GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-10-2017, 20:36   #1
FightOwensFight
BrayWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: istanbul
Konular: 19
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 201
Rep Derecesi: BrayWyatt NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. BrayWyatt NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. BrayWyatt NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
BrayWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BrayWyatt BrayWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 201

Standart İlişkim Hakkında Bir Sorun (Dert)

Arkadaşlar bir derdim var, akıl verebilecek abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle derdimi dinlediğiniz için teşekkür ediyorum ve konuya giriyorum.Çok uzun uğraşlar ve emekler sonucu bir ilişkiye başladık her şey mükemmel gidiyordu çok seviyorduk birbirimizi sevgilimin abisi öğrenmiş bu durumu ve kız arkadaşımı silmiş beni çağırdı uzun bir süre ayrı kalmamız gerektiğini söyledi ben anlayışla karşıladım uzun uzun sarıldık sonrası da gitti arkasından baka kaldım dün yüz yüze konuşalım mı biraz dedim olur dedi ne demeliyim çok seviyorum ayrıda kalmaya gücüm sabrım yok çok uzun zaman sonra bu kadar mutluydum kafam çok karışık akıl verirseniz çok mutlu olurum teşekkürler.
imza
BrayWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 20:37   #2
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2031
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Rene Dupree
Rep Puanı: 2701700
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Aşkın tarifi yoktur.
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 20:40   #3
all things end dante even us
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tekirdağ
Konular: 641
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1122011
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1122011

Bu konu yüzünden çok acılar çekmiş biri olarak diyeceğim tek şey: Aşkına sahip çık. Başka da bir şey diyemiyorum.
imza
the alpha and the omega
v e r g i l

I am the storm that is approaching!
Provoking, black clouds in isolation.
I am reclaimer of my name.
Born in flames, I have been blessed!
My family crest is a demon of death!
Forsakened, I am awakened...
A phoenix's ash in dark divine
Descending misery, destiny chasing time
Disappear into the night.
Lost shadows left behind
Obsession's pulling me
Fading, I've come to take what's mine!

don't flatter yourself. you were never even a player.

What other choice do I have? Trust is for fools, fear is the only reliable way.
Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 20:41   #4
pmc
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 91
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: Wolfgang
Rep Puanı: 275486
Rep Derecesi: KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KevinOwensKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KevinOwensKO KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 275486

Eğer şansın varsa kızla beraber git benim şansım olduğu halde gitmedim takılıyoruz şimdi değişik değişik.
imza

rpg
wolfgang
1x oceans champion
KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 20:46   #5
Kayıtlı Kullanıcı
Nameless Warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 161
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 34282
Rep Derecesi: Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nameless Warrior Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Nameless Warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nameless Warrior Nameless Warrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34282

Aşık olmamak için sebep çok be kardeşim. Kolay gelsin, aşkının arkasında dur bari. Unutamayacağını düşünüyorum.
imza
badandboujee
Nameless Warrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 20:47   #6
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 904
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 196551
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Aşkın ve "sevgili manasında duyulan" sevginin yalan olduğuna inanan biriyim. Yine de bir güreş forumuna bunu konu açacak kadar çok seviyorsan, gidip sahip çıkmanı tavsiye ediyorum.
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 20:48   #7
Code Blue

Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Critorâx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aşkın ve "sevgili manasında duyulan" sevginin yalan olduğuna inanan biriyim. Yine de bir güreş forumuna bunu konu açacak kadar çok seviyorsan, gidip sahip çıkmanı tavsiye ediyorum.
Sevgi bir süre sonra bitiyor. Kalan saygı ile savaşıyorsun, galip çıkarsan devam, yenilirsen ayrılırsın. Olay budur.
Alt 15-10-2017, 20:50   #8
Banned

Konular: 904
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgi bir süre sonra bitiyor. Kalan saygı ile savaşıyorsun, galip çıkarsan devam, yenilirsen ayrılırsın. Olay budur.
Sevgi ve aşk hiçbir zaman başlamaz hocam. Bakarsın, hoşlanırsın. Çok beğenirsen fazla hoşlanırsın. Bundan devamı her zaman karşıya duyulan saygıyla gerçekleşir.

Zamanında ben de aşık oldum sevdim ama bu gerçeği farkettikten sonra hayatım bir düzene girdi.
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 20:51   #9
unsettling differences
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 116
Rep Puanı: 75825
Rep Derecesi: Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Freakin Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 75825

Git konuş.
imza
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 20:51   #10
Code Blue

Alıntı Critorâx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgi ve aşk hiçbir zaman başlamaz hocam. Bakarsın, hoşlanırsın. Çok beğenirsen fazla hoşlanırsın. Bundan devamı her zaman karşıya duyulan saygıyla gerçekleşir.

Zamanında ben de aşık oldum sevdim ama bu gerçeği farkettikten sonra hayatım bir düzene girdi.
Aşk diye bir şey var be üstad. Yok demek fazla abartı. Ama aşk biter, saygı kalır.

Seçenekler Arama
Stil