GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-02-2021, 00:52   #1
MEAT ON THE TABLE
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 157
Favori Güreşçisi: Ryback
RPG Karakteri: Ryback
Rep Puanı: 642702
Rep Derecesi: Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Khrimur Khrimur isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 642702

Standart RPG:Sponsorluk

Ryback çok mutlu bir şekilde ringin yolunu tutuyor.

Dikkatimizi ringin içinde üstü kapalı bir kase çekiyor.

Ryback görevlilerden mikrofon istiyor.

Ryback:seni nereden tanıyorum ya hangi semtte oturuyordun sen? neyse konumuz bu değil bugün sizlere çok güzel bir haber vermek için buradayım bu haber ney mi? hahaha
heyecan müziği alabilir miyim?

Ryback:Hazırsanız açıyorum 1! 2! 3!

Ryback örtüyü kaldırıyor ve kasenin içinden Tadım kajuları çıkıyor.

Ryback:HAHAH nasıl beğendiniz mi bu gördüğünüz marka benim kaju sevgimi görüp bana sponsor oldu bu sayede istediğimiz kadar kaju yiyebileceğiz hem de yarı fiyatına evet doğru duydunuz ateş pahası olan kajuyu sadece yarı fiyatına yiyebileceğiz ama nasıl mı hemen anlatayım aldığınız her Ryback Feed me more tişörtlerinde bir gizli kod var e tabi böyle bir sponsorluktan sadece Rybackerler faydalanmalı değil mi hahah her neyse o kodlar ile beraber yarı fiyatına kaju satın alabilirsiniz.

Seyircilerden yoğun bir şekilde
KAJU KAJU KAJU

Chantleri atılırken Ryback devam ediyor.

Ryback:Gördüğüm üzere sizlerde beğenmişsiniz bu beni çok mutlu etti bu arada sırtımda gözüken Tadım logosunu görüyorsunuz herhalde Tadımla beraber çok güçleneceğiz bir çok başarıya imza atacağız ama önce Adam Page ve Karl Anderson'un canına okuyacağız!

Kameralar Tadımın kaju paketine odaklanırken kameralar kapanıyor.
imza
IT'S FEEDİNG TİME FOR RYBACK
Ne baktın kardeş?

Konu Khrimur tarafından (22-02-2021 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.
Khrimur isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil