünüyor. Ellerini takım elbisesinin yakasına doğru götürüyor. Bir süre girişte duruyor ve seyircilere bakıyor. Şimdi ellerini indiriyor ve yavaş adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Cody Rhodes ön taraftaki birkaç seyirci ile tokalaşıyor. Seyirciler patronun şarkısına eşlik ediyorlar ve bir kısım ise chantler atıyor. Cody Rhodes şimdi çelik merdivenlere doğru yöneliyor.

Cody Rhodes çelik merdivenlerden çıkıyor ve aprona doğru çıkıyor. Apronda iplere tutunuyor ve seyircilere dönüp bağırarak taunt atıyor. Şimdi iplerden geçiyor ve ringe giriyor. Cody Rhodes bir süre derin nefes alarak seyircilere bakıyor. Seyirciler ayaktalar ve Cody Rhodes onlara doğru bir kez daha taunt atıyor. Şimdi kenardan bir mikrofon istiyor. Görevlilerden birisi ringe mikrofon getiriyor.

Cody Rhodes: Bayanlar ve baylar, Pasifik gecesine, Cody Rhodes'un şovuna hoş geldiniz! Ve şu an arka alanda bulunan tüm güreşçiler... Hepinizi girişte görmek istiyorum.

Cody Rhodes köşeye doğru yaslanıyor ve girişe bakıyor. İlk olarak Chris Jericho ve Sammy Guevara ikilisi girişte görünüyor. Sırasıyla Baron Corbin, Karl Anderson, Team Kaju ekibi, Sami Zayn, Lacey Evans, Anna Jay, Mark Henry, Cesaro, Teddy Long, Tommaso Ciampa, Wolfgang, Rhea Ripley, Jeff Hardy ve Brock Lesnar ilk girişte görünen isimler. Daha sonra diğer güreşçiler ve arka alan görevlileri alana geliyorlar. Cody Rhodes gelen kişilere bakıyor.

Cody Rhodes: Herkes burada öyle değil mi? Sanırım olması gereken tüm kişiler burada. Beni kırmadığınız için teşekkür ediyorum çocuklar. (Cody Rhodes başını eğiyor.) İsteseniz bile beni kıramayacağınızı biliyorum fakat nezaketen sizlere teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca ben yokken işleri düzgün bir şekilde yürütmeyi başarabildiğiniz için teşekkür ediyorum. Döndüğümde burayı bu halde bulmayı ümit etmiyordum. Hala illegal işlerle uğraşan adamların şirketi basmadığı için şanslı sayılırız öyle değil mi? Sizler gerçekten harikasınız. Elbette bunu sadece kendi başınıza yapmış sayılmazsınız. Birisi daha var. En az benim kadar yetkilere sahip olan sevgilim dostum...

Cody Rhodes girişe bakıyor.

Cody Rhodes: Şu işe bakın. Kendisi şu an burada değil. Neden? (Cody Rhodes, Sami Zayn'e bakıyor.) Şurada gördüğünüz cesur adam sayesinde. Bunu neden yaptın Zayn? Shane McMahon'a saldırma cesaretine nasıl sahip oldun? Biliyor musun bu çok büyük bir suç. Şimdi seni cezalandırmam gerekiyor öyle değil mi? Seni şovlardan uzaklaştırmam gerekecek. Bana bak Zayn, gözlerimin içine bak ve bana anlat. Shane McMahon gibi masum bir adamdan ne istedin? Bu... BU... GERÇEKTEN...

Cody Rhodes agresif bir şekilde bakıyor. Sami Zayn biraz tedirgin bir şekilde öne çıkıyor. Başını öne eğiyor.

Cody Rhodes: Bu gerçekten harikaydı!

Sami Zayn'ın şaşkın bir şekilde gözleri büyüyor ve şimdi gülmeye başlıyor. Girişte birkaç güreşçi ise birbirlerine bakıyorlar ve durumu sorguluyorlar. Cody Rhodes, Sami Zayn'ı ringe çağırıyor. Sami Zayn ringe geliyor.

Cody Rhodes: Bu gördüğünüz adam bir cesaret örneği sergiledi. İçinde biriktirdiği tüm duyguları dışarıya vurdu ve heyecan dolu bir an yarattı. Bu onun anıydı. İsmini yine hatırlayamadığım ateşli çocuk ile çeyrek patron Shane McMahon'a yaptıkları inanılmazdı. Aradığımız yetenekler dışarılarda geziyor ve spot ışıklarını üzerlerine çekmek için bekliyorlar. Sami Zayn birkaç hafta içinde bunu başarılı bir şekilde yaptı. Seni ödüllendireceğimden emin olabilirsin. Sana gerçek bir ödül vereceğim ve bu yaptığın davranışın muhteşemliğini herkes anlayacak. Shane McMahon'ı umursama olur mu? Onunla ben ilgileneceğim. Keyfine bak ve ana odaklan. Hatta arka alanda eğlen. Şimdi ringimi terk et. Çok fazla kalabalık yapıyorsun.

Sami Zayn ringden iniyor. Cody arkasından bakıp sırıtıyor.

Cody Rhodes: Sizler, bu zamana kadar Shane McMahon'ın sözünü dinleyip, ona boyun eğmek zorunda kalan aptallar. Günün birinde benim geleceğimi düşünmüyor muydunuz, ha? Bu anın gelip, Cody Rhodes'un, GWA'nın tartışmasız liderinin sizlere hesap soracağını düşünmüyor muydunuz? Söyle bana Chris Jericho veya Mark Henry, orada kimi görüyorum? Lacey Evans! Oldukça farklı görünüyorsun. Fakat ne var biliyor musun? Bir kadının yeri orası değil. Özellikle GWA gibi bir yerde siz aptal kadınların yeri her zaman çok daha gerisi. Çabuk arkaya geçin. Yoksa sizi kovmak zorunda kalacağım.

Lacey Evans oldukça sinirleniyor. Rhea Ripley ise başını öne eğiyor. Anna Jay duruma sitem ediyor. Üçlü, görevlilerin zorlamasıyla arkaya diğer erkek güreşçilerin arkasına geçiyor.

Cody Rhodes: Böyle çok daha iyi ve olması gereken bu. Bu işlerin her zaman böyle yürümesi gerekiyordu fakat benim yaptığım hatalar ve olması gerekenden uzaklaşmamdan dolayı her şey aksadı. Bu aksaklıklara artık son veriyorum. Yetki yeniden, bütünüyle elimden ve bundan sonrasına çok daha dikkatli bakacağım. Bundan sonra tüm maçların sonuçlanmasını istiyorum. Dışarıdan müdahalelere artık yer yok. Korkak bir sürtük gibi kaçmaya yer yok. Beni iyi dinleyin. Bundan sonra ringe çıktığınız her an o maçın bir sonucu olacak. Öleceğinizi bilseniz bile o maçı bitireceksiniz. Ayrıca, Chris Jericho beni duyuyorsun değil mi? Bakışlarını benim üzerime çek. Son zamanlarda fazlasıyla eğlendiğini görüyorum. Kutlamalara devam etmek ister misin? Artık kutlama falan yok. Arka alanda yaptıklarını izledim. Bu şirketin içine getirdiğin her bir kadın sayısı için binlerce dolar ceza ödeyeceksin. (Sammy Guevara gözlüğünü çıkartıyor ve yere atıyor. Chris Jericho'ya bakıyor ve bir şeyler söylüyor.) Ayrıca yanındaki maymuna söyle olur mu? Ben söylemeden hareket bile edemez. Ben söylemeden hiçbir şeye itiraz edemez. Ona bu imkanı vermiyorum. Sammy Guevara eğer bir daha benim iznim dışında bir şey yaparsan kovulursun!

Sammy Guevara öylece kalıyor. Chris Jericho daha sakin bir surat ifadesiyle Cody'i dinliyor ve alaycı bir şekilde sırıtıyor. Cody Rhodes şimdi seyircilere doğru dönüyor.

Cody Rhodes: GWA evreni, amacım sizlere daha iyi bir ortam hazırlamak. Saçmalıkları önlemek ve en az kendim kadar harikalıklar yaratmak. Daima bunu düşünüyorum ve şu an yine bunu düşüneceğim. Bu yüzden girişte gördüğünüz bay tartışmasız şampiyona gerçek bir rakip bulmamız gerektiğini düşünüyorum. Elimizde zaten bir isim var. Geçen hafta yaşananları takip ettim. Bu yüzden Kane'e bir fırsat vereceğim. O maskesinin altındaki yaşlı ve buruşmuş suratı umarım şu an gülümsüyordur ve bana teşekkür ediyordur. Umarım zayıf ve yaşlı bedenin biraz olsun dinç durumdadır. Kane'i bu gece adaylık maçına koyuyorum. (Cody Rhodes girişe bakıyor.) Rakiplerinden birisi şurada duran motorcu çocuk. Baron Corbin! Nasılsın Corbin? Ringin içindeki vasat halin umarım hala devam etmiyordur. Senden çok daha fazlasını görmek istiyorum. Eğer fazlasını gösteremezsen olacakları biliyorsun öyle değil mi? (Cody Rhodes kafasını girişe çeviriyor. Kadın güreşçileri görüyor.) O kadınlar neden hala gözümün önünde? Daha arkaya gidin! Çok daha arkaya! Sizleri görmek bile istemiyorum. Hepiniz Liv Morgan gibisiniz. Hepiniz onun gibi alçak ve yalancısınız. Hepiniz en az onun kadar ucubesiniz. Boo

Cody'nin bu tepkisinin ardından yuhalamalar yükseliyor.

Cody Rhodes: Bu gece adaylık maçına çıkacak bir diğer isim Corey Graves. Ve son isim ise, Mark Henry. (Seyirciler Mark Henry ismini duyunca birden aşırı reaksiyon veriyorlar.) Bu gece! Kane, Corey Graves, Baron Corbin ve Mark Henry. Kazanan One Night Stand şovunda Chris Jericho ile karşı karşıya gelecek.

Cody Rhodes girişe bakıyor.

Cody Rhodes: Arka alana dönün ve işinize odaklanın. (Cody Rhodes tekrar seyircilere dönüyor.) Bayanlar ve baylar, Pasifik devam ediyor ve bugün işler benim kontrolümün altında. Arka alana döneceğim ve işlere odaklanmaya devam edeceğim. Bugün sizleri harika bir Pasifik şovu bekliyor çünkü bu Cody Rhodes'un şovu!

Cody Rhodes mikrofonu yere bırakıyor ve seyircilere doğru bakıp gülüyor. Kameralar Cody Rhodes'un suratına odaklanırken yavaş yavaş reklamlara gidiyoruz.

F*CK YOU STRONG
F*CK YOU STRONG
F*CK YOU STRONG

Hammerstein Ballroom yuhalamadan yıkılıyor daha şarkının ilk notası bile çalmaya başlamadan. Next Level'ın duyulmasıyla beraber ise şarkıyı bile zor duyuyoruz. Roderick Strong umursamaz bir şekilde girişte gözüküyor, hırkasını düzelttikten sonra rampada duruyor ve arenaya göz gezdiriyor. Kendisine küfürler yağarken Roderick Strong ağır adımlarla Barrett'ı göstererek ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenden çıkıp ringe giriyor ve hırkasını çıkarırken hakem anonsları gerçekleştiriyor.
Hakem hızlıca Roderick Strong'u kontrol ediyor, Roderick Strong kafasıyla onaylıyor durumunu. Bad News Barrett bunu görür görmez Strong'un üzerine gidiyor ve üstüne çöküyor. Suratına arka arkaya yumruklar vuruyor, sert yumrukların her birinde arenadan ayrı bir "woo" sesi yükseliyor. Barrett, Strong'un üzerinden kalktıktan sonra eldivenlerinin kan olduğunu görüyoruz. Kamera şimdi Strong'a dönüyor, Strong'un suratının da kanlar içinde kaldığını görüyoruz. *we want more blood* chantleri yükselirken Barrett eldivenlerini çıkararak bir kenara fırlatıyor. Strong ise dağılan çelik merdivene tutunarak ayağa kalkıyor. Barrett sinirli bir şekilde onun kalkmasını bekliyor. Kalkar kalkmaz da Strong'un üstüne koşuyor ancak Strong dizini kaldırıyor, Barrett karnını tutarak sendeliyor. Strong şimdi çelik merdivenin parçalanan basamaklarından birini zor da olsa kaldırıyor ve Barrett'a geçiriyor. Barrett yere yıkılıyor, Strong basamağı kenara fırlatıp yerdeki Barrett'ın üstüne çıkıyor. Barrett'ın az önce kendisine yaptığı muameleyi şimdi Strong ona yapıyor. Strong yumruklarının ardından hiç bekletmeden Barrett'ı kaldırıyor VE HIZLI BİR GIBSON DRIVER! HEM DE PARÇALANMIŞ BASAMAKLARIN ÜSTÜNE YAPIYOR! BARRETT ACI İÇİNDE SIRTINI TUTARKEN RODERICK STRONG KENDİNİ SPİKER MASASININ ÖNÜNE BIRAKIYOR.

IT'S OVER!
KNOCKOUT!
IT'S OVER!
KNOCKOUT!

Ancak Roderick de hala bir kıpırdanma var. Maçı bırakmış durumda değil. Bad News Barrett sırıtarak sargısını düzeltiyor. Roderick iplere tutunarak yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Barrett onu kolundan çekiyor ve bir BUL- hayır, Roderick Strong son anda sıyrılıyor eğilerek ve arkasına geçiyor rakibinin. Barrett ona döner dönmez bir kroşe vuruyor, Barrett'dan karşılık gecikmiyor ve bir yumruk da ondan geliyor. İkili ringin ortasında karşılıklı yumruklaşıyorlar. *show us real fight* İki isim de seyircilere bakıyor, seyirciler chante devam ediyor. Şimdi ikisi de birbirine bakıyor. Muhteşem bir düello! İki isim ölümüne yumruklaşıyorlar, seri yumruklaşmaların ardından ikisi de yorgun düşerek geri çekiliyor derken hayır! İki isim de birbirinin üstüne geliyor ve Double Lariat! İki isim de iplere gidiyor, iplere yaslanarak birbirlerine bakıyor. İki isimin de sırıtışında dişlerindeki kanlar, suratındaki kanlar gözüküyor. Şimdi iki isim tekrar birbirine koşuyor ancak bu sefer Roderick sıyrılıyor ve rakibinin arkasına geçiyor. Barrett ona döner dönmez çok sert bir elbow geçiriyor rakibine ve hemen sırtına alıyor. Barrett'ın çırpınması nafile, Argentine Backbreaker! Barrett hareketin ardından sürünerek ringden çıkmak istiyor ancak Roderick Strong onu bacağından ringin ortasına kadar çekiyor. ŞİMDİ STRONGHOLD POZİSYONUNA ALMAK İSTİYOR. BARRETT DİRENMEYE ÇALIŞIYOR ANCAK STRONG ZOR DA OLSA BAŞARIYOR. STRONGHOLD'U SIPSIKI BİR ŞEKİLDE BAĞLIYOR! BARRETT ÇIRPINIYOR, O BAYILANA KADAR BU DEVAM EDECEK. BARRETT ACI İÇİNDE BAĞIRIYOR, STRONG HAREKETİ İYİCE SIKIYOR.

STRONG FUCKED UP!
STRONG FUCKED UP!
STRONG FUCKED UP!

Bad News Barrett şimdi kalan azıcık teli eline geçiriyor, Roderick Strong ölüme gidiyor. Bad News Barrett dizlerine çöküp göğü gösteriyor. *god save our barrett* Barrett ayağa kalkıyor şimdi ve Roderick Strong'u da tek eliyle kaldırıyor derken yumruğu geçiriyor suratına Roderick Strong rakibinin. Barrett sendeleyip tekrar gidiyor üstüne ancak Jumping Knee'yi yiyor. RODERICK STRONG RAKİBİNİ BİR ANDA SIRTLIYOR VE ÇOK HIZLI BİR END OF HEARTACHE! BAD NEWS BARRETT'IN PLANLARI ÇÖPE DÜŞÜYOR. RODERICK STRONG, BARRETT'A END OF HEARTACHE'I VURUYOR. İKİ İSİM DE YERDE YATIYORLAR.

One Night Stand. STRONG.

Tommaso Ciampa: 7 GWA yıldızı! 7 rakibi bir hiç uğruna mı yendim lan ben?!

Tommaso Ciampa'yı arka alanda öfkeli gözlerle birisine bakarken görüyoruz.

Kameralarımız yavaşça dönüyor ve masanın diğer tarafındaki kişi Shane McMahon. Shane McMahon'un suratında yara izleri var.

Shane McMahon: Böyle düşünmemelisin Ciampa. Oceans ve Kıtalararası Şampiyonluk unvanları ilk günden beri bu şirkette çok büyük değer arz eden kemerlerdi ve sen onları emekli eden adam olarak tarihe geçeceksin.

Tommaso Ciampa: Benim sigorta şirketi ya da s*ktiğimin Karl Anderson'ı olduğumu falan mı düşünüyorsun da bir şeyleri emekli etmekten zevk alayım? Çantamı harcadım ve karşılığında bir şampiyonluk istiyorum Shane! GWA'in o iki şampiyonluğun toplamı değerinde bir unvana ihtiyacı var ve o unvanı hak eden benim!

Shane McMahon: Hak etme konusu subjektif bir konu tabii fakat bu durumda GWA'in yeni bir şampiyonluğa ihtiyacı olduğu kesin. Dolayısıyla dediğin şeyi ben düşüneceğim, senin düşünmen gereken ise bambaşka bir konu var.

Tommaso Ciampa: Ne demek istiyorsun?

Shane McMahon: Yeni bir şampiyonluğu duyurmak için eski şampiyonlukları müzemize kaldırmamız gerektiğini biliyorsun ve geçen hafta Lacey Evans'ın gasp etmesine izin verdiğini de. Yeni bir şampiyonluk şansı mı istiyorsun? Evans'tan kemeri geri getir ve ben de sana sunabileceğim fırsatları düşüneyim.

Tommaso Ciampa: Çok saçma! Elinin altında koca bir şirket varken neden o sosyopatın peşinden ben gidiyorum? Bunu neden kendin yapmıyorsun Shane?

???: Çünkü g*tü yemez!

Kameralarımızın dönüğü yerde Cody Rhodes'u görüyoruz. Ciampa ve Shane'in oturduğu masaya doğru geliyor ve konuşmaya devam ediyor.

Cody Rhodes: Bu herifin bir bok yiyebileceğini düşünüyorsan Money in the Bank çantasını ana kemere kullanmayacak kadar aptalsın demektir.

Ciampa'nın öfkeli gözlerle baktığını görüyoruz.

Cody Rhodes: Görünüşe göre birisinin çıkıp sosyopat bir kadını dövmesi gerekiyor. Şanslısınız ki bugün ringde olmak istediğime karar verdim. Gecenin ana olayı ayarlandı, Cody Rhodes vs Lacey Evans; Eğer Evans ringe gelmezse sözleşmesini feshet! O f*hişeye şirketimden kemer çalmak neymiş göstereceğim.

Shane McMahon: Neden ana kemer adaylık maçı ana olay değil?

Cody Rhodes: Çünkü hiçbirisi benim seviyemde değil. Ayrıca çılgınca şeyler yapacağım.

Cody, boşluğa bakıp pis pis gülerken kamera kapanıyor.

Partnerini Ne Kadar Tanıyorsun?

İlişkinizdeki Sorunları Sağlıklı Şekilde Çözebiliyor musunuz?

O Senin İçin Doğru Takım Arkadaşı mı?

Hepsi ve Daha Fazlası
Buğra Gür ile İlişki Testi'nde!

İlişki Testi başlıyor...

Ringe döndüğümüzde Buğra Gür'ün piyanoda Mariage d'Amour çaldığını ve güreş seyircilerine bir duygu resitali yaşattığını görüyoruz. Bazı seyirciler göz yaşlarını tutamazken Buğra Gür, yavaşça şarkının sonuna geliyor ve zarif bir hareketle piyanonun yanındaki mikrofona eğiliyor.

Buğra Gür: Hepinizi kalbimin en derinden sevgilerle selamlıyorum GWA severler. Ben Buğra Gür ve burası İlişki Testi...

Buğra Gür, ringin ortasında kırılan taburesi yerine yeni yaptırdığı pembe koltuğuna oturuyor.

Buğra Gür: Güreşte takım arkadaşları çok önemlidir. Doğru takım arkadaşı, kariyerinizi hayal dahi edemeyeceğiniz noktalara taşıyabilecekken kimi hayatlar yanlış takım arkadaşı seçimleri yüzünden karanlığa ve hüzne boğulur...

Buğra Gür, duygulu gözlerle sunucu masasına tek başına oturan Tazz'a bakıyor.

Buğra Gür: Bugün şirketimizin nadide şampiyonu Chris Jericho'yu ve onun yanında İspanya'nın genç delikanlısı Sammy Guevara'yı ağırlıyor olacağız. Lütfen konuklarımıza bir alkış alalım.

Y2J! GWA Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Chris Jericho kemerleriyle görünüyor girişte. Fozzy üyeleri ve Sammy Guevara takip ediyor arkasından onu. Ringe girerlerken Sammy, ikinci ipe oturarak Jericho için geçişi kolaylaştırıyor ve Jericho ringe giriyor. Buğra Gür'le el sıkıştıktan sonra kendilerine ayrılan iki kişilik koltuğa oturuyor ve kemerlerini de koltuğun diğer tarafına koyuyor. Sammy Guevara ise koltuğun, kolluk kısmına kalçasının yarısıyla oturuyor.

Buğra Gür: Chris Jericho ve Sammy Guevara, İlişki Testi'ne hoş geldiniz...

Sammy Guevara: Hoşb...

Chris Jericho: Hoşbuldum Gür. Burada gerçekten güzel bir ortam yaratmışsın bizler için. Bana teklif geldiğinde dedim ki "Pekala bu şirkette en iyisi olduğunu kanıtlamadığım başka bir şey kalmadı, Neden olmasın?" ve işte buradayım Gür. Gönder bakalım testini!

Buğra Gür: Açıkçası Jericho... "Sen"i değil "Siz"i davet etmiştim ilişki testine ve burada bir yarışın içinde değiliz, sadece ilişkinizin dinamiklerini GWA Evreni'ne daha net göstermeye çalışıyoruz.

Chris Jericho ve Sammy Guevara birbirlerine bakıyorlar.

Buğra Gür: O zaman ilk soruyla başlayalım değil mi arkadaşlar? Haydi bize ilişkinizin başlangıcından bahsedin, bu takım nasıl kuruldu? Sizi bir takım yapan şey neydi?

Chris Jericho: Bu sektörde sadece bir Jericho var oldu Gür. Yalnızca bir tane! Bu çoğu hanım için üzücü olsa dahi bir gün ben de yaşlanacağım ve dünyanın en iyi güreşçisi unvanını taşıyamadığım bir gün gelecek. Evet şu an bunun imkansız gibi geldiğinin farkındayım ama hayat bu... Ben iyi bir adamım Gür, fedakar bir adamım. Bu sektörü mükemmellikten mahrum bırakmaya inan bana gönlüm el vermezdi. Bu yüzden Sammy'i yanıma aldım, o şanslı kişiydi. Bir sonraki Jericho olmasa da Jericho tarafından yetiştirilmiş bir güreşçi olarak sektörün en iyi olması için. Yaptığım her şeye ilk elden şahit olup öğrenmesi için.

Buğra Gür: Yani bunun tek taraflı bir ilişki olduğunu söylüyorsun öyle mi? Sammy'e iyilik olsun diye beraber olduğunuzu iddia ediyorsun. Nitekim benim hatırladığım kadarıyla Sammy ile ilk gecenizde seni bir Handicap maçına çıkmaktan kurtarmıştı öyle değil mi?

Chris Jericho: "Kurtarmak"? Bunu saygısızlık olarak kabul ederim Gür. Slater'ın geçen hafta dediklerini duydun, nWo'yu sadece sözlerimle yıktım ben. Cena ve Slater'ı o gece tek başıma yenmem işten bile değildi ama dediklerimi duydun, birinin buna ilk elden şahit olmasını ve öğrenmesini istedim.

Buğra Gür: Tamam o halde fedakarlıktan bahsetmiştik. Sonraki sorumuz bununla ilgili, sizce bu ilişkinin fedakarı kim?

Chris Jericho: Büyük ihtimalle tahmin edemiyorsundur Gür ama benim gibi bir adam olmak için gerçekten meşgul olman gerekiyor. Güreş şovları, antrenmanlar, konserler, imza günleri... Tüm bu hengamenin arasında kendimi bir genci yetiştirmeye adamam... Bu bile beni başlı başlına dünyanın en fedakar adamı yapar diye düşünüyorum, değil mi Sammy?

Sammy Guevara, şüpheli bir şekilde Jericho'ya bakıyor.

Buğra Gür: Açıkçası bu cevaba biraz şaşırdım çünkü geçtiğimiz haftalarda Sammy Guevara iki kez, canı pahasına Kane'in önüne atladı. Sadece seni kurtarabilmek için Chris... Peki geçtiğimiz hafta Kane, Sammy'i yere sererken sen neredeydin? Sence de Sammy'nin senin için yaptıklarını küçümsemiyor musun?

Jericho ve Sammy göz göze gelirlerken Jericho'nun biraz utanmış gözlerle baktığını görebiliyoruz.

Sammy Guevara: Sorun değil Chris, gerçekten. Tekrar olsa da tereddüt etmeden yapacağım bir şey...

Buğra Gür, araya giriyor.

Buğra Gür: O zaman ilişki testimizin son aşamasına geçelim. Sevgili GWA Evreni, Sammy Guevara, Chris Jericho'dan daha iyi bir partner bulamazdı diyenler "Ooooo" desin.

Arenadan çıt çıkmıyor. Chris Jericho'nun şaşkın gözlerle etrafı süzdüğünü görüyoruz.

Buğra Gür: Şimdi de Chris Jericho, Sammy Guevara'dan daha iyisini bulamazdı diyenler "Oooooo" desin.

Tüm Arena: OOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Jericho ve Sammy, sessizliğe gömülüyorlar.

Buğra Gür: Sence de bu ilişkide Sammy bu kadar hor görülmeyi hak ediyor mu Chris? Sizin için ayırdığım koltuğun diğer yarısına kemerleri koydun ve Sammy, hiç laf bile etmeden geçip koltuğun kenarına oturdu. Sadece Slammiversary'de bile senin için neler yaptığını düşününce... Sammy'e bir özür borçlu değil misin sence de?..

Chris Jericho: Ben... Ben bilmiyorum... Daha önce hiç böyle düşünmemiştim ve... Sanırım özür dilemeliyim Sammy...

Chris Jericho, kemerlerini kucağına alıp yanındaki koltuğu siliyor.

Chris Jericho: Yanıma oturmak ister misin?

Sammy Guevara yaşlı gözlerle gülümsüyor.

Sammy Guevara: Teşekkür ederim patron...

Buğra Gür: O zaman ilişki testinin sonuna geliyoruz. Haydi bakalım, ÖPÜŞÜN BARIŞIN.

Chris Jericho ve Sammy Guevara sarılırken kameralarımız kapanıyor.

Kameralar Seth Rollins'in evinde açılıyor. Seth Rollins koltuğunda ve biraz daha iyi durumda gözüküyor. Arkasına yaslandığı anda ufak acı dolu sesler çıkartıyor. Gözlerini kapatıyor ve bir süre duruyor. Derin derin nefes alıyor. Şimdi aniden gözlerini açıyor.

Seth Rollins: Neden diye sormayacağım. Diğerleri gibi basitçe davranıp, zihnimden bok parçaları kusmayacağım. Neden olduğunun bir önemi yok çünkü bu s**tiğimin yerinde herkesin bu soruya bir cevabı var. Sadece sonucuna odaklanacağım. Zayn! Beni gerçekten kandırmayı başardın. Beni gerçekten kandırdın. Dışarıdan baktığım zaman asla anlayamazdım. Sabahlara kadar düşünsem yine anlayamazdım. Beni yadırgama olur mu? Çünkü bunların sebebi sensin. Saçtığın tükürüklere sebep olan, içindeki kin ve öfkeyi yaratan her şeyin sebebi sensin. Değersiz bir bok parçası olman kimsenin suçu değil. Suratına baktıklarında seni kimsenin hatırlamaması insanların suçu değil. Ezilmişliğin ve istenmiyor olmanın sebebi ben ya da bir başkası değiliz. Sensin! Her şeyin sebebi sensin. Seni tanıdığıma eminim. O sesini ve davranışlarını hatırlıyorum. O zamanlar kafanda bir maskeyle ağzına kemik atılmasını bekleyen bir sokak köpeğiydin öyle değil mi? Şimdi nesin? Kim olduğunu düşünüyorsun, ha?

Seth Rollins parmağını kaldırıyor.

Seth Rollins:Senin için geleceğim. Hala yaşıyorum ve yaşamaya devam edeceğim. Gözlerimde yükselen ateşi görüyor musun? Bunlar sadece bir uyarı ateşiydi. Beni biraz incittiğini düşündüğünü biliyorum. Belki beni bitirdiğini düşünecek kadar aptalsındır. Aptallık konusunda en az John Cena kadar varsın. Hatta biliyor musun? Liv Morgan'dan bile daha aptalsın. Biraz daha derin düşünürsek Bully Ray kadar bile aptal olduğunu söyleyebilirim. Bu s**tiğimin aptallarının kariyerleri hangi noktada Zayn? Onları çıkmaya çalıştıkları zirveden indiren adam benim. Shane McMahon veya bir başkasının altın bir tepsiyle önüme gelip bana her şeyi sunduğunu mu sanıyorsun? Söyle Zayn. O kafanda, neler düşünüp bunları yapmaya cesaret edebildin? Her şeyi kendi ellerimle yaptım. Bahsettiğim herkesi kendi ellerimle dip noktaya, koca çöplüğün içine attım. Ve sen, senin henüz bir kariyerin bile yok. Başlamayan kariyerinin katili olacağım. Gözlerinin içine baktığın son insan olacağım. Gördüğün alevler seni cehennemin dibine şutlayacak. Tek gece, tek gün. Senin için geleceğim. Ayağa kalkacağım ve senin için o gece geleceğim.

Seth Rollins gülüyor.

Seth Rollins: Belki çok daha erken.

Seth Rollins ayağa kalkıyor ve pis pis gülerek ekrana bakıyor. Şimdi ise suratını öfkeli bir ifade kaplıyor ve kameralar Seth Rollins'in suratını zoomluyor. Yavaş yavaş görüntüler gidiyor.

Cesaro'yu Theodore Long ile birlikte girişte görüyoruz. Cesaro pozunu verdikten sonra ringe hızlı bir şekilde ilerliyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

NEXT BIG THING! Brock Lesnar'ı girişte görüyoruz. Pozunu verikten sonra yoğun bir pyro atışı oluyor. Sonrasında da hızlı bir şekilde ringe giriyor ve hakem zili çaldırıyor.

Cesaro w/Theodore Long vs Brock Lesnar

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lesnar hızlıca Cesaro'ya doğru koşuyor ancak Cesaro bir anda Lesnar'ı ayaklarından yakalayıp yere düşürüyor ve bir anda Swing yapmaya başlıyor. Cesaro döndükçe seyirciler sayıyor. 1-2-3-4-5- Bu esnada Cesaro oldukça dengesiz bir şekilde döndüğü için en sonunda Lesnar ipleri yakalamayı başarıyor ve Swing'i bozuyor. Lesnar ayağa kalkmaya çalışıyor ancak Cesaro onu bir anda kaldırıyor ve bu sefer de Torture Rack Spin yapıyor Lesnar'a. Cesaro döndükçe seyirciler tekrar sayıyor. 1-2-3-4- Lesnar bir anda kendisini Cesaro'nun arkasına atmayı başarıyor ve Cesaro'yu itmeyi başarıyor. Cesaro iplere doğru gidiyor ancak ikisinin de başları dönüyor bir süre. Cesaro en sonunda iplerden sekmeyi başarıyor ancak Lesnar bir anda onun karnına bir tekme atıyor ve sonrasında bir Snap Suplex yapıyor ve hızlı bir şekilde tuşa gidiyor. 1-2-

Cesaro atıyor. Lesnar oldukça sert ve rastgele yumruklar sallıyor Cesaro'ya. Cesaro kurtulmaya çalışıyor bir süre ancak başaramıyor. Lesnar en sonunda yumruk atmayı bırakıyor. Ancak dirsek atmaya başlıyor. Cesaro bir anda Lesnar'ın kolunu yakalıyor ve boğazına bir yumruk atıyor. Lesnar aniden ayaklanıyor ve iplere doğru gidiyor. Cesaro da iplere tutunarak ayağa kalkıyor ve yavaşça Lesnar'a gitmeye çalışıyor ancak Lesnar bir anda Cesaro'ya doğru koşuyor ve bir High Knee çaktığı gibi Cesaro'yu ringin dışına uçuruyor. Lesnar iplere yaslanıp bir süre bekliyor. Cesaro ayağa kalkarken Lesnar dışarı çıkıyor. Cesaro'yu sırtlıyor ve dışarıda F5 deniyor ancak Cesaro bir anda kendisini Lesnar'ın arkasına atıyor ve Lesnar'ı direğe çarpıyor. Hakem ise ikili için saymaya başlıyor. 1-2-3-4-5-6-

Cesaro ringe giriyor ve kendi sayımını durduruyor. Sonrasında hızlı bir şekilde ringten geri çıkıyor ve Lesnar'ın sayımını da durduruyor. Cesaro, Lesnar'ı tutuyor ve basamaklara atmak istiyor ancak Lesnar buna izin vermiyor ve Cesaro'yu basamaklara uçuruyor. Cesaro'nun vurmasıyla basamaklar havaya uçuyor. Hakem bu esnada baştan sayıyor. 1-2-3-4- Lesnar, Cesaro'yu alıp bariyerlere vuruyor. Sonrasında da onu ringe atıyor. Devamında kendisi de ringe giriyor ve sayımı bitiriyor. Lesnar, Cesaro'yu yakalıyor ve bir Snap Suplex çakıyor. Ardından onu kaldırıyor ve bir Belly To Belly Suplex çakıyor. Sonrasında Cesaro'yu bir kez daha yakalıyor ve bir de German Suplex! Cesaro köşeye kadar gidiyor. Lesnar hızlıca iplerden sekiyor ve köşedeki Cesaro'ya bir High Knee deniyor ancak Cesaro son anda çekiliyor ve Lesnar iplerin üzerinden aprona düşüyor. Cesaro ise ringin ortasında ayağa kalkmaya çalışıyor.

Lesnar bir süre sonra kendine geliyor ve aprondan ringe girmeye çalışıyor ancak Cesaro bir anda ayaklanıyor ve koşarak bir Uppercut çakarak Lesnar'ı dışarı uçuruyor. Lesnar ayağa kalkmaya çalışıyor. Bu esnada da Cesaro dışarı çıkıyor. Cesaro, Lesnar'ı kaldırıyor ve sırayla Uppercut'lar vurmaya başlıyor. Gittikçe daha sert vuruyor ve en sonunda Lesnar'ı bariyerlerde bırakıyor. Hakem sayıyor. 1-2-3-4-5-6- Cesaro bariyerlerdeki Lesnar'a koşup bir Uppercut vurmaya daha çalışıyor. Ancak Lesnar son anda çekiliyor ve Cesaro bariyere uçuyor. Hakem sayarken Lesnar hemen ringe giriyor. 7-8-9- Cesaro da son anda ringe geliyor. Lesnar bir anda Cesaro'yu yakalıyor ve Kimura Lock! Lesnar çok sıkı bağlıyor. Cesaro bir süre çırpınıyor ve en sonunda ayaklarıyla ipleri yakalıyor ve kilidi bozuyor. Lesnar bir anda Cesaro'yu havaya kaldırıyor ve F5!

OLMUYOR! Cesaro son anda kendini Lesnar'ın arkasına atıyor ve onu iplere itiyor. Lesnar iplerden sekip High Knee deniyor ancak ıska geçiyor. Cesaro bir anda Lesnar'ı düşürüyor ve Swing yapmaya başlıyor. Tur başına seyirci sayıyor! 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-26! İNANILMAZ. Cesaro en sonunda Lesnar'ı bırakıyor yere. Sonrasında da bir anda onu kaldırıyor ve onu yakaladıktan sonra havaya dikiyor ve NETURALIZER! SEYİRCİLER COŞARKEN CESARO TUŞA GİDİYOR! 1-2-

3!

Kazanan: Cesaro

Cesaro, Brock Lesnar'ı yenmeyi başarıyor. Teddy Long oldukça şaşkın bir biçimde ringe giriyor ve Cesaro'ya maçı nasıl kazandığını soruyor. Maçtan kesitleri izliyoruz. Sonrasında Cesaro zaferini kutlarken reklamlara gidiyoruz.

Sami Zayn: Bayanlar ve baylar, Sami Zayn! (Zayn eliyle alkış yapıyor.) Ve Sami Zayn'ın bir numaralı fahişesi. (Sami Zayn postere bakıp kahkaha atıyor.) Oooh, bayanlar ve baylar tekrar bana bakın. Seth Rollins değil, Shane McMahon değil, şu an burada Sami Zayn var! Geçen gece, GWA'nin sayfalarına parmağını sertçe basan adam, imzasını çakıp, insanların gözünde bir ikon olan adam! Sami Zayn! Sami Zayn! (Zayn yumruklarını sıkıyor ve kendi kendine dans ediyor.) Seth Rollins'i rüyalarının katili. Gerçek adam!

Sami Zayn: Gerçek adam kim?

Sami Zayn bağırıyor.

Sami Zayn: Ben!

Sami Zayn: Dünyanın en iyisi kim?

Sami Zayn bağırıyor.

Sami Zayn: Ben!

Sami Zayn: Tüm ana olayların sahibi kim?

Sami Zayn daha yüksek sesle bağırıyor.

Sami Zayn: Ben! Ben!

Sami Zayn:Seeeeth! Minicik, ufacık, Seth! (Sami Zayn birden ağzını kapatıyor.) Upps, Meki Minç oldum. Ooo, tanrım. Seth Rollins'den bahsediyoruz. Sethcik şu an nerede? Altını pisletti. Gerçekten iğrenç bir şekilde altını pisletti ve sevgili okul müdürü Shane McMahon (Sami Zayn kafasını kaşıyor.) McMahon mı? McMahon ne ya? McMahon ne a- (Sami Zayn toparlanıyor.) Evet, hala bir McMahon var. Ne diyorduk? Shane McMahon ona izin verdi! Fakat güüüüm! Okulun kötü çocuğu buraya ayak bastı. Çılgın ve kötü bir çocuk. Ayrıca kimse tarafından takılmayan ve bundan nefret eden, bundan gerçekten ama gerçekten nefret eden kötü bir çocuk. Ya da durun, durun. Ben seksi bir çocuğum. Hatta ölü bir adam. Ben model zamanların... Model değil! Modern! Evet-evet! Modern zamanlar! Ben Modern zamanların Shawn Michaels'ıyım, Undertaker'ıyım, Steve Austin'iyim.

Sami Zayn:Tek başıma DX'im! Dıt dırı dıt dırı dırı dıt dırı Break It Down! Yeeaaah! Parmaklarınızı kaldırın ve çok havalı diye bağırın. Ben tek başıma NWO'yum. Ve beeeeen dünyanın en iyisiyim. Shane McMahon'dan çok ama çok daha iyiyim! (Sami Zayn dans etmeye başlıyor.) Ayrıca dans konusunda No Way Jose kadar iyiyim ve Brock Lesnar kadar! O da harika ama harika dans ediyor öyle değil mi? Ayrıca güreş konusunda ondan daha büyük bir canavarım. Yırtıcı bir kaplanım. En iyisi, her şeyin en iyisi. Sonunda konuşma fırsatı bulan, kim olduğunu gösteren, en iyi, çok iyi, çok çok iyi bir adamım. Ben buyum. İşte ben buyum adamım. En az Jerry Tuite kadar iyiyim. Onun kadar iyi olmak. Kusursuz! Sami Zayn. Yaşayan en iyi, en sert adam, en kıvrak adam. Havalııı.

Sami Zayn parmağını sallamaya başlıyor. Şimdi parmağını postere koyuyor.

Sami Zayn: Bir dakikaaa neeee?

Sami Zayn şaşkın şekilde bakıyor.

Sami Zayn: Burası orası, burası Kanada değil. Burası normal bir ABD eyaleti değil. Her şeyi içinde kapsayan yer. Oh-

Sami Zayn neşeli bir şekilde kameraya dönüyor.

Sami Zayn: MANHATTAN CENTER! Seth Rollins'in alevli donları kadar ateşli! Ayrıca geçenlerde gördüğüm hatun kadar sert ve Shane McMahon'ın nazik poposu kadar yumuşak bir ringe sahip. Manhattan Center be adamım. Hani John Cena falan. Bilirsiniz ya! O zaman ne yapıyoruz.

Sami Zayn ellerini ovuşturuyor. Elini cebine götürüyor ve bir fotoğraf çıkartıyor. Fotoğrafın arkasına yapıştırıcı sürüyor. Şimdi fotoğrafı postere yapıştırıyor.

Sami Zayn: Of of of of of. Harika oldu.

Zayn keyifli bir şekilde bakıyor.

Sami Zayn: İşte şimdi seyirciler gerçek bir uuuuuu çekecekler! Onlara bunu söyletmenin yolunu buldum. Ama, ama, peki ah- SETH ROLLINS NE OLACAK? Bir dakika düşünmeme izin verin.

Sami Zayn biraz düşünüyor.

Sami Zayn: Kim takar Seth Rollins'i? HEY! Ağzından akan kanları gördüğüm zaman gerçekten öldüğünü sanmıştım. Seni öldürmemiş olmam benim aptallığım gibi görünebilir. Fakat seni neden öldüreyim Seth? Ben seni çok ama çok seviyorum. Hatta sana bayılıyorum. Senden duyduğum ağız bozukluğu, kekeleme ve bir çuval dolusu boş sözcük beni oldukça heyecanlandırıyor. Hadi bana şunu itiraf et, sen de beni çok seviyorsun hatta bana bayıldın. Daha önce kıçının hiç böyle yanmamış olduğuna eminim. Haftalar boyunca hastane odasında kaldın. Ayağa kalkıp sana saldıran insanı ararken bir boşluğa doğru koştun. Kaaaaneeee! Büyük kırmızı canavarcık acaba sana saldırmış olabilir mi? Uuuv, acaba o patlama nasıl oldu. Hemen kamera kayıtlarına bakalım.

Seth Rollins'in başına gelenler ile alakalı ufak görüntüler izliyoruz. Tekrar döndüğümüzde Sami Zayn kahkaha atıyor. Sami Zayn durmadan kahkaha atmaya devam ediyor. Birden kendini yere bırakıyor ve yerde sağa sola dönerek kahkaha atıyor. Aniden ayağa kalkıyor gözünden akan yaşları siliyor ve öksürmeye başlıyor.

Sami Zayn: Harikaydı! Gerçekten harika! AYRICA SİZİN İÇİN BİR SÜRPRİZİM DAHA VAR! GERÇEK BİR SÜRPRİZ! BİR POSTER DAHA! ÇOK POSTER, TATLI POSTERLER! EKRANLARA GELSİN!

Sami Zayn kahkaha atmaya devam ediyor. Posterin kenarında imza atıyor ve parıldayan gözlerle postere bakıyor.

Sami Zayn: SAMI NIGHT STAND.

Bu arada uzaktan birisi ona sesleniyor. Sami Zayn kafasını çeviriyor.

Anna Jay: Gerçekten psikolojik sorunların var.

Sami Zayn: SEN! SEN NE DİYORSUN BANA!

Anna Jay: Ayrıca öfke kontrolü konusunda sınıfta kalmış gibisin.

Sami Zayn: S**tir oradan!

Anna Jay: Ayrıca ağzın çok ama çok bozuk.

Sami Zayn: Sen orada ne saçmalıyorsun?

Anna Jay: Yaptığın o şeylerden sonra hala ayaktasın ve çok eğleniyorsun. Bunu senin yapıyor olman beni biraz şaşırttı. GWA gerçekten tuhaf bir yere benziyor. Çok ama çok tuhaf bir yer. Burada başarılı olmak gerçekten düşündüğümden daha kolay olacak.

Sami Zayn elindeki kalemi birden Anna Jay'e doğru fırlatıyor. Kalem Anna Jay'in kafasına geliyor ve Anna Jay bağırıyor.

Anna Jay: SEN?

Sami Zayn: APTAL!

Sami Zayn kahkahalar eşliğinde alandan uzaklaşıyor. Anna Jay ise hırçın bir surat ifadesiyle ona bakıyor ve kafasını iki yana sallıyor.

John Cena girişte görünüyor. Yavaş adımlarla geliyor ve durup seyircilere bakıyor. Taunt atıyor ve hızla ringe doğru ilerliyorlar. Ringe girer girmez tekrar taunt atıyor ve kenara doğru gidip görevlilerden bir mikrofon istiyor. John Cena'nın bugün biraz daha sakin görünüyor.

CENA! CENA! CENA! CENA! CENA! CENA! CENA! CENA! CENA!

John Cena bir süre seyircilere bakıyor. Şimdi konuşmaya başlıyor.

John Cena:Kalabalığın atmosferi harika. Hepinizin sesleri bizim için yükseliyor. Global Wrestling Alliance evreni, bu harika atmosfer için sizlere teşekkür ediyorum. (John Cena seyircilere bakıyor. Reaksiyon yükseliyor.) Ne kadar güzel bir günün içerisindeyiz öyle değil mi? Ne gün ama! Yeni güne nefretle uyandım. Bu nefret içimdeki öfkeyi ortaya çıkardı. Sizlere mutlu ve neşeli görünmek istiyorum. Fakat ben eskisi gibi değilim. Yoruldum ve bıktım. Bu tarz oyunlardan bıktım anlıyor musunuz? Vücuduma aldığım darbelerin bir önemi yok. Atlas gecesi bir masaya gömüldüm. Ben bunlardan çok daha fazlasını zaten defalarca yaşadım. Fakat yorulduğum nokta cesaretsiz adamlar ile karşı karşıya gelmek. Yüzüme, gözlerimin içine bakıp benimle yüzleşmeye cesareti olmayan adamların oyunları ile uğraşmak. Bana WWE'den bahsettin öyle değil mi Slater? Oradayken ve buradayken, hiçbir zaman değişmedi. İnsanlar ortaya WWE kariyerimi koydu ve yaptıklarımı yüzünden beni yadırgadı. Mikrofonu elime aldım ve ringe çıktım. Spot ışıklarını istemek için ekstra bir şey yapmadım. Konuştum ve dövüştüm. Ben her konuştuğumda spot ışıkları tam üzerimde parladı. Her dövüştüğümde, pes etmeyerek her savaştığım zaman ışıklar tamamen bana odaklandı. Gerektiğinde boynumu bu ringlerde bırakabilecek duruma geldim. Spor salonlarında, soyunma odasında, arka alandaki herhangi bir yerde senden çok daha fazla çalıştım. Bunların şu an bir önemi yok. Bunlar geçmişimden beni geleceğe götüren şeylerdi. Şimdi sadece ana odaklanıyorum. Senin geçmişinden bahsetmeyi çok isterdim. Bunu gerçekten çok isterdim eski dostum. Fakat kayda değer bir geçmişe bile sahip değilsin. Çıkış nokta benimle birlikte oldu. Sana spot ışıklarını verdim. Kendi üzerimden aldım ve sana verdim. Seni her zaman kardeşim olarak görmüştüm. Ya hep, ya hiç öyle değil mi? Her zaman hepsini istedin fakat sen hep olmak yerine hiç olmak üzeresin. Ve bu hiçlik seni tekrar hatırlanmayacak bir adama dönüştürecek. Karşıma çık. Karşıma çık ve benimle gerçekten yüzleş. Tam bu gece ve tam burada! Ben hazırım!

John Cena üzerindeki tişörtü çıkartıyor ve seyircilere doğru atıyor. Şimdi girişe bakıyor...

Müzik çalmıyor. John Cena öfkeleniyor.

John Cena: Bu kadar korkuyor musun? Senin gerçek bir adam olduğunu sanıyordum. Beni utandırıyorsun. Sana inandığım her an için beni utandırıyorsun! BURAYA GEL! KARŞIMA ÇIK!

Slater'ı beklerken spiker masasına dönüyoruz. Buğra Gür telefonundan bir müzik açıyor.

Tazz: Sen ne yapıyorsun Gür?

Buğra Gür: Işıklar girişte. Paravan açılıyor... Acaba Heath Slater yüzleşmek için gelecek mi?

Titantron açılıyor ve Heath Slater arka alanda görünüyor.

Heath Slater: John, John, John... Zamanının gelmediğini biliyorsun. Yine şu süslü konuşmalarından birisini mi yapıyorsun? Tek bir sözünü bile dinlemedim. Az önce aptal bir arka alan görevlisi geldi ve senin beni çağırdığını kulağıma fısıldadı. Sadece baktım ve bir kahkaha patlattım. Sen Vince'in kıçına dilini her değdirdiğin zaman o yaşlı bunak nasıl kahkaha attıysa aynı o şekilde güldüm. Ve sen bunları oldukça iyi hatırlıyorsun değil mi? Merak etme, daha fazlasını dile getirecek fırsatım yok. Vince şu an mezarında ve oğlu ise her geçen gün daha fazla rezil oluyor. Fakat ne var biliyor musun? Hiç kimse senin kadar rezil olamaz. Sen tarihteki en rezil superstarsın. Hatta bir superstar bile değilsin. Bir projenin, bir hikayenin yalancı karakterisin. Seni yarattılar ve ortaya koydular. S**tiğimin sahte kahramanlarından bile daha sahte ve daha süper hale getirdiler. Hepsi kocaman bir saçmalık ve ben bu saçmalıklardan bıktım. Asıl bıkan birileri varsa o ben ve buradaki insanlar. Senden bıktık, senin kafandaki takıntılardan bıktık Cena. Hiçbir şeyi kendin yapmadın, hiçbir ışığı kendi üzerine çekmedin. Bunlar zorla yapıldı. Özel Johnnie projesi!

Heath Slater: Ben karşına çıkan her insandan daha farklıyım. Bana kardeşim diyordun öyle değil mi? Seninle yaşadım, seninle çalıştım ve seni tanıdım. Sana hakaretler savuran her insandan daha fazlasını gördüm. Senden nefret eden o insanları düşün. Ben senden daha fazla nefret ediyorum. S**tğimin John Cena hikayesinden nefret ediyorum. Şarkından, kıyafetlerinden, seni destekleyen çocuklardan, geçmişinden nefret ediyorum. Gelecekte herhangi bir zamanın içinde tekrar yer alacak olma ihtimalinden nefret ediyorum. Güreşmenden, konuşmandan, hareketlerinden ve nefes alıyor olmadan nefret ediyorum.

Heath Slater bağırmaya başlıyor.

Heath Slater: Senden gerçekten nefret ediyorum ve bu nefretim asla soğumayacak. Bugün değil, yarın değil, ondan sonraki gün değil ama senin içini bitireceğim. One Night Stand gecesi, beni duyuyor musun? One Night Stand gecesi John Cena'nın hikayesini noktalayacağım. O kitabı kapatacağım ve çöpe atacağım. Son sözlerini söyle. Son sözlerini duymak istiyorum. Sana bu fırsatı veriyorum. Çünkü o gecenin ardından tek bir kelime dahi edemeyeceksin.

John Cena: Son sözler hayatında yeterince söz söylememiş ahmaklar içindir. Ben hiç susmadım ve susmayacağım. Sen ise her zaman sustun. Bulunduğun her alanda, yaptığın her işte sustun. Seni konuşturmadılar öyle değil mi? Çünkü insanlara hiçbir zaman bir umut ışığı vermedin. Bir geleceğe sahip değildin. Sadece anı yaşa ve paranı kazan. Dipte sürün ve çıkış noktası ara ama asla bulama. Sen buydun. Bu zamana kadar istediğin sözleri hiç söyleyemedin. Şimdi ise çabalıyorsun fakat çabaların yine suskunluk ile sonuçlanacak. Senin karşına çıkacağım. One Night Stand gecesini mi istiyorsun? Öyle olsun. O geceye kadar bekleyeceğim ve o gece geldiğinde karşına çıkacağım. Ayağa kalkamıyor olduğundan emin olacağım. Bayanlar ve baylar, One Night Stand gecesi John Cena ve Heath Slater karşı karşıya gelecek. Ve maçın türü, LAST MAN STANDING!

Heath Slater: Bir dakika, sen ne saçmalıyorsun?

John Cena mikrofonu yere atıyor ve Heath Slater'a el sallıyor. Heath Slater sinirli bir surat ifadesiyle bakıyor ve şimdi kafasını sallıyor.

Heath Slater: Kabul ediyorum. Seni tamamen bitirme fırsatını kabul ediyorum! Bu senin, seninle ilgili her şeyin sonu olacak. Ayrıca...

Heath Slater: ARKANA BAK!

John Cena: Ne?

Titantron aniden kapanıyor. John Cena arkasına dönüyor. Heath Slater'ı arkasında görüyoruz. Seyirciler çoşuyorlar. Heath Slater aniden John Cena'nın üzerine doğru koşuyor. İkili birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Ringin ortasında seri bir yumruklaşma dönüyor. Tam bu sırada Heath Slater aniden John Cena'nın testislerine bir tekme geçiriyor! John Cena dizlerinin üzerine yere düşüyor ve acıyla öylece kalıyor. Heath Slater kalıyor. John Cena'ya bakıyor ve suratına tükürüyor! Heath Slater şimdi ringin dışına çıkıyor. Ringin altını açıyor ve bir Kendo Stick alıyor. Şimdi Kendo Stick ile beraber ringe giriyor.

HEATH SLATER RİNGE GİRER GİRMEZ JOHN CENA ANİDEN KALKIYOR VE ONU OMUZLUYOR! SLATER ELİNDEKİ KENDO STICK'I DÜŞÜRÜYOR. JOHN CENA'DAN ŞİMDİ İSE ATTITUDE ADJUSTMENT!

HAYIR! SLATER İNİYOR JOHN CENA'NIN OMZUNDAN ŞİMDİ SLATER'DAN JUMPING NECKBREAKER!

JOHN CENA ÇEKİLİYOR. SLATER YERE DÜŞÜYOR. JOHN CENA BİRDEN HEATH SLATER'I AYAĞINDAN YAKALIYOR VE STF! STF! JOHN CENA STF BAĞLIYOR! HEATH SLATER ACI İÇİNDE BAĞIRIYOR. JOHN CENA BİRDEN BIRAKIYOR KENARDA DURAN KENDO STICK'I ÇEKİP ALIYOR VE KENDO STICK İLE STF BAĞLIYOR. HEATH SLATER KIPKIRMIZI OLUYOR. SEYİRCİLERDEN MUHTEŞEM BİR REAKSİYON VAR. JOHN CENA SIKTIKÇA SIKIYOR. BU SIRADA ALANA GÖREVLİLER GELİYOR. JOHN CENA'YI ALIYORLAR HEATH SLATER'IN ÜZERİNDEN. HEATH SLATER KENDİNİ ZAR ZOR RİNGİN DIŞINA ATIYOR. DIŞARIDA AYAĞA KALKAMIYOR BİR SÜRE. JOHN CENA RİNGİN İÇİNDE VE SADECE GÜLÜYOR. EKRANLARA MAÇ KARTI GELİYOR. REKLAMLARA GİDİYORUZ.

Corey Graves! Sert erkek şirketin tepesine çıkan basamaklarda bir adım daha atmak adına ringe geliyor.

Graves, ringdeki yerini alıyor ve köşesine geçiyor.

Işıklar kapanıyor ve bir spot ışığı yanıyor...

Baron Corbin, emin adımlarla ringe girişini gerçekleştiriyor. Graves'i korkutucu gözlerle süzdükten sonra o da yerine geçiyor.

Tüm arena kırmızıya boğuluyor ve kızıl canavar GWA ufkunda görünüyor. Arenadaki her ruhun içine korku dolmuşken ateşler patlıyor ve o görünüyor.

Kane her birinde korku saldığı adımlarıyla ringe yürüyor ve son yarışmacı için beklemeye başlıyor.

GWA Takım Şampiyonlarının ilk yarısı! Mark Henry, ringe domine etmek için geliyor! Kemerini ring görevlilerine teslim ettikten sonra ringin içindeki rakiplerine sert bakışlar atarak ağır ağır ringe giriyor.

Hakem kontrolleri tamamladıktan sonra zilin çalınması için sinyali veriyor ve maç başlıyor!

#1 Contendership Match for GWA World Heavyweight Championship
Corey Graves vs Baron Corbin vs Kane vs Mark Henry

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Corbin, Graves ve Genry birbirlerine bakıp ve aksiyonu başlatmak için fırsat kollarlarken Kane bir heykelmişçesine tepkisiz şekilde dikiliyor ringde. Derken Corbin ani bir hareketle yuvarlanarak ringden çıkıyor ve diğerleri şaşkın şekilde ona bakarken Corbin gülümseyerek ringin etrafını ağır adımlarla turlamaya başlıyor.

Tazz: Bu çok akıllıca bir taktik Gür! Diğer dört güreşçi birbirlerini yormaya devam ederken Corbin taze kalıp fırsat kollamanın peşinde.

Buğra Gür: Aynen öyle kardeşim benim!

Ringin içine dönüyoruz. Graves, hiçbir tepki vermeden bekleyen Kane'e temkinli adımlarla yaklaşıyor ve Kane'in dizine bir tekme vuruyor. Fakat Kane neredeyse etkilenmiyor tekmeden! Throat Thrust! Graves'i yere yıkıyor Kane tek bir darbede! Graves, boğazını tutarak geri düşüyor ama düştüğü yerde onu kavrayan bir Mark Henry var! Mark Henry, Graves'i ringden dışarı fırlatıyor ve ring artık titanlara ait! Mark Henry ve Kane gittikçe birbirlerine daha çok yaklaşarak face-to-face yapıyorlar.

Ve lock-up'a giriyorlar. İki iri isim ringin bir köşesinden diğerine birbirlerinin gücünü test edercesine gidip geliyorlar fakat birbirlerini devirmeyi başaramıyorlar. En sonunda Mark Henry, bu eşitliği bozan kişi oluyor ve birden bacağından tutup kaldırıyor Kane'i, ringin ortasında Body Slam! Kane yerde! Bu esnada kameralarımız ringin dışına dönüyor. Baron Corbin, ringin aşağısına gönderilmiş olan Corey Graves'i bariyerlere gönderiyor çok sert şekilde! Corbin, acı içindeki Graves'e bakıp gülümserken kameralarımız tekrar ringe odaklanıyor. Mark Henry, köşede kendisini korumaya çalışan Kane'in üstüne sert dirsek darbeleri ile gidiyor. Kane bir yumruk ile karşılık veriyor ve bir yumruk ile karşılık alıyor. Yumruklaşmalar gittikçe hızlanmaya başlıyor ve üstünlüğü ele geçirmek isteyen Mark Henry, Kane köşedeyken ikinci ipe çıkıyor! Kane'in suratına daha sert darbeler geçiriyor şimdi! Ama o da ne?! Corbin, Henry'i sırtlıyor ve yere çarpıp roll-up'a alıyor! 1...2...

Henry, son anda ağırlığını kullanarak diğer tarafa düşüyor ve kurtuluyor tuştan. Hemen ayaklanıyor ve Corbin'i iplere doğru ittiriyor. Düşercesine sektiği iplerden gelen Corbin'e Mark Henry'den Powerslam! Corbin'in acı içinde ringde aşağı yuvarlanmasıyla Mark Henry ve Kane baş başa kalıyor tekrardan ringde. Bir süre birbirlerinin etrafında dönüyorlar ve kavga görmek isteyen GWA hayranlarının sesleri tüm arenayı dolduruyor! Ve kavga başlıyor! İki isim birbirlerine sert yumruklar geçiriyorlar! Kane, yediği son yumruk darbesinden sonra toparlanamayıp iplere doğru düşse de Big Boot ile geri geliyor oradan ve rakibini yere yıkmayı başarıyor! Kane nefes nefese toparlanırken KNEE CHOP BLOCK! COREY GRAVES FIRSATI GÖRÜYOR! Kane acı içerisinde bacağını tutuyor ve topallıyor. Graves hızla köşeye tırmanıyor. Graves uçmaya hazır! Corey Graves, Kane'i devirmek için atlıyor. AMA KANE HAVADA YAKALADI GRAVES'İ CHOKESLAM! CHOKESLAM! GRAVES'İN BUNDAN KALKMASI İMKANSIZ! Kane tuşa gidiyor hemen! 1...2....

Baron Corbin, hakemi bacağından tutup çekerek tuşu önlüyor! Hakem, Corbin'e bağırırken Corbin hiç takmadan ringe giriyor ve Kane'in Clothesline denemesinden eğilerek kaçıyor. İplerden geri dönen Baron Corbin Clothesline ile Kane'i üst ipten dışarı atıyor inanılmaz! Corbin, arkasına döndüğünde ise kendisini pek tatmin edecek bir sürpriz beklemiyor onu! Mark Henry kaldırıyor Corbin'i, şu güç gösterisine bir bakın! Military Press Slam! Corbin acı içerisinde köşeye sürüklüyor kendisini ama Mark Henry, vazgeçmemeye kararlı! Köşede oturan Corbin'i acımasızca yıpratıyor Stomp darbeleri ile! Ardından ensesinden tutup kaldırıyor ve diğer köşede dinlenmekte olan Corey Graves'i görüyor. Mark Henry, Irish Whip ile Baron Corbin'i karşı köşedeki Graves'in üstüne göndermek istese de Baron Corbin bunu Reverse Irish Whip ile engelliyor ve Graves'in üstüne giden kişi Mark Henry! Corey Graves yaklaşık 180 kiloluk bir kütleyle köşenin altında kalıyor! Şimdi Baron Corbin tekrar koşuyor ve Running Back Elbow Strike! Mark Henry darbeyi yerken Graves ise kemiklerinin dayanamayacağı kütlelerin arasında sıkışıyor! Üç isim birden yere yığılıyorlar...

Corbin, yerde kalan isimlerden ilk hareketleneni oluyor ve yuvarlanarak tekrar ringin dışına atıyor kendisini. Karnını tutarak ringin etrafında yürüyor ama köşeyi döndüğüne korkutucu bir sürpriz bekliyor onu: Kane! Kane, bir Throat Thrust ile yakalıyor Corbin'i! Corbin boğazını tutup acı içerisinde geri geriye attığı adımlarla kaçmak istese de peşinden geliyor Kane ve yakaladığı gibi Corbin'in yüzünü aprona çarpıyor! İyice sersemleyen ve ayakta zor duran Corbin'i çelik basamaklara gönderiyor şimdi! Corbin'in bu oyunun dışında kaldığıne emin olduğunda ağır ağır ringe giriyor. Karşısına çıkan Graves'in üstüne Big Boot ile koşsa da eğilip koşarak kaçmayı başarıyor Graves! Şimdi vardığı iplerin üzerinden zıplıyor ve SPRINGBOARD STUNNERRR! GRAVES NELER YAPIYORSUN?! Kane acı içerisinde ensesini tutarak ayakta kalmaya çalışıyor ama aşırı hasar alan sinir sistemi buna izin verecek mi?! Graves, iplere yaslanmış olan Kane'i ringden atmak için karşı iplerden koşarak geliyor ama bu sefer Big Boot'u yiyor! Ölü gibi yerde yatıyor Corey Graves! Kane acı içerisinde ensesini tutarken yere serilen Corey Graves'in üstünden tuş deniyor. 1...2...

Mark Henry bozuyor tuşu! Kane ağır ağır kalkarken Henry ise onu bekliyor sağlam bir kavga için. Ring tekrar titanlara ait! İkili birbirlerine giriyorlar tüm güçleriyle! İki insana ait suratlar insanüstü güçlerdeki yumruklara sınanıyor ama geri adım atmıyorlar! Kane, bir noktada arkasındaki iplerden güç alarak Big Boot vurmak istiyor ama bacağını havada yakalıyor Mark Henry. KANE'DEN STEP-UP ENZUIGIRI! BU CÜSSEYLE BU ÇEVİKLİK! Seyircilerden yükselen reaksiyonla beraber Mark Henry, düşmese bile ancak dirseğiyle ikinci ipe asılarak dizlerinin üstünde kalıyor. Kane, tekrar Mark Henry'nin üstüne koşuyor AMA MARK HENRY'DEN SPEEEAARRRR! HİÇLİĞİN ORTASINDAN GELDİ BU! #1 CONTENDER OLMAK İÇİN TUŞA GİDİYOR MARK HENRY! 1...2...

Kane son anda başardı kurtulmayı! Mark Henry, ağır ağır kalkıyor. Şakaklarından akan terleri görebiliyoruz. Henry, ile beraber Kane de kalkmaya başlıyor. Kane dizlerinin üstündeyken Henry tekrar üstüne gelmek istiyor Kane'in ama Kane onu ittirerek uzaklaştırıyor. Mark Henry, birkaç adım geriye doğru sendelediği gibi Kane'den Big Boot! Henry yıkılmıyor! Henry ayakta sağa sola savrularak dengesini tekrar kurmaya çalışıyor ama yıkılmıyor ta ki ikinci Big Boot'a kadar! Kane iplerden tüm hızıyla gelip yere seriyor Mark Henry'i! Şimdi Kane, boğaz kesme taunt'u atıyor Mark Henry için, tüm arena ayakta! Mark Henry ayağa kalktığında neyle karşılaşacağından haberdardır diye umuyoruz! Mark Henry, kalkmayı başardığında şeytanın kollarına düşüyor! Kane kaldırmayı deniyor Mark Henry'i ama başarısız! Mark Henry, yerinden kalkmıyor! Şimdi Mark Henry kaldırıyor Kane'i ŞU GÜCE BİR BAKIN! HENRY BACAKLARINI HAVAYA DİKİYOR KANE'İN JACKHAMMER! JACKHAMMER!

HAYIR! KANE TERS TARAFA İKİ AYAĞININ ÜSTÜNE DÜŞÜYOR MARK HENRY'İ BIRAKMADAN! TOMBSTONE PILEDRIVERRR! KANE, MARK HENRY'NİN İKİ ELİNİ BAĞLAYARAK YORGUNLUKTAN NEFES NEFESE KALMIŞ ŞEKİLDE TUŞA GİDİYOR! 1...2...

TUŞ DIVING ELBOW DROP İLE BOZULUYOR! BU TEDDY LONG! TEDDY LONG MARK HENRY'İ KURTARIYOR! Kane, Teddy Long'un cüssesi dolayısıyla aldığı hasardan çok çok daha fazla kızmış durumda! Teddy Long'ün üstüne yürüyor. Long, sürüne sürüne iplere kadar gitsede iplere geldiğinde kaçacağı bir yer kalmadığını görüp dizlerinin üstüne çöküyor ve Kane'e yalvarmaya başlıyor. Kane'in korkutucu suratı hiçbir tepki vermeden duygusuzca Long'a bakıyor. O sırada LOW BLOW! TEDDY LONG, KANE'E İKİNCİ DARBEYİ VURUYOR! ACI İÇİNDEKİ KANE ÇÖKMEDEN ARKASINDAKİ MARK HENRY KAVRIYOR ONU! WORLD'S STRONGEST SLAAAMMMMM! Teddy Long, çocuk gibi sevinçten zıplarken Mark Henry, son gücüyle Kane'in bacağını kaldırıp tuşa gidiyor. MARK HENRY #1 CONTENDER! 1...2...

MARK HENRY'NİN SIRTINDA PATLAYAN SANDALYE TÜM ARENADA YANKILANIYOR! BU COREY GRAVES! GRAVES TEREDDÜT ETMEDEN SANDALYEYİ TEDDY LONG'UN DA KAFASINA GEÇİRİYOR! GRAVES BİR DEHŞET MAKİNASINA DÖNMÜŞ DURUMDA! Mark Henry'nin sırtına ve ensesine sandalyeyi tüm gücüyle defalarca geçiriyor Graves. Henry, refleks olarak kalkmayı denese de sürekli olarak yere düşüyor. Gücü kalmadı artık! Graves fırsatı görüyor. Sandalyeyi bir kenara bırakıyor ve delirmiş gibi hareketlerle köşeye atıyor kendisini. "Kalk!" diyor Mark Henry'e "Bacağını yerinden söküp atmam için kalk!" Mark Henry, zorlanarak ve ayakta zor durarak kalkmaya başlıyor. Bir dizinin üstüne uzun süre bekledikten sonra doğrulmayı başarıyor ki... KNEE CHOP BLOCK! MARK HENRY'NİN BACAKLARI O CÜSSEYİ BİR KEZ DAHA TAŞIYAMAYABİLİR! Corey Graves, yere bıraktığı sandalyeyi tekrar eline alıyor ve Mark Henry'nin acı içerisinde tuttuğu bacağına dikkatlice geçiriyor VE SANDALYE MARK HENRY'NİN DARBE ALMIŞ BACAĞINDAN LUCKY 13 BAĞLIYOR! BİR KEMER FIRSATI İÇİN İNSAN İNSANA BUNU YAPAR MI?! MARK HENRY, BACAĞININ KOPMASINI İSTEMİYORSA PES ETMEK ZORUNDA! PES ETMEK İÇİN ELİNİ KALDIRIYOR...

AMA O ELİ CORBİN HAVADA YAKALIYOR! Corbin şimdi üst üste stomp darbeleri vurarak ayırıyor Graves'i Mark Henry'nin bedeninden! Acı içinde yediği tekmelerin etkisiyle karnını tutan Graves'i kaldırıyor şimdi ve iplere gönderiyor Corbin, Northern Lariat! Kane ve Mark Henry, maçın dışına atılacak kadar darbe aldı ve Corey Graves, şu an Baron Corbin'in mülkü! Graves'in saçlarından tutarak kaldırıyor Corbin ve suratına bağırıyor. "Bir güreşçi olabileceğini mi sandın ha?!" Graves'i tek eliyle ensesinden fırlatarak iplere gönderiyor Baron Corbin. GERİ DÖNÜŞÜNDE İSE DEEP SIX İLE YAKALAMAK İSTİYOR AMA HAVADAYKEN VURDUĞU BİR DDT İLE PLANLARI BOZAN İSİM COREY GRAVES! Graves, acı içerisindeki kendi bedenini tokatlayarak kalkmaya çalışıyor ve köşeye atıyor kendisini RUNNING SINGLE LEG HIGH KNEE! CORBIN YERLE BİR OLDU! YERDEKİ CORBIN'E HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN KİLİDİ BAĞLIYOR GRAVES CRIPPLER CROSSFACE! CORBIN ELİNİ KOLUNU SALLIYOR AMA BU KİLİTTEN KURTULMANIN TEK YOLU O ELİ YERE VURMAK! PES Mİ EDİYOR?!

LOW HEIGHT ROCKET KICK! BU KARL ANDERSON! Baron Corbin, şaşkın gözlerle kurtarıcısına bakarken Karl Anderson ayağa kalkması için Corbin'e bir el uzatıyor. Corbin, köşede kendine gelmeye çalışırken Anderson, yüzüstü toparlanmaya çalışan Graves'in başına dikilip bağırmaya başlıyor.

"Seninle yarım kalmış bir hesabımız var!"

Anderson hızla tekmelemeye başlıyor Corey Graves'i! Saçlarından tutup kaldırıyor ardından ve Graves'in yüzüne büyük bir nefretle bakıyor. Anderson, sırtlaya sırtlaya Corey Graves'i kaldırırken Baron Corbin'e bakıyor. Baron Corbin, şaşkın bir ifade ile Anderson'a bakarken Anderson ona yapmasını söylüyor ama neyi? Karl Anderson, Corey Graves'in bilinçsiz bedenini Baron Corbin'e gönderiyor DOUBLE ROTATION END OF DAYS! BARON CORBIN'IN END OF DAYS'INI ROCKET KICK İLE TAMAMLIYOR KARL ANDERSON! Karl Anderson'ın geçen şov telefonundan gösterdiği hayali hareket gerçeğe dönüşüyor! Karl Anderson, tuşa gitmesi için Corbin'e bağırırken tuşu sayması için hakemin kafasına bastırıyor. Hakem zor nefes alarak sayıyor 1...2...

3!

Kazanan ve GWA Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için #1 Contender: Baron Corbin

Corbin kazanıyor! Corbin One Night Stand'e gidiyor! Tüm arena şaşkınlık içerisinde! Karl Anderson, Baron Corbin'in elini tutup kaldırıyor ve Corbin de acı içerisinde zaferini kutluyor. Bu görüntülerle beraber kameralarımız kapanıyor.

Arka alanda Ryback'i normalde alıştığımızdan daha farklı şekilde mutsuz ve üzgün görüyoruz. Öylece boşluğa bakarken takım arkadaşı Isaiah Scott yanına gelip oturuyor.

Isaiah Scott: Ryback, neyin var senin? Hiç alışık olmadığım kadar durgun görünüyorsun. Biraz kaju yemek ister misin? Seni her zaman neşelendirmiştir.

Scott, bir paket kajuyu Ryback'e uzatıyor.

Ryback: Teşekkürler adamım ama böyle iyiyim.

Isaiah Scott: Ka... Kajuyu reddetmek mi?.. Ryback, sen iyi misin?

Ryback: Değilim Scott demeye çalıştığım da bu ya.

Isaiah Scott: Pekalaa neyin olduğunu anlatmak ister misin çünkü Jose burada değilken, sen de garip davranırken gerçekten canım sıkılıyor.

Ryback: Sahi Jose nerede? Son zamanlarda o atla çok fazla zaman geçirmeye başladı.

Isaiah Scott: "İsmet'le huzura doğru bir yolculuğa çıkacağını" söyledi ama ne demek istediğini anlamadım. Her neyse adamım senin neyin var?

Ryback: Kaju temasını kullanmak, ringe çıkıp istediğim gibi eğlenmek... Bunlar başta çok keyifliydi. Anderson ve Page'den Takım Şampiyonlukları'nı aldığımızda Team Kaju'nun GWA'in geleceği olduğunu düşünmüştüm ama şu an... Şu an bunlar anlam ifade etmemeye başladı Scott, aslına bakarsan hiçbir şey anlam ifade etmemeye başladı.

Isaiah Scott: Yaniii... Kaju istemediğine emin misin?

Ryback: En iyisi bana biraz zaman vermek sanırım Scott...

Isaiah Scott, kalkıp gidiyor ve Ryback üzgün gözlerle duvara bakmaya devam ediyor.

Japon ağacı yapraklarının eski bir şarkıyı söylercesine nazlı ve yavaş yavaş sallandığı bir doğa manzarasında açılıyor kameralarımız. Kuş cıvıltıları kulağımızın pasını silerken şiddetin ruhumuzda biriktirdiği kirleri doğa usulca alıp götürüyor. Bu manzarayı sakin sakin izlerken çimlerin üstünde oturmuş ve doğayla bütünleşmiş şekilde yoga yapan iki isim görüyoruz.

Bunlar Jeff Hardy ve Hardcore Şampiyonu Shinsuke Nakamura.

Shinsuke Nakamura: Artık doğanın bir parçası olduğunu hissediyor musun Jeff? Yoga zihinlerimizi bilmediğimiz bir potansiyele çıkarır. Öyle ki şu an bu vadide kıpırdayan her ağacın yaprak hışırtısını duyabiliyorum. Sen de dinle Jeff? Doğayı duyabiliyor musun?

Jeff Hardy: Emin değilim Shinsuke... Bir atın ayağını her yere vuruşunu duyabilir misin?

Nakamura, küçümseyerek sırıtıyor.

Shinsuke Nakamura: Daha gidilecek çok yolun var çekirge... Ben sudaki balığın nasıl yüzdüğünü bile duyabiliyorum.

Jeff Hardy: Hayır gerçekten diyorum, şu atı duymuyor musun?

Shinsuke Nakamura: Ahhhh... Zavallı çekirge... burada bir at olsa benim duymayacağımı mı zannediyors...

BU İSMET! SIRTINDA NO WAY JOSE İLE NAKAMURA'YA ÇARPIYOR! NO WAY JOSE İSE İSMET'İN SIRTINDAN JEFF HARDY'NİN ÜSTÜNE ATLIYOR DIVING ELBOW DROP!

No Way Jose, üstündeki tozları silkelerken İsmet ile konuşuyor.

No Way Jose: *Keyifli kişneme sesleri*

İsmet: *Onaylayan kişneme sesleri*

No Way Jose: *Hırslı kişneme sesleri*

Çalıların arasından bir hakem çıkıyor ve No Way Jose, İsmet'in çarptığı Nakamura'yı tuş ediyor.

Hardcore Championship Match
No Way Jose vs Shinsuke Nakamura (c)

1...2...

İsmet: *İhanet eden kişneme sesleri*

İsmet ön ayaklarıyla No Way Jose'nin sırtına vuruyor ve tuşu bozuyor! No Way Jose ayağa kalktığında ise bir çifte ile onu yere seriyor! Önce Adam Page sonra No Way Jose! İsmet takım arkadaşlarına ihanet etmekte adım adım dünya markası olmaya gidiyor. Şimdi ismet yönünü Nakamura'ya dönüyor.

Hardcore Championship Match
İsmet vs Shinsuke Nakamura (c)

İsmet ön ayaklarını Nakamura'nın üstüne koyuyor ve hakeme doğru kişniyor. Hakem sayıyor 1...2...

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: İsmet

İsmet, Hardcore Kemeri'ni ağzına alıyor. Arkasında Nakamura, No Way Jose ve Jeff Hardy'nin yerde uzanan bedenlerini bırakıp ağzında kemerle birlikte koşarak vadiden uzaklaşıyor. İsmet nereye gidiyor bilemeyiz ama biz reklamlara gidiyoruz. Bizimle kalın!

Girişten dumanlar yükselmeye başlıyor ve Kingdom arena boyunca yankılanıyor. Pyroların patlamasıyla birlikte Cody'i girişte görüyoruz. Cody oldukça soğukkanlı ve klasik bir şekilde ringe geliyor. Kendisi ringe geldikten sonra müzik duruyor ve başka bir müzik başlıyor.

Lacey Evans'ı Oceans şampiyonluğu ile birlikte girişte görüyoruz. Lacey oldukça sert ve soğukkanlı bir şekilde Cody'e bakıyor ve Cody de aynı şekilde karşılık veriyor. Lacey ringe geldikten sonra hakem maçın başlaması için işareti veriyor.

Cody Rhodes vs Lacey Evans

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili birbirlerine bakıyorlar bir süre ringte. Uzun bir süre sert bir şekilde birbirlerine bakıyorlar. En sonunda birbirlerine yaklaşıyorlar ve göz göze, burun buruna geliyorlar. Sert bir şekilde bakış atmaya devam ediyorlar. Cody bir süre sonra sırıtmaya başlıyor ve Lacey'i kafasından ittiriyor. Lacey herhangi bir tepki vermiyor ama Cody sinsi bir kahkaha patlatıyor. Ardından tekrar Lacey'i kafasından itekliyor. Lacey bir süre daha tepki vermiyor. İkili bir anda lockup bağlıyor birbirine. Lacey hızlı bir baskı kuruyor ve Cody'i köşeye yapıştırıyor. Cody çabuk reaksiyon veriyor ve hızlıca ring ortasında geri geliyorlar. Cody hızlıca Waistlock yapıyor ancak birden Lacey'i bırakıyor ve kalçasına serseri mayın bir tekme sallıyor. Cody Rhodes kahkahalara boğulurken Lacey sinirlenmeye başlıyor ve seyirciler ise Cody'i yuhalamaya başlıyor. Lacey, Cody'e dönüyor ve ikili tekrar birbirine yaklaşıyor. İkili birbirlerine doğru yaklaşıyorlar. Cody Rhodes aniden Lacey Evans'ın suratına tokat atıyor. Ardından ise karnına bir tekme geçiriyor. Lacey Evans acıyla karnını tutuyor.

Cody Rhodes: Bu halin ne? Regl sancısı falan mı çekiyorsun? Çok acı.

Cody Rhodes bir tokat daha geçiriyor! Şimdi geri geri gidiyor ve köşeye yaslanıyor. Lacey Evans öfkeyle bakıyor. Seyirciler Cody Rhodes'u yuhalıyor.

Cody Rhodes: Ne var? Olması gereken bu.

Lacey Evans yaklaşıyor. İkili tekrardan birbirlerine Lockup yapıyorlar. Lacey kısa bir süre sonra Cody'i itekliyor ve Cody yuvarlanarak köşeye doğru gidiyor. Cody sırıtarak Lacey'e bakmaya devam ediyor ve yavaşça onun üzerine geliyor ve tekrardan lockup yapıyorlar. Lacey bir kez daha Cody'i itip yerde yuvarlıyor. Bu sefer Cody'nin gülümsemesi yüzünden siliniyor ve tekrar Lockup bağlıyor ve Lacey'i iteklediği gibi onu köşeye yolluyor. Cody hızlıca köşeye koşuyor ve Lacey'i yumruklamaya çalışıyor ancak Lacey bir anda sıyrılıyor ve Cody köşeye çarpıyor. Lacey, Cody'i köşeye yapıştırıyor ve onun karnına doğru sert yumruklar vuruyor. Cody kısa bir süre sonra Lacey'i ringin ortasına itekliyor ve sonrasında ona doğru koşuyor ancak Lacey aniden Cody'i yakalıyor ve Spinebuster! Lacey hızlıca tuşa gidiyor. 1...

Cody atıyor. Lacey, Cody'i yerde yumruklamaya başlıyor ancak Cody hızlıca ayağa kalkıyor ve ikili tekrardan Lockup yapıyorlar. Cody, Lacey'i köşeye götürüyor ve onu kafasından ittirip baskıyı kuruyor. Hakem ikiliyi ayırmaya çalışıyor ancak başaramıyor. En sonunda hakem saymaya başlıyor. 1...2...3...4... Cody sonunda Lacey'i bırakıp ringin ortasına geliyor ve Lacey'i de ringin ortasında bekliyor. Lacey bir süre sonra Cody'e yaklaşıyor ve yine lockup yapıyorlar. İkili iplere doğru gidiyor. Cody birden Lacey'i kalçalarından yakalayıp Ringin dışına yolluyor. Cody sırıtmaya başlıyor yine. Lacey ise oldukça sinirli bir şekilde ayağa kalkıyor. Cody hızlı bir şekilde iplerden sekiyor ve Suicide Dive için atlıyor ancak WOMAN'S RIGHT! Cody ringin içine geri uçuyor ve Lacey bu esnada ringe giriyor. Cody ise kendisini ringin dışına yuvarlıyor. Lacey ringin dışına çıkmak istiyor ancak hakem ona engel oluyor. Cody ise ayağa kalkmaya çalışıyor. Hakem de Cody için saymaya başlıyor. 1...2...3...4...

Cody bariyerlere tutunarak ayağa kalkıyor ve ringe giriyor hızlıca. Lacey anında Cody'i yakalıyor ve iplere atıyor. Cody iplerden sekiyor ve Lacey'nin karnına doğru diz atıyor ve Kitchen Sink yapmış oluyor. Cody hızlıca Half Nelson bağlıyor yerde. Lacey kısa bir süre direndikten sonra ayaklanıyor ve Snapmare yaparak Cody'i önüne alıyor. Cody ayağa kalkıyor ve Lacey'nin ayağına doğru bir tekme sallıyor. Lacey dizleri üzerine yere düşüyor ve Cody bu kez Lacey'nin karnına bir tekme atıyor. Ardından Cody, Lacey'nin kalçasına şaplak atıyor. Devamında tekrar kahkahalara boğuluyor ve seyriciler yine booluyor Cody'i. Cody bir süre sırıttıktan sonra iplerden sekiyor ve Lacey'nin karnına serseri mayın bir tekme sallıyor. Lacey karnını tutarak köşeye yuvarlanıyor. Cody, Lacey'i kaldırıyor ve bir tokat atıyor ona. Sonrasında da köşeye çıkarıyor onu ve kendisi de köşeye çıkıyor. Cody, Lacey'e bir tokat daha atıyor ve sonrasında Lacey'i yakalıyor ve SUPERPLEX!

Olmuyor! Lacey son anda Cody'nin karnına bir yumruk arıyor. Sonrasında da Cody'e bir tokat atıyor. Ardından Cody'i ringin içine itiyor. Sonrasında köşede ayağa kalkıyor ve Cody'nin de ayağa kalkmasını bekliyor. Lacey, Cody ayağa kalkınca Dobule Axe Handle ile atlıyor ama Cody'den ani bir Dropkick geliyor ve Lacey köşeye geri gidiyor. Cody hızlıca ayağa kalkıyor ve Shining Wizard çakıyor. Sonrasında da Bulddog yapıp kombosunu tamamlıyor. Cody ayağa kalktıktan sonra belindeki ağırlık kemerini çıkarıyor ve Lacey'e vuruyor. Lacey'nin çektiği acı yüzünden okunurken Cody kemerle bir kez da Lacey'e vuruyor ve hakem hızlıca araya giriyor ve kemeri Cody'den alıyor. Cody, Lacey'i kaldırıyor ve iplerden sekip SILVER SPOON DDT çakmayı deniyor ancak Lacey bir anda Cody'i kaldırıyor ve Back Body Drop! Cody ayakları üzerine düşüyor ve hızlıca Lacey'e dönüyor ama WOMAN'S RIGHT!

Olmuyor! Cody son anda sıyrılıyor ve iplere doğru gidiyor! İplerden sekiyor ve Disaster Kick! Lacey tekmeyi yiyor ancak yere düşmüyor. Cody hızlıca ayağa kalkıyor ve tekrardan iplerden sekerek Disaster Kick deniyor. Başarıyor ve bu kez Lacey'i yere de düşürüyor. Cody hızlıca ayağa kalkıyor ve köşeye çıkmaya başlıyor. Cody köşeye çıktıktan sonra Lacey'i kontrol ediyor. Lacey'nin yerde olduğunu gördükten sonra Cody'den Moonsault geliyor ama boşa! Lacey son anda sıyrılıyor ve Cody boşa atlıyor. Cody karnını tutarak ayağa kalkıyor. Lacey hızlıca ayağa kalkıp Cody'e doğru koşuyor ve bir tekme sallayıp onu köşeye yolluyor. Lacey koşarak bir Corner Splash çakıyor. Sonrasında da Cody'i tutup ringin ortasına fırlatıyor. Ardından iplerden sekiyor ve SPEAR! Lacey, Spear'ı çakmayı başarıyor! Lacey hızlı bir şekilde tuşa gidiyor! 1...2...

Cody atıyor! Lacey şaşırmasa da oldukça sinirleniyor ve Cody'i yerde yumruklamaya başlıyor. Çok sert yumruklar atıyor Lacey ve bir süre sonra yumruklamayı bırakıyor. Cody iplere tutunarak ayağa kalkmaya çalışırken bu kez Lacey'den Cody'nin karnına serseri mayın bir tekme geliyor. Cody tekmenin acısını en yüksek voltajdan hissetmesine rağmen ayağa kalkmayı başarıyor. Sonrasında Lacey, Cody'i iplere atıyor. Sonrasında da Spear deniyor ancak SILVER SPOON DDT! Cody gafil avlıyor Lacey'i. Lacey kısa sürede ayağa kalkmayı başarıyor ve Cody bir anda Lacey'i yakalıyor ve CROSS RHODES! BAŞARILI! CODY RHODES, LACEY EVANS'I TEKRAR KALDIRIYOR VE BİR CROSS RHODES DAHA. BAŞARILI!

Cody Rhodes: Aslında bakarsan daha zor olacağını düşünmüştüm. Daha zor olsaydı sana daha fazla zarar verebilirdim. Bana zorluk bile çıkarmadın. Bir kadının yeri ring değildir, Lacey. Bir kadının yeri dışarısı. Buranın dışarısı.

Cody Rhodes, Lacey Evans'ın saçlarından tutuyor ve kafasını kaldırıp seyircilere doğru tutuyor.

Cody Rhodes: Bu insanları görüyor musun? Şu an beni yuhalıyorlar. Ben yuhalamaya devam edecekler. Yıllardır pek değişmedi ve hiç umrumda değil. Bildiğim bir şey var. Ne bilmek ister misin? Heyecanlılar. Sana az sonra yapacaklarım için heyecanlılar. Tükürüklerini saçsalar bile sana yapacaklarımı izlemek istiyorlar. Paralarının karşılığını almak istiyorlar.

Cody Rhodes, Lacey Evans'ın suratını ringe doğru bastırıyor.

Cody Rhodes: Siz ve sizin gibiler, sadece bu yeri yalamaya layıksınız. Siz busunuz. Anlıyor musun beni? BANA SES VER!

Bu sırada girişte bir hareketlilik var...

Bu Liv Morgan! Liv Morgan girişte görünüyor ve ağır ağır ringe doğru ilerliyor. Aniden görevliler önüne geçiyor. Liv Morgan'ı durdurmak için 5 görevli hızla hamle yapıyorlar. Cody Rhodes şimdi kafasını çeviriyor ve Liv Morgan'ı fark ediyor. Cody Rhodes aniden Lacey Evans'ı bırakıyor ve gelen Liv Morgan'a doğru bakıyor. Liv Morgan, görevlilerin üzerine doğru yürüyor. Görevliler, Liv Morgan'ı itmeye çalışıyorlar. Büyük bir kargaşa varken Cody Rhodes öylece bakıyor. Birden bağırıyor ve görevlilere durmalarını söylüyor.

Görevliler şaşkın bir şekilde bakıyorlar. Şimdi Liv Morgan'ın önünden çekiliyorlar. Liv Morgan ağır ağır yürüyor ve ringin kenarına doğru geliyor. Çelik merdivenlere doğru yöneliyor. Ağır ağır merdivenlerden çıkıyor ve aprona çıkıyor. Liv Morgan apronda iplere tutunuyor ve Cody Rhodes'a bakıyor. Cody Rhodes arkasına dönüyor ve hakeme bir şeyler söylüyor. Hakem geri çekiliyor. Cody Rhodes şimdi sinirli bir surat ifadesiyle Liv Morgan'a doğru yürüyor.

Cody Rhodes: Senin burada ne işin var? Benim ringimde ne işin var? Çabuk defol!

Liv Morgan: Beni kovmak isteseydin (Liv Morgan kenardaki görevlilere bakıyor.) buraya gelmeme izin vermezdin. Ne istiyorsun Cody? Kime dönüşmeye çalışıyorsun? Sonsuzluğa ne oldu?

Cody Rhodes: Saçmalamayı kes. Bu saçmalıkların hepsi bitti. Artık bunları noktalıyoruz Liv. Seni gerçekten öldüreceğim. Seni gerçekten bitireceğim. Bana ihanet etmenin, beni terk etmenin bedelini ödeyeceksin. Sonsuzluğu bitiren sensin. Infinitum'un katili sensin.

Liv Morgan: Kendine bak. Tekrar kendine bak. Seni bu hale getiren gerçekten ben miyim? Tükürdüğün her şeyi tekrar yalıyorsun. Seni kapana sıkıştıran karanlığın ve boş duvarların içine kendini tekrar atıyorsun. Tüm bunlar ne için? Bu koca şirket için mi? Kemerler için mi?

Cody Rhodes: Bunları sen istiyordun!

Liv Morgan: Benim istediğim bu evrenin bütünüydü. Benim istediğim o duvarların arkasından bana seslenen ve sonsuzluğa yürüdüğüm sendin. Fakat bu sen değilsin.

Cody Rhodes bir süre öylece duruyor ve konuşmuyor. Liv Morgan'a bakıyor. Liv Morgan sakin bir şekilde başını sallıyor. Cody Rhodes şimdi başını öne eğiyor.

Cody Rhodes: YALANCI!

Cody Rhodes aniden Liv Morgan'a dirsek darbesi yapıştırmak istiyor fakat Liv Morgan aprondan iniyor. Cody Rhodes ringin dışına çıkmak istiyor fakat birden arkasında birini görüyor...

WOMEN'S RIGHT!

Lacey Evans, Cody Rhodes'a Women's Right yapıştırıyor ve tuşa gidiyor: 1...2...

3!

Kazanan: Lacey Evans

Liv Morgan ringin dışında üzgün bir şekilde Cody'e bakarken Lacey Evans zar zor ayaklanıyor ve galibiyetini kutluyor. Cody Rhodes baygın ve hareketsiz bir şekilde yerde. Görevliler kenara geliyorlar ve Cody Rhodes ile ilgileniyorlar. Lacey Evans köşeye çıkıyor ve galibiyetini köşede kutluyor. Lacey Evans için chantler var. Maçın tekrar görüntülerini izliyoruz. Lacey Evans galibiyetini kutlamaya devam ediyor. Görevliler Cody Rhodes'u arka alana götürüyorlar. Liv Morgan ise kenarda Lacey Evans bakıyor. Liv Morgan aniden öfke dolu bir surat ifadesiyle bakmaya başlıyor. Çelik merdivenlere çıkıyor...

Fakat Liv Morgan ringe girmiyor. Geri dönüyor ve arka alanın yolunu tutuyor yavaşça. Seyircilerden Liv Morgan'a karşı karışık bir reaksiyon var. Liv Morgan seyircileri pek takmıyor. Saçlarını çekiştirerek arka alana doğru gidiyor. Ringe tekrar döndüğümüzde Lacey Evans kolunu havaya kaldırıyor. Sevinç gösterisine devam ediyor. Şov bu görüntülerle son...

No One Will Survive!

Lacey Evans etrafına bakıyor. Arena müzik ile yankılandıkça seyirciler çoşuyor. Lacey Evans girişe doğru odaklanıyor ve hazır konumda bekliyor.

BU SIRADA TOMMASO CIAMPA SEYİRCİLERİN ARASINDAN ATLIYOR VE KOŞARAK RİNGE GİRİYOR. ANİDEN BİR DİRSEK DARBESİ PATLATIYOR. LACEY EVANS DİZLERİNİN ÜZERİNE DÜŞÜYOR. TOMMASO CIAMPA ŞİMDİ KOŞUYOR VE RUNNING KNEE SMASH! HAREKETİN SESİ İLE İLE İNLİYOR ARENA. TOMMASO CIAMPA, LACEY EVANS'IN BOYNUNA TEKMELER VURMAYA BAŞLIYOR. ŞİMDİ KALDIRIYOR VE GERMAN SUPLEX! TOMMASO CIAMPA KÖŞEYE DOĞRU GİDİYOR. ELİYLE DEFALARCA KÖŞEYE VURUYOR. LACEY EVANS KALKMAYA ÇALIŞIYOR. TOMMASO CIAMPA KOŞUYOR VE LACEY EVANS'IN BOYNUNA BİR DİZ DARBESİ GEÇİRİYOR. LACEY EVANS HAREKETSİZ YERDE. TOMMASO CIAMPA SAÇLARINDAN TUTUP KALDIRIYOR LACEY EVANS'I VE

PROJECT
CIAMPA!

Tommaso Ciampa ringin dışına çıkıyor ve kenardan Oceans Şampiyonluğunu çekip alıyor. Tommaso Ciampa seyircilere doğru dönüyor ve bağırarak taunt atıyor...

Şov bu görüntülerle son buluyor.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2021, 13:51   #2
Boğazlarına Takıldık
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 1754
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 1364963
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1364963

Güzeeel.
imza

"Bahtiyar Vahapzade’nin dediği gibi,

“Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, Onun yaşamağı yanmağındadır…”

Saygılarımla."

Ünal Karaman

GWA RPG

Shinsuke Nakamura
3x Hardcore Champion (current)
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2021, 13:52   #3
no matter what they say
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: from the bottom of my heart
Konular: 1674
RPG Karakteri: Seth Rollins
Rep Puanı: 1747132
Rep Derecesi: Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kjetill Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bomba gibi nedenler var yine.
imza

Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2021, 13:53   #4
Kayıtlı Kullanıcı
elric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 70
Rep Puanı: 143110
Rep Derecesi: elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
elric elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Lacey buradaymış bu kadın hani emekli olacaktı
imza

"Yarın öleceğini öğrenirsen ne yapardın? Yoksa gün batımından önce mi? Suç işler miydin? Para mı soymak? Ailenle zaman mı geçiriyorsun? Ya da kadere meydan okumanın bir yolunu mu arıyorsun? Ne seçerseniz seçin, kim olduğunuza meydan okuyun. Ancak bekleyen ölümünüzü öğrendiyseniz, geride iyi bir iz bıraktığınızdan emin olun. Oğullarınız ve kızlarınız için hiç kimsenin duymayı kaçırmayacağı bir hikayeyi anlatması için."
elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2021, 13:53   #5
Mark Henry'nin Uşağı
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 9
Favori Güreşçisi: Mark Henry
RPG Karakteri: Teddy Long
Rep Puanı: 442430
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 442430

Ryback vs. Mark Henry bekliyordum. Ama Cesaro vs. Brock Lesnar da izleriz.
imza

ÇÖL KAPLANI

I'm more on the bigger side, so people don't think I have speed. I'm not the fastest guy, but I guarantee I'm not the slowest.

Mark Henry

İlk Forum Başarım:
14/03/2021 Haftanın Üyesi.

-RPG PERFORMANSIM-

Debut: GWA Atlas 25/02/2021
-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı.
GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.
Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2021, 13:54   #6
The Death Valley
K.R. PUNCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1001
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2397939
Rep Derecesi: K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
K.R. PUNCH K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Mükemmel nedenler var acayip hype'landım. Bekliyoruz.
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x6 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2) (BoD; MoD)
Mini İstatistikler Serisi (RR; EC)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu (v1,v2)
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.) ((Efsanevi Be a Booker) Heart Broken Wrestling | Survivor Series 2030)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü (Undertaker Ve Survivor Series'in Bağlantısı)
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

K.R. PUNCH & Aschentef & Stayin Alive & Keremk69

RPG: Kane
K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2021, 13:55   #7
The Death Valley

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1001
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Derecesi: K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
K.R. PUNCH K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Şimdi bir detay var, hangi patron şovu açıyor.
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x6 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2) (BoD; MoD)
Mini İstatistikler Serisi (RR; EC)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu (v1,v2)
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.) ((Efsanevi Be a Booker) Heart Broken Wrestling | Survivor Series 2030)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü (Undertaker Ve Survivor Series'in Bağlantısı)
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

K.R. PUNCH & Aschentef & Stayin Alive & Keremk69

RPG: Kane
K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2021, 13:56   #8
Kayıtlı Kullanıcı

Konular: 70
Rep Derecesi: elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
elric elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı K.R. PUNCH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Raul yine insanların beyinlerini yaktın.
imza

"Yarın öleceğini öğrenirsen ne yapardın? Yoksa gün batımından önce mi? Suç işler miydin? Para mı soymak? Ailenle zaman mı geçiriyorsun? Ya da kadere meydan okumanın bir yolunu mu arıyorsun? Ne seçerseniz seçin, kim olduğunuza meydan okuyun. Ancak bekleyen ölümünüzü öğrendiyseniz, geride iyi bir iz bıraktığınızdan emin olun. Oğullarınız ve kızlarınız için hiç kimsenin duymayı kaçırmayacağı bir hikayeyi anlatması için."
elric isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2021, 13:58   #9
no matter what they say

Nereden: from the bottom of my heart
Konular: 1674
RPG Karakteri: Seth Rollins
Rep Derecesi: Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kjetill Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bakış açısı farkı.
imza

Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2021, 13:59   #10
nec pluribus impar
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2739
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Johnny Gargano
Rep Puanı: 3142433
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3142433

O geliyor...

imza

Maximilien#6798

Stayin Alive & Aschentef

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 World Heavyweight Champion
x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x3 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion