GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-05-2021, 01:52   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1962
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 948316
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 948316

Standart RPG GWA - 14 Mayıs 2021 Pusula

Şov Bilgileri
GWA Pusula
14.05.2021 - 21.00 - C
Scotiabank Arena
Toronto, Ontario
222.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 7 Neden!

Roddy! Roddy! Roddy!

Reyting Canavarı

Lacey Evans Aksiyonda!

Aile Her Şeydir

Hardcore Championship Match
Shinsuke Nakamura (c) vs. PAC

Cayır Cayır Yanmak

Six-Man Tag Team Match
The Shield vs. John Cena & Chris Jericho & Sami Zayn

Pyrolar patlıyor! Arenadan görüntüler geliyor ekrana, Toronto halkı arenayı tıka basa doldurmuş durumda. Kameralarımız spiker masasına çeviriliyor.

Tazz: Bir Pusula şovuyla tekrar merhaba. Nasılsın Gür?

Buğra Gür: Kawga istiyorum.

Tazz: Arenada boş yer göremiyorum. Toronto halkı Pusula şovuna büyük bir ilgi göstermiş durumda. Sen ne düşünüyorsun?

Buğra Gür: Kawga.

Tazz ve Buğra Gür aralarında konuşmaya devam ederlerken bir müzik duyuluyor.

Roderick Strong girişte görünüyor. Olduğu yerde durup gülümseyerek seyircilere bakıyor. Seyircilerden kendisine yoğun bir destek var. Şimdi ringe doğru ilerliyor, bir mikrofon kapıp ringdeki yerini alıyor.

Roderick Strong: Buraya döneli ne kadar süre oldu? Doğrusunu söylemek gerekirse oturup bunun parmak hesabını yapmadım. Yapanlar var mı? Elbette var! Roderick Strong'un bu şirkete adım attığı günden beri kaç gün burada kaldığını, kimlerle karşılaştığını, kimleri yere serdiğini bunların hepsinin hesabını tutanlar var. Dönüşümden sonra durumun farklı olacağını düşünmüyordum. Öyle de olmadı. Benden sonra buraya gelenlerin hepsi akşam evlerine gittiklerinde açıp beni izledi veya o küçük sihir kutularının arama motorlarına ''Roderick Strong'' adını defalarca arattı. Peki kim bu Strong?

The Messiah of Backbreaker! The Messiah of Backbreaker! The Messiah of Backbreaker!

Roderick Strong: Bunu tek bir kişinin ağzından duymaktansa binlerce insanın haykırdığına şahit olmak bambaşka hissettiriyor doğrusu. Aranızda tahmin ediyorum ki geçen hafta olanları hatırlayanlar ve hatta benim gibi içi boş bir saçmalık olduğunu düşünenler vardır. Geçen hafta bu ringde Ciampa ile karşılaştığımda onun gözlerine baktım. Gözlerine baktım ve gözlerindeki o korkuyu gördüm. O kemeri kolları arasında bir oyuncak bebekmiş gibi tutan küçük bir kız çocuğundan farksız olduğunu gördüm. Bu ringe defalarca kez çıktım, her rakibimin gözlerinin içine baktığımda öyle ya da böyle korkuyu hep gördüm ama hiçbirinin gözlerinde olan korku bu kadar gün yüzünde değildi. Diğerlerinin gözlerindeki korkuyu görebilmek için derinlere inmem gerekirdi. Ciampa'nın gözlerindeki korku su üstünde yüzen bir dal parçası gibi öylece duruyordu. Benimle aynı ringde bulunmayı bırakın aynı şirket çatısı altında olmaktan ödü kopuyor. Bunları herhangi bir yerde yapacağı açıklamalar ile yalanlayacağını, kendisini cesaret kurdaleleri ile hediye paketi gibi saracağını şimdiden hepinize söylemek isterim. O an geldiğinde bu geceyi hatırlayın. İşlerin bu şekilde yürüdüğünü bu sektörde bulunan herkes biliyor. Bu yüzden ben tüm bunları durum komedisinden çıkarmak istiyorum. Bu yüzden sektörün küçük tüyolarını sizlere sunuyorum.

Strong elinde mikrofon ile ringde turlamaya başlıyor.

Roderick Strong: Size şimdi olacakları sıralayayım. Ortaya bir bomba attım ve bu bombanın patlamasıyla oluşacak etkiyi kenara çekilip izlemeyeceğim çünkü yapılacak şeyler basit: Unutulması için ortaya daha büyük bir bomba atmak. Bu şirketin şampiyonlarından birine çok büyük bir yafta yapıştırdım. Bunun doğruluğu tartışılır mı? Hayır! Dediğim şeyin doğruluğunu bu kapının önünden geçen kişiler dahi bilir. Yaptığım bu yaftalamayı Ciampa'nın üzerinden söküp almak için ne mi yapacaklar? Sektöre yeni adım atmış veya adını sanını bilmediğimiz biri buraya yollanacak, şampiyonun önüne çıkarılacak ve tuşa yatması için belli bir meblağ hesabına yatırılacak. Hakem üçü saydığı anda şampiyon kemerini kucaklayacak ve saltanatına devam edecek. Adaletsizlik? Yeteneksizlik? Cesaret? Yoksunluk? Hepsinin birleşimini düşünün. Bu birleşim ile ortaya çıkabilecek bir insan hayal edin. Etli, kanlı ve canlı karşınızda ama ana bileşenleri saydıklarımdan oluşuyor. Sana sesleniyorum Tommaso Ciampa! Dün ateisti oynarken bugün tanrılardan bahseden bir sahtekarsın sen. Göklerden indirilmiş ve bana ait olan bir armağan senin ellerinin arasında. Sende bana ait olan bir parça var! O parçayı gerçek sahibine teslim etmelisin. Bunu yaptığında gidip çay partilerine katılmaya devam edebilirsin. Burası gözlerinde korkuların hüküm sürdüğü insanların yeri değil. Burası gerçek cesareti yürekle-

Roderick Strong'un sözlerini Tommaso Ciampa'nın müziği bölüyor. Roderick mikrofonu indirerek girişe doğru bakıyor. Tommaso Ciampa kemerine sarılmış bir şekilde girişte gözüküyor. Kemerini sanki her an biri çekip alacakmış gibi sıkıca sarılmış bir şekilde tetikte bekleyerek ilerliyor. İplerin arasından geçerek ringe giriyor. Roderick Strong ise ona bakarak gülüyor.

Roderick Strong: Doğrusunu söylemek gerekiyorsa seni beklemiyordum. Şu an karşımda olan görüntünün arka alanda bir masanın altında yaşanıyor olacağını düşünmüştüm. Korkmana gerek yok Ciampa, yani henüz gerek yok. Dediklerimi dinleyerek kemeri bana teslim etmeye gelmiş olmana sevindim. Bana zorluk çıkarabileceğini düşünmüştüm. İşleri kolay yoldan çözmek varken zorlaştırmanın mantığı yok. Sen zeki bir adamsın Ciampa, bunu anlayacağını biliyordum.

Tommaso Ciampa: Buraya geldim çünkü daha fazla zehir salmana izin veremezdim. Buraya geldim çünkü tanrılardan bahsediyordun. Buraya geldim çünkü senin tanrın benim. Geçen hafta bu insanlara onların tanrısı olduğumu ilan ettiğim gibi şimdi karşında durarak bu sefer senin suratına haykırıyorum. Şimdi olması gerekeni yap Strong, önümde bütün bu insanların şahitliği altında diz çök ve bana meydan okuduğun için seni affetmemi iste.

Roderick Strong: Senden isteyeceğim tek şey kollarının arasında tuttuğun şey için bir maç olacak. Bana o maçı var Tommaso söz veriyorum seni insanların önünde ağlatmayacağım.

Tommaso Ciampa kemerine daha sıkı sarılıp bir adım geri çekiliyor ve Strong'dan uzaklaşıyor.

Tommaso Ciampa: Bu hakkı sana geçen hafta tanıdım. Açgözlülük yapma Strong, asla 7 Büyük Günah'tan birini işleme. The Messiah of Backbreaker bunu biliyor öyle değil mi?

Roderick Strong: Geçen hafta maç bittiğinde omzumu tekrar havaya kaldırarak ayaklarımın üzerinde durdum. Bad News Barrett ile birbirimizin vücudundaki her damla kanı akıtmaya yemin etmişken günün sonunda yine ayaklarımın üzerinde durdum. Burada veya başka herhangi bir şirket isminin altında çıktığım her maçın sonunda her seferinde tekrar tekrar ve tekrar ayağa kalkıp Roderick Strong adının yaşamasını sağladım. Ayakta kalabildiğim sürece senin ensende olmaya devam edeceğim. Bundan kurtulmak mı istiyorsun? O halde korktuğunu, Tommaso Ciampa'nın GWA'nin görüp görebileceği en ödlek herif olduğunu yüksek sesle söyle! Söyle ki peşini bırakayım.

Say It Ciampa! Tap Tap Tap! Say It Ciampa! Tap Tap Tap! Say It Ciampa! Tap Tap Tap!

Tommaso Ciampa sinirlenmiş bir şekilde seyircilere bakıyor. Daha sonra destek karşısında iyice havaya girmiş olan Roderick Strong'a dönüyor.

Tommaso Ciampa: Yavaş ol Road Runner! Buraya gelip benim ringimde karşıma dikilip benim olanı istiyor, hatta kendine ait olduğunu iddia ediyorsun. Benden önce burada yaptıklarınla ilgilenmiyorum. Ayağının tozuyla buraya gelip, 7 kişiyi geride bırakarak ulaştığım çantayla elde etmiş olduğum bu kemer üzerinde hak iddia etmek mi? Orada biraz durman gerekiyor. Benim olan hiçbir şeyi sana vermeyeceğim! Benim olan hiçbir şeye ulaşabilmen için de bir hak tanımayacağım. Sen buraya ait değilsin şimdi ayağını sürüyerek in bu ringden ve geldiğin yere geri dön.

Roderick Strong: Senden korkuyorum demenin yeni yolu bu mu? Ne bu modernize bir söylem mi? Utanç verici, milyonların önünde sana meydan okuyorum ama sen laf kalabalıklığı yaparak bunu savuşturuyorsun. Gerçek bir erkek misin Ciampa? O halde en azından dürüst ol ve dizlerinin bağının korkudan çözüldüğünü, birkaç saniye içinde altını ıslatacağını söyle bana. Eminim bu ilk olmayacaktır senin için. Lacey Evans karşısında da böyle olduğunu duymuştum. Yalnızca emin olmak istedim. En azından bana bir iyilik yap ve Lacey Evans'ı buraya gönder. Eminim senden daha erkektir. Bunu yapabilir misin Tommaso?

Tommaso Ciampa, Roderick Strong'un üzerine doğru yürüyor. İkili yüz yüze geliyorlar. Birbirlerine bir şeyler söylüyorlar fakat seyircilerin yoğun ilgisi yüzünden ne dedikleri duyulmuyor. Arena ikiye bölünerek karşılıklı tezahüratlar atmaya başlıyor.

Buğra Gür: Ne diyorsun Tazz ilk yumruğu kim atar sence?

Tazz: Ya Gür bir dur ortalık zaten karışık.

Tommaso Ciampa mikrofonu tekrar dudaklarına doğru götürüyor.

Tommaso Ciampa: Maç mı istiyorsun Strong? Pekala sana bunu vereceğim.

Buğra Gür: Yeni şampiyonumuz hayırlı olsun diyebilir miyiz?

Tommaso Ciampa: Fakat kemer ortada olmayacak. Seni kemerin ortada bulunmadığı bir maçta yendikten sonra herkesten önce sana aslında hayal dünyasında yaşadığını ve bana ait olan bu şey üzerinde hiçbir hakimiyet kuramayacağını kanıtlamış olacağım. Sonrasında ise değil adımı ağzına almak geçtiğim yerden bir daha geçmeyecek ve hatta soluduğum havayı solumayacaksın bile.

Tazz: Anlaşılan yeni bir şampiyonumuz olamayacak Gür.

Buğra Gür:
Olsun yeni bir kawgamız var.

Arena atmosferi yoğunluğunu sürdürürken ringe bir hakem geliyor. Ciampa ve Strong maç için hazırlanırken bizde reklamlara gidiyoruz.

Roderick Strong vs Tommaso Ciampa

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Roderick bir anda Ciampa'ya koşuyor ve onu köşeye doğru itiyor. Sonrasında koşup bir Clothesline vuruyor ve sonrasında köşede Ciampa'yı yumruklamaya başlıyor. Çok sert ve hızlı yumruklar atıyor. Bir süre sonra hakem Strong'u ayırıyor Ciampa'dan. Ciampa oldukça şaşkın ve sinirli bir şekilde ayaklanmaya çalışırken Strong ise ringin ortasına doğru yavaş ve geri geri adımlarken sırıtıyor. Hakem hızlıca Ciampa'nın durumunu kontrol ediyor ve Ciampa ayağa kalkıyor. Hakem aradan çekiliyor ve ikili göz göze geliyor. Bir süre öylece bekliyorlar. Strong bir kez daha koşuyor ancak bu kez Ciampa sıyrılıyor ve Strong'u köşeye itiyor. Sonrasında köşede stomplar atmaya başlıyor Ciampa. Ancak birkaç tekmeden sonra Strong, Ciampa'nın ayağını yakalıyor. Sonrasında havaya doğru kaldırıyor ancak Ciampa takla atarak ayakları üzerine ringe iniyor ve sonrasında koşarak bir Dropkick vuruyor ve Strong köşeye uçuyor! Ciampa, Strong'u ringin ortasına çekip tuşa gidiyor! 1-

Strong tuşu hemen atıyor. Ciampa onu yakalayıp yerde yumruklamak istiyor ancak Strong buna müsaade etmiyor ve ayağa kalkmayı başarıyor. İkili tekrardan göz göze geliyorlar ve bir süre sadece bakışıyorlar. Sonrasında ikili birbirlerine yavaşça yaklaşıyor ve Lockup yapıyorlar. Bir süre dengede ringin ortasında kalıyorlar. Sonrasında Ciampa, Strong'un arkasına geçiyor ve Waistlock yapıyor ancak Strong kısa bir süre içerisinde Ciampa'nın kolunu kapıyor ve Wristlock yapıyor. Bir süre kolunu çeviriyor Ciampa'nın ama Ciampa bir anda Strong'u kendine çekiyor ve Clothesline! Strong hızlı bir şekilde ayağa kalkıyor. Ciampa bir Clothesline daha sallamak istiyor ancak Strong'tan bir Forearm Smash geliyor! Strong sonrasında iplerden sekiyor ancak Ciampa'dan Leapfrog geliyor. Strong bir kez daha iplerden sekiyor ancak Ciampa bu sefer de yerde uzanıyor ve Strong üzerinden atlıyor. Strong tekrar iplerden sekiyor ve bu kez Dropkick çakıyor Ciampa. Sonrasında ikili de ayağa kalkıyor. Ciampa köşeye giden Strong'un üzerine atlıyor ancak Strong son anda çekiliyor ve Ciampa kendini köşede ikinci iplerde buluyor. Strong, Ciampa'nın kafasını yakalıyor ve Headpull Backbreaker! Strong tuşa gidiyor hızlıca. 1-2-

Ciampa atıyor. Strong sinirli ama sakin bir şekilde yavaşça ayağa kalkarken Ciampa kendini ringin dışına yuvarlıyor. Strong bir süre öylece beklerken Ciampa sürünerek bariyerlere ulaşıyor ve kısa süre içerisinde bariyerlere tutunarak ayağa kalkmayı başarıyor. Strong dışarı çıkmak için hamle yapıyor ancak hakem önce ona engel oluyor sonra dışarıda bekleyen Ciampa için saymaya başlıyor. 1-2-3- Ciampa bir anda Strong'un ayaklarını yakalıyor ve onu ringin dışına çıkarıyor ve bu sayede sayımı sıfırlamış oluyor. Sonrasında Strong'u tutup basamağa vurmak istiyor ancak bunu başaramıyor. Strong son anda ayağını basamağa koyuyor ve Ciampa'yı engellemiş oluyor. Sonrasında ona bir dirsek atıp basamağın üstüne çıkıyor ve Diving Clothesline! İki isim de yerdeyken hakem sayıyor. 1-2-3-4-5- Strong ayağa kalkıyor. Ciampa da ona tutunarak kalkmaya çalışıyor. Hakem saymaya devam ediyor. 6-7- Strong, Ciampa'yı tutup ringe atıyor. Sonrasında çok kısa bir süre bekliyor ve ringe giriyor. Strong ringe girer girmez Ciampa bir High Knee vuruyor. Sonrasında Strong'u iplere doğru atıyor. Strong iplerden sekince Ciampa onu yakalayıp Ushigoroshi yapıyor ve tuşa gidiyor! 1-2-

Strong atıyor. Ciampa oldukça sinirleniyor ve hakemin üzerine yürüyor ancak Strong çok hızlı bir şekilde ayağa kalkıyor ve Ciampa'ya Roll-Up yaparak onu önüne alıyor. Sonrasında da hızlıca Boston Crab bağlıyor. Ciampa bir süre çırpınıyor ve çok geçmeden kendini iplere atmayı başarıyor. Strong hızlıca kilidi bırakıyor ve Ciampa'nın sırtına doğru dirsek ile atlıyor. Sonrasında onu ringin ortasına çekiyor ve sırtına basıyor. Sonrasında onu ayağa kaldırıyor ve Pendulum Backbreaker! Sonrasında hızlıca Ciampa'yı kaldırıyor ve Gutbuster yapıyor. Sonrasında da ayağa kaldırıyor Ciampa'yı ve bu kez de Mat Slam geliyor! Strong bir süre beklemeye başlıyor. Ciampa ise iplere tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor. Strong köşeye doğru hareketleniyor. Ciampa da iplerden destek alarak ayaklanıyor ve karşı köşeye yerleşiyor. Strong koşmaya başlıyor ancak Ciampa son anda çekiliyor ve Strong kafasını köşe direğine vuruyor!

Ciampa ringin ortasına düşüyor ve dinlenmeye çalışıyor. Strong ise köşeye yapıştı kaldı. Hakem onun durumunu kontrol etmek isterken Ciampa ayaklanıyor. Hakem Strong'un yanından ayrılırken Ciampa hızlıca aprona geçiyor ve Strong'un kafasına doğru koşarak bir diz atıyor. Ancak çok sağlıklı bir vuruş yapamıyor. Strong'un kafasını teğet geçen diz doğru köşeye çakılıyor. Ciampa dizini tutarak ringin dışına uçarken Strong da ringin içine düşüyor. Ciampa dizini tutarak zar zor ayağa kalkmayı başarıyor ve hakem 3'ü saymadan kendini ringe atıyor. Strong'a doğru dizini tutarak gidiyor Ciampa. Strong'u kaldırıyor ancak Strong bir anda Ciampa'nın karnına vuruyor ve bir Suplex yapmaya kalkıyor. Ancak Ciampa kendini Strong'un arkasına atıyor. Önce dizi üzerinde sekiyor ancak sonrasında Strong'u yakalıyor ve Dragon Suplex! Ancak Strong bir anda ayakları üzerine düşüyor ve Ciampa'nın kafasına doğru Double Stomp ile atlamaya çalışıyor ancak Ciampa son anda sıyrılıyor ve ayağa kalkıp bir diz vuruyor. Strong'tan da karşılık olarak bir diz geliyor!

İki isim de karşılıklı iplere doğru gidiyorlar ve iplerden sekip birbirlerinin üzerine atlıyorlar. Haliyle havada çarpışıp yere düşüyorlar. Sonrasında ikili yine karşılıklı iplere doğru sürünerek ayağa kalkıyorlar ve birbirlerine doğru bakıyorlar. İkili tekrardan birbirlerine doğru koşuyor. Ciampa bir Clothesline deniyor ancak Strong sıyrılıp Half Nelson Swinging Backbreaker yapıyor! Sonrasında Inverted Suplex Deniyor ancak Ciampa bir kez daha ayakları üzerine düşüyor ve Strong'u yakalayıp Dragon Suplex yapıyor! Sonrasında ayağa kalkıyor ve Project Ciampa yapmak için Strong'u pozisyona alıyor...

SEYİRCİLER BİR ANDA #DIY PANKARTLARI KALDIRMAYA BAŞLIYOR! CIAMPA ŞAŞKIN BİR ŞEKİLDE PANKARTLARA BAKIYOR! SONRASINDA BİR SÜRE BEKLİYOR VE KENDİNE GELDİKTEN SONRA STRONG'U KALDIRIYOR VE PROJECT CIAMPA İÇİN HAMLE YAPIYOR! ANCAK BİR ANDA ROLL-UP GEİLYOR STRONG'TAN! 1-2-

3!

Kazanan: Roderick Strong

Roddy maçı kazanmayı başarıyor. Strong kendini hızlıca köşeye atıyor ve kahkaha atıyor. Tommaso Ciampa da hakeme bağırıp çağırmakla meşgul.

Johnny Gargano ve Candice LeRae'i girişte görüyoruz. İkili girişte duruyorlar ve kafalarını birbirlerine çeviriyorlar. Bir süre birbirlerine bakıyorlar ve gülüyorlar. Şimdi aynı anda bakışlarını ringe doğru çeviriyorlar. Johnny Gargano parmağını havaya kaldırıyor ve ringi gösteriyor. Candice LeRae ringin dışında kalıyor. Ringin etrafında yürümeye başlıyor. Bir yandan gözü ringdeki isimlerde. Johnny Gargano ise hemen aprona zıplıyor ve iplerden geçip ringe giriyor. Johnny Gargano hemen Tommaso Ciampa'nın karşısına dikiliyor. İkili face to face yapıyorlar.

JOHNNY WRESTLING! CIAMPA! JOHNNY WRESTLING! CIAMPA! JOHNNY WRESTLING! CIAMPA!

Bu chantler bir süre sonra yerini başka chantlere bırakıyor.

RODDY! RODDY! RODDY! RODDY! RODDY! RODDY! RODDY! RODDY! RODDY! RODDY!

Johnny Gargano ve Tommaso Ciampa ikilisi kafalarını köşeye doğru çeviriyorlar. Roderick Strong! Aniden zıplıyor ve Johnny Gargano'ya bir diz darbesi patlamaya çalışıyor. Johnny Gargano çekiliyor! Bu sırada Tommaso Ciampa'dan Lariat Roderick Strong'a! Strong aldığı darbenin etkisiyle takla atarak yerde kalıyor. Roderick Strong şimdi kalkmaya çalışıyor. Dizlerinin üzerine doğru kalkıyor. TOMMASO CIAMPA'DAN RUNNING KNEE SMASH! AYNI ANDA JOHNNY GARGANO'DAN SUPERKICK!

Roderick Strong hareketsiz yere yığılıyor. Johnny Gargano sırıtmaya başlıyor. Tommaso Ciampa aynı şekilde sırıtıyor ve Johnny Gargano'ya bakıyor. İkili bir süre daha birbirlerine bakarlarken şimdi kafalarını seyircilere doğru çeviriyorlar. Seyircilerden muhteşem bir reaksiyon kopuyor.

DIY! DIY! DIY! DIY! DIY! DIY! DIY! DIY! DIY!

Tommaso Ciampa ve Johnny Gargano ikilisi şimdi birbirlerine sarılıyorlar! Onlar sarılırken Candice LeRae gülümseyerek kenara doğru gidiyor. Kenardan Gift of the Gods Şampiyonluğunu alıyor ve ringe giriyor. Şimdi kemeri Tommaso Ciampa'ya veriyor. Tommaso Ciampa kemerini havaya alıyor ve havaya kaldırıyor.

Tommaso Ciampa kemerini seyircilere doğru kaldırırken Johnny Gargano ve Candice LeRae ikilisi onu alkışlıyor. DIY chantleri devam ederken kameralar yavaş yavaş kapanıyor.

Kameralar arka alanda Shane McMahon'ın odasında açılıyor. Birkaç görevli alanda ve Shane McMahon'ın odasını toparlıyorlar. Yeni birkaç tablo yerleştirip özel eşyalar ile birlikte farklı farklı fotoğrafları masanın üzerine koyuyorlar. Shane McMahon gülümseyerek etrafına bakıyor.

Shane McMahon: Bu yeni düzen fikrini her açıdan uygulamak son derece zevk verici. Bir değişiklik yaparken insan önce kendi çevresinden ve kendinden başlamalı öyle değil mi? Daha sonra ise dış etkenler. Evet, böyle olmalı. O elinizde tuttuğunuz heykeli yere düşürürseniz hayatınız biter. (Shane McMahon bağırıyor.) O elinde tuttuğun kalem tam tamına 1 milyon dolar değerinde.

Görevli: Bay McMahon, efendim bu sadece bir kalem?

Shane McMahon agresif bir şekilde yaklaşıyor. Kalemi nazikçe görevlinin elinden alıyor. Şimdi ise görevliyi itiyor. Görevli sırtını duvara çarpıyor. Tablo yere düşecek gibi oluyor fakat görevli aniden arkasına dönüp tabloyu tutuyor ve yerine tekrar yerleştiriyor. Bunlar yaşanırken Shane McMahon dikkatli gözlerle elindeki kaleme bakıyor.

Shane McMahon: Sadece bir kalem mi? Bu elimde tuttuğum parçanın ne olduğunu biliyor musun? Bu kalem yıllardır babama aitti. Babamın bazı takıntıları vardı. Bunu bilmiyor olamazsınız. Fakat bu ise tamamen farklı bir takıntı. Vince yıllardır en büyük işlere bu kalemle imza attı. Geleceği değiştiren olaylara bu kalemle karar verdi. Yıllar önce WCW'yu bu kalemle bitirdi. Sence bu kulağa basit bir şey gibi mi geliyor? Bu kalem bir miras. Gelecekte olacak yeni olaylara ışık tutan bir miras. İzler çok önemlidir. Bu Vince'den kalan en büyük iz ve ben oğlu olarak o mirasa sahip çıkmalıyım. Ayrıca bu mirasın saçtığı ışığı aynı şekilde devam ettirmem gerekiyor. Bu kaleme tekrar bak. Başındaki şu pırlanta parçalarına. İfade ettiği anlam kafanın içine girmediyse, maddi değeri yeterince dikkatini çekmiş olsa gerek. Sakın bir daha aksi bir hareket yapmayın. Ayrıca bu muhteşem gecede keyfimi bozmaya çalışırsanız kendinizi kapının önünde bulursunuz. Anlıyor musun?

Shane McMahon gülümseyerek kamera dönüyor.

Shane McMahon: Bu gece iki tane muazzam maçımız var. Bu gece zayıf insanara göre bir gece değil. Eğer midesi hassas olan varsa şimdi dışarıya çıkabilirler. Hem midenizin, hem zihninizin kaldıramayacağı olaylar göreceğinizden eminim. Neden mi? Hardcore Şampiyonumuz Shinsuke Nakamura bu gece kemeriyle en ciddi sınavına çıkacak. Karşısındaki ismin kim olduğunu biliyor musun? Evet, o, aklınızın ucundaki o muhteşem adam. Geçen hafta ringe çıktı ve canavarı ortadan kaldıran isim oldu. O maçı düşünün ve PAC'in bu gece yapabileceklerinin muhteşemliğini hayal edin. Peki ya Shinsuke Nakamura? O adam bu gece Japonya'dan esintilerle gelebilir veya suratından akacak her damla kanı feda edebilir. Devam edelim. Gerçekten devam edelim çünkü heyecanlanıyorum. Geçen hafta olanları hepimiz hatırlıyoruz öyle değil mi? O olaylara dur demeyeceğiz. The Shield ekibi bu gecenin ana olayında ringe çıkacak. Rakipleri ise Sami Zayn ve John Cena ile birlikte tartışmasız GWA Şampiyonu Chris Jericho olacak! Şampiyonu özlediniz mi? Çünkü McMahon kararını verdi. Ona bu gece bir maç yazdı. Chris Jericho sizler için tüm hünerlerini sunacak. Bu tam bir kaos olacak!

???: Öyle mi?

İçeri Sammy Guevara giriyor.

Sammy Guevara: Nasılsın Shane? (Sammy Guevara odanın etrafına bakıyor ve havayı içine çekiyor.) Bu ortamda iyi olmamak mümkün olmasa gerek. Fakat tadını kaçıracak bir haberim var. Chris Jericho bu gece burada olmayı kesin bir dille reddediyor. Ne olursa olsun o maça çıkmayacak. Hatta şovlara bile gelmeyi düşünmüyor.

Shane McMahon: Ne? Ne saçmalıyorsun sen?

Sammmy Guevara: Hadi ama, gerçekten şaşkın numarası mı yapacaksın? Atlas gecesini hatırla! Chris Jericho'yu dinlemiş olman gerekiyor. Sen son derece akıllı bir adamsın ve tüm güreşçilerine hakimsin. Gerçekten şirketin en değerli parçasına sahip olan Chris Jericho'dan haberin olmadığını mı söyleyeceksin? Bu saçmalıklarını başka yerde sıç. Çünkü bu tarz şeyler pek tarzımız değil. Chris Jericho için hazırladığın yeni kontrat ve yeni proje nerede? Hala hiçbir şey göremiyorum. Bu odaya girdiğim esnada elime kağıtlar sıkıştırırsın ve Jericho'nun peşinden koşarsın diye bekliyordum. Yoksa ağır bir kayıp içine mi girmek istiyorsun? Ha? İnsanlar sence buna birkaç şov sonra ne tepki verecek?

Shane McMahon: Sizi kovarım. Bunu kesinlikle yaparım.

Sammy Guevara: Belki beni kovarsın. Bu beni şaşırtmaz. Fakat Chris Jericho'ya şu noktada bir bok yapamazsın. Bunu da biliyorum ve şaşırmıyorum. Sana düşünmek için bir hafta daha vereceğiz. Bu arada gecenin ana maçı için endişelenmene gerek yok. Reyting makinesi Sammy Guevara o maçta olacak. İnsanlara gerçek bir gösteri izletme vakti. Gelecek için Chris Jericho'yu düşünürken aynı şekilde benim için altın kaplamalı bir yer ayarla Shane! Bunu geleceğin için yapman gerekiyor. Şimdi maçıma hazırlanmak istiyorum.

Sammy Guevara göz kırpıyor ve odadan çıkıyor. Shane McMahon düşünceli gözlerle bakarken kameralar kapanıyor.

Kameralarımız ringe döndüğünde bir GWA efsanesi olan Cezerye Man'ı ringte görüyoruz. Kendisi oldukça heyecanlı bir şekilde rakibini beklerken bir müzik duyuluyor.

Gelen isim Lacey Evans! Lacey oldukça soğukkanlı ve sert bir şekilde ringe gelirken Cezerye'nin ise korkudan altına edecek hale geldiğini görüyoruz. Lacey ringe girer girmez hakem zili çaldırıyor.

Lacey Evans vs Cezerye Man

Lacey karşısında ki Cezeryeye bakıp bakıp gülüyor. Cezerye de ne gülüyorsun diyip yumruk atıyor ama Lacey etkilenmiyor. Cezerye şaşırıp iki tane üst üste atıyor ama gene tık yok Lacey’den. Cezerye sen benimle dalga mı geçiyorsun deyip tokat atıyor ve Lacey iki üç adım geri gidiyor. Cezerye yeniden üstüne koşarken Lacey’den çok sert bir Clothesline! Cezerye hareketin etkisiyle takla atarak yere inişini gerçekleştiriyor. Lacey şimdi Cezerye'yi tutup kaldırıyor ve Swinging Neckbreaker yapıyor. Durmuyor Lacey ve devamında Cezerye'yi köşeye gönderiyor. Sonra da koşarak Corner Handstand Broncobuster yapıyor. Sonrasında Cezerye'yi ringin ortasına çekip köşeye çıkıyor ve Elbow Drop çakıyor. Sonrasında Lacey yerde ki Cezeryeyi tutup Sleeper Hold bağlıyor. Cezerye direnmeye çalışıyor ancak Lacey o kadar sıkı bağlıyor ki Cezerye kısa bir süre içerisinde tamamen etkisiz hale geliyor. Hakem hızlıca Cezerye'nin kolunu kaldırıyor ve bırakıyor. Cezerye'nin kolu yere düşünce hakem ikinci kez kolu havaya kaldırıyor. Ancak kol bir kez daha yere iniyor. Hakem üçüncü kez kaldırıyor ve...

Cezerye kolunu bir anda havada tutuyor! Lacey şok olmaktan çok sinirlenmiş gibi bakıyor ve kalkmaya çalışan Cezerye'yi iplere attıktan sonra çok sert bir Big Boot atıyor. Cezerye patates çuvalı gibi yere yığılırken Lacey köşeye çıkıyor ve Moonsault ile atlıyor. Sonra Cezeryenin üstüne çıkıp çok sert ve feci şekilde yumrukluyor. Bir süre sonra Cezerye tamamen bilincini kaybediyor. Hakem ayırmaya çalışıyor Lacey'i ama Lacey ondan hızlı davranıyor ve Cezerye'yi ayağa kaldırdığı gibi WOMAN'S RIGHT! Lacet hızlıca tuşa gidiyor! 1-2-3!

Kazanan: Lacey Evans

Lacey Evans, Cezerye'yi adeta yok ediyor. Lacey zaferini kutlamadan ringin dışına çıkarken sağlık görevlileri Cezerye için ringe dalıyor ve durumunu kontrol ediyorlar. Maçtan kesitleri izledikten sonra Cezerye'nin sedyeye alındığını görüyoruz. Sonrasında kameralarımız kapanıyor.

Kameralarımız arka alanı görüntülüyor. Arka alanda yürümekte olan Sami Zayn'i görüyoruz. Omos ise Zayn'den birkaç adım geriden yürüyerek onu takip ediyor.

Sami Zayn: Şirkete geldiğim günden beri reytingler zirveye çıktı. İnsanlar koltuğa oturup televizyon kumandasını ellerine alırken bu gece Zayn kimin hayatını karartacak diye düşünüyor. Rollins denen jigololuk yapmaya müsait adamın kariyerini dürdüm ve çöp kutusuna fırlattım. Fakat Shane ne yapıyor?

Sami Zayn bir anda sinirle Omos'a doğru dönüyor ve yakasına yapışıyor.

Sami Zayn: Shane McMahon ne yapıyor? Sami Zayn'i görmezden geliyor! Kimse Sami Zayn'i görmezden gelemez!

Sinirle Omos'a bakarken Omos gayet sakin bir şekilde Zayn'in yakasına tuttuğu ellerine bakıyor daha sonra bakışlarını yavaşça tekrar Zayn'e doğru çeviriyor. Zayn ellerini çekmeden Omos'un yakasını düzeltiyor.

Sami Zayn: Demek istediğim hakkımı istiyorum, hakkımın yenmemesini istiyorum. Beni anlıyorsun öyle değil mi dostum?

Omos bir tepki vermiyor. Zayn Omos'un tepkisizliğini görünce tedirginleşiyor.

Sami Zayn: Az önceki durum aramızda bir sorun yaratır mı?

Omos yine tepki vermiyor.

Sami Zayn: Dostane bir şeydi. Hadi ama adamım hiç sinirlendiğin olmuyor mu? Özellikle Shane gibi adamlara. Eminim onun gibi adamların kafalarını konserve kutusu gibi ezmek isterdin.

Sami Zayn gülerek Omos'un omzuna doğru vuruyor fakat Omos yine bir tepki vermiyor, Zayn'in suratındaki gülüş yavaş yavaş siliniyor.

Sami Zayn:
Ha ha ha… Omos… Beni endişelendiriyorsun adamım.

Omos elini Sami Zayn'in omzuna koyuyor. Omos'un elinin Zayn'in tüm omzunu kapladığını görüyoruz. Zayn iyice tedirgin oluyor.

Omos: Shane McMahon'dan nefret ederim.

Sami Zayn derin ve rahat bir nefes alıyor.

Sami Zayn: Beni gerçekten korkuttun.

Zayn yürümeye devam ediyor Omos ise aynı şekilde onu takip ediyor.

Sami Zayn: Şuraya bak Omos burası çöplük ben ise bu çöplüğe yanlışlıkla çöpe atıldığı için düşmüş bir mücevherim. Shane çöplerini üstüme atarak parıltımı kesmeye çalışıyor. Işığımı çalıyorlar! Işığımı çalmalarına izin vermeyeceğim! Her hafta bu kapıdan içeriye geçip seyircilere yıllardır gözlerinin görmediği bir güreş şöleni sunuyorum. Peki sonuç? Karşılığında ne alıyorum? Jericho'nun şova gelmediği halde banka hesabına yatırılan paradan 3 sıfır eksik para alıyorum! Hadi oradan!

Zayn aniden duruyor. O durunca Omos'da duruyor.

Sami Zayn: Yardımcı olmuyorsun Omos. Hiç yardımcı olmuyorsun. Sözleşmeye imza atarken küçük puntolarla yazılmış bir sessizlik maddesi mi vardı? Gizem yaratma Omos gizem yaratma.

Omos yine konuşmuyor Zayn ona ters ters bakmaya başlıyor.

Sami Zayn: Gidip hava almam gerek ciddiyim. Ben gelene kadar burada bekle.

Sami Zayn giderken sessizce söyleniyor.

Sami Zayn: Little Jimmy bile daha çok konuşuyordu anasını satayım.

Sami Zayn alandan ayrılıyor Omos ise tek başına kalıyor. Olduğu yerde öyle dikilip etrafına bakınıyor.

??: Pişt koca oğlan!

Omos sesin geldiği yöne doğru dönüyor.

Bunlar Shield ekibi! Üçlü yan yana durmuş bir şekilde Omos'a bakıyorlar.

Seth Rollins: Şu koca bebeğe bakın, babacığın seni terk mi etti?

Seth ve Roman Omos'a doğru hamle yapmak istiyor fakat Dean onları durduruyor.

Dean Ambrose: Sesi duyuyor musunuz?

Roman Reigns: Ne sesi?

Dean Ambrose: Omos'cuk ağlıyor.

Roman ve Seth gülmeye başlıyorlar. Dean öne çıkıp Omos'un dibine giriyor.

Dean Ambrose: Hüü babacığım beni gel kurtar lütfen.

Omos, Dean'e bir yumruk geçiriyor. Dean yediği yumruğun etkisiyle duvara doğru çarpıyor. Seth Rollins hiç beklemeden Omos'un üzerine atlıyor fakat Omos onu da geri püskürtüyor. Şimdi Roman ve Omos yüz yüze geliyorlar. Roman'ın hiddetli bir şekilde bir şeyler söylediğini görüyoruz Omos ise hiçbir tepki vermiyor. Roman susuyor ve sırıtmaya başlıyor. Kameralar uzaklaşırken Dean Ambrose ile Seth Rollins'ın ayaklandığını ve Omos'un etrafını sardıklarını görüyoruz. Shield üyeleri Omos'u sırtlan sürüsü gibi aralarına alıyorlar ve ona doğru bakıyorlar. Kameralarımız bu görüntüler ile kapanıyor.

Bir sokak kenarındayız. İnsanlar neşeli, gün oldukça renkli, çocuklar koşturuyor ve güneş parıldıyor. Tüm bu aydınlık günü tek bir kişinin görüntüsü bozuyor. O isim...

Heath Slater!

Heath Slater: Herkes ne kadar neşeli. Bayanlar ve baylar, yeni bir gelecek yolundayız ve bu yolda John Cena yine en ön sırada. Ne kadar değişik öyle değil mi? Her şey değişti. Tarihin en alçakgönüllü adamı yine istediği yolda yürüyor. O en iyi adam. O muhteşem. Benim gibi beceriksiz alçakların sonu ise bu. Kaybettim sadece bir maç değil, her şeyi kaybettim. Telefonlarım suskun. Hakkımda en ufak bir plan olmadığına bile eminim. Parıldayabilirdim, tüm ışıkları olması gerektiği gibi kendi üzerime çekebilirdim. Bundan daha fazlasını hak ediyordum. O spot ışıklarının altında şu ringe yürümeyi hak eden isim bendim. BAŞARAMADIM. Hiçbir halt başaramadım. John Cena tüm hayatımı avuçlarının arasına aldı ve beni bitirdi. Şimdi ise etrafıma bakıyorum. Ayağa kalkmak ve tekrar yürümek istiyorum. Bana inanan ailem için bir şeyler yapmak istiyorum. Çocuklarım için yürümek istiyorum. Babalarının başarsız bir çöp yığını olduğuna inanacak olmaları aklıma geliyor. Bu katlanılamaz bir duygu. Tüm hayattan soğudum. Her şeyden soğudum fakat ailem aklıma geliyor. Tekrar, tekrar, tekrar! Bir şeyler yapmam gerekiyor. Tekrar ayağa kalkmam gerekiyor. Her şey gerekiyor fakat bunu yapabilecek güce sahip değilim. Ben bittim.

Heath Slater yere yığılıyor.

Heath Slater: John Cena beni bitirdi...

Kameralar kapanıyor.

Kameralarımız dışarıda açılıyor. Park edilmiş onlarca Chopper motorun arasında gezen motorcular görüyoruz. Aralarında konuşuyorlar, önlerinde ise boşluk bıraktıkları bir yer var. Kısa bir süre sonra beklendiği gibi motor sesleri duyuluyor...

Baron Corbin'in motorla oraya yaklaştığını görüyoruz. Harley Davidson motoru ve deri ceketiyle kendisini izleyen motorcu ordusuna gülümsedikten sonra onlara dönüyor ve sağ yumruğunu kaldırıyor.

"HELLS ANGELS!"

Tüm motorcular Corbin'e selam verdikten sonra Karl Anderson'ın motorcuların içinden elinde iki birayla çıkıp Corbin'in yanına geldiğini görüntülüyoruz. İkili biralarını tokuşturuyorlar ve Karl Anderson, konuşmaya başlıyor.

Karl Anderson: Kardeşlerim! One Night Stand gecesi, GWA'ya ve orada bizi hafife alan bütün sürtüklere çok net bir mesaj verdiğimizi düşünüyorum. Bu mesajı sizler verdiniz! Sizin gibi gerçek adamlar oraya gidip k*çını silmek için bile hizmetçiye ihtiyaç duyan Shane McMahon gibi adamların titremesini sağladı. Toplumda bizim gibilerden daha çok korktukları kimse yok, o şirkette bizden daha çok korktukları kimse yok. Toplum farklı olanları yemek istiyor kardeşlerim! Toplum gerçek erkeklerin yapabileceklerinden korkuyor ve bizi sindirmeye çalışıyor. Peki biz ne yapacağız biliyor musunuz? S*ktir edecek ve kardeşliğimiz adına bir bira kaldıracağız, çünkü hiçbir toplum kardeşliğimiz kadar gerçek olamayacak! HELLS ANGELS İÇİN!

Motorculardan kahkahalar yükseliyor. Arkada biri Motörhead'den şarkılar açıyor ve tüm çete tek bir ağızdan içkilerini döke saça havaya kaldırıp bağırıyor.

"Hells Angels İçi..."

Polis sirenleri etrafı sarıyor. Polis kimsenin kıpırdamamasını ve sakince ellerini enselerine koymasını anons ederken kameralarımız motorcuların etrafını saran polis arabalarının arkasına dönüyor. Birbirleriyle konuşan iki kişiye yakınlaşıyoruz...

Bu bir komiser ama yanındaki isim tanıdık: Teddy Long! Teddy Long, elindeki parayı saydıktan sonra polise teslim ediyor ve gülümseyerek el sıkışıyorlar. Kameramız Teddy'nin gülen suratına zoom yaparken yavaşça kapanıyorlar.

PAC! Oldukça sinirli bir surat ifadesiyle girişte görünüyor. Hızlı adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. O Ringe doğru ilerlerken ekranlara geçtiğimiz şovda yaşananlar geliyor. PAC adeta Brock Lesnar'ı yok etmişti. PAC şimdi aprona zıplıyor ve iplerden geçip ringe giriyor. Köşeye yaslanıyor ve rakibini beklemeye başlıyor. Işıklar kırmızıya dönüyor...

Shinsuke Nakamura! Şirketin en sert kemerinin şampiyonu girişte görüyor. Shinsuke Nakamura girişte klasik hareketlerini yapıyor. Belinde kemerini göremiyoruz. Shinsuke Nakamura yere dizlerinin üzerine yatıyor ve Tauntlar atıyor. Nakamura geri geri dans ederek gidiyor. Giriş kısmının arkasında Hardcore kemerini ve bir kamera çıkartıyor. Shinsuke Nakamura elindeki kamerayı önce seyircilere doğru tutuyor. Ardından ise kemerini çekiyor. Shinsuke Nakamura girişini gerçekleştiriyor.

Hakem son kontrolleri yapıyor. İkiliye Hardcore kemerini gösteriyor ve havaya kaldırıyor. Şimdi ise zili çaldırıyor ve maç başlıyor!

Hardcore Championship Match
Shinsuke Nakamura (c) vs. PAC

İkili bir süre bakışıyor. Nakamura gülerek baksa da Pac ciddiyetini bozmuyor. Ardından da ikili lock up’a giriyor. Biraz uzun süren bir mücadeleden galip çıkmıyor. Nakamura yumruk atıyor ama Pac engelleyip yeniden lock up’a alıyor. Bu sefer Pac üstün çıkıp önce headlock sonra chinlock bağlıyor ve uzun süre tutuyor. Nakamura artık moraracak hale geliyor ve zar zor back suplex yapıp kurtuluyor. Bu kez de Nakamura lock’a alıyor ama Pac fazla sürmeden ters çevirip kurtuluyor ve superkick deniyor ama Nakamura çekiliyor. Bu kez Nakamura deniyor ama Pac çekilip ipten sekiyor. Aynı anda Nakamura’da sekiyor ve birbirlerine Clothesline yapıp yere düşüyorlar. İkili hızla ayağa kalkıyorlar. PAC aniden koşuyor ve Nakamura'ya Headbutt patlatıyor. Bu kontrolsüz Headbutt'ın ardından Nakamura'nın burnundan kan akmaya başlıyor. Nakamura elinin tersiyle burnunu siliyor. Şimdi aynı şekilde Pac'e koşuyor ve bir Headbutt patlatıyor. Pac aldığı darbeyle yere yığılıyor. Fakat hızla kalkıyor. Pac ağzını tutuyor. Birden yere kan tükürüyor. Nakamura sırıtmaya başlıyor. İkili birbirlerine doğru koşuyorlar ve aynı anda Headbutt yapıştırıyorlar! Hareketsiz yerde kalıyorlar.

İkiliden ilk ayağa kalkan Pac oluyor. Ayaklanan Nakamurayı görüp koşuyor ve harika bir Roundhouse Kick çakıp onu ringden düşürüyor. Nakamurayı bariyerlere çarpıyor sonra da ringin altını karıştırıyor. Oradan bir kendo stick çıkartacakken Nakamura dropkick ile Pac’i ringin altına sokuyor! Sonra da kendoyu ringe atıyor ve Pac’i kaldırıp ringe sokuyor. Ringde yerde duran Kendoyu alıyor ve Pac’in sırtına sert şekilde vuruyor! Bunu 2 kere daha tekrarlıyor. 3. kez yapacakken Pac Big Boot ile bunu engelliyor. Nakamura bu hareketin etkisiyle iplerden sekiyor ama clothesline’ı yiyor Pac’den. Pac yerdeki kendo'yu alıp Nakamura’ya vurmaya başlıyor ve en sonunda kendo'yu onun sırtında parçalıyor! Pac iki parça olmuş kendo stick parçalarını aynı anda tutuyor ve Nakamura'nın karnına saplıyor! Nakamura'nın karnına bastırmaya başlıyor. Nakamura'nın hafif hafif karnından kan akmaya başlıyor. Acıyla bağırıyor. Pac durmadan bastırıyor. En sonunda sinirle elindeki kendo parçalarını fırlatıyor seyircilere doğru.

Pac ringden çıkıp sandalye alarak içeri giriyor ve vuracakken kaçıyor Nakamura. Pac elinde sandalye ile Nakamurayı kovalamaya başlıyor. Naka ringden çıkıyor ve Pac’den önce girip dropkick ile apronda ki Pac’i düşürüyor. Ringde bir süre dinlendikten sonra ayağa kalkıyor. O sırada Pac’te ringe girip ayaklanıyor. Nakamura Pac’e Double Knee Backbreaker yapıyor ve tuşa gidiyor! 1! 2! Pac atıyor! Nakamura köşeye geçiyor ve zıplayarak Kinshasa! Kinshasa! Başarılı! Pac yere yığılıyor. Nakamura hemen üzerine yatıyor. Hakem sayıyor: 1...2...

PAC ATIYOR! Nakamura sinirleniyor. Yerde yatan PAC'in suratına birkaç tokat atıyor. Şimdi ringin dışına çıkıyor. Kameramanlardan birisini ringe doğru sokuyor. PAC'i işaret ediyor.

Shinsuke Nakamura: Evet arkadaşlar. Challenge’a bundan sonra işkence ile devam edeceğiz. Kan görmeye dayanamayanlar ya da yaşı 18’in altında olanlar videoyu burada kapatsın.

Nakamura ring dışından ringe sandalye atıyor. 8-10 sandalye atıyor. Sonra da ringe giriyor ama Superkick geliyor Pac’den! Naka ipten sekip geliyor bu kez de Roundhouse Kick! Nakamura köşeye yaslanıyor. Pac’ta onu yukarı çıkartıyor ve SANDALYELERİN ÜSTÜNE SUPERPLEX! İkili acı içinde yerdeyken Pac zar zor kalkıp köşeye çıkıyor....

O sırada biri onu ringe atıyor. Bu Jeff Hardy! Jeff köşeden Nakamuraya bağırıp hadi Naka başarabilirsin diyor. Nakamura da ayağa kalkıp KINSAHA yapıyor. Tuşa gidiyor! 1-2- Sheamus gelip hakemi çekiyor ve ringe giriyor! Jeff hemen koşup ringe giriyor ve ikili kavgaya tutuşuyor. Kimsenin beklemediği bir anda ise Rhea Ripley arkadan ringe girip tuşa gidiyor. 1-2- ama Jeff ile Sheamus bunu fark edip tuşu bozuyorlar. İkili bu kez Rheanın karşısına dikiliyor. Ama Jeff bir anda ringden kaçıyor. Sheamus ona bakarken Rhea da Sheamus’a dalıyor. Bu öyle bir kavga oluyor ki ring dışına taşıyor. Jeff de kargaşadan faydalanıp ayağa kalkmaya hazırlanan Pac’in sırtına dropkick yapıp köşeye çarptırıyor ve köşeye çıkıyor. Ardından da Swanton Bomb geliyor. Jeff Hardy uyanık davranıp kemer için tuşa gidiyor! 1-2-

Ama bu kez de John Morrison gelip sandalye ile vuruyor Jeff’e. Sandalye ile Jeff’e iki üç kere vurup ayağa kalkan Pac’a da çakacekken....

Anna Jay geliyor birden elinde mikrofon ile. Sheamus ile Rhea ortalıkta yoklar.

Anna Jay: Hey! Hey! Dur sen bu değilsin John. Benim bildiğim bu şirketin hatta sadece bu şirketin değil evrende ki tüm güreş şirketlerinin en yakışıklısı bunları hak etmiyor. Senin böyle kemerlerle işin olmamalı. Sen her zaman zirveye oynamalısın. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. İşte ben o kadın olmaya geldim. Hadi bırak o sandalyeyi ve birlikte buradan gidip şirketin en büyüğü olalım.

Morrison sandalyeyi bırakıyor ve elini Jay’e uzatıyor. Jay, Morrison’ın elinden tutuyor ve kendine çekip clothesline çakıyor!

Mauro Ranallo: Böyle basit bir tuzağa nasıl düşebilir? Bu bir saçmalık değil mi?

Jeremy Borash: ANNA JAY BENİ TUZAĞA DÜŞÜR!

Jeremy Borash eliyle Anna Jay'e kalp yapıyor. Bu sırada Anna Jay'den tuş geliyor. 1! 2! 3? Ama ortadan kaybolan Rhea gelip tuşu bozuyor. Sonra da bu kez Jay ile kavgaya tutuşuyor. İkili kavga ede ede gene arkaya doğru gidiyorlar. Ringde ise ortalık karışmış durumda. Sheamus, Jeff ve Morrison birbirine bakıp hangimiz tuşa gidelim diye düşünürken Pac ayağa kalkıyor. Sheamus’da Jeff’e Brogue Kick çakıyor. Pac, arkasını dönüp superkick ile önce Sheamus’u sonra da Morrison’ı etkisiz hale getiriyor. Ama Jeff, Sheamus ve Morrison’u üst üste koyup köşeye çıkıyor ve CORKSCREW 450 SPLASH! Ardından da ringe inip Nakamura’ya dönüyor ama Naka ringe yok. Nakamura kemeri alıp doğruca girişe kaçmış durumda. Orada yeniden kamerayı eline alıyor.

Shinsuke Nakamura: Meydan okuma başarılı. Nakamura kaçar!

PAC ringin içinde tek başına agresif agresif bakarken Shinsuke Nakamura elindeki Hardcore kemeri ile arka alan gidiyor. Kameralar kapanıyor.

Kameralar arka alana çevriliyor. Yürümekte olan birini görüyoruz fakat kameralar kişinin sadece adımlarını çekiyor.

Ateş yüzyıllardır varlığını koruyan yegane şeylerden bir tanesi. Binlerce anlamı, alevlerinin içinde barındıran bir güç. Ateşin varlığını sorgulanabilir mi? Sorgulamalar sonucunda bir cevaba ulaşmak mümkün mü? Mümkünatı olan her şeyin en tepesinde bulunan basamağa gözleri çevirelim. Sorulan suallerin yanıtlarının basamağın zirvesinde gizli olduğunu sananlar büyük bir yanılgı içine hapsolmaya mahkumlar. Yanıtlar daima en derinde cehennem katına çıkan kapıların ardında gizli.

Adımlar hızlanıyor en sonunda bir kapının önünde duruyor.

Kralların, tanrıların, liderlerin, hayvanların her birinin güç savaşı vardır. Güç savaşları halı altına süpürülemeyen nadide parçalardan birisi. Su mu daha güçlü? Yoksa ateş mi? Suyun ateşi söndürmesi kaçınılmazsa ateş zannedilen kadar tehlikeli değil midir? Toprak, ateş, su, hava… Hepsi birbirinden farklı birer dünyadan çıkmadır. Hepsi birbirinden daha ölümcül bir güce sahiptir. Her türün en ölümcül canlısı varsa elementlerin en tehlikelisi, en ölümcülü hangisidir?

Kameralar kapıya doğru dönüyor ve yavaşça yukarıya doğru çıkıyor. Kapının üzerindeki Shane McMahon yazısını görüyoruz.

Toprak yeryüzündeki fiziksel her şeyi temsil eder. Hava akılın yeryüzündeki yansıması olarak geçer. Ruh sudur, ateş ise ahlaktır. Toprak bir kaba sığdırılabilir. Su hapsedilebilir, kuruyabilir, önü kesilebilir. Hava görünemez, varlığı sorgulanabilir. Ateş… Ateş hapsetmek istediğin anda korlanır, alevleri seni, etrafı, önüne çıkan her şeyi yutar. Yaklaştıkça varlığını yüzüne vurarak hissettirir. Su ateşi söndürdüğünde ateşin gücü tartışılmaya başlanır mı? Ateşin asırlar boyunca verdiği zarar ve yıkım sudan çok daha fazladır. Su temizlik ve berraklıktır. Ateş ise ölümdür, cehennemdir, iblislerin evidir.

Kapının kulpu yavaşça açılıyor ve odaya biri giriyor. Shane McMahon masasında oturmuş ve evrak işleriyle ilgileniyor. Bakışlarını kağıtlardan uzaklaştırıp odaya giren kişiye doğru çeviriyor.

Shane McMahon: Bir şey mi istemiştin?

Kameralar odaya giren kişiye doğru dönüyor. Bu kişi…

Kane! Takım elbise ve gayet ciddi bir surat ifadesiyle Shane McMahon'un odasında soluğu alıyor.

Kane: Chris Jericho ile kapanmamış bir hesabım var. Onu bana ver Shane.

Shane McMahon tekrar önündeki evraklara doğru bakıyor, dosyayı yavaşça kapatıyor ve boğazını temizleyerek ayağa kalkıyor, masanın yanından ayrılarak Kane'e yaklaşıyor.

Shane McMahon: Pekala… Bir bakalım. Maça çıktınız, defalarca yüzleştiniz ve Kane sen kaybettin. Senin Chris ile işin bitmemiş olabilir ama onun seninle işi bitti.

Kane: Sen bu şirketin patronusun Shane mantıklı hamleler yapman gerek. Mantıklı olan o kemer hakkını tekrar önüme koyman.

Shane McMahon: Kane hakkını kaybettin. Sana şans tanıdım ve sen bu şansı değerlendiremedin. Fakat doğru bir noktaya parmak bastın, evet ben bu şirketin patronuyum ve en mantıklı kararları almam gerekiyor. Bulunduğumuz durum çerçevesini değerlendirmeye aldığımda yeni bir hak kazanman hiç dde mantıklı bir karar gibi durmuyor. Şimdi senden ricam beni yalnız bırakman. Gördüğün gibi işlerim var.

Shane tekrar masasına doğru yöneliyor son anda aklına bir şey geldiği için tekrar Kane'e doğru dönüyor.

Shane McMahon: Ve sizlere dağıttığımız aşılandım yazılı maskeleri takarsan çok sevinirim. Yurt dışından gelen seyircilerimizi tedirgin olmasını istemeyiz öyle değil mi?

Shane tekrar masasına doğru yöneliyor ve evrakları incelemeye başlıyor. Kane hala odadan çıkmayınca başını kaldırıp dik dik ona bakıyor.

Shane McMahon: Kane çalışmam gerekiyor.

Kane: Çok haklısın Shane sen bu şirketin patronusun ve mantıklı kararlar almak önemli. Fakat ne var biliyor musun? Bu oda mantıklı kararlar almak için fazla basık, yenilenmesi gerek.

Kane ellerini havaya kaldırıyor ve aniden indiriyor. Ellerini indirdiği anda odanın çevresini alevler sarmaya başlıyor. Shane McMahon ne olduğunu anlamamış bir şekilde oturduğu yerden kalkıyor.

Shane McMahon: Ne halt ettiğini sanıyorsun? Söndür şunları!

Shane etrafı saran alevlere doğru bakıyor ve bir yandan Kane'e bağırıyor fakat Kane hiçbir tepki vermiyor. Alevler yükselmeye devam edince Shane panikle koşarak odadan çıkıyor. Kane yükselen alevlerin içinde kalıyor ve alevleri seyretmeye başlıyor. Kameralar bu görüntüler ile kapanıyor.

"I won't try to argue
Over the cashews
They're salted
They're raosted
Got them sorted
They come from an apple
They are sun dried
And boiled
They taste like AMAZING!
They're healthy
Im craving now..."

Tüm arenayı baharat kokusu sarıyor çünkü kuruyemişlerin şahı ve onun en büyük savunucuları burada: Team KAJU! Ryback, Isaiah Scott ve No Way Jose birbirlerini gazlayarak ringe doğru ilerliyorlar.

MacMilitant! Takım Şampiyonları görünüyorlar rampada. Mark Henry ve Cesaro tüm ihtişamları ve omuzlarında parlayan kemerleri ile girişte dikiliyorlar ve bir süre sonra yavaşça aralarını açıyorlar. O aradan çıkan isim ise beklenmedik değil: Teddy Long Playa! Teddy Long, iki ismin arasında gülerek dans ediyor ve ringe yürümeleri için işareti veriyor. Şampiyonlar ringe geliyorlar ve kemerlerini hakeme teslim ediyorlar. Hazırlıklar tamamlanıyor ve maç başlıyor.

Non-Title Match
Team Kaju vs Hall of Pain

Ryback ve Mark Henry başlıyorlar maça ve sert bir lock-up'a girişiyorlar zil çaldığı gibi. Güçleri birbirlerini devirmeye yetmiyor fakat bir noktaya gelindiğinde Mark Henry, Ryback'i iplere dayamayı başarıyor. Hakem saymaya başladığında ise bırakır gibi yapıp Ryback'in karnına sert bir tekme darbesi geçiriyor. Mark Henry bir yumruk daha attıktan sonra rakibini Irish Whip ile köşeye gönderiyor ve dönüşünde Clotheslinde deniyor ama eğilerek kaçıyor Ryback. Mark Henry tekrar deniyor ama ikincisinden de eğilerek kaçmayı başarıyor, Mark Henry'nin bu sefer sol tarafından hızla geliyor Ryback ve sert bir Shoulder Block ile yere deviriyor devi! Ardından kendisine doğru gelen Mark Henry'i kaldırıyor ve Belly to Belly Suplex! Muazzam bir güç gösterisi! Ryback 181 kiloluk devin ayağını yerden kesiyor!

Ryback iplere doğru geriliyor fakat dışarıda bir şey dikkatini çekiyor. Teddy Long, Ryback'in depresyonuyla dalga geçmek için elinde bir kaju pakediyle twerk yapıyor! Ryback, gerilmiş bir şekilde kajularını bırakması ve bunu hemen kesmesi için Teddy Long'a bağırsa da nafile. Zaten bakması gereken taraf da orası değil! Mark Henry'den Spinebuster! Muazzam bir hareket! Mark Henry adeta kükreyerek korku salıyor arenaya. Ardından rakibini kendi köşelerine yatırarak ağır vücuduyla tekmelemeye başlıyor. Bir süre sonra da Cesaro'ya tag veriyor. Beraber tekmeliyorlar şimdi Ryback'i! Mark Henry gittikten sonra hakemin uyarılarına rağmen Ryback'in üstüne çıktığını ve tekmelemeye devam ettiğini görebiliyoruz Cesaro'nun. Ardından tekmelemeye devam etmesi için tekrar Mark Henry'e tag veriyor. Ryback'in içerisinde bulunduğu eziyet gerçekten çok ağır! Mark Henry bu eziyeti bitirmek için kaldırıyor Ryback'i ve Suplex! Tuşa gidiyor 1...2

Ama Ryback'i devirmek o kadar kolay değil! Ryback rakibini attıktan sonra yavaş yavaş ayağa kalkma denemelerinde bulunsa da tekmeleyerek engelliyor onu Mark Henry. Köşede Ryback'in yerinden kalkması adına Isaiah Scott'un alkışlamaya başladığını görebiliyoruz. Tüm arena onlarla beraber alkışlıyor ve Ryback azgın bir boğa gibi kendi köşesine koşuyor. Fakat gelin görün ki onu engelleyecek kapı gibi bir Mark Henry var! Mark Henry, vücuduyla bloke ediyor Ryback'i ve bu sefer gerçekten boğa gibi itişiyorlar. Her iki isim de diğerini iterek takım arkadaşına tag vermeye çalışıyor. Fakat işin sonunda yenişemiyorlar ve ringin ortasında kalıyorlar. Mark Henry, zaten hırpalanmış ve tüm gücünü harcamış olan Ryback'in sırtına darbeler indirerek yere indiriyor onu! Ryback, köşeye kaçarak kendisini korumak istiyor ama Mark Henry dev bir zebani gibi takip ediyor onu. Fallaway Slam! Mark Henry, şu an Ryback'le adeta oyuncak gibi oynuyor! Şimdi de diğer köşeye geçerek ritim tutmaya başlıyor. Bu devin aklından ne geçiyor?! Ryback, ayağa kalktığı gibi Henry koşuyor ve SPEAAARRRRR!!

HAYIR MEAT HOOK! RYBACK DE AYNI ANDA KOŞMAYA BAŞLIYOR VE MEAT HOOK İLE DEVİRİYOR DEVİ! İki isim de yerde! Kim kalkıp tag vermeyi başaracak?! Cevap Ryback! Isaiah Scott uçarak giriş yapıyor maça Springboard Clothesline! Mark Henry'nin kalkmasına izin vermiyor Kajuseverler! Scott ardından koşuyor ve diğer köşede bekleyen Cesaro'ya da bir darbe vuruyor! Tüm arena Isaiah "Swerve" Scott için ayakta! Arkasındaki devin üstüne Clothesline ile koşuyor Isaiah Scott! Ardından hızlı Chop darbeleri ve en sonunda Drop Kick! Mark Henry bu seri darbelerden sonra tekrar yere çöküyor! Ama çöktüğü gibi kalkmasını biliyor. Tam toparlanamayan Mark Henry üzerine gelen Scott'u Clothesline ile yakalamayı denese de küçük hedef eğilince kaçırıyor! Scott tekrar iplerden geliyor ve FLATLINERRR! Scott hemen zafer için tuşa gidiyor 1...2...

Cesaro tuşu bozan isim! Cesaro tuşu bozduktan sonra hakem onu uyarıyor ama Cesaro'nun hakemden başka dikkatini vermesi gerek bir yer var! Ryback Running Clothesline ile gönderiyor onu ringin dışına ve kendisi de beraberinde düşüyor! Kameralarımız acilen ringe dönüyor çünkü köşedeki Isaiah Scott'un üstüne koşan bir Mark Henry var! Scott, çevik bir hareketle sıyrılıyor ve Henry'nin köşeye çarpmasına neden oluyor ardından da Pendulum Kick! Mark Henry sersemlemiş bir biçimde geriye doğru giderken Isaiah Scott köşeye çıkıyor ve seyirciye selam çakıyor. Diving Crossbody! Mark Henry devrilse de beraber o pozisyonda yuvarlanıyorlar ve ayağa kalkıyorlar WORLD'S STRONGEST SLAM!

BAŞARILI! MARK HENRY TUŞA GİDİYOR! 1...2...

3!

Kazanan: Hall of Pain

Hall of Pain kazanıyor! Kemerlerini ve Teddy Long'u hemen omuzlarına alıyor Henry ve Cesaro ikilisi. Şampiyonlar zaferlerini kutlarken Ryback'in ringde acı içinde belini tutan Isaiah Scott ile ilgilendiğini görüyoruz.

O esnada No Way Jose ringe giriyor ve çok ciddi bir yüz ifadesi ile konuşamaya başlıyor.

No Way Jose: Herkes dinlesin! Diyeceklerime kulak kabartmanızı istiyorum. Bu tam olarak size söylediğim şey, bu haftalardır görmekte olduğum şey! Sağda solda GWA'in soytarıları gibi dans ederek, k*çımızı sallayarak ve bir kuruyemiş esprisini büyüterek ilerleyemeyeceğiz. Her zaman canınızın istediğini yaparak ilerleyemezsiniz! Şimdi...

No Way Jose, Ryback ve Scott'a doğru ilerliyor.

No Way Jose: Bu bizim zamanımız! Burası bizim mekanımız! Odaklanma zamanı! Hak ettiğimizi bulup bulamayacağımız tamamen bize bağlı. Birlikte bir amaca, bir davaya doğru ilerlemek için bu bizim zamanımız! Çünkü bundan sonra daha fazla rica etmek yok, gidip almak var!

No Way Jose mikrofonu yere bırakıyor. Ryback ve Isaiah Scott ciddi ve düşünceli şekilde No Way Jose'ye bakıp kafa sallarken Jose, kollarını açıyor ve ringi terk ediyor.Kameralarımız Team Kaju'nun ringde kalan üyelerinin yüzüne zoom yaparken yavaş yavaş kararıyorlar.

Sammy Guevara'yı girişte görüyoruz. Kendisi oldukça neşeli bir biçimde ringe doğru yol alıyor. Kısa bir süre içinde ringe geliyor ve partnerlerini beklemeye başlıyor.

John Cena, My Time Is Now eşliğinde girişte görülüyor. Cena biraz tebessümlü ancak oldukça sert ve sinirli bir tavırlı ringe doğru hızlı bir şekilde yol alıyor. Ringe girdikten sonra tişörtünü seyircilere fırlatıp onları tepkisini ölçüyor. Bu esnada başka bir müzik duyuluyor.

WORLDS APART! Sami Zayn'i normalden daha az dans eder bir şekilde girişte görüyoruz. Seyirciler şarkıya eşlik ediyor ancak Zayn çok da oralı değil gibi Zayn aprona geldikten sonra uzaktan Cena ile laf dalaşına giriyor ve bu esnada başka bir müzik tartışmayı kesiyor.

The Shield'ın müziğini duyuyoruz. Roman Reigns, Dean Ambrose ve Seth Rollins seyircilerin arasında görülüyorlar. Üçlü karışık tepkiler eşliğinde tribünden aşağıya doğru iniyor. Bir süre sonra ringin etrafını çevreliyorlar. Ancak beklenildiği gibi üçlüyü sarmıyorlar ve kendi köşelerine geçiyorlar. Hakem de maçın başlaması için gerekli işareti veriyor.

The Shield vs John Cena & Sami Zayn & Sammy Guevara

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Cena ve Seth maça başlıyor ancak Zayn bir anda tag alıyor Cena'dan. Zayn ringe girerken Cena kendisine bağırmaya başlıyor ancak Zayn oralı değil. Zayn, Cena'yı itekleyip Seth'e doğru yürüyor. Seth bir yumruk sallıyor ancak Zayn yumruktan kurtulup Seth'i kaptığı gibi köşeye vuruyor. Sonrasında onun karnına doğru sert omuz darbeleri vuruyor. Bir süre köşede baskı uyguladıktan sonra ringin ortasına doğru Snapmare yapıyor Zayn. Sonrasında da Seth'in ensesine doğru bir Dropkick! Zayn ayağa kalkıyor ve Seth'in kafasına basıp bağırmaya başlıyor. Seth bir anda Zayn'in ayağını kaldırıyor ve sonrasında kendisi de ayağa kalkmayı başarıyor ve Dragon Screw yapıyor. Sonrasında da Zayn'in bacağına bir baskı uyguluyor. Zayn, Seth'in saçlarını çekiyor ve bu sayede kilitten kurtulup ayağa kalkmayı başarıyor. Zayn bir Inverted Suplex deniyor ancak Seth bir anda Zayn'in arkasına düşüp Backstabber yapıyor! Zayn sırtını tutarak kendi köşesine gitmeye çalışıyor ancak Seth onu yakalayıp ayağa kaldırıyor. Sonrasında iplerden sekip Sling Blade deniyor ancak Zayn onu yakalıyor ve Back Suplex! Zayn tuşa gidiyor! 1-2-

Seth atıyor! Herkes köşelerinde kalıyor. Zayn direk Seth'in üzerine çöküyor ve yumruklar savuruyor ancak Seth çabuk sıyrılıyor ve ayağa kalkıyor. Zayn hızlıca yakalıyor ve Seth'i kendi köşesine doğru atıyor. Sammy hızlıca tag alıyor. Sonrasında Sammy bir tekme atıyor ve Zayn bu esnada aprona geçiyor ve Cena ile sözlü tartışmaya giriyor. Sammy, Seth'i yerde tekmelerken kendi köşesindeki tartışmayı duymasıyla dikkati dağılıyor ve ikiliyi barıştırmak için o da tartışmaya giriyor. Bu esnada Seth kendi köşesine doğru gidiyor ve Ambrose'a tag veriyor. Sammy tartışmayı bırakıp ringe geri döndüğünde karşısında Ambrose'u görüyor. Ambrose bir yumruk sallıyor ancak Sammy eğilerek sıyrılıyor. Ambrose, köşeye doğru giden Sammy'i kovalıyor ancak Sammy'den bir Backflip geliyor ve Sammy kendini ringin ortasına atıyor. Ambrose koşarak bir Big Boot çakıyor ancak Sammy bir kez daha sıyrılıyor ve Ambrose'u yakalayıp Roll-Up yapıyor. 1-2-

Roman ve Seth ringe girmeye çalışıyor ancak Ambrose tuşu atmayı başarıyor. Ambrose şaşırmış bir şekilde ayağa kalkıyor. Sammy, Ambrose'un üzerine doğru koşuyor ancak Ambrose'tan bir Clotheslien geliyor ve Sammy yere yığılıyor! Sammy kendi köşesine doğru yuvarlanıyor ancak Ambrose onu yakalamak için hamle bile yapmıyor. Sammy köşeye gidiyor ancak Cena tag almak üzereyken Zayn onu engelleyip tag alıyor. Zayn, Cena ile tartışarak ringe giriyor ve Ambrose ile kısa bir süre göz göze geliyorlar ancak Cena bir anda tag alıyor ve ringe giriyor. Zayn sırıtarak ringin dışına çıkıyor. Ambrose ile Cena birbirlerine doğru koşuyorlar. Yumruklaşmaya başlıyorlar. Çok sert ve hızlı yumruklar atıyorlar birbirlerine. Ambrose bir yumrukta ıska geçince Cena'ya bir şans doğuyor ve Cena, Dean'i yakaladığı gibi Vertical Suplex yapıyor. Ambrose kısa bir sürede ayağa kalkıyor ve Cena'ya doğru koşuyor ancak Cena'dan bir Shoulder Block! Dean ayağa kalkarken Cena'dan bir Shoulder Block daha geliyor. Dean bir kez daha ayağa kalkıp bir yumruk sallıyor ancak Cena sıyrılıp bir Protobomb çakıyor ve elini havaya kaldırıyor! Sonrasında You Can't See Me yapıp iplerden sekiyor ancak Roman, Cena'nın sırtına doğru bir diz çakınca Cena iplerde kalıyor. Sami buna herhangi bir tepki vermezken Sammy ise hakemle tartışmaya giriyor. Hatta hakem onun üzerine yürüyünce burun buruna geliyorlar. Roman, Cena'yı tutup Seth'e doğru atıyor ve Seth'ten bir Diz geliyor ancak Cena bundan çok etkilenmiyor önce bir yumrukta Roman'ı ringin dışına uğurluyor. Sonrasında da Seth'e aynı tarifeyi uyguluyor. Cena ringe döndüğünde Dean bir anda onu yakalayıp Paradigm Shift deniyor ancak Cena ani bir Roll-Up yapıyor! 1-2-

Dean atıyor! Cena ayağa kalkıyor ve Dean'i yumruklamaya başlıyor! Çok sert ve hızlı yumruklar atıyor. Sonrasında ayağa kalkıyor ve Dean'i de ayağa kaldırıyor. Karnına bir tekme atıp iplerden sekiyor ve Throwback! Cena bir kez daha elini havaya kaldırıyor ancak bu esnada Seth ringe dalıyor. Cena onu da yakalayıp Protobomb ile Dean'in yanına atıyor ve bir kez daha elini havaya kaldırıyor! You Can't See Me yapıp iplerden sekiyor ve iki rakibine birden FIVE KNUCKKLE SHUFFLE! Seth kendini ringin dışına doğru yuvarlarken Dean iplere tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor. Zayn'den bir Hotshot geliyor Dean'e ve Dean, Cena'nın önüne doğru geliyor. Cena, Dean'i sırtlıyor ve Attitude Adjustment için hamle yapıyor ancak Dean bir anda Cena'nın arkasına düşüyor ve Roll-up! 1-2- Kickout! Cena atıyor. Dean köşeye gitmek istiyor ancak Roman henüz aprona çıkmamış. Cena bir anda Dean'i ayağından yakalayıp kendine doğru çekiyor ve STF! Cena çok sıkı bağlıyor! Dean iplere ulaşmaya çalışıyor ancak bu çok zor çünkü ringin tam ortasındalar. Dean bir süre sonra dayanamıyor ve elini yere götürüyor!

Ancak Seth Rollins son anda Cena'nın üzerine atlıyor ve kilidi bozuyor! Seth kendi köşesine çekilmek yerine ringte kalınca Sami Zayn bir anda ringe atlıyor ve Seth'e arkadan saldırıp onu dışarıya yolluyor! Tam bu esnada Roman Reigns ringe giriyor ve Zayn'i tuttuğu gibi dışarı yolluyor. Sonrasında ayağa kalkmaya çalışan Cena'yı kaldırıp kendi köşesine doğru atıyor. Ardından Ambrose'u çekiyor ve sonrasında aprona geçip tag alıyor. Roman tag alır almaz karşı köşeye doğru koşuyor. Sammy'e doğru bir hamle yapıyor ancak Sammy sıyrılıp bir tekme atıyor ve Roman'ı biraz afallatıyor. Sonrasında Sami Zayn aprona çıkıyor ve Roman ona doğru koşuyor ancak Zayn'den bir Hotshot geliyor. Sonrasında Seth bir anda Sami'ye arkadan saldırıyor ve onu rampaya yakın taraftaki bariyere vuruyor. Cena bu esnada ayağa kalkıyor ve Roman'ı Attitude Adjustment için sırtlıyor ancak Roman, Cena'nın arkasına düşüyor ve onu köşeye vurup yumruklamaya başlıyor! Sammy bu esnada ringe giriyor ve Roman'a arkadan dalıyor. Cena da bu esnada kendine geliyor ve ikili bir süre Roman'ı yumrukluyor. Sonrasında da Double Suplex için hamle yapıyorlar ancak Roman havaya kalkmıyor ve Cena ile Sammy'i iplere doğru itiyor. Kendisi de karşı iplere sekip Seth'e tag veriyor ve DOUBLE SPEAR!

ROMAN REIGNS, CENA VE SAMMY'İ YIKIYOR! Seth ringe giriyor ve tuşa gidiyor ancak Sami Zayn bir anda Seth'in ayağını iplere koyuyor ve hakem sayımı durduruyor. Roman hızlıca dışarı çıkıyor ve Zayn'in üzerine ağır ağır yürümeye başlıyor. Zayn geri geri giderken Seth de ringtekilerle ilgilenmek yerine Roman ve Zayn'i izliyor. Roman, Zayn'e bir yumruk sallıyor ancak ıska geçiyor. Sammy aprona geçip ayağa kalkmaya çalışırken Cena da karnını tutarak dizlerinin üzerinde durmayı başarıyor. Zayn, Roman'ın bir yumruğundan daha sıyrılıyor ve girişe doğru yavaş yavaş yürümeye devam ediyor. Sonrasında Roman bir yumruk daha sallıyor ve Zayn ters yöne doğru sıyrılıyor. Roman arkasını dönüp bir Superman Punch sallıyor ancak yine ıska geçiyor ve bu kez Big Boot'u beynine yiyor. Roman bariyerlere doğru giderken Zayn girişe doğru yönelmeye devam ediyor. Bu sırada Seth en sonunda ringe bakmaya karar veriyor ancak bir anda Cena onu sırtlıyor. Seth kurtulmak için çırpınıyor ancak Cena çok sıkı tutuyor! Roman yediği tekmenin etkisinden çabuk kurtuluyor ve girişte Zayn ile yüz yüze geliyor!

OMOS! Omos girişte görünüyor. Gecenin ilk saatlerinde yediği dayaktan izler taşıyor vücudunda. Bir ayağı üzerine sekerek yavaşça Roman'a doğru gidiyor Omos. Roman, Zayn'i bırakıp Omos'a doğru yöneliyor. Roman bir Uppercut sallıyor ancak Omos etkilenmiyor. Bu esnada Sami Zayn ringe doğru koşuyor. Seth de Cena'dan sıyrılıyor ve ona bir superkick vuruyor! Roman bir yumruk daha atıyor ancak Omos yine etkilenmiyor. Omos kolunu havaya kaldırıp Roman'ın kafasına geçiriyor ve Roman yere yapışıyor! Omos, Roman'ı kaldırıyor ve girişteki led ekrana doğru fırlatıyor! Bu esnada Cena, Sammy'e tag vermeyi başarıyor ve Sammy ringe giriyor ancak Seth onu yakaladığı gibi köşeye atıyor ve yumruklamaya başlıyor. Sammy yumrukları yerken Omos da Roman'ı iki eliyle boğazlayıp havaya taıyor ancak bu hamle kendisine Superman Punch olarak geri dönüyor! Omos bu hamle sonrası yalpalıyor! Roman bir Big Boot çakıyor ve Omos stage kısmının arkasındaki boşluğa doğru geri geri gitmeye başlıyor! Roman pozisyonunu alıp tauntunu atıyor ve OMOS'A DOĞRU SPEAR!

OMOS VE ROMAN STAGE'DEN AŞAĞIYA DÜŞÜYOR VE DÜŞTÜKLERİ YERDE BİR PATLAMA OLUYOR! Seth patlamanın sesiyle yavaşlıyor ve bu esnada Sammy sıyrılıyor. Sami Zayn bir anda ringe dalıyor ve HELLUVA KICK! SAMI, SETH'İ GAFİL AVLAYIP TUŞA GİTMEK İÇİN HAMLE YAPIYOR! AMA DEAN AMBROSE BİR ANDA RİNGE DALIP SAMI'YI YAKALIYOR VE DIRTY DEEDS!

JOHN CENA bir anda ringe giriyor ve Dean Ambrose ile yüz yüze geliyor ancak Cena hamle yapmıyor ve ringin dışına atıyor kendini. Dean önce aprondaki Sammy'e bir yumruk çakıp dışarı atıyor onu sonra da Seth'i Zayn'in üzerine atıyor! Hakem sayıyor! 1-2-

3!

Kazananlar: The Shield

The Shield bu kaotik mücadeleyi kazanmayı başarıyor. Dean Ambrose, Seth'i kaldırmaya çalışırken görevliler giriş kısmına doğru akın ediyor. Maçtan bazı kesitleri izliyoruz sonrasında kamera rampada açılıyor. Dean, Seth'i omuzlamış bir şekilde girişe doğru ağır ağır ilerliyor. Cena arka alanın yolunu çoktan tutmuş. Sammy ise dışarıda duvara yaslanmış öylece duruyor. Zayn ise hala ringte hareketsiz biçimde yatıyor. Dean ve Seth girişe ulaştığında da Omos'u ölü gibi yatarken görüyoruz. İkili Roman'ı zar zor çekip alıyor girişe. Sonrasında onu da omuzluyorlar. Üçlü klasik pozunu zar zor verirken kameralarımız kapanıyor.

PUSULA
GWA Entertainment
TM & © 2021
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-05-2021, 02:11   #2
Mella is Money!
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 1846
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
RPG Karakteri: Dean Ambrose
Rep Puanı: 3174871
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 3174871

Six-Man Tag Team Match
The Shield vs. John Cena & Chris Jericho & Sami Zayn

Hmm.
imza

Verdik odunu yansın ortalık! 🇹🇷

“You may only call me "Mrs. Darcy"... when you are completely, and perfectly, and incandescently happy.”
The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 13-05-2021, 08:59   #3
Tribal Chief
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Florida
Konular: 653
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Roman Reigns
Rep Puanı: 957538
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 957538

Believe That!
Kevin Steen isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 13-05-2021, 09:12   #4
Banned
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Really Unknown
Konular: 1974
Favori Güreşçisi: Sami Zayn
RPG Karakteri: Sami Zayn
Rep Puanı: 4124629
Rep Derecesi: Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin Alive Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4124629

Adil ortam istiyorum. Karşıda bir balon bende iki balon.
Stayin Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-05-2021, 09:28   #5
ÇAY
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 376
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 851898
Rep Derecesi: Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Big Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Mysterio Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 851898

Bizle ilgili neden yok gibi. Üzdü.
imza
HAM

Forum Başarıları
2x Haftanın Parlayanı
Ödüllü Teknoloji Yarışması v2 1.'si
41. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 1.'si
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması 2.’si
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması 3.
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 3.’sü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası WrestleMania Bilgi Yarışması 3.'sü
Ocak 2021 Ayın En Karagöz 3. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En İspiyoncu 3. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Şubat 2021 Ayın En Karagöz 4. Üyesi
Mart 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Who's That Body Challenge Yarışması 4.
Şubat 2021 Ayın En Hacivat 7. Üyesi
Mayıs 2021 Ayın En İspiyoncu 4. Üyesi
Ocak 2021 Ayın En Hacivat 8. Üyesi
Ödüllü Spor Yarışması Sunucusu
Ödüllü RR Tarihi Yarışması Sunucusu

İmzam Bulunanlar
Big Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-05-2021, 09:52   #6
zitti e buoni
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1180
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2149263
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Cayır cayır yanmak demek ha?
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi Birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
WrestleMania Backlash Bahis Ligi Üçüncüsü
AEW Double or Nothing 2021 Bahis Ligi Birincisi
Mayıs ayının en çok mesaj atan 7. üyesi
Mayıs ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

"Finalmente"

RPG: Kane

x1 United States Champion (Current)
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-05-2021, 10:26   #7
Repstar
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 276
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Candice LeRae
Rep Puanı: 1184373
Rep Derecesi: MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MorbidAngel Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MorbidAngel MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1184373

ME maçı beklentiyi arttırdı.
imza

RPG
''Sister Abigail'' Liv Morgan
Debut: 21 Şubat 2020 (Pusula)
Başarılar:
Intercontinental Champion
GWA Champion
Royal Rumble Winner
Sole Survivor
MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-05-2021, 12:07   #8
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2765
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Johnny Gargano
Rep Puanı: 3241591
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3241591

Teddy: Yaparsın benim aslan oğlum Hardcore'u alıp bana getirirsin.

Cesaro: Yapamam baba nasıl yapayım.

Teddy: Ailemiz için lan.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-05-2021, 00:00   #9
zitti e buoni

Nereden: Azerbaycan
Konular: 1180
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

ŞOV GÜNÜ!
imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi Birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
WrestleMania Backlash Bahis Ligi Üçüncüsü
AEW Double or Nothing 2021 Bahis Ligi Birincisi
Mayıs ayının en çok mesaj atan 7. üyesi
Mayıs ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları

"Finalmente"

RPG: Kane

x1 United States Champion (Current)
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-05-2021, 00:04   #10
Senior Member
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 627
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1159151
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1159151

Aile her şeydir!
imza
[CENTER][SIGPIC]https://hizliresim.com/vOSB1i[/SIGPIC]

RPG: Baron Corbin
[B]1x GWA Hardcore Champion (61 Days)
AND CURRENT GWA HARDCORE CHAMPİON[/B]

Forumda ki Emeklerim
[SPOILER][URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=352180"]Elimination Chamber 2021 | Şov İncelemesi[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=352069"]Elimination Chamber 2021 Değerlendirmem[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=325076"]Unutulmaz Backlash Zaferleri[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=327291"]Backlash Öncesi Değerlendirmem[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=327344"]En Büyük Anlar: 2.Bölüm[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=327640"]En Büyük Anlar: 3.Bölüm[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=329358"]En Büyük Anlar: 4. Bölüm[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=326934"]Triple H'in Büyük Anları[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=331323"]Makale | Extreme Rules Hakkında Beklenti Ve Tahminlerim[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=335977"][/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=348407"]Neler Yaşandı: 2020[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=349777"]Royal Rumble Tarihinin En Bariz Kazananları![/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=349965"]Royal Rumble'da 30. Kişi Olabilecek İsimler[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=350617"]Royal Rumble 2021 Değerlendirmem[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=352069"]Elimination Chamber 2021 Değerlendirmem[/URL]
[URL=""https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=352697""]WWE'nin Yanlış Zamanda Kullandığı Üçgen[/URL]

[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=336499"]WM 36 2.Gece[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=343602"]WWE Payback 2020 | Şov İncelemesi[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=345339"]Clash Of Champions 2020 | Şov İncelemesi[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=343843"]WWE Backlash 2020 | Şov İncelemesi[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=352180"]Elimination Chamber 2021 | Şov İncelemesi
[/URL]

[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=331265"] Seth Rollins Vs Brock Lesnar | Feud İncelemesi[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=331563"]Kevin Owens vs Seth Rollins Feud İncelemesi[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=335450"]Becky Lynch vs Natalya | Feud İncelemesi[/URL]
[URL="https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=345342"]Team Raw vs Team SD 2016 | Feud İncelemesi[/URL]
[/SPOILER][/CENTER]

[CENTER][IMG]https://i.hizliresim.com/4byvzj4.png[/IMG]

[COLOR="blue"][B]Keremk69[/B][/COLOR] & [COLOR="Sienna"][B]Aschentef[/B][/COLOR] & [COLOR="Blue"][B]Stayin Alive[/B][/COLOR][/CENTER]

[URL="https://www.youtube.com/channel/UCQKqa3e1Y-GqlK1Z_8u3QwA"]Canın mı sıkıldı? Gir ve rahatla[/URL]

[LEFT][B]2020 Yılının En İyi BaB Yazarı[/B][/LEFT]

Eski Nick:kerem190744

[RIGHT]Haftanın Parlayan Üyesi:14.06.2020
19.07.2020
28.02.2021[/RIGHT]
Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil