GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-08-2019, 00:13   #41
Kayıtlı Kullanıcı
Scorpion Death Drop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 2581
Rep Derecesi: Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.
Scorpion Death Drop Scorpion Death Drop isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Death Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin karşına bu tarz insanlar çıktıysa yapabileceğim bir şey yok. Ben bu lanse edilen şeklin dışında çok insan tanıyorum.
Doğrudur. Fakat milyonda bir ihtimal gibi bir sey, genel olarak kadinlarin ilgilendiği tek şey tip. Guzel bir yuzun verdigi zevki hicbir sey veremez. Para dahil. Ben kadinlari tabii ki de suclamiyorum bu tavirlarindan dolayı. Ben de şahsen kendimle cikmazdim. Hayatimin büyük çoğunluğunu cirkinmolarak yasadim.(deforme seviyesinde.) 2 kez ameliyat oldum ve hala ortalamanin altimdayim. Bir gün yüzümü tamamiyle duzeltebilecegim umuduyla yasiyorum. Çirkinlik olmadan güzellik olmaz. Tek tip myüz görmek sıkıcı olurdu.
Scorpion Death Drop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2019, 00:27   #42
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 132
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 38488
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 38488

Alıntı Scorpion Death Drop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Doğrudur. Fakat milyonda bir ihtimal gibi bir sey, genel olarak kadinlarin ilgilendiği tek şey tip. Guzel bir yuzun verdigi zevki hicbir sey veremez. Para dahil. Ben kadinlari tabii ki de suclamiyorum bu tavirlarindan dolayı. Ben de şahsen kendimle cikmazdim. Hayatimin büyük çoğunluğunu cirkinmolarak yasadim.(deforme seviyesinde.) 2 kez ameliyat oldum ve hala ortalamanin altimdayim. Bir gün yüzümü tamamiyle duzeltebilecegim umuduyla yasiyorum. Çirkinlik olmadan güzellik olmaz. Tek tip myüz görmek sıkıcı olurdu.
Umarım istediğine kavuşursun. Ben mesela sevdigim kişiye bakiyorum. Tipine hiçbir zaman aşık olmadığıma eminim. Tabiki beğeniyorum ki seviyorum. Ama onu bana sevdiren yüzünün güzelliği değil. Bana bakışı, benle iletişimi, insanlara davranışı, özgüveni, konuşması, bana uyan kafa yapısı.
imza

Konu The Death Rider tarafından (16-08-2019 Saat 11:33 ) değiştirilmiştir.
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2019, 00:41   #43
Kayıtlı Kullanıcı

Nereden: İstanbul
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Derecesi: Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın. Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.
Scorpion Death Drop Scorpion Death Drop isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Death Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Umarım istediğine kavuşursun. Ben mesela sevdigim kişiye bakiyorum. Tipine hiçbir zaman aşık olmadığıma eminim. Tabiki beğeniyorum ki seviyorum. Ama onu bana sevdiren yüzünün güzelliği değil. Bana bakışı, benle iletişimi, insanlara davranışı, özgüveni, konuşması, bana uyan kafa yapısı. Bunu pek dillendirmem buyuk ihtimalle senin cevabından sonra silerim de. Sevdiğim kişiyi sana kendimce tarif ettim ya. O kişi benden 25 yaş büyük. Sence tipe mi baktım..?
Bence hem görünüşüne hem de kişiliğine. İkisinin de olmasinin zorunlu oldugunu dusunuyorum. Kadınlar yakışıklı erkekleri sever ve kadınların psikopatları sevdiğine dair birçok kanıt var. İnsanlar iç güzellik onemli olduğunu soyluyor ama bu sadece isin tuzu biberi daha öncede yazdigim gibi bu sadece yakisikli veya ortalama erkekler için geçerli.

Konu Scorpion Death Drop tarafından (16-08-2019 Saat 01:01 ) değiştirilmiştir.
Scorpion Death Drop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2019, 00:56   #44
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1839
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 65490
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65490

Kendi gözlemlerime göre hiçbiri değildir. Fatih'e de katılmakla birlikte genel bir "klişelere takılmamış fiziği üstü başı cebindeki parası için büyük bitirimlere girmeyen, havalı gözükmek için nefes alsa dikkat eden kasıntı birinden ziyade doğal erkek" yönelimi var bana göre.
imza

old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil