GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-05-2019, 23:50   #21
Phenomenal One
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1027
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 239419
Rep Derecesi: TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheMonster292 TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 239419

Alıntı Money Makerz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AEW Double or Nothing:

puahahaha. Beyler siz almayın, AEW tayfa bakalım bu kadar savunduğu şirketin konularını açacak mı.
Tabi ki de bahane bulup açmayacaklar puhaahahahaahahah.
TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 22-05-2019, 23:50   #22
Banned
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1868
Favori Güreşçisi: Maryse
Rep Puanı: 139869
Rep Derecesi: Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Çıraks Çıraks isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 139869

AEW açardım da güreşçilerin adını dahi bilmiyorum.
Çıraks isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 23-05-2019, 00:15   #23
unscripted mox violence
Falcon Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1630
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 134335
Rep Derecesi: Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Falcon Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Falcon Arrow Falcon Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 134335

AEW'e yaz bi sıkıntı çıkmazsa açacağım.
Falcon Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 23-05-2019, 17:06   #24
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 4940
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 368624
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 368624

Konu açanların repleri yatırıldı. IMPACT almak isteyen buyursun.
imza
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 23-05-2019, 21:04   #25
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 323
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 29683
Rep Derecesi: Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29683

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konu açanların repleri yatırıldı. IMPACT almak isteyen buyursun.
Yok galiba alan, yaz bana halledeyim yarın.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil