GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-04-2021, 18:48   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1960
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 948316
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 948316

Standart RPG GWA - 16 Nisan 2021 Pusula

Şov Bilgileri
GWA Pusula
16.04.2021 - 21.15 - C
Wells Fargo Center
Philadelphia, Pennsylvania
219.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 8 Neden!

1- Hells Angels!

2- Yıl 2008 Gibi

3- Team Kaju Ekibinin Ruhsal Problemleri

4- Bir Yeni Duyuru

5- Sami Zayn'ın Planları

6- Anna Jay Aksiyonda!

7- Beni Bu Hale Sen Getirdin!

8- Handikap Maçı

Pyrolar patlıyor ve Pusula başlıyor!

Mauro Ronallo: Bir Pusula şovuyla daha beraberiz sevgili GWA Evreni. Bendeniz Mauro Ronallo ve yanımda Jeremy Borash ile bu gece sizlerle olacağız.

Jeremy Borash: GWA, hiç olmadığı kadar ilginç yerlere ilerliyor Ronallo, bu gece için heyecanlı olduğumu söylemem gerekiy...

Bütün arenayı motor sesleri dolduruyor. İnsanlar merakla sesin nereden geldiğine bakıyor. Sesten küçük çocukların ağladığını ve insanların kulaklarını kapattıklarını duyabiliyoruz. Sonunda sesi kesen bir müzik giriyor...

HELLS ANGELS! Baron Corbin ve Karl Anderson, motorcu giysileri ile görünüyorlar. Kolsuz deri yeleklerinin arkasındaki Hells Angels yazısını görebiliyoruz ve bu sefer gerçekler! Anderson ve Corbin, birbirlerine bakıp yumruk tokuşturduktan sonra emin adımlarla ringe yürüyorlar. Baron Corbin ayakta dikilirken, görevlilerden sökercesine iki mikrofon alan Karl Anderson konuşmaya başlıyor.

Karl Anderson: Bayanlar baylar, bu anı işe yaramaz hayatlarınız için bir dönüm noktası addedebilirsiniz çünkü GWA tarihinin en yıkıcı ikilisi karşınızda duruyor ve siz tarihe tanıklık ediyorsunuz! Kardeşim Corbin ve ben bir hayali gerçeğe dönüştürdük. Güreş izleyen her kadının ıslak rüyaları artık gerçekliğin bir parçası. Hells Angels karşınızda duruyor! Ve emin olun... emin olun geçen hafta gördükleriniz sadece bir fragmandan ibaretti. Corey Graves'in kariyeri aynı Adam Page ya da Truth Martini gibi tarihe karıştı! Double Rotation End of Days gerçekten günlerinizin sonu demek ve Graves'in yaşadığı beyin sarsıntısı bunun ilk somut örneği! Sıradakinin kim olacağını biliyorsunuz...

Baron Corbin bağırarak söze giriyor.

Baron Corbin: Chris Jericho! Güvende değilsin adamım! Yanındaki tüysüz oğlan da güvende değil! Arka alandaki hiçkimse güvende değil! Jericho'nun kafatasını ayağımın altına alıp yeni GWA Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olduğumu tüm dünyaya ilan ettiğimde karşıma çıkacak hiç kimse güvende olmayacak... HİÇ KİMSE!

Karl Anderson gülerek söze giriyor.

Karl Anderson: Duyuyorsun değil mi Jericho? O çok "Elit" düzeninin üstünden motorlarımızla geçeceğiz ve kardeşim Corbin, yaşlı k*çını tekrar oturamayacağın kadar sert şekilde tekmeleyecek. Çünkü biz buyuz, biz...

Shane McMahon! Nam-ı değer %49 motorcuların gününe biraz renk katmak için girişte görünüyor. Ringdekilerin ne kadar sinirlendiğini fark ettiğinde ise onları daha da kışkırtmak için güldüğünü görüyoruz.

Shane McMahon: Böldüğüm için üzgünüm çocuklar ama zafer kutlaması için erken olduğunu düşünüyorum. GWA, güreş sektörünün en büyüğü ve bu şirketin tepesinde olan şampiyonla kimin yüzleşeceğine böyle şaibeli bir maçla karar veremeyiz. Dediklerim için çok üzgünüm ama Atlas şovundaki adaylık maçının geçersiz olduğunu ilan etmek durumundayım...

Karl Anderson ve Baron Corbin ringde sinir krizi geçiriyorlar. Anderson mikrofonuna sarılıyor bir eliyle de Baron Corbin'i işaret ediyor.

Karl Anderson: Bu adam şirketin tepesindeki üç ismin k*çını tekmeleyerek o maçı kazandı ve bunu tanımıyor musun? Cody'nin s*kini yalarken beyin sarsıntısı falan mı geçirdin Shane? Yoksa iki gerçek erkeğin tadına bakmak istediğin için bizi mi kışkırtıyorsun? Baron Corbin, One Night Stand gecesi Jericho'nun karşısına dikilecek isimdir, bunu kafana kazısan iyi olur yoksa senin ve karşımıza çıkardığın herkesin kafatasına jiletlere biz hazırız!

Shane McMahon: Aslına bakarsam Atlas şovunda görmüş olduğum tek şey Corbin'in birilerinin (Shane tırnak işareti yapıyor) "k*çını" tekmelemesinden ziyade senin fırsattan istifade onun k*çını kurtarmandı Karl. Ve haksız bir zaferle başarıyla ulaşmanıza izin vermeyeceğim. Saygısız sözlerini daha sonra cezalandıracağım, o yüzden geçen şovdaki maçı Baron Corbin kazandığı için bu sefer adil olmak adına yumuşak davranıyorum. Corey Graves, şu an hastanede olduğu için hakkını yediğiniz Mark Henry ve Kane'e birer şans daha vereceğim. Bu gece Mark Henry ve Kane, kozlarını paylaşacaklar. O maçın kazananı, gecenin sonunda siz iki serseriyi tek başına devirebilirse GWA Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için yeni aday o olur. Ve unutmadan hepinize mükemmel bir Pusula şovu diliyorum GWA Evreni!

Karl Anderson ve Corbin, öfkeli şekilde arkasını dönüp giden Shane McMahon'a bakarken kameralarımız kapanıyor.

Mauro Ranallo: O BURADA BORASH!

Jeremy Borash: Aboovv bacılarınızı saklayın! Şey ne diyorum ben? O geliyor!

Tüm GWA Evreni ayaklarına kalkmış durumda ardı ardına pyrolar patlıyor ve o görünüyor...

JOHN MORRISON! Seyirciler tezahürat ederken aralarındaki birkaç kadın seyircinin bayıldığını görüyoruz. Morrison, gözlüğünü çıkartıp seyircilere göz kırpıyor ve ringe doğru yürüyor. Çevik bir flip ile ringe girip mikrofon istiyor.

John Morrison: Geri dönmek harika hissettiriyor bebeğim! Sizinle beraber olmak harika hissettiriyor, bu rampayı yürümek harika hissettiriyor, bu ringde olmak harika hissettiriyor, spiker masasındaki Jeremy Borash'ı görmek harika hissettiriyor...

Jeremy Borash: JOHNNY IMPACT!

Morrison, Jeremy Borash'a göz kırparken seyircilerden yoğun bir tezahürat geldiğini duyabiliyoruz.

John Morrison: Burada olmadığım süreçte çok fazla şeyin değiştiğini ve buna uyum sağlamak için çok çalışmam gerektiğini biliyorum ama bilmenizi isterim ki buna hazırım bebeğim! Önüme koyabilecekleri her engel için hazırım, bu ringde defalarca k*çımı tekmelemelerine hazırım, mücadele etmeye sonuna kadar hazırım! Ve GWA Evreni, şuna emin olmalısınız ki...

Charismatic Enigma! Jeff Hardy, girişte görünüyor ve Morrison'ın gülümseyen şaşkın bakışları altında ringe giriyor. Morrison'a elini uzattıktan sonra el sıkışıyorlar ve Jeff Hardy, mikrofon istiyor.

Jeff Hardy: John Morrison! Seni burada gördüğüm için gerçekten mutluyum dostum ve tebrik ederim.

Morrison gülümseyerek kafasını sallıyor ve teşekkür ediyor.

Jeff Hardy: Yine de bilmeni isterim ki burada geçirdiğin sürede artık işlerin kafanda kurduğun gibi gitmeyeceğini göreceksin. Burada çocukluk kahramanlarına saygı gösteren insanlar olduğunu ve senin için hazırlanmış bir spot ışığı olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun. Felaket tellalı olduğum için özür dilemeliyim ama bir dostun gelip seni olacaklara karşı uyarması gerekiyordu. Birkaç aydır buradayım ve Shane McMahon'ın aç kalmamam için kestiği bir iki çekten başka ne elde ettim biliyor musun?

Jeff Hardy, Morrison'a doğru birkaç adım atıyor.

Jeff Hardy: Lesnar'ın suplexlerinden kalan birkaç kırık kaburga... ve sen Morrison, benim bu şirkette aylardır yaşadıklarımı gördükten sonra burada bir yerin olabileceğine inanıyorsan...

Hardy, Morrison'ın burnunun dibine kadar giriyor.

Jeff Hardy: Benden iyi olduğunu düşünüyorsun demektir...

Morrison, gülerek birkaç adım geri atıyor.

John Morrison: Jeff, dostum... Gerçekten buraya gelip geri dönüşümü kutlamama eşlik ettiğin için teşekkür ederim ama inan bana sana karşı hiçbir kötü ve GWA'deki başarısızlığının da sebebi ben değilim. Yine de kimin daha iyi olduğunu öğrenmek istiyorsan etrafına bir bakabilirsin Jeff, burası bir güreş ringi ve bu durum kimin en iyi olduğunu anlamamız için bize mükemmel bir fırsat veriyor!

Seyircilerin yoğun tezahüratına karşılık her iki isim de gülümsüyorlar. Jeff Hardy, söze giriyor.

Jeff Hardy: O takdirde bu insanlara istediklerini verelim John! Bir hakem çağırın!

Mauro Ranallo: Görünüşe göre bir maçımız oldu Borash!

Jeremy Borash:: Allah analı babalı büyütsün inşallah...

Mauro Ranallo: Bugün sana ne oldu ya?

Reklamlara gidiyoruz...

John Morrison vs Jeff Hardy

Reklamlardan döndüğümüzde zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili fazla beklemeden birbirlerine doğru gidiyorlar ve lockup yapıyorlar. İkili kısa bir süre ringin ortasında kalabiliyorlar ve Hardy, Morrison'u köşeye doğru götürüyor. Hardy, Morrison'u köşeye yapıştırdıktan bir süre sonra hakem ikiliyi ayırıyor. Jeff ringin ortasına geçerken Morrison'da ani bir hamle ile aprona çıkıyor. Hardy herhangi bir hamle yapmayınca Morrison ringin içine giriyor ve Hardy'e doğru koşuyor. Ancak Hardy Armdrag yapıyor. Hardy ayağa kalkan Morrison'a bir tekme sallıyor ancak Morrison bir anda Hardy'nin altından geçiyor ve iplerden sekip Hardy'e doğru koşuyor ancak Hardy, Armdrag ile rakibini yere seriyor. Morrison yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Hardy'i Irish Whip'e yolluyor, Hardy rakibinin altından kayıp bir kez daha Armdrag yapıyor. Morrison tekrar kendine gelip ayaklanıyor ve köşede Hardy'e tekme atıyor. Morrison, Hardy'i köşeye atıp üzerine doğru koşuyor, Hardy rakibinin üzerinden zıplıyor ve yine Armdrag yapıyor. Ardından hızlıca Morrison'ı yakalıyor ve Jaw Breaker! Hardy tuşa gidiyor. 1-2-

Morrison atıyor. İkili ayağa kalkıyor. Morrison, Hardy'i diğer köşeye yollamak istiyor fakat Hardy onu yolluyor. Morrison, Hardy'nin üzerinden zıplamak isterken Hardy geri çekiliyor ve Morrison'a Dropkick vuruyor. Hardy, Morrison'un bulunduğu köşeye gidip turnbuckle'a çıkıyor ve üst üste yumruklar atmaya başlıyor. Ardından üzerine atlıyor. Hardy turnbuckle'a çıkıyor ancak Morrison ringin dışına çıkıyor. Bir süre sonra Morrison ringe doğru ilerleken Hardy iplerden sekip Low Dropkick vuruyor. Hardy'de ringin dışına çıkıyor. Hardy bariyerlere basıp Flying Clothesline yapıyor. Hardy, Morrison'u ringe sokuyor. Kendisi de turnbucle'a çıkıyor ancak Morrison, Hardy'i Flying Dropkick ile düşürüyor. Morrison hızlıca Hardy'i kaldırıp tepeye oturtuyor ve sonrasında Hardy'e zıplayarak Super Hurricanrana yapıyor. Morrison tuşa gidiyor. 1-2-

Hardy atıyor. Morrison yerde yumruklamaya başlıyor Hardy'i. Hardy kısa bir süre sonra direnç gösterip karşılık vermeye başlıyor ve ayaklanıyor. Hardy ayağa kalktıktan sonra sert bir yumruk geçiriyor. Sonrasında Morrison'dan aynı sertlikte bir yumruk geliyor. İkili bir süre sırayla birbirlerine sert yumruklar geçiriyorlar. Gittikçe yumruklar sertleşiyor ve hızlanıyor da. Karşılıklı yumruklar devam ediyor ve bir süre sonra sırayla değil aynı anda yumruklarını sallamaya başlıyorlar. Bir süre sonra yumruklar yavaşlamaya başlıyor. Morrison bir yumrukta ıska geçiyor ve Hardy iplerden sektikten sonra bir Jumping Clothesline çakıyor. Morrison hızlıca ayağa kalkıyor ancak Hardy iplerden sekiyor ve bir Jumping Clothesline daha! Hardy bu kez iplerden sekmiyor ve Morrison'u bekliyor. Morrison kalkınca Hardy bir Twist Of Fate deniyor ancak Morrison bir anda Roll-Up yapıyor! 1-2-

Hardy atıyor! Morrison iplere doğru giderken Hardy ayağa kalkıyor. Hardy hızlıca iplere gidiyor ve Morrison'ı yakalayıp karşı iplere atıyor. Morrison iplerden sektikten sonra Hardy'den leapfrog geliyor. Morrison bir kez daha iplerden sekiyor ve Hardy de bu kez yere uzanıyor. Morrison bir kez daha iplerden sekiyor. Bu kez de Hardy'den Jumping Clothesline geliyor. Morrison köşeye gidiyor. Hardy üzerine doğru koşuyor. Morrison bir anda hareketlenip bir tekme sallasa da Hardy tekmeden kurtulup köşeye koşuyor ve Whisper In The Wind! Ancak bu kez de Morrison sıyrılıyor. Hardy ayakları üzerine ringe inmeyi başarıyor ve arkasını dönüyor. Morrison bir anda Hardy'i yakalıyor ve Moonlight Drive deniyor. Ancak bu kez de Hardy, Roll-Up yapıyor. 1-2-

Morrison atıyor. İkili aynı anda ayağa kalkıyor. İkili bir anda birbirlerini yumruklamaya başlıyor. Çok sert ve hızlı yumruklar atıyorlar. Bir süre ringin ortasında yumruklaşsalar da bir süre sonra iplere yaslanıyorlar. Morrison bir yumruğu ıska geçiyor ve Hardy, Morrison'un üzerine atlıyor. İkisi de ringin dışını boyluyor. İkili bir süre yerde kalıyorlar. Hakem saymaya başlıyor. 1-2-3- İkili yavaşça ayağa kalkıyor. Yine birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Ve yumruklaşa yumruklaşa rampaya doğru ilerliyorlar. Hakem saymaya devam ediyor. 4-5-6-7-8- İkili rampanın ortasına gelince bir anda duraksıyorlar ve hakem 9'u sayıyor. Morrison bir anda Hardy'nin ayağına tekme atıp onu düşürüyor ve ringe koşmaya çalışıyor...

Ancak Hardy birden onu ayağından çekiyor ve Morrison yere kapaklanırken hakem 10'u sayıyor!

Kazanan: Yok

İki isim de count out oluyor ve maç sonuçsuz bitiyor. İkili oldukları yerde kalırken maçtan kesitleri ve nasıl dışarıda kaldıklarını izliyoruz. Sonrasında kameralar kapanıyor.

Kameralarımız Team Kaju'nun soyunma odasında açılıyor. Ryback aynı geçen hafta olduğu gibi depresif gözlerle duvarı izlerken bu sefer No Way Jose'nin de ona katıldığını görüyoruz. Isaiah Scott ise gergin gözlerle ikisini izliyor. Uzun bir süre No Way Jose'nin iç çekmeleri dışında kimseden ses çıkmayınca Isaiah Scott sinirlenerek söze giriyor.

Isaiah Scott: Şu halinize bak adamım! Bu gerçekten siz misiniz? Ryback! Jose! Noluyor lan size? Kajuların nerede Ryback? Renkli süslemelerin nerede Jose? Enerjiniz nerede a*ına koyayım?!

Jose ve Ryback, yüzlerini Isaiah Scott'a dönüyorlar ama somurtmaktan başka bir tepki vermiyorlar.

Isaiah Scott: Bana bakın, derdiniz ne bilmiyorum ama sorununuz her neyse bunları acilen çözmeniz gerektiğini biliyorum. Slammiversary şovunda Takımlar Şampiyonluğu'nu kaybettik ve onları geri almadan böyle duraksayacak lüksümüz yok. Beni duyuyor musunuz? YOK! One Night Stand şovuna az bir zaman kaldı ve şu halinize bak. Böyle mi geri alacağız kemerleri? House of Truth'un sonunu getirirken ringe bu enerjiyle mi çıkmıştın Ryback? Yeterince yalnız kaldıysan anlat bana neyin var senin?

No Way Jose ve Scott, Ryback'e bakınca Ryback biraz da gergin bir ifadeyle konuşmaya başlıyor.

Ryback: Ciddi bir şey değil gerçekten... İnanın ben de tam bilmiyorum sorunun ne olduğunu. Sadece kendim gibi hissetmiyorum. O ringe çıkıp insanları eğlendirmeyi ve dans etmeyi seviyorum fakat twerk yapan Ryback ve insanları sakatlayıp Takım Kemerleri'ni kazanan Ryback aynı kişi değilmiş gibi. Kim olduğumu bilemiyorum Scott, kendimi başardığımı hissetmiyorum...

Isaiah Scott: Oraya çıkıp dans etmek ya da başka şeyler yapmak zorunda değilsin tamam mı? Senden tek istediğim One Night Stand gecesi o ringe çıkıp Takımlar Kemeri'ni Kaju ailesine geri getirmen ve tekrar eski Ryback olman adamım. Sevgili dostumu geri istiyorum, duyuyor musun beni?

Ryback: Umarım bunu başarabilirim...

Isaiah Scott: Pekala bir derken iki oldu. Jose? Senin neyin var adamım? Gerçekten bir atın arkasından aşk acısı falan mı çekiyorsun.

No Way Jose ağlamaya başlıyor.

No Way Jose: Kendisine at denmesini (gözleri doluyor) hiç sevmezdi... (ağlamaya başlıyor)

Isaiah Scott: Sanırım sizin sorunlarınızı tek başıma çözemeyeceğim. Yarından tezi yok bir psikoloğa gidiyoruz. One Night Stand gecesine kadar tüm sorunlarımız çözülmüş olacak!

Isaiah Scott, odayı terk ederken kameralarımız kapanıyor.

Kameralar arka alanda bir odanın içinde açılıyor...

Ümidi: Beyler bakın. Şikeci ile oynayacağız. Özel karakter yaratmış. Overall'ı nasıl hızlı doluyor. Fakat Ümidi ailesi asla pes etmez! Yürüyen Uçah! İşte bu kadar. Kalk oğlum, kalk oğlum. Ah- bırak lan bırak. Allah Allah. Kardeşlerim şu an dayak yiyoruz. Geç lan şöyle. Karşılama lan hareketimi. Gah lan gah. Haydi oğlum. Uuaaaağğğhhhhhh. Ümizi zı baboyu tanıyamamışsınız siz. Haydi Roman, haydi be oğlum, aslanım hadi! Zı babo!

Birden içeri birisi dalıyor...

Sami Zayn: Senin burada ne işin var? Burası benim odam. Girişte ne yazdığını görmedin mi? (Sami Zayn televizyona aniden tekme atıyor. Ümidi ayağa kalkıyor ve korku içinde bakıyor.) Demek GWA'nın yeni oyunu çıktı. Bu ekrandaki şerefsizler kim, ha? Söyle. Böyle bir güreşçi bile yok bu şirkette! Beni neden seçmediğini açıklamak için 5 saniyen var. 5...4...3...2...

Ümidi sessiz kalıyor.

Sami Zayn: Bu lanet olası bir saçmalık.

Sami Zayn şimdi PS5'i parçalamaya başlıyor. Ardından Ümidi'ye bir dirsek geçiriyor ve kapının dışına gönderiyor.

Sami Zayn: Burası bana ait. Bunun farkına varmaları gerekiyor. Buna rağmen hala saçmalıklarla uğraşıyorum. Kendimi göstermem, burada olduğumu belli etmem için daha ne yapmam gerekiyor. Seth Rollins denilen adamın işini bitirdim. Onu aldım ve bu şirketin dışarısına, çöplüğe gönderdim. Fakat hala hiçbir şey değişmemiş gibi. Sizi adi şerefsizler. Şimdi bu odanın dışına çıkacağım ve Shane McMahon denilen o kaltağın kıçına sert bir tekme geçireceğim. Kıçımı açacağım ve ona yalatacağım. Babası bunu yaptırmaktan hoşlanırdı değil mi? Sen ailenin yüz karasısın Shane. Ve bir şeyleri yalayacak olan sensin. Senin işini bitirmeye geliyorum.

Sami Zayn kapıyı açıyor...

Seth Rollins: Sürpriz o**spu çocuğu.

Sami Zayn şok içinde bakarken Seth Rollins, Sami Zayn'ın üzerine atlıyor!

Kameralar aniden kapanıyor.

Işıklar kırmızıya dönüyor ve tüm arena kızıl tehlikenin yaklaşmakta olduğunu fark ediyor. Alevlerin patlamasıyla ışıklar sönüyor ve dumanlar etrafı kaplıyor.

Ve Büyük Kızıl Canavar'ın görünmesiyle her yer tekrar kırmızıya boyanıyor. Kane emin adımlarla ringe geliyor ve ürkütücü bakışlarla girişi gözeterek izlemeye başlıyor.

HALL OF PAIN! Önce Cesaro ve Teddy Long girişte görünüyorlar. Cesaro bir eliyle elindeki takım kemerini kaldırırken iki isim arenanın girişini işaret ediyor parmaklarıyla.

Ve Hall of Pain'in son ve en büyük parçası tüm ihtişamıyla girişte görünüyor. Mark Henry, canavarı avlamak üzere ringe ilerliyor!

Hakem iki titanı da korkarak kontrol ettikten sonra zili çaldırıyor ve maç başlıyor!

Kazanan Gecenin Main Event'inde GWA Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu #1 Contenderlığı için Hells Angels ile Karşılaşır
Kane vs Mark Henry

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili bir süre oldukları yerde kalıyorlar ve birbirlerine çok sert bakışlar atıyorlar. Sonrasında yavaşça birbirlerine yaklaşmaya başlıyorlar ve burun buruna geliyorlar. Kane bir süre sonra Henry'nin karnına bir tekme atıyor. Ardından sert bir Uppervut çakıyor. Sonrasında daha hafif birkaç yumruk vuruyor Kane ve iplerden sekiyor. Bir Clothesline çakıyor ancak Henry'de tık yok. Kane bir yumruk attıktan sonra tekrardan iplerden sekip bir Clothesline daha çakıyor. Henry bu sefer birazcık yalpalıyor. Kane bir kez daha iplerden sekiyor ancak bu kez Henry'den bir Clothesline geliyor. Kane biraz yalpalıyor ancak devrilmiyor. Henry iplerden sekiyor ve bir Shoulder Block çakıyor. Kane devrilmeyince Henry iplerden sekiyor. Ancak Kane de iplerden sekiyor ve ikili ringin ortasında çarpışıyor. İkili de devrilmiyor. Bir kez daha iplerden sekiyorlar ve ring ortasında çarpışıyorlar ve bu kez ikisi de yere düşüyor.

İkili yerdeyken hakem sayıyor. 1-2-3-4- Bu esnada ikili ayağa kalkmayı başarıyor. Birbirlerine sert bir şekilde bakıyorlar. Birbirlerine doğru hafifçe yaklaşıyorlar ve ellerini havaya kaldırıyorlar. Sonrasında da Test Strentgh yapıyorlar. İkili ellerinivar gücüyle kullanarak birbirlerine kuvvet uyguluyorlar. Henry kurduğu baskıyı iyice arttırıyor ve Kane dizleri üzerine çökmeye başlıyor. Bir süre sonra Henry'nin baskısı etkisizleşmeye başlıyor. Çünkü Kane acayip bir kuvvet uygulamaya başlıyor. Önce tamamen ayaklanmayı başarıyor. Sonrasında da Baskısını iyice arttırıyor ve Henry dizleri üzerine çökmeye başlıyor. Bir süre sonra da Henry ayaklanıyor. Henry ayaklanınca Kane bir anda Henry'nin karnına bir tekme atıyor. Ardından bir tekme daha atıyor. Sonrasında da Henry'e bir kafa atıyor. Sonrasında da iplerden sekiyor ancak Henry birden ayaklanıyor ve sert bir Clothesline ile Kane'i yıkıyor!

Kane kısa bir süre sonra ayaklanıyor. Henry, Kane'i yakalıyor ve Bearhug! Henry çok sıkı bağlıyor Bearhug'ı. Kane iplere uzanamya çalışıyor ancak başaramıyor. Kane en sonunda Henry'nin kafasını tutuyor ve yumruklamaya başlıyor. Henry pek etkilenmiyor ve kilidin baskısını arttırmaya devam ediyor. Kane bir dirsek atıyor. Sonrasında da Henry'e Headbutt yapıyor. Bunu birkaç kez tekrar ettikten sonra kurtuluyor kilitten. Sonrasında bir Uppercut vuruyor ve Henry iplere gidiyor. Henry iplerden sekiyor ve bir Clothesline sallıyor. Ancak Kane sıyrılıyor. Henry bir kez daha iplerden sekiyor ancak Kane'den Big Boot! Henry olduğu yerde kala kalıyor. Kane hızlıca Henry'i yakalıyor ve kaldırdığı gibi Scoop Slam! Kane, Henry'i oturur pozisyona getirdikten sonra iplerden sekiyor ve bir Dropkick çakıp tuşa gidiyor. 1-

Henry atıyor. Kane ayağa kalkıyor ve olduğu yerden bir Elbow Drop yapıyor. Sonrasında ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor. Leg Drop için atlıyor ancak Henry son anda çekiliyor ve Kane boşa düşüyor. Kane hızlıca ayağa kalkarken Henry kalkmaktaa biraz zorlanıyor ancak ikili bir süre sonra yüz yüze geliyor. Kane bir yumruk sallıyor. Sonrasında da Henry sallıyor. İkili sert yumruklar geçiriyorlar birbirlerine. Henry en sonunda peş peşe iki yumruk geçiriyor ve Kane'i iplere düşürmeyi başarıyor. Henry karşı iplerden sekiyor ve Kane'e Suicide Hotshot yapıyor. Bu şekilde ringin de dışına iniyor. Kane ringin içine düşerken Henry'nin tezahürat yapmaya çalıştığını görüyoruz. Henry kemerini kapıp havaya kaldırırken Kane ringte ayağa kalkmaya çalışıyor. Bu esnada son hareketin tekrarını izliyoruz. Hakem Henry için sayıyor. 1-2-3-4-5-

Henry kemerini bırakıp yavaşça ringe giriyor. Kane ise bu esnada ayaklanıyor. Henry aprondayken Kane bir tekme sallıyor ve Henry'i orada tutuyor. Ardından iplerden sekip Big Boot deniyor ancak Henry yana çekiliyor ve Kane iplerin üzerinde kalıyor. Henry, Kane'i tuttuğu gibi ringin dışına atıyor. Kendisi de iniyor. Sonrasında Kane'i kaldırıyor ve kafasını spiker masasına vuruyor. Ancak Kane bir anda ellerini masaya koyuyor ve Henry'i engelliyor. Kane, Henry'e bir dirsek atıyor. Ardından da Uppercut çakıyor! Sonrasında Henry'i itekliyor ve Henry basamaklara çarpıyor. Hakem bu esnada sayıyor. 1-2-3-4-5-6- Kane bir anda ringe giriyor ve Henry ayağa kalkmaya çalışıyor. Henry için hakem sayıyor. 7-8-9-

Henry son anda ringe giriyor. Kane bir anda Henry'i kaldırıyor ve köşeye atıyor. Kane karşı köşeye yavaşça yürürken hakem Henry'i kontrol ediyor. Hakem Kane'e baktıktan sonra biraz kenara çekiliyor. Kane, Henry'e doğru koşuyor. Ancak Henry bir anda çekiliyor. Hakemi de tuttuğu gibi köşeye çekiyor. Kane de haliyle Henry'e değil hakeme uçuyor! Hakem olduğu gibi yere yığılırken Kane yumruk savurarak Henry'e doğru dönüyor. Ancak Henry bir anda onu iplere doğru itiyor! Kane iplerden sekince Henry onu yakalıyor ve WORLD'S STONGEST SLAM! HENRY TUŞA GİDECEK ANCAK HAKEM?

Ryback bir anda girişte görünüyor! Henry'nin odağı haliyle girişteki Ryback'e çevriliyor. Isaiah Scott bir anda ringin kenarında başından beri sakince maçı takip eden Cesaro'nun üzerine atlıyor. Henry ayaklanıyor ancak No Way Jose bir anda ringe dalıyor ve Henry'e Big Boot çakıyor. Henry köşeye giderken Kane bir anda Sit Up yapıyor. Jose, Henry'e vurup hızlıca ringin dışına çıkıyor. Kane de Henry'i yakalıyor ve CHOKESLAM! KANE TUŞA GİDİYOR! HAKEM DE O ESNADA DİRİLİYOR! 1-2-

Mauro Ranallo: Hakem yıllardır bu anı bekliyormuş.

Jeremy Borash: Ben ise yıllardır onu... Naçizane.

3!

Kazanan: Kane

Kane ana olaya gitmeye hak kazanıyor. Hızlıca maçtan kesitler izliyoruz. Team Kaju hızlıca girişte toplanıyor. Henry ringin dışına yuvarlanırken Hall Of Pain de başına toplanıyor. Teddy Long birden bağırıyor.

Teddy Long: Bu burada bitmedi! Toparlanın bir planım var.

Kane ringte zaferini kutlarken reklamlara gidiyoruz.

Tommaso Ciampa'nın öfkeli adımlarla arka alanda yürüdüğünü görüyoruz. Bir anda bir ses duyuluyor...

Nal Sesleri!

Çiçeği burnunda Hardcore Şampiyonu İsmet'in ağzında kemeriyle dörtnala koştuğunu görüyoruz. Ciampa çarpışmamak için kendisini geri atmak zorunda kalıyor. Şaşkın şaşkın bakarken İsmet'in arkasından depar atarak koşan Shinsuke Nakamura'yı görüyor. Nakamura Japonca bir şeyler bağırırken Ciampa, kendi kendine söyleniyor.

Tommaso Ciampa: Bu şirkette noluyor anasını satayım...

Ciampa, ayağa kalkıp bir kapıya doğru yürüyor, kameramız netleştiği zaman kapıdaki ismi görebiliyoruz.

Ciampa sakince kapıyı çalıp beklemeye başlıyor ama kapı açılmıyor. Ciampa daha sert bir şekilde yumrukluyor kapıyı ve bu sefer...

Yine kapı açılmıyor. Ciampa en sonunda var gücüyle kapıya vurup bağırmaya başlıyor.

Tommaso Ciampa: Aç şu kapıyı Cody! Bana bir söz verildi ve karşılığını istiyorum! Senin beceremediğini yapıp o manyaktan kemeri aldım ve şimdi şampiyonluğumu istiyorum, aç kapıyı AÇ!

Bir görevlinin ürke ürke Ciampa'nın yanına geldiğini görüyoruz. Ciampa birden zavallı görevlinin yakasına yapışıyor iki eliyle ve bağırıyor.

Tommaso Ciampa: Cody nerede? SÖYLE ÇABUK! SÖYLE!

Görevli: Patron bugün arenada değil efendim, lütfen beni bırakın lütfen...

Ciampa, öfkeyle görevliyi yere atacakken...

Nal Sesleri!

İsmet'in bu sefer dörtnala diğer tarafa koştuğunu görüyoruz. Nakamura ise Japonca bir şeyler bağırarak arkasından koşmaya devam ediyor. Ciampa, oflayarak görevliyi bırakıyor ve yürümeye başlıyor. O esnada karşısına biri çıkıyor.

Shane McMahon, Ciampa hızlı adımlarla üstüne yürürken Shane ellerini kaldırıyor ve açıklama yapıyor.

Shane McMahon: Bir şey söylemene gerek yok Ciampa. Kemeri müzemize gönderdiğin için müteşekkirim ve sana istediğini vereceğim. Önümüzdeki şov GWA en yeni kemeri ile tanışacak!

Ciampa, gülümserken Shane McMahon, omzuna vurarak yanından geçip gidiyor. Bu görüntülerle birlikte reklam arasına gidiyoruz.

Everything has been said before
There's nothing left to say anymore
When it's all the same
You can ask for it by name
Babble babble bitch bitch
Rebel rebel party party
Sex sex sex and don't forget the violence
Blah blah blah got your lovey-dovey sad-and-lonely
Stick your stupid slogan in
Everybody sing along

Rebel rebel party party
Everybody sing

Are you motherfuckers ready
For the new shit?
Stand up and admit
Tomorrow's never coming
This is the new shit
Stand up and admit
Do we get it? no
Do we want it? yeah
This is the new shit
Stand up and admit
Rebel rebel party party
Everybody sing along

Everything has been said before
There's nothing left to say anymore
When it's all the same
You can ask for it by name
Are you motherfuckers ready
For the new shit?
Stand up and admit,
Tomorrow's never coming
This is the new shit
Stand up and admit
Do we get it? no
Do we want it? yeah
This is the new shit
Stand up and admit

And now it's you know who
I got the you know what
I stick it you know where
You know why, you don't care
And now it's you know who
I got the you know what
I stick it you know where
You know why, you don't care

Rebel rebel party party
Everybody sing.

Karanlıklardan aydınlığa çıkış.

One Night Stand 2021.

25.04.2021.

Sammy Guevara'yı girişte görüyoruz. Chris Jericho da şampiyonluk kemerleriyle birlikte onun yanında. İkili ringe doğru ilerliyor. Jericho, Sammy'e şans diledikten sonra spiker masasının yolunu tutuyor. Sammy ise ringe girip rakibini beklemeye başlıyor.

QueenSlayer arena boyunca yankılanıyor ve Anna Jay'i girişte görüyoruz. Oldukça soğukkanlı ve sakin bir şekilde ringe geliyor Anna Jay. Hakem iki tarafı da kontrol ederken Jericho kulaklığını takıyor.

Mauro Ranallo: Evet Chris hoş geldin. Sence Sammy bu akşam galibiyet çıkarabilecek mi?

Chris Jericho: Elbette. Sammy rakibinden çok daha tecrübeli. Anna Jay ise...

Chris Jericho notlarına bakıyor.

Chris Jericho: Onu tanımıyorum bile!

Bu esnada hakem maçın başlaması için gereken işareti veriyor.

Anna Jay vs Sammy Guevara

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Sammy hızlıca Anna Jay'e doğru koşuyor ancak Anna Jay hızlıca sıyrılıyor. Sonrasında Sammy de yavaşlıyor ve ikili ringin içinde dönmeye başlıyor. Bir süre sonra ikili ellerini yavaşça birbirlerine doğru uzatıyor ve lockup yapıyorlar. Bir süre ringin ortasında lockup yapmaya devam ediyorlar. Sonrasında Sammy bir anda Jay'in arkasına geçiyor ve Waistlock yapıyor. Jay bir süre kurtulmaya çalışıyor ancak başaramıyor. En sonunda sert bir dirsek geçiriyor ve kendini kurtarıyor. Ardından iplerden sekiyor ancak Sammy ani bir hamle ile sıyrılıyor ve ikili tekrardan lockup yapıyor. Sammy bir kez daha Waistlock yapıyor ve peşine de Bridgine German Suplex yapıyor. Sammy tuşta! 1-2-

Chris Jericho: İşte böyle Sammy!

Jay atıyor. İkili hızlıca ayağa kalkıyor. Jay hızlı bir hamle yapıyor ve Sleeper Hold! Sammy bir süre olduğu yerde çırpınıyor. Sonrasında da köşeye doğru yürümeye çalışıyor. Jay baskıyı arttırıyor ancak Sammy en sonunda köşeye ulaşmayı başarıyor. Jay kilidi hafifletirken Sammy bir anda Jay'i yakalıyor ve Corner Skywalker yapıyor. İkili bir süre sonra ayağa kalkıyor. Sammy koşuyor ancak Jay bir anda sıyrılıyor. Sammy köşeye zıplıyor ve Corner Sproingboard Crossbody yapıyor! Sammy hızlıca ayağa kalkıyor. Anna Jay'i yerde gördükten sonra Sammy iplerden sekiyor ve Standing Shooting Star Press! Ancak boşa atlıyor. Jay son anda kendini dışarı bırakıyor ve Sammy ringe çakılıyor. Jay hızlıca ringe giriyor ve iplerden sektikten sonra Low Dropkick çakıyor! Jay tuşa gidiyor! 1-2-

Chris Jericho: Kalkarsın Sammy! Ona yenilirsen bu gece benimle gelemezsin!

Sammy gerçekten de kalkıyor! Jay ayağa kalkıp onu beklemeye başlıyor. Sammy ise oldukça sakin bir şekilde iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Sammy arkasını dönemeden Jay onu yakalıyor ve Rolling Cutter deniyor. Ancak Sammy engel olup Jay'i iplere itiyor. Sammy, Jay'e doğru koşuyor ancak Jay sıyrılıyor. Sammy bir kez daha koşuyor ve Jay bir kez daha sıyrılıyor ve bu sefer onu yakalıyor ve BLUE THUNDER BOMB! Jay tuşa gitti! 1-2-3!

Kazanan: Anna Jay

Anna Jay, GWA'deki ilk maçını kazanmayı başarıyor. Maçtan ufak kesitleri izliyoruz. Sonrasında Sammy'i Jericho dışarı çekiyor. Chris Jericho, Sammy Guevara'yı azarlıyor. Jay ise ringte kutlamasını yaparken kameralar kapanıyor.

Nal Sesleri!

İsmet'in ağzındaki kemeriyle hala soluk soluğa Nakamura'dan kaçtığını görüyoruz. Nakamura ise bağırmaya devam ediyor.

Shinsuke Nakamura: KUSO BA GA KOKO Nİ KURU!

İsmet: *Yorgun ve bıkkın kişneme sesleri*

En sonunda İsmet arka alanda koşarken bir soyunma odasına daldığını görüyoruz. Nitekim İsmet girdiği gibi odanın kapısı çarparak kapanıyor ve Nakamura kapıya çarpıp yere yapışıyor. Sersemlemiş bir şekilde çarptığı kafasını tutan Nakamura başını kaldırdığında odanın kime ait olduğunu görüyor...

Nakamura ayağa kalkıp üstündeki tozu silkeliyor ve kibarca kapıyı çalıyor.

İçerden hiçbir ses gelmiyor.

Nakamura, meraklı gözlerle kapıyı dinlemek için kulağını yaslıyor şimdi...

"1...2...3! Yeni Şampiyon!"

Nakamura şaşırmış şekilde geri çekiliyor ve bir müddet sonra Mark Henry ve Cesaro omuzlarında Takım kemerleri ile odadan çıkıyorlar fakat Hardcore Şampiyonluğu ya da İsmet'e dair bir şey görünmüyor. Nakamura soru soran gözlerle bakarken...

Hakem çıkıyor ardından ise Teddy Long omzunda Hardcore Şampiyonluğu ile çıkıveriyor!

Kazanan Ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Teddy Long!

Teddy Long: Birine mi bakmıştın Playa? Eğer kemer için geldiysen geç kaldın çünkü HALLA HALLA TEDDY LONG IS DA NEW CHAMP PLAYA!

Mark Henry, Nakamura'ya korkutucu bir bakış attıktan sonra Hall of Pain üçlüsü kemerleriyle alanı terk ediyorlar. Nakamura'nın şaşkın gözlerle arkalarından baktığını görüyoruz. Nakamura bir süre sonra İsmet'e içeride ne olduğuna bakmak için kapıdan kafasını uzatırken kameralar kapanıyor.

Kameralar açılıyor ve Liv Morgan'ı görüyoruz. Liv Morgan hemen konuşmaya başlıyor.

Liv Morgan: Sana hala öfkeyle bakamıyorum. Üstelik geçen gece sana baktığımda hissettiklerim birkaç ay öncesinden farklı değildi. Fakat şu durumda hislerin bir öneminin olmadığının farkındayım. Hala sorgulamıyorsun ve tüm bu yaşananlar için bir suçlu arıyorsun. Biz her şeye sahiptik. İnsanlar sahip olduğumuz bunca şeyi görürken biz çok daha ötesine sahiptik. Beni iyileştirdin, bana kim olduğumu tekrar gösterdim. Peki ya sen kimsin? Sen tekrar kime dönüştün? Kendini hala neden sorgulamıyorsun Cody? Neden yaşadıkların için bir suçlu arıyorsun? Sana soracağım o kadar çok soru var ki... Şimdi ise burada bunların içinde boğuşuyorum. Elimde birkaç kağıt parçası ve kalem var. Eskilerden kalan, bize ait olan bir şeyler arıyorum. Bulamıyorum, kafamı çevirip arıyorum fakat bir türlü bulamıyorum. Sanki seninle birlikte kaybolmuş gibiler. O boş duvarların arkasına geri dönmüş gibiler. Aradığım Cody Rhodes'u göremiyorum, aradığım hiçbir şeyi göremiyorum. (Liv kafasını yukarıya çeviriyor ve gözlerini kapatıyor.) Bana yardımcı ol, Ely. Bana Cody konusunda yardımcı ol. Beni emekli etmek istiyor demek. Beni bitirebileceğini söylüyor. Bunları biliyorum, o bunları sürekli söylüyor fakat sadece söylüyor. Bunları yapamayacağını biliyor. O sonsuzluğu parçalıyor. O ışığı avucunun içine alıp bir kenara fırlatıyor. 25 Nisan gecesi gerçekten bana bunu yapmaya çalışacak mı? Hala parçalamaya devam edecek mi? Kendini tekrar duvarların arkasına gömecek mi? Eğer bunları denerse...

Liv Morgan başını öne eğiyor.

Liv Morgan: Tekrar boş duvarların arkasına dönmene izin vermeyeceğim. Tekrar bu adam olarak kalmana izin vermeyeceğim. Eğer seni bitirmem gerekiyorsa, bitireceğim. (Liv avucunun içine bakıyor.) Eğer sonsuzluğu tekrar bahşetmem gerekirse, seni bundan mahrum bırakmayacağım. Bu sefer sonsuzluğun uç noktasında olacağız.

Cody Rhodes farklı bir alanda ekranlara geliyor...

Cody Rhodes: Awwww, bu gerçekten çok şirindi. Senin için yok ettiğim onca insan, senin için ortadan kaldırdığım onca tehlike, senin için yarattığım kocaman bir evren ve senin için çabaladığım kocaman bir yıla rağmen hala hayatımı s*kip atmamış gibi davranıyorsun. Bana vurduğun ilk tokat, bana verdiğin ilk hasar hepsini hatırlıyorum. Bunların hepsinin bir anlamı olduğunu biliyordum. Bana çok şey gösterdin. Benim için çok şey yaptın. Bunları reddetmeyeceğim. Peki ya sonrası? Her zaman çok daha fazlasını istedin. İçinde büyüyen bir karanlık var. Sen kendini karanlığın efendisi olarak adlandıran kişilerden korudun. Sen her şeyle başa çıkabildin fakat kendi içinde o karanlıktan hala çıkamıyorsun. Ely mi hatırlıyorsun? Onu mu istiyorsun Liv? Kim bilir şu an hangi cehennemin içinde yanıyordur. O seni bıraktı ve s**tir olup gitti. Fakat ben seni hiçbir zaman bırakmamıştım. Her şeye rağmen gözlerindeki ışığı görüp devam ettim. Kalbimde hissettiklerim beni yönlendirdi. Beni o mezarın içine hiç düşünmeden atarken ne hissediyordun? Ben birçok kez yandım, hiç durmadan acıları hissettim. Fakat oraya düşerken paramparça oldum. Yeniden çıktım, yeniden senin için çıktım Liv. Fakat sen, bu lanet evrenin içinde bir türlü kendine bir yer bulamıyorsun. Parçalarımı toplamaya çalışıyorum. Beni tekrar paramparça etmene izin vermeyeceğim. Seni bitireceğim, seninle birlikte tüm geçmişimizi bitireceğim. Sonsuzluğun en hassas noktasındayız. Bize ulaşabilecek kimse yok ve şu an o noktada birbirimizi itiyoruz. Seni oradan düşüreceğim. Bana yaptığın her şeyin hesabını soracağım.

Cody Rhodes kameraya yaklaşıyor.

Cody Rhodes: Senin o küçük zavallı kız kardeşinin yanına göndereceğim. Babanın yanmış bedenini, kardeşinin kayıp geçmişini, asla olmayacak geleceğini göstereceğim. Seni bitireceğim, Liv Morgan. Bunu ben yapacağım.

Kameralar kapanıyor.

Tüm arena kırmızıya boğuluyor ve kızıl canavarın geri geleceği anlaşılıyor. Kırmızı ışık herkesin ruhunda bir ürperme yaratmışken ateşler patlıyor ve yavaşça sönüyorlar.

Ve Kane sonunda stage'de görünüyor. Her zamanki ürkütücülüğü ile rampada yürüyor ve bu gecenin ikinci zorlu sınavına çıkmak üzere ringe giriyor. Tepkisiz gözlerle girişe bakıyor ve rakiplerini bekliyor.

BROTHERHOOD OF MAN

Motor sesleri tüm arenayı dolduruyor ve sonunda Cehennem Melekleri, Kızıl Şeytan'a ölüm öpücüğünü vermek için rampada görünüyorlar. Tiksinen gözlerle arenayı süzdükten sonra yumrukları tokuşturup ringe doğru yürüyorlar. Ringe girip köşelerine geçiyorlar.

Karl Anderson, Kane'e küfrederek onu kışkırtmaya çalışıyor ve orta parmağını gösteriyor apronda beklerken. Kane ise her zamanki gibi bir heykel kadar tepkisiz. Hakem Corbin ve Kane'i kontrol ettikten sonra maç başlıyor.

Handicap Match for #1 Contendership of GWA World Heavyweight Championship
Kane vs Hells Angels

Baron Corbin ve Kane başlıyorlar maça. Kane yine tepkisiz hareketlerle ağır adımlar atarken eski bir boksör olan Corbin, gardını almış şekilde Kane'in boşluğunu yokluyor. Boşluk bulduğunu düşündüğü an Kane'in üstüne yürüyor fakat Kane tek hareketle Corbin'i ittirerek köşeye yapıştırıyor onu! Corbin yaşadığı şaşkınlıktan sırtının acısını çok umursayamıyor bile. Kane köşedeki Corbin'i daha da sıkıştırmak adına üstüne yürüyor fakat Corbin eğilerek kaçıyor Kane'den ve Kane'i köşeye yaslayıp tekmelemeye başlıyor. Kane, Corbin'in attığı ilk iki tekmeden adeta etkilenmediği gibi boğazına yapışıyor Corbin'in! Corbin nefes alamıyor ve çırpınmaya başlıyor! Bu pozisyonda ringin ortasına geldiklerinde ise Kane'in koluna vurarak kurtulmayı başaran Corbin, kendisini takım arkadaşının olduğu köşeye atıyor. Corbin ve Anderson korkmuş şekilde birbirlerine bakarlarken Karl Anderson tereddüt içinde Corbin'in omzuna dokunarak tag alıyor.

Şimdi Kızıl Canavarla yüzleşme sırası Karl Anderson'da. Anderson, bir gözüyle Corbin'i gözlerken Kane'e karşı gardını alıyor. Kane sonunda Anderson'ın üstüne doğru bir hamle yaptığında ise Anderson hızla eğilerek kaçıyor ve iplere koşuyor. İplerden Rocket Kick ile dönmek istiyor ama Kane eliyle parryliyor Anderson'ı! Yere düşen Karl Anderson'ı ensesinden tutarak kaldırıyor ve köşeye yapıştırıyor. Köşedeki Anderson'ın karnına ve suratına hızla yumruklar vurmaya başlıyor Kane! Ardından ağır ağır birkaç adım atıyor ve Corner Running Clothesline! Anderson, iyice sersemliyor köşede! Kane, ayakta zor duran Anderson'ı ensesinden tutup yüzünü Corbin'e dönüyor ve ringe girip girmemek arasına kalmış olan Corbin'e eliyle "Gel" işareti yapıyor!

Corbin, sonunda cesaret edip ringe giriyor ve Anderson'ı hemen bırakan Kane Big Boot ile karşılıyor onu! Cehennem Meleklerini yere serdi Kane! Yerde kendisini toplamaya çalışan Baron Corbin'i bir süre gözlemledikten sonra köşede iplere tutunarak ayaklanmaya çalışan Karl Anderson'a bakıyor Kane. Ardından Baron Corbin'i kaldırıyor ve köşeye yaslayarak karşı köşedeki Anderson'ın üstüne doğru Irish Whip ile gönderiyor! Cehennem Melekleri'ni birbirlerine çarptıktan sonra Big Boot ile koşuyor köşedeki Anderson'ın üstüne ama Anderson eğildi! Kane'in bacağı üst ipe sıkışıp kalıyor. Ağrı ve acı içerisinde birbirlerine bakan Corbin ve Anderson ani bir kararla Kane'i tutuyorlar ve Double Back Suplex! Üç isim de yerde!

Corbin yuvarlanarak kendini ringin dışına atarken legal isimler olan Karl Anderson ve Kane, ringde kalan ikili oluyor. Karl Anderson, ilk kendine gelen kişi olarak yerde sereserpe yatan Kane'i gördüğünde fırsatı fark ediyor. Köşeye geçiyor ve Rocket Kick için taunt atmaya başlıyor. Ama Sit-out ile mezarından kalkmışçasına direkt ayağa doğruluyor Kane! Anderson korkulu gözlerle bakarken bir şeyler yapması gerektiğini fark ediyor ve yine de koşuyor Kane'in üstüne. Ama Kane havada boğazından yakalıyor onu! Anderson, iki eliyle Kane'in elini boğazından çekmeye çalışıyor ama çabaları nafile! Kane, kaldırıyor ve CHOKESLAM!

Karl Anderson, son saniyede havada kurtuluyor Kane'in elinden ve düştüğü gibi Calf Kick! Kane oturur pozisyonda yere düşüyor. Karl Anderson boğazını tutarak Corbin'e tag veriyor. Şimdi Hells Angels ikilisi Kane'in üstüne atlıyorlar ve kızıl canavar hareketsiz kalıncaya kadar hakemin uyarılarına aldırmadan yumrukluyorlar. Corbin, Cobra Clutch bağlayarak yavaş yavaş ayağa kaldırmaya çalışıyor Büyük Kırmızı Makine'yi ve sonunda başarıyor. Anderson'a sinyali veriyor ve Karl Anderson iplere uçuyor. COBRA CLUTCH INTO RUSSIAN LEGSWAP'I ROCKET KICK İLE TAMAMLIYOR KARL ANDERSON! CORBIN VE ANDERSON'IN MOVE SETİNİN SINIRI YOK GİBİ! Karl Anderson çıkması için kendisini uyaran hakemi yere yatırıyor ve sayması için bağırıyor. Baron Corbin tuşa gidiyor! Geçen şovun bir tekrarını izliyoruz adeta! 1...2....

Kane atıyor! Corbin ve Anderson şok içinde bakarlarken Kane, bir zombi edasıyla ayağa doğruluyor. Üstüne ilk koşan Anderson'ı Throat Thrust ile devirdikten sonra Baron Corbin'i Big Boot ile indiriyor! Ardından boğazını tutarak iplere yaslanan Karl Anderson'a dönüyor yönünü ve Running Lariat ile dışarı gönderiyor onu! Artık Corbin'le birebir görebilir hesabını. Corbin, ancak bacaklarının üstüne doğrulabilmişken Kane yanına geliyor ve ani bir dirsek darbesi ile karşılaşıyor! Corbin darbeleri artırdıktan sonra gerileyen Kane'i kolundan tutarak iplere gönderiyor. Kane'in göğsü iplere çarptıktan sonra ensesi de Corbin'e çarpıyor. Northern Lariat! Baron Corbin sadist bir ifadeyle güldükten sonra yerde hareketsiz şekilde yatan Kane'in üstüne çıkıp maskesini çıkartmaya çalışıyor! Corbin, Kane'in çenesinden çekiştirerek yavaş yavaş maskeyi yüzünden çekiyor...

Ama Kane fırlatırcasına atıyor Baron Corbin'i üstünden! Corbin, ağzını tutarak tekrar Kane'in üstüne doğru gidiyor fakat Kane'in eli Corbin'in boğazına yapışıyor yine! Corbin'in gözleri fal taşı gibi açılırken Kane, rakibinin boğazını bırakmadan ayağa kalkıyor. AMA KARL ANDERSON DOUBLE AXE HANDLE İLE BOZUYOR DURUMU! Corbin, boğazı kurtulunca derin bir nefes alarak teşekkür edercesine Karl Anderson'a bakıyor. Anderson koşuyor iplerden ve Leg Lariat! Kane, Corbin'in kucağına düşüyor. STO! Corbin Kane'i yere indiriyor STO ile! Ardından boğazını tutarak Anderson'a tag veriyor. Beraber, Kane'in kafasını kaldırıyorlar. DOUBLE FISHERMAN SUPLEX INTO KNEE! Corbin, hakemin yakasından tutarak yere yapıştırıyor ve hızlı sayması için tehdit ediyor. Anderson, Kane'in bacağını iki eliyle kaldırıp tuş ederken hakem hızlıca sayıyor. 1..2..

Kane attı! Kane hala maçta! Hells Angels ikilisi deliriyorlar adeta sinirden! Corbin, hakemi fırlatıp bir köşeye atıyor ve yerdeki Kane'i tekmelemeye başlıyor iki isim. Kane artık tekmelere bir ceset gibi savrularak yanıt vermeye başladığında Baron Corbin, Kane'in üstüne çıkıyor ve suratına çok ağır yumruk darbeleri geçirmeye başlıyor. Hakem artık bir noktadan sonra Corbin'i köşesinde dönmezse diskalifiye etmekle tehdit ediyor ve Kane büyük bir avmışçasına Karl Anderson'ın önünde yere serilmiş bekliyor. Karl Anderson, Kane'in yatan bedeninin üstüne ayağını koyuyor ve iki eliyle Too Sweet yapıyor. Ardından tüm gücüyle Kane'i hızla kaldırıyor ve Kane'in kafasını kolunun içine sıkıştırıyor. GUN STUN! GUN STUN!

Kane tamamen bitmiş durumda! Karl Anderson bir zafer kutlamasında arkadaşına beşlik verirmişçesine Baron Corbin'e tag veriyor ve beraber Kane'i ayağa kaldırıyorlar. Kane'in ağır kütlesini ayakta dengede tutmayı başardıklarında Anderson, Corbin'in kollarına bırakıyor bunu. Ve makineli tüfek tauntu atıp iplere koşuyor. Hepimiz bunun nereye gittiğini biliyoruz... RÜYA HAREKET! DOUBLE ROTATION END OF DAYS!

KANE HAVADA YAKALIYOR KOŞAN KARL ANDERSON'IN BOĞAZINI! ARDINDAN KENDİSİNİ EĞEN CORBIN'IN DE BOĞAZINI YAKALAYARAK DOĞRULUYOR! HELLS ANGELS EKİBİNİN BOĞAZINA SARILIYOR KANE! DOUBLE CHOKESLAM! DOUBLE CHOKESLAM!

Kane, Karl Anderson'ı Baron Corbin'in üstüne çekerek iki ismi birden üst üste tuş ediyor. 1...2...

3!

Kazanan ve GWA Ağırsiklet Şampiyonluğu İçin Yeni #1 Contender: Kane

Kane kazanıyor! Şeytanın bir numaralı iblisi Cehennem Melekleri'ni cehennemlerine geri gönderiyor! Karl Anderson ve Baron Corbin, yuvarlanarak ringden aşağı bırakıyorlar kendilerini. Kane her zamanki gibi arenayı alevlere boğmak için kollarını kaldırıyor...

Judas duyuluyor! Tüm arena ayaktayken Kane dikkatini girişe yönlendiriyor.

SAMMY GUEVARA! Bugün iki zorlu maça çıkmış olan Kane'in arkasından sandalye ile saldırıyor ve 4-5 sandalye darbesinin ardından yere seriyor onu!

Sammy Guevara: Hoşuna gidiyor mu, ha? Hoşuna gidiyor mu seni ucube! Daha fazlasını istiyor musun? Acıyı hisset!

Sammy nefes nefese sandalye darbelerini geçirirken takdir bekleyen gözlerle nefes nefese girişe bakıyor.

Y2J

Best in the World

Le Champion de GWA

Chris Jericho: Ne olacağını sanıyordun? Bu geceyi ayakta kapatmana izin veremezdim. Bu benim ve Sammy'nin şovu. Burası Chris Jericho'nın ringi Kane. Bu gece ringimi fazlasıyla kirlettin. O aptalları yenerek bana ulaşmış olabilirsin. Fakat s**tiğimin One Night Stand şovunda, seni s**tiğimin bir palyaçosuna çevireceğim. O sandalye darbelerinden çok daha fazlasını sana göstereceğim. Ben dünyanın en iyisiyim, ben tartışmasız şampiyonum. Ben Chris Jericho'yum ve seni fahişem yapacağım! Bunları aklına sok!

Chris Jericho gülerken biz de şovun sonuna geliyoruz.

PUSULA
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-04-2021, 18:48   #2
zitti e buoni
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1178
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2149263
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

İLK
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi Birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
WrestleMania Backlash Bahis Ligi Üçüncüsü
AEW Double or Nothing 2021 Bahis Ligi Birincisi
Mayıs ayının en çok mesaj atan 7. üyesi
Mayıs ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

"Finalmente"

RPG: Kane

x1 United States Champion (Current)
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-04-2021, 18:49   #3
zitti e buoni

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1178
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Kane, racon kesmeli
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi Birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
WrestleMania Backlash Bahis Ligi Üçüncüsü
AEW Double or Nothing 2021 Bahis Ligi Birincisi
Mayıs ayının en çok mesaj atan 7. üyesi
Mayıs ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

"Finalmente"

RPG: Kane

x1 United States Champion (Current)
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-04-2021, 18:54   #4
Hall of Pain
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 27
Favori Güreşçisi: Mark Henry
RPG Karakteri: Booker T
Rep Puanı: 790326
Rep Derecesi: Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mark Henry Seveni Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mark Henry Seveni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mark Henry Seveni Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 790326

Kajuları öyle bir yendik ki psikolojilerini bitirdik. İsmet de umarım Kajular karşısında Hall of Pain'e geçer.
imza

MARK HENRY IS ALL ELITE

The World’s Strongest Man. 2-Time Olympian. World Champ Powerlifting, Strongman, Pro Wrestling. WWE Hall of Fame. Co-Host SiriusXM Busted Open. AEW All Elite.

MARK HENRY

-RPG PERFORMANSIM-

Şu anki:

Booker T
Debut: Royal Rumble 04/06/2021

Eski:
Teddy Long
Debut: GWA Atlas 25/02/2021
-------------GWA Slammiversary 2021 04/04/2021 Hall of Pain'in menajeri olarak Tag Team kemeri kazanıldı. 30/05/2021 kaybedildi.
GWA Pusula 16/04/2021 Hardcore Kemeri kazanıldı. 25/04/2021 kaybedildi.
Mark Henry Seveni isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 15-04-2021, 19:07   #5
Mella is Money!
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 1823
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
RPG Karakteri: Dean Ambrose
Rep Puanı: 3145961
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 3145961

Doğum günüm partisii.
imza

Verdik odunu yansın ortalık! 🇹🇷

“You may only call me "Mrs. Darcy"... when you are completely, and perfectly, and incandescently happy.”
The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 15-04-2021, 19:15   #6
Şaplakcı
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: firefly fun house
Konular: 1044
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
RPG Karakteri: Keith Lee
Rep Puanı: 350609
Rep Derecesi: Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bero McMahon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bero McMahon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bero McMahon Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 350609

Alıntı Mark Henry Seveni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kajuları öyle bir yendik ki psikolojilerini bitirdik. İsmet de umarım Kajular karşısında Hall of Pain'e geçer.
Kajular kavruldu sonunda.
imza
Bero McMahon isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 15-04-2021, 20:13   #7
onceuponatime
Sleeping Beauty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sunnydale
Konular: 0
Favori Güreşçisi: AJ Lee
RPG Karakteri: Anna Jay
Rep Puanı: 89923
Rep Derecesi: Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sleeping Beauty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Sleeping Beauty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sleeping Beauty Sleeping Beauty isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 89923

Sonunda sahadayız.
Sleeping Beauty isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-04-2021, 20:39   #8
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2828
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2854232
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2854232

Sınav hazırlıkları dolayısıyla şov takibinde yer alamayacağım, belki 1 segmentinde gelebilirim. Şimdiden iyi eğlenceler herkese.
imza

t h e i n s a n e i c o n
The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-04-2021, 21:10   #9
Banned
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Really Unknown
Konular: 1974
Favori Güreşçisi: Sami Zayn
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4124629
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4124629

Alıntı Sleeping Beauty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sonunda sahadayız.
Sami Zayn heyecanla bekliyor. Korkmak değil korkutmak istiyor.
Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-04-2021, 22:11   #10
RPG: Hulk Hogan
mh051020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli
Konular: 58
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 62970
Rep Derecesi: mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. mh051020 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
mh051020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mh051020 mh051020 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 62970

İlk sebebin güzelliğine bakar mısınız sayın seyirciler...
imza
RPG: Hulk Hogan

Eski RPG:
Eski RPG: Karl Anderson
Başarılar:
GWA Tag Team Championship /w Adam "Hangman" Page (32 days)
GWA Oceans Championship (28 days)
mh051020 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil