GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-09-2015, 23:37   #111
#ThankYouBryan
Heartlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 643
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 16434
Rep Derecesi: Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.
Heartlock Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Şu hareketin ne bir protesto değeri var ne de başka bir değeri.Ama lütfen barış olsun demeyeceğim kusura bakmayın.Burada ne yazarsanız boş benim için.Senelerdir bu milletin evlatları katlediliyor.Ne iç savaşı.Yıllardır aman savaş olmasın diye daha kaç çocuğumuz ölecek.Hakkaride sınırda komando olarak askerlik yapan kuzenim her gün anasını arayıp helallik almak zorunda mı ? Sıcak koltuğumuzdan yazmaya benzemiyor bazı şeyler.Mal gibi cam çerçeve indirmenin hiç bir anlamı yok.Ülkesinde terör örgütü olupta savaşmayan başka aptal bir zihniyet yok dünyada.Gerekli tüm askeri desteklerle aylarca baskın yapılmalı dağlara.Hangi yüzyılda yaşıyoruz.Yarın bir gün kardeşinizin,ananızın,bacınızın bir bombalı saldırıda öldüğünü düşünün.Hemen acınız tazeyken buraya gelip aman savaş çıkmasın yazın.HDP Kürt mürt temsil etmiyor kardeşim.Direk teröristleri kucaklayıp fotoğraflar çekiliyor.Malum illere zorla atanan memurları katlediyorlar.Devletin suyunu elektriğini her şeyini kaçak kullanıyorlar.Size dokunmayan yılan 40 yıl yaşadı,hala da yaşıyor.

Sonuç olarak;hareket anlamsız,bazı destekleri anlamak güç.Yine bir anne ağıt yakıyor oğlu için.Bu kafayla da yaktırmaya devam ediyorlar.

Siyaset vb. konuşmayı sevmiyorum ama gözlerinizi açın beyler.Savaş hoş bir şey değil kabul ama tek taraflı katliama da ne kadar göz yumacaksınız.
imza

I Will Give You A Show That You Have Never Ever Seen Before. Why ? Because I can.
Shawn Michaels

RPG: Daniel Bryan

Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2015, 23:44   #112
Innocence
Mental Mastermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Lawless Heaven
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 25661
Rep Derecesi: Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mental Mastermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mental Mastermind Mental Mastermind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25661

Şu an bu kadar dökülen kanın, çıkan savaşın tek sebebi cumhurbaşkanıdır. 400 milletvekili verin, bu iş sorun olmadan çözülsün dedi ilk olarak, tutmadı. Şimdi 400 verilseydi bunlar olmazdı diyerek amacını belli ediyor, etmeye devam ediyor. Bu demek değildir PKK masum, PKK süper, onlar gerilla amma velakin savaşı yeniden başlatan ve tetiği çeken cumhurbaşkanı ve bu tetiği çektikten sonra tek amacı kan dökülsün, oyum artsın demek. Şehit ailesine karaktersiz diyecek kadar düşmüş, sosyopat, narsist bir egoist tarafından idare ediliyoruz. Ortada bir savaş var ve bu savaş için tek taraf suçlanamaz, iki tarafında hataları var ve bir barış içinde bir köşede HDP olmak zorunda. Oradaki halkı dışlayarak daha fazla kazanılmaz, 80 darbesinden beri anlayamadı çakma vatanseverler.

Bir vatanı sevmek önce kendi iyiliğini düşünmekle gelir, bir insan olarak ne beklersiniz bu hayattan? Düzgün bir iş, huzurlu bir hayat, herkes zengin olamaz tabii ama en azından sırtınızın yere gelmeyeceği iyi bir ekonomik durum, evlenmeyi düşünüyorsanız da eşinizle güzel bir yaşam. Peki savaş ortamında neler oluyor? Ekonominin dengesi bozulmaya başlıyor, iş pozisyonları azalıyor, ekonomik durumunuz eski gücünü kaybediyor, huzurlu hayatınız elden gidiyor ve yerini kaosun, vahşetin aldığı bir hayat almaya başlıyor iyiden iyiye, savaş buna sebep olur çünkü. Şimdi kendimizden çıkalım ve bunu ülkeye yansıtalım? Ülkeyi ben huzurlu, insanını okutabilen, iyi işlere yerleştirebilen, tatmin edebilen ve çocuklarını kan dökmek adına kullanmak yerine yetiştirip, önemli insanlar yapmaya çabalayan ve yaşatan bir ülke olarak tercih ederim. Kuru milliyetçilik ve kan dökmek bir işe yaramaz. Şehitler için üzülmenin karşılığı bu değildir, onların boş yere kan dökmemesi için ülkenin iyiliğine çalışmaktır ve ülkenin iyiliği barıştır. Çabanız barışa olsun, savaşa değil. Savaş huzursuzluktur sadece. HDP ise bu noktada önemli, barış tek taraflı olmaz ve barış için HDP ile masaya oturmak daha mantıklıdır. O barışın sonucu ne olursa olsun.
imza
Mental Mastermind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2015, 23:45   #113
Toothless Agression
HallowedSole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İst.
Konular: 130
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 753
Rep Derecesi: HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun.
HallowedSole HallowedSole isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Ultimate Opportunist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunlarda var ya... Alacaksın oradan 3-5 kişiyi yakacaksın diri diri. Yapılmamış şey değil sonuçta. Bunların kafası hiç çalışmıyor. Gitmişler nevruz ateşi yakmışlar.

...
Nevruz ateşi üstünden atlanacak kadar yakılan bir ateştir, ayrıca ateşin etrafındakilerde masum Kürt halkının masum önderlerinin bayraklarıdır.

Unutulmamalıdır ki, doğudaki Kürt kökenli askerlerin şehit olmasının nedeni de etraflarındaki köylerdeki halkın ortak hareketi ile PKK'dır. 400 kilo patlayıcı gündüz gözüyle marjinal bir örgüt tarafından yerleştirelemez herhalde. Mağalesef kurunun yanında yaşda bu şekilde yanıyor, bunun sorumlusu olanlara Kürt halkının ne doğuda ne batıda tepki koymamasıdır, PKK'nın partisi HDP'ye atılan her oy bu şekilde mermi olarak geri dönüyor.
imza
HallowedSole isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2015, 23:52   #114
Željko Obradović
Ultimate Opportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 432
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 2151
Rep Derecesi: Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.
Ultimate Opportunist Ultimate Opportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı HallowedSole Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nevruz ateşi üstünden atlanacak kadar yakılan bir ateştir, ayrıca ateşin etrafındakilerde masum Kürt halkının masum önderlerinin bayraklarıdır.

Unutulmamalıdır ki, doğudaki Kürt kökenli askerlerin şehit olmasının nedeni de etraflarındaki köylerdeki halkın ortak hareketi ile PKK'dır. 400 kilo patlayıcı gündüz gözüyle marjinal bir örgüt tarafından yerleştirelemez herhalde. Mağalesef kurunun yanında yaşda bu şekilde yanıyor, bunun sorumlusu olanlara Kürt halkının ne doğuda ne batıda tepki koymamasıdır, PKK'nın partisi HDP'ye atılan her oy bu şekilde mermi olarak geri dönüyor.
Peki Suruç'ta, Cizre'de yaşanılanlara neden ses çıkarılmayınca böyle demiyorsun? Bende de bir mermi gelsin o zaman.

Alıntı Heartlock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu hareketin ne bir protesto değeri var ne de başka bir değeri.Ama lütfen barış olsun demeyeceğim kusura bakmayın.Burada ne yazarsanız boş benim için.Senelerdir bu milletin evlatları katlediliyor.Ne iç savaşı.Yıllardır aman savaş olmasın diye daha kaç çocuğumuz ölecek.Hakkaride sınırda komando olarak askerlik yapan kuzenim her gün anasını arayıp helallik almak zorunda mı ? Sıcak koltuğumuzdan yazmaya benzemiyor bazı şeyler.Mal gibi cam çerçeve indirmenin hiç bir anlamı yok.Ülkesinde terör örgütü olupta savaşmayan başka aptal bir zihniyet yok dünyada.Gerekli tüm askeri desteklerle aylarca baskın yapılmalı dağlara.Hangi yüzyılda yaşıyoruz.Yarın bir gün kardeşinizin,ananızın,bacınızın bir bombalı saldırıda öldüğünü düşünün.Hemen acınız tazeyken buraya gelip aman savaş çıkmasın yazın.HDP Kürt mürt temsil etmiyor kardeşim.Direk teröristleri kucaklayıp fotoğraflar çekiliyor.Malum illere zorla atanan memurları katlediyorlar.Devletin suyunu elektriğini her şeyini kaçak kullanıyorlar.Size dokunmayan yılan 40 yıl yaşadı,hala da yaşıyor.

Sonuç olarak;hareket anlamsız,bazı destekleri anlamak güç.Yine bir anne ağıt yakıyor oğlu için.Bu kafayla da yaktırmaya devam ediyorlar.

Siyaset vb. konuşmayı sevmiyorum ama gözlerinizi açın beyler.Savaş hoş bir şey değil kabul ama tek taraflı katliama da ne kadar göz yumacaksınız.
Cizre'de devletin yaptığı şey terörizm değil de nedir peki? Bazı şeylere milliyetçilik duygularınız kabararak bakmak yerine nasıl acımasız, faşist bir devletimiz olduğunuda görün. PKK'nın şiddet içeren yaptıkları şeyleri savunmuyorum. Yaptıkları şeyler kesinkes yanlış, kabul edilemez. Fakat bu böyle diye devletin yaptığı terörüde görmezlikten gelmek büyük bir ahlaksızlık. Cizre'de bugün insanlara neler yapılıyor ancak insanlar bunu görmezlikten geliyor. O insanlara terörist deniyor, bölücü deniyor, Kürt denerek aşağılanıyor. Fakat bir kez bile oradaki insanları anlamak içimizden gelmiyor ve olanları görmezden gelip "ama onlar Kürt" deyip geçiştiriyoruz. Bu mudur insanlık? Öldürülmüş annesiyle babasının kanıyla elbisesi kıpkırmızı olmuş ağlayan bir masum bebek. O masum bebekte terörist belki de bazı insanlara göre. Peki soruyorum sana. Annesi ve babasını böyle kaybetmiş bir bebek ileride nasıl olurda devlete güvenebilir? Bunları söyleyince ben terörist, bölücü oluyorsam varsın olayım. Ben vicdanımın sesini dinlemeyi seçiyorum. İnsanların düşüncesinden daha önemli bu benim için.
imza
.
Ultimate Opportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2015, 23:57   #115
#ThankYouBryan

Konular: 643
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Derecesi: Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.
Heartlock Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Peki Suruç'ta, Cizre'de yaşanılanlara neden ses çıkarılmayınca böyle demiyorsun? Bende de bir mermi gelsin o zaman.

Cizre'de devletin yaptığı şey terörizm değil de nedir peki? Bazı şeylere milliyetçilik duygularınız kabararak bakmak yerine nasıl acımasız, faşist bir devletimiz olduğunuda görün. PKK'nın şiddet içeren yaptıkları şeyleri savunmuyorum. Yaptıkları şeyler kesinkes yanlış, kabul edilemez. Fakat bu böyle diye devletin yaptığı terörüde görmezlikten gelmek büyük bir ahlaksızlık. Cizre'de bugün insanlara neler yapılıyor ancak insanlar bunu görmezlikten geliyor. O insanlara terörist deniyor, bölücü deniyor, Kürt denerek aşağılanıyor. Fakat bir kez bile oradaki insanları anlamak içimizden gelmiyor ve olanları görmezden gelip "ama onlar Kürt" deyip geçiştiriyoruz. Bu mudur insanlık? Öldürülmüş annesiyle babasının kanıyla elbisesi kıpkırmızı olmuş ağlayan bir masum bebek. O masum bebekte terörist belki de bazı insanlara göre. Peki soruyorum sana. Annesi ve babasını böyle kaybetmiş bir bebek ileride nasıl olurda devlete güvenebilir? Bunları söyleyince ben terörist, bölücü oluyorsam varsın olayım. Ben vicdanımın sesini dinlemeyi seçiyorum. İnsanların düşüncesinden daha önemli bu benim için.
Boşa yazmışsın kardeşim.Ne devletin politakasını ne de yapılanları savunduğum yok.Yapılması gerekileni düşündüğüm şey yazıyor orada.Dağları temizlemek,buradan başlanmalı.Bir şeyi yazıyoruz diye bir düşünceyi körü körüne savunmak zorunda değilim.Benim arkadaşlarımın yarısına yakını Kürt.Sakın o soysuzlara karıştırmayın.Bir tanesi bile HDP oy atmıyor.Yeter ki gözünüzü açın.
imza

I Will Give You A Show That You Have Never Ever Seen Before. Why ? Because I can.
Shawn Michaels

RPG: Daniel Bryan

Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2015, 00:00   #116
Toothless Agression

Favori Güreşçisi:
Rep Derecesi: HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun. HallowedSole NXT şampiyonu oldun.

Afedersin ama Suruç için devlet ne yapmadı, bir kere o patlamada PKK'nin parmağı olduğu açık bir gerçektir, bunun için kendine Mobese kameralarının neden kapalı olduğunu sormalısın. Gayette tüm bu olaylardan sonra devlet İŞİD'e askeri operasyonlarını Suriye sınırında yaptı, daha sonra PKK terörü yüzünden işi İncirlik'i ABD'ye açarak devretti, Ebu Hanzala'yı ve sayısız İŞİD'liyi tutuklayanda bu faşik devletti bu arada. Cizre'deki olaya niye ses çıkarayım bana o Allah'ın belası yerleşkede vatanını seven birini göster bende savunayım, gerekni yapıyor, Allah'ın Şırnak'ında teröre her desteği veren, en büyük yapılanmalarını parındıran bir yerde devlet sıkı yönetimde ilan eder, suyunu da kese, destek verme sende teröre. Bu terör 90'ların sonunda senin faşikce dediğin uygulamalarla son buldu.
imza
Alt 11-09-2015, 00:00   #117
#BC4LIFE
Fortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 75
Rep Derecesi: Fortune Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.
Fortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Fortune Fortune isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 75

İyi olmuş.
imza
Fortune isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2015, 00:07   #118
Kayıtlı Kullanıcı
SlimShady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 73
Rep Derecesi: SlimShady Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.
SlimShady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SlimShady SlimShady isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 73

Cizre'de olmuş diye gösterilen fotograflar'ın Gazze'de Suriye'de çekilmiş olması o insanların acılarına saygısızlık değil midir ?
SlimShady isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2015, 00:10   #119
Željko Obradović

Konular: 432
Favori Güreşçisi:
Rep Derecesi: Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın. Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.
Ultimate Opportunist Ultimate Opportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı HallowedSole Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Afedersin ama Suruç için devlet ne yapmadı, bir kere o patlamada PKK'nin parmağı olduğu açık bir gerçektir, bunun için kendine Mobese kameralarının neden kapalı olduğunu sormalısın. Gayette tüm bu olaylardan sonra devlet İŞİD'e askeri operasyonlarını Suriye sınırında yaptı, daha sonra PKK terörü yüzünden işi İncirlik'i ABD'ye açarak devretti, Ebu Hanzala'yı ve sayısız İŞİD'liyi tutuklayanda bu faşik devletti bu arada. Cizre'deki olaya niye ses çıkarayım bana o Allah'ın belası yerleşkede vatanını seven birini göster bende savunayım, gerekni yapıyor, Allah'ın Şırnak'ında teröre her desteği veren, en büyük yapılanmalarını parındıran bir yerde devlet sıkı yönetimde ilan eder, suyunu da kese, destek verme sende teröre. Bu terör 90'ların sonunda senin faşikce dediğin uygulamalarla son buldu.
Son bulduysa neden ölüm haberleri geliyor hergün? Birbirimizi kandırmayalım. Küçücük masum bir bebek diyorum sana ve sen bana kalkıp diyorsun ki "vatanını seven birini göster". Küçücük masum bir bebeğin senin devletine nasıl bir zararı var? Yoksa burada da kurunun yanında yanan yaş mı oluyor küçük masum bebek? Ben o bebekten nasıl bekleyebilirim ki devlete güvenmesini, sevmesini? Ama zaten bizim bunu anlama gibi bir derdimiz yok.

Alıntı Heartlock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Boşa yazmışsın kardeşim.Ne devletin politakasını ne de yapılanları savunduğum yok.Yapılması gerekileni düşündüğüm şey yazıyor orada.Dağları temizlemek,buradan başlanmalı.Bir şeyi yazıyoruz diye bir düşünceyi körü körüne savunmak zorunda değilim.Benim arkadaşlarımın yarısına yakını Kürt.Sakın o soysuzlara karıştırmayın.Bir tanesi bile HDP oy atmıyor.Yeter ki gözünüzü açın.
Boşa yazmadım. Bak o kadar şey yazdım. Ama ağzından bir tane bile Cizre ve ya o masum bebek ile ilgili bir şey çıkmadı. Çünkü onlar seni muhtemelen çok ilgilendirmiyor. Senin isteğine göre dizayn edilmiş Kürt'lerdensen iyiysin. Değilsen kötüsün. HDP ağzıyla kuş tutsada kötü sana göre. Eğer bugün HDP, Tayyip gibi davransaydı muhtemelen hepsi linç edilerek öldürülmüştü. Ama bunları başkaları yapınca ya vatansever oluyor yada "Doğru değil ama yapsınlar bu yavşaklara." deniyor. Böyle dedikten sonrada deniliyor ki sizler bölücüsünüz. Ee bu nasıl bir anlayış. Ne bizimle olacaksın ne de bizsiz. Biz ne dersek onu yapacaksınız. Ne dağa çıkacasınız ne meclise gireceksiniz. Ee peki bu insanlar ne yapsın?
Bu arada İspanya ve Britanya'da bu sorunların askeri yöntemlerle uzun süre götürüldükten sonra müzakereye geçildiğini ve sorunların öyle çözülmeye başlandığını hatırlatmak isterim.
imza
.
Ultimate Opportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2015, 00:12   #120
Toothless Agression

Favori Güreşçisi:

Merak etme o çocuğun devletine düşman kesilmesi için böyle şeyler yaşamasına gerek yok zaten Kürt halkı her fırsatta düşmanlığını Türk'e gösteriyor ezici üstünlüğüyle, Allah Ak Parti'nin belasını versin lakin son 3-4 yılda neler verdi, kanallarını, Kürtçe konuşma özgürlüğü bunlara temel hak diyelim, PKK ve Apo çaputlarını yasal yapma nedir, çık sokağa rahatça terör örgütünün propogandasını yap kimse sesini bile çıkarmaz, ama neden nefret daha arttı bana bunu izah et, ancak devlete tarih boyunca faşist de, bir halk var, Suriye bundan muzdarip, Irak muzdarip, Türkiye muzdarip, İran muzdarip; sizin hiç mi suçunuz yok arkadaş, neden İran'da yaşayan 25 milyon Azerbaycan Türk'üne İran'ın dediği yok, bizim niye Laz'a dediğimiz yok. Sen Osmanlı'dan beri 37 Kürt isyanı çıkar, ne Çanakkale'de ne İstiklal Harbi'nde adam gibi asker yolla, Kurtuluş mücadelemizde, yine isyanlar yap, PKK'ya ses çıkarma, vatan hepimizin de ama en ufak PKK lafında onu sat, sonra devletin seni sevsin yok öyle yağma. Bunun yanında terörlerini bir yana bırakıyorum kadınlarına yaptıkları eziyet, eğitimsizlik, kaçak elektrik, vergi ödememek birde yüssüz gibi talep üstüne talep; devlet size az yapıyor.
imza

Seçenekler Arama
Stil