GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-05-2018, 22:54   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1643
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: İstek, Öneri ve Şikayetleriniz

Bu başlıkta RPG'yle ilgili tüm şikayetlerinizi, isteklerinizi ve önerilerinizi gönül rahatlığıyla yazabilirsiniz. Senaryo ve ekip üyelerini açık etmeyi gerektirmeyen tüm mesajlarınızı samimiyetle cevaplandıracağım.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 22:55   #2
onye
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5734
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 1009944
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1009944

RPG oynamak istiyorum ben, rehber tarzı bir konunuz var mı?
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 22:57   #3
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2946
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 328247
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Benim Asuka'yı alma sebebim bir ayrıcalık tanınsın diye değil. Ben kendimi en rahat sevdiğim güreşçide oynayabiliyorum. Koslov iyi gidiyordu fakat tanınmışlığı azdı ve artık yaratıcılığımı kaybetmek üzereydim. Biraz farklı soluk getirmek istedim. Ekibe teşekkür ediyorum.
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 22:58   #4
#WeAreNXT
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2899
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 160964
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Aslında Asuka olayı bence iyi bir girişim. Zamanla daha çok kadın karakter sayısı da artar bu sayede. Rahatsızlık verici bir durum görmüyorum. "Aaa kadına mı yenildin." diye düşünmemek lazım. Birincisi Asuka buldozer gibi bir şey ikincisi de profesyonel güreş yani bu. Pekala bir kadın bir erkeği yenebilir. Ha direkt posterden başlamasını birazcık tepkilere yol açıyor. O konuda ister istemez ben de hak verebiliyorum. Keşke poster için birazcık daha beklenseydi diyorum. Ha bu bir yakınma, sitem değil. Şu saatten sonra bir şey değişmez.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 22:59   #5
Chairman of the Board

Nereden: -
Konular: 1643
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Purplemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
RPG oynamak istiyorum ben, rehber tarzı bir konunuz var mı?
https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=199048
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:00   #6
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆

Konular: 2946
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında Asuka olayı bence iyi bir girişim. Zamanla daha çok kadın karakter sayısı da artar bu sayede. Rahatsızlık verici bir durum görmüyorum. "Aaa kadına mı yenildin." diye düşünmemek lazım. Birincisi Asuka buldozer gibi bir şey ikincisi de profesyonel güreş yani bu. Pekala bir kadın bir erkeği yenebilir. Ha direkt posterden başlamasını birazcık tepkilere yol açıyor. O konuda ister istemez ben de hak verebiliyorum. Keşke poster için birazcık daha beklenseydi diyorum. Ha bu bir yakınma, sitem değil. Şu saatten sonra bir şey değişmez.
Tam olarak ifade etmek istediğim bu. Asuka'nın geçmişine bakarsanız bir çok intergender maçında bulunduğunu görebilirsiniz. (Çubuk kraker ablalara inat balık etli ablaları savunacağız.)
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:01   #7
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sine Qua Non
Konular: 8889
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284

Erem hanım partnerim iken gerçekten de oyunun hakkını veriyordu. Görünüşe göre hala öyle. Bütün oyunculara kolaylıklar, ekibe de şükranlarımı sunuyorum. Teşekkürler. Umuyorum yakın zamanda ben de yeniden katılabilirim.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:01   #8
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 571
Rep Puanı: 47803
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47803

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kadın karakter sayısı niye artsın abi? Her alanda “kadın empoze edelim de bu alanda da kadın ağırlığı artsın” durumu yeterince var zaten. Güreşi bırakalı çok oluyor ama en son orada da vardı bu durum. Ben kendi oynadığım karakterin bırak kadın karaktere yenilmeyi, iki paragraftan fazla mücadele etmesini bile istemem kendi adıma. Bu reelde güreşe, RPG’de de oyuna ters bir durum. Asuka’yı oynayan arkadaştan bağımsız söylüyorum bu durumu.
imza

gwa:
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:03   #9
OVERKILL
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 50162
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50162

Kıstasta öncelik hangisi? Promo? Takip? Ekibin booklama isteği? İlk ikisini yapmayıp şovlarda iyi roller alan güreşçiler var.
imza

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:04   #10
#WeAreNXT

Konular: 2899
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kadın karakter sayısı niye artsın abi? Her alanda “kadın empoze edelim de bu alanda da kadın ağırlığı artsın” durumu yeterince var zaten. Güreşi bırakalı çok oluyor ama en son orada da vardı bu durum. Ben kendi oynadığım karakterin bırak kadın karaktere yenilmeyi, iki paragraftan fazla mücadele etmesini bile istemem kendi adıma. Bu reelde güreşe, RPG’de de oyuna ters bir durum. Asuka’yı oynayan arkadaştan bağımsız söylüyorum bu durumu.
Umarım karakteri aldığında dilediğin olur.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil