GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-02-2019, 19:59   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1625
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 23984
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 23984

Standart RPG GWA - 15 Şubat 2019 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
15.02.2019 - 21.00 - CANLI
Banc of California Stadium
Los Angeles, California
35. Bölüm

Şovu İzlemek İçin Nedenler!

Öfke

Kin

Nefret

Savaş

Kan

Hepsi ve daha fazlasını hissetmek için Cuma günü Atlas şovunu sakın kaçırmayın!

GWA Exclusive

GEÇEN HAFTA
10 Şubat 2019 - 23.42
Pasifik Şovu Sonu

Sloganları dinliyoruz.

SLAMTOWN PASİFİK’TİR! PASİFİK SLAMTOWN’DUR!

Arenanın çıkışında Johnny Mundo en başta olmak üzere diğer tüm Pasifik güreşçileri yer alıyor! Slamtown halkı bir anda Johnny Mundo’yu tutuyor ve Electric Chair konumunda tepelerine çıkarıyorlar! Mundo onların tepesinde bir elini havaya kaldırırken Pasifik grubu ve Slamtown halkı onu alkışlıyor!

Johnny Mundo: Sizler, harikasınız! Bugün burada düşmanı geri püskürttük. Bunu hep beraber yaptık. En çok inandıkları anda onları mahvettik! Bu başarı Slamtown’undur! Bu başarı Pasifik’indir! SLAMTOWN PASİFİK’TİR! PASİFİK SLAMTOWN’DUR!

Bu sloganın ardından hep beraber devam ediyorlar:

Sloganlar eşliğinde grup, Slamtown’un yolları boyunca ilerlerken Johnny Mundo konuşmaya devam ediyor.

Johnny Mundo: Burası artık Atlas’ın cehennemidir dostlarım. Slamtown Pasifik’in yuvası, Atlas’ın cehennemidir!

SLAMTOWN PASİFİK’İN YUVASI, ATLAS’IN CEHENNEMİDİR!

GWA Intro’su yayınlanıyor!

Pyrolar patlıyor ve Atlas şovu başlıyor!!!

Tom Philips: Merhaba sevgili izleyenler! Atlas şovuna hoş geldiniz!

Mauro Ranallo: Bugün sizlerle beraber 4 spiker olarak şovu sunuyoruz.

Booker T: Oo bebeğim. Harika bir ortam.

Jim Ross: Adalet sonunda sağlandı. Hem Atlas hem Pasifik spikerleri burada. GWA için ortak bir intro da oluşturuldu. Her şey stabil.

Booker T: Jim, kaç yaşında adamsın hala daha can sıkma işindesin. Bırak dedeciğim artık bunları.

Jim Ross: Benim sessiz halim bile bu koltukta senin oturmandan daha iyidir Booker.

Mauro Ranallo: Çıkardı masaya vurdu.

Tom Philips: Boş muhabbeti bırakalım. İntromuzu beğendik mi?

Booker T: Ben beğenmedim çünkü Mundo ile başlangıç yapılmış.

Jim Ross: Ben de beğenmedim çünkü Steph ile bitirilmiş.

İzmir Marşı!

Mauro Ranallo: Aynı başlangıçlar. Atlas'a yakışır.

Tom Philips: Daha sade bir şov olduğu açık. Pasifik gibi vandallık yapan adamlar olmadığı için belki de.

Mr. Dinler girişte görünüyor. Seyirciyi selamlamadan sinirle içeriye ilerleyen Mr. Dinler mikrofonla konuşmaya başlıyor.

Mr. Dinler: Ben normalde uzun konuşmayı sevmem. Ama bugün çok ama çok kısa keseceğim. Pasifik güreşçileri yarım saat içerisinde arenaya gelmezse hepsi kovulmuştur!

Mr. Dinler mikrofonu fırlatıp ringden iniyor. O arka alana ilerlerken....

This Is My Brutality! Rhea Ripley girişte görünüyor. Şöyle bir etrafa baktıktan sonra Mr. Dinler ile denk geliyorlar. Mr. Dinler nefretle arka alana giderken Rhea ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Şimdi ringe giriyor, ardından iplere gidip taunt'unu atıyor. Daha sonra köşesine geçiyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

I Came To Play! The Miz girişte görünüyor. Gene kendini beğenmiş tavırlarla stage'de klasik taunt'unu atıyor. Ardından ringe doğru ilerliyor ve giriyor. O da iplere gidip taunt'unu attıktan sonra köşesine geçiyor. İki taraf da hazır olduğunda hakem son kontrollerini yapıyor ve maçı başlatıyor!

Rhea Ripley vs. The Miz

Maç başladığı gibi The Miz, Rhea Ripley'in üzerine doğru koşuyor ve bir dropkick! Miz maça hızlı başladı! Dropkick darbesinin ardından Rhea Ripley köşeye kadar geriliyor. Miz şimdi Ripley'in çaprazındaki köşeye doğru koşuyor, oradan sekiyor ve bir dropkick daha vuruyor köşedeki Ripley'e! Rhea Ripley iyice sersemliyor. Miz şimdi tekrar Ripley'in çaprazındaki köşeye doğru koşuyor, oradan bir daha sekiyor ve köşedeki Rhea Ripley'e tam bir dropkick daha vuracakken Ripley bir anda Miz'in üzerine doğru koşuyor. Pop up body toss ile havaya fırlatıp bir anda yere bırakıyor The Miz'i! The Miz acıyla karnını tutarken yavaş yavaş ring dışına doğru çıkıyor. Bunu gören Rhea Ripley de ring dışına çıkıyor. Miz'in arkası dönük bir vaziyette Ripley'e karşı. Rhea Ripley şimdi ring dışında pozisyonunu alıyor. Bu sırada Miz arkasını dönüyor kendisine ve çok sert bir clothesline yiyor! Yerde kalıyor bir anda The Miz. Bu hareketin ardından Rhea Ripley gücünü göstermek adına seyircilere doğru haykırıyor. Karışık bir reaksiyon geliyor kendisine. Şimdi Miz'i yerden kaldırıyor ve ringe sokuyor. Ardından kendisi de giriyor ve tuşa gidiyor 1...

Fakat The Miz tuşu henüz iki olmamışken atıyor! Rhea Ripley bir anlık şaşırsa da kendini toparlıyor ve Miz'i saçlarından tutarak defalarca kafasını ring zeminine vuruyor! Bir süre böyle yaptıktan sonra bırakıyor The Miz'i. Şimdi tekrar kafasından tutuyor ve ring köşesine kadar sürüklüyor. Ardından oraya yaslıyor. Bunu yaptıktan sonra Miz'i yasladığı köşenin çaprazında bulunan köşeye doğru koşuyor, oradan sekiyor ve dönüşte bir hesitation dropkick'i vuruyor! Fakat hayır! The Miz son anda çekiliyor oradan. Rhea Ripley ayaklarını köşeye çarpıyor böylece. Yere düştüğü andan itibaren acıyla iki ayağını tutuyor. The Miz geliyor şimdi oraya ve, iplere tutunarak defalarca stomp darbeleri vuruyor Rhea Ripley'in iki bacağına da. Ripley her darbede acıyı biraz daha hissetse de Miz durmuyor, devam ediyor. Aradan bir süre geçtikten sonra bırakıyor ancak bunu yapmayı. Ripley'i yerden kaldırıyor, sağ bacağının birini tutuyor ve leg stunner yapıyor! Rhea Ripley bu hareketin ardından yerde kalıyor. Acıyla sağ bacağını tutuyor fakat Miz durmuyor ve tekrar kaldırıyor Ripley'i saçlarından tutarak. Bir de sol bacağına leg stunner yapıyor. Ardından Rhea Ripley tekrar yerde kalıyor ve bu sefer acıyla iki bacağını tutuyor. The Miz şimdi yerde kalan Ripley'in yanı başına kadar geliyor. İki ayağını da tutuyor. Seyircilere bakıp şöyle bir ukalaca gülümsedikten sonra figure four leglock'ı bağlıyor! Figure four leglock'ı bağlıyor The Miz! Rhea Ripley'in iki bacağı da hasar almış vaziyette! Buna dayanabilir mi bilinmez. The Miz şimdi leglock'ı bağlamaya ve daha da sıkmaya devam ediyor! Rhea Ripley acıyla bağırıyor! Kurtulmaya çalışıyor zayıf darbeler vurarak fakat başarısız. Ripley pes etmek istemiyor fakat eli ara ara yukarı gidiyor! Şimdi bir kez daha eli yukarı gidiyor! Pes edecek mi...!?

...VE EVET! RHEA RIPLEY DAHA FAZLA DAYANAMIYOR VE PES EDİYOR! ELİNİ YERE VURUYOR! HAKEM BUNU GÖRDÜĞÜ GİBİ MAÇI BİTİRİYOR!

Kazanan: The Miz

The Miz kazanıyor ve zil çaldığı gibi bırakıyor Rhea Ripley'in ayaklarını! Bu sırada hakem de Ripley'in yanına gelip onunla ilgileniyor. Miz kendisi adına önemli bir galibiyet alıyor Rhea Ripley'i pes ettirerek! The Miz sevinç gösterileri yapmadan ringden ayrılıyor ve arka alana doğru ilerliyor. Kendisi bir galibiyet almasına rağmen bir hayli sinirli gibi. Mutlu olmuş bir surat ifadesi yok yüzünde. The Miz öfkeyle arka alana ilerledikten sonra kameralarımız kapanıyor.

Arka alandayız. Atlas Genel Müdürü Stephanie McMahon görevlilerle konuşuyor. Onlara neler yapmaları gerektiğine dair telkinlerde bulunurken Cody yanına geliyor. Sözünü bitirmesini bekliyor bir süre. Steph görev dağılımını sonlandırdıktan sonra Cody'e dönüyor ve soran gözlerle bir şey demesini bekliyor.

Cody: Steph. Son Pasifik şovunda yaşananlardan dolayı çok üzgünüm. Çok yaklaşmıştık. Az kalsın CM Punk'ın serüvenini bitirecektik. Ama... Olmadı. O aptal Slamtown halkı yüzünden olmadı. Bize engel oldular. Hayatımda ilk defa böyle bir şey görüyorum. Birden seyirciler arasından birkaç kişi üzerime çullandı ve sonra sürü gibi üzerimize geldiler. Şey...

Stephanie McMahon: Ney?

Cody: Şey... Son zamanlarda başımıza gelenlerden ötürü üzüldüğünü görebiliyorum. Güçlü olmalısın. Sen hep güçlü kişiliğinle hayranlık uyandırdın. Bu problemi de atlatacağız.

Stephanie McMahon: Evet. Biliyorum. Teşekkürler.

Cody: Şimdi en son yapmamız gereken şey üzülmek. Hiçbir zaman böyle bir adam olmadım ama şu an için en doğru şey bir olmamız. Atlas kadrosu olarak birbirimize arka çıkmalıyız. Ne zaman ihtiyacın olursa buradayım. Bunu bilmeni isterim, Steph. Biliyorum, muhabbetimiz hiçbir zaman iyi olmadı. Benden nefret ediyor olabilirsin. Ama o kadar da değil. Anladın mı? Yani...

Stephanie McMahon: Teşekkür ederim Cody. Ne demek istediğini çok iyi anladım. Birbirimize destek olmalıyız. Çünkü bugün diğer günlerden bambaşka. Bugün kan davasının tam ortasındayız. Pasifik'e karşı güçlü olmalıyız. Bunu bireysel olarak yapamayız. Hep birlikte yapacağız.

Cody: Aynen.

Stephanie McMahon bir şey söyleyecek gibi duran Cody'i bekliyor ama o bir şey söylemeyince kendisi konuşuyor.

Stephanie McMahon: Beklemediğim şekilde, geçmişte yaşananlara rağmen gelip bu şekilde benimle konuştuğun için teşekkür ediyorum Cody.

Cody ağzındaki baklayı çıkartıyor.

Cody: Steph. Pasifik güreşçilerinin ve Johnny Mundo'nun Atlas'ı reytingler üzerinden vurmasına kızıyorum. Açıkçası bu konu beni alakadar eden bir konu değil ama bu derece kötü bir şov sunmadığımıza inanıyorum. Onları yanıltmak istiyorum. Atlas'ın kötü bir şov olmadığı, hatta Pasifik'ten daha iyi bir şov olduğunu kanıtlamak istiyorum. Bana bir şans ver. Mark Haskins'le adil bir maçta karşılaşmak istiyorum.

Stephanie McMahon: Şu anki kaos durumunda bana düşen mümkün mertebe ekibimi bir arada tutmaktır. Haskins Atlas'ın en prestijli kemerinin sahibi. Ona bu zor zamanımızda ihtiyacımız var. Mental ve fiziken dinlenmesi lazım. Onunla karşılaşmayacaksın. Ama...

Cody öfkelenmekle merak arasında dinliyor Steph'i.

Stephanie McMahon: Eli Drake'le karşılaşabilirsin. Internet Championship'in ortada olduğu bir maçta, ilerleyen saatlerde.

Sinsi gülüşünü atıyor Cody.

Cody: Sağ ol Steph.

Cody hazırlıklara başlamak için soyunma odasına doğru yöneliyor. Stephanie McMahon'ın düşünceli bakışları eşliğinde ringe çeviriyoruz kameralarımızı.

sevgi dolu bir dünyam var
dört yanımda tüm insanlar
dünya malı neye yarar
dostluklarla yaşıyorum

GWA Tag Team Şampiyonları Hart Warming Connection geliyor! Jervis nazik adımlarla ilerlerken Teddy Hart omzunda taşıdığı kemerle haldır huldur ringe giriyor. Klasik tauntlarını yaptıktan sonra Jervis kenardan mikrofon istiyor...

YEEEEEAAAAAAAAAA!

Broken Matt Hardy ve Broken Sabian girişte görünüyor. Onlar ''DELETE'' tauntları eşliğinde ringe ilerlerken Jervis bu yapılanın saygısızlık olduğuna yönelik Teddy'e yakınıyor. Hakem ikilinin kemerlerini alıp son kez sunduktan sonra maçı başlatıyor.

GWA Tag Team Championship
Hart Warming Connection (c) vs. Broken Matt Hardy & Broken Sabian

Maça Broken Sabian ve Teddy Hart başlıyor. Sabian eliyle ringin dışındaki kemerleri alacaklarını söylüyor ama Teddy Hart üzerine koşuyor beklemeden. Sabian kenara çekilip choplarla göğsüne göğsüne vuruyor Teddy'nin. Köşe gönderine kadar sürüklüyor Teddy'i öylece. Broken Matt tag alıyor şimdi. Sabian ayağıyla boynuna baskı yaparken Matt Hardy uppercut yerleştiriyor Teddy'e. Yumruk ve tekme varyasyonlarıyla iyice bastırıyor onu. Bir ara kavrayıp köşe gönderine oturtuyor ve bir yumruk atıp yanına çıkıyor. Superplex için zemin yaratmaya çalışırken Teddy'den bir Headbutt. Akabinde karnına seri yumruklar yerleştiriyor. En sonunda bacaklarının arasından sıyrılıyor Matt'in. Arkasından ittiriyor. Matt Hardy çok dengesiz bir şekilde köşe gönderindeki iplere düşüyor. Bir ayağı iplere takılı kalınca ayağa da kalkamıyor ve baş aşağı öyleye çözülmeyi bekliyor Matt. Teddy tekmelerle yoruyor onu. O esnada Sabian da hemen önündeki Teddy'e bir yumruk sallıyor ve başarıyor da. Fakat, Teddy pek etkilenmiyor bu yumruktan. Dropkick çakıp onu ringin dışına düşürüyor. Matt'i de ayağa kaldırıp iplere yolluyor gibi yapıyor. Standing Tornado DDT!

Broken Matt dengesini sağlamaya çalışıp ayağa kalkarken Teddy onu kollarından yakalayıp Jervis'in olduğu köşe gönderine doğru fırlatıyor. Arkasından da koşuyor. Corner Dropkick! Jervis hemen tag alıyor ondan. Scrooge McDuck Depth Gauge için köşe gönderine çıkıyor. Matt arkasını döndüğü gibi atlıyor! Matt'i düşmeden yakalıyor ve Side Russian Leg Sweep! Tuşa gidiyor hemen. 1... 2...

Matt Hardy atıyor. Jervis Matt'i kolundan sürükleyip kendi köşe gönderine çekiyor ve Teddy'e tag'i veriyor. Teddy ringe girdiği gibi Matt'i yerde stompluyor. Biraz gerileyip soluklanıyor ve köşe gönderinde yaslanan Matt'in üzerine koşuyor ama Matt de öyle! Teddy'nin kolunun altından geçiyor ve döndüğünde Inverted DDT'yi çakıyor. Matt Hardy yerde sürüklene sürüklene Sabian'ın olduğu tarafa yöneliyor fırsattan istifade. Teddy henüz kendine gelebilmiş deği. Matt biraz daha ilerliyor ve elini uzatıyor. AMA KİMSE YOK! Bir an Sabian'ı arıyor gözler. Seyircilerin arasından sapsarı peruklu biri çıkıyor ve bariyerleri atlatıp aprona çıkıyor. Matt'ten tag almak için elini uzatıyor. FAKAT, TEDDY MATT'I AYAKLARINDAN ÇEKİYOR VE TAG'E İZİN VERMİYOR. Matt'i yerde kendine doğru çeviriyor Teddy ama Matt onu bacaklarıyla ittiriyor. Hemen kalkıp sarı peruklu Sabian'a tag veriyor. Sabian ringe girer girmez Clothesline! Teddy ayağa kalkıyor ama bir Clothesline daha! Bir Clothesline daha... MI? Hayır! Teddy Sabian'ın üzerine koşmayı kesiyor. ''Bu peruk ne lan?'' diye soruyor ona. Broken Sabian içten bir gülümsemeyle karşılık veriyor bu makul soruya. Eliyle bir saniye süre istiyor ve görevlilerden bir mikrofon alıyor:

Gün ağarınca boynum bükülür
Dalarım uzaklara gönlüm sıkılır
Sorma ne haldeyim
Sorma kederdeyim
Sorma yangınlardayım zaman zaman

Köşe gönderinde olanları izleyen Jervis bu küçük gösteriyle mesut olurken Teddy tam tersine çok sinirleniyor ve bir Dropkick çakıyor. Ardından peruğu düşen Sabian'ı kavrıyor ve Double Cutthro- Sabian ayağının dipçiğiyle dizine vurunca hareketi bırakıyor Teddy. Sabian'dan Enzuigiri! Çatt diye sesi geldi. Yere düşen Teddy'nin bacaklarını kavrıyor ve BLK Jesus Walks!! Tuşa gidiyor Sabian. 1... 2...

Teddy Hart atıyor! Sabian şaşkın bir vaziyette ayağa kalkmasını bekliyor Teddy'nin. Kalktığında üzerine koşuyor. Jumping Complete Shot! Bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2... Teddy yine atıyor! Sabian üzgün vaziyette bacaklarından sürükleyerek köşe gönderine çekiyor onu. Matt tag alıyor ondan. Köşe gönderine çıkıyor Matt. Diving Elbow Dro- Teddy Hart son anda çekiliyor. Matt ring zeminine vuruyor dirseğini! İkisi de yerde kıvranıyorlar. Teddy Hart biraz fazla kıvranıyor olsa gerek ringin dışına düşüyor. Sabian onu görünce ringe giriyor ve Tope Con Hilo için iplerden sekiyor. FAKAT, SEKTİĞİ İPİ JERVIS AŞAĞIYA DOĞRU ÇEKİYOR VE SABIAN DA RİNGİN DIŞINA DÜŞÜYOR! Jervis de şöyle bir bakıyor aprondan ona doğru ve pozisyonunu alıyor. Moonsault!!! Aprondan ringin dışında rampadaki Sabian'ın üzerine!! Sabian ölü gibi yatıyor oracıkta. Jervis ise acıyan bileğini tutarak aprona çıkıyor tag için. Teddy Hart ringe giriyor bu esnada. Matt Hardy'den Springboard Moonsault!!! Muhteşem bir zamanlamayla muazzam bir hareket oldu!! Ayağa kalkıp taunt atmaya başlıyor Matt Hardy gülerek. ''DELETE, DELETE, DELETE''

Teddy Hart ayağa kalkıyor ve Matt Hardy'den Twist of Fa- İttiriyor Teddy son anda! Tag vermek için koşuyor hemen Jervis'e doğru ama Matt onu yakalıyor koşarken, havaya kaldırıyor. Teddy elini uzatıyor Jervis'e. Jervis de öyle ama Matt Hardy yakalıyor bırakmıyor onu. Birden elbow'lar vurmaya başlıyor Teddy ve kurtuluyor. Karnına bir tekme geçiriyor Matt'in. Back to Belly Piledriver!!! Vakit kaybetmeden Jervis'e tag veriyor. Jervis ringe girip Matt'i kaldırıyor ve omuzluyor. Airplane Spin! Epey döndürüyor başını ve en sonunda bırakıyor yere. Tuşa gidiyor. 1... 2...

BLACK JESUS STOMP!!!! Sabian son saniyede yetişiyor!!! Jervis sırtının ağrısıyla kıvranmaya başlarken Teddy giriyor ringe. Clothes- Sabian eğiliyor. İplerin dibindeyken Clothesline'ı o çakıyor. Teddy ringin dışına düşünce Sabian iplere bakıyor şimdi ve koşuyor. Tope Con Hilo!!! Sabian aldı gazı gidiyor! Ringe girip Matt'i kendi tarafına doğru sürükleyip tag almayı başarıyor. Ringe girince Jervis'i dizlerinin üstünde özür dilerken görüyor. Lütfen yapma diye yalvarıyor Jervis ona. Sabian ne yapacağını şaşırıyor. Jervis ayağa kalkıp kucağını açıyor Sabian'a. Sabian gülüyor. Ve atlıyor! Jervis kucağında son derece mutlu bir profil çizen Sabian'ı sallıyor. Çocuk eğlendiriyor sanki! Ama aniden Rock-A-Eye Back Drop!! Yere yapışan Sabian'ı hızla yüzüstü çeviriyor ve Downton Lock bağlıyor!! Sabian çığlık atıyor. Ve elini kaldırıyor...

Pes ediyor Sabian!!

Kazanan ve Hala GWA Tag Team Şampiyonları: Hart Warming Connection

Jervis hakemin zili çaldığını duyunca hemen bırakıyor hareketi. Teddy ringin dışındaki bariyerlerde bir an ne olduğunu anlayamıyor ama Jervis'in sevindiğini görünce o da seviniyor. Hemen ringe dalıyor ve sarılıyorlar. Hakem de kemerlerini verince köşe gönderlerinde taunt atıyorlar. Onlar sevinirken biz de arka alana dönüyoruz.

Arenanın girişine büyük iki tane limuzin geldiğini görüyoruz. Limuzinler paralel bir şekilde duruyor ve aynı anda kapılar açılıyor! Bunlar Pasifik güreşçileri! Johnny Mundo başta olmak üzere tüm kadro ağır adımlarla girişe doğru ilerliyorlar. Onlar arenaya girişine doğru giderken orada sinirli bir şekilde Shemaus, Becky Lynch, Finn Balor ve The Nest ekibi görünüyor. Pasifik ağır ağır ilerlerken içeriye giriyorlar ve…

Cathy Kelley orada! Cathy hemen Mundo’ya mikrofonu uzatıyor. Bu sırada girişteki güreşçilerle Pasifik güreşçileri bakışmaya devam ediyor.

Cathy Kelley: Johnny. Hoş geldiniz. Gecenin başında hemen arenaya gelmeniz söylendi. Sizin gelip gelmeyeceğiniz büyük merak konusuydu.

Johnny Mundo: Cathy. Biliyorsun. Patronun seni işe çağırırsa gelmelisin. Elbette ona karşı çıktığımız çok zamanlar oldu ama en azından bunu şirket sınırları içinde yapmak istedik. Toplu bir karar aldık ve bu yüzden buraya geldik. Mr. Dinler bizi çağırdı. Biz de icabet ediyoruz. Haydi çocuklar, ring bizim!

Bu sırada…

Mr. Dinler orada görünüyor!

Mr. Dinler: Ring sizin falan değil. Ring benim. Ve ben istediğim zaman o ringe çıkacaksınız. Anladınız mı?

Mundo ve Pasifik kadrosu bu sözler üzerine gerilse de konuşmuyorlar.

Mr. Dinler: Şurayı biliyorsunuz. Gidin ve şovu izleyin. Ben çağırdığım zaman da ringe geleceksiniz. Kavga gürültü istemiyorum. Anladınız mı beni? Şova geldiniz diye kovulmayacağınızı zannetmeyin. Bugün bir aksilik çıkarsa hepinizi kovup kemerlerinizi de alacağım.

Mr. Dinler öfkeyle Mundo’ya bakarken Mundo kadrosuna işareti veriyor. Tüm güreşçiler sandalye dolu boş alana oturuyor ve karşılarındaki televizyonu izliyorlar. Televizyonda Atlas şovunun canlı yayını var elbette!

Kairi Sane! Stage tarafında beliren isim mutlu bir biçimde seyirciler ile selamlaşarak ringe giriyor, ardından ise rakibini beklemeye başlıyor...

Kyle O'Reilly! Kairi Sane'in rakibi o oluyor ve yine çılgınlarcasına Taunt atarak ortamı biraz heyecanlandırıyor ve ardından yavaş adımlarla ringe girip Sane'in karşısına geçiyor. Hakem ise son kontrolleri yaptıktan sonra maçı başlatıyor...

Kairi Sane vs. Kyle O'Reilly

Maç Lock-Up ile başlayacakmış gibi oluyor bir anlığına ama Kyle burada hemen bir diz darbesi ile kontrolü hızlıca ele almak istiyor. Darbeyi vurduktan sonra Sane'i iplere yolluyor fakat Sane kendi isteğiyle iplere koşuyor ve dönüşte Pendulum Lariat! Sane bu hamleden sonra Kyle'ı kaldırıp köşeye yolluyor ve orada biraz yumruklayarak canını acıtmak istiyor fakat Kyle sert bir Headbutt yapıştırıyor ve Kairi biraz sendelerken Kyle durmuyor ve onu hemen kavrayıp Butterfly Suplex! Fakat kollarını bırakmıyor ve 2. bir Butterfly Suplex! Üstüne tekrar kaldırıyor ve 3. Butterfly Suplex! En sonunda tekrar kaldırıyor fakat bu sefer Powerbomb pozisyonuna alsa da Sane burada anlık bir hamle yapıyor ve Headsissors uyguluyor. Kairi Sane düştüğü gibi tuş pozisyonunda kalıyor ve kalkmadığı için hakem sayıyor bu sırada 1-2- Kickout! Kyle henüz dinç olduğunu kanıtlıyor. Fakat Sane akıllıca davranıp Kyle kalkamadan onu yerde yumruklamaya başlıyor. Kyle yumruklardan kafasını oynatarak kaçıyor ve bir süre sonra Sane'in kolunu kavrayıp yattığı yerden Arm Drag uyguluyor fakat Sane takla atarak ayakta kalmayı başarıyor ve Kyle bunu fark edemeyip ayağa kalktığı sırada Sane ona doğru koşuyor ve Running Blockbuster! Kairi Sane tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! Reilly yine kaybetmekten kurtuldu, fakat tuştan kurtulduğu gibi üzerindeki Sane'i hızlı bir biçimde atıyor ve aynı hızlılıkta ayağa kalkıyor fakat Sane ondan önce toparlanıp bu sefer Superkick vuruyor! Reilly yere düşmüyor fakat Sane 2. Superkick'i vuruyor. AMA VURAMIYOR, Reilly bacağını havada yakalıyor ve hemen diğer bacağına Leg Sweep. Ardından hemen geriliyor ve Grounded Knee Drop! Reilly bu hamleden sonra Sane'i yerde hırpalıyor biraz, ardından onu yüz üstü yatırıp hızlıca kaldırıyor ve Deadlift German Suplex! Reilly maç içerisinde ilk kez tuş deniyor, 1-2- Kickout! Kairi Sane kurtulmayı başarıyor. Reilly şimdi onu kaldırmak istiyor fakat kaldırırken Sane hızlı bir Mid Kick vuruyor ve ardından seri bir biçimde Elbow Strike'ları sıralıyor, en sonunda geriliyor ve Spinning Heel Kick! Ardından eğilmiş Reilly'nin üzerine atlıyor ve Sunset Flip Powerbomb! Sane tuşa gitmiyor ve yavaşça ayaklanıyor ardından ise kenara geçiyor. Ardından Reilly'nin kalkmasını bekliyor ve o kalkarken üzerine birde Flying Kabuki Elbow! Ardından ise köşeye çıkıyor ve Insane Elbow için atlıyor, atlıyor fakat düştüğü yer zeminin kendisi oluyor. Reilly çekiliyor son saniyede ve hızlıca ayaklanıyor. Kairi Sane dirseğini tutarak yavaşça ayaklanırken Reilly ona doğru koşuyor ve Running Knee! Ardından beklemeden tekrar kaldırıyor Sane'i vede üstüne birde Brainbuster! Kyle O'Reilly hemen tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! Sane tuştan kurtuluyor ve ayaklanmamış olmasına rağmen bacakları ile Kyle'ın kafasını kavrayıp Headsissors Takedown'u gerçekleştiriyor. Yine ayağa kalkmıyor ve Kyle'ın kafasını bırakmadan üstüne birde Lotus Lock! Kyle kurtulmaya çalışıyor ama Sane, inanılmaz bir biçimde sert sıkıyor kilidi. Kyle ise yaratıcı bir çözüm buluyor ve önce yüz üstü dönüyor ardından biraz güç gösterisi yapar gibi Sane'i Electric Chair pozisyonunda yakalayıp kavrıyor ve fazla beklemeden Electric Chair Drop'u uyguluyor. Ardından kendini geriye attırıyor ve Sane'i bırakmadan tekrar ayaklanıp bir Wheelbarrow Facebuster yapmak istiyor ama tam dönecekken Sane onun bir kez daha dönmesini sağlıyor ve Kairi Sane hareketi yapan taraf oluyor! Ardından fazla beklemeden hemen The Anchor'u bağlıyor ve Kyle'ı çaresiz durumda bırakıyor, Kyle bir süre acı ile bağırırken dayanmaya çalışıyor ama bilincini kaybedecek gibi oluyor bir anlığına! Yinede son gücünü toplayıp kilidi iyice sıkan Sane'in kafasını tutarak yere yüzüstü çarptırıyor ve derin bir nefes alıyor ama yinede durmuyor ve Sane'in kalkmasına fırsat vermeden Ankle Lock'u bağlıyor. Sane kurtulmak için her yolu deniyor fakat iplere de çok uzak olmasını da ele alıp daha fazla dayanamıyor ve elini vurmak için hazırlanıyor...

VE ELİNİ VURUYOR!

Kazanan: Kyle O'Reilly

Kyle O'Reilly, kazanmanın verdiği sevinç ile etrafına gülümseyerek bakıyor ve onun bu mutluluğu ile kameralar kapanıyor...

Arka alanda Pasifik güreşçileri Kyle O’Reily’in galibiyet sevincini izliyorlar.

Samoa Joe: Bomboş maç.

Drew McIntyre: Atlas tam bir çöplükmüş hakikaten.

Hunico: Yapacağınız maçı s***yim! A**** k********* aptalları!

Dalton Castle: Oğlanlarım maça çıksa daha güzel bir maç olabilirdi. Steph’e oğlan dükkanımdan yeni bir roster yaratmasını söyleyeceğim. Daha ilgi çekici adamlar olduğu kesin.

Joey Janela: İntihar eğilimlerim bu sıkıcı maçtan sonra iyice arttı. Kendimi kesmek üzere tuvalete gidiyorum izninizle.

Pasifik güreşçileri televizyona bakmaya devam ederken…

Elektrikli scooter ile bir isim hızla oraya geliyor! BU ELI DRAKE! Eli Drake, scooter’ın tutunma kısmına “DUMMY” düğmesini yerleştirmiş bir şekilde hızla odaya giriyor. Scooter’ın body kısmında ise FACT OF LIFE kürsüsü takılı!

Eli Drake: HEY DUMMY’LER! BENİM ADIMI BİLİYOR MUSUNUZ? BEN E-LI- DRAKE!

Güreşçiler ona bakıyor.

Eli Drake: Aranızda bir Dwayne Johnson olmadı için mutluyum çünkü “Adının ne olduğu umrumuzda değil.” deyip lafı ağzıma tıkayabilirdi. Bir düşündüm de zaten sizin aranızda böyle bir adam da olamaz. Olsa olsa Dwayne’i kıskanıp nefret eden çakma isyankarlar olur. CM PUNK GİBİ BİR DUMMY MESELA!

Eli Drake ard arda düğmesine basıyor: DUMMY! YEAH! DUMMY! YEAH! DUMMY! YEAH! CM Punk sinirli bir şekilde ayağa kalkarken onu Mundo engelliyor.

Eli Drake: Hey Guerillas of Destiny. Siz neden varsınız? Güreşmek için geldik deyip sadece ortalığı karıştırdınız. Siz güreş değil siz bu şirketi bölmek için geldiniz. Sistem o kadar iyi gidiyordu ki dayanamadınız ve saldırmaya çalıştınız. Önce Atlas’ı sabote ettiniz, şimdi de şirketi sabote ediyorsunuz. Yanınıza da en iyi isyankarlardan Punk’ı çekmişsiniz. Sizler aptala yatarak herkesi kandırmaya çalışıyorsunuz, ama tek amacınız kendi istekleriniz. Bu şirket için birer fazlalıksınız, kurtulup atılması gereken bir fazlalık. HEY, listenin ilk üç dummy’si de böylece belli olmuş oldu. Kendi kendilerine aptala yatan Guerillas of Destiny için de söyleyelim.

Eli Drake düğmesine hunharca basıyor: DUMMY! YEAH! DUMMY! YEAH! DUMMY! YEAH!

Eli Drake: Aiden. Mundo’nun etrafında gezindin gezindin ama hiçbir şey elde edemedin. Çünkü sen şöminenin alevini kızdırmak için kullanılan basit bir maşadan farksız değilsin Aiden. Mundo ile anlaşıp güç elde etmeye çalıştın ama elde edebildiğin tek şey kafana yediğin MITB çantası. Hey Rody, çantanı güzel ortaya koyuyorsun, kabul etmeliyim. Aiden, sen bu yüzden tam bir DUMMY’sin! DUMMY! YEAH! DUMMY! YEAH! DUMMY! YEAH!

Aiden English de sinirlenirken Eli Drake devam ediyor.

Eli Drake: Hey hey. Roderick demişken… Roderick Strong. Sen de çantasını kullanıp hazır Punk da keklik gibi ortadayken cash in yapmayan tarihin en büyük DUMMY’lerindensin! SENİ APTAL! Haskins onu savaş mavaş demedi çoktan kullandı bile. Sen büyük bir enayisin Rody. DUMMY! YEAH! DUMMY! YEAH! DUMMY! YEAH!

Eli Drake hunharca düğmeye basarak scooter’ını kaydırıyor ve oradan gidiyor.

E-LI-DRAKE! That is just a fact of life!

Internet kemerinin sahibi, aptallara isim veren Eli Drake'in maçı için ringe girişini görüyoruz. Moralli biçimde kemerini havaya kaldırıyor ve rakibini bekliyor.

Kingdom! Cody ise Eli Drake'e göre daha rahat ve suratında hafif bir tebessüm ile ringe giriyor. Son olarak isimlerin de tanıtımı yapılıyor ve maç başlıyor.

Internet Championship
Eli Drake (c) vs Cody

Zilin çalması ile birlikte iki isim de birbirlerini tartmaya başlıyorlar ve ringin içinde birer tur atıyorlar. Daha sonrasında ise lock-up alıyorlar. Burada iki isim de uzun bir süre birbirleriyle yenişemiyorlar ancak bu durumu da bozan bir isim var, Cody Drake’e Test of Strength’de üstünlük kuruyor ve Drake’in iki kolundan da tutarak onu yere yapıştırmaya çalışıyor ancak Drake de yerden destek alıyor ve o da Cody’e karşı üstünlük çabasına girişiyor. Ancak Cody bu durumu kendi lehine doğru çeviriyor ve birden hareketi bırakıyor, Drake sendeleyerek yere düşüyor. Cody de fırsattan istifade Drake’i tutuyor ve yerde headlock bağlıyor. Drake Cody’nin bu hamlesini ise terse çevirmeyi başarıyor ve ayağa kalkıyor. Daha sonrasında ise Cody’i tutuyor ve bir Back Suplex ile yere vuruyor. Drake de bu durumdan sonra Cody’e bir headlock bağlıyor. Ancak Cody ne kadar ayağa kalkmaya çalışsa da her seferinde Drake onu yerde tutmaya çabalıyor. En sonunda ise Cody Drake hala kendisine headlock bağlamaya devam ederken ayağa kalkmayı başarıyor ve Drake’i iplerden fırlatmak için hazırlanıyor ancak Drake buna rağmen Cody’i headlock’ta tutmaya devam ediyor. Cody ise bu durumdan kurtulmak için bir kez daha ayağa kalkıyor ve bu sefer yavaşça Drake’i ve kendisini ringin köşelerinden birisine doğru sürüklüyor. Hakem bu durumdan dolayı Drake’i uyarınca da headlock’tan kurtuluyor. Ancak tam da bu sırada Cody’den Drake’in karnına bir side kick, hemen sonrasında ise DDT geliyor ve Cody tuşa gidiyor. 1... 2...

Drake hızlıca bu tuştan atıyor. Cody ise Drake’i hemen ayağa kaldırıyor ve onu yavaşça köşelerden bir tanesine bırakıyor. Daha sonrasında ise Cody Drake’i tekmelemeye ve diz darbeleri vurmaya başlıyor. Hakem ikiliyi ayırasıya kadar da Cody buna devam ediyor. Cody birkaç saniye ringin ortasında soluklandıktan sonra Drake’i tuttuğu gibi ringin ortasına getiriyor. Daha sonrasında ise bir yumruk sallayacak gibi oluyor ancak Drake’den Cody’e hamle izni gelmiyor, Drake Cody’nin kolundan tuttuğu gibi Short-arm'a alıyor, bunu da Shoulder Block ile tamamlıyor, Cody yerde. Drake de Cody’i yerde bulduğu gibi stomplar geçirmeye başlıyor. Birkaç kez stomp daha vurduktan sonra onu kaldırıyor ve ringin dışına doğru fırlatıyor. Drake şimdi Cody’nin arkasından ringin dışına çıkıyor ve Cody’nin yanına gidip onu kaldırıyor. Ancak Cody de Drake’i tutuyor ve demir basamaklara çok sert ve hızlı bir şekilde fırlatıyor. O derece hızlı fırlatıyor ki Drake bacağını demir basamaklara çarpıp uçuyor. Cody de bu durumu görüyor ve Drake’in bacağını ringin dışında stomplamaya başlıyor. Hakemin saydığını fark edince hızla ringe girip tekrardan çıkıyor ve Drake’in bacağını alıp demir basamaklardaki boşluğa takıyor. Şimdi Cody birkaç adım geriye çekiliyor ve...

Demir basamaklara sert bir tekme atıyor, Drake acı içinde bacağını tutmaya çalışıyor. Bu sırada Cody bir kez daha demir basamağa bir tekme savuruyor. Drake hala bacağını tutmaya çabalarken Cody bu sefer Drake’i oradan alıyor ve ringin içine doğru sokuyor, kendisi de kısa bir süre sonra ringin içine giriyor. Cody şimdi Drake’in sakat bacağına doğru tekmeler ve diz darbeleri vurmaya başlıyor. Drake iplere tutunabilmek için çıldırıyor ama Cody’nin onu hiç de bırakmaya niyeti yok, onun sakat bacağına doğru hamle yapıyor, şimdi tutuyor ve Single Leg Boston Crab. Drake Cody’e rağmen sürüne sürüne ringin iplerine doğru ulaşmaya çalışıyor. Ancak Cody yine Drake ile aynı görüşte değil, Cody şimdi Drake’i tutuyor ve ringin ortasına doğru sürüklüyor. Drake şimdi kendisini iyice zorluyor, zorluyor ve bir takla ile hem kilitten kurtulmayı başarıyor hem de Cody’i yere seriyor. Drake şimdi toparlanmaya çalışıyor ancak yine bacağından ötürü son hızında değil. Cody de hızlıca ayağa kalkıp Drake’in arkasına geçiyor ve sakat bacağına doğru bir Chopblock vuruyor. Drake bir kez daha yerde ve bu sefer daha da acı içinde. Şimdi Cody Drake’in bacaklarından tutuyor ve American Nightmare. Drake bu durumdan kurtulmak için çaba sarf etse de boşuna diyebilir miyiz? Drake elini uzatıyor...

Ancak yere vurmuyor, onun yerine iplere uzanıyor ve tutunmayı başarıyor. Cody iyice hareketi sıkmaya devam etse de sonuçta faydasız, hatta sonsuza kadar bile sıkamaz. Hakem de Cody’nin bırakması için sayıyor ve Cody en sonunda bırakıyor. Drake hala iplere tutunmuş bir şekildeyken Cody hızla Drake’i köşelerden birisine doğru getiriyor ama hala yerde tutuyor, bu sırada ise ringin dışına çıkıyor. Cody şimdi Drake’in sakat bacağından tutuyor ve onu ring post’a vuruyor. Cody bununla da yetinmiyor ve bir kez daha Drake’in bacağını ring post’a sert bir şekilde geçiriyor. Cody acımasız bir biçimde şimdi Drake’in bacağını ring post’a bu sefer yaslıyor ve dizliğini de çıkarıp Drake’in bacağına hamle yapmak için koşuyor ancak Drake son anda bacağını çekiyor ve Cody dizini ring post’a vuruyor. Drake şimdi yavaş yavaş kendisini ringin ortasına doğru atarken Cody de ringin dışında dizini tutuyor. Hakem bu sefer Cody’nin ringe girebilmesi için sayıyor. 5... 6... 7... Cody şimdi ayaklanmak istiyor ama tekrardan yere düşüyor. 8... 9...

Cody hakem 10’u saymadan ringe girmeyi başarıyor ancak hala dizini tutuyor, bunun yanı sıra Drake’in de durumu pek de iyi değil, o da hala bacağındaki sakatlıktan muzdarip. Şimdi iki ismin de ayağa kalkma çabalarını izliyoruz, bunu en çabuk başaran ise ring iplerinin de yardımıyla Drake oluyor. Ancak kısa bir süre sonra Cody de ayağa kalkıyor ve toparlandıktan sonra Drake’in üzerine doğru koşuyor ancak Drake’den buna karşılık olarak bir Back Body Drop. Cody kendisini aprona doğru bırakıyor, Drake ona bir yumruk atmak istediğinde ise Cody o yumruğu bloklayıp Drake’in karnına bir Shoulder Thrust vuruyor, hemen arkasından ise Slingshot Sunset Flip yapıyor ama bir türlü Drake’i yere yıkmayı başaramıyor. Bir ara bunu başarıyor gibi dursa da Drake kendisinin pinlenmesine izin vermeden bir ters takla ile ayağa kalkıyor. Seke seke de olsa koşup bir Leaping Elbow Drop geçiriyor Cody’e. Hemen arkasından ise Cody’i kaldırıyor ve bir de Swinging Neckbreaker vurup tuşa gidiyor. 1... 2...

Cody bundan atmayı başarıyor. Drake bu kick-out'tan dolayı iyice sinirleniyor ve Cody’nin dizine doğru yumruklar ve forearm darbeleri geçirmeye başlıyor. Cody ise bu durumdan kurtulmaya çalışıyor ama Drake onu bırakmıyor ve Cody’nin dizine çalışmaya devam ediyor. Cody tüm hırsıyla kaçmaya çalışıyor ve bunu da başarıp önce ringin iplerine tutuyor, sonrasında ise ringin dışına çıkıyor. Drake de bir kez daha Cody’nin arkasından ringin dışına çıkıyor ve Cody’i tutup bir Vertical Suplex vuruyor. Cody sırtının tutarken Drake de Cody’nin sakat dizinden tutuyor ve kendisi de sendeleyerek de olsa demir basamaklara Cody’i götürüyor. Drake şimdi Cody’nin dizinden tutuyor ve onu demir basamaklara sert biçimde vuruyor. Drake de kendisine yapılanı Cody’e çektirmekte kararlı, Drake üst üste Cody’nin dizini demir basamaklara vurduktan sonra onu ringin içine sokuyor, kısa bir süre sonra kendisi de ringe giriyor. Drake ringe girer girmez Cody’i ayağa kaldırıyor ve önce sakat bacağına rağmen bir Knee Lift, arkasından da Discus Clothesline vuruyor, Blunt Force Trauma! Drake kemerini korumak için tuşa gidiyor. 1... 2...

2.99! Tam anlamıyla 2.99’da Cody atıyor. Yine de iki isim de hiç memnun değil bu durumdan, özellikle de Eli Drake. Drake yerleri dövünüyor ama bir şeyler değişmeyecek. Şimdi Drake Cody’i kaldırıyor ancak bu sırada Cody de Drake’in karnına bir tekme geçirip yere yatıyor ve yumruğu da basıyor. Şimdi Cody iplerden sekiyor, Beautiful Disaster mı? Hayır, Drake son anda Cody’nin bacağına doğru bir Dropkick vuruyor, Cody dizini tutuyor, acısı tam geçmemiş olmalı. Ama Drake de bu hareketten sonra rahat değil, o da bacağını tutuyor. Ancak ona rağmen toparlanmayı başarıyor. Şimdi Cody’i kaldırıyor ve omzuna alıyor, Gravy Train!

AMA DRAKE YAPAMIYOR, DRAKE’İN BACAĞI KENDİSİNİ O KADAR ZORLUYOR Kİ CODY’İ BIRAKMAK ZORUNDA KALIYOR. CODY HALA VE HALA DİZİNDEN MUZDARİP AMA AYAKLANMAYI BAŞARIYOR. CODY DRAKE’İN ARKASINA YAKLAŞIP BİR KEZ DAHA CHOPBLOCK VURUYOR. SONRASINDA İSE DRAKE’İ KALDIRIYOR VE CROSS RHODES! CROSS RHODES! CODY KEMER İÇİN TUŞLUYOR. 1... 2...

3!

Kazanan ve yeni Internet Şampiyonu: Cody

Yepyeni bir şampiyonumuz var, Cody en sonunda Eli Drake'in saltanatına son veriyor. İki isim de yerde uzun bir süre yatıyor, Cody ayağa kalkıyor ve hakem kemeri kendisine teslim ediyor. Cody şimdi ringin köşesine çıkıp kemerini havaya kaldırıyor, daha sonrasında ise beline geçiriyor. Cody ringin ortasında tauntlarını atarken biz de reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda Finn Balor, Sheamus, Becky Lynch ve Kairi Sane'i görüyoruz. Dördü de birbirine baktıktan sonra Finn Balor konuşmaya başlıyor.

Finn Balor: Money in the Bank... Her şeyin başladığı tarih. Pasifiğin, haddini aştığı tarih. Şovumuzu basmalar, bize saldırmalar, gözdağı vermeler. Kayışın koptuğu yer. Neden bunu yaptınız neden buna başvurdunuz bilmiyorum; ama yanlıştı. Çok büyük bir yanlış yaptınız. GWA'a büyük bir leke sürdünüz brand olarak. Atlas'ı ikincil bir şov olarak görüp bu şov üzerinde egemenlik kurabileceğinize inanıyorsanız...

Becky Lynch & Kairi Sane: Yanılıyorsunuz.

Sheamus: Bu yaptıklarınızın yanınıza kalacağını sanıyorsanız...

Kairi Sane: Yanılıyorsunuz.

Becky Lynch: Pasifiğin, Atlas'tan daha iyi olduğuna inanıyorsanız...

Finn Balor: Yanılıyorsunuz.

Kairi Sane: İşin sonunda bütün ganimeti elinize geçirebileceğinizi düşünüyorsanız...

Sheamus: Yanılıyorsunuz. Pasifik, bizi en başından beri kıskanan bir brand. Çünkü yetenek, sadakat ve iyi güreş Atlas'ta bulunuyor. Pasifik ise işin konuşma kısmını seviyor. Biz ise dövüşmeyi. Bizi tanıyorsunuz. Biz fazla konuşmayı seven tipler değiliz. Biz, savaşmayı seven tipleriz ve bu savaşın sonunda Atlas ayakta kalacak ve geri kalanlar düşecek. Bu kad...

O sırada Nest'i görüyoruz Sheamus'un yanına geliyorlar. Finn Balor onları görür görmez sinir küpüne dönüyor ve ikisiyle face to face yapıyorlar. White ile Briscoe da ciddi bir surat ifadesi takınarak karşısındaki dörtlüye bakıyor. Briscoe, Balor'a bakarak konuşmaya başlıyor.

Mark Briscoe: Seni sevmiyoruz. Seni de sevmiyoruz Sheamus. Kairi, Becky; siz iş görürsünüz; ama genel olarak hiç birinizi sevmiyoruz. Sadece sizi değil, kalanınızı da sevmiyoruz.

Finn Balor: Madem öyle neden buradasınız?

Jay White: Çünkü haklısın. (Oradakiler bu cevaba şaşırmış bir şekilde Nest'e bakıyorlar.) Sizi sevmiyoruz; ama haklısınız. Pasifiğin bize yapmış olduğu şey kabul edilemez. Atlas sizin için ne ifade ediyor bilmiyorum; ama Atlas bizim yuvamız. Pasifik ise düşmanımız.

Mark Briscoe: Biz buraya yuvamızı korumaya geldik. Sizli ya da sizsiz, s*kimde bile değilsiniz. Eğer yuva tehlikedeyse yuva dışında hiç bir şey umrumuzda olmaz. Bu yolda karşımıza kim çıkarsa çıksın, acımayız. Kimseye merhamet göstermeyiz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız ne ala; ama aksini düşünüyorsanız yallah Pasifiğe. Onların canına okuyacağız. Hepsini mahfedeceğiz! ATLAS AYAKTA KALACAK VE GERİ KALANLAR DÜŞECEK!

O esnada Stephanie McMahon'u görüyoruz etrafı kalabalık bir şekilde. Yüzünde gördüğü manzaradan memnun olmuş bir ifade var. Karşısındaki altı kişiye bakıyor.

Stephanie McMahon: Güzel... Hadi öyleyse, ringe gidiyoruz.

Oradaki bulunanların hepsi Steph'i dinliyor ve onun arkasından yürüyerek arka alandan ayrılıyorlar.

İzmir Marşı!

Mr. Dinler, Stephanie McMahon ve Atlas kadrosu girişte görünüyor. Seyirciyi selamlamadan sinirli bir şekilde ringe ilerleyen Mr. Dinler içeriye giriyor ve mikrofonu alıyor. Steph de bu sırada Mr. Dinler ile birlikte içeriye giriyor. Atlas kadrosu ise geçen hafta olduğu gibi yan tarafta bekliyor. Az sonra tezahüratların kesilmesini bekliyor Dinler.

Mr. Dinler: Söylenecek çok söz kalmadı. Pasifik kadrosunun geldiğini biliyorum. Şimdi, buraya gelin ve şu işi halledelim. Gelmezseniz KOVULACAKSINIZ!

Mr. Dinler sözü bitirdikten sonra bekliyor. Az sonra...

Welcome to Slamtown!

Johnny Mundo biraz sonra büyük bir tezahüratla girişte görünüyor. Arkasında CM Punk, AJ Lee, Guerillas of Destiny, Bray Wyatt, Hunico, Evil Kana, Axel Dieter Jr, Dalton Castle, Ember Moon, Joey Janela, John Cena, Johnny Gargano, Wade Barrett, Roderick Strong, Samoa Joe, Will Ospreay, Zachary Wentz, Adam Cole ve Drew McIntyre var! Tüm Pasifik kadrosu da burada. Mundo ağır adımlarla ilerlerken kadrosu da arkadan geliyor. Mundo tek başına içeriye girerken kadro aynı geçen haftaki gibi yan tarafta bekliyor. Mundo yandan bir mikrofon alıyor.

PASİFİK! PASİFİK! PASİFİK!

Bu sırada seyircilerden bayağı bir destek geliyor.

Johnny Mundo: Evet sayın Dinl...

Mr. Dinler: KAPAT ÇENENİ MUNDO!

Seyirciler buz gibi kesilirken Mundo gülüyor.

Mr. Dinler: Seni buraya ne için işe aldım? Senin burayı yönetmen içindi. Ben ise daha büyük işlerle uğraşmalıydım. Ama ne oldu? İş yine bana kaldı. Ve en üzüldüğüm kısım da o maçı kaybetmene rağmen seni ben müdür yaptım Mundo! En çok ona üzülüyorum. Bu büyük bir hataydı.

Mr. Dinler devam ediyor.

Mr. Dinler: Sadece benim hatamla bitmedi ki. Ben bir yaptım sen ise milyonlarca. Önce yönetiminde tüm güreşçileri kendinden nefret ettirdin. Sonra da Pasifik'i bir aile gibi benimsediğini anlattın ve herkesi etrafına topladın. Guerillas of Destiny'i içten içe destekledin. Geçen hafta Atlas'ta bana kameralar kapalıyken saldırdın. Pasifik şovunda Atlas'ı içeriye almadın ve kavgada Slamtown halkını güreşçilerimin üzerine saldın. BUNLAR YETTİ MUNDO! ARTIK BUNLAR YETTİ!

Mr. Dinler sinirle Mundo'ya yaklaşıyor.

Mr. Dinler: Cezayı hak ettin Mundo. Ve bu ceza çok basit bir ceza olmayacak. Hem sen hem de Pasifik için büyük bir ceza olacak. Eğer cezayı kabul etmeyip buradan def olup gitmeyi istersen bunu anlarım. O zaman hemen kemerlerinizi bırakmanızı isterim. Kontratlarınızdaki tazminatı da ödemelisiniz tabii. Beni yarı yolda bırakırsanız para vermek zorundasınız. Şimdi seçiminizi yapın. CEZA MI İŞSİZLİK Mİ?

Mundo arkasını dönüyor ve Pasifik kadrosuna bakıyor. Kadro homurdanırken Mundo da onların fikirlerini alıyor. Hararetli bir tartışma başlarken biraz sonra Mundo sinirle arkasını dönüyor.

Johnny Mundo: Senden korktuğumuz falan yok seni a**** k******** ç*****!

Mundo sakince gülerken Mr. Dinler sinirli.

Mr. Dinler: Peki o***** ç*****. Madem bunu istiyorsunuz. Planım hazır. Senin ve Steph'in oturup birlikte yapmanız gereken yeni bir PPV takvimi vardı, biliyorsunuz değil mi? Ama kavga etmekten dolayı bunu yapamadınız. İşte onu da ben yaptım. Siz hiç merak etmeyin. Fazla mesai ücretini sizden keseceğimi de unutmayın. Şimdi, yaptığım takvimin bir sonraki aşamasını anlatma vakti.

Mr. Dinler sakince devam ediyor.

Mr. Dinler: Haftaya yeni bir izle öde şovu olacak. Bu şov daha önce takvimde yoktu. O yüzden açıklamama izin verin. Bu şovda Atlas güreşçileri ile Pasifik güreşçileri karşı karşıya gelecek. Böylece Atlas ile Pasifik adlı iki grup arasındaki bu kavga da son kez yaşandıktan sonra sona erecek. Kininizi akıtın ve bundan sonra brand ayrımının olmadığını artık algılayın!

Mr. Dinler devam ediyor.

Mr. Dinler: Bu PPV resmen bir savaş olacak! Bu savaş, dünyadaki en büyük güreş şirketi olan GWA'da yaşanıyor. Ve biliyorsunuz, şirketimizdeki iki farklı ve en büyük grupları arasında yaşanıyor. Dünyadaki en büyük iki farklı güreş grubunun kapışması herkes için oldukça büyük bir olay, değil mi? Bu nedenle, Pasifik'e ceza vermek üzerine kurulu bu özel konseptle beraber, Çanakkale'de olacak bu PPV'nin adı World War III olacaktır!

Seyircilerden karışık tepkiler geliyor.

Mr. Dinler: Dünya savaşları her zaman egoların kapışmasından kaynaklanmıştır. 1.Dünya Savaşı dünyayı paylaşma isteği, sömürgecilik gibi sebeplerden çıktı. 2.Dünya Savaşı ise 1.Dünya Savaşı'ndaki yenilginin kabul edilmemesi, bitmeyen kavgalar ve ego savaşlarının devam etmesiydi. 3.Dünya Savaşı da aynı şekilde iki farklı egonun savaşından kaynaklandı, Steph ve Mundo'nun egosu. Belki buna Elias ve Punk'ı da ekleyebiliriz. Ama tahminler yanıldı, 3. Dünya Savaşı su kıtlığından dolayı çıkmadı!

Mr. Dinler gülümserken devam ediyor.

Mr. Dinler: Elbette, bu cezanız değildi. Bu sadece cezanızı çekeceğiniz ortamdı. Şimdi ise cezanızı anlatma vakti. Evet Mundo, yaptınız ettiniz ve yanınıza kar falan kalmayacak. Cezanız ise tam olarak şu: Pasifik kadrosu bu PPV'de tüm kemerlerini Atlas güreşçilerine karşı ortaya koyacak!

Seyircilerden karışık tepkiler gelirken Pasifik tarafında hararetlenme, Atlas tarafında sevinç hakim.

Mr. Dinler devam ediyor.

Mr. Dinler: Bununla da kalmayacak ve bir 5v5 maç yapılacak. Bu maçın katılımcılarını sen, Mundo, sen ve Steph belirleyeceksiniz. Kazanan takım eğer sen olursan GM olarak devam edebilirsin. Ama Steph'in takımı kazanırsa GM olarak değil bir güreşçi olarak devam edeceksin Johnny!

Pasifik tarafında hararetlenme devam ederken Mr. Dinler gülüyor. Mundo ise gergin.

Mr. Dinler: Şimdi. Tarafları belirleme vakti. Pasifik şampiyonlarını ve Mr. MITB'i ringe alalım.

CM Punk, Bray Wyatt, Ember Moon ve Roderick Strong ringe giriyorlar.

Mr. Dinler: Evet Steph. Top sende. Her bir şampiyon için bir güreşçi seçeceksin. Rakiplerini belirle!

Stephanie gülerek öne çıkıyor ve önce Ember Moon'a bakıyor.

Stephanie McMahon: Ember. Senin için düşündüğüm rakip...

Steph gülerek devam ediyor.

Stephanie McMahon: NICK JACKSON!

Nick Jackson yan tarafta gülerken Steph dönüyor ve Bray Wyatt'a bakıyor.

Stephanie McMahon: Size seçtiğim rakip...

Steph bekliyor ve arkasına dönüyor. Kadroya baktıktan sonra dönüyor ve...

Stephanie McMahon: FINN BALOR!

Balor sakince oradayken Steph, Roderick'in karşısına geçiyor.

Stephanie McMahon: O çanta için düşündüğüm tek isim var Roderick. O da..

Steph gülüyor ve...

Stephanie McMahon: SHEAMUS!

Sheamus yanda sevinirken Stephanie McMahon Punk'ın karşısına geçiyor.

Stephanie McMahon: Ve sen. Seni aptal serseri. Senin için de çok zor bir adam seçtim. Onu geçemeyeceğine adım gibi eminim. O isim ise...

Steph Punk'a nefretle bakarken Punk da ona gülerek bakıyor.

Stephanie McMahon: THE MIZ!

Miz yan tarafta ellerini kaldırarak tauntunu atarken Punk gülüyor. Stephanie gülerek köşeye doğru giderken Mr. Dinler ortaya geçiyor.

Mr. Dinler: Evet. Sırada takımlarınızı seçme vakti var. Steph, önce sen seçebilirsin. 5 tane güreşçini belirle!

Steph gülerek yeniden öne çıkıyor.

Stephanie McMahon: Benim listem hazır bay Dinler. Şampiyonlarım boşta olduklarına göre onları alabilirim. Yani Mark Haskins, The Rock ve Cody kesinlikle takımımda olacaklar. Bana galibiyeti getireceğine inandığım üçlü, sizi seviyorum!

Steph dönüp onlara gülümsüyor.

Stephanie McMahon: Diğer seçeceğim ikili ise...

Steph arkasını dönüyor ve güreşçilerine bakıyor.

Stephanie McMahon: ELI DRAKE ve kaptanımız ELIAS!

Yan tarafta Atlas tarafı çoşkuyla bunu karşılıyorlar.

Mr. Dinler: Evet Mundo. Sen seç bakalım takımını.

Johnny Mundo: Ama bu adil değil. Steph şampiyonlarını bir maça koyd...

Mr. Dinler: BU DA CEZANIZIN BİR PARÇASI! ŞİMDİ AĞLAMAYI BIRAK VE TAKIMINI SEÇ!

Johnny Mundo sinirleniyor ve arkasını dönüyor.

Johnny Mundo: İlk iki seçimimden biri ve kaptan olan kişi elbette BENİM! Kaderimi tayin edecek maçta kesinlikle olacağımı bilesiniz. Diğer seçimlerimden ilki ise SAMOA JOE!

Joe yan tarafta ciddiyetle Mundo'ya selam çakarken Mundo açıklamaya devam ediyor.

Johnny Mundo: Diğer seçimlerimden biri EVIL KANA!

Evil Kana yan tarafta ciddiyetini korumaya devam ediyor.

Johnny Mundo: Ve de WADE BARRETT!

Wade Barrett kafasını eğerek gülümsüyor ve Evil Kana ile Joe'ya selam çakıyor.

Johnny Mundo: Son seçimim ise...

Time to play the game!

TRIPLE H GİRİŞTE! Hunter girişte görünüyor ve ağır adımlarla ringe ilerliyor. Ringe girer girmez mikrofonu Mundo'dan alıyor ve Steph'in tam karşısına dikiliyor!

Triple H: Mundo'nun son seçimi ise BENİM!

Seyirciler bayağı mutluyken Mr. Dinler araya giriyor.

Mr. Dinler: KARGAŞA İSTEMİYORUM! ARTIK KALAN SORUNLARINIZI WORLD WAR III'DE ÇÖZERSİNİZ! ŞİMDİ DEĞİL!

Mr. Dinler Hunter'ı ittirerek onu Pasifik tarafına doğru itiyor.

Mr. Dinler: MUNDO! ADAMINA SAHİP ÇIK! KARGAŞA ÇIKARANI KOVARIM! BUNA HEPİNİZ DAHİLSİNİZ!

Mundo sinirli olan Hunter'ı tutuyor ve önüne geçiyor.

Mr. Dinler: Merak etmeyin. Yanda bulunan tüm kalabalık olarak bu şovda yer alacaksınız! Hepiniz karşı tarafla dövüşeceksiniz. Rahat olun. Ama kalan maçları bugün açıklamayacağım. Şimdi, RİNGİMDEN DEF OLUN!

Mr. Dinler sinirle Steph, Mundo, Hunter ve Pasifik şampiyonlarına bakıyor. Herkes aşağıya inerken önce Pasifik tayfası ve Hunter arka alana doğru gidiyor. Onlarla beraber Mr. Dinler de arka alana giderken Steph ile Atlas tayfası onların gitmesini bekliyor. Bu sırada Mr. Dinler tam rampanın önünde dönüyor ve konuşuyor.

Mr. Dinler: PAZAR GÜNÜ GÖRÜŞÜRÜZ!

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 20:02   #2
sa
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 747
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 182864
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 182864

Takip edecğim. A şovu.
imza

ACM MCI RMA DET
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 20:02   #3
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BalorClub BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10750

Vay anasını neler oluyormuş... PASİFİK GİREMEZ!
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 20:07   #4
the last of the time lords
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2890
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 145754
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 145754

5 yıllık RPG oyunculuğum döneminde gördüğüm en iyi sebepler.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 20:09   #5
you did this
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 467
Rep Puanı: 68820
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 68820

Savaştan galip ayrılacak tek bir taraf var o da Pasifik.
imza

queen in the north

Discord Too Sweet#3091

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Tessa Blanchard

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve Güncel GWA Oceans Şampiyonu
King Balor isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 12-02-2019, 20:10   #6
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 133
Rep Puanı: 11896
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11896

Atlas kadrosu olarak kesin kararlar aldık. Bu sefer bazı şeyleri değiştirmek adına takipteyim.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 20:20   #7
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 488
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 95643
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 95643

Takipteyim her zamanki gibi.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 20:26   #8
OVERKILL
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 192
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 49185
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 49185

Hem yaraların sarılacağı hem de çatırdamaların yaşanacağı bir şov olacak gibi. Umarım " Ben şampiyon oldum, kavganız beni ilgilendirmiyor" triplerine girmem. Slamtown'daki aşağılanmayı böyle bir tavırla sindirmek karaktere büyük zarar verir.

Aksilik çıkmazsa takipte olacağım.
imza
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 20:28   #9
onye
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5598
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 809302
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 809302

Alandayiz.
imza

The Purplemaker & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem

#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 20:36   #10
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Savaştan galip ayrılacak tek bir taraf var o da Pasifik.
Kesin ayrılırlar kesin. Bak galip ayrıldı bile Pasifik tam şu anda.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil