GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-07-2019, 11:30   #191
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3844
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 297521
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

14.6.19

-Kuzeyin evlatları nihayet ECW neferleri karşısında bir maç kazanmayı başardı. Buna çok sevindim. Sabu'nun kankası dayak yerken ilgilenmeyip hala papiçulo peşinde olması. Gerçekten muazzam adam. North'un maçın hemen ardından Moose'a yaptığı şekil de güzeldi. Bir trioya dönüşmeden erkenden dağılmalarına sevindim.
-James Mitchell sektörün en underrated menajeri olabilir. Kendisini ECW'da, TNA'in ilk şovlarında, Abyss ile veya bugün kadınların arasında dahi izlemek büyük keyif. Kendisine konuşması için zaman ayrılmasından dolayı çok memnun kaldım. Promo güzeldi tabi. Havok'un maçları Undertaker gibi Chokeslam + Tombstone ikilisiyle bitirmesi ağır tatsızlık ama.
-Raj Singh vs. Cody Deaner maçını sona sardım direk. Şirketin Hindistan'daki anlaşması var olduğu sürece illa ki buraya yönelik birileri kullanılmaya devam edecek. DHS'in kazanmaları hep bu yüzden. Ondan önce de Shera yardırıyordu lowest of the low feudlarda. Deanerların bu kurtlar sofrasından çıkacağına inanıyorum ama.
-Callihan vs. Blanchard senaryosu benim için tat kaçırıcı bir olay olmaya devam ediyor. En sevdiğim ikiliyi birbirine sokup tatsızlık yarattığı için bookingde emeği geçen herkese boydan giriyorum.
-Madison Rayne'ın her şov anlamsızca 10-15 dklık maçlara çıkması ve kazanması??? Madison yerine başkası olsa kudururdum ama Madison'ın hastası olduğum için memnuniyetle izliyorum. Fakat bu galibiyetler onu bir yere götürmeli artık. Maç güzeldi bu arada. Madison da underrated bir isim.

-The Sandman'i 2019 Impact'inde maça çıkarken göreceğim aklıma bile gelmezdi. Baba gene ışın kılıcı gibi sallıyordu singapore cane'i. Seni çok seviyorum kralım. Fakat Kross tarafından 1.5 dakikada yalan edildi. Yine de hoş bir seda oldu benim için.
-Bu maçın ardından gelen 2 segment de hayvan gibi iyi ve komikti. Smokeshow'un ilk defa hakkı verildi ve Scarlett'ın giderayak şahane performans göstermesi üzmekten başka bir işe yaramıyor maalesef. John E. Bravo'nun ismindeki E'nin Erotic olduğunu iddia ettiği ve Laredo Kid'in dayak yiyen kerataların cüzdanını çaldığı kısımlara hazırlıksız yakalandım.
-Michael Elgin, sana sayfalarca şiir yazsam; mısralara döksem aşkımı; gene de seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya yetmez. Sen güneş gibi doğdun bu şirkete ya. Bu ne güzel performans bu ne alfa bir karakter. 2012'de hem TNA hem ROH izleyen bu çocuğun ıslak hayallerinin gerçekleşmesini 7 yıl beklemesine değmiş resmen. Yine yargıladı herkesi. Johnny Impact kardeşim bu şov feci tarzdı. Saçları boyatmış. Willie Mack ise şirketteki ilk kötü performansını sergiledi maalesef ring içinde.
imza

you either die a hero or live long enough to see yourself become the villain.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2019, 13:51   #192
franchise

Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

21.6.19 (Az kaldı güncele geliyoruz.)

-Jake Crist vs. Tessa Blanchard... Ne gerek vardı bu senaryoya, ne gerek vardı Tessa'nın buralarda takılmasına, Jake'in tokatlanmasına. Allahım cringe.
-Edwards ve Callihan'ın yaşadığı her interakşın'da liseli bir kız gibi kıkırdıyorum mutluluktan. Fulton vs. Edwards maçı sayesinde bir araya geldiler. Kross'un yaptığı waterboarding şerefsizliğin ayrı bir seviyesiydi artık. Maçta çok bir şey yoktu ama olaylar genel olarak güzeldi. Fulton da galibiyetler almaya devam ediyor. Ama lütfen finisherını değiştir bro yapana kadar canın çıkıyor.
-Moose vs. Dreamer'ı doğru dürüst izlemedim bile. 2019'dayız Dreamer artık sal bizi canım babam arka alanda kal sadece lütfen.
-Su Yung ne kadar iyi bir karakterse o kadar kötü bir güreşçi. Beğenmiyorum maçlarını. Taya maçı da kötü geçiyorken Havok kurtardı bizi. James Mitchell üstadın ayarladığı dörtlü Monster's Ball maçı çok güzeldi. Fakat Rosemary'nin ezeli rakibi ve #1 heel kadın güreşçi konumundaki Taya ile kemer fırsatı için işbirliğine yanaşması gereksiz bir olaydı. Neyse ki herkes maça duyruldu da gerek kalmadı buna.
-Evlaaaaaaaaad. TJP geri döndü! Aylardır momentum kasılan Austin'i 2 dakikada yalan etmesinden memnun kalmadım, umarım bunu bir feuda dönüştürürler. Hem X-Division için yan bir feud izleriz hem de Ticöypi için güzel bir giriş olur.
-Edwards gene delirdi, gene çıldırdı. Bu adamı çıldırırken çok seviyorum. Çıldırmazken de seviyorum. Ancak olaydaki tek saçma nokta Homecoming'de Edwards ile birlikte çıldıran, She's Hardcore tezahüratları alan Alisha'nın gene normale dönüp Edwards'ı durdurmaya çalışması. Keşke o da kendi çapında bir karakter değişimi yaşamış olsaydı. Büyük hata.
-Swann vs. Elgin vs. Johnny maçı çok keyifliydi yine. Üçü + Mack'e aşığım şu son zamanlarda. Swann'ın kazanmasına sevindim. Elgin'in ihtiyacı yoktu bu zafere. Johnny'nin de aynı şekilde. Cage'in geri dönüşü çok havalıydı. Uzun zamandır bekliyorduk, neyse ki daha büyük bir sakatlık yaşamadı. Elgin'e Powerbomb ile anlamlı bir cevap verdi ama Makine kırılacak ne yaparsa yapsın. Elginciyiz.
imza

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2019, 22:47   #193
franchise

28 Haziran şovu şirketin Slammiversary yolundaki en keyifli şovuydu. Hem ring aksiyonu hem olaylar bakımından (Kross-Edwards kilise segmenti, Callihan'ın Tessa'ya beyzbol sopasıyla girmesi, Monster's Ball dörtlüsü arasındaki taşlı sopalı kavga, 6-Man tag maçı, main event vs.) güzel işler vardı. Cage ile Elgin son yılların en güzel ana kemer feudunu izletiyor bize. Umarım maçları da bu derece güzel geçer. Cage'in sallantıdaki performansını da tepeye çekti Elgin. HW kemeri geçen yıl üvey evlat muamelesi görüyordu şirkette ancak bu yıl çevresinde çok baba mevzular dönüyor.
imza

Alt 03-07-2019, 22:51   #194
Keanu "Jesus" Reeves
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 554
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 32656
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 32656

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
21.6.19 (Az kaldı güncele geliyoruz.)
-Evlaaaaaaaaad. TJP geri döndü! Aylardır momentum kasılan Austin'i 2 dakikada yalan etmesinden memnun kalmadım, umarım bunu bir feuda dönüştürürler. Hem X-Division için yan bir feud izleriz hem de Ticöypi için güzel bir giriş olur.
Ace Austin'i böyle tak diye harcamasalarmış keşke ya. Ben çok ümitliyim bu çocuktan.
imza

RPG: Ace Austin

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2019, 13:13   #195
franchise

A Night You Can't Mist

-Rascalz vs. oVe (***1/4) - Güzel açılış, Rascalz'ın kazanmasına sevinmekle beraber Jake ile Fulton'ın yaptığı Press Slam + Crist Cutter spotu çok kaliteliydi.

-Arka alan ropörtajlarını Jimmy Jacobs'un yapması???? Abi ne alaka şimdi bu adamı güreşçi yap, menajer yap, booker yap, producer yap ama bu neydi? Aklıma TNA arka alan ropörtajlarını "The Franchise" Shane Douglas'ın yaptığı dönem geldi.

-Luchasaurus vs. Moose (**1/2) - Bu Luchasaurus ne kadar yıkık bir güreşçiymiş ya sadece 350 tane tekme atması bütün maç boyunca? Moose baba gene elinden geleni yaptı maçı adam etmek için ama bu kadar olabildi. Neyse ki kazandı da AEW'cilere karşı win aldı.

-Little Guido vs. Clayton Gainz maçını izlemedim fazla ama Guido'nun hala 2000 yılındaki gibi görünmesi. Gerçekten ECW güreşçilerine pek nasip olmayan bir durum bu. Stevie Richards ile birlikte bu konuda tek olabilirler. Kralı özlemiştik, kendisinden bir Unprettier görmek hoş bir sada oldu.

-Grace vs. Taya'nın da tırt kimyasından ötürü bu maçlarını izlemeye gerek duymadım. John E. Bravo'nun Jordynne'in kafasına sandalye geçirmesi beklenmedik oldu benim için. ECW Arena'da Bill Alfonso esintileri yarattı kral. O yolda ilerlemeye devam ediyor.

-Willie Mack vs. Teddy Hart vs. Rich Swann (***3/4) - Keyifli maçtı gerçekten. Teddy Hart'ı ve kedilerini görmek bana büyük huzur veriyor. Keşke kendisi rosterın tam zamanlı bir elemanı olsa. Maçı taşıyan isim de o oldu bana kalırsa. Sondaki Doomsday Destroyer akılları aldı.

-Edwards vs. Callihan (***3/4) - Bu ikilinin yanyana olduğu her şeyi bayılarak izliyorum. Gene neredeyse görmeyi beklemediğimiz her şeyi barındıran bir maç oldu. Maçta her türlü enteresanlık ve you sick fuck'lık vardı. Ancak favorim Callihan'ın seyirciden aldığı NXT kemerine yaptıklarıydı. Sandman baba ve Fulton'ın karışmasında da sorun yok ama maçın Roll-Up ile bitmesi kötüydü bir tek.

-Joey vs. Gunn maçının iptal olması üzdü ama D'Lo Brown ile yaşadıkları ufak segment de eğlenceliydi. Yine de bu kadar Joey Ryan yeter bize daha fazlasına gerek yok eyv.

-Dreamer'ın arka alan promoları >>>>>>>> kusursuz bir seviyede yapıyor bunu 90'lardan beri. "Bunca yıldan sonra bana başıma gelmemiş neyi yaşatabilirsiniz ki?" demesi, aşırı haklı.

-Dreamer & Muta vs. Elgin & Johnny (**3/4) - Taya'nın seyirciyle yaşadığı sıkıntı maça büyük darbe vurdu, gene biraz da olsa toparladılar. Elgin ve Johnny gibi şirketin 2 yangın adamının yenilmesi kötü oldu ama şovun ismi bile spoilerdı zaten. Muta yıllar geçse de hala izlenebilir bir adam bence. Efsaneliğin hakkını veriyor. 5 yıldır falan IW çatısı altında görmüyorduk onu. Maçın sonlarını beğendim özellikle.

İdare eder bir şovdu. Mutlaka izlenmesini önerebileceğim bir şov değil ama üçlü House of Hardcore TV kemeri maçı ve Edwards vs. Callihan geceyi kurtaran öğeler oldu. 10 üzerinden 6.5 çalışır.
imza

Alt 07-07-2019, 13:12   #196
franchise

Bash at the Brewery

-Gördüğüm en çirkin IW şovlarından biriydi. Şovun ismini duyunca gerçekten fabrikada yapacaklarını düşünmemiştim. Ses problemleri gene hat safhadaydı. Bro alın beni virtual dj'de fiçu fiçu falan yapabiliyorum.
-İlk 2 maçın sadece sonuna baktım. Hem Rascalz hem Bahh'ın kazanması olağan şeylerdi zaten.
-Cage/Moose/Elgin segmentinde Elgin'in tam 49 dakika boyunca Cage'i dövmeye çalışması kötüydü. Yine de Cage'i maçtan çekip Slammiversary'e gizem kasmaya devam etmeleri ve bunu yaparken Elgin-Moose arasında sürtüşme yaratmaları fena işler değildi.
-Grace vs. Havok maçının kısa sürede tag team maçına dönmesi ve gene berbat bir Yung vs. Rosemary izlemeyecek olmamıza sevindim. Havok bitmiş, Rosemary bitmiş, ikisi de 200 kilo olmuşlar ve katiyen güreşemeyecek hale gelmişler. Su Yung desen zaten bitik. Grace kendi çapında bir şeyler yapmaya çalıştı garibim ama olmadı. ** çalışır.
-Tessa, Swann & Mack vs. oVe (***) - Intergender esprisi çok kasıldığı için rahatsız olarak izledim maçı ancak Tessa harika bir güreşçi olduğu için ring içine hiçbir sıkıntı yansımadı. Orta halli bir maçtı. Doğal olarak Slammiversary öncesi güreşçiler kendilerini fiziken aşırı zorlamadıkları için anca bu kadar olurdu.
-Elgin vs. Moose vs. Edwards (***1/2) - Gecenin en iyi maçıydı zaten. Sadece bitiş tırttı. Hakemin diskalifiye olmayan maçta Edwards'ın sopasına bu kadar takılması ve Low Blow yemiş Elgin'in bir anda dirilmesi saçmaydı. Demirden toschakların mı var be kral. Aslında mantıklı geldi şimdi.
-North vs. LAX (***) - LAX giderse bile kemerleri Rascalz'a verip gider diye avunuyordum ama North bir anda aradan fırladı. Maç duyrulduğundan beridir bekliyordum değişimi ama. North gibi şovlarda bu kadar aktif rol oynayan bir takımın Slammiversary'i boş geçmesi mantıksız olurdu. Maç idare ederdi. Slammiversary'deki maçı daha da güzelleştirecektir kuzeyin evlatları.
-Callihan vs. RVD maçını hem sonucu hem 2019'da RVD'yi görmek istemeyecek kadar göz sağlığımı sevdiğim için atlayarak izledim. Callihan bunu kaybetti, Deep Impact'te adı sanı bilinmeyen biriyle berabere kaldı, Slammiversary'de de Tessa'ya yenilecek. Texas Trifecta'da şirket en iyi güreşçisini öldürüyor resmen. Facia.

Büyük umutlarla beklediğim ve yılın en neşe dolu olduğum zamanı Slammiversary gecesinden önce böyle saçma bir şovla moralleri bozduk. Neyse geleneğe uygun bir Slammiversary gönlümü alır.
imza

Alt 08-07-2019, 05:23   #197
franchise

Slammiversary

Trey vs. Mack vs. TJP vs. Jake Crist: ***1/4

Tag Team Championship: ***

First Blood Match: ***1/2

Moose vs. RVD: **1/2

Monster's Ball: ****

X-Division Championship: ****

World Heavyweight Championship: ****1/2

Callihan vs. Blanchard: ***3/4
imza

Alt 09-07-2019, 11:43   #198
ŞAMDANLARIII
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1381
Favori Güreşçisi: Maxwell Jacob Friedman
Rep Puanı: 151718
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Rising Generation The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 151718

Slammiversary'ye özet olarak göz attım. Üzerine birkaç şey yazmak istedim, buradan yazayım bari.

* Mack şirkete iyi bir giriş yaptı. Eğer X Division eski standartlara dönebilirse kemer adayı olup bir süre burayı taşıyabilir. Rascalz, Jake Christ, TJP, Swann gibi değerli isimler var burada.

* LAX devri bittikten sonra açıkçası ne olacak bilemiyorum takımlar için. The North'un kemeri alması beklenmedik bir olaydı. Şirket takımlar divizyonunu toparlayabilecek mi çok büyük bir merak konusu.

* Edwards'ın psikopat halleri yeşil donlu iyi güreşen adam halinden kat be kat iyi, şovda da çok iyiydi. Umarım bu haliyle yakın zamanda kemer görür.

* RVD'nin maçı kazanmasını şirketin geleceğini düşünen insanlar pek istemezdi sanırım. Moose'un kazanması iyi, ama buralarda takılmamalı, takılırsa arkasına bakmadan kaçar o da.

* Bu kadınlar maçı sanki biraz Taya'nın karakterine katkı sağlayan bir maç oldu. İyi çaldı maçı. Onun dışında buraların da toparlanması lazım diye düşünüyorum. Su Yung cidden sıkıyor. Rosemary kilo ver.

* Ben X Division kemerinin ikinci kemer gibi görülmesine karşıyım. Johnny Impact'in ana kemerden buraya düşmesi bu yüzden çok komik geliyor. Swann'ın koruması bu yönde iyi oldu, umarım bu hatadan dönerler.

* Ana kemer maçı ne şiş yansın ne de kebap maçıydı. Cage kemeri korudu, Elgin ezilmedi. Sonuç olarak bir ECW emektarı daha IW'de.

* Finalde şirketteki en sağlam kadın güreşçi ile en sağlam erkek güreşçinin maçı oldu. Sami'nin bu alemin kralı olduğunu acilen ilan etmesi gerek.

Açıkçası kötü bir şov değil benim gözümde. Fakat düzeltilmesi gereken temel sorunların varoluşu yönünden canım sıkılıyor biraz da olsa. Elde gerçekten güzel isimler var fakat sürekli Kanada pasaportlu ya da ECW kökenli isimlerin öne çıkması koşarak kaçma isteği uyandırıyor. Umarım AXS TV işi olur da kanalın da yatırımı ile şirket arkasını toparlar azcık.
imza

#hürriyetveitilaf

twitter için buradan
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil