GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-04-2018, 15:37   #31
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 94
Favori Güreşçisi: Kassius Ohno
Rep Puanı: 10656
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alıntı Smugleaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sebebi nedir? Ben çok fazla takip etmiyorum NXT'yi.
Eğer herkesin Strong'u Undisputed Era'da istemesinin sebebini soruyorsan, TUE'nin tamamı ROH'ten gelme kişilerdi. O anda tamamen hikayesiz olan Roddy de ROH'ten gelme birisi. Böyle olunca herkes bir ROH toplanması istemişti.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2018, 16:36   #32
Mr Lürsoy the Gentleman
Matt Sydal Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1037
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 60996
Rep Derecesi: Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Hunter mail atıp "ey canım Lürsoyum, biliyorsun biz NXT için büyük bir şov yapacağız ama senin de mutlu olacağın bir şov olmasını istiyoruz, o yüzden gel sen kendin senaryo yaz" dese sanırım en çok bunu yazardım. 1 yılı aşkın Pete Dunne haterlık kariyerimde en tatmin edici şeyi izlettiler. Zaten bu 4 ROH Alumnisinin aynı çatı altında olup bir araya gelmemesi üzmüştü beni, istediğim şey aylar sonra gerçekleşti. Ah o Roddy'nin Pete Dunne'a yaptığı stomp, kendim yapmış kadar mutlu oldum. Ya da yok o kadar değil.

Anlık tepki versem ucube gibi bir yorum yazacağım için birkaç dakika sakinleştikten sonra geldim buraya. Aralıksız 3 dakika falan kahkaha attım, hayatımın en uzun kahkahasıydı. Laptop ekranına kafa atarak kendime anca gelebildim. Özetle, sex yapsam bu kadar iyi hissetmezdim...
imza

carved into time
every reflection dies
nothing was enough
and once was to fucking much
nothing was enough
this
will
end
in
blood

A L L A B O U T

#HürriyetVeİtilaf
Matt Sydal Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2018, 20:33   #33
#Root
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya - Muğla
Konular: 897
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 17985
Rep Derecesi: The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.

Sondaki pozun mükemmelliğini anlatacak kelime bulamadım. Seks gibi fotoğraf. #HonorClub4Life
imza

‘’Harry Potter is not the only wizard from Britain’’

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil