GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-04-2019, 20:07   #6031
Kayıtlı Kullanıcı
The Small Dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 150
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 8413
Rep Derecesi: The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.

Guilherme denen herifin sarısı varken çok net faule, verdiği faule ikinci sarıyı çıkarmayan hakem, sınırdaki futbolcumuza faul dahi yapmadığı pozisyonda sarı çıkardı.
Tebrik ediyorim.
imza
The Small Dog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2019, 23:22   #6032
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 27
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5296
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.

Serkeşkral bizi nasıl bağladın kendine be???? Sen bal olsaymışsın.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki
bütün pencereleri aç sonra ne yapıyorsan yap geçer."
"Emin misin?" diye sordum
"Eminim." dedi
"Bana bak" dedim
"Ben kendimi 8-9 senedir iyi
hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?"
"Bilmiyorum" dedi
"Ben hep böyle yapıyorum,
sıkıntılı insanlara da bunu tavsiye ediyorum."
Teşekkür ettim
ve yanından ayrıldım.

PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2019, 16:57   #6033
石井智宏
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5855
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 168838
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

1 puan aldılar ama olsun...
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
24 × Onur Kürsüsü
1 x Slammy Awards: En Aktif

"For months, Ronnie and Ric's Daughter went hoarse talking about how their resumes were too strong for me. It was 'UFC this and longest reigning that,' but at WrestleMania, when all was said and done, this woman who walked in with nothing, left with everything.
"

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2019, 17:04   #6034
Kayıtlı Kullanıcı
The Small Dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 150
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 8413
Rep Derecesi: The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.

Hedef 22.
Hedef 5.yıldız.
5 hafta var 5 galibiyet alalım gelsin kupa
imza
The Small Dog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2019, 15:51   #6035
Beast Slayer
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tunceligrad
Konular: 4162
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 295631
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Başaracağız.
imza

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 30 Aralık 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 3 Şubat 2019
13x Onur Kürsüsü
13x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği 3.
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Bilgi Yarışması 2.
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.
3x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En Çalışkan - En Paylaşımcı - En İyi Geri Dönüş Yapan Üye)
Renkli Ay Birincisi
Süper Ocak Birincisi

GWA RPG: Nick Jackson
1x Hardcore Champion

Güreş Türkiye Twitter Sayfası

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil