GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-10-2019, 23:21   #1
#AllElite
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 166
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 134533
Rep Derecesi: Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deathmatch Classic Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 134533

Standart Moxley'den Açıklamalar

Jon Moxley New York Comic-Con'da bazı açıklamalarda bulunmuş

Kimse Tarafından Yönetilmemesi Hakkında: WWE'den ayrıldığımdan beri kimse tarafından yönlendirilmedim. Genelde ''Ne istersen yap'' dendi. Mesela Janela ile Fyter Fest'te olan maçımızda; ''E iyiymiş, biraz manyak şeyler yaparız'' diye düşündüm. Maç kartının ortasında bir yerde oluruz sanmıştım sonra baktım ki Main Event'teyiz.

WWE'deki Promolarında Yalan Söylemesi Hakkında: Bunu yıllarca yaptım. ''Hell in a Cell'de kafanı parçalayacağım.'' gibi şeyler söylemek zorundaydım, ama hayır hiç bir şey parçalamayacaktım, maçta kan olmayacağını biliyordum. Hayranlara yalan söylüyordum, onlara gerçekleşmeyecek şiddeti satıyordum.

AEW'da Yazarlara ve Yapımcılara İhtiyaç Olmaması Hakkında: Bizim yazarlara ya da yapımcı gibi şeylere ihtiyacımız yok. Biz ne yaptığımızı biliyoruz. Bendeniz, Jericho, Kenny, Cody, Bucks, PAC, Spears gibi isimlere sahipsiniz. Hepimiz en üst seviyeyiz. Eğer şimdi WWE'de olmak istesem olabilirdim, hepimiz olabilirdik. İyi de para kaldırırdık. Ama onun yerine bunu yapmayı tercih ettik.

Fyter Fest'teki Maçında Özgürlük Verilmesi Hakkında: Bana ne istersem yapmam söylendi, ben de ''Raptiyelere ve dikenli tellere ihtiyacımız var hepsi bu, PG-13 sonuçta deathmatch değil.'' dedim. Tony'de ''Peki Olur'' dedi. Yanan tuğlalar, Canavar arabalar, Füze hatta hemen hemen her şeyi (Testere hariç) istesem muhtemelen vereceklerdi.

AEW Hakkında Düşünceleri: Şu ana kadar her şey harika. Gerçek olamayacak kadar güzel. Her şey çok basit, alınmayın ama dünyadaki en elit güreşçi topluluğuna sahibiz. Tüm emektar güreşçilerimizin prime dönmelerinde büyük fan kitleleri vardı. Onlar fan kitlelerinin ne istediğini anlıyordu. Biz neyin iyi neyin kötü olduğunu biliyoruz.

imza
this is what you call a ''paradigm shift''
Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2019, 00:13   #2
RIHO Two Belts
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Trabzon
Konular: 376
Favori Güreşçisi: Riho
Rep Puanı: 84701
Rep Derecesi: OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OhMyMind OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84701

Konuş Kral.
imza

OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2019, 01:00   #3
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 247
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 95591
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 95591

Mox'un AEW'den biz diye bahsetmesi güzel bir şey. Şirketin tutup tutmayacağını, beklentileri karşılayıp karşılamayacağını umursayacağını pek sanmıyordum. Gördüğüm kadarıyla aktif güreşen yönetici kadrosunun bakış açısını benimsemiş. Buraya gerçekten evi gözüyle bakıyor. Çünkü senaristler yok ve her şey zaten ringe çıkıp güreşenlerin elinde. Hayır, bunu yapmayacaksınız diyen bir patronları yok. Fakat, ileride yaşanabilecek iki problem var. Biri, egoların, mantığın önüne geçmesi. "Ben, ben" diyen bir Cody ihtimali yüksek. Diğeri ise işlerin yolunda gidip AEW markasının gelişmesiyle yaşanabilecek kurumsallaşma zihniyeti. Şu anda herkes kabul eder ki şirketin senaryolarına bakkal hesabı karar veriliyor. Umarım egolar çarpışmaz ve AEW yükselişe geçerse WWE yönetimini örnek almaz. Başladığı zihniyette giden çok az şirket var zira. Paranın, gücün ve rehavetin kucağında kaybedebiliyorlar rotalarını.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2019, 01:33   #4
#WeAreNXT
King Of Beards - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Plovdiv, Bulgaristan
Konular: 3224
Favori Güreşçisi: Austin Theory
Rep Puanı: 267960
Rep Derecesi: King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Of Beards - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Of Beards King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 267960

Ben ilerleyen yıllarda yeniden WWE'ye döneceğini düşünüyorum kendisinin.
imza

#jöntürkler

King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2019, 05:47   #5
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 680
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
Rep Puanı: 215614
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Darklord1905 Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 215614

Sana çöp diyenler utansın kralım.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil