GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-03-2021, 19:11   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1934
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 814795
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 814795

Standart RPG GWA - 1 Nisan 2021 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
01.04.2021 - 21.00 - C
Scotiabank Arena
Toronto, Ontario
216.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

- Bayanlar Ve Baylar, Team Kaju!

- Sami Zayn'ın Son Durumu Ne?

- NEDEN?

- Karl Anderson Aksiyonda!

- Sokaklar Ve Polisler

- 1 Nisaaaan!

- Gözlerin Görmese Bile En İyisisin

- Kane'e Sürpriz Rakip

Tazz: Scotiabank Arena'dan herkese merhaba baylar bayanlar! Slammiversary şovuna tam 3 gün kala sizlerle birlikteyiz! Bu gece olacak olan şeylerin etkisi kesinlikle büyük olacak Gür, bu Slammiversary'den önceki son şov!

Buğra Gür: Peki şovu kiminle açacağımızı biliyor musun aşko?

Tazz: Cevabın seni çok mutlu ettiği kesin...

Buğra Gür: TEAM KAJU BEBEEEĞİMMMMMMM!

"I won't try to argue
Over the cashews
They're salted
They're raosted
Got them sorted
They come from an apple
They are sun dried
And boiled
They taste like AMAZING!
They're healthy
Im craving now..."

Müziğin bir kısmı çaldıktan sonra başka bir şarkı başlıyor.

NO WAY KA JU! Ryback, Isaiah Scott ve en yeni üyeleri No Way Jose! Üçlü dans ederek ringe ilerliyorlar ve büyük bir sirk ekibi de dans ederek onları takip ediyor.

Seyircilerin de coşkusuyla tüm arena adeta devasa bir partiye dönüyor! Buğra Gür'ün dahi sandalyesinden kalkıp göbek attığını görebiliyoruz.

Ryback, Team Kaju markalı kaju paketlerini sevinçle seyircilere fırlatıyor, Isaiah Scott kalçalarına bağladığı takım şampiyonluğunu sallayarak twerk yapıyor ve No Way Jose kıvrak dans hareketleri ile tüm arenayı coşturuyor. Team Kaju'dan fevkeladenin fevkinde bir açılış!

Üç isim oynaya oynaya ringe giriyorlar ve ellerindeki mikrofonlara sarılıyorlar. Ryback, coşkulu şekilde başlıyor.

Ryback: GWA Evreniiiiiiiiiiii! Umarım hepiniz iyisinizdir bebeklerimmm! Özellikle de sen Buğra Gür! Çünkü birazdan yerinizden kalkıp o kalçalarınızı sallamaya başlamanızı isteyeceğim. Ne de olsa?..

Isaiah Scott: ♫TEAM♫

No Way Jose: ♫KA JU♫

Isaiah Scott: ♫TEAM♫

No Way Jose: ♫KA JU♫

Üçü Birden: ♫TEAM KA JU♫

Üçü Birden: ♫TEAM KA JU♫

Üçü birden bu ritimle dans etmeye başlıyorlar. Scott, Twerk yaparken Jose ve Ryback karşılıklı kıvrıyorlar.

Buğra Gür: Ben de kalkıp oynamak istiyorum kalk Tazz kalk oturmaya mı geldiiiiikkk?!

Tazz: Aslına bakarsak evet oturmaya geldik Gür... Lütfen yerin otur hayır twerk yapm...

Hall of Pain kutlamayı kesiyor! Cesaro ve Mark Henry, korkutucu korumalar gibi dikilirlerken etrafa gülücükler saçan Teddy Long mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Teddy Long: Kutlamanızı böldüğümüz için özür dileriz çocuklar fakat zamanınızı burada harcamak yerine gidip hayatınızın son üç gününü olabildiğince güzel geçirmenizin daha hayırlı olacağı kanaatindeyim ne de olsa Slammiversary şovunda tarihin en yıkıcı ikilisiyle karşılaşacaksınız! Hall of Pain! Cesaro ve Mark Henry o kemerler için geliyor olacak!

Ringdeki Team Kaju üyeleri aşırı yapmacık şekilde korkmuş taklidi yapıyorlar.

No Way Jose: Ooooo gençler gençleeeerr... Mark Henry ve onun İsviçreli sevgilisi bizi öldürecekmişşş

Isaiah Scott: A A A! Bu korkunç Jose! Aaah korkuyorum, sence ne yapmalıyız Rybaaaack?

No Way Jose: Ne?

Isaiah Scott: Ne?

No Way Jose: Ne?

Isaiah Scott: Ne?

İkili gittikçe seslerini daha da incelterek devam ediyorlar ve onları bölen takım arkadaşları oluyor.

Ryback: Belki de onları aynı geçen seferlerde yaptığımız gibi bu ringe gömebiliriz!

Cesaro: Ringe gömmek mi? Hala eski sert çocuk tavırlarını koruyor musun yoksa Ryback? Ne biliyor musun? Bir dönemler gerçekten takdir ettiğim bir güreşçiydin. Sert ve güçlüydün, ringe adım attığın hiçkimse seni kolay bir lokma gibi göremezdi ama şimdi geldiğin hale bak! İki şaklabanla beraber ringe gelip tüm bu aptalları eğlendirmek için k*çını sallıyorsun!

Mark Henry: Scott ve Jose! Size ne olduğunuzu söylememe izin verin, siz siyahların yüz karasısınız! Kim olduğumuzu, başarabileceğimizi tüm dünyaya göstermek için onlarca yıl mücadele verdik ve siz şimdi ne yapıyorsunuz? Beyazların daha önce bizi aşağılamak için yaptırdığı şekilde oranızı buranızı sallayarak dans ediyor ve hepimizi aşağılıyorsunuz! Bu kemerden daha fazlası adamım, o ringe çıktığımda tüm halkım için sizleri yere sereceğim ve eğer varsa iki kuruşluk onurunuzu ben kurtaracağım!

Bu ciddi sözlerin ardından ringdeki Kaju üçlüsü, bir miktar bozuluyor.

Isaiah Scott: Aslına bakarsan dediklerin beni düşündürmedi değil Henry... Biz ezilmiş bir halkın çocuklarıyız ve bizler gibi büyük yerlere gelebilmiş her insan onurunu korumalı değil mi? Jose, dostum... Bu kameraların önünde ne yapmak onurumuza leke sürerdi?

No Way Jose: Tarih boyunca seyircilerin en sevdiği GWA Takım Şampiyonları olmak mı?

Isaiah Scott: Sanmıyorum dostum, başka?

No Way Jose: Her gece ringe çıkıp tüm bu insanlara keyifli bir eğlence sunmak ve insanları mutlu ederek bize saygı duymalarını sağlamak mı?

Isaiah Scott: Hiç sanmıyorum Jose, bu gayet de güzel bir tutum olurdu.

No Way Jose: Karşılarına çıkan ilk engelde dostlarını sırtından bıçaklamak!

Scott, eliyle Henry'i gösteriyor.

Isaiah Scott: Tam olarak öyle!

Ryback arkalarından gelip kolunu arkadaşlarının omzuna atıyor ve mikrofonu ağzına götürerek konuşuyor.

Ryback: Peki ne bizi gerçekten güçlü gösterirdi biliyor musunuz gençler?

No Way Jose ve Isaiah Scott Bir Ağızdan: Ne gösterirdi Ryback? Ne gösterirdi??

Ryback: BİR ÇELİK KAFES MAÇI!

Seyirciler, bu fikre yoğun tezahüratları ile destek verirken Ryback, konuşmasına devam ediyor.

Ryback: Ve güçlü adamlar çelik kafes maçına çıkacak olmayı nasıl kutlar biliyor musunuz çocuklar?

No Way Jose ve Isaiah Scott Bir Ağızdan: Nasıl kutlar Ryback? Nasıl kutlaaarr??

Ryback: KASLI POPO DANSIYLA!

Ryback, kemeri kalçalarına bağlıyor ve arkasını Hall of Pain ekibine dönüp twerk yapmaya başlıyor. No Way Jose ve Isaiah Scott ikilisi de seyircilerle beraber chant atıyor.

"TEAM KA JU!"
"TEAM KA JU!"
"TEAM KA JU!"

Henry, Cesaro ve Teddy Long sinirli şekilde Slammiversary amblemini gösterirken ve homurdanırken Team Kaju dansına devam ediyor. Biz de reklam arasına sihirli bir uçuş yapıyoruz. Prrrrrrrr

Kameralarımız bir hasta yatağında açılıyor, bu kişi Sami Zayn!

Sami Zayn: GWA halkı! Beni merak ettiğinizi biliyorum. Geri dönüşümü gerçekleştirdiğim ilk şovda başıma talihsiz bir olay geldi. Yataktan bir türlü kalkamıyorum. Doktorlar durumumun pek iyi olmadığını dile getirdiler. Henüz toparlanabilmiş değilim. Bu benim için çok üzücü bir durum. Tekrar o ringlere çıkıp çalışmak benim için muhteşemdi. Ama şu an ayağa kalkacak gücü bile kendimde bulamıyorum. Günlerdir hareketsiz bir şekilde öylece yatıyorum. Ayağa kalktığım an başımda bir ağrı hissediyorum ve tekrar yıkılıyorum. Bir şey bilmek ister misiniz?

Sami Zayn üzgün bir şekilde bakıyor.

Sami Zayn: Bir GWA çalışına bile buraya gelip durumuma bakmadı. Ne halde olduğumu merak eden kimse yok. Shane McMahon bile yanıma gelip durumumu kontrol etmiş değil. Hepsini bir kenara bırakıyorum. Beni aramadılar bile! Telefonla arayıp ne haldeyim diye sormadılar. Lanet olsun adamım. Ben o ringe çıktım ve GWA için büyük bir savaş verirken bu hale düştüm. İşte sorun bu. Yıllardır süren o sorun hala devam ediyor. İsmim Seth Rollins veya Chris Jericho olsa durum böyle mi olurdu? O adamların ismini sadece örnek vermek için söylüyorum. Yoksa onları seviyorum. Onları çok ama çok seviyorum.

Arkadan Tik Tak sesleri geliyor. Sami Zayn öksürerek o seslerin duyulmasını engelliyor.

Sami Zayn: Hayat adil değil. GWA yönetimi ise hiç ama hiç adil değil. Hastane masraflarını bile ben ödedim. Bu bir iş kazasıydı. Ama ne önemi var? Shane McMahon belki beni tanımıyordur bile. O basit yerel güreşçilerden birisi olduğumu düşünüyordur... (Sami Zayn üzgün bir surat ifadesiyle bakıyor.) İyi olmaya çalışacağım. İyi olacağım ve sizler için tekrar ringlere çıkacağım. Pes etmiş değilim. Büyük bir patlama yapacağım. Patlama!

Sami Zayn telefonunu çıkartıyor ve birisine mesaj atıyor.

Sami Zayn: Sizleri seviyorum! Durumumdan tekrar haberdar olacaksınız. Şimdilik görüşmek üzere.

Kameralar kapanıyor.

NWO amblemi görünüyor ekranda ve alışık olduğumuz NWO müziği tüm arena tarafından duyuluyor.

John Cena! John Cena, nWo T-Shirt'ü ile girişte görünüyor. Biraz gergin biraz hüzünlü şekilde seyircileri süzdükten sonra şapkasını öne eğerek sakince yürüyor ringe. Bir görevliden mikrofon aldıktan sonra ringe giriyor ve arenayı süzdükten sonra konuşmasına başlıyor.

John Cena: Ne istemiş olduğunuzu biliyorum. Bu şirkete adım attığım günden bu yana desteğinizi arkamda hissetmem bunu bilme imkanını veriyor bana. Sonunda John Cena'nın şirketin en üst noktasına taşındığı ana şahit olmayı istedi çoğunluğunuz. Birçok insan, yıllardır bu şirkette ter döktüğümü ve sonunda GWA Şampiyonluğu'na erişmeyi hak ettiğimi söylüyor; Hammerstein Ballroom'daki gibi birçok diğer insan ise henüz bu başarıya hazır olmadığımı ve buralarda daha fazla işimin olmadığını iddia ediyor...

You Deserve It!
You Deserve It!

John Cena: Desteğiniz için gerçekten minnettarım nitekim beni buraya taşıyan nokta inancımdı, kenime olan inancım! Bu ringe her adım attığımda kendime sonuna kadar inandım. İnsanlar ölmemi isteyerek bağırırken kendime inanıyordum, şirketin en iyi isimlerine karşı savaş vermem gerektiğinde kendime inanıyordum. Tüm bu serüven esnasında en az kendime inandığım kadar inandığım biri vardı. Düşmeme izin vermeyecek ama düştüğüm noktada da beni sırtlayarak başarıya taşıyacak olan bir kardeş... GWA logosunun altında her ringe çıktığımızda nWo isminin neden sadece afilli bir takım ismi olmadığını herkese kanıtlamama yardım edecek bir partner...

Cena, bir süre üzgün şekilde yere bakıyor ve ardından şapkasını çıkararak önüne alıyor.

John Cena: Heath Slater...

Seyircilerin yoğun yuhalamasından sonra devam ediyor.

John Cena: Geçen hafta karşılaştığım şey, hayatımın en zorlu mücadelelerinden biriydi. GWA tarihinin belki de daha önce hiç görmediği kadar yıkıcı bir güçle savaşmam ve onu alt etmem gerekiyordu. İşin daha korkutucu olan tarafı ise Kane'den bile daha korkunç bir kalabalık bana ölmemi söylerken ve küfürler savunurken bunu yapmam gerekmesiydi. Geçen hafta ne hissettiğimi bile bilmiyorum, içimdeki bir his tek yapmam gerekenin oradan kaçıp gitmek olduğunu söylüyordu ama yapamadım. Kendime inancımı yitirmedim ve savaşmaya devam ettim, tüm o hakarete ve aşağılamaya rağmen GWA'nın kırmızı büyük canavarını yere sermek için hayatımı ortaya koydum. Tüm bu dehşetin ortasında daha korkuncu olamaz derken hayatın beni acı bir şekilde yanıltacağı bir durum gerçekleşti...

John Cena: Kendime inancımın kırılmasını atlatabilirdim belki, hepimiz insanız ve ben buralarda bu işi en uzun süredir yapan insanım. Nicelerinin pes ederek bu ringi terk ettiğini gördüm ama değişmez bir gerçek vardı: John Cena'nın GWA'da mücadele etmekten yılmayacağı! Gelin görün ki, geçen hafta yaşadığım şey atlatılması pek de mümkün olmayan bir inanç kırılmasıydı... Sizi temin ederim ki Heath Slater, o sandalyeyi kafatasıma geçirdiğinde en çok acıyan yerim kalbimdi. Kafama çarpan sandalye aklıma çıkartıp atması mümkün olmayan bir soruyu getirdi: "Neden?" "Neden Heath?" "Bunu kardeşine neden yaptın?" Ve şimdi günlerdir uykularımın katili olan bu soruyu muattabına sormak istiyorum. Heath Slater, buraya gelecek misin?

Kameralarımız girişe çevriliyor.

Nitekim gelen giden olmuyor. Bunun üstüne iplere yaslanmış olan Cena öfkelenerek mikrofonuna davranıyor.

John Cena: Gerçekten bu olduğuna inanamıyorum Heath... Yaptıklarının sonucuyla yüzleşemeyecek bir adam olduğuna inanamıyorum. Kardeşine ihanet ettikten sonra gözlerinin içine bakamayacak kadar korkak olduğuna inanamıyorum...

Cena ringde hızlı voltalar atıyor ve attıkça daha da sinirleniyor.

John Cena: S*ktir et Heath! Bu benim hatamdı! Sana güvenebileceğimi düşünerek hata ettim! Senin gibi bir korkak ile aynı ringi paylaşmış olmaktan utanç duyuyorum biliyor musun? Utanıyorum senden! Kariyerinin her daim benimkinin altında kalacağını düşündün ve korktun. Ne diyebilirim ki Heath?.. Nasıl bir şerefsiz kardeşinin hayallerine giden son adımı atmasını kıskanır ki?

Cena, tekrar iplere yaslanıyor ve girişe bakıyor.

John Cena: Son kez tekrar ediyorum Heath! Bu ringe adım atıp bir açıklama yapacak kadar t*şaklı mısın?

Kameralarımız tekrardan girişe yöneliyor ve bu sefer...

Yine gelen giden kimse yok!

Cena bir süre bekledikten sonra adeta sinirden kuduruyor. Üstündeki nWo T-Shirt'ünü çıkartıp yere atıyor!

Cena yere attığı tişörte bakıp, hüzün ve öfke içinde gözlerini kapattıktan sonra yerdeki nWo tişörtüne basarak ringi terk ediyor. Kameralarımız bu görüntülerle kapanıyor.

Kameralarımız açıldığında Sami Callihan ringde rakibini bekliyor.

Gun Stun!

"The Machine Gun" Karl Anderson burada! Kemeri belinde ringe doğru ilerliyor. Ringe girdikten sonra bir mikrofon alıyor, ardından belindeki kemeri çıkartıp eline alarak rakibine gösterircesine tutuyor. Elindeki mikrofonla konuşmaya başlıyor.

Karl Anderson: Bu şirketteki en büyük şampiyon ile karşılaştığını biliyorsun değil mi Sami? Umarım biliyorsundur. Peki bu kemerin neden bu şirketteki en önemli kemer olduğunu da öğrenmek ister misin? Çünkü bu elimde tuttuğum aktif olarak savunulmaya devam eden bir kemer ve onu gerçek bir güreşçi tutuyor!

Anderson, seyircilerden gelen yoğun yuhalamaya karşılık olarak yönünü kalabalığa dönüyor.

Karl Anderson: Bundan şüpheniz mi var yoksa? Pekala, ben bir aksiyon adamıyım ve dediklerimin altını boş bırakacak değilim! Sami Callihan, eğer bu maçı kazanırsan yeni Oceans Şampiyonu olacaksın! Hakemi getirin buraya!

Hakem şaşırmış bir şekilde Anderson'dan kemeri teslim aldıktan sonra havaya kaldırıyor.

Tazz: Elimizde şapkadan çıkan bir şampiyonluk maçı var Gür! Oceans Şampiyonluğu, bu gece Atlas şovunda ortaya konuyor!

Buğra Gür: Şapka, tavşan falan da demişken Paskalya da geldi çattı he.

Tazz: Paskalya Bayramı, 4 Nisan'da Slammiversary'de kutlanacak Gür.

Buğra Gür: Ahhh öyle mi, o zaman bu ufaklığın bugün burada işi yok...

Buğra Gür, Tazz'in şok olmuş bakışları eşliğinde masanın altından bir tavşan çıkartıyor ve salıyor. Tavşan pofuduk kuyruğuyla zıplaya zıplaya koşarken herkes anlam veremeyen bakışlarla Buğra Gür'e ve tavşana bakıyor.

Görevliler, tavşanın peşinden arka alana kadar koştuktan sonra zilin çalınmasıyla ringe dönüyoruz.

Oceans Championship
Karl Anderson (c) vs Sami Callihan

Zilin çalmasıyla beraber iki isim lock-up'a girişiyorlar ama Anderson buradan çok hızlı bir şekilde üstün çıkarak Body Slam vuruyor. Maça çok hızlı bir başlangıç! Sami Callihan yerde ne olduğunu tam anlayamamış şekilde belini tutarken Anderson, onu kaldırıyor ve ringin köşesine gönderiyor çok hızlı ve sert bir manevrayla. Callihan acı içinde köşeden sekmeye fırsat bulamadan Corner Rope Assisted Rocket Kick! Callihan köşeye tam anlamıyla yapışıyor! Anderson köşede sersemlemiş ve boynundan ağır bir darbe almış olan Sami Callihan'a acımadan European Uppercut'ı geçiriyor seri bir şekilde! Ardından rakibini ensesinden tutuyor ve ringin dışına fırlatıyor. Kendisi de rakibinin arkasından aşağı iniyor.

Dizlerinin üstünde doğrulmaya ve kaçmaya çalışan Callihan'ın başını demir basamaklara vuracak şekilde Rocket Kick! Anderson, hız kesmiyor! Şimdi de ceset torbası gibi yığılmış olan Callihan'ı bariyerlere gönderiyor! Hakem ringe dönmeleri için saymaya devam ederken Anderson kemerini çekip alıyor anons görevlilerinden ve Callihan'ın suratına dayayıp "Bunu mu istiyorsun ha?!" diye soruyor. Hakemin sayması bitmeden Callihan'ı ringe sokuyor Anderson ve rakibinin toparlanmasına izin vermeden Spinning Spinebuster'ı yapıştırıyor! Callihan, ölü gibi serilmiş gibi ringin ortasına. Anderson tuşa gidiyor. 1...2...

Ama Anderson tuş etmeyi bırakıyor! Neden?! Şimdi Callihan'ı kaldırıyor Karl Anderson ve SWIVEL GUN STUUNNN! Anderson tuşu tekrarlıyor 1...2...3!

Kazanan ve Hala Oceans Şampiyonu: Karl Anderson

Zilin çalmasını zerre aldırış etmeden ringden hızla çıkıp anons ekibine yöneliyor tekrar Anderson. Kemerini aldıktan sonra orada bulunan bir sandalyeyi de çekip alıyor ve elindekilerle tekrar ringe giriyor.

Kemeri ve sandalyeyi bir köşeye bıraktıktan sonra zaten baygın olan Sami Callihan'ın üstüne çıkıyor ve yüzüne yüzüne yumrukları saydırmaya başlıyor! Callihan'ın yüzü kan revan içinde kalıncaya kadar devam ediyor. Sonrasında kemerini köşeden alıyor ve yerde yüzüstü yatan Callihan'ın yanına doğru dizlerinin üstüne çöküyor. Callihan'ın kafasını saçlarından tutup havaya kaldırıyor ve kan içindeki suratına kemeri dayıyor. "Bunu benden alabileceğini mi sandın ha işe yaramaz herif seni!" diye bağırdığını duyuyoruz Anderson'ın. Callihan'ın suratının altına kemeri yerleştiriyor ve yüzünü köşedeki sandalyeye dönüyor...

Karl Anderson! Köşedeki çelik sandalyeyi kaptığı gibi Callihan'ın kafasına tüm hıncıyla geçiriyor! Bu adeta cinayete teşebbüs! Callihan'ın sinir sistemi refleks dahi gösteremeyecek kadar çökünceye dek sandalye darbelerine devam ediyor Anderson. Callihan'ın gerçek anlamda bir beyin travması yaşadığına emin olduğunda birden sadistçe gülmeye başlıyor ve elindeki yamuk sandalyeyi ringe kurup oturuyor. Nefes nefese kan bulaşmış kemerine bakarken ring görevlilerinden mikrofon talep ediyor.

Karl Anderson: Benim buradaki işimin ne olduğunu artık herkesin anladığını düşünüyorum. Tıpkı Darwin'in teorisindeki gibi! GWA için yeterli olmayan herkesi bir bir eliyorum bu şirketten. Adam Page, Truth Martini ve şimdi de bu yerdeki çöp torbası... Bu şirkette artık işi kalmamış her şeyin emeklilik fermanını imzalamak benim işim. Ben kariyer bitiriciyim! Ben hayal parçalayıcıyım!

Anderson öfkeyle ayağa kalkıyor, Callihan'ın üstüne basarak kameraya yaklaşıyor.

Karl Anderson: Makineli tüfeğin bir sonraki mermisinin nereye çarpacağını biliyor musunuz? Kıtalararası Şampiyonluk'un tam üstüne! O kemerin artık şirkette bir anlamı kalmadığını hepiniz biliyorsunuz, hepiniz! O kemeri bir güreşçi bile taşımıyor lan! Corey Graves! Slammiversary için sana meydan okuyorum, gerçek bir güreşçi olduğunu kanıtlaman için son bir şans! Fakat kaybedersen Kıtalararası Şampiyonluk, tarihin tozlu sayfaları arasına karışır...

Kameralarımız ekrana çevriliyor. Ekran bir müddet karıncalandıktan sonra açılıyor. Bu Corey Graves!

Corey Graves: Doğruyu söylemek gerekirse bu oyunlarından sıkıldım Anderson! Slammiversary'de kemerimin varlığını mı ortaya koymamı istiyorsun? Öyle olsun! Kıtalararası Şampiyonluk'un o elindeki oyuncaktan çok daha fazla anlam ifade ettiğini geçen hafta kanıtladım. Hatta ne biliyor musun, bana ayak bağı olacak bir unvana daha ihtiyaç duymadığıma karar verdim. Eğer maçı sen kaybedersen Oceans Şampiyonluğu sonsuza dek GWA arenalarını terk eder! Kabul edecek kadar adam mısın?

Karl Anderson: Seninle yüzleşmekten kaçınacağımı mı sanıyorsun Graves? Sence güreşçi dahi olmayan bir adam, benim için bir tehdit mi? Kabul ediyorum!

Corey Graves: Slammiversary'de görüşürüz Anderson...

Kameralar bir sokağın ortasında açılıyor. Geçtiğimiz şovdaki yerdeyiz. İnsanlar, Tommaso Ciampa'yı ittiriyorlar. Lacey Evans ise uzaklardan Tommaso Ciampa'ya bakıyor. Tommaso Ciampa bağırıyor ve insanların arasından geçip Lacey Evans'a ulaşmak istiyor. İnsan kalabalığı buna izin vermiyor. Tommaso Ciampa birden olduğu yerde duruyor. Şimdi ise aniden insanları yumruklamaya başlıyor! Tommaso Ciampa önüne gelen herkese dirsek darbeleri vuruyor. Şimdi ise Headbuttlar geçiriyor. İnsanlardan birisi elindeki beyzbol sopasını Tommaso Ciampa'nın ensesine geçirmek istiyor fakat Tommaso Ciampa aniden onu fark ediyor ve eğiliyor. Bir tekme geçiriyor. Sopa fırlıyor ve Ciampa o beyzbol sopasını havada tutuyor. Şimdi karşısındaki adama bakıp gülümsüyor ve aniden beyzbol sopasını adamın kafasına geçiriyor. Karşısındaki adam bir ceset torbası gibi yere düşerken Tommaso Ciampa şimdi karşısındaki diğer kişilere vurarak Lacey Evans'a doğru ilerlemeye başlıyor.

Tommaso Ciampa: Sana geliyorum küçük sürtük. Sana doğru yaklaşıyorum. Ayak seslerimi dinle.

Lacey Evans: Bana asla ulaşamazsın.

Tommaso Ciampa: Sen öyle sa...

Lacey Evans: Bir sonraki seviyeye geçmeyi başardın.

Tommaso Ciampa: ?

Bu bir Ninja ordusu! Motorsiklet ile alana geliyorlar. Şimdi Tommaso Ciampa'nın etrafına geçiyorlar. Ninjalardan birisi mınçıka sallamaya başlıyor. Aniden Tommaso Ciampa'nın üzerine doğru koşuyor ve Ciampa'ya mınçıka ile vuruyor. Tommaso Ciampa yere yığılıyor. Bir başka Ninja koşuyor ve Ciampa'nın kafasına tekme yapıştırıyor. Ninjalardan diğeri zıplıyor ve Tommaso Ciampa'ya Double Foot Stomp! Tommaso Ciampa acı içinde yerde kıvranıyor. Kenarda düşen beyzbol sopasına doğru ulaşmaya çalışıyor. Şimdi başka bir Ninja yaklaşıyor Ciampa'ya doğru. Aniden bir katana çıkartıyor! Ninja kafasını çevirip Lacey Evans'a bakıyor. Lacey Evans gülmeye başlıyor ve işareti veriyor! Ninja şimdi kaldırıyor ve katana darbesini Ciampa'nın boynuna geçiriyor!

Tommaso Ciampa: HAYIR!

HAYIR! Tommaso Ciampa kenardaki beyzbol sopasını tutuyor ve havaya kaldırıyor. Katana darbesi beyzbol sopasına geliyor. Beyzbol sopası iki parçaya bölünüyor. Tommaso Ciampa biraz şaşkınlıkla bakıyor. Şimdi karşısındaki Ninja'nın testislerine bir tekme geçiriyor. Tommaso Ciampa aniden kalkıyor. Ninjalar tek tek koşuyor Ciampa'nın üzerine. Ciampa birine Headbutt geçiriyor. Diğerini boğazından kavrıyor ve kaldırıp kenarda park edilmiş arabanın üzerine doğru atıyor. Arabanın camı parçalanıyor ve ninja arabanın içine giriyor. Bir başka Ninja koşuyor derken Ciampa ona bir tekme geçiriyor. Ninja'yı kavrıyor ve Project Ciampa! Tommaso Ciampa dağılmış Ninjaları tekmelemeye başlıyor.

Tommaso Ciampa: Daha fazlasını istiyor musunuz ha?

Lacey Evans uzaktan bağırıyor.

Lacey Evans: Daha büyüğünü tercih ederim. Sıra senin!

Giant Ninja! Lacey Evans kenardan sesini duyan herkese dehşet veren bir kahkaha atıyor. Bu kahkahasının üzerine sigarasını çıkartıyor ve yakıyor. Tommaso Ciampa geri geri gidiyor ve üzerine doğru gelen Giant Ninja'ya bakıyor. Giant Ninja birkaç adım atıyor. Tommaso Ciampa kafasını iki yana sallıyor. Giant Ninja aniden koşmaya başlıyor. O koştukça adeta yer sallanıyor. Şimdi aniden Ciampa'ya doğru hamle yapmak istiyor fakat Ciampa eğiliyor. Tommaso Ciampa şimdi bir yumruk sallıyor fakat Giant Ninja'ya işlemiyor bu. Tommaso Ciampa zıplayarak bir diz darbesi vuruyor. Giant Ninja bir adım geri atıyor. Dönüyor ve birden Tommaso Ciampa'ya yumruk yapıştırıyor! Tommaso Ciampa takla atarak yerde kalıyor.

Lacey Evans: Bu canını biraz yakmış olmalı. Sadece bana ulaşmanı istiyordum. Bu işleri daha zevkli hale getirmek önceliğimdi. Sana yaptıklarımdan sonra daha fazla ne yapabileceğimi bir türlü bilemiyordum. Benim gibi fazlasını yapmalıydın Ciampa. Bana zevk vermen gerekiyordu. Şu an ise canını kaybetmek üzeresin. Ne acı. Sanırım bir başkasını bulmak zorunda kalacağım. Seni tanımak güzeldi. Kısa bir süre olsa bile burada ismini yüceltmeyi başardın. Keşke seninle biraz daha eğlenebilseydim. Görüşürüz Ciampa. Sonunun utanç verici olmasını gerçekten istemezdim. Sana yaptıklarımı gideceğin yerde sürekli hatırla. O karanlıkların içinde sana kim seslenirse seslensin, benim ismimi söyle! Karanlıkların leydisinin seni gönderdiğini söyle. Bitti.

Giant Ninja şimdi Tommaso Ciampa'nın üzerine doğru yürüyor. Ayağını kaldırıyor yavaş yavaş ve şimdi Tommaso Ciampa'nın kafasına basmak istiyor. Tommaso Ciampa ani bir reaksiyon ile kendini kenara atıyor. Ayağa kalkmaya çalışıyor. Giant Ninja dönüyor ve Tommaso Ciampa'ya bir yumruk sallıyor. Tommaso Ciampa çekiliyor. Yumruk duvara geliyor ve duvar göçüyor. Giant Ninja elini duvarın içinden çıkartıyor. Tommaso Ciampa aniden bir tekme geçiriyor Giant Ninja'nın dizine. Giant Ninja tek dizinin üzerine yere çöküyor. Tommaso Ciampa arka arkaya dirsek darbeleri vurmaya başlıyor. Birkaç adım geri gidiyor ve şimdi koşup bir diz darbesi patlatıyor. Tommaso Ciampa tekmeler vurmaya başlıyor. Arka arkaya yumruklar ve Headbuttlar geliyor. Giant Ninja yavaş yavaş güçsüz düşüyor derken birden üzerine gelmeye çalışan Ciampa'yı itiyor. Ciampa geri düşüyor. Düştüğü yerde kenarda bir katana görüyor ve alıyor. Tommaso Ciampa gülmeye başlıyor.

Tommaso Ciampa: Herkese gerçek bir zevk vereceğim.

Tommaso Ciampa katana ile birlikte aniden Giant Ninja'nın üzerine doğru koşuyor ve hamle yapıyor. Giant Ninja'nın koluna bir çizik atıyor. Kan fışkırıyor. Tommaso Ciampa şimdi tekrar katana ile hamle yapıyor fakat bu sefer kamera çekmiyor. Kameraya kan fışkırıyor. Bu canilik, bu psikopatlık. Kameraman eliyle kameraya fışkıran kanları silmeye çalışıyor. Bu sırada tekrar kanlar fışkırıyor kameraya doğru. Bir süre görüntüler gidiyor.

Görüntüler tekrar geldiğinde ise Tommaso Ciampa'yı tek başına diz çökmüş şekilde soluklanırken görüyoruz. Nefes nefese kalmış durumda ve bir yandan sırıtıyor. Suratındaki kanları silmeye çalışıyor. Ellerine bulaşan kanı üzerine sürüyor. Birden polis siren sesleri yükselmeye başlıyor. Tommaso Ciampa etrafına bakıyor. Şimdi ayaklanıyor alandan uzaklaşmak istiyor. Bu sırada aniden arkasından birisi yaklaşıyor ve Tommaso Ciampa'nın boynuna şırınga batırıyor. Tommaso Ciampa kısa süre içinde yere yığılıyor ve bayılıyor.

Lacey Evans: Akan kanların değerini bilsen iyi olur Ciampa. Derin uykundan uyandığın zaman bunun kıymetini daha iyi anlayacaksın. Bana tekrar zevk vermeye başladın. Merak ettiğim bir şey var.

Lacey Evans bir kağıt ve kalem çıkartıyor ve bir şeyler yazıyor.

Lacey Evans: Daha neler yapabiliriz? Akın kanının kıymetini bilecek misin? Veya beni kanatabilecek misin?

Lacey Evans kağıdı şimdi Tommaso Ciampa'nın üzerine bırakıyor. Yavaş yavaş alanda uzaklaşıyor. O uzaklaşırken kamera Tommaso Ciampa'nın üzerindeki kağıda zoom yapıyor.

Slammiversary First Blood Match
Lacey Evans vs. Tommaso Ciampa...

Baron Corbin'i girişte görüyoruz. Çok sinirli bir şekilde ringe geliyor ve sakinleşmeden rakibini beklemeye başlıyor.

Rhea Ripley'i girişte görüyoruz. Oldukça sinirli ve sert bir ifadeyle ringe geliyor. Kendisi ringe geldikten sonra hakem maçın başlatılması için işaretini veriyor.

Baron Corbin vs Rhea Ripley

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Corbin, Ripley'e doğru koşuyor ve bir Shoulder Block vuruyor. Ripley hızlıca ayağa kalkıyor. Ve Corbin'i yakalayıp lockup yapıyor. Corbin hızlıca headlock bağlıyor. Ripley bir süre kurtulmaya çalışıyor ve en sonunda Back Suplex yaparak kurtuluyor. Ripley ayağa kalkıyor ve Corbin'i ayağından yakalıyor ancak Corbin onu itekliyor ve ayağa kalkmak için bir fırsat buluyor. İkili tekrardan ayağa kalkıyor ve bu sefer yumruklaşmaya başlıyor. Çok hızlı ve sert yumruklar atıyorlar birbirlerine ve bu yumrukları saymak pek mümkün değil. Corbin ani bir hamle ile Ripley'i itiyor ve sert bir yumruk çakıyor. Ripley arka arka giderken bir anda Corbin'in karnına bir tekme atıyor ve iplerden sekiyor ama Corbin bir anda onu yakalıyor ve DEEP SIX! Corbin tuşa gidiyor. 1...2...

Ripley atıyor. Corbin hızlıca Ripley'i ayağa kaldırmak istiyor ancak sert bir yumruk atıyor Ripley. Sonrasında da bir Uppercut çakıyor. Ripley iplerden sekiyor ve Clothesline çakıyor. Corbin hızlıca ayağa kalkarken Ripley bir kez daha iplerden sekiyor. Ancak Corbin bir anda Ripley'i yakalıyor ve Chokeslam Backbreaker! Corbin yerdeki Ripley'i yumruklamaya başlıyor. Bir süre sonra tekrardan Ripley'i ayağa kaldırıyor. Ripley yine bir yumruk sallıyor. Corbin bu kez onu iplere doğru fırlatıyor. Ancak Ripley dönüşte bir Big Boot çakıyor ve hızlıca Corbin'i kaldırıp Riptide deniyor ama Corbin anında engel oluyor ve Ripley'i kaptığı gibi END OF DAYS! CORBIN TUŞA GİDİYOR! 1...2...3!

Kazanan: Baron Corbin

Corbin maçı kazanıyor ve hızlıca mikrofon istiyor.

Baron Corbin: Shinsuke! Saçmalıklarına bir son ver ve hemen kemerimi geri getir. Yoksa bacaklarını kırıp parmaklarını sana yedireceğim. Buraya gel ve kemerimi ver.

Nakamura bir anda girişte Hardcore kemeriyle görünüyor. Ancak kısa bir süre sonra Corbin'e KAMOOON çekip arka alana geri kaçıyor. Sonrasında ise Corbin ringten inerek arka alana doğru koşuyor ve kameralar kapanıyor.

???: Koş! Arkana bile bakma sadece koş!

???: Koşamıyorum.

???: Koş dedim. Koş! Kaçman gerekiyor!

???: Yapamıyorum...

???: Senin için geliyorum. Koş Liv!

Liv: Neden... Neden Ely?

Ely: Çünkü oyun oynuyoruz aptal. O saçlarını toplaman gerekiyor. Hem rengi çok dikkat çekiyor hem de yakalamak kolay oluyor.

Liv: Saçlarımı asla kestirmem ve boyatmam! İstemiyorum. Ayrıca bir daha bana aptal dersen anneme söylerim.

Ely gülüyor ve olduğu yerde zıplamaya başlıyor.

Ely: O zaman gizlice yediğin tarçınlı çöreklerin hesabını vermek zorunda kalacaksın. Annem yalan söylediğini duymaktan hiç hoşlanmayacak.

Liv: Hayır! Lütfen, tamam. Söyleme olur mu?

Ely birden Liv'e dokunuyor. Liv birden sarsılıyor. Aniden duruyor ve başını tutuyor.

Ely: Yakalama sırası sana geçti. Hadi, hadi, hadi! Niye duruyorsun kardeşim?

Ely kaçmaya başlıyor. Yavaş yavaş gözden uzaklaşıyor.

Liv: Ely... Biraz beklesen olmaz mı? Benim sanki...

Liv ağır ağır yürüyor ve bir ağaça tutunuyor. Ağacın üzerinde kazılmış bir tarih olduğunu fark ediyor.

Haziran 2006

''Tarih doğru mu? Onu göremeyeceğinden çok korktun. Ormanlardan hiç hoşlanmazdın öyle değil mi? Sen daha hassas ve daha narin bir kız çocuğuydun. O ise yerinde duramıyordu. Hayattaki enerjini sana veren kişiydi. Onu hatırla ve bana anlat. Neler yapıyordunuz? O ana kadar ve o andan sonra. Onu kaybetmek hiç aklına geldi mi? YAKALA LIV!''

Görüntüler birden değişiyor.

Ely: Liv! Liv! Liv! Yakalamayazsın ki!

Liv aniden koşuyor ve Ely'i yakalıyor. İki küçük çocuk yere düşüyorlar ve yuvarlanıyorlar.

Ely: Liv. Tamam!

Liv: Yakaladım işte!

Liv gülmeye başlıyor. Ely sinirleniyor ve ayağa kalkıp Liv'i itiyor.

Ely: Yakalamadın. Sadece düştüm.

Liv: Yenilmeye kabullen. Yakaladım işte, yakaladım işte.

Liv ayağa kalkıp seviniyor. Ely arkasına dönüyor.

Ely: Ben eve gidiyorum.

Liv: Gitmesen...

Ely arkasına dönüp hırçın tavırlarla uzaklaşıyor. Liv öylece kalıyor. Liv bir kayanın üzerine oturuyor. Aniden sesler duymaya başlıyor. Seslerin ne olduğu tam olarak anlaşılmıyor. Şimdi başka sesler geliyor ve fısıldaşmalar dönüyor.

Liv: Ely sen misin?

Sesler değişiyor.

Liv: Kim o?

Bu sırada bir sincap geliyor ve Liv'in kucağına oturuyor. Liv bir süre sincaba bakıyor ve şimdi sevmeye başlıyor.

Liv: Minik sincap merhaba. Benim gibi o sesleri duydun mu? Korkutucu değil mi? Ama şu an çok yorgunum. Eve gitmeden önce biraz seninle vakit geçirebilir miyim? Arkadaşın olabilir miyim?

Sincap iyice yaklaşıyor Liv'e ve Liv sevmeye devam ediyor. Aniden bir ses duyuluyor ve karanlık gölgeler çöküyor etrafa. Liv korkmuş bir şekilde sincaba sarılıyor. Ayağa kalkıyor ve koşmaya başlıyor.

''Nereye koşarsan koş sonunda yine o geleceğe döneceksin. Ne kadar geçmişe gidersen git, hatırlayacaksın. Ne olduğunu bilmen için kısa bir süre daha buradasın.''

Birden görüntüler değişiyor. Liv Morgan'ı aynı odanın içinde elleri kollara bağlı bir şekilde görüyoruz. Başında Stardust var. Stardust'ın elinde bir kitap var ve kitabı kapatıyor.

Stardust: Bu kitabı bana o verdi. Çok iyi bildiğine eminim. Ama bugünlük bu kadar hikaye yeter. Şimdi ufak işlerim var. Göklerden bir mesaj aldım. Bu bir parıltı olacak. Geceyi hisset Liv ve hatırla.

Kameralar kapanıyor.

Chris Jericho arka alanda odasında Sammy Guevara ile birlikte oturuyor. Chris Jericho biraz düşünceli görünüyor. Sammy Guevara ise şarkı söylüyor.

Sammy Guevara: Oh, whoa, whoa, whoa, whoa
I'm in love with Juda-as, Juda-as
Oh, whoa, whoa, whoa, whoa
I'm in love with Juda-as, Juda-as

Chris Jericho: Yanlış şarkıyı söylüyorsun.

Sammy Guevara: I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
Judas in, Judas in my mind
Judas in, Judas in my mind
Judas in my mind

Chris Jericho: Asıl sorun ne biliyor musun?

Sammy Guevara: Nedir Jericho?

Chris Jericho: Büyük bir iletişim problemimiz var. Ayrıca insanları yönlendirme konusunda biraz geride kaldık. Elbette dünyanın en iyisi olmanın başlı başına ayrıcalıkları var. Fakat bu ayrıcalıkları bir kenara bırakıyorum. Karşımızdaki o kırmızı şortlu, s****sonik bir maske takan ucube tartışmasız bizi yok etmek istiyor. Bazı zihnsel problemleri olsa gerek. Yanlış mı düşünüyorum?

Sammy Guevara: Büyük bir kaba sıçtı ve o kabı şimdi ana potanın etrafında dolaştırıyor. Bu rezalet bir şey Jericho. Hesabını kesmeliyiz öyle değil mi? O ringe çıkıp onu yerden yere vurmama izin ver!

Chris Jericho bir süre Sammy Guevara'yı süzüyor.

Chris Jericho: Bu dediğine inanıyor musun?

Sammy Guevara: Hayır... AMA!

Chris Jericho: Sakin ol. ''Le Champion'' Chris Jericho her zaman oyunu en iyi oynayan kişidir. Biz şu an sadece kıçımızı yayarak oturacağız. Büyük bir bilgi aldım. O s**tiğimin soytarısının bu gece maça çıkacağını biliyorsun öyle değil mi? Kiminle maça çıkacağını bilsen gerçekten çıldırırsın Sammy! Bunun eğlenceli olacağından emin olabilirsin çünkü o vakit geldiğinde doğru anı bekleyip gerçek adamların yaptığını uygulayacağız.

Sammy Guevara: Gerçek adamlık mı?

Chris Jericho: Kane'i en zayıf anında yere indireceğiz. İlk hesabı Slammiversary'de keseceğiz fakat insanlara minik bir fragman izletmek gerekmez mi? Beni bilirsin, kolay kolay yerimde durabilen bir adam değilim. Ama her zaman doğru anı beklemesini iyi bilirim. Demek istediğim, bu gece eve dönerken fazla eğlenmiş bir şekilde döneceğiz.

Sammy Guevara gülmeye başlıyor.

Sammy Guevara: Gerçek bir şaka yapacağız diyorsun, ha?

Chris Jericho:
Kane'in karşıma çıkmış olması zaten başlı başına bir şaka. Biz sadece olaydan zevk almaya bakacağız. Fakat bir şeyden emin olabilirsin...

Sammy Guevara: Nedir o?

Chris Jericho: O ucube nerede uyuyor bilmiyorum. Fakat bu gecenin ardından uyumaya çalıştığı an kabus gibi üzerine çökeceğiz. Her an onun aklına biz geleceğiz. Bu ne demek biliyorsun değil mi?

Sammy Guevara: Kane için F.

İkili gülüşürken kameralar kapanıyor.

Brock Lesnar'ı girişte görüyoruz. Tauntunu atmasıyla pyrolar havada uçuşuyor. Sonrasında hızlıca ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Wolfgang'i girişte görüyoruz. Oldukça sert bakışlar atarak ringe geliyor. Ringe girdikten sonra Lesnar ile yüz yüze geliyor. Hakem hızlı bir şekilde zili çaldırıyor.

Brock Lesnar vs Wolfgang

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Wolfgang koşarak Lesnar'a bir Shoulder Block vuruyor ve Lesnar'ı köşeye yolluyor. Wolfgang, Lesnar'a doğru koşuyor ve sert yumruklar vurmaya başlıyor. Bir süre sonra karnına doğru yumruklar sallıyor ve en sonunda Lesnar'ı yere düşürüyor. Yerdeki Lesnar'a sert tekmeler sallamaya başlıyor Wolfgang. Hakem en sonunda Wolfgang'i ayırmaya çalışıyor ancak pek başarılı olamıyor. En sonunda saymaya başlıyor. 1-2-3-4- Wolfgang en sonunda çekiliyor ve hakem araya girmeye çalışıyor. Wolfgang bir anda hakemi aşıyor ve koşarak bir diz atıyor Lesnar'a. Sonrasında onu kaldırıyor ve iplere doğru atıyor. Ardından hızlıca onu yakalayıp bir Overhead Belly To Belly Suplex yapıyor. Lesnar hızlıca ayağa kalkıyor ve Wolfgang'e bir Clothesline geçiriyor. Ardından Wolfgang'i yakalıyor ve F5 deniyor ancak Wolfgang bir anda kendisini Lesnar'ın arkasına atıyor. Ardından onu kaldırıyor ve Powerslam! Wolfgang tuşa gidiyor! 1...

Lesnar atıyor. Wolfgang, Lesnar'ı yerde yumruklamaya çalışıyor ancak başarılı olamıyor. Lesnar hızlıca üstünden atıyor Wolfgang'i ayağa kalkar kalkmaz da sert bir tekme atıyor Wolfgang'in karnına. Sonrasında da Snap Suplex! Wolfgang ayağa kalkıyor ama Lesnar onu yakalıyor ve Belly To Belly Suplex! Lesnar hızlıca Wolfgang'i yakalıyor ve bir Belly To Belly Suplex daha! Lesnar, Wolfgang'i yakalıyor ve German Suplex yapmak istiyor ancak Wolfgang bir dirsek vuruyor. Devamında Lesnar'ı yakalıyor ve T-Bone Suplex çakıyor. Ardından onu ringin ortasına çekiyor ve köşeye çıkıyor. Frog Splash için atlıyor ve başarılı! Wolfgang hızlıca Lesnar'ı kaldırıyor ve SLAM DUNK!

Bir anda görüntüler değişiyor ve ışıklar kararıyor. Ve aniden bir ses duyuluyor!

RUN!

Işıklar geldiğinde Wolfgang ekrana doğru bakıyor. Lesnar bir anda ayağa kalkıyor ve Wolfgang'i yakalıyor ve German Suplex! Lesnar ayağa kalkıyor ve Wolfgang'i yakalayıp bir German Suplex daha çakıyor! Lesnar, Wolfgang'i yakalıyor ve bir German Suplex daha! Ancak Wolfgang bu sefer ayakları üzerine düşüyor ve Wolfgang, Lesnar'a doğru koşuyor ancak Lesnar birden Wolfgang'i yakalıyor ve F-5! LESNAR TUŞA GİDİYOR! 1...2...3!

Kazanan: Brock Lesnar

Lesnar maçı kazanmayı başarıyor! Hakem geliyor ve Lesnar'ın elini havaya kaldırıyor. Bu esnada ekranda bazı görüntüler geliyor.

Bu Jeff Hardy! Jeff hemen söze giriyor!

Jeff Hardy: Brock! Aramızadaki husumet artık kabul edilemez bir noktaya ulaştı ve en kısa zamanda bunu bitirmek istiyorum. Slammiversary'de sen ve ben. Slammiversary şovunda kafanı patlatıp bu işe son noktayı koyacağım.

Jeff Hardy'nin müziği duyulurken Lesnar ise kabul eder gibi başını sallıyor.

Kameralar arka alanda açılıyor.

Baron Corbin: NAKAMURA! KARŞIMA ÇIK SENİN KÜÇÜK S**TİĞİMİN SAÇ BİTİ. KEMERİNİ GERİ İSTİYORUM. HEMEN ŞİMDİ!

Shinsuke Nakamura: Oluuur.

Baron Corbin sesin nereden geldiğini anlamaya çalışıyor. Sinirle etrafı yıkarak yürümeye devam ederken şimdi tekrar Shinsuke Nakamura'nın sesini duyuyor.

Shinsuke Nakamura: Şimdi kemer benim elimde. Teknik olarak ben şampiyon sayılmış oluyor muyum?

Baron Corbin: Hardcore Şampiyonu benim! O kemerin hakkını vererek seni kanlar içinde bırakacağım. Karşıma çık neredesin s**ik herif.

Shinsuke Nakamura: Küfür etme ve arkana bak. Kemerin senindir.

Baron Corbin arkasını dönüyor ve bu kutuyu görüyor. Kutunun üzerinde Hardcore Şampiyonluğunun simgesi ve açması gerektiğini gösteren bir işaret var. Baron Corbin kemerine ulaşmanın verdiği mutlulukla koşarak kutuyu açıyor.

Kutunun içerisinden sadece bir fotoğraf çıkıyor. Baron Corbin fotoğrafı alıyor ve sessiz bir şekilde sadece bakıyor. Öfkeden deliye dönerek fotoğrafı parçalamaya başlıyor. Şimdi kenardaki sandalyelere tekme geçiriyor. Kutuyu fırlatıyor. Görevlilere bağırıyor ve itiyor. Baron Corbin bir ses duyuyor. Merdivenlerin yukarısında birisi onu izliyor. Bu Nakamura!

Shinsuke Nakamura: Ne kadar yakışıklıyım öyle değil mi? Bu arada seni niye tuş etmedim ben?

Baron Corbin: Beni tuş edemezsin! Beni yenemezsin! Ben şampiyonum!

Shinsuke Nakamura: Nasıl derler? Hiç öyle görünmüyordu be adamım! Boşver böyle daha zevkli! Küçük köpek! (Shinsuke Nakamura bir süre düşünüyor.) Sizin dilinizi sökmeye başladım. Kemerini ileriye bırakacağım. Umarım bulabilirsin.

Shinsuke Nakamura yürüyerek elinde kemer ile gidiyor ve gözden kayboluyor. Baron Corbin hemen peşinden koşuyor ve kemerine ulaşmak istemenin verdiği hırs ile durmak nedir bilmeden koşuyor. Şimdi nefes nefese kalmış şekilde arka alanda farklı bir alana geliyor. Masalar var ve masaları üzerinde yeni yenilmiş yemekler var. Hemen kenarda ise bir torba var. Torbadan bir kemerin ucu görünüyor. Baron Corbin heyecanla torbayı açıyor.

Torbanın içinde bir kemer çıkıyor fakat bu sahte, üzerinde Nakamura'nın fotoğrafı olan bir kemer. Baron Corbin elindeki kemeri fırlatıyor bir köşeye. Sinirle saçlarını çekiyor ve sakinleşmeye çalışıyor. Bu sırada kenarda duran bir telefon çalıyor. Baron Corbin telefonu açıyor.

Shinsuke Nakamura: Şaka yaptımmm! Yuppi.

Baron Corbin: Senin a-

Telefon aniden kapanınca Baron Corbin küfür edemiyor. Bu sırada telefona bir mesaj geliyor. Mesajı açıyor Corbin. Bir görüntü var karşısında... Bu görüntü...

Kuti Mysterio'yu niye öldürdün ya? -Shinsuke Nakamura

Baron Corbin: Benimle dalga mı geçiyorsun o***spu çocuğu!

Arkadan bir ses geliyor.

Shinsuke Nakamura: Evet. Hoşuma gidiyor.

Baron Corbin: Çeneni kıracağım ve dilimizi bir daha konuşamayacaksın.

Baron Corbin aniden koşmaya başlıyor. Shinsuke Nakamura kemeri sallıyor ve kaçıyor aniden. Baron Corbin kovalıyor ve Shinsuke Nakamura kaçıyor. Bir süre arka alanda kovalamaca yaşanıyor. Shinsuke Nakamura aniden bir odaya giriyor. Baron Corbin peşinden hızlıca odaya giriyor. Baron Corbin odaya giriyor fakat Nakamura'yı göremiyor. Karşısına iki tane yeni kapı çıkıyor. Birden bir ses duyuluyor.

BAYAAANLAAAR VEEE BAYLAAAAR!

alkış* alkış* alkış*

BİLGİ YARIŞMAMIZ BAŞLIYOR. YARIŞMACIMIZ BARON CORBIN! ÖDÜL İSE HARDCORE ŞAMPİYONLUĞU!

alkış* alkış* alkış*

TEK BİR SORU! İKİ TANE KAPI! DOĞRU CEVABI BUL VE KAPIDAN GEÇ. SIRADAKİ SORULARI DOĞRU CEVAPLA VEEEE KAZAN!

1-) Buğra Gür'ün en sevdiği iç çamaşırı rengi nedir?

A-) Pembe B-) Siyah

Baron Corbin: Bu saçmalık. Bu kahrolası bir saçmalık.

BZZZZ YANLIŞ CEVAP!

Bu yanlış cevabın ardından aniden odanın içine su dolmaya başlıyor. Baron Corbin şaşkınlıkla etrafına bakıyor. Odadan geri çıkmak istiyor fakat girdiği kapı kilitli! Baron Corbin şok içinde önündeki kapılardaki cevaba bakıyor. Şimdi bir cevap veriyor...

Baron Corbin: Pembe!

DOĞRU CEVAP! DOĞRU CEVAP! SIRADAKİ SORU GELSİN!

2-) Fenerbahçe spor kulübü kaç şampiyonluğa sahiptir?

A-) 19 B-) 356+dinozor kupası şampiyonlukları

Baron Corbin: Ne alaka ya?

SORGULAMA CEVAPLA!

Baron Corbin ''19'' yazan kapıdan girmeye çalışıyor fakat kapı açılmıyor. Baron Corbin'e elektrik çarpıyor. Baron Corbin şimdi 356 yazan kapıdan içeri giriyor. Kapı açılıyor.

Baron Corbin: Vay canına. Dinozorlar devrinden bu yana futbol oynuyor olsalar gerek.

YARIŞMA DEVAM EDİYOR. KONU DIŞINA ÇIKMA! YENİ SORU GELİYOR! HER ŞEY HARDCORE ŞAMPİYONLUĞU İÇİN UNUTMA!

3) Tarihin en iyi samoalı güreşçisi kimdir?

A- Anoa'i family ailesinden herhangi birisi B- The Samoan Artist S-N

Baron Corbin: Sanırım cevap A.

Aniden bomba patlar gibi bir ses duyuluyor. Baron Corbin kulaklarını kapatıyor. Şimdi koşarak diğer kapıyı açıyor. Doğru cevap B seçeneği.

İŞTE KARŞINDA THE SAMOAN ARTIST!

HAYIR! HAYIR! KUTI MYSTERIO DEĞİL! BU YANLIŞ GÖRÜNTÜ. GERÇEK GÖRÜNTÜ EKRANLARA GELSİN...

İŞTE EN İYİSİ!

Baron Corbin: Sen... Seni öldüreceğim.. Senin ağzını yüzünü s-

TATATATAM YARIŞMA DEVAM EDİYOR. SIRADAKİ SORU KEMERE ULAŞMAK İÇİN SON SORU!

4-)Sırada açacağın kapının arkasında ne var?

A- Hulk B- Hardcore Şampiyonluğu

Baron Corbin: Beni yine kandırıyorsun öyle değil mi? B seçeneğini seçtiğim an o elektriklerden birini mi yiyeceğim? Peki a seçeneğinde ne var seni o***pu çocuğu?

Baron Corbin ''Hulk'' yazan kapıya tekme atıyor. Kapı aniden açılıyor ve Baron Corbin şok içinde bakıyor. Kapının arkası karanlık hiçbir şey görünmüyor fakat o kapının açılmış olması bile Baron Corbin için oldukça şaşkınlık verici. Baron Corbin birkaç adım atıyor.

KINNNSHAAASAAAAAAA!

Shinsuke Nakamura fırlıyor kapının ardından ve Baron Corbin'i yıkıyor Kinshasa ile yere. Shinsuke Nakamura kendi kendine gülüyor ve Baron Corbin'e doğru eğilip bağırıyor.

Shinsuke Nakamura: Yiaaa şapşik şey. (Nakamura aniden toparlanıyor.) Hulk diye bir şey yoktur aptal gerizekalı. Ayrıca bu kemer artık benim. HA HA HA.

Shinsuke Nakamura kemeri havaya kaldırarak alandan uzaklaşıyor. Baron Corbin oldukça kötü bir gün geçiriyor ve yattığı yerde yıldızları sayıyor. Kameralar kapanıyor.

Shane McMahon hastaneye geliyor. Seth Rollins'in kaldığı odayı arıyor. Şimdi sağlık görevlilerinin Seth Rollins'i bir odaya soktuğunu görüyor ve peşinden gidiyor. Shane McMahon hemen odaya dalıyor. Ona engel olmaya çalışıyorlar ama Shane McMahon olduğunu anlayınca bırakıyorlar.

Shane McMahon: Seth! Bu halin ne?

Seth Rollins: Aynı soruyu sana sormam gerekiyor.

Shane McMahon: Anlamadım?

Seth Rollins sinirden gülüyor.

Seth Rollins: Anlamadım mı? Ne halde olduğumu görmüyor musun? Mesela ben şu an seni tam olarak göremiyorum. Gözlerimin haline bak. Bu gözlükler ile biraz olsun görebiliyorum. Çıkardığımda ise bir boşluk! S***yim. Artık bu hastane odaları bir parçam olmuş gibi hissediyorum. Sanki hayatım buraya bağlanmış gibi ve ben bundan nefret ediyorum. Buranın ışığından, kokusundan, doktorlardan, yatağından, yemeklerinden, havasından her şeyinden nefret ediyorum.

Shane McMahon: Seni anlıyorum adamım.

Seth Rollins: Beni anlıyor musun? S**tir git! Eğer bunu kim bu hale düşürdüyse gerçekten güzel bir plandı. Benim bir tahminim var. Kane öyle değil mi? O şerefsizin bir şeyler daha yapacağını biliyordum.

Shane McMahon: Bilmiyorum. Merak etme, öğreneceğim. Ama endişelenmene gerek yok. Baksana, sen böyle bile dünyanın en iyisisin. Gözlerin görmese bile!

Seth Rollins: Benim dalga mı geçiyorsun? Senden net bir cevap istiyorum. Buradan çıkmanın bir yolunu bulacağım. İyileşmenin bir yolunu bulacağım Shane. Sonra ise tekrar ringlere döneceğim. Hep döndüm, her zaman kalkmayı başardım ve döndüğümde ne olacak biliyor musun? İstiyorum! Bana bunu yapan o adamı istiyorum. Kane'i bulacağım ve onu gerçekten öldüreceğim.

Shane McMahon: Eğer Kane bunu yaptıysa...

Shane McMahon düşünmeye başlıyor.

Seth Rollins:
Beni rahat bırakmanı istiyorum. İşini yap Shane. Yıldızını koruman gerekiyor ve bunu başaramadın. Ben tekrar döneceğim fakat döndüğümde olacaklara tüm GWA evreni hazır olmalı. Benim için hazırla.

Shane McMahon telefonunu çıkartıyor ve telefonuyla konuşmaya başlıyor. Kameralar kapanıyor.

Kane! Müziği çalar çalmaz aniden pyrolar patlıyor. Kane şimdi girişte görünüyor kırmızı dumanların arasından çıkıyor. Girişte bir süre duruyor. Hiçbir şey yapmadan öylece duruyor. Seyirciler ''Kane'' chantleri atmaya başlıyorlar. Kane şimdi ağır adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Aprona çıkıyor ve iplerin üzerinden geçip ringe giriyor. Ringe girer girmez taunt atıyor ve alevler yükseliyor. Kane gecenin ana olayı için hazır.

Işıklar sönüyor...

🌟

Aniden bir parıltı oluşuyor. Kameralar ringi tepeden çekiyor. Bir yıldız simgesi ringe vuruyor. Bir süre sonra ise müzik çalmaya başlıyor...

Işıklar eski haline geliyor. Kamera girişe dönüyor ve Stardust girişte görünüyor! Seyirciler ayaklanıyor ve büyük bir uğultu oluşuyor. Reaksiyon üst seviyede. Öndeki seyirci topluluğu Stardust'ı yuhalıyorlar. Ani bir ışık vuruyor girişe doğru Stardust bağırarak kollarını iki yana açıyor.

Stardust şimdi ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Hızlı adımlarla ilerliyor ve şimdi aprona zıplıyor. Paralel iplere tutunuyor ve iplerin üzerinden zıplayıp ringe giriyor. Kane'in üzerine doğru koşuyormuş gibi yapıyor. Aniden Kane'i geçiyor ve köşeye çıkıyor. Köşede ellerini havaya kaldırıyor ve taunt atıyor. Stardust şimdi köşeden iniyor. Kane'e doğru bakıyor. İkili face to face yapıyorlar. Kane yaklaşmak istiyor Stardust'a doğru. Stardust suratını kapatıyor ve geri geri gidiyor. Birden kafasını Kane'e doğru çeviriyor ve çığlık atıyor. Ardından ise kahkahalara boğuluyor.

Hakem son kontrolleri yapıyor ve maç başlıyor.

Kane vs Stardust

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isim de birbirlerini sert bir şekilde süzüyor. Bir süre sonra birbirlerine yaklaşıyorlar. Bir süre göz göze geliyorlar ve öylece bekliyorlar. Bir süre sonra Kane birden Stardust'u boğazlıyor. Chokeslam için havaya kaldırıyor ama Stardust kendini hızlıca Kane'in arkasına atıyor ve Kane'in ensesine bir yumruk çakıyor. Kane, Stardust'a dönüyor ve bir yumruk sallıyor ama ıska geçiyor. Stardust seri yumruklar atmaya başlıyor. Sert ve etkili yumruklar. Ancak Kane fazla etkilenmiyor ve bir yumruk sallayıp isabet alıyor. Stardust iplere tutunuyor. Kane kendisine doğru geliyor ancak Stardust önce Kane'in sağ ayağına basıyor. Sonrasında da arkasını dönüp Kane'in sol bacağına bir tekme sallıyor. Sonrasında da Kane'i ringin dışına atmaya çalışıyor ama Kane bir anda onu iplere atıyor. Stardust iplerden sekiyor ama Kane ona bir Back Body Drop yapıyor. Stardust ayakları üzerine düşüp Kane'e doğru koşuyor ama Kane bir anda yakalıyor Stardust'u ve Side Slam! Kane tuşa gidiyor! 1-2-

Stardust atıyor. Kane ayağa kalkıyor ve Stardust'u beklemeye başlıyor. Stardust ani bir şekilde ayağa kalkıyor ve Kane'i yumruklamaya başlıyor. Bu sefer hızlı ve oyalayıcı yumruklar sallıyor Stardust. Kane bir anda Stardust'u boğazından yakalıyor ve onu köşeye kadar götürdükten sonra karnına sert bir yumruk atıyor. Kane karşı köşeye koşuyor ardından Stardust'a doğru geri koşuyor ama Stardust bir anda tepeye zıplayıp ringin içine atlıyor ve Kane de köşeye çarpıyor. Stardust karşı iplerden sekiyor ve Kane'e bir Shotgun Dropkick çakıyor. Stardust hızlıca ayağa kalkıyor ve köşede kalan Kane'e hızlıca bir Shinning Wizard yapıyor. Ardından Kane'i ringin ortasına yollayıp köşeye çıkıyor ve Moonsault Attack yapıyor. Ama Kane onu havada yakalıyor. Kane Tombstone için hamle yapsa da Stardust ani bir şekilde Roll-Up'a alıyor! 1-2-

Kane atıyor ve Stardust ringin dışına uçuyor. Kane ayağa kalkarken Stardust bariyerlere tutunuyor. Kane kendisini ringin dışına atıyor ve Stardust'a bir Uppercut vuruyor. Stardust basamaklara doğru gidiyor. Kane ona doğru gitmek istiyor ama Stardust bir anda basamakların üzerine zıplayıp Moonsault yapıyor ve bu kez Kane'i devirmeyi başarıyor. Stardust hızlıca ayağa kalkıyor ve Kane'i kaldırmaya çalışıyor. Bir süre sonra onu kaldırabiliyor ve onu aprona yerleştiriyor. Sonrasında kendisi de köşeye çıkıyor ve Apron Moonsault! Ancak Kane son anda çekiliyor. Stardust da ayakları üzerinde aprona inmeyi başarıyor ama bir ayağı boşa düşünce kendisi de dışarı uçuyor. Kane kendisini tamamen ringin içine soktuktan sonra Stardust'ı beklemeye başlıyor. Stardust ayağa kalkmaya çalışırken hakem sayıyor. 1-2-3-4-5-6-

Stardust ayağa kalkıyor ancak ringe girmek konusunda kararsız kalıyor. Hakem saymaya devam ediyor. 7-8-9- Stardust en sonunda ringe giriyor. Hızlıca ayağa kalkıyor ancak Kane herhangi bir tepki vermiyor ve sadece sert bir şekilde bakıyor. Stardust bir süre bekledikten sonra Kane'e Lockup yapmaya çalışıyor ancak Kane bir anda Stardust'u yakalayıp köşeye atıyor. Ardından onu ringin ortasına geri fırlatıyor. Stardust ayakları üzerine düşüyor ve ayağa kalkar kalkmaz Kane'e doğru koşuyor ama Kane onu bir anda tutup havaya fırlatıyor. Stardust köşeye uçuyor ama ayakları üzerinde durmayı başarıyor ve bir Moonsault DDT yapıyor! Stardust hızlıca ayağa kalkıyor ve aprona geçiyor. Sprinboard Shooting Star Press deniyor ama Kane ani bir Sit Up yapınca Stardust boşa düşüyor. Kane hızlıca ayağa kalkıyor ve Chokeslam için Stardust'u bekliyor. Stardust ayağa kalkınca Kane onu boğazlıyor ve CHOKESLAM!

OLMUYOR! Stardust son anda kendisini Kane'in arkasına atıyor! Ardından karnına bir tekme atıyor ve SILVER SPOON DDT! İki isimde yerde! Stardust bir süre sonra ayağa kalkmayı başarıyor. Ancak Kane bir anda Sit Up yapıyor. Stardust, Kane'in kafasına bir tekme atıp onu düşürüyor ve koşarak iplerden sekiyor. Ancak Kane bir kez daha Sit Up yapıyor ve Stardust aniden yere düşüyor. Kane ayağa kalkarken Stardust bunu fırsat olarak görüyor ve iplere doğru koşuyor. İplere atlıyor ve Disaster Kick! Kane yere düşmüyor. Stardust bir kez daha iplere yöneliyor ve bir Disaster Kick daha çakıyor ve bu kez Kane'i devirmeyi başarıyor. Stardust hızlıca köşeye çıkıyor ve yerdeki Kane'e bir Moonsault atıyor! Stardust tuşa gidiyor hızlıca! 1-2-

KANE BİR ANDA STARDUST'U BOĞAZLIYOR! Kane, Stardust'u yakaladığı gibi ayağa kalkıyor ve Chokeslam için hamle yapıyor ama Stardust bi kez daha Kane'in arkasına atıyor kendisini. Stardust hızlıca iplerden sekiyor ama Kane ani bir Big Boot çakıyor ve Stardust yere düşüyor. Hızlıca ayağa da kalkıyor ama Kane onu yakalıyor ve Scoop Slam! Kane hızlıca iplerden sekiyor ve yerdeki Stardust'a bir Dropkick! Kane ayağa kalkınca Stardust'ı bekliyor. Stardust ayağa kalkıyor ve kendisini hızlıca dışarı atıyor. Ancak kısa bir süre sonra tekrar ringe giriyor. Kane'i yumruklamaya başlıyor ancak Kane bir anda Stardust'un karnına tekme atıyor ve Forward Powerbomb deniyor. Stardust hızlıca bir Hurricanrana yapıyor ve Kane kafasını köşe direğine çarpıp orada kalıyor. Stardıst hızlıca aprona geçiyor ve Kane'in kafasına doğru bir Dropkick çakıyor. Kane ringin içine, Stardust ise ringin dışına düşüyor. Kane ayaklanmaya çalışırken Stardust hızlıca köşeye çıkıyor ve Kane'in üzerine atlıyor. Ancak Kane bir anda onu yakalıyor ve CHOKESLAM! Kane tuşa gidiyor! 1-2-3!

ROPE BREAK! STARDUST SON ANDA AYAĞINI İPLERE ATIYOR VE TUŞU BOZUYOR! Kane, Stardust'ı ringin ortasına çekiyor ve sonrasında IRON CLAW yapıyor! Stardust çırpınmaya ve iplere ulaşmaya çalışıyor. Bir süre sonra Kane'in karnına doğru tekmeler sallıyor ve en sonunda kilitten kurtuluyor. Hızlıca ayağa kalkmaya çalışıyor. Kalkınca da iplerden sekip Kane'e doğru koşuyor ancak Kane onu bir anda yakalıyor ve Powerslam! Kane hızlıca köşeye çıkıyor ve Stardust'ın ayağa kalkmasını bekliyor! Stardust ayağa kalkınca Kane atlıyor ve Diving Clothesline! Kane hızlıca ayağa kalkıyor ve Stardust'u yakalıyor. Tombstone için hamle yapıyor ancak Stardust bir anda Kane'in arkasına düşüyor ve DARK MATTER! BAŞARILI!

HAYIR DEĞİL!

KANE ANİDEN DÖNÜYOR. STARDUST'I BOĞAZINDAN YAKALIYOR VE CHOKESLAM İÇİN KALDIRIYOR!

Buğra Gür: Bir dakika!

Tazz: Bunu görüyor musun?

Chris Jericho! Aniden bariyelerden atlıyor ve alana geliyor. Kane ona döneceği sırada arkadan köşeye gizlice tırmanan Sammy Guevara'yı görüyoruz. Sammy Guevara atlıyor Kane'in üzerine! Kane onu havada tutuyor. Bu sırada Chris Jericho elinde beyzbol sopası ile ringe dalıyor ve Kane'e vurmaya başlıyor. Kane'in sırtına vurarak onu yere yıkıyor. Kane kalkmaya çalışıyor fakat Chris Jericho'dan Codebreaker!

Kazanan: Kane via DQ

Stardust kendini ringin dışına bırakırken Sammy Guevara ile Chris Jericho ikilisi Kane'i tekmeliyorlar. Sammy Guevara ringin dışına çıkıyor ve bir sandalye kapıyor. Sandalye ile defalarca Kane'in kafasına vurmaya başlıyor. Chris Jericho ise Stomp darbeleri vuruyor. Sammy Guevara şimdi ringin köşesine çıkıyor. Şimdi ise Shooting Star Press! Chris Jericho gülmeye başlıyor. Şimdi Kane'in boynuna doğru sandalye geçiriyor. Chris Jericho zıplıyor ve sandalyeye basıyor. Kane nefessiz kalıyor. Boynunun acısıyla kıvranmaya başlıyor.

Chris Jericho ve Sammy Guevara ikilisi yan yana geliyorlar ve taunt atıyorlar. Sammy Guevara, Kane'i kaldırıyor ve köşeye gönderiyor. Köşede Kane ile dalga geçiyor. Tokatlar vuruyor ve tekmeler geçiriyor. Şimdi Kane'in suratına tükürüyor! Sammy Guevara tutuyor Kane'i ve Jericho'ya doğru itiyor. Şimdi Jericho'dan Judas Effect! Chris Jericho yerde yatan Kane'in üzerine ayağını koyuyor ve kemerini havaya kaldırıyor. Slammiversary logosunu gösteriyor.

Buğra Gür: NE? NASIL OLUR? BU CODY RHODES! CODY RHODES'UN MÜZİĞİ!

Tazz: Bu teknik açıdan pek mümkün değil gibi. Neler oluyor?

Kameralar bir süre girişi çekiyor. Fakat gelen giden olmuyor. Chris Jericho ve Sammy Guevara ikilisi şaşkın şaşkın birbirlerine bakarken kameralar farklı bir noktaya dönüyor...

Kameralar kenarda bariyerlere yaslanmış bir şekilde duran Stardust'ı çekiyor. Stardust kafasını havaya kaldırıyor ve kahkahalar atıyor. Nefessiz kalıyor fakat hala kahkaha atıyor. Stardust şimdi ayağa kalkıyor ve Chris Jericho'ya bakıyor. Elini havaya kaldırıyor. Stardust şimdi arkasını dönüyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

Chris Jericho elinde tuttuğu kemere bakıyor ve seyircilere doğru dönüp havaya kaldırıyor. Şov bu görüntülerle son buluyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2021, 19:12   #2
Şaplakcı
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: firefly fun house
Konular: 959
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: Cesaro
Rep Puanı: 1016293
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1016293

Alandayım.
imza

RPG : Cesaro
1x Tag Team Champion w/Mark Henry

Bero McMahon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2021, 19:19   #3
My Last Breath
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Really Unknown
Konular: 1940
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 3997712
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 3997712

Son durumum ne? ÖLDÜM!
imza
Discord: Guti El Maestro#2257

"Gaz maskesiyle gül koklamam yeğenim"

“Bats would say that I’m a bad boy”

“To kill without a reason”

“But bodies stacked high never gets old”

“Blood’s always in season”

Stayin Alive & Aschentef

GWA RPG

Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
1x Hardcore Champion (Birkaç saat)
Grado (Retro)
1x Tag Team Champion w/Rene Dupree (55 Gün)
SE7EN (Retro)
Sami Zayn
Stayin Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2021, 21:06   #4
Kayıtlı Kullanıcı
The Slainer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 23
Favori Güreşçisi: Tommaso Ciampa
RPG Karakteri: Tommaso Ciampa
Rep Puanı: 130000
Rep Derecesi: The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Slainer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Slainer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Slainer The Slainer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 130000

Alanda olurum.
imza
Discord : The Slainer#2439
The Slainer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2021, 21:21   #5
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bayburt
Konular: 525
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1012684
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1012684

O Allahın caponundan kemeri geri alacağım şovdur.
Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2021, 21:52   #6
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2102
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2507764
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alanda olacağız elbet.
imza

The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2021, 21:55   #7
Mark Henry'nin Uşağı
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 9
Favori Güreşçisi: Mark Henry
RPG Karakteri: Teddy Long
Rep Puanı: 442430
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 442430

1 Nisan'a özel Undertaker şakası yapacağım.
imza

ÇÖL KAPLANI

I'm more on the bigger side, so people don't think I have speed. I'm not the fastest guy, but I guarantee I'm not the slowest.

Mark Henry

İlk Forum Başarım:
14/03/2021 Haftanın Üyesi.

-RPG PERFORMANSIM-

Debut: GWA Atlas 25/02/2021
-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı.
GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.
Mark Henry Seveni isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2021, 08:57   #8
Buyaka Buyaka
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 363
Favori Güreşçisi: Big Show
RPG Karakteri: Mark Henry
Rep Puanı: 765887
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 765887

Anaaa şov varmış.
imza
Hop gös kontrol.

RPG
"World's Strongest Man" Mark Henry
GWA Tag Team Champion'ı Hall of Pain üyesi.
Reign : 35 gün.

Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu

İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2021, 09:49   #9
The Death Valley
K.R. PUNCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1001
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2397939
Rep Derecesi: K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
K.R. PUNCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
K.R. PUNCH K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2397939

Müdüriyet bize 1 nisan şakası yapıp şovu ertelemez de mi?

Sürprizleri sevmez Kane ama hadi bakalım.
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x6 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2) (BoD; MoD)
Mini İstatistikler Serisi (RR; EC)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu (v1,v2)
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.) ((Efsanevi Be a Booker) Heart Broken Wrestling | Survivor Series 2030)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü (Undertaker Ve Survivor Series'in Bağlantısı)
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

K.R. PUNCH & Aschentef & Stayin Alive & Keremk69

RPG: Kane
K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2021, 11:04   #10
The Franchise of WCW

Konular: 2102
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ş O V G Ü N Ü.
imza

The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil