GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-05-2019, 17:02   #1
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 341
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart Çeviri | Shield Tutuklanıyor

RAW şovuna ait segment çevirisidir.
Baron Corbin: Polis memurlarına saldırdığınız için tutuklanmak istemezsiniz, üçünüz cezaevine uzun süreliğine gidersiniz. Ben burada, RAW'da rekabette bulunmanızı istiyorum, yolunuza çıkan herkesi yok etmenizi değil. Eğer birazcık sebebini dinlerseniz, bu polis memurları sizi tutuklamak için meyilli olmayacak. Fakat Shield derhal binayı boşaltmalı. Aksi takdirde Roman, Seth... ikiniz ceza olarak kemerlerinizi kaybedeceksiniz ve üçünüz cezaevine uzun süreliğine gideceksiniz.

(Baron Corbin, Rollins ve Seth ile karşılaşıyor.)

Baron Corbin: Beyler ne yapıyorsunuz?Demek istediğim bu durumda ne olacak? Bunu o kalın kafanıza sokun. Tutuklanmak mı istiyorsunuz? Bakın, eğer The Shield binayı terk etmezse ne olacağını söyledim.

Seth Rollins: Shield? Onlar gitti dostum. Eğer bu adamları düşündüğüm kadar iyi tanıyorsam, muhtemelen bir barda bir yerlerde sarhoş olmuşlardır. Sadece Dean Ambrose ve Seth Rollins burada. Sadece ikimiz, bu Shield değil.

Baron Corbin: Ne demek istediğimi biliyordunuz. Bu bariz olarak otoriteme yapılmış bir saygısızlık. Sizi tekrar tutuklayacağım.

Seth Rollins: Ne yani geçen hafta tutukladığın gibi mi?

Baron Corbin: Hayır, geçen hafta cezaevine gitmeniz için önlem almaya çalışıyordum.

Seth Rollins: 25 yıldır pazartesi gecesi RAW'unda insanlar gelir, olay çıkarır ve kavga etmeye başlar. En sonunda Shield geçen hafta tutuklanıyor mu? Komik olan şey ne biliyor musun?Braun, Dolph, Drew tutuklanmadı. Biz tam vaktinde ortaya çıkıyoruz, sonra bana en çok seni hatırlatan bir grup ahmak tarafından saldırıya uğruyoruz.

Baron Corbin: Seth, lafı nereye getirmek istediğini bilmiyorum.

Seth Rollins: Bak, demek istediğim tehditlerin geçen haftadaki suçlamaların gibi yapmacık mı? Ama neyin yapmacık bir suçlama olmadığını biliyor musun? İyi bir polis raporu vermek.

Baron Corbin: Sen hukuk uzmanı felan mısın? Bu saçma.

Seth Rollins: Aslında sana katılmayan birini getirdim. İşte buranın, Orleans, Parish'in kasaba polis şefi. O tutuklanman için bir emir çıkarmaya hazır.

Baron Corbin: Bak ne diyeceğim, defolun gidin. Bu saçma, kanıtınız yok.

Seth Rollins: Pekala, biliyor musun ben böyle gitmek istemedim ama... senindir şerif.

Şerif: Konuşmama hakkına sahipsiniz, söyleyebileceğiniz her şey size karşı bir şekilde kullanılacaktır. Avukat tutma hakkınız var, eğer bulamazsanız...

Baron Corbin: Bekle! Bak Seth, bunu özel olarak konuşabilir miyiz?

Seth Rollins: Peki.

(Kameralar kapanıyor ve The Show konuşuyor.)

Dolph Ziggler: Orada ne oldu?Neden The Shield bu binaya geri döndü?Bu bizim konuştuğumuz gibi değil. Shield meselesini hallediyor musun yoksa ne var?

Baron Corbin: Tam olarak değil. Bakın, Louisiana, napolyon kanunu adıyla çalışır. Pekala, o kanun karıştı.Ancak haberlerim var.Drew ve Dolph... bu pazar, sizler RAW Takım Şampiyonluğunuzu Seth Rollins ve Dean Ambrose'a karşı koruyacaksınız.

Drew McIntyre: Bize saldıkları için mi? Bunu neden yaparsın diye bize adam akıllı bir sebebini ver.

Baron Corbin: Bakın, bir tane gerçekten iyi sebebim var. Bunun yanında, bu benim temsili Genel Müdür olarak ilk PPV'im olacak, Stephanie McMahon da bunun olağanüstü olmasını istiyor. Böylece takım maçınız epik beyler. Braun, senin için ise Stephanie Hell In A Cell'in içinde Evrensel Şampiyonluğunu almanı istiyor.

Braun Strowman: Şu an "Big Dog" için gidiyorum.

(Braun arka alanda Reigns'i arıyor ve Charly Caruso ile karşılaşıyor.)

Braun Strowman: Roman Reigns nerede? Adamlarını burada, arka alanda takılırken gördüm, demek oluyor ki o da burada bir yerde.

Charly Caruso: Eğer ringe gidersen belki o seni bulacaktır.

Braun Strowman: Haklısın, bunu yapacağım. Evrensel Şampiyonu korkaktan başka bir şey değil. Ama maalesef Roman için kafeste saklanacak bir yer yok. Bu sadece bir adamın canavara karşı kafeste kilitlenmiş olması ve adamları Dean & Seth, ona yardım edemez. Ne de özel konuk hakem Mick Foley edemez. Eğer Mick Foley karşıma çıkarsa, 20 yıl önce onu kafesin dışına atmış olan Undertaker tarafından tuttuğu sakatlıklar, ona yaptığım işe göre kâğıt kesilmiş gibi görünecek. Hell In A Cell'de Roman'ın Evrensel Şampiyonluğunu alıp, cehenneme gönderiyorum ve o geri gelmiyor.
imza

Možemo ostati ovdje
i izvući sranje iz nas ili možemo se boriti svojim putem
natrag u svjetlo,
Možemo izići iz pakla..
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil