GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-05-2019, 16:17   #1
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 5244
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 587226
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 587226

Standart Çeviri | Ambrose Sorguluyor

1 Ekim 2018 RAW

Charly: Pekala Dean, haydi şunu açığa kavuşturalım. Geçen hafta Braun Strowman, Dolph Ziggler ve Drew McIntyre, The Shield'da olmandan mutsuz olduğunu... ...kullanıldığını, senin onlardan çok onların sana ihtiyaç duyduğunu ortaya attılar. Bu iddialar doğru mu?

Ambrose: Pardon, siz bana o adamların geçen hafta söylediği şeylerde gerçeklik var mı diye sordunuz... Söylediklerinde birçok doğru şey var, yani şöyle bakalım... Seth ve Roman, ikisi de şampiyon. Benim hiçbir şeyim yok. Daha önceden kendi işimi halleden bir şampiyondum ve düşünecek olursam... Sakatlık yaşadığımda, hayatımdan, kariyerimden bir yıl kaybettiğimde, Seth Rollins benim yerimi oldukça hızlı bir şekilde Jason Jordan ile doldurdu, değil mi?

Charly: Bununla birlikte, hiç The Shield'ı bırakmayı düşündün mü?

Ambrose: Elbette. Birçok şey düşünüyorum, demek istediğim, belki de çoktan bıraktım, belki de haber verdim, belki de çoktan siyah üniformamı iade ettim. Belki de artık bunlara ihtiyacım yok. Ve belki de artık eskiden olduğu kadar benim için bir şey ifade etmiyor. Belki de Roman'ın arabası çoktan yolda bozuldu ve belki de bu gece buraya gelmeyecek. Çok olasılıklar var.

Charly: Dean, bu gece alaycı olup olmamanı bilmiyorum ama insanlar senin hakkında birçok soru soruyor.

Dean: Sorular mı? İnsanların sordukları ne tür sorular? İnsanlar, bunca zamandan sonra neden hâlâ Shield'da olduğuma dair sorular soruyor. Onları yüzüstü mü bırakacağım? Onlara sırtımı mı çevireceğim? İnsanlar nihayetinde ne zaman patlayacağım diye meraklanıp bu tarz sorular soruyor. Ne zaman bıkacak ve patlayacak diye sorular soruyor çünkü onlara göre ben deli biriyim, çünkü hepiniz ileride ne yapacağımı bilmiyorsunuz. Belki de insanlar mükemmel zamanı beklediğimi düşünüyor. Kimsenin bakmadığı, izlemediği, bıçağı tam arkalarından değdirdiğim mükemmel bir zaman... Bu tarz sorular değil mi?

Charly: Aslında insanların bu an hakkında çok soru sorduğunu söyleyecektim.

Ambrose: Burada neyi arıyorsun? Şu tarz şeyler dememi mi bekliyorsun... Bakın bahse girerim ki, benim neden ilk etapta RAW'a döndüğümü düşündüğümü düşünüyordunuz. Şu anda SmackDown'da olup, kendi işimi halledebilirdim. Tamamen başka bir yerde olabilirdim, çünkü geri döndüğüm andan beri kardeşlerimin mevzularını toparlamaktan başka bir şey yapmıyorum. Bahse girerim ki benim artık bıkıp usandığımı, Shield'ı bitirmek tarzında şeyler düşündüğümü merak ediyorsunuz. Anlamaya çalışmayı bırakabilirsin, ve sen, bütün dünya beni analiz etmeyi bırakabilirsiniz. Beni çözmeyi, aklıma girmeyi bırakabilirsiniz. Neden beni yaptıklarımdan dolayı yargılamıyorsunuz? Her zaman yaptığım şeyi yaptım, çıkıp kardeşlerimin, ailemin yanında durdum. The Shield bir iş değil, The Shield bir marka değil... The Shield, kardeşliktir. Ve biz her zaman savaşa birlikte gireceğiz.

Corbin: Gerçekten kardeşlik hakkında güzel bir hikayeydi. Ama bütün duyduğum şey bir çeşit mızmızlanma. Sorun nedir? O küçük çılgın beynin mi?

Ambrose: Aynen, sen şimdi de terapist falan mısın? Diğer günlük işine ilaven. Hani dünyanın en büyük yedek öğretmenisin ya. Yoksa biraz kafayı mı yedin? Çünkü birkaç haftadır Shield'ı devirmeye çalışıyorsun. Ve büyük memur, bunu yapamazsın.

Corbin: Pekala, itiraf edeceğim, siz sert adamlarsınız ve takımım bundan emin. Ama bak ne diyeceğim. The Shield etrafta koşup, olayların altını üstünü getirip, kaosa sebep olmuyordu. Ve polisler aramayacak, bu yüzden bunu galibiyet olarak değerlendiriyorum. Ama benim hakkımda konuşmayı bırakalım Dean, bu senin fırsatın hakkında. Yaptığın şeylerden mi yargılanmak istiyorsun? Peki, bakalım gerçekten nerede durduğunu görelim. Bu gece sana maç için üç tane seçenek vereceğim.

1) Seth Rollins'le Kıtalararası Şampiyonluğu için karşılaşırsın.
2) Roman Reigns'le Evrensel Şampiyonluğu için karşılaşırsın.
3) Braun Strowman ile teke tek çıkarsın.

Çeviri: Cenk Adacı | "The Unpredictable"

Hangisi olacak Dean? Kardeşlerin veya kariyerin.

Ambrose: Eğer buraya gelip, önümde açık havuç sallayıp senin için ötüp dans edeceğimi düşünüyorsan beni çok iyi tanımıyorsundur. Gizli seçenek numara 4'e ne dersin, ben sana karşı, tam şu an?

Corbin: Neredeyse beni yakaladın.O iş o kadar kolay değil. Ama senin için kararımı vereceğim. Sen ve Braun Strowman şu anda karşılaşacaksınız.
imza

"29mart2015-wrestlemania31"
"19haziran2016-moneyinthebank"
"7nisan2019-wrestlemania35"
"11ağustos2019-summerslam"

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil