GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-10-2018, 08:46   #691
pirate princess
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 369
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 41705
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Main Event müthiş olmuş. Gargano'nun kazanmasını isterdim ama olmamış maalesef ki. Ekibin eline sağlık. Güzel şov olmuş.
imza

#wearevenom

Finn Balor
Ember Moon
Drew McIntyre
AJ Styles
Johnny Gargano
Kairi Sane
Velveteen Dream
Asuka
The Usos
Karl Anderson & Luke Gallows
Becky Lynch

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x1 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
King Balor isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2018, 13:34   #692
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 163
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 17763
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.

Main Event maçı şahane geçmiş. Elinize sağlık.
imza

RPG

Eski RPG: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2018, 16:36   #693
five feet of fury
Poyiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gainesville, Georgia
Konular: 138
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 30421
Rep Derecesi: Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Poyiss Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Türk Telekom sağ olsun, modem rip olduğu için şovu takip edemedim. Açılış güzel olmuş. Yeni kemerin ismini beğendim. Sahibinin Battle Royal ile belirlenecek olması heyecan verici. Mark Haskins çok iyi bir galibiyet almış. Şirkette önemli bir role sahip olacaktır kendisi. Diğer maçta Kenny Omega galip ayrılmayı başarmış. Gönül Alexa'nın kazanmasını isterdi ama sonuç yine de iyi olmuş. Ciampa kendi şansını yaratıp maçı kazanmayı başarmış. Tebrik ediyorum kendisini. Main Event'te muazzam bir maç olmuş. Bu maçtan da Rollins galip ayrılmayı başarmış. Hemen ardindan Omega güzel bir mesaj vermiş. Genel olarak şov güzel olmuş. Ekibin emeğine sağlık.
imza

GWA RPG: AJ Styles

First Champion of GWA
First Ever GWA Oceans Champion

GTW RPG:Braun Strowman

1 Time DoR Television Champion
1 Time DoR Heavyweight Champion
2 Time Hardcore Champion
Slammy Awards 2017 - Breakout Star of the Year
2 Time GTW Champion
Hall of Famer
Poyiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2018, 16:38   #694
ajlee
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 694
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 67924
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Şovda görüneceğimi düşünerek promoyu ertelemiştim keşke ertelemeseymişim.

Turnuva nihayet bitti ve yeni bir kemer açıklandı -İSMİ ÇOK GÜZEL- artık şovlar gerçek anlamda başlayacak. Sabırsızlanıyorum. Bu seferki tur atlayan isimlerin hiçbirini beklemiyordum özellikle Ciampa hamlesi çok şaşırttı ve Rollins'in tur atlamasına sevindim. Omega ile çekişmeleri güzel olacak. Rhodes'ın karakteri okurken illet ediyor beni, kadın düşmanı karakteri fazla uzamadan yön değiştirse iyi olur. Asuka'nın bookingi Erem yapıyorsa fenaaaa bir 500 küsür günlük reign gelecek gibi baya iyi yer alıyor şovlarda.

Alexa'nın çöp torbalarını yenememesi üzdü.
imza

rpg: sasha banks
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2018, 16:39   #695
hoopstr
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 8
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 3687
Rep Derecesi: Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.Vileanger IC kemerini kazandın.

Dün pek müsait olamadım da şimdi yeni bitirdim şovu okumayı.

Öncelikle Ciampa olayı çok keyifli akmış. Turu çıkması da pasta üstüne çilek olmuş kendi adına. Şovda genel itibariyle güzel bir tempoda ilerlemiş. Büyük komplo teorim HHH ve Steph muhabbetinden ilerleyen zamanlarda ortalık karışacak bence kendi dedi şimdi Cody'le olan muhabbet. Kesinlikle oradan bir storyline bekliyorum.
imza

GWA RPG: Samoa Joe

Twitter | Facebook

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2018, 17:14   #696
Fatih Sultan Terim
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Seyfo'nun Kahvehanesi
Konular: 274
Favori Güreşçisi: Ronaldo Shaqiri
Rep Puanı: 25873
Rep Derecesi: 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Forumdan bayağı uzak kaldığımdan şov aklımdan çıkmış, elinize sağlık.
imza

619Rey619 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2018, 19:01   #697
2018-2019 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 737
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 87038
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı collarbone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şovda görüneceğimi düşünerek promoyu ertelemiştim keşke ertelemeseymişim.

Turnuva nihayet bitti ve yeni bir kemer açıklandı -İSMİ ÇOK GÜZEL- artık şovlar gerçek anlamda başlayacak. Sabırsızlanıyorum. Bu seferki tur atlayan isimlerin hiçbirini beklemiyordum özellikle Ciampa hamlesi çok şaşırttı ve Rollins'in tur atlamasına sevindim. Omega ile çekişmeleri güzel olacak. Rhodes'ın karakteri okurken illet ediyor beni, kadın düşmanı karakteri fazla uzamadan yön değiştirse iyi olur. Asuka'nın bookingi Erem yapıyorsa fenaaaa bir 500 küsür günlük reign gelecek gibi baya iyi yer alıyor şovlarda.

Alexa'nın çöp torbalarını yenememesi üzdü.
Omega denen laleye o konuda ben de biraz kırgınım.

Okul zamanı haftaiçi olmasına rağmen şovlara olan ilgi çok güzel. Böyle devam eder umarım. Artık biz de hedefimizi koyarız. Ana kemer kim napsın zaten.
imza

Hall Of Saviors... GTW'nun Silicileri...

RPG: Alexa "BigPunch" Bliss

Her türlü profesyonel güreş geyiği için;
http://www.twitter.com/kumpirpw

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2018, 19:08   #698
Hustle Loyalty Respect
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 56
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 7456
Rep Derecesi: Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.Cengiz Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oceans Şampiyonluğu fikri hoşuma gitti. Kemerler birbir belirlenmeye başlıyor. Balor'un burada da ilk Universal Şampiyonluğu muhabbeti yapması. Haskins'i tebrik ederim. Scrull'u pardon Scurll'ü destekliyordum ama bu sonuç da sevindirdi. Cody & TYB üçlüsüne bu gimmick gitmiş. Omega'ya tebrikler. Uuuu Hunter had bildirmiş. Flip Gordon sen The Elite ekibi tarafından çöpe atılmış (ciddi ciddi atıldı) bir adamsın boş yapma yenildin haddini bil. Ciampa lakabının hakkını veriyor. Bu olay hoşuma gitti. ME ise epey hoş. Rollins'i hep Aschentef olarak hatırladığım için o kazandı falan sandım. Omega vs Rollins ise izletir.
Kim takar The Elite ekibini Elias Bey.
imza

Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil