GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-05-2019, 20:33   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1334
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 373752
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Çeviri | 1 Nisan 2019 RAW Karma

Charly Caruso: Ronda...

Ronda Rousey: Charly konuşma havamda değilim, kavga etmek istiyorum. Riott Squad'ı yok edeceğim, Becky ve Charlotte de izleyecek. McMahon'ın duyurduğu şartlar umrumda değil, pazar günü WrestleMania Becky ve Charlotte için yargılama günü olacak. Eğer tabii ki, bu akşam beni tahrik etmeye karar verirlerse yargı günü bugün olacak.

---

Arka alanın başka bir kısmındayız. Roman Reigns burada.

Muhabir: Roman 3 hafta önce Drew McIntyre sana Claymore tekmesi vurdu ve seni ringlerden uzak tuttu. Ve geçen hafta Drew McIntyre'ın meydan okumasını kabul edince başka bir Claymore tekmesi daha aldın. Bu seni McIntyre tarafından yere serilmiş olarak gördüğümüz ikinci sefer. Shield ile muhteşemen iş çıkarmana rağmen iddialar tekli mücadele için %100 hazır olduğun konusunda endişeli.

Roman Reigns: İddialar? Kimin iddiaları, bu iddiaları kim yapıyor? Drew McIntyre'ın iddiaları mı? Sana bir şey söyliyim, Drew hakkımda hiçbir şey bilmiyor. İddiaları bir köşeye bırakalım ve haberleri kaynağından alalım. %100 temizim ve WrestleMania'da tüm bu iddiaları bir köşeye...

Bu sırada Drew McIntyre saldırıyor! Roman Reigns'i yerde yumruklamaya başlıyor. Drew yok ediyor adeta.

---

Charly Caruso: Becky, WrestleMania'daki tarihi maçın...

Becky Lynch: Charly seni bölmeme ve ihtiyacın olan her şeyi söylememe izin ver.Bu pazar Metlife Stadyumu'ndan hem SmackDown hem de RAW Kadınlar Şampiyonu olarak ayrılacağım. Charlotte o koca ağzıyla bir şeyler anlatmayı seviyor ama geçmişte olanlar hakkında konuşmasıyla kim ilgileniyor? Ve o diğer garip kız Ronda Rousey'e gelirsek, Bunu henüz bilmiyor ama onu aylar önce dövdüm. Onun minik tanrı kompleksini harekete geçirdim, tanrı kompleksi seni dokunulmaz hissettirir. Çünkü Ronda Rousey dokunulmaz olduğunu hissettiği zaman en yenilebilir olduğu zamandır. Ve bu gece beni Charlotte ve Ronda ile Riott Squad'a karşı takım olmaya zorluyorlar. Kendimi kaybedip onlara saldırmamı umuyorlar, böylece beni WM'daki maçtan uzaklaştırabilecekler. Ama onun sahnedeki oyunları için akıllıyım. McMahon ailesini düşman edindiğimi biliyorum ama buraya kadar geldim. WrestleMania sonrası beni batırmamalarından emin olmamın tek yolu, tüm zamanların en büyük sahnesinde altınları eve götürmek. Charlotte ve Ronda tarih yazmak istedikleri konusunda konuşuyorlar. Ama benim tarih yazmak dışında başka bir tercihim yok.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil