GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-05-2019, 17:12   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1334
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 373752
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Çeviri | McIntyre Roman'ı İstiyor

18 Mart 2019 RAW...

Muhabir: Seth bu akşamın başlarında Drew McIntyre'a arkadan sandalye ile saldırdın. Ortodoks geleneklerine olmayan bu davranış senin daha büyük rakiplerine karşı en iyi stratejin mi?

Seth Rollins: Dasha aslında bu çok basit. Kardeşlerimi incittin. Canının yanmasına hazır olmalısın. Bütün gece McIntyre'ı dövmek için sandalye taşımam gerekse bile yapacağım. Bu gece Dean için, bu gece Roman için ve bu gece... biraz da Brock Lesnar için, umarım Brock bu gece maçımı izler. Brock Lesnar tarafından itilip katıkılmayacağım ve elbette Drew McIntyre tarafından da. Ateşe ateş ile karşılık vermekten korkmuyorum. Drew bunu bu akşam görecek, Brock ise WrestleMania'da öğrenecek. Suplex City'i yerin dibine gömeceğim.

----

Drew McIntyre: İcraatlar. Kelimelerden daha güçlü konuşur. Oynatın. Roman Reigns büyük geri dönüşünü yaptığında, herkes mutluydu çünkü Big Dog geri döndü. Ama Fastlane'de, aynı adam olmadığını söyleyebilirim. Zayıf ve savunmasızdı. Ağır kaldırışı yapmak için Shield kardeşlerine dayanıyordu, Artık, Drew McIntyre sayesinde daha fazla Shield yok.Ve şimdi de Seth Rollins arkadan gelip korkak gibi arkadan saldırıyor. Sandalyeyle dolaşan bir korkak gibi. Acımasızca bana saldırıyor. Neden? Çünkü o, sadece sizin gibi aldatılmış. Fantezi dünyasında yaşıyorsunuz, inanmak istediğiniz kahramanlara inanıyorsunuz. Geçen hafta Roman'ı yere serdiğimde perdeyi geri çekip size gerçeği gösterdim. Burası şimdi benim bölgem. Bir süre Roman Reigns'e seslenmek istiyorum. Süperstar olan Roman'a değil, Joe denen adama. Lösemi geri geldiğinde bize böyle demiştin.Joe, koca Joe. Baba Joe. Benim yüzümden evindeki koltukla oturan Joe. Kahraman olmak istiyorsan, bu çok kötü. Bu insanlar için ilham kaynağı olmak istiyorsan senin için bir meydan okumam var. Sana meydan okuyorum. Sana bir kavga için meydan okuyorum. Öylece bir kavga değil. Sana WrestleMania'da bir kavga için meydan okuyorum. Cevabı zaten biliyorum. Bu insanlar zaten cevabı biliyor, sadece zaman ayırıp karına bir bakmanı istiyorum, çocuğuna bir kez bakmanı, artan göz yaşlarına bak çünkü onlar da cevabı biliyor.Senden "hayır" demeni istiyorum. Bu insanlar yerine aileni seçmeni istiyorum çünkü onlar seni gram umursamıyor. Sana yemin ederim. Eğer en büyük sahnede benimle karşılaşırsan iddialar bir yana sana geçen hafta yaptıklarım bir hiç olacak. Dean'a yaptıklarım ve bu akşam Seth'e yapacaklarım önemsiz olacak, seni inciteceğim. Sana zarar vereceğim, seni yok edeceğim. Lösemiyi yenmiş olabilirsin ama en büyük sahnede beni asla yenemezsin.

Titantron açılıyor.

Seth Rollins: Buradaki şey, bu gece başlarına sana neden ve ne yaptığım Drew.Kardeşlerim içindi. Bu, bu da benim için. Seth Rollins işe dönüyor!

Seth Rollins'in müziği duyuluyor. Rollins girişte görünüyor şimdi ise Drew ile yumruklaşmaya başlıyorlar. Görevliler geliyor ve ikiliyi ayırıyorlar.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil