GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-05-2019, 18:53   #1
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 343
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27377

Standart Çeviri | Roman Reigns İddialı

RAW şovuna ait segment çevirisidir.

Roman Reigns: Ne zaman Miami'ye gelsem enerji hep çok yüksek oluyor, selam olsun Miami. Eğer selam veriyorsak Bobby'ye de vermeliyiz. Bobby Lashley ile ilgili çok şeyler söyledim ama ona saygı duyuyorum. Ama bunu Brock Lesnar'a söyleyemem çünkü o herife hiç saygı duymuyorum. Hiç WWE'de şovlara gelmiyor ama ne ilginçtir ki UFC'ye zaman ayırabiliyor. Octagon'da Daniel Cormier'in karşısına çıkabiliyor. Brock bu gece burda ama şuna emin olun ki Brock benim mekanıma gelip, benim karşıma çıkamayacak.

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar... ve Roman Reigns. Benim adım Paul Heyman. Ve ben hüküm süren, tartışmasız Universal Şampiyonu Brock Lesnar'ın avukatıyım. Beni bağışlayın sayın Reigns, müvekkilim Lesnar geçen haftaki galibiyetinizden dolayı size en içten tebriklerini iletiyor. O galibiyet sebebiyle Summerslam'de Beast ile kemer maçına çıkacaksın. Benim bakış açımdan bakacak olursak, deliliğin tanımı aynı şeyi defalarca, defalarca defalarca, defalarca yapmak ve farklı sonuçlar beklemektir. İşte bu yüzden senin işin Summerslam'de Universal kemeri maçına çıkmak değil de arka alanda zaman geçirmek olmalı. Çünkü ne kadar denersen dene, Brock Lesnar'ı istediğin kadar kafese spear'la, hiçbirşey değişemeyecek. Dediklerimi iyi dinle Roman Reigns, bu bir tahmin değil. Bu bir spoiler. Summerslam'de Brock Lesnar seni ezecek.. ..UFC'ye gidip oradaki kemeri de kazanacak ve iki kemer sahibi olacak.

Roman Reigns: Bir sus Paul. Dediklerin umrumuzda değil. Brock Lesnar'ı görmek için burdayız. Onu buraya getir.

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar, müvekkilim Brock Lesnar şu ana bu arenada bizlerle birlikte. Lüks soyunma odasında oturuyor ve eğer canı isterse bugün ringe çıkacak. Sadece paşa gönlü isterse bugün o ringe çıkacak. Roman Reigns, üzülme. Summerslam'de Brock Lesnar sana..

Roman Reigns: Ne olacak? Ne yapacak bana? Summerslam'de ringe mi çıkacak? Olur da Summerslam'de ringe çıkarsa onu geri UFC'ye yollayacağım, oraya canavar olarak gitmeyecek, oraya Roman Reigns'in metresi olarak gidecek.
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil