GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-05-2021, 15:38   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1962
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 948316
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG GWA - 9 Mayıs 2021 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
09.05.2021 - 21.00 - C
Brooklyn Center
Brooklyn, New York
221.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 8 Neden

1- Patron Şovu Açıyor

2- Yeni Yıldızlar

3- Hardcore! Kaç! Hardcore!

4- Lacey Evans'ın Derdi Ne?

5- Tanrı Onu Seçti

6- Tartışmasız Takımlar Şampiyonları!

7- Daha Tartışmasız Dünya Şampiyonu!

8- Kaos Sesleri

Here we go!

Girişte pyrolar patlamaya başlıyor. Pyro gösterisini izliyoruz. Kısa bir süre sonra ise üzerinde Shane McMahon'ın fotoğrafı olan paralar havaya doğru saçılıyor. Paralar girişi kaplarken müzik devam ediyor. Şimdi ise Shane McMahon girişte görünüyor. Shane McMahon girişte görünür görünmez taunt atmaya başlıyor. İki elini yana doğru açıyor ve seyircilere doğru bakıyor. Shane McMahon gülümsüyor ve ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Birkaç seyirci ile tokalaşıyor. Bazı seyirciler ise Shane McMahon'ı yuhalıyor ve ona orta parmaklarını gösteriyorlar. Shane McMahon alaycı bir surat ifadesiyle kafasını iki yana sallıyor. Şimdi ringe giriyor.

Shane O'Mac! Asshole! Shane O'Mac! Asshole! Shane O'Mac! Asshole!

Shane McMahon: Kafanızın karışık olmasını anlayabiliyorum. Bu konuda tüm sorumluluğu kendi üzerime alıyorum. One Night Stand gecesinde yaptığım gibi. İnsanların kafası yıllardır bir adam yüzünden karışıktı. Bu durum son bir yıl içerisinde ise çok farklı bir boyuta ulaştı. Buraya geldiğiniz zaman gerçek bir güreş gösterisi izlemek istiyordunuz. Biletlerinizi alıyorsunuz ve o kapının arasından geçiyorsunuz. Güreş sektörünün parıltısı tam burada. İnanılmaz bir spor eğlencesi ve gerçek bir karşılık. Fakat koca bir yıldır aldığınız neydi? Kocaman bir kafa karışıklığı. Ne olduğunu bilmediğiniz olaylar. Sonsuzluk ve kusursuzluk safsataları. Geriye dönüp baktığınızda bir şey hatırlıyor musunuz? Yıllardır bu sektörün içindeyim. Ailem burayı yarattı. Sadece GWA'yı değil, güreşin her türlü unsurunu benim ailem yarattı. Sevgili babam, Vince McMahon eğer vefat etmeden önce yaptıkları olmasaydı şu an GWA denilen bir yerin varlığından bahsedebilir miydik? Size cevapları olan soruları soruyorum. Hepsinin mantıklı bir açıklaması var. Cody Rhodes ise aylarda size altını dolduramadığı saçmalıklar ile geldi. Kafanızı karıştırdı ve ortada büyük bir kaos bıraktı. Ben ise bunu engelledim. Her şeyi ortadan kaldırdım. O aklınızı yiyip bitiren, içinizi kemiren her şeyi bir kenara attım. Babam gibi davrandım. Gerçek bir McMahon gibi davranıp güreş sektörüne, GWA, evimize sahip çıktım. McMahon ailesi tekrar tartışmasız bir şekilde yumruğunu masaya vurdu ve yetkiyi tamamen eline aldı.

Shane McMahon bir süre seyircilere bakıyor.

Shane McMahon: Tamamen bir değişim içine girmeyeceğiz. Biz işleri zaten muazzam yapıyorduk. Araya giren saçmalıkları temizleyeceğiz. Belki tamamen anında bitmeyecek fakat sizlere söz veriyorum. Bu dakikadan sonra sizlere asıl gerçekleri sunacağım. Geçmişi düşünün. Seyircilerin arasında yaşça büyük insanların olduğunu görebiliyorum. Gerçek güreş nedir? Gizemli varlıklar mı? Kaos mu? Sinema mı? Burası Hollywood falan mı? Karanlık unsurlar mı? Asla bitmek bilmeyen kafa karışıklığı mı? Mide bulandırıcı ilişkiler mi? Ruh hastası insanların kendini iyileştirmeye çalıştığı bir mekan mı? Hayır, hayır, hayır... Gerçek güreş nedir biliyor musunuz? Wrestlemania gecesi Hulk Hogan'ın milyonların önünde Andre the Giant'a yaptığı Body Slam'dir. Hoşuma gitmeyen detaylar olsa bile gerçek güreş Austin 3:16'dır. Mankind'in kafesin üzerinden, metrelerce yükseklikten yere çakılışıdır. Ultimate Warrior her girişten çıktığında oluşan reaksiyondur. Undertaker'ın Wrestlemania serisidir. Gerçek güreş ringe çıkan iki kişinin birbirlerinin gözüne baktığı an yarattığı reaksiyon ve histir. Goldberg'ün Big Show'a yaptığı Jackhammer, Ric Flair'in verdikleri, John Cena'nın yaptıkları, Shawn Michaels'ın başardıklarıdır. Gerçek güreş Shane McMahon'dır! Metrelerce yükseklikten defalarca atladığım zaman hiçbir şeyi düşünmedim. Anın tadını çıkardım. İnsanlara gerçek heyecanı yaşatmak, kafalarını karıştırmadan gözlerinin önündeki şeyi vererek ikonik anlar yaratmak gerçek güreştir. Ve ben size bunu veriyorum. Bundan sonra aynı şekilde vermeye devam edeceğim. Bu tam bir McMahon işi!

Shane McMahon'ın sözünü Sami Zayn'ın müziği bölüyor. Sami Zayn ve Omos girişte görünüyorlar. Omos ağır adımlarla yürüyor ve son derece ciddi bir surat ifadesine sahip. Sami Zayn ise Omos'un etrafında çılgınlarca dans ediyor. Kollarını iki yana açıyor ve yere yatıyor. Yerde kendi kendine yuvarlanmaya başlıyor. Kahkahalar atarak ayağa kalkıyor ve zıplayarak taunt atıyor. Sami Zayn şimdi seyircilerle tokalaşarak koşuyor. Hemen aprona zıplıyor. İplere tutunup Shane McMahon'a doğru bağırıyor.

Sami Zayn: Ben Seth Rollins'in nazik kıçını becerdim! GERÇEK GÜREŞ BU!

Sami Zayn başta sinirli bir surat ifadesiyle bakarken birden kahkaha atmaya başlıyor. Omos ağır ağır çelik merdivenlerden çıkıyor. Shane McMahon ile Sami Zayn'ın arasına geçiyor. Sami Zayn konuşmaya devam ediyor.

Sami Zayn: Ne var biliyor musun? Ben senin bir numaralı soytarını ezip geçtim. Onu kanattım! Lanet! (Sami Zayn gülmeye devam ediyor.) Ve yine ne var biliyor musun? Ben Seth Rollins'in katiliyim. Posterin yüzünü kan sıçrattım. Yırtıp parçaladım ve bir sonraki seviyeye geçtim. Gerçek bir güreş ikonu olacağım anın içerisindeyim. Kim s**er Hulk Hogan'ı? Ondan daha büyüğüm. Ben Seth Rollins'i mağlup ettim. Ben kazandım! Ben kazandım! Ben kazandım! Başardım! Omos! Hadi ona söyle! Kim kazandı? Ben kazandım! Sami Zayn! Sami kahrolası Zayn! (Sami Zayn cebinden bir kalem çıkartıyor.) İmza ister misin? Yıllar sonra imzam oldukça değerlenecek Shane! Alkışlayın beni. Bağırın daha yüksek sesle Sami Zayn diye bağırın. Kötü adam olarak muamele görmekten hoşlanmıyorum. Ben sizden biriyim. Bu arada bir şey söyleyebilir miyim? Ben Seth Rollins'i ezip geçtim! Onu mağlup ettim! Evet, doğru duyuyorsunuz. Sami Zayn, Seth Rollins'i mağlup etti. Şimdi ise ne olacak? CHRIS JERICHO'YU MAĞLUP EDECEK! Bunu yapacağım!

Sami Zayn gözlerini kocaman açıyor. Ellerini ise iki yana doğru açıyor.

Sami Zayn: Bana onu ver. Bana Chris Jericho'yu ver! Çünkü ben Seth Rollins'i mağlup ettim!

Shane McMahon: Herkesin anladığına eminim. Bunu daha fazla söylemene gerek yok Zayn. Sen sağlam bir maçın sonucunda Seth Rollins'i mağlup etmeyi başardın. Fakat o noktaya gelene kadar yaptıklarının bedelini ödediğini düşünüyor musun? Seni kovmam için bile tonlarca sebep varken buraya gelip beni bölme cüretinde nasıl bulunabiliyorsun?

Sami Zayn: Çünkü seni seviyorum! Sana bayılıyorum Shane McMahon. Her şeyi senin için yaptım. Kafa karışıklığından bahsediyordun öyle değil mi? Asıl kafası karışık olan sendin. Regl gecikmesi yaşıyor gibiydin! Lütfen, lütfen sana verdiğim desteği bir kenara atma. Ben senin için şimdiden çok iyi bir dost oldum adamım. (Sami Zayn gülüyor.) Üstelik ben Seth Rollins'i mağlup ettim! Sana Seth Rollins'in ne kadar başarısız birisi olduğunu gösterdim. O adamın eski ana kemer şampiyonu olduğu bir şirketin içerisinde benim henüz bir fırsat bile yakalayamamam sence büyük bir saçmalık değil mi? Ben saydığın tüm efsane şeylerden, ıvır zıvırlardan daha efsaneyim. Ve tekrar tekrar ne var biliyor musun? Çok daha yüce olacağım.

Shane McMahon: Sana istediğini vermeyeceğim.

Sami Zayn: Ne? Bu saçmalık!

Spiker masasında bir ses geliyor...

Buğra Gür: Aynen öyle kardeşim benim.

Bu sırada her şeyi bir müzik bölüyor...

The Time is Now! John Cena girişte görünüyor! Sami Zayn öfkeli bir surat ifadesiyle kafasını girişe çeviriyor. John Cena seyircilere selamı çakıyor ve ringe doğru koşmaya başlıyor. Şimdi ringe giriyor ve hemen iplere doğru tutunuyor. Seyircilere bakıyor tekrar ve taunt atıyor. John Cena gülümsüyor ve Shane McMahon'a elini uzatıyor. İkili tokalaşıyorlar. John Cena şimdi kenardan bir mikrofon istiyor. Mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

John Cena: Ne kadar muhteşem yeni bir akşam daha! Atmosferin harikalığını bir kenara bırakacağım. Nasılsın Shane? Gerçekten nasıl olduğunu merak ediyorum. Çünkü ringe ayak bastığım ilk an gözlerinin içine baktım. Bu muazzam bir histi adamım. Uzun zaman sonra son derece farklı hissettim. Ve sanki karşımda Vince McMahon'ı görüyor gibiydim.

Sami Zayn: Ağzın mı sulandı?

John Cena kafasını Sami Zayn'a çeviriyor.

John Cena: Anlamadım?

Sami Zayn: Yalamayı çok severdin ya hani? Babasının kıçını.

John Cena, Sami Zayn'ın bu sözlerinin ardından kendi kendine gülmeye başlıyor.

John Cena: Seni tanıyor muyum? Ne zamandan beri benim bile tanımadığım adamlar bu kadar çok saygı görmeye başladı? Aslında ne söylemeliyim biliyor musun? Bu çok iyi bir durum. Saygıyı seviyorum. Yıllar boyunca gerçek bir saygı ile işimi yaptım. Bunu hak etmeyen kişiler elbette oldu. Hadi ama millet, benim yerime sizler düşünün. Bu adamın kıçlara takıntılı olduğunu görebiliyorsunuz değil mi? Sami Zayn! Buydu değil mi? Bu kadar takıntılı olma adamım. Günün sonunda ulaşmaya çalıştığın noktalarda karşında ben olursam işte o zaman yönünü şaşırabilirsin. Tam önümde eğilmeden hiç hoşlanmam Bu da zaten senin ağzın için hiç iç açıcı bir durum olmaz. Üstelik bu durumu bir kenara bırakmak gerekirse gerçek bir eğitime ihtiyacın olduğunu düşünüyorum. Dışkı gibi kokuyorsun. Bunun sebebi yetersiz tuvalet eğitimi mi? Yoksa çıkıp geldiğinde çöp yığınlarının etkisi mi? Uğraşmak istemiyorum temizlemekle seni. Şansın varken şimdi s*ktir git. S*ktiğimin ucubesi seni.

Buğra Gür kenarda ayağa kalkıyor. Bir şapka çıkartıyor ve şapkayı ters bir şekilde kafasına takıyor. John Cena'yı selamlıyor. Seyircilerden reaksiyon yükseliyor. Kameralar bazı seyircilerin yüzüne zoom yapıyor. John Cena'nın bu tepkisinden dolayı şaşkın olan bir kısım var. Fakat seyirciler genel olarak olumlu reaksiyon veriyorlar. Kamera şimdi tekrar ringe dönüyor. Omos ağır ağır John Cena'nın üzerine yürümek istiyor.

John Cena: Tanrı aşkına! Dur, dur adamım. Bu sadece ufak bir gösteri. Bir nevi fantezi. (John Cena parmağıyla Sami Zayn'ı gösteriyor.) Yoksa sizin aranızdaki bu gerilim dolu ilişki bir blacked fantezisi mi? (John Cena sırıtıyor ve Shane McMahon'a dönüyor.) Pekâlâ, araya uzun bir zaman girmişti öyle değil mi? Yarım kalmış bazı hikayelerim vardı. Benden bahsetmen oldukça hoşuma gitti. Bu durum gururumu okşadı ve son derece heyecanlanmamı sağladı. Bu işe karşı tekrar bağlanmam için tam olarak bu gerekiyordu. Heath Slater'ı mağlup ettim ve onunla olan geçmişimi bir kenara attım. Tekrar konusu açılmayacak şekilde kapattım. Şimdi ise tekrar önüme bakıyorum. Eğer geçmişe bakmam gerekirse, senin yaptığın gibi yapacağım. Doğru ve tartışmasız geçmişime odaklanacağım. GWA Undisputed Şampiyonluğu! Konu kemerler olduğu zaman son derece tartışmasız bir isim oldu. Vince bunu çok iyi bilirdi. Reytinglerin göstergesi ise bunun bir örneğiydi. Onu yolundan gideceğini biliyorum. Günümüzde durumlar son derece kritik. En ufak bir şey büyük bir geleceği değiştirebiliyor. Heath Slater bana engel olmaya çalıştı. Ufak bir engel erken geleceği değiştirdi. Fakat uzun gelecek hala gözümün önünde ve o geleceğin içinde hala benim süreceğim şampiyonluk saltanatı var. Beni anlıyorsun öyle değil mi, Shane?

Sami Zayn: Kariyerin bu noktadan itibaren tehlike altında John Cena! Beni duyuyor musun? Büyük bir tehlike altındasın. Bir tekerlikle sandalye al ve eğer gıcırdıyorsa onu iyice yağla. Seni ona oturtacağım. Ve seni ona oturtmadan önce başka bir şeyin üzerine oturtacağım.

John Cena gözünü Omos'a çeviriyor. Ardından ise Sami Zayn'a bakıyor. John Cena alaycı bir şekilde ağzını kapatıyor ve geri geri gidiyor.

John Cena: Hadiii amaaa. Bu kadar fantezi yetmedi mi?

Sami Zayn: Ne? HAYIR? Bir dakika! Seni s-

John Cena: Cık cık cık...

Sami Zayn: KAPA ÇENENİ! KAPAT O S**TİĞİMİN ÇENESİNİ. OMOS YAP BUNU!

Omos, John Cena'nın üzerine doğru yürüyor...

Shane McMahon: Hepiniz susun ve durun. Tek bir kelime dahi duymak istemiyorum. Bunu tam bahsettiğim gibi bir çözüm ile noktalayacağız. Son derece ikonik bir an ile. Tartışmasız kusursuzluk ile. Gerçek güreş ve heyecan ile. Bu gecenin ana maçında üç isim karşı karşıya gelecek. İsteyin ve alın. Bu kadar basit öyle değil mi? GWA Undisputed Şampiyonluğu adaylık maçı için John Cena ve Sami Zayn o maçta olacak. Üçüncü isim ise...

Sierra
Hotel
India
Echo
Lima
Delta

The Shield üyeleri seyircilerin arasında görünüyorlar. Shane McMahon onları alkışlıyor. Seyirciler ise karışık bir reaksiyon ile tepki veriyorlar. Genel destek oldukça olumlu. Birkaç adım atıyorlar ve öylece duruyorlar. Roman Reigns sert bakışlarla seyircileri süzüyor. Seth Rollins ise öylece gülüyor. Dean Ambrose'un gözü Shane McMahon'ın üzerinde. Shane McMahon tekrar mikrofonu ağzına götürüyor.

Shane McMahon: Dean Ambrose! Bu gecenin ana maçı... Sami Zayn vs. John Cena vs. Dean Ambrose. Kazanan Chris Jericho'nun rakibi olur!

Dean Ambrose sırıtarak kafasını sallıyor. Roman Reigns ile yumruklarını tokuşturuyorlar. Seth Rollins'in gülen surat ifadesi değişiyor. Daha ciddi bir ifadeyle bakıyor. Şimdi kafasını Dean Ambrose'a çeviriyor. Kafasını sallıyor ve Ambrose ile yumruklarını tokuşturuyorlar. The Shield üyeleri taunt atarken kameralar kapanıyor.

Brock Lesnar! Yavaş adımlarla ringe ilerledikten sonra rakibini beklemeye başlıyor.

Bu PAC! Kendisi GWA debutunu gerçekleştiriyor. Lesnar hiç önemsememiş gibi bakıyor. PAC de ringe geçince maç başlıyor.

Brock Lesnar vs. PAC

İkili kısa süre face to face yaptıktan sonra Lock Up’a başlıyorlar. Lesnar hemen üstün gelip Pac’i köşeye sıkıştırıyor ve üst üste yumruklar ve tekmeler atıyor. Pac resmen neye uğradığını şaşırmış durumda. Hakem araya girmek istiyor ama Lesnar, Pac’i alıp diğer köşeye fırlatıyor. PAC hızlıca ayağa kalkıyor ve Lesnar'ın üstüne gidiyor. Ancak Lesnar sert bir Clothesline ile indiriyor Pac’i. Lesnar yerde yatan Pac’in üstüne çıkıp yumruklamaya devam ediyor. Çok sert ve hızlı yumruklar atıyor. Bir süre sonra Pac'i yerden kaldırıp bir clothesline daha çakıyor Lesnar. Sonra iplerden sekip Leg Drop ile atlıyor üstüne. Lesnar ayağa kalkıyor ve Pac'i beklemeye başlıyor. Lesnar kalkan Pac’in hemen arkasına geçiyor ve German Suplex! Welcome to Suplex City! Lesnar, Pac'i bırakmıyor ve onunla birlikte ayağa kalktığı gibi 2. German Suplex'i çakıyor. Lesnar bu kez Pac'in yerde yuvarlanmasına izin veriyor. Pac iplere tutunarak zar zor ayağa kalkarken Lesnar yavaş adımlarla kendisine doğru yürüyor ve bir German Suplex daha! Lesnar bu kez Pac'i bırakmıyor ve hızlıca ayağa kalktığı gibi dördüncü German Suplex'i çakıyor! Lesnar hızlıca ayağa kalkıyor ve Bridging German Suplex! Lesnar tuşa gidiyor. 1-2-

Pac son anda atıyor. Lesnar ayağa kalktıktan sonra "Demek daha fazla dayak istiyorsun ha" diyerek yerdeki Pac’in tepesine çıkıp biraz daha yumrukluyor. Lesnar bir süre sonra Kimura bağlamaya çalışıyor ama Pac birden roll up’a çekiyor. 1-2- Son anda atyor Lesnar. Pac birden yerden kalkıp Lesnar’a superkick yapıyor ama Lesnar etkilenmiyor. Pac bir tane tokat atınca Lesnar sinirlenip birden kaldırıyor ve Pac'i yakaladığı gibi Overhead Belly To Belly Suplex! Lesnar ayağa kalkıyor ve Pac'e bakıyor. Pac iplere gitmeye çalışıyor ancak Lesnar onu tuttuğu gibi ayağa kaldırıyor ve bir German Suplex daha! Pac'in artık acıdan gözleri kısılıyor ve neredeyse hareket dahi edemeyecek hale geliyor. Lesnar gülerek Pac'i kaldırıyor ve tuttuğu gibi ringin dışına fırlatıyor! Lesnar bir süre bekledikten sonra ringin dışına çıkıyor ve Pac'i kaldırıp aprona vuruyor. Sonrasında da onu kaldırıp spiker masasının kenarına vuruyor!

Tazz: Lesnar bunu yapma adamım!

Buğra Gür: Lesnar rahatımı bozuyorsun. Kawga mı istiyorsun?

Tazz: Gür kapat çeneni!

Lesnar ikisini de dinlemiyor ve masayı boşaltmaya başlıyor. Hakem ise ikili için saymaya başlıyor. 1-2-3- Ardından Lesnar masaya çıkıyor ve PAC’i F5 için omuzluyor. Ancak Pac bir anda kendisini Lesnar'ın arkasına atıyor ve onu kendine doğru çektikten sonra bir DDT çakıyor! Pac masanın dışına düşerken Lesnar masada kalıyor! Masada hasar yok. Hakem saymaya devam ediyor. 4-5-6-7- Pac, Lesnar'ı sırt üstü masaya yatırdıktan sonra hızlıca ringe giriyor ve sayımı kendi adına sıfırlıyor. Sonrasında köşeye çıkıyor ve hakemin uyarılarına aldırış etmeden Frog Splash ile Lesnar'ın üzerine atlıyor! Masa paramparça! İki isim de yerde. Hakem ikili için sayıyor. 1-2-3-4- Pac ayaklanmayı başarıyor ve ringe doğru gelmeye bşalıyor. Lesnar ise ancak kolunu kaldırabiliyor. Hakem saymaya devam ediyor. 5-6-7- Pac sonunda ringe girmeyi başarıyor. Lesnar ise ringe doğru gitmeye çalışıyor. Hakem devam ediyor. 8-9-

Lesnar son anda kendini ringe atıyor ve sayımı durduruyor. PAC hızlıca köşeye çıkıyor ve yerdeki Lesnar’a Knee Drop ile atlıyor. Sonra bir süre Lesnar'ı bekliyor. Devamında ayağa kalkmaya çalışan Lesnar’a Roundhouse Kick yapıyor ve Lesnar ring dışına düşüyor. PAC, Lesnar ayaklanmaya çalışırken iplerden sekiyor ve Suicide Dive ile uçuyor Lesnar’a! Sonra ayağa kalktığı gibi onu alıp ringe sokuyor. Lesnar ayağa kalkmaya çalışırken Pac'ten bir Superkick geliyor ve Lesnar ayağa dikiliyor ancak Pac'ten gelen bir Spin Kick ile tekrar dizlerinin üzerine düşüyor. Lesnar yine ayaklanmaya çalışırken Pac, Lesnar'ı arkadan kavrıyor ve German Suplex! Pac ardından hızlı bir şekilde köşeye çıkıyor ve Lesnar'ı kontrol ettikten sonra Phoneix Splash ile atlıyor Lesnar'a! Pac tuşa gitmek yerine bir kez daha köşeye çıkıyor ve bu sefer de 450 Splash çakıyor! Pac tuşa gidiyor! 1-2-

3!

Kazanan: PAC

PAC ilk maçında domine bir şekilde kazanıyor. Öyle bir kazanıyor ki Lesnar’dan ses seda yok. Lesnar ölü gibi yerde yatarken maçın tekrarlarını izliyoruz. Sonrasında Pac'i giriş kısmında gülerken görüyoruz. Lesnar ise hala yerden kalkabilmiş değil. Pac arka alana doğru giderken kameralarımız kapanıyor.

Arka alanda elindeki kamerayla kendisini çeken Hardcore Şampiyonu Shinsuke Nakamura'yı görüntülüyoruz.

Shinsuke Nakamura: Kanalıma hoş geldiniz arkadaşlar, bendeniz en sevdiğiniz anime karakteri Shinsuke Nakaaaamuurraaaaa! Bugün arkadaşım Jeff Hardy ile Hardcore Şampiyonluğu'nu kaybetmeme challange yapacağız. Kendisinin bu konuda pek iyi bir yardımcı olduğunu söyleyemeyiz ama...

Jeff Hardy: Arkadaşlar ben böyle yardımcı falan olmuyorum ama şöyle bir like atarsanız çok güzel olur!

Shinsuke Nakamura: Böyle reklam mı olur oğlum?

Jeff Hardy: Ben böyle reklam yapmayı falan beceremiyorum ama şöyle bir like atarsanız çok güzel olur!

???: Abone olup bildirimleri de açalım mı?

Nakamura ve Hardy, kafalarını çevirdiklerinde Team Kaju ile karşılaşıyorlar. Ryback elindeki kaju paketinden yavaş yavaş kaju yerken No Way Jose ve Isaiah Scott ise gülmeye başlıyorlar.

Isaiah Scott: GWA'in Youtuber'ı olmaya çalışman çok güzel Shin, acaba en çok izlenen GWA yıldızı olur musun? Ne dersiniz beyler?

No Way Jose: NOOOOOO WAAAYYYY!

Isaiah Scott gülüyor ve telefonunu açıyor. Nakamura ve Jeff Hardy merakla bakarken Team Kaju'nun Youtube kanalını görüntülüyoruz. Shinsuke Nakamura ise sesli biçimde video isimlerini okuyor.

Shinsuke Nakamura: "1 Hafta Sadece Kaju Yeme Challange" "Büyük Kel Adamın Donunun İçindekiler" "Büyük Kel Adamın Kajusuna Osurduk Çok Riskli Oldu"...

No Way Jose: Ve hepsi bir milyondan fazla izlendi bebeeğimmmm!

???: Büyük kel adam ve tüm arkadaşlarının sırayla kötü muamelelere uğradığı video da var mı?

Hells Angels! Karl Anderson ve Baron Corbin deri yelekleriyle yaklaşıyorlar alana. Karl Anderson, konuşmasına devam ediyor tiksinen bir yüz ifadesiyle.

Karl Anderson: Bu şirkete geldiğimden beri sizinle ve sizin saçmalıklarınızla uğraşıyorum ama artık yeter! One Night Stand gecesi Shane olmasaydı sizi bilmem kaçıncı kere yerin dibine gömmüştüm bile!

Corbin, iyice Team Kaju üyelerine yaklaşıyor. Ryback ile burun buruna geliyorlar bir noktada.

Baron Corbin: Kaybolun! Şimdi!

Hells Angels ve Team Kaju üyeleri birbirine girmek üzereyken Shinsuke Nakamura araya giriyor.

Shinsuke Nakamura: Bence sizin bir ilişki testine ihtiyacınız var arkadaşl...

Team Kaju ve Hells Angels üyeleri birden Nakamura'yı alıp fırlatıyorlar bir köşeye. Jeff Hardy kanala abone olmanızı eliyle işaret edip alandan tüyerken Team Kaju ve Hells Angels ekipleri birbirine giriyor.

DERKEN O DA NE?

Sheamus, Anna Jay, John Morrison... Üç isim de köşede acı içinde yatan Shinsuke Nakamura'nın üstüne çullanıyorlar! Nakamura'yı biraz daha patakladıktan sonra kimin tuşa gideceği hakkında tartışmaya başlıyorlar.

Sheamus: Durun! Böyle gidersek hiçbirimiz kemeri alamayacağız ve Nakamura her daim şampiyon kalacak. Kimin tuşa gideceğini nasıl bulacağımızı biliyorum... İRLANDA TARZIYLA!

Morrison ve Anna Jay, Sheamus'a bakarak kafa sallıyorlar ve üç isim taş kağıt makas oynamaya başlıyor. 1-2 el oynadıktan sonra heyecanlı bekleyiş sürüyor ve taş kağıt makasın kazananı...

Belli olmuyor çünkü Hells Angels ve Team Kaju ekipleri onlara da saldırıyor! 8 kişi kaotik bir kavgada birbirlerine giriyorlar!

O esnada kameralarımız ilk açılan kamera olan Nakamura'nın telefonuna dönüyor. Kavga eden güreşçilerin ayaklarını ve bağırış seslerini duyabiliyoruz. Derken sürünme sesleri geliyor ve telefonu biri alıyor.

Bu Shinsuke Nakamura! Kameraya sırıtırken fısıldayarak konuşuyor.

Shinsuke Nakamura: Challange başarılı! Abone olmayı unutmayın!

Nakamura, eline telefonu alıp kemerini sallayarak kaçıyor ve kamera açımız üçüncül kameraya geçiyor. Diğer isimler Nakamura'nın kaçtığını fark edip onun peşinden koşarken biz de reklamlara doğru minik bir koşu gerçekleştiriyoruz.

Ekrana Lacey Evans geliyor. Gayet ciddi bir yüz ifadesi var ve uzun süre sessiz kalarak bekliyor. Cesaretini toplayarak konuşmaya başlıyor.

Lacey Evans:
Kimse bunu beklemiyordu biliyorum. Kimse leydinin hakem elini üçüncü kez yere vururken omuzlarının yerde durmasını beklemiyordu. Arka alandaki herkesin küçümseyen bakışlarını görüyorum. Önlerinden geçerken biri hemen diğerinin kulağına fısıldıyor. Lacey Evans'ın kendini derinlerde araması biraz karmaşık geliyor sanırım onlara. Bu bir paranoya mı? Hayır! Ben sadece kaderin oynadığı küçük oyuna bir yenisini ekledim. Oyunun kuralları benim kurallarım ile harmanlandı ve ortaya bir şaheser çıktı. Eseri sert eleştirilere maruz bırakılmış bir sanatçının buhranına sahibim. Yaşadığım kimlik çatışmasıyla beraberinde duygularımda birbiriyle çatışmaya başladı. Cephenin iki ucunda doğru anı kolluyorlar. O an geldiğinde ise hiç beklemeden kan akıtmaya başlayacaklar. Bu savaşın ortasında durup ise ben kendime soracağım. Ben kimim? Ne yapıyorum?

Lacey Evans : Ben Oceans Şampiyonuyum! Ben Leydi Lacey Evans'ım! Ben ABD ordusunun şanlı bir askeriyim! Hayır hayır ben bir zavallıyım. Ben Oceans Şampiyonluğunun ellerimden kayıp gitmesine izin verdim. Ben bir hayal kırıklığıyım. Hepinizi hayal kırıklığına uğrattım.

Lacey başını yere doğru eğiyor ve ağlayacak gibi oluyor. Kısa bir sessizliğin ardından kısık kısık kahkaha sesleri duyulmaya başlıyor. Lacey başını geriye doğru atıyor ve adeta nefes dahi almadan kahkaha atıyor.

Lacey Evans:
Komik olan ne biliyor musunuz? Yenilmem! O ter kokan, köprü altı müdavimine benzeyen adama yenilmiş olmam. İnsanlara bir askerin disiplini ve soğukkanlılığı ile yaklaşmayı denedim, insanlara bir leydinin nezaketi ve sıcaklığı ile yaklaşmayı denedim, insanları memnun etmek için birçok role büründüm. Fakat kimsenin memnun olmadığını, günün sonunda yine serzenişlerle karşılandığımı gördüm. Sizleri memnun etmek adına mekik dokuduğum rollerin arasında sıkıştım kaldım. Buradan çıkıp kurtulmam, bu rolleri arkamda bırakmam gerçek ben olmam lazım. Sizin yüzünüzden! Şu an burada kısılıp kaldıysam, kim olduğumu bilmiyorsam hepsinin sorumlusu sizlersiniz!

Lacey bir anda panikliyor ve iki eliyle ağzını kapatıyor. Şaşkın bir şekilde öylece durup büyümüş göz bebekleri ile kameraya bakıyor.

Lacey Evans: Çok çok özür dilerim. Sizleri suçlamak, sesimi yükseltmek istemedim. Bu bir öfke patlamasıydı . Artık duygularımı kontrol etmekte zorlanıyorum. Belki de bir sakinleştirici kullanmalıyım.

Lacey tekrar gülmeye başlıyor ve tırnaklarını kollarına geçiriyor.

Lacey Evans: Bir sakinleştirici kullanmalıyım… Bir sakinleştirici, iki sakinleştirici, üç…

Lacey iyice sakinleşiyor ve tırnaklarını kolundan çekip olduğu yerde duruyor, boş boş duvara bakarken kameralar kollarındaki tırnak izlerini çekiyor. Lacey aniden kameraya sinirli bir surat ifadesi ile dönüyor ve kamerayı tutup yere doğru fırlatıyor.

Kameralarımız ringe döndüğünde Charly Caruso ringde. Kamera kendisine zoomlarken gülüyor ve anonsa başlıyor.

Charly Caruso: Bayanlar baylar, tarihin ilk GWA Gift of the Gods Şampiyonu Tommaso Ciampaa!

"NO ONE WILL SURVIVE!"

Tommaso Ciampa yepyeni kemerine sarılmış bir şekilde girişte görünüyor ve kemerini bir an bile bırakmadan rampadan ringe doğru yürüyor. Ringe geldiğinde kemeri bırakmadan tek eliyle mikrofonu Charly Caruso'nun elinden alıyor.

Ciampa! Ciampa! Ciampa! Ciampa! Ciampa! Ciampa!

Tommaso Ciampa: "Tanrıların hediyesi" sizler için alışılageldik bir tanım olduğuna inanıyorum. Zira son birkaç aydır tarihin en büyük spor eğlendiricisi ile ödüllendirilmiş haldesiniz. Sizin Tanrınız benim! Ve her geçen gün sizlere hayatınızın en büyük spor eğlencesini hediye ediyorum! Shane McMahon, her geçen gün önüme daha da çok engel koyarken siz de gerçeklerin farkındaydınız. Her bir engelin, her bir önkoşulun bir Tanrı'nın rüzgarının karşısında yıkılacak çitler olduğunu beraber gördük. Ve işte karşınızdayım! Şirketin tepesinde, göklerde oturuyorum ve siz sonunda hak ettiğiniz manzarayı izliyorsunuz...

Ciampa, kollarını açıp poz verdikten sonra ağır ağır gözlerini açıyor ve sadistçe gülümseyip konuşmaya devam ediyor.

Tommaso Ciampa: Önümde toz taneleri haline gelmiş engellerden bahsettiysek "Leydi"yi, Lacey Evans'ı atlamadan olmaz. O saplantılı sürtük, bir Tanrı'yla boy ölçüşebileceğini sandı. Yanıldığını biliyordunuz, bilet almak için sıraya girmiş ya da koltuğuna yaslanıp GWA izlemek için düğmeye basmış olan herkes, kimsenin Tommaso Ciampa'yla boy ölçüşemeyeceğini biliyordu. Burası benim evrenim ve her zamankinden gerçek! Burada spoilerlar yok, sadece tek bir doğru var: BEN EN İYİSİYİM!

Ciampa, ağır ağır en başından beri sarılmakta olduğu kemerini kaldırırken birden bütün atmosfer bozuluyor...

THE MESSIAH OF BACKBREAKER!

Roderick Strong ringe geliyor! Backbreaker'ın Mesihi seyircinin yoğun desteğiyle ringe girerken Tommaso Ciampa'nın gözlerinde büyük bir küçümseme var. Roderick Strong, bu küçümsemeyi aldırmıyor ve Ciampa'yı gözardı ederek köşeye çıkıp taunt atıyor ringe girdiğinde. Ciampa, gözlerini Strong'tan ayırmadan kemerini hakeme teslim ediyor. Sonunda göz göze geldiklerinde ise Roderick Strong, rakibine göz kırpıyor ve hakem maçı başlatan sinyali veriyor.

Gift of the Gods Championship Match!
Tommaso Ciampa (c) vs Roderick Strong

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili birbirlerine biraz sert biraz havalı bir şekilde bakıyor. Sonrasında birbirlerine yaklaşıyorlar ve lockup yapıyorlar. Bir süre öylece kaldıktan sonra Strong bir anda Ciampa'nın arkasına geçiyor ve onu kaldırdığı gibi önünce doğru fırlatıyor. Ciampa hafif şaşırmış bir şekilde ayağa kalkıyor ve ikili tekrardan birbirlerine lockup bağlıyorlar. Strong bir kez daha Ciampa'nın arkasına geçiyor ve önce half nelson pozisyonunda yakalıyor Ciampa'yı. Sonrasında Neckbreaker benzeri bir hareketle Ciampa'yı döndürüyor ve en sonunda da Hangman's Elbow benzeri bir hareketle Ciampa'nın boynuna vurup aynı anda Backbreaker yapıyor. Sonrasında Ciampa'yı yere düşmeden Reverse DDT pozisyonunda yakalayıp bir Backbreaker daha yapıyor ve sonrasında Inverted Suplex pozisyonunda onu havaya dikip sonrasında bir High Knee çakıyor! Ciampa iplerden sekip bir Clothesline atmaya çalışıyor ancak ıska geçiyor. Sonarsında Strong Ciampa'yı yakalıyor ve Uranage Backbreaker! Strong tuşa gidiyor. 1-2-

Roddy! Roddy vs. World! Roddy! Roddy vs. World!

Tazz: Atmosferi görebiliyor musun Gür?

Buğra Gür: Roderick Strong tüm GWA evrenini arkasına aldı!

Ciampa atıyor. Ciampa sırtını tutarak ayağa kalkmaya çalışırken Strong bir anda onu yakalıyor ve Pendulum Backbreaker! Sonrasında onu kaldırıyor ancak Ciampa bir anda Strong'u kavrayarak bir T-Bone Suplex deniyor ancak Strong bir anda kendisini Ciampa'nın arkasına atıyor ve Cobra Clutch bağlıyor ardından da Backbreaker geliyor. Sonrasında Strong, Ciampa'yı ayağa kaldırıyor ve bir Vertical Suplex deniyor ancak Ciampa kendisini Strong'un arkasına atıp sırtına doğru bir diz vuruyor ve Strong'u iplere atıyor. Strong iplerdeyken Ciampa iplerden sekiyor ve Strong'a koşarak bir diz vuruyor! Sonrasında onu tutuyor ve Fairytale Ending için hamle yapıyor ancak Strong bir anda Back Body Drop yapıp onu üzerinden atıyor ve Ciampa ayakları üzerine düşüyor. Sonrasında Strong'a bir Superkick çakıyor. Ciampa hızlıca tuşa gidiyor. 1-2-

Strong atıyor! Ciampa hızlıca Strong'un tepesine çıkıp onu yumruklamaya başlıyor ancak bir süre sonra Strong, Ciampa'yı durdurup karşılık vermeye başlıyor ve ikili ayağa kalkıyor. Birbirlerine lockup bağlıyorlar bir kez daha. Strong bir kez daha Ciampa'nın arkasına geçiyor ancak Ciampa, Strong'un ayağına basıyor sonrasında da onu yakaladıktan sonra bir diz atıyor kafasına doğru. Sonrasında onu iplere atıyor. Strong iplerden sekip bir Dropkick atıyor ve Ciampa yuvarlandıktan sonra ayaklanıyor ve iplerden sekip bir diz çakmaya çalışıyor ancak ıska geçiyor. Strong kendisini yakalıyor ve Viper Backbreaker! Strong, Ciampa'yı iplere atıyor hızlıca sonrasında iplerden seken Ciampa'yı yakalıyor ve Tlit-A-Whirl Backbreaker! Ciampa sırtını tutarak yere düşüyor. Strong ise Ciampa'nın ayağa kalkmasını bekliyor. Sonrasında iplerden sekiyor ve Running Knee deniyor ancak ıska geçiyor. Ciampa bir anda onu yakalıyor ve FAIRYTALE ENDING! Ciampa tuşa gidiyor! 1-2-

CIAMPA! RODDY! CIAMPA! RODDY! CIAMPA! RODDY!

Tazz: Bu iş burada biter!

Buğra Gür: Hakem 3'ü vuruyor!

ROPE BREAK! Strong ayağını iplere atıyor ve hakem tuşu saymayı bırakıyor. Ciampa buna inanamazken Strong kendine gelmeye çalışıyor. Ciampa bir süre şaşkın bir şekilde bekliyor ancak sonrasında Strong'u ayağa kaldırıp bir T-Bone Suplex çakıyor. Strong köşeye doğru gidiyor. Ciampa, Strong'un köşeye tam anlamıyla geçmesini bekliyor. Strong köşeye geçince de koşarak bir Corner Dropkick deniyor ancak Strong son anda sıyrılıyor ve Ciampa boşa atlıyor. Strong hızlıca Ciampa'yı ayağa kaldırıp bir diz vuruyor ve onu köşeye atıyor. Sonrasında Strong biraz mesafe alarak bir Running Punch çakıyor! Sonrasında bir kez daha mesafe alıyor ve bu kez de Running Knee çakıyor! Sonrasında da Ciampa'yı yakalıyor ve End Of Heartache! Strong tuşa gidiyor! 1-2-

Tazz: Bayanlar ve baylar! Yeni bir şampiyonumuz var!

ROPE BREAK! Bu sefer de Ciampa rope brak yaparak tuşa engel oluyor! Strong şaşırmaktan çok bu duruma sinirleniyor ve Ciampa'yı ayağa kaldırıyor sonrasında bir Tiger Backbreaker çakıyor! Sonrasında onu ayağa kaldırıyor ve Argentine pozisyonunda sırtlıyor. Sonrasında da Argentine Backbreaker yapıyor! Ciampa sırtında aldığı acıyla kıvranarak aprona doğru gidiyor. Strong da aprona doğru gidiyor ve Ciampa'yı kaldırıyor. Ciampa bir yumruk sallıyor. Ardından Strong da bir yumruk sallıyor. Sonrasında ikili birbirlerine hızlı yumruklar atmaya başlıyor. Bir süre bu yumruklaşma devam ediyor. Sonrasında Strong bir yumrukta ıska geçince Ciampa onu yakaladığı gibi aprona atıyor. Sonrasında onu iplerin arasından geçiriyor ve Apron DDT! HAYIR! Roderick Strong kendini öne doğru itiyor. Ciampa'nın dengesi bozuluyor. İkili yere düşüyorlar. Şimdi aynı anda ayağa kalkıyorlar. Roderick Strong zıplıyor ve bir diz darbesi patlatmak istiyor derken Ciampa çekiliyor! Şimdi Roll-Up yapıyor! 1-2-

3!

Kazanan: Tommaso Ciampa

Ciampa maçı roll-up ile almayı başarıyor. Ciampa hızlıca ringin dışına fırlıyor ve kemerini kapıyor. Strong ise üzgün ve sinirli bir şekilde ringte. Maçtan kesitleri tekrar izledikten sonra kameralar bir kez daha Ciampa'yı gösteriyor. Ciampa sımsıkı bir şekilde kemerine sarılıyorlar ve telaşla uzaklaşıyor. Kameralar kapanıyor.

Kameralar bir evin içinde açılıyor. Yemek masasını görüyoruz. Yüzünü göremediğimiz birisi yemek masasına yaklaşıyor ve mumu yakıyor. Masanın üzerinde ayrı köşelerde iki tane mendil görüyoruz. Mendillerin birinin üzerinde C.L yazıyor. Diğerinin üzerinde ise J.G yazısı var. İki kişi masaya oturuyor. Kameralar tekrar mum ışığını çekiyor.

C.L: Her şey hazır gibi.

J.G: Hiçbir zaman her şey tam olarak hazır değildir. Her noktada gözden kaçan bir şey var. Farkında olmasan bile, aklına gelmese bile bir eksiklik vardır. Bazen gözlerinin önünde olan bir şeyi bile göremeyebilirsin. Evimizde olduğumuz sürece bunlara aşırı dikkat etmemize gerek yok. Fakat dışarıda olduğumuz zaman bu son derece önemli olacak.

C.L: Fazla detaycı davranıyorsun.

J.G: Detaylar her zaman önemlidir. Az önce izledin değil mi? Çok şey değişmiş gibi. O tanıdığımız adamdan oldukça uzak durumda. Sıfırdan başlıyoruz ve yeni detaylara bakıyoruz. En önemlisi ne biliyor musun? Bizi asla tanımıyor olacaklar. Adımımızı biliyorlar, geçmişimizi biliyorlar...

C.L: Şu an ise kim olduğumuzu, nasıl kişiler olduğumuzu asla bilmiyorlar öyle değil mi? Bu gerçekten hoşuma gitmeye başladı. Uzun zaman oldu. Gerçekten çok uzun bir zaman. Fosilleşmiş insanlar görüyorum. Ortadan kaldırılmayı bekleyen eskimiş bir oyuncak gibiler. Çocuklar hala onlara sahip çıkmaya çalışıyorlar fakat bu çok saçma. Gerçek ebeveynler devreye girmek zorunda.

J.G: Ah Candice... Candice LeRae, Mrs. Candice Wrestling! Bu kadar harika olmayı nasıl başarabiliyorsun?

Candice LeRae elini çenesine koyuyor ve gülümseyerek Johnny Gargano'ya bakıyor. Johnny Gargano aynı şekilde gülümsüyor. Şimdi kenarda duran bardaklara içecekleri doldurmaya başlıyor. Johnny Gargano içki bardağını alıyor ve havaya kaldırıyor.

C.L: Sadece doğru noktalara parmak basıyorum, Johnny.

J.G: 16 Eylül 2016... Hayatımdaki en şanslı anım.

Kamera hafifçe dönüyor...

Johnny Gargano: Kadehimi senin için kaldırıyorum hayatım.

Johnny Gargano ve Candice LeRae ikilisi bardaklarını tokuşturuyorlar.

Candice LeRae: GWA...

Johnny Gargano: Buraya çok seviyordum. Şimdi dönüp baktığımda korkunç şeyler görüyorum. İğrenç ve faydasız insanların ödüllendirildiği toksit bir arazi. Buna bir çözüm bulacağız. Her şeye rağmen tekrar şu ringe bak. Hâlâ çok güzel, oldukça iyi gözüküyor öyle değil mi? O ringin kokusunu ve atmosferini hissedebiliyorum. Bu beni heyecanlandırıyor. Mr. & Mrs. Wrestling...

Candice LeRae: Burası bizim evimiz, ışıklar, kameralar ve ses. Her şey tam istediğimiz gibi. Ringe ilk çıktığımız an her şeyin yine bizim istediğimiz gibi olacağından emin olmak istiyorum. Vakit ne zaman olmalı? Doğru nokta ve doğru an. Ufak bir yanılgı bile istemiyorum. Bunlar gerçek detaylar.

Johnny Gargano gülüyor.

Johnny Gargano: GWA'nin detayları ve kuralları eksiksiz öğretecek gerçek birer ebeveynlere ihtiyacı var.

Candice LeRae: Ve onlar çok uzakta değil...

Johnny Gargano, Candice LeRae'nin elini tutuyor ve gülümseyerek bakıyor. Kameralar bu görüntülerle kapanıyor.

MacMilitan!

Müzik çalıyor ve GWA'nın dominant takım şampiyonları Mark Henry ve Cesaro kemerleriyle girişte görünüyorlar. Bir süre tüm ihtişamları ile yan yana dikildikten sonra aralarını açıyorlar ve Teddy Long görünüyor. Teddy Long, güreşçilerin ciddiyetinin aksine dans ederek ikisinin arasında geçiyor ve ringe yürümeleri için işaret veriyor. Üç isim adeta kuşatırcasına ringin her bir yönünden ringe giriyorlar. Seyircilerin yoğun desteğini dinlerken Teddy Long'un resminin olduğu birkaç pankarta zoom yapıyor kameralarımız. Ardından Teddy Long, görevlilerden bir mikrofon alıyor.

Teddy Long: GWA Evreniiiii!!

Seyircilerin coşkusu eşliğinde Teddy Long, bir miktar daha dans ediyor. O dans ederken Cesaro ve Mark Henry'nin kemerleriyle ciddi yüzlerle ayakta dikildiğini görüyoruz.

Teddy Long: Burada olmayı gerçekten özlemişim ve sizin de bizi özlediğinizi biliyorum. GWA, iki haftadır tatildeydi ve tüm güreşçiler Shane McMahon'ın yatırdığı paraları lüks otellerde çarçur ederken bizim nerede olduğumuzu biliyor musunuz?

Cesaro: S*kik bir hastanede!

Teddy Long: Aynen öyle Antonio! Ama bu şampiyon olmanın bir göstergesidir çocuklar. Sadece gerçek güreşçiler, bu sektörde iz bırakmak için her şeylerini tehlikeye atar. Onlar için hayatta ringe çıkıp en iyisini yapmaktan daha büyük bir zevk kalmamıştır. One Night Stand gecesi ikinizde de gördüğüm şey buydu!

Teddy Long: Aslına bakarsanız bu yaşa geldikten sonra hastane köşelerinde benim için hayati olabilecek kırıklar ve kas yırtılmalarıyla uğraşmak, GWA'ya geri dönerken hayal ettiğim şey değildi. One Night Stand gecesi o motorcular arenayı bastığında Shane McMahon bana bir söz vermişti. Ringin güvenliğini sağlayacak ve maç olması gerektiği gibi geçecekti. Görünüşe göre hiçkimse olayları Teddy Babacık gibi yönetemiyor ha?

Teddy Long gülüyor.

Teddy Long: One Night Stand gecesi, bizim için hastane köşelerinde geçen haftalara mal oldu. Yine de 70 yaşında kırık kemikler ile hastane yatağımda yatarken hiç de acınası durumda olduğumu düşünmedim. Ben One Night Stand şovuna kolumda güzel hatunlar ile gelirken rakiplerimiz onlarca kıllı barbar adamla gelmişti ve gecenin sonunda kemerlerin nihai sahibi konusunda kimsenin şüphesi yoktu!

Mark Henry ve Cesaro kemerlerini kaldırıyorlar ve poz veriyorlar. Bir süre sonra Mark Henry, bir göz işaretiyle Teddy Long'dan mikrofonu rica ediyor ve konuşmaya başlıyor.

Mark Henry: Profesyonel güreş sektöründe bulunmak hiçbir zaman kolay olmadı. Burada ya k*çınızı yırtıncaya kadar çalışır ve kemiklerinizin tuz buz olmasını izlemeye hazır olursunuz ya da ağlayarak evinize gidersiniz. Tüm bu mücadele ve sertliğin içinde yıllar geçirdim ben fakat size dürüst olacağım baylar bayanlar. One Night Stand gecesinde gördüklerin benzersizdi. Cesaro'nun havada süzülerek bize maçı kazandırması eşsizdi! Yıllardır bu ringin öyle bir şiddete ve kaosa şahit olduğunu sanmıyorum. Yine de gecenin sonuna geldiğimizde...

Cesaro: HALL OF PAIN ORTALIĞIN A*INA KOYMUŞTU!

Cesaro ve Mark Henry birbirlerine bakıp kemerlerini tokuşturuyorlar. İki isim Teddy Long'u da omuzlarına alıp diğer elleriyle kemerleri kaldırıyorlar. Seyircilerin artan desteğini dinlerken birkaç Teddy Long, pankartına daha zoomluyor kameralarımız. Teddy Long'un resminin yanında "Koluna koluna al beni yanına" yazısını tutan bir genç kızın pankartına zoomladıktan sonra kameralarımız kapanıyor.

Kameralarımız arka alanda yürümekte olan The Shield üyelerini görüntülüyor. Ekip üyelerinin keyifleri gayet yerinde ve gülüyorlar. Seth Rollins elinin tersiyle Roman Reigns'in göğsüne doğru vuruyor ve köşedeki masayı işaret ediyor. Ekip üyeleri masaya doğru yöneliyorlar. Seth Rollins ellerini yemek yemekte olan iki görevlinin omzuna koyuyor.

Seth Rollins: Merhaba beyler uzatmadan isteğimizi söylemek istiyorum. Masadan kalkarsanız çok mutlu olacağız.

Dean Ambrose masanın köşesine geçiyor ve yerinde duramıyor. Saçlarını geriye doğru sıvazlarken görevliler birbirlerine bakıyorlar, hiç kalkacak gibi bir halleri olmadığından dolayı Roman Reigns iki görevlinin karşısındaki görevliyi yakasından yakalıyor ve duvara doğru savuruyor. Bunu gören iki görevli sessizce oturdukları yerden kalkıyorlar. Seth Rollins gülerek sandalyeye oturuyor ve ayaklarını masaya uzatıyor. Roman Reigns gözden uzaklaşmakta olan görevlilerin arkasından bakıyor.

Roman Reigns: McMahon çalışanlarını gözden geçirmeli.

Dean Ambrose: Bu şirkete gelirken korkaklarla dolu olduğu bana söylenmemişti.

Roman Reigns: Bu yüzden maçı kazanmak senin için çocuk oyuncağı olmalı.

Seth Rollins coşkuyla ellerini havaya kaldırıyor.

Seth Rollins: Yeni GWA Undisputed Şampiyonu Dean Ambrose!

Roman Reigns: E'yi biraz daha uzatmalısın daha sert bir etki bırakır.

Seth Rollins: Ambroseeee tarzı mı?

Dean Ambrose: Daha çok Brooockk Leeeesnarr tarzı.

Roman Reigns ve Seth Rollins tuhaf tuhaf birbirlerine bakarken Dean Ambrose omuz silkiyor ve kendi kendine bir şeyler söylenirken masada duran patates kızartmalarını yemeye başlıyor.

Roman Reigns: Cody'nin parçalarının etrafa saçılmasından sonra %51 hissenin de McMahon'un önüne düşeceğinden hepimiz hemfikiriz sanırım. Belki sadece omzu dolan Dean olmaz ha ne dersin Rollins?

Seth Rollins: Bu gece önce Dean hak ettiğini alacak sonra ise biz.

Dean Ambrose: Shield GWA'de bomba etkisi yarattı. Anlarsınız ya? Boom! (Dean Abmrose sırıtıyor.) Jericho balonunun patlaması ise Çernobil patlamasından bile daha ses getiren bir olay olacak. Belki göbeğini kucaklar ve gider ne dersiniz?

Seth Rollins: Bir dakika bir dakika… O Jericho'nun göbeği mi? Tanrım ben onu karısı için taşıyıcılık yapıyor sanıyordum. Bu gerçekten sürpriz oldu.

Roman Reigns: GWA gerçekten sürprizlerle dolu. En büyüğünü de bu gece yaşayacak.

Dean Ambrose: Kemere giden yolda bileti kapacağım. Siz sadece maç sonu için şu iki zebaniyi patlattığımız düğmeyi hazır edin.

Roman Reigns: Bu yasal mı dersiniz? Birilerini havaya uçurmak yani.

Seth Rollins: Dostum burası GWA… Emin ol kaç kere havaya uçuruldum hatırlamıyorum. O kadar çok hastaneye gittim ki hastane benim için personel kadrosunda yer açmaya hazırlanıyordu. Diyeceğim o ki burada her şey yasal. Hey Dean belki CZW günlerini hatırlamak istersin bu gece ha?

Dean Ambrose ellerini ovuşturuyor.

Dean Ambrose: Uuu bu gece o ikisine yaşatacaklarım CZW günlerimin çok ötesinde olacak. Onları öyle bir yeneceğim ki tüm arena ayakta alkışlayacak ben ise hepsine dönüp orta parmaklarımı göstereceğim.

Seth Rollins gülerek Dean Ambrose'un sırtına vuruyor, Dean Ambrose'un ise hala yerinde duramadığını görüyoruz. Roman Reigns ikiliye göre daha ciddi bir surat ifadesiyle duruyor aralarında bir şeyler konuşmaya devam ederlerken kameralar oradan uzaklaşıyor.

Chris Jericho: Ev...

Kameralar Chris Jericho'nun evinde açılıyor. Chris Jericho'yu havuzun içerisinde görüyoruz. İçkisini yudumlarken kafasını yukarıya doğru kaldırıyor. Derin bir nefes aldıktan sonra konuşmaya başlıyor.

Chris Jericho: Cehennem ateşinden çıktıktan sonra biraz rahatlamam gerekiyordu öyle değil mi? Gecenin açılışını izleyene kadar gayet keyifliydim. GWA çatısının altında olduğum sürece basamakların en tepesinden bir kere olsun bile inmedim. Bu saatten sonra yine bu durum böyle olmaya devam edecek. Telefonuma bazı mesajlar geliyor. Yeni bir savaş için çağrı. Tekrar, tekrar, tekrar! İnsanların sorması gereken bir şey var. Bunca saçmalıkların içinde Chris Jericho neden o ringe tekrar gelsin? Kemerime sarılacağım ve evimde anın tadını çıkartacağım. Eğer bir rakibim olacaksa onu benim seçmem gerekiyor! Bu kadarını hak ediyorum. Bu asla yanlış değil! Shane McMahon tutuşmuş bir şekilde bana yeni bir rakip bulmak için çabalıyor. Önceki şampiyonu hatırlamak ister misiniz? Shane McMahon'ın bir numaralı şakşakçısı Seth Rollins şampiyonken durum böyle miydi? Hayır! Ben dünyanın en iyisiyim. Bu tartışmasız gerçek olan bir şey. Fakat ne kadar iyi olursam olayım keyfime düşkün birisiyim. Ayrıca haklarımı savunan bir adamım. Şu an değil. Gerçekten henüz değil. Shane McMahon tüm yetkileri eline almışken oturup bir şeyleri düşünmek zorunda. Ben ne bok yiyorum diye sorgulaması gerekiyor. Bunu ne zaman yapacaksın?

Chris Jericho içkisinden bir yudum alıyor.

Chris Jericho: Sıradaki ödemelerimi ne zaman yapacaksın? Veya bana oraya gelirsem bir garanti verebilecek misin? Kane'in tekrar s**tiğimin cehenneminden fırlayıp bana arkamdan saldırmayacağını nereden bileceğim? Veya arka alanda takılan sokak serserilerinin, tartışmasız şampiyona karşı alçakça bir hamle yapmayacağını nereden bileceğim? Bunları reddetme gücün yok çünkü olan şeyler. Her zaman oyunu gerektiği gibi oynamayı bildim. Gerektiğinde aynı şekilde karşılık verdim, gerektiğinde ise çok daha fazlasını yaptım. Çok daha fazlasını yapacağım fakat daha uygun şartlarda. Kıçımın rahatlaması için bir ortam oluşturdum. Reyting kaybı? Şu an o arenaya gelmek isteyen seyircilerin biletlerini yırtmak istediğine eminim. Sıradaki şovda kim bilir ne kadar seyirci kaybedeceksin Shane? Veya şu an televizyonlarının ekranlarda beni izleyen insanlar neler düşünüyor? Chris Jericho şova gelmeyecek ve şovun devamında onu göremeyeceğiz! O zaman televizyonlarımızı kapatalım. GWA'yi izlemeye daha fazla gerek yok!

Chris Jericho: Bunlar doğrular. Bana gerçek bir proje ile gelmen gerekiyor. Daha üst düzey bir kontrat, daha iyi bir yaşam şartları ve istediğim kadar yaratıcı kontrol. Evet yanlış duymadınız. Tüm bunları istiyorum. Reyting kazanmak istiyor musun, Shane? O zaman önümüzdeki haftalarda iyice düşün. Benim için daha fazlasını yapmalısın. Bu gevşek fikirlerin. Yarattığın olaylar ve boktan durum ilgimi çekmiyor. Aksine bana tamamen zarar veriyor. Belki gelecek hafta SAmmy Guevara'yı oraya gönderebilirim. Senin o lanet olasıca fikirlerini değerlendirebilir. Fakat tek bir aksi durum, tek bir hata daha olursa, işte o zaman çizgiler en aşağı doğru düşmeye başlar. İşte bu GWA için gerçek bir cehennem olur. Buradayım ve burada olacağım. Beni istiyor musun? Dünyanın en iyisini ve tartışmasız şampiyonluğu elinde tutmak istiyor musun? O zaman bunu göster.

Kameralar kapanıyor.

John Cena girişte görünüyor. My Time Is Now arena boyunca yankılanırken seyirciler halinden memnun. Cena ringe doğru koştuktan sonra tişörtünü ve şapkasını seyircilere atıp rakiplerini beklemeye başlıyor.

The Shield'ın müziği duyuluyor ve ışıklar kararıyor bir süre sonra ışıklar tribünde boş bir alanı gösteriyor ve o alanı Shield ekibi dolduruyor. Üçlümüz merdivenlerden inerken Shane McMahon ise girişte ringe doğru ilerliyor. Shield ringin önüne gelince Ambrose'u ringe yolluyor ve son rakibi beklemeye başlıyorlar.

Sami Zayn'i Worlds Apart çalarken girişte görüyoruz. Tuhaf dans hareketlerini sergilerken Omos da oldukça soğukkanlı bir şekilde girişte görünüyor. İkili ringe doğru ilerliyor. Zayn ringe girdikten sonra da dans etmeye devam ediyor. Hakem ise maçın başlaması için gereken işareti veriyor bu esnada.

GWA Championship #1 Contendership Match
John Cena vs Dean Ambrose w/Seth Rollins & Roman Reigns & Shane McMahon vs Sami Zayn w/Omos

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ambrose ve Cena birbirlerini keserken Sami bir anda koşuyor ve Dean'i köşeye yapıştırıp yumruklamaya başlıyor. Seth ve Roman sinirleniyor ancak sonrasında Omos ikiliye bakınca hamle yapmaktan vazgeçiyorlar. Zayn, Ambrose'u çok sert bir şekilde yumruklamaya ve köşede kıstırmaya devam ederken Cena ise öylece bekliyor. Zayn ise durmuyor ve yumrukların şiddetini arttırmaya devam ediyor. Ambrose iyice köşede yere inerken Sami Zayn artık yumruk atmayı bırakıyor ve tekmelemeye başlıyor Ambrose'u. Zayn bir süre sonra yavaşlamaya başlıyor ve en sonunda duruyor. Cena'nın da maçta olduğunu hatırlayan Zayn ona doğru dönüyor ancak bir anda ona doğru koşmaya başlayınca Cena'dan Jumping Shoulder Block geliyor! Zayn ayağa kalkınca Cena bir tane daha Jumping Shoulder Block yapıyor! Zayn ayağa kalkınca bu sefer bir yumruk sallıyor Cena'ya ancak Cena yumruktan sıyrılıp Protobomb yapıyor ve elini havaya kaldırıyor. Ambrose bu esnada kendine gelip Cena'ya doğru koşuyor ancak Cena onu da yakaladığı gibi Zayn'in yanına indiriyor ve iki elini de havaya kaldırıyor. You Can't See Me yaptıktan sonra iplerden sekiyor ve iki rakibine de Five Knuckkle Shuffle yapıyor! Ambrose kendini ringin dışına atarken Zayn ayaklanmaya başlıyor. Cena, Zayn'i sırtlıyor ve ATTITUDE ADJUSTMENT! Cena tuşa gidiyor! Erken bir zafer mi geliyor? 1-2-

Ambrose ringe dalıyor ve Cena'nın üzerine atlıyor. Aynı anda Zayn de kickout yapıyor zaten. Zayn ringin kenarına doğru kendini atarken Ambrose ise Cena'yı yerde yumrukluyor. Çok sert yumruklar atıyor ve Cena pek de karşılık veremiyor. Ancak Ambrose, Cena'yı ayağa kaldırmak isteyince Cena kendine geliyor ve Ambrose'u yumruklamaya başlıyor! Ambrose bu kez karşılık veremeyen taraf. Cena, Ambrose'u iplere yasladıktan sonra yakalayıp karşı iplere atıyor ve bir Jumping Shoulder Block çakıyor. Sonrasında bir tane daha Shoulder Block çakıyor. Sonrasında da Protobomb deniyor ancak Ambrose kendisini Cena'nın arkasına atıyor ve onu iplere doğru atıyor. Cena iplerden sekip bir Shoulder Block daha çakıyor ancak Ambrose yere düşmeyip iplere doğru gidiyor ve Ambrose Lariat çakıyor Cena'ya. Sonrasında Zayn bir anda onu yaklıyor ve Exploder Suplex deniyor ancak Ambrose buna engel olup Zayn'i ringin dışına fırlatıyor ancak Omos, Zayn'i havada yakalıyor ve Zayn'i ringe geri atıyor. Zayn ringe estetik bir şekilde girmeyi başarıyor ve Ambrose'a bir Big Boot çakıyor. Bu esnada Cena, Zayn'e arkadan dalıp onu düşürüyor. Zayn aprona doğru giderken Ambrose da iplerden sekip Cena'nın karnına bir tekme atıyor ve DIRTY DEEDS! AMBROSE TUŞA VE ANA KEMER MAÇINA DOĞRU GİDİYOR! 1-2-

ZAYN TUŞU BOZUYOR! Hakem 3'ü sayamadan Cena'dan Kickout geliyor ve aynı anda Zayn de Ambrose'un üzerine atlıyor. Üç isimde yerde yatıyor. Bu esnada Omos ve Reigns'i birbirlerine anlayamadığımız şeyler söylerken görüyoruz. Kabile dillerine geçiş yapmış olabilirler. Ringte ilk ayağa kalkan isim Zayn oluyor ve Ambrose'u dizlerinin üzerine getiriyor. Sonrasında onun omzuna doğru bir tekme atıyor! Ve "Olé!" diye bağırıyor! Sonrasında Cena'yı dizleri üzerine kaldırıyor ve onun da omzuna bir tekme atıp "Olé!" diye bağırıyor! Ardından iki isme de tekmeleri çakmaya başlıyor sırayla ve her seferinde "Olé!" diye bağırıyor. Bir süre sonra Ambrose'u ıska geçiyor. Aynı anda Cena'yı da ıska geçince Cena onu birden ayağından yakalayıp deviriyor ve STF için hamle yapıyor ancak Ambrose, Cena'yı tutup ayağa kaldırıyor ve STF'e izin vermiyor. Ambrose, Cena'yı yakalaıp Dirty Deeds deniyor ancak Cena bir anda sıyrılıp onu sırtlıyor ve ATTITUDE ADJUSTMENT! Cena tuşa gitmek için hamle yapıyor ancak Zayn bir anda Cena'yı yakalıyor ve BLUE THUNDER BOMB! ZAYN JERICHO'YU ELDE ETMEK İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1-2-

KICKOUT! CENA TUŞU ATIYOR! ZAYN İSE OLDUKÇA ŞAŞKIN VE SİNİRLİ! Zayn ayağa kalkıp hakeme bağırmaya başlıyor! Hakemi köşeye kıstırıyor ve bağırmaya devam ediyor. Omos ise oldukça sinirli bir şekilde ringe doğru bakıyor. Seth ve Roman aprona çıkmak için hamle yapıyor ancak Omos dikkatini yine ikiliye verince ikili yine hamle yapmıyor. Ambrose bu esnada Cena'yı kaldırıyor ve Dirty Deeds için hamle yapmaya çalışıyor ancak Cena, Ambrose'u Zayn'e doğru itiyor ve üçü de köşedeki hakeme çarpmış oluyor. Hakem karnını tutarak köşede beklerken Cena bir anda Ambrose'u sırtlıyor ve ATTITUDE ADJUSTMENT! Ancak Ambrose ayakları üzerine yere düşüyor. Ardından iplerden sekip bir Clothesline çakıyor. Sonrasında DIRTY DEEDS! Ambrose tuşa gitmek için hamle yapıyor ancak Zayn bir anda Ambrose'u yakalayıp Blue Thunder Bomb deniyor ancak Ambrose havadayken çırpınınca Rollins fırsattan istifade aprona çıkıp Zayn'in kafasına vuruyor ve Ambrose yere inmeyi başarıp Zayn'e de DIRTY DEEDS!

Omos bir anda hareketleniyor ve Rollins'e doğru koşuyor. Ona doğru giderken Roman'ı da tuttuğu gibi kenara fırlatıyor. Omos kocaman elleriyle Seth'i yakasından tutup ringin dışına savuruyor! Seth yuvarlana yuvarlana bariyerlere kadar geliyor. Shane son derece şaşkın. Rollins ise biraz korku biraz sinir barındırarak Omos'a doğru koşup üzerine atlıyor ancak Omos onu havada yakalıyor ve Double Hand Chokeslam pozisyonuna alıyor. Ardından bariyere doğru yavaşça yürümeye başlıyor. Seyirciler yavaşça yerlerinden kalkarak boşluk yaratmaya çalışıyorlar. Omos ise bunu beklermiş gibi. Ancak Omos, Seth'i atacağı sırada Roman bir anda ringi turlamaya başlıyor ve Omos'a doğru bir SPEAR! OMOS, HAVADA TUTTUĞU SETH VE SPEAR'I ÇAKAN ROMAN REIGNS! ÜÇÜ BİRDEN BARİYERE UÇUYOR VE BARİYER AĞIRLIĞI KALDIRAMADIĞI İÇİN YIKILIYOR! ÜÇLÜ SEYİRCİLERİN HAFİFTEN BOŞALTMAYA ÇALIŞTIĞI ALANA DÜŞÜYOR. BİRKAÇ SEYİRCİ BARİYERİN ALTINDA KALIYOR! DEAN İSE KÖŞEDE OLANLARI İZLEMEKLE MEŞGUL AMA HELLUVA KICK! SAMI ZAYN BİR ANDA DEAN'İN ENSESİNE DOĞRU HELLUVA KICK ÇAKIYOR! SONRASINDA ONU RİNGİN ORTASINA ATIYOR VE TUŞA GİDİYOR! 1-2-

JOHN CENA! Cena, Zayn'in üzerine atlıyor ve tuşu bozuyor. Cena, Zayn'i yumruklamaya başlıyor. Bu esnada Ambrose kendisini ringin dışına atıyor. Cena, Zayn'i yumruklamaya devam ediyor ancak Zayn karşılık vermeyi başarıyor ve ikili yumruklaşarak ayağa kalkıyor. İkili ayağa kalktıktan sonra da bir süre yumruklaşmaya devam ediyor. Sonrasında lockup bağlıyorlar ama Cena bir anda Zayn'in karnına bir tekme atıyor ve sonrasında iplerden sekip Throwback için hamle yapıyor ancak Zayn bir anda dönerek bir Clothesline savuruyor ve Cena'yı yere yapıştırıyor. Zayn, Cena'nın ayağa kalkmasını bekliyor ve Cena kalkmaya yaklaştığında iplerden sekiyor ancak Cena'dan bir Shoulder Block! Sonrasında Zayn'i yakalıyor ve Protobomb deniyor ancak Zayn kendisini Cena'nın arkasına atıyor. Sonrasında Cena'yı kendine döndürüp karnına bir tekme atıyor ancak Cena bir anda Attitude Adjustment için sırtlıyor Zayn'i ancak Zayn bir kez daha kendini Cena'nın arkasına atıyor ve iplerden sekiyor. Ancak bu sefer Drop Toe Hold yapıyor Cena ve hızlıca STF'i bağlıyor! Ancak kilidi istediği sertlikte bağlamayı başaramıyor ve Zayn kısa bir süre sonra STF'ten kurtulup Cena'yı yakalıyor ve Crossface! Zayn çok sıkı bağlıyor! Cena çırpınıyor ancak iplere ulaşmanın veya kurtulmanın farklı bir yolunu bulamıyor ve elini yere götürüyor!

ANCAK SHANE McMAHON BİRDEN APRONA ÇIKIYOR VE HAKEME BAĞIRMAYA BAŞLIYOR! Hakemin odağı değişiyor ve Shane ile tartışmaya giriyor. İkilinin birbirlerine ne söylediği anlaşılmıyor. Zayn ise kilidi yavaşlatmaya başlıyor. Ancak Cena da kurtulmak için bir hamle yapamayacak kadar yorgun. Shane hakemle tartışmaya devam ederken...

SLOW CHEMICAL! KANE MASKESİZ BİR ŞEKİLDE VE SLOW CHEMICAL MÜZİĞİ İLE GİRİŞTE GÖRÜNÜYOR VE OLDUKÇA SİNİRLİ BİR ŞEKİLDE GİRİŞE DOĞRU İLERLİYOR! Shane ise ağzı açık bir şekilde kaskatı kesiliyor ve sadece Kane'i izliyor. Kane kısa bir süre içerisinde ringin önüne geliyor ve Shane'i tuttuğu gibi aprondan aşağıya indiriyor. Sonrasında hızlıca onu boğazlıyor. Shane hiç bir şekilde karşılık vermeyi başaramıyor ve Kane, Shane'i kaldırıp demir basamakların üzerine Chokeslam'i çakıyor! Kane hızlı bir şekilde ringe giriyor ve ringe girdiği gibi hakemi yakalayıp ringin dışına savuruyor! Bu esnada Zayn ve Cena ayağa kalkıyor. Kane ikisini de aynı anda yakalıyor ve DOUBLE CHOKESLAM! KANE, ZAYN VE CENA'YA CHOKESLAM ÇAKMAYI BAŞARIYOR! Zayn ve Cena ringin dışına yuvarlanırken Ambrose aprona çıkıyor ve Kane ile göz göze geliyor. Ambrose, Kane'e üzerine gelmesi için bağırıyor bir süre ancak Kane ilk adımını atar atmaz Roman Reigns ve Seth Rollins apronlara çıkıyor ve Shield üçlüsü sırıtmaya başlıyor! Sonrasında da ringe adım atıyorlar!

ANCAK OMOS BİR ANDA BARİYERLERDEN KALKMAYI BAŞARIYOR VE BİR SANDALYEYİ KAPAR KAPMAZ ROMAN REIGNS'E SANDALYEYİ GEÇİRİYOR! OMOS BİR KEZ DAHA VURUYOR SANDALYE İLE VE ROMAN'I RİNGİN DIŞINA DÜŞÜRMEYİ BAŞARIYOR! SONRASINDA BİR KEZ DAHA SANDALYE İLE ROMAN'IN KAFASINA VURUYOR VE SONRASINDA RİNGE BAKIYOR! KANE'İ GÖRDÜKTEN SONRA SAMI ZAYN'İ KAPTIĞI GİBİ ARKA ALANIN YOLUNU TUTUYOR OMOS! SETH ROLLINS BÜTÜN BU OLANLARI AĞZI AÇIK BİR ŞEKİLDE İZLERKEN KANE BİR ANDA ONA DOĞRU KOŞUYOR VE BIG BOOT ÇAKIP ONU BARİYERLERE DOĞRU UÇURUYOR! SONRASINDA AMBROSE TEK BAŞINA RİNGE GİRİYOR VE KANE'E ARKADAN SALDIRIP YUMRUKLAMAYA BAŞLIYOR!

ANCAK KANE NEREDEYSE HİÇ ETKİLENMİYOR VE BİR ANDA AMBROSE'U BOĞAZLIYOR! CHOKESLAM İÇİN HAMLE YAPIYOR ANCAK AMBROSE KENDİSİNİ KANE'İN ARKASINA ATIYOR VE ONU YAKALAYIP DIRTY DEEDS DENİYOR! ANCAK KANE BUNA İZİN VERMİYOR VE AMBROSE'U BİR KEZ DAHA BOĞAZLAYIP CHOKESLAM'İ GEÇİRİYOR! SONRASINDA AMBROSE'U TEKRAR BOĞAZLAYARAK AYAĞA KALDIRIYOR VE DEVAMINDA DA TOMBSTONE PILDRIVER! KANE AYAĞA KALKIYOR VE ELLERİNİ HAVAYA KALDIRARAK TAUNTUNU ATIYOR! KÖŞELERDEN ALEVLER PATLIYOR VE SLOW CHEMICAL ARENA BOYUNCA YANKILANIRKEN ŞOVUMUZUN SONUNA GELİYORUZ!

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-05-2021, 15:41   #2
Şaplakcı
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: firefly fun house
Konular: 1066
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: Keith Lee
Rep Puanı: 386071
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 386071

Alandayız.
imza
SEN KAYBETTİN VİNCE!!!

DarylDiXoN, Bero , BABA , hurt heal01
Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 07-05-2021, 15:50   #3
ÇAY
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 376
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 851898
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 851898

Tartışmasız Takımlar Şampiyonu mu?..
imza
HAM

Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu

İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-05-2021, 15:52   #4
Hall of Pain
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 27
Favori Güreşçisi: Mark Henry
RPG Karakteri: Booker T
Rep Puanı: 790326
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 790326

Özlemiştik.
imza

MARK HENRY IS ALL ELITE

The World’s Strongest Man. 2-Time Olympian. World Champ Powerlifting, Strongman, Pro Wrestling. WWE Hall of Fame. Co-Host SiriusXM Busted Open. AEW All Elite.

MARK HENRY

-RPG PERFORMANSIM-

Şu anki:

Booker T
Debut: Royal Rumble 04/06/2021

Eski:
Teddy Long
Debut: GWA Atlas 25/02/2021
-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.
GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.
Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 07-05-2021, 16:28   #5
Mella is Money!
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 1846
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
RPG Karakteri: Dean Ambrose
Rep Puanı: 3174871
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 3174871

Alana iniş yapıyoruz. Carm- ops Ambrose ile.
imza

Verdik odunu yansın ortalık! 🇹🇷

“You may only call me "Mrs. Darcy"... when you are completely, and perfectly, and incandescently happy.”
The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 07-05-2021, 16:40   #6
Banned
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Really Unknown
Konular: 1974
Favori Güreşçisi: Sami Zayn
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4124629
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4124629

Bugün sierra patlar.
Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-05-2021, 16:43   #7
zitti e buoni
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1181
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2149263
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Sonunda be. Müdüriyete bir şey oldu sanmıştım.
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi Birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
WrestleMania Backlash Bahis Ligi Üçüncüsü
AEW Double or Nothing 2021 Bahis Ligi Birincisi
Mayıs ayının en çok mesaj atan 7. üyesi
Mayıs ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

"Finalmente"

RPG: Kane

x1 United States Champion (Current)
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-05-2021, 18:31   #8
Chairman of the Board

Nereden: -
Konular: 1962
Favori Güreşçisi: -
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı K.R. PUNCH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sonunda be. Müdüriyete bir şey oldu sanmıştım.

Çok şey oldu.

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-05-2021, 19:12   #9
zitti e buoni

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1181
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı RPG Müdüriyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok şey oldu.

Ne olsu ya Kane'e kemer vermediniz diye gelip sizi mi Chokeslam'ledi?

Bu arada müdüriyet, sizin hal hatrınızı sadece ben sordum, ayrılıcalık olur mu benim için?
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi Birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
WrestleMania Backlash Bahis Ligi Üçüncüsü
AEW Double or Nothing 2021 Bahis Ligi Birincisi
Mayıs ayının en çok mesaj atan 7. üyesi
Mayıs ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

"Finalmente"

RPG: Kane

x1 United States Champion (Current)
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 07-05-2021, 16:49   #10
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2860
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2883233
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2883233

Burada olacağım.
imza

t h e i n s a n e i c o n
The Insane Icon isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil