GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-06-2019, 09:23   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1633
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 26175

Standart RPG: Eski Ekiple Soru Cevap Programı

Senaryolarla ilgili sormak istediklerinizi makul bir üslupla tartışma çıkarma amacı gütmeden sorabilirsiniz. Bizler de akşam vakti yanıtları topluca konuşup bu hesap üzerinden vereceğiz. Soruların sayısına göre konu 2-3 gün devam edebilir, biz de bu süreçte çoğu soruya yanıt vermek istiyoruz.

Buyurun, sormaya başlayın.

NOT: Arkadaşlar ileriye dönük iptal olan senaryolar veya geriye dönük sorularınızı yanıtlayacağız sadece. Bundan sonraki senaryolarla yeni ekip ilgilenecektir..
RPG Müdüriyet isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 09:28   #2
The Caped Crusader
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 573
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 31280
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 31280

İlk ben sorayım bari. Karakteri aldığımda aksatmadan promo kestim iyi kötü ama final haftasının sonunda Hocalarla yaşadığım problem vb. derken promo ve şov takibini aksatmıştım. Bir aksama olmadan devam etseydim Ace Austin'in geleceği ne olurdu?
imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 10:01   #3
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1658
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 514178
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 514178

Direk kendi hakkımda sorayım.

Karakterimin gidişatı nasıl olacaktı?

Hakkımda iptal edilen şeyler var mıydı?

https://guresturkiye.net/forum/showp...0&postcount=48
Bu sıra bize gelecek miydi ya? (Yanlış anlaşılmasın karakterimin gidişatından memnunum. En azından geçen sene olan Seth kabusundan sonra gayet rahatım.)
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
current GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 10:39   #4
Undisputed Era
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Brooklyn
Konular: 26
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5968
Rep Derecesi: Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mamy D Way Mamy D Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5968

Karakterimin Nexusa katılma fikri nasıl ortaya atıldı? Bir anda mı ortaya sunuldu yoksa başından beri düşünülen bir şey miydi?

Karakterimin massacre içinde bulunduğu süre zarfında iptal edilen bir senaryosu oldu mu?

İleride Adam Cole vs Drew McIntyre feudu görecek miydik?
imza

Rpg: Adam Cole

Mamy D Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 10:41   #5
#WeAreNXT
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2897
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 147560
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 147560

Brand meseleleri karşısında ne hissettiler. Bir oldu bir kapandı?
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 10:53   #6
OVERKILL
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 50162
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50162

1) Bana ana kemer verme fikri kimindi? Bu kararın GTW'da düşünülen ama gerçekleşmeyen Hangman Page'in ana kemer kazanma planı ile bağlantısı ne kadar? Zira MITB öncesindeki aktiflik ve promo performansıyla ana kemer potasını hak etmiyordum.

2) Karakterim hakkında iptal edilen senaryo varsa ve RTWK dönemi plan varsa neler?

Konu LeonardoAraujo tarafından (24-06-2019 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 11:06   #7
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 52190
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52190

Martinez nasıl ve neden bu kadar hızlı başladı? O potadaki karakter eksikliğinden mi yoksa daha büyük planlar mı vardı?

Cody karakterinin geleceğini de merak ediyorum ben de ek olarak.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 13:34   #8
Fenerbahçe Adamın
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 489
Rep Puanı: 189455
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189455

Mark Briscoe'nun sizin gözünüzde iyi olup hiçbir şey yapmıyor oluşu nedendi? Bu haciz olayları ve derbeder ruh nereye bağlanacaktı? Sizce geri planda kalmadım mı? Ve gerçekten bu kadar başarısız bir 9 ay geçirmek hakkım mıydı? Emekleriniz için teşekkür ederim, var olun.
imza

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımda bu kadar saçma az şey duydum.
RPG: "Captain Charisma" Christian
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 13:37   #9
mi ye on
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 307
Favori Güreşçisi: Jay White
Rep Puanı: 142980
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 142980

Jay White'a neden kek kesici gimmickini verdiniz? Gerçekten beni oyundan soğutan en büyük etmendi bu çünkü merak ediyorum neden?
imza

Lost Ark RU Сирион (Sirion) Server IGN: Kaldwin
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 13:40   #10
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4655
Rep Puanı: 6830
Rep Derecesi: RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın.
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6830

Eli Drake'in Roderick ile girdiği feudda 2-3 haftalık bir sürede karakterimi göremeyince dedim herhalde benle ilgili bir senaryo yok ve karakteri bıraktım ancak senaryoya sahip olduğum söylenmişti ve ceza yedim. Ne olacaktı ilerisinde?
imza

RPG Karakter: "The Lady" Lacey Evans

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil