GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-08-2018, 17:38   #21
city
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 763
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 205417
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 205417

Yeni evrende varım.
imza
🧿

Fenerbahçe
Manchester City
AC Milan
Real Madrid
Bayern Munchen
Blackburn Rovers
Newcastle Utd
Detroit Pistons
SA Spurs
Brooklyn Nets
Chosen isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:38   #22
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 904
Rep Puanı: 196551
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 196551

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aile babası Owens mı yoksa bacı kaçıran Owens mı?
Mr. McMahon'a kafa atan Owens. Steen'e en yakın olan yani.
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:45   #23
Banned
Fosfor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 55
Rep Puanı: 2068
Rep Derecesi: Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın. Fosfor IC kemerini kazandın.
Fosfor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Fosfor Fosfor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2068

Cidden bitti mi? Bu olayların en başından beri çok şaşkınım. RPG'ye ilk olarak Sami Zayn ile başladım, bu karakter ile burada hayat buldum. Sami Zayn ile çok başarılı olamadım, bunda kendimi suçluyorum. Sonrasında hep RPG'de olmak istediğim karakter ile hayat buldum. Bu Dean Ambrose'du, uzun zamandır kendisine hayat veriyorum. Böyle bir şeyin parçası olmak, içinde olmak harika. Umarım devam ederiz, tabi ki bu karakterle olmaya devam edeceğim. Her şey için teşekkürler.
Fosfor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:45   #24
CAN YAMAN SEWER
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 64
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 10847
Rep Derecesi: Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Duluth WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10847

Hayırlısı olsun. Son RR galibi olmak da güzel bir şey...
imza
rpg: ''Bad Boy'' Joey Janela [but Truth Martini edition]
başarılar: former world heavyweight champion (84 days)
Şirketin ilk ve total olarak en uzun süreli Hardcore kemeri sahibi (x2)
GWA tarihinin ilk Global Insanity Series'inin kazananı

aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:47   #25
----
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 209
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 53557
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 53557

RPG'nin devam etmesine oldukça sevindim. Yeni evreni merakla bekliyorum.
imza
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:58   #26
#FALCAO45GOLAT
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 12
Rep Puanı: 201902
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 201902

RPG oynamak yerine 6 aydır okuyan biri olarak bir şeyler söyleyeyim. Şirketi kapatan senaryoyu (ana kemer ve çevresi) aylardır okuyorum, daha önce hiç oynamamış olmama rağmen kapatacağınız çok belli oldu. WM günü ise yazdığınız maç tamamen hayal kırıklığıydı. Viktor maçının yarısı kadar iyi değildi. Ziggler tek kaldıktan sonra 3 vs 1’den sonra Ziggler’ın, düşmanı Jericho ile teke tek kapışacağı belliydi. Ziggler’ın tek başına 3 kişiyi indirmesine izin vermeyeceğiniz belliydi. Aylardır burayı değiştirmeye geldim diyen Jericho’nun şirketi kapatacak isim olması hem iyi hem kötüydü. Bu maçı RTWM’yi taşıyan Hardy’nin ve diğer karakterlerin daha efektif olduğu bir maçta Jericho tarafından kazanılmasını isterdim.

Eleştiri kısmını geçersek, okuduğum senaryolar çok iyiydi. Herkesin emeğine sağlık. Yeni evrende de okuyucu olarak devam edeceğim.
imza

SENİNLEYİZ İMPARATOR
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 27-08-2018, 17:59   #27
Banned
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 2397
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 64145
Rep Derecesi: The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Future Nightmare The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 64145

Bu foruma ilk kayıt olduğumda amaçlarımdan birisi RPG'di. RPG'de gelişmek, ses getirmek ve herkesin yaşadığı o heyecana ortak olmak istiyordum. Bunu fazlasıyla yaşadım, çaylaktım bir sürü kişiden tavsiyeler aldım, hiçbir zaman yaptığım işlerle övünmedim fakat RPG'ye verdiğim emekleri düşününce duygulanıyorum. İşe girmeden önce asosyal başlangıcı yaşantımda bütün gün RPG ile uğraşıyor bu işi yaparken musmutlu oluyordum. Taa ki işe girene kadar, aktifliğim düştü, ilgim azaldı anlayacağınız çok zoraki bir şekilde RPG'yi bırakmıştım. O süre zarfında birçok karakter aldım ama Ethan Carter'ı oynarken ki keyfi hiçbir zaman diğerlerinde almamıştım. Tanımadığım bir güreşçiye kendim yön veriyor kendim fikirlerimle yükseltiyordum. Ve bu potansiyeli gören ekibinde bana hakkım olanı vermesinde çok büyük mutluluk duydum. Bunu söylemek ne kadar doğru bilmiyorum belki size göre yanlıştır bilemem ama RPG ekibinde bulunmakta büyük keyifliydi. İnsanların merakla beklediği şovları yazıyorsun, 7 yıl boyunca ayakta kalmış, hep söylemişimdir forum için RPG farklı bir departman, belki de aktifliğine hemen hemen büyük etkisi olan bir platform. O platformun önde gelen isimlerinden biri olduğum düşünüyorum (bıraktıktan sonrası hariç tabi) Şimdiki sistem nasıl olacak bilmiyorum ama köklü bir değişiklik şarttı, umarım forum camiası bu köklü değişikliğe güzel bir tepki verip RPG'ye gereken değeri verirler.

Ayrıca bu işte yeni olanlara tavsiyem; sadece sabır. Bu denli büyük emeğin geçtiği platformda, yükselmek hemen başarı elde etmek istiyorsunuz, istemeniz normal ama asla saldırgan olmayın. Ekibin halinden anlayın, zaten ekipte az çok kim hakediyor bildikleri için herkese sırasıyla fırsat veriyorlar. Yeni oluşumda başarılar diliyorum ve tekrardan aranızda olmak için can atıyorum ama hazır değilim. Yine ekibi yüzüstü bırakacağımdan korkuyorum. Aktiflik sözü verip tutamayacağımdan korkuyorum.
The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 18:02   #28
daughter of darkness
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 466
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 38786
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 38786

Yıllarca emek sarf ettiğimiz RPG'yi böyle görmek,garip ne diyeyim. Umarım sonunda hayırlı sonuç çıkar.

Best of yapıyorsanız Raven promolarımı istiyorum.
imza

the question was never if Steen will
but how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
i am without regret i am devoid of shame
i am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 18:04   #29
DP-28
Roman Truth Reigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 67
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 4909
Rep Derecesi: Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.
Roman Truth Reigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Roman Truth Reigns Roman Truth Reigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4909

Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mr. McMahon'a kafa atan Owens. Steen'e en yakın olan yani.
Sami Zayn. Oynamayı planlıyorum.
imza
"hepsını yapmak kardesımm hepsını yapmak ıstıyorum delıce soyle hadı bana en cok sevdıgın ne de kardesımmm ıste o zaman derım sana kardesımmm tartısmakkkk kardeslerımın profılıne guzel sozler yazmakkk ınceleme okumakk rpg oynamakk haber takıb etmek kkardesımmm grafık ve vıdeo paylasmak bırde onları gormek kardesımmm senı sevıyorum bu forumu sevıyırum kardesımm hadı bakalım klavyemın markası exper kardesım bunu bılıyor muydun gercektın mı kardesm en sevdıgım kardesım tıtı mastır ve quızcık kardesımdır yaa tabıkıde kardsm oyle bak dur kardesm kendıne gel nlan saka yaptm kardesm hemen sınırlenme dur bakalım bır
Roman Truth Reigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2018, 18:04   #30
1901
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Somewhere
Konular: 2360
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 295676
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 295676

Bir garip oldum nice oyuncular, nice promolar, nice harika şovlara bu yedi yıl içinde imza attınız. Birlikte eğlendik, güldük, harika zamanlar geçirdik. Tüm emekler için çok teşekkürler. RPG ekibi cidden sonsuz bir saygıyı, hürmeti hak ediyoruz. Bundan sonraki süreçlerde neler olur bilemem hangi şirket açılır. Bence doğru bir karar verildi böyle güzel bir son ile kapatmak. İnşallah gelecek süreçte birlikte yeni bir maceraya çıkabiliriz. 7 yıl içinde emeği geçen tüm arkadaşların emeğine sağlık.
imza

P U N K C I T Y
.

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil