GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-10-2011, 00:16   #11
qfsadf
The Chosen One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 269
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 584
Rep Derecesi: The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun.
The Chosen One The Chosen One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Biri benim cümlemi alıntı yapabilir mi ? Bildirimler bölümünde yokta.
The Chosen One isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 00:18   #12
Rocket Man
American Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 2325
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1449
Rep Derecesi: American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın.
American Nightmare American Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Chosen One Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biri benim cümlemi alıntı yapabilir mi ? Bildirimler bölümünde yokta.
Post kasmak gibi olmasın.
imza
American Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 00:20   #13
qfsadf

Nereden: İstanbul
Konular: 269
Favori Güreşçisi:
Rep Derecesi: The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun. The Chosen One NXT şampiyonu oldun.
The Chosen One The Chosen One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı American Nightmare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Post kasmak gibi olmasın.
Öyle bir amacıman olsaydı çoktan 700 mesajı geçmiştim. Neyse mesaj olarak geliyormuş ben Bildirimler bölümünde yeni bir şey çıkıcak sanmıştım.Özür diliyorum
The Chosen One isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 00:21   #14
Rocket Man

Konular: 2325
Favori Güreşçisi:
Rep Derecesi: American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın. American Nightmare Ana kadroya çağırıldın.
American Nightmare American Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Chosen One Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öyle bir amacıman olsaydı çoktan 700 mesajı geçmiştim. Neyse mesaj olarak geliyormuş ben Bildirimler bölümünde yeni bir şey çıkıcak sanmıştım.Özür diliyorum
Sana bir şey diyen oldu mu?Ben sadece seni bilgilendirmek amacıyla mesaj attığımı belirttim.
imza
American Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 00:23   #15
G.O.A.T
Controlled Frenzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 148
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1083
Rep Derecesi: Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın. Controlled Frenzy Ana kadroya çağırıldın.
Controlled Frenzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Controlled Frenzy Controlled Frenzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1083

Kullanıyorum.Teşekkürler
imza
LEWIS HAMILTON
BEST F1 DRIVER & BEST SPORTSMAN
GOAT
Controlled Frenzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 00:26   #16
#AllElite
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 179
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 61324
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
' The HeadLiner ' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 61324

Alıntı ' The HeadLiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşe yarayacağını hiç sanmıyorum ama bu şekilde deniyim dedim.
Yaramaz herhalde.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 00:33   #17
architect
The Rated R-ockstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 26014
Rep Derecesi: The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Rated R-ockstar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Rated R-ockstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Rated R-ockstar The Rated R-ockstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26014

Bildirim olarak gelseydi kullanacaktım ancak özel mesaj geldiğinde sürekli açılan pencereyi hiç sevmiyorum.Bu sebeple memnun kalmadım ben yinede güzel bir uygulama sevenler için.
imza
#teamrollins

"29mart2015-wrestlemania31."
"19haziran2016-moneyinthebank"

instagram
The Rated R-ockstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 00:51   #18
Banned
Dargan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Arabistan
Konular: 310
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 10102
Rep Derecesi: Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Dargan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Dargan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dargan Dargan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10102

Şu an itibari ile açtım sistemi birisinin alıntı yapmasını bekliyorum.
Dargan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 00:52   #19
b a y l e y
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 300
Favori Güreşçisi: Jay White
Rep Puanı: 126018
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 126018

Alıntı Dargan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu an itibari ile açtım sistemi birisinin alıntı yapmasını bekliyorum.
Dur bakalım

O bu değil de keşke bildirim olarak gelseydi. Ben ÖM kutumu asla temizlemem kii...
imza
T R A N Q U I L O //\\ S W I T C H B L A D E

rpg: switchblade jay white
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2011, 01:19   #20
Praise Geraldo
The Hitman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 229
Favori Güreşçisi: Batista
Rep Puanı: 19448
Rep Derecesi: The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin. The Hitman Şirketin yüzü artık sensin.
The Hitman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Hitman The Hitman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19448

Kullanıyorum.
The Hitman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil