GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-05-2019, 16:30   #1
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 341
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart Çeviri | Lesnar'ın Rakibi Kim Olacak?

RAW şovuna ait segment çevirisidir.
Kurt Angle: Öncelikle dün gece Extreme Rules'da mücadele eden bütün RAW yıldızlarına teşekkür etmek istiyorum. Eforunuz ve bağlılığınız bu mesleği gururla sürdürmemi sağlıyor. Çok az efor ve bağlılık gösteren bir güreşçimiz var, o da Universal Şampiyonu Brock Lesnar. Dün gece Brock'a bir ültimatom verdim. Ya bu gece RAW'a gelir, ya sıradaki kemer maçı için bizle anlaşır ya da Brock Lesnar'dan Universal Kemerini alırım. Bu konuda ciddiyim. Tam 1 gün oldu ve Brock ya da temsilcilerinden bir söz duymadım. O yüzden huzurlarınızda kemeri Brock Lesnar'dan alıyorum.

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar!

Kurt Angle: Herkes kim olduğunu ve kimi temsil ettiğini biliyor. Eğer Brock Lesnar tam şu an buraya gelmezse tam şu saniye, zamanımı harcıyorsun demektir.

Paul Heyman: Bu şekil söylemeniz çok ilginç bay genel menajer. İzninle, Kurt. ÇünküBayanlar ve baylar, benim müvekkilim, halihazırda Universal Ağırsiklet Şampiyonu BROCK LESNAR! Bu gece burada değil.

Kurt Angle: Elden bir şey gelmez, Lesnar'dan kemeri alıyorum..

Paul Heyman: Dur orda dur dur dur. Bence sen ve bütün WWE alemi olayı yanlış anladınız. Sizi suçlamıyorum.Bakış açınız kabul edilebilir. Sen, seyirciler ve evindeki herkes Brock Lesnar'ın Universal Şampiyonu olmasının umrunda olmadığını düşünüyor. Zannediyorsunuz ki Brock'un asıl amacı yeniden UFC Şampiyonu olabilmek. Ama sizi temin ederim ki hiçbir şey, size yemin ederim ki gerçek bu değil. Brock Lesnar, WWE'de olmaya bayılıyor. Brock Lesnar, Universal Ağırsiklet kemerini taşımaya bayılıyor.

Kurt Angle: O zaman ne halt yemeye şovlara çıkmıyor?

Paul Heyman: Brock Lesnar'ın yapmak istediği şey... bütün WWE alemini temsil etmek ve belinde Universal Kemeri varken UFC kemerine meydan okumak. İki ünvanı birden taşıyarak yeniden WWE'yi UFC kemeriyle temsil etmek yegane isteği. Tıpkı senin, Kurt Angle'ın gençlik zamanında bütün WWE kemerlerini olimpiyat altının boynundayken temsil etmesi gibi.

Kurt Angle: Bu işi basit tutacağım. Brock Lesnar kemerini Summerslam'de koruyacak, yoksa kemeri ondan alırım.

Paul Heyman: Brock Lesnar, Universal kemerini Summerslam'de koruyacak. Müvekkilim Brock Lesnar yerine konuşacak olursam... her birinizi tebrik ediyorum. WWE Evreni'nin üyelerinin sesi duyuldu. Hepiniz toplu veya tüzel olarak 'daha fazla Brock Lesnar istiyoruz!' dediniz. Daha fazla Brock Lesnar izlemek istiyorsunuz. Eğer sizin elinizde olsaydı WWE Network sürekli Brock Lesnar yayınlardı. İşte bu yüzden sesinizin duyulmasını sağlayan bu değerli genel menajeri kutluyorum. Artık resmi. Müvekkilim Brock Lesnar, Universal Şampiyonluğunu Summerslam'de koruyacak. Kurt Angle'ın artık karar vermesi gereken tek şey Summerslam'de kim Brock Lesnar tarafından yenilecek, parçalara ayrılacak ve feth edilecek?

Bobby Lashley: WWE'ye geldiğimde aklımda iki hedef vardı. İlkini Roman Reigns'i Extreme Rules'da yenerek gerçekleştirdim. Şimdi sıra diğer hedefe geldi. O da Brock Lesnar'ı yenip Universal kemerini kazanmak.

Drew McIntyre: Neden WWE'ye geri geldim zannediyorsunuz? Kadronun sayısı artsın diye mi geldim sanıyorsunuz? Dolph Ziggler'ın köşesinde olmak için mi döndüm sanıyorsunuz? İlk hedefim olan şey, Dolph Zigglar'da kemerin kalmasını sağlamaktı. Bence ikinci hedefimin zamanı geldi. Universal Şampiyonluğu!

Seth Rollins: Kurt, eğer Brock Lesnar için bir rakip arıyorsan ben burdayım.

Elias: Bu gece buradaki herkese bir sorum var. Kim Elias ile yürümek ister? Hiçbir şey kulağa 'Universal Şampiyonu' Elias kadar güzel gelmez. Bu destanı Summerslam'e taşıyıp Elias'ı Brock Lesnar'ın karşısına koymak yakışır.

Finn Bálor: Sana bir sorum var. Tarihin ilk Universal Şampiyonu kimdi? O yüzden bence en mantıklısı Finn Balor vs Brock Lesnar maçı olur.

Roman Reigns: Bir şey demiyorum. Tek istediğim bu gece birisiyle dövüşmek.

Kurt Angle: İki tane üçlü maç yapacağız. Bu maçların kazananları önümüzdeki hafta karşılaşacak. Kazanan Summerslam'de Brock Lesnar ile Universal kemeri maçına çıkacak. İlk üçlü maç şunlar arasında olacak; Elias,Seth Rollins ve Bobby Lashley. Ayrıca... şimdi olacak.
imza

Možemo ostati ovdje
i izvući sranje iz nas ili možemo se boriti svojim putem
natrag u svjetlo,
Možemo izići iz pakla..
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil