GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-08-2018, 17:38   #21
aga anı
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 741
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 142809
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 142809

Yeni evrende varım.
imza

The Purplemaker & ReQuem & Chosen
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:38   #22
Kill Steen Kill
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 848
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 146587
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 146587

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aile babası Owens mı yoksa bacı kaçıran Owens mı?
Mr. McMahon'a kafa atan Owens. Steen'e en yakın olan yani.
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:45   #23
Banned
Fosfor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 55
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2068
Rep Derecesi: Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın.
Fosfor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Fosfor Fosfor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2068

Cidden bitti mi? Bu olayların en başından beri çok şaşkınım. RPG'ye ilk olarak Sami Zayn ile başladım, bu karakter ile burada hayat buldum. Sami Zayn ile çok başarılı olamadım, bunda kendimi suçluyorum. Sonrasında hep RPG'de olmak istediğim karakter ile hayat buldum. Bu Dean Ambrose'du, uzun zamandır kendisine hayat veriyorum. Böyle bir şeyin parçası olmak, içinde olmak harika. Umarım devam ederiz, tabi ki bu karakterle olmaya devam edeceğim. Her şey için teşekkürler.
Fosfor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:45   #24
man without fear
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 55
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 5781
Rep Derecesi: Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 5781

Hayırlısı olsun. Son RR galibi olmak da güzel bir şey...
imza
aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
Duluth isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:47   #25
God Seed
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 183
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 29199
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 29199

RPG'nin devam etmesine oldukça sevindim. Yeni evreni merakla bekliyorum.
imza

RPG GTW: Hangman Page
International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of the GTW History

RPG GWA: Mark Haskins
First Mr. MITB of the GWA history
World Heavyweight Championship (49 days)
World War III Sole Survivor
LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:58   #26
AAG
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 126228
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 126228

RPG oynamak yerine 6 aydır okuyan biri olarak bir şeyler söyleyeyim. Şirketi kapatan senaryoyu (ana kemer ve çevresi) aylardır okuyorum, daha önce hiç oynamamış olmama rağmen kapatacağınız çok belli oldu. WM günü ise yazdığınız maç tamamen hayal kırıklığıydı. Viktor maçının yarısı kadar iyi değildi. Ziggler tek kaldıktan sonra 3 vs 1’den sonra Ziggler’ın, düşmanı Jericho ile teke tek kapışacağı belliydi. Ziggler’ın tek başına 3 kişiyi indirmesine izin vermeyeceğiniz belliydi. Aylardır burayı değiştirmeye geldim diyen Jericho’nun şirketi kapatacak isim olması hem iyi hem kötüydü. Bu maçı RTWM’yi taşıyan Hardy’nin ve diğer karakterlerin daha efektif olduğu bir maçta Jericho tarafından kazanılmasını isterdim.

Eleştiri kısmını geçersek, okuduğum senaryolar çok iyiydi. Herkesin emeğine sağlık. Yeni evrende de okuyucu olarak devam edeceğim.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:59   #27
#TeamRAW
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 2400
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 53303
Rep Derecesi: The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Future Nightmare The Future Nightmare isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 53303

Bu foruma ilk kayıt olduğumda amaçlarımdan birisi RPG'di. RPG'de gelişmek, ses getirmek ve herkesin yaşadığı o heyecana ortak olmak istiyordum. Bunu fazlasıyla yaşadım, çaylaktım bir sürü kişiden tavsiyeler aldım, hiçbir zaman yaptığım işlerle övünmedim fakat RPG'ye verdiğim emekleri düşününce duygulanıyorum. İşe girmeden önce asosyal başlangıcı yaşantımda bütün gün RPG ile uğraşıyor bu işi yaparken musmutlu oluyordum. Taa ki işe girene kadar, aktifliğim düştü, ilgim azaldı anlayacağınız çok zoraki bir şekilde RPG'yi bırakmıştım. O süre zarfında birçok karakter aldım ama Ethan Carter'ı oynarken ki keyfi hiçbir zaman diğerlerinde almamıştım. Tanımadığım bir güreşçiye kendim yön veriyor kendim fikirlerimle yükseltiyordum. Ve bu potansiyeli gören ekibinde bana hakkım olanı vermesinde çok büyük mutluluk duydum. Bunu söylemek ne kadar doğru bilmiyorum belki size göre yanlıştır bilemem ama RPG ekibinde bulunmakta büyük keyifliydi. İnsanların merakla beklediği şovları yazıyorsun, 7 yıl boyunca ayakta kalmış, hep söylemişimdir forum için RPG farklı bir departman, belki de aktifliğine hemen hemen büyük etkisi olan bir platform. O platformun önde gelen isimlerinden biri olduğum düşünüyorum (bıraktıktan sonrası hariç tabi) Şimdiki sistem nasıl olacak bilmiyorum ama köklü bir değişiklik şarttı, umarım forum camiası bu köklü değişikliğe güzel bir tepki verip RPG'ye gereken değeri verirler.

Ayrıca bu işte yeni olanlara tavsiyem; sadece sabır. Bu denli büyük emeğin geçtiği platformda, yükselmek hemen başarı elde etmek istiyorsunuz, istemeniz normal ama asla saldırgan olmayın. Ekibin halinden anlayın, zaten ekipte az çok kim hakediyor bildikleri için herkese sırasıyla fırsat veriyorlar. Yeni oluşumda başarılar diliyorum ve tekrardan aranızda olmak için can atıyorum ama hazır değilim. Yine ekibi yüzüstü bırakacağımdan korkuyorum. Aktiflik sözü verip tutamayacağımdan korkuyorum.
imza

#hürriyetveitilaf
The Future Nightmare isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 27-08-2018, 18:02   #28
symbol of hope
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 447
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 19265
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin. Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19265

Yıllarca emek sarf ettiğimiz RPG'yi böyle görmek,garip ne diyeyim. Umarım sonunda hayırlı sonuç çıkar.

Best of yapıyorsanız Raven promolarımı istiyorum.
imza

Before I am a forbidden, wrestling with my demons
I feel like a good man, but I'm a fucking heathen
Standing in the bathroom, staring down the mirror
Who do you think I am? I'm a supervillain

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 18:04   #29
DP-28
Roman Truth Reigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 67
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 4909
Rep Derecesi: Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.
Roman Truth Reigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Roman Truth Reigns Roman Truth Reigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4909

Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mr. McMahon'a kafa atan Owens. Steen'e en yakın olan yani.
Sami Zayn. Oynamayı planlıyorum.
imza
"hepsını yapmak kardesımm hepsını yapmak ıstıyorum delıce soyle hadı bana en cok sevdıgın ne de kardesımmm ıste o zaman derım sana kardesımmm tartısmakkkk kardeslerımın profılıne guzel sozler yazmakkk ınceleme okumakk rpg oynamakk haber takıb etmek kkardesımmm grafık ve vıdeo paylasmak bırde onları gormek kardesımmm senı sevıyorum bu forumu sevıyırum kardesımm hadı bakalım klavyemın markası exper kardesım bunu bılıyor muydun gercektın mı kardesm en sevdıgım kardesım tıtı mastır ve quızcık kardesımdır yaa tabıkıde kardsm oyle bak dur kardesm kendıne gel nlan saka yaptm kardesm hemen sınırlenme dur bakalım bır
Roman Truth Reigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 18:04   #30
ʙᴇᴀᴍ ᴏꜰ ʟᴏᴠᴇ
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/İştip
Konular: 2260
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 252887
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 252887

Bir garip oldum nice oyuncular, nice promolar, nice harika şovlara bu yedi yıl içinde imza attınız. Birlikte eğlendik, güldük, harika zamanlar geçirdik. Tüm emekler için çok teşekkürler. RPG ekibi cidden sonsuz bir saygıyı, hürmeti hak ediyoruz. Bundan sonraki süreçlerde neler olur bilemem hangi şirket açılır. Bence doğru bir karar verildi böyle güzel bir son ile kapatmak. İnşallah gelecek süreçte birlikte yeni bir maceraya çıkabiliriz. 7 yıl içinde emeği geçen tüm arkadaşların emeğine sağlık.
imza
Svi me vide kao grešnu
Srce zabranjenog voli
Ponovila bih istu grešku
Da mu na vrata sad pozvonim
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil