GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-09-2020, 14:58   #121
Banned
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 5142
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 5059029
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5059029

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haftalık 3 şovu takip etmekte zorlanıyoruz işimiz var haliyle zor oluyor. Şu an ben full +200 yorum takılıyorum ama okullar falan açılınca böyle olmayacak ben dahil herkesin aktifliği düşebilir. Bu yüzden haftada 2 şov daha mantıklı geliyor bana. Herkesin üzerinden yük kalkmış olur.
Kesinlikle katılıyorum. Tamam evde olacağız ama mesela en basitinden ben yönetim ekibindeyim ve yönetimden bu oyunu oynayan sadece ben değilim. Hem yönetim, hem RPG, hem okul falan derken hiçbir şeye vaktim, vaktimiz kalmıyor. Eğlenmek için oynadığım bu oyunun bir zorunluluğa dönüşmesini hiç istemem, bence Pusula şovları yaz aylarına özel olarak getirilmeli sadece. WK sonrası verilen aralar itibariyle Pusula şovları gelecek yaza kadar kaldırılmalı.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2020, 15:03   #122
-
Yerin7Kat6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 706
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1103486
Rep Derecesi: Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Yerin7Kat6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yerin7Kat6 Yerin7Kat6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1103486

Zamanında size o kadar hal hatır mesajı attım bir kişi de dönüp bakmadı ne diyeyim canınız sağ olsun.
Yerin7Kat6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2020, 15:08   #123
Banned
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dirt Sheet Mahallesi, Nitro Sokak, Palace Of Wisdom Apartmanı No: 619 Slamtown/Merkez
Konular: 404
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: Johnny Mundo
Rep Puanı: 417466
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 417466

Haftalık 3 şovu takip etmekte zorlanıyoruz işimiz var haliyle zor oluyor. Şu an ben full +200 yorum takılıyorum ama okullar falan açılınca böyle olmayacak ben dahil herkesin aktifliği düşebilir. Bu yüzden haftada 2 şov daha mantıklı geliyor bana. Herkesin üzerinden yük kalkmış olur.
Eh buna yarı yarıya katılıyorum...

Katıldığım kısım evet doğru 3 şov takibi zor ve ben de zorlanıyorum. Ve ekip daha az şov yazsa herhalde onların da işine gelir.

Katılmadığım kısım bu oyunculardan da bir şey alıyor. RPG'de her şov arası bir promo kesilebiliyor ve 1 promoya da katılanabiliyor. 3 şov olduğuna göre kişi max 3 promo kesebilirken 2 şov olunca bu sayı 2'ye iniyor. Yani gene haftada 2 şov ama 3 promo kesmek isteyen insanın da kesebileceği bir sistem daha iyi olur.
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2020, 15:16   #124
sectumsempra
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 178
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Heath Slater
Rep Puanı: 1174242
Rep Derecesi: Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Severus Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1174242

Katılıyorum ben de. Aslında 3 şov olmasından memnunum hem eğlenceli oluyor ve hem de herkes kendine şovlarda yer bulabiliyor neredeyse. Ne kadar şov olsa o kadar iyi ama arkadaşların da dediği gibi okullar açılınca takip olayı zorlaşabilir bazı arkadaşlar için. Benim için pek bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama genelin durumunu göz önünde bulundurmak lazım. Ayrıca yazar ekibin de şovlar üzerinde düşünecek-plan yapacak vakti artar. Benim önerim ekim sonuna kadar 3 şov olarak devam etsin üniversitelerin pek çoğu ekimde açılıyor sanırım. Ondan sonrasında 2 şov sistemine geçilebilir. Ama promo konusunda Mr.Pacman doğru söylüyor, promo sayısı aynen kalsın bence de.
imza

Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2020, 15:21   #125
the most electrifying
Sling Blade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2788
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 4483281
Rep Derecesi: Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Sling Blade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sling Blade Sling Blade isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4483281

Kesinlikle katılıyorum. Okul mesaisinin başladığı şu dönemde üçüncü bir şov bana kalırsa bir lüks. Yani burada kastettiğimiz şov Pusula sanırım. Pusula'nın bir süreliğine kaldırılması hem ekibi hem de biz oyuncuları büyük bir yükten kurtarır. Ekibin ne kadar efor sarf ettiği de göz önüne alınırsa gerçekten de derin bir nefes aldırır. Biz oyuncuları da önemli ölçüde rahatlatır.
imza
#uncensored

Discord: Taytay#9558

Eski Nick: Randy16
Sling Blade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2020, 16:33   #126
Sosyal Medya Kulübü
SMK ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 481
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
RPG Karakteri: Lucky Kid
Rep Puanı: 561372
Rep Derecesi: SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
SMK ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SMK ErDiBiase SMK ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 561372

Ben de bir kaç önerimi yazayım.

- Bence oyuncu sayısına kıyasla çok fazla kemer var şu anda. Özellikle takım kemerleri için düzenli takım sayısı çok az ve yeni kurulan takımların kemer alması çok anlamlı gelmiyor bana. Bence takım kemerleri ve Ocean's/Hardcore kemeri kalksa iyi olabilir. Her feudun kemere ihtiyacı olmuyor zaten.

- Dün şov konusunda da yazmıştım bence çok fazla overbooking görüyoruz. Sürekli birileri yaralanıyor, ölüyor, bıçaklanıyor, yanıyor, setten uçuyor, maça birileri karışıyor, hakemler bayılıyor vs. ve bu tarz maçlar hemen hemen her şovda olunca açıkçası tadı kaçıyor ve özelliğini yitiriyor. Hangman vs. Janela feudu için hani uygun olan bir şey bu tarz booking ama tutup rastgele bir maçta bunu görünce ''Ehh?'' oluyorum. Bu tarz maçları azaltırsanız hem sizin yükünüz azalır hem de böyle bir maç gördüğünde okuyucu olarak biz de daha heyecanlı takip edebiliriz gibi geliyor. Artık şovda birisi ilk finisherı yaptığında bitmeyeceği kesin gibi bir şey. 3-4 finisher + masa, sandalye, kendo sopası vs. girmeden birine maçlar bitmiyor

- Haftalık şovlarda kemer savunması çok fazla ve rakipler damdan düşmüş gibi olunca kemerin ve maçın önemini düşürüyor bence. Kemer için şampiyonun karşısına çıkan kişi bu maçı hakederek oraya gelirse çok daha iyi durur bence. Yani bu kadar fazla kemer maçı yerine #1 contenderlık için maça çıkılsa daha güzel olur.

- Bu yapılabilir mi veya yapılırsa oyun deneyiminden alınan zevki arttırır mı bilmiyorum ama oyuncuyla daha interaktif bir işleyiş olabilir. Aklıma gelen en basit şey MITB kazanan oyuncu hangi kemere cash-in yapacağını veya ne zaman yapmak istediğini belirtebilir özelden. Sallıyorum en az 1 ay öncesinden ''şu 1 ay içinde Cody'nin ilk bitkin düştüğü maçından sonra cash-in yapmak istiyorum'' veya ''The New Beggining'in main eventinden sonra cash-in yapmak istiyorum.'' tarzı bir mesaj atıp ekibi bilgilendirebilir. Duruma ve hikayeye göre de gerisini ekip getirir zaten. Dediğim gibi çok yapılabilir bir şey mi bilmiyorum ama öyle aklıma gelmişti geçen.

- Bir de teşekkür etmek istiyorum. Şov yayınlanma süreleri çok daha normal bir hale geldi. Şu geçtiğimiz Pasifik özel bir şov olmasına rağmen 00.30 gibi bitmişti sanırım. Diğer haftalık şovlar da 23.00 civarı bitmiş oluyor. Bayıldım bu olaya. Teşekkürler.
imza

Tribal Chief
the Head of the Table
instagram.com/ausosyalmedya
SMK ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2020, 17:54   #127
ip
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 322
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Puanı: 810904
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 810904

Yaz başından beri aklımda olan ama dünkü şovdan sonra buraya yazma gerekliliği hissettiğim bir husus var. Şov takibi esnasında yapılan flood. Bu konuda bana katılan çıkacak mı bilmiyorum ama RPG şovu takip etmeyi sadece müdüriyetin konunun ana mesajında yayınladığı şovu okumak olarak görmüyorum. Diğer takip eden kişilerin de şov yayını esnasında yorumlarını, değerlendirmelerini, tespitlerini, ufak çaplı roleplay'lerini okumak da keyifli - idi. Elbette bu yukarıda saydığım şeylerin tamamını herhangi bir RPG şovu konusunun ileri sayfalarında bulmak mümkün. Ama problem şu ki, o ileri sayfalarda her şeyi bulmak mümkün. Twitch chati gibi. Şimdi ben 1 dakika içinde üçü şovla alakasız 4 post atan adamı butonlasam en fazla 4 postu birleştirilir. Her parttan sonra "Next" yazanları butonlasam butonladığım mesajı silinir. Şovla alakası olmayan değişik bir kafayla konunun altında postçuluk yapanları butonlasam muhtemelen göz yumulur. Dünkü şov 5k reyting almış. RPG ekibinin bu sayıları emeklerinin karşılığı olarak görüyorlarsa saygı duyarım tabi ama nitelik uğruna niceliğin epey öldürüldüğü de ortada. Benim görüşüm, muhtemelen kimse de benimle aynı düşünmüyordur. Evrenin başında konulan Disiplin ve Ceza Sistemi'nin halen geçerli olup olmadığını sorup şikayetimi sonlandırıyorum. İyi oyunlar.
imza

If your friends stay out in the damp, they're liable to catch a cold aren't they... or a bullet

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2021, 00:15   #128
Kayıtlı Kullanıcı
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 66
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 26270
Rep Derecesi: SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. SpearReign WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SpearReign SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26270

Power Rankings gelebilir.
imza
Başarılarım:
33.Etkinlik Haftası

Be a Booker Yarışması 3.sü
Bilgi Yarışması 4.sü
Sıra Tahmin Yarışması 1.

Sevdiklerim:
Roman Reigns
Cm Punk