GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-05-2019, 16:46   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1334
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 373752
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Çeviri | Shield Alanda! Rollins'e Suplex Şoku

11 Mart 2019 RAW!

The Shield girişini gerçekleştiriyor.

Roman Reigns: Geçtiğimiz aylarda. Hayatın kısa olduğunun ve yarının garantisi olmadığının farkına vardım. Yani dün gece "son kez" ise... Bundan pişman değilim. Bundan pişmanlık duymam, çünkü bu ringde sevdiğim şeyi yapıyordum. Sevdiğim insanlarla birlikte. Geçen hafta bu adamlardan bir iyilik istedim ve beni hayal kırıklığına uğratmadılar. Asla yapmazlardı ve bunun için sonsuza kadar minnettar olacağım. Teşekkür ederim. Ama bayanlar ve baylar WrestleMania yolundayız. Ve bu işin üstünden gelmesine ihtiyaç duyuluyorsa bu biziz. Gördüğünüz gibi 5 aydan uzun süredir RAW'da teke tek bir maça çıkmadım. Bu yüzden düşündüm ki bunu düzeltip bu gece Pittsburgh'ta bir tane yapabiliriz. Ambrose'u görüyorsunuz, Ambrose'un da meseleleri var. Açıkçası ne olduğunu bilmiyorum ama onun da vardır. Yani bu yüzden seni seviyoruz adamım. Başarılar. Ve gerçek bir meselesi olan adam... Sensin. Kaç yıldır bu hayali kovalıyorsun? "Canavarı öldür!" Onun için konuşmak istemem ama işte bu yapacağı şey! Çünkü benim adamım WrestleMania'nın ana olayında. O Brock Lesnar'ı yenecek. Evrensel kemeri alacak. Ve tüm dünyanın aynı tezahüratı haykırmasını sağlayacak. "Burn It Down"

Üçlü yumruklarını birleştiriyorlar. Şimdi Seth Rollins söze giriyor. Dean Ambrose ve Roman Reigns ayrılıyor alandan.

Seth Rollins: Dün gece Fastlane'de The Shield onları yaktı!

Bu sırada Paul Heyman'ın sesi duyuluyor! Paul Heyman girişte!

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar! TARTIŞMASIZ EVRENSEL ŞAMPİYON Ve WrestleMania ana maçında Bay Rollins tokatlayıcı... BROCK LESNAR!!!!

Seth Rollins: Bunu beğendim Paul, denememe izin ver. BROCK LESNAR!!!! Rakibini domine eden Brock Lesnar değil mi? Big Show'u domine etmiş olan adam, Samoa Joe'nun içinden geçen adam, Braun Strowman'ı Suplex City'ye gönderen, Bill Goldberg'ü ortadan kaldıran. Bu Brock Lesnar!

Paul Heyman: Benim yerime benim repliklerimi okumanı takdir ettim Bay Rollins, ama evet Seth Rollins, o Brock Lesnar!

Seth Rollins: Daniel Bryan karşısındayken zor zamanlar geçirmişti değil mi? Bu Brock Lesnar! AJ Styles tarafından limitlerinin sonuna çıkarılmıştı değil mi? Bu Brock Lesnar! Finn Balor'a kaybetmesine şu kadarcık kalmıştı değil mi? Bu Brock Lesnar'dı değil mi?

Paul Heyman: Evet, kaybettim. (Sırıtıyor.)

Seth Rollins: Evet, evet Paul bana göründü ki müvekkilin benim büyüklüğümde, boyumda, hızımda, çabukluğumda, çevikliğimde, stilimde adamlarla birazcık problemi varmış gibi göründü. Finn Balor, AJ Styles ve Daniel Bryan'a saygım sonsuz, onlar bu ringde inanılmazlardı. Fakat WrestleMania'da senin müvekkilini yenmeye uygun olan bir adam var. Ve bu Seth "Freaking" Rollins! Üç hafta Paul. Biliyor musun? Ancak bu kadar süreniz kaldı. Haydi şimdi şakımaya başla. Çünkü ben WrestleMania'ya gidiyorum. Canavarından Evrensel kemeri almak ve RAW'a geri getirmek için! Her hafta getireceğim Paul! Biliyor musun? "Canavarı öldür!"

Paul Heyman: Hayır, canavarı öldürme olmayacak. Ve sana olmayan saygımla diyorum ki Seth Rollins... İsimlerden bahsettin ama tüm hikayeyi hiç anlatmadın. Ve sonra insanlar bana manipülatör diyorlar. Niçin gerçeği anlatmıyorsun? Brock Lesnar'ın bu rakiplere hazırlanmak için hiç zamanı yoktu? İstediğin çıkarımı yapabilirsin buradan.

Seth Rollins: Bahane mi üretiyorsun Paul?

Paul Heyman: Paul Heyman mikrofondayken kimse yuhalayamaz. Güya Brock Lesnar vs. Jinder Mahal olacaktı. Ama Jinder Mahal olmadı, AJ Styles oldu. Güya Brock Lesnar vs. AJ Styles olacaktı. Ama AJ Styles olmadı, oldu mu? Yok, Daniel Bryan oldu! Sözde Brock Lesnar vs. Braun Strowman olacaktı. Ama Brock Lesnar vs. Braun Strowman olmadı. Oldu mu? Hayır! Olan Brock Lesnar vs. Finn Balor'dı. Bu meselelerin tümünde Brock Lesnar'ın rakiplerine hazırlanmak için 5, 6 ya da 12 günü oldu. Orada duruyorsun ve tüm saygımla filan diye sanki Brock Lesnar'ı biliyormuş gibi ağzını oynatıyorsun. Brock Lesnar'a F5'lardan daha çok tanıtılmış gibi. Seni cezalandırdığı şeyle. Benim müvekkilim Brock Lesnar ile tanışmak mı istiyorsun? Müvekkilimi tanıtmama izin verin... BROCK LESNAR!!! Sen Royal Rumble'ı kazandığından beri Brock Lesnar senin için bu sadistik fantezileri kurguluyor. WrestleMania ana maçı için sana hazırlandığından beri! Sen Brock Lesnar'ı bildiğini mi düşünüyorsun? Seth Rollins, sen Brock Lesnar'ı bilmiyorsun.

Bu sırada aniden Shelton Benjamin ringe dalıyor ve ardı ardında German Suplexler yapıyor Seth'e. Seth acı içinde yerde!

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil