GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-05-2019, 16:07   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1334
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 373752
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Çeviri | Alexa Finn Balor'unkini Görmek İstiyor!

25 Şubat RAW

Alexa Bliss: Başlamadan önce şunu söylemek istiyorum, görüşürüz Ronda. Dışarı çıkarken WWE'nin senin için serdiği kırmızı halının kıçını tekmelemesine izin verme. Demek istediğim, 3 kez RAW Kadınlar Şampiyonu olmuş biri olarak, ünvana hiç bu kadar saygısızlık etmedim. Konumuza dönersek, eğer McMahonlar, WrestleMania'da Ronda'nın yerine maça çıkacak birini arıyorlarsa, beni nerede bulacaklarını biliyorlar. Şimdi, Bliss'in Anı zamanı. Bir sıkıntı olmaz ise bu akşam sıradışı olacak çünkü yeni Kıtalararası Şampiyon Finn Balor bana katılıyor.

Finn Balor girişini gerçekleştiriyor.

Finn Balor: Teşekkürler, beni ağırladığın için teşekkürler.

Alexa Bliss: Şimdi, Finn, Elimination Chamber'da Kıtalararası Şampiyon olmak için Bobby Lashley ve Lio Rush ikilisini yendin.

Finn Balor: Eminim yapmışımdır.

Alexa Bliss: Dünya'nın tepesinde hissediyor olmalısın. Şimdi fark ettiğim olumsuz noktalardan birini söyleyeceğim, o kemer senin güzel karın kaslarını kapatıyor, demek istediğim, o bebeklerin nefes almasına izin vermelisin.

Finn Balor: Alexa beni utandırmaya mı çalışıyorsun?

Alexa Bliss: Sana bir teklif sunacağım, bana karın kaslarını göster, ben de sana...

Lio Rush bölüyor.

Lio Rush: Tüm bu konuşma programı utanç verici, Finn, Kıtalararası Şampiyon olmayı hak etmiyorsun, Bobby Lashley, Kıtalararası Şampiyon olmayı hak ediyor. Bobby Lashley kemer için meydan okumak istiyorsa beni nerede bulacağını iyi biliyor. Bobby Lashley, Braun Strowman için hazırlanıyor. Bu da demektir ki, bana cevap vermek zorundasın.O kemeri almadan buradan ayrılmayacağım. Ellerinden zorla almam gerekse bile bunu yapacağım.

Finn Balor: Bir dakika, buraya Kıtalararası Şampiyonluk için bana meydan okumaya mı geldin? Yani, böylece Bobby'e ondan daha iyi olduğunu mu kanıtlayacaksın?

Lio Rush: Hayır, demek istediğim bu değil.

Finn Balor: Dinle, bana öyle geldi. McMahonlar ne der veya Bobby Lashley ne düşünüyor bilmiyorum ama dürüst olmalıyım. Bir şansı hak ediyorsun, çok çalıştın yani meydan okumanı kabul ediyorum.

Lio Rush: Affedersin- Dinle dinle.

Finn Balor: Fazlasıyla mantıklı, kemeri kazanmak için seni yendim. Geri kazanmak için meydan okuyan sen olmalısın, değil mi?

Lio Rush: Dinle adamım, ne yapmaya çalıştığını biliyorum. Buraya bu y...

Finn Balor: Dinle, hepimiz ne dediğini duyduk yani evet, Lio Rush ve Finn Balor, Kıtalararası Şampiyonluk maçı, bu akşam? Ne dersiniz?

Alexa Bliss: Sorun ne Lio? İşi kendin yapacak kadar erkek değil misin?

(Finn Balor ve seyirciler ooo çekiyor.)

Lio Rush: Dediğin gibi, ben yapacağım. Yapacağım, seni yenebileceğimi biliyorum. O deri ceketin seni sert gösterdiğini mi sanıyorsun? Dinle, arka alana gideceğim ve maç için hazırlanacağım.

Alexa Bliss: Lio maç için hazırlanmaya zamanın olduğunu sanmıyorum çünkü, maçın şimdi.

Lio Rush: Pekala o zaman, müziğimi çalın.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2019, 16:10   #2
Kane’s Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 26398
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

(Alexa Bliss: Sana bir teklif sunacağım, bana karın kaslarını göster, ben de sana...) WTF... Acaba ne gösterecekti?
imza

HAFTANIN PARLAYAN ÜYESİ -- 6 OCAK 2019
32. ETKİNLİK HAFTASI BİLGİ YARIŞMASI İKİNCİSİ
32. ETKİNLİK HAFTASI MAKALE YARIŞMASI ÜÇÜNCÜSÜ
ONUR KÜRSÜSÜ -- OCAK 2019

THERE WILL BE VENGEANCE!
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2019, 16:11   #3
ᴳᴼᴬᵀ
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 8357
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 385402
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Vay be bu başlığın mimarıydım dün gibi...
imza
2nd most prestigious wwe champion behind:

659 inaugural days as wwe universal champion
491 inaugural days as wwe champion

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2019, 16:12   #4
Jon Moxley
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1013
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 42949
Rep Derecesi: Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
(Alexa Bliss: Sana bir teklif sunacağım, bana karın kaslarını göster, ben de sana...) WTF... Acaba ne gösterecekti?
Kalça.
imza

KÜLT LİDER

Bad Influence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2019, 16:13   #5
aka bgrcarlos
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1823
Favori Güreşçisi: Maryse
Rep Puanı: 125480
Rep Derecesi: Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Göğüs.
imza

CS 1:6 SERVERIM;
185.187.187.36

Forum tarihinin ilk Editörü

Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 24.03.2019
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 03.07.2016
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 14.04.2019

Mart 2019 Ayının En Çok Konu Açan ve Mesaj Yazan 2.Üyesi
Nisan 2019 Ayının En Çok Konu Açan ve Mesaj Yazan 1.Üyesi
Mart 2019 Ayın İspiyoncusu
Nisan 2019 Ayın ispiyoncusu