GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-07-2019, 16:56   #1
YOU MADE IT TO THE LIST!
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 344
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 28855
Rep Derecesi: Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: Prove Your Worth

Welcome to Slamtown

Oldukça keyifsiz bir şekilde ringe geliyor Johnny Mundo. Bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor:

-Bugün dürüst olacağım. Sosyal medyada hakkımda söylenenleri okuyorum. Ve yalan yok haksız sayılmazlar. Bu kemeri aldığımdan beri tek kemer savunmam yok. Evet yatan şampiyon olarak sayılabilirim. Ama burada suçlu olduğumu düşünmüyorum. Chris Jericho'ya git iç savaş çıkar da kemere yatayım demedim. Turnuva ayarlayayıp kemerime adam gibi rakip çıkmasını da engelleyim de demedim. Ben ne mi dedim? Ara sırasında Bay Dinler'e bu kemeri ister Meksika'da ister herhangi bir Indy şovunda isterse de Slamtown'da çektirip yayınlayabileceğim bir maçta kemerimi savunabileceğimi söyledim. O ise o zaman şirketin çok karışık bir durumda olduğunu, GWA Şampiyonluğu hakkında bi plan yapamayacak derecede şirketin karışık bir ortamda bulunduğunu anlattı. Kemerimi GWA harici herhangi bir şirketle anlaşamadığı için savunamayacağımı belirtti. Şirketin ne kadar karmaşık bir kriz atlattığının bilincinde olduğum için üzerine gitmeyip anlayış ile karşıladım. Krizin ardından yayınlanan ilk şovda yapmak istediğim open challange da reddedildiği için şu an yatan bir şampiyon olarak görülmeyi hak etmekteyim.

- Bu kemerin değerini benden daha iyi kimse bilemez. Çünkü bu kemerin prestij kazanması benim bookingim ve CM Punk'ın şampiyon olması ile oldu. Bu dönemden beri GWA Şampiyonluğu bu şirketin en önemli kemeri oluverdi. Bu bir övünme değil bu benim için bir utanç kaynağı çünkü kemerim tüm bu değerini kaybetti. Yatan şampiyon gerçek şampiyon değildir. Savaşan şampiyon gerçek şampiyondur. Ve bu kemeri almama rağmen şampiyon değilim. Ve gerçek bir şampiyon olabilemin tek yolu da Christian'dan geçiyor.

- Christian! Dinler kemerim için seni seçti. Ve evet savaşımızdaki ilk kavgamızı sen kazanmış olabilirsin. Ama benim için sen her zaman ama her zaman bu kemer üzerinde hakkı olan son insan olacaksın. GWA'ya geldiğinden beri aldığın yenilgilerin zaferlerinin 5 katı. Sana verilen brandi batırdın. Kemer şansı için ruhunu Stephanie McMahon'a sattın. Buna da rağmen kemer de alamadın. Şirkete geldiğinden beri tek adam akıllı zaferini bir hafta önce alabildin. Özetle sen tam olarak bir kaybedensin. Ama bu kemer benim bir kaybedeni 2 dakikada squashlamam ile değerlenmeyecek. 5 Yıldızlı bir maçı kazanmam ile değerlenecek. Ve bunu bu loser değil ancak Christian Fuckin Cage yapabilir. Sadece o beni yenmeye bir miligram yaklaşabilecek bir rakip olabilir. O yüzden eğer halen bir kaybedensen buraya hiç gelme evinde çayını iç emekliliğin keyfini çıkar, ama Christian Cage isen buraya gel ve kemerime değerini göster Christian!

imza

Bir Yaz Klasiği

LIST OF PACMANOoooooOOOO

Windham Lawrence Rotunda (Sebep: İmzamı Spoiler'a aldı)
Aschentef (Sebep: HALA BAB'INI YAZMIYOR)
Aschentef (Sebep: BAB'ında kemer reignimin içine Okada attı)
Aschentef (Sebep: Kemeri bırak dedi)
Aschentef (Sebep: Toni Storm'a tututlmuş olma ihtimalim...)
Aschentef (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of Queens (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of QueensX2 (Sebep: RPG'de beni sinir etmek üzerine karakter kurdu ve bununla başarılı olabildi)
Dovahkin (Sebep: çünkü o SEYFENDI)
Seyfendi (Sebep: çünkü o DOVAHKIN)
Seyfendi (Sebep: Hala beykoz eski kundura fabrikasına gelip paramı vermedi)
Reckless Behavior (Sebep: çünkü imza konusunda bana rakip olabiliyor)
Reckless Behavior (Sebep: Çünkü o Neslihan)
Neslihan Eul (Sebep: Çünkü o Diffrence)
The Diffrence (Sebep: Çünkü o Özgür)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek rakibim)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek müttefikim)
FBI (Sebep: Tekken Konusuna Mesaj Bombardımanı Yapıyor)
FBI FBI (Sebep: Yok Ben CIA!)
Bad Influece (Sebep: Azdırıcı)
Bad Influence (Sebep: Çöp)
Bad Infleunce (Yeterince Moxley övmüyor)
Bad Influence (Whatsapp'ta hiç kibar değil)
Death Rider (Sebep: Onu Bad Inflence sanmam)
Truzgar Efe (Sebep: Kane Tarikatıni kurdu)
Devil (Sebep: Truzgar Efe'nin küçüğü)
Devil (Uzun Saç Yakışmıyo)
Soul Of Undertaker (Devil'in diğer küçüğü)
Purplemaker (Sebep: Yeterince Mor değil)
kerem190744 (Sebep: GTR Underground dönemi benle gereksiz yere olan feudu)
The Sinister Scotsman (Sebep: Son Impact bükücü)
The Matt Sydal Guy (Sebep: Yeterince PWG izlemiyor)
Look A Wizard (Sebep: Look A List)
The Bulldogy (Sebep: Jinder fanı)
The HeadLiner (Sebep: Eski Forum Aşkı)
The Rebelvoice (Sebep: Mila Kunis Evli ve çocuklu)
619REY619 (Sebep: Youtuber)
Loganjean (Sebep: Bi 619REY619 değil )
Loganjean (Sebep: Cyclops Logan'dan daha iyi)
Styles Clash (Sebep: Geçmişte iyi laf sokmuştu)
Styles Clash (Sebep: Kel)
King Of Beards (Sebep: AEW WWE'den daha iyi, CHANGE MY MIND!)
Darly Dixon (Sebep: Bir Hikayeni Bitir LA!)
Bullet Club Fedaisi (Sebep: Halen GOT Fan Fiction'da karakterimin çıkmasını bekliyorum...)
Heartbroken Kid (Sebep: AJ Lee evli)
Dargan (Sebep: ALEX RILEY)
Priest Of The Stars (Sebep: Forumu Ilimunatiye çevirmeye çalışıyor)
ComeBackTheRock (Sebep: Rock geri Dönmedi)
ComeBackTheRock (Sebep: Kendisi de geri dönmedi)
The Future Nightmare (Sebep: Nicki çok güzel olsa da 2 kere gereksizce değiştirmesi)
Captain Of Peepulation (Sebep: Yeterince Roode övmüyor)
Ahbaz (Sebep: Ortamlara aktı)
Kerkenez (Sebep: HARBİ NERDE LAN O?)
Cyber (Sebep: Money Makerz'ın Küçüğü)
Money Makerz (Sebep: Anti AEW'ci)
Money Makerz (Sebep: Toksik bir Lesnarcı)
Money Makerz (Sebep: Forumda erotik konular açıyor)
Money Makerz (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Darklord1905 (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Windham Lawrence Rotunda (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Big Red Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
King Balor (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Roman Truth Reigns (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Re7olution (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
War Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Nickini yazmak çok zor)
Iron Canonbal (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Maestro (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
EfekanY (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Chosen (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BlackPunch (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Bunu utanmadan yüzüme söyledi)
Vileanger (Sebep: RPG'de reignimin bitmesini istedi)
Gece (Sebep: RPG'de kemeri salmamı istedi)
The Rising Genaration (Sebep:İdaa konularının sonuçlarını 2 yıl sonra açması, ya da hiç açmaması)
I am Negan (Sebep: Komedyen Negan'dan 7 kat daha iyi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Azmak kelimesi kullandığım için beni şikayet etmesi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Bad Influnce'ü şikayet etmemesi)
RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası
I
V

eee... Hocam bu sene de en iyi imza olur muyuz?

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumda hiç değişmeyen bir şey varsa o da insanların hayranı oldukları bir şeye “beğenmedim” yorumu gelince yorumu yapan adama çöp, ne anlarsın, kazma vb. diye girişmesi.
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 02:19   #2
Fenerbahçe Adamın
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 492
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 189455
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Gözler girişe çevriliyor. Ardından Just Close Your Eyes! Christian girişte görünüyor. Kendisi seyircilere aldırış etmeden ringe doğru ilerliyor. Ringin önünde bir süre durup Mundo'yu süzüyor. Ardından içeri girip görevliden mikrofon alarak söze giriyor...

Christian: Ben de dürüst olacağım Mundo. Dürüst olmalıyım ki, rakibin olarak açıklandığımdan bu yana, gözle görülür bir gelişme kat ettiğini söyleyebilirim. İlk başlarda neden rakibin olduğumu sorgulamaktan başka bir halt yapmadın ve beni küçük düşürmeye çalıştın ardından kendince beni ciddiye almadığını söyleyerek kendini kandırmayı başardın. Şimdi ise seni o koltuktan indireceğimi bildiğin için, bu oyunu kurallarına göre oynamaya başladın. Yavaş yavaş yola geliyorsun evlat. Sıradaki adım ise, gerçekten senden daha iyi olduğumu kabullenmen ve bu ringlerde artık bir siki doğrultacak gücünün olmadığını kabul etmek olacak. Bunun için çok fazla acele etmeyeceğim çünkü bu acıyı bedeninde ve beyninde yavaş yavaş hissedeceksin. Çünkü bu oyunu oynamayı fazlasıyla biliyorum. Bu oyunun bütün kahpeliklerini, bütün sahtekarlıklarını ve bütün can alıcı noktalarını biliyorum. Bu tamamen bir tecrübe, zamanında yaşanılmış anıların ve yapılmış hataların karşılığını verdiği bir durum. İnsanların benimle alay etme çabası veya benimle uğraşmaya çalışmaları tamamıyla benim geçmişte yaptığım hatalardan dolayı. Ama bu hataları hep lehine çevirmeyi başarabilen bir Christian oldu. Ve genç adam, sen No Way Out şovunda bu tecrübenin önünde duramayacaksın. Sen daha fazlasını istemeye çalıştığın bu adamın durması için yalvaracaksın. Ve sizler alay konusu yapmaya çalıştığınız bu adamın şampiyonluk yolundaki yürüyüşüne tanıklık ediyorsunuz. Tıpkı Mundo'ya yapacağım gibi sizlerinde fast-food yemekten hantallaşmış kıçınıza tekmeyi basacağım. *Yuhalamalar artıyor*

Christian: Hayır, hayır. Durmayın devam edin. Avazınızın çıktığı kadar beni yuhalayın, bana küfürler savurun, beni aşağılayın. İstediğinizi yapın, bu bana güç veriyor. Bu benim size ve bu adama olan karşı kinimi kuvvetlendiriyor. Ben bundan güç alıyorum. Ve daha önemlisi size istediğinizi vermiyorum, her şeyi Peepleri için yapan bir adam olmayı değil, her şeyi kendisi için yapan bir adam olmayı tercih ediyorum. Sizi değil kendimi düşünüyorum! Şunu söylemeliyim ki, bu gerçekten harika! Sizleri umursamamak, sizleri duymamak, tarif edilemez bir duygu. Şunun adamın haline bak! Sizden güç almaya çalışıyor, sizden destek bekliyor, işte bu adam gerçekten bir aciz. Oldukça aciz. O destek beklediğin insanlar yüzünden cezalandırıldın, bu insanların sana yararları değil, zararları dokundu. Temelini atmaya çalıştığım Atlas brandinin altında ezilip gittin. Ve sen bununla alakalı konuşabilecek en son kişisin. Mundo şunu söylemeliyim ki, Mr.Dinler'de senin bu aşağılık unvan serüveninden sıkılmış olmalı ki, bu unvan için karşına en ideal rakip olarak beni seçti. Çünkü o da, No Way Out şovunda GWA Şampiyonluk unvanını büyük bir esaretten kurtaracağımı biliyor. Tıpkı senin bildiğin gibi. En üzücü, kahreden tarafı da bu. Gözlerinin içindeki korku o kadar çok belli oluyor ki, sen en çok buna kahroluyorsun. Sen No Way Out şovunda senin için güzel bir çıkış olmadığının farkındasın. Sen o gece büyük bir kaybeden olarak lanse edileceğini biliyorsun, sen yerde yatarken Christian'ın yeni GWA Şampiyonu olarak anons edileceğini biliyorsun. Çünkü daha ilk şovdan sana yaşattıklarım bunun farkına varmana sebep oldu. Ve sadece 1 haftalık durum senin bana olan bakış açını tamamıyla değişti. Ciddiye almamaya çalıştığın bu adam, senin hayallerinin en büyük katili olacak kişi. Mundo.. korkmana gerek yok, senin o naçizane vücudunun o unvan altında ezilmesine son vereceğim. Yaratmaya çalıştığın prestijin üzerine basıp geçeceğim.

Christian bir süre duruyor ve Mundo'ya bakıp gülümsüyor ardından tekrardan devam ediyor.

Christian: Heyecanlanıyorsun evlat. Güreş tutkun içinde sönen o ateşin tekrardan alevlenmesine sebep oluyor. Ama bu geçici bir şey çünkü o içindeki tutku tıpkı geçmişteki gibi başarısızlıklarla devam edecek ve o tutkunun senin için hiçbir faydasının olmadığını fark edeceksin. No Way Out gecesi Christian'ın gölgesinde kalan bir genç adam olarak hatırlanacaksın ve bu senin yakaladığın en büyük başarı olacak...

Mundo fazla dayanamayıp araya giriyor.
imza

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımda bu kadar saçma az şey duydum.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2019, 16:21   #3
YOU MADE IT TO THE LIST!

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 344
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Derecesi: Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

-Bunun senin ve benim aramda mı olmasını istiyorsun? Tamam öyle olsun buraya prim kasmaya gelmedim zaten. Iyi adam olmak yok. Bu zaten sen, ben ve onunla alakalı (kemerini kaldırıp diğer omuzuna asar).

- Dürüst davranmam seni aldatmasın, bu kemer halen benim toprağım. Ve sen benim toprağımın sınırlarındasın halen. Bunun anlamı ne biliyor musun? Senin dünyanı yok etmeye tamamen hakkım var. Aynı karşıma çıkacak herkes gibi. Ama senin onlardan bir farkın var Christian. Seni yok etmekten zevk alacağım. Öyle ki öldükten sonra umarım şeytan beni de cehennemine alır ki seni orada binlerce kez daha öldürebileyim!

- Nefret çok ağır bir kelime ama şu var ki senden nefret ediyorum Christian. Giriş müziğinden nefret ediyorum, finisherından nefret ediyorum, sarı saçlarından nefret ediyorum, Bay Dinler'in sen hiçbir şey beceremesen de sanaverdiği değerden nefret ediyorum, sana Bay Dinler yüzünden vermek zorunda olduğum saygıdan nefret ediyorum-evet bu saygılı halim-, arkadan saldıracak küçük bir p*ç kurusu olmandan nefret ediyorum ve tüm bunlara rağmen karşıma çıkıp bana ahkam kesmenden nefret ediyorum...kısacası senden tamamen nefret ediyorum. Ki ironiktir hep böyle değildim. Seni severdim. WWE arka alanında daha bir rookie iken seni örnek aldığım zaman bile oldu. Hatta sen olmak bile istedim Christian. Çünkü sen Christian Cage idin ve Vince McMahon'un şişirilmiş balonu Randy Orton Alberto Del Rio gibi adamlar ile savaşıyordun. Ama şimdi ben Bay Dinler'in şişirilmiş balonu Christian ile savaşıyorum ve (kemerini göstererek) sen de ben olmak istiyorsun.

-İstemelisin de, çünkü senden daha iyiyim. Senin kariyerinde 20 senede ulaşamadığın başarıyı 6 ayda başardım. Burada deplasmanda olan ben değilim sensin. Sen kemerimi almak istiyorsun. Bense bana 10 ila 20 dakika dayanabilecek bir rakip arıyorum ki ratingler gelsin kemerim değerlensin. Yarım saat konuşup boş konuşan bir Miz wannabeden ibaretsin. Onlara laf atıp prim kasacağına beni yanıltsana hadi. Beni yenemeyecek olsan da zorlayabileceğini söyle. Sana ayırdığım vakte değeceğini söyle. (Kemerini havaya kaldırıp)PROVE YOUR WORTH!!!
imza

Bir Yaz Klasiği

LIST OF PACMANOoooooOOOO

Windham Lawrence Rotunda (Sebep: İmzamı Spoiler'a aldı)
Aschentef (Sebep: HALA BAB'INI YAZMIYOR)
Aschentef (Sebep: BAB'ında kemer reignimin içine Okada attı)
Aschentef (Sebep: Kemeri bırak dedi)
Aschentef (Sebep: Toni Storm'a tututlmuş olma ihtimalim...)
Aschentef (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of Queens (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of QueensX2 (Sebep: RPG'de beni sinir etmek üzerine karakter kurdu ve bununla başarılı olabildi)
Dovahkin (Sebep: çünkü o SEYFENDI)
Seyfendi (Sebep: çünkü o DOVAHKIN)
Seyfendi (Sebep: Hala beykoz eski kundura fabrikasına gelip paramı vermedi)
Reckless Behavior (Sebep: çünkü imza konusunda bana rakip olabiliyor)
Reckless Behavior (Sebep: Çünkü o Neslihan)
Neslihan Eul (Sebep: Çünkü o Diffrence)
The Diffrence (Sebep: Çünkü o Özgür)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek rakibim)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek müttefikim)
FBI (Sebep: Tekken Konusuna Mesaj Bombardımanı Yapıyor)
FBI FBI (Sebep: Yok Ben CIA!)
Bad Influece (Sebep: Azdırıcı)
Bad Influence (Sebep: Çöp)
Bad Infleunce (Yeterince Moxley övmüyor)
Bad Influence (Whatsapp'ta hiç kibar değil)
Death Rider (Sebep: Onu Bad Inflence sanmam)
Truzgar Efe (Sebep: Kane Tarikatıni kurdu)
Devil (Sebep: Truzgar Efe'nin küçüğü)
Devil (Uzun Saç Yakışmıyo)
Soul Of Undertaker (Devil'in diğer küçüğü)
Purplemaker (Sebep: Yeterince Mor değil)
kerem190744 (Sebep: GTR Underground dönemi benle gereksiz yere olan feudu)
The Sinister Scotsman (Sebep: Son Impact bükücü)
The Matt Sydal Guy (Sebep: Yeterince PWG izlemiyor)
Look A Wizard (Sebep: Look A List)
The Bulldogy (Sebep: Jinder fanı)
The HeadLiner (Sebep: Eski Forum Aşkı)
The Rebelvoice (Sebep: Mila Kunis Evli ve çocuklu)
619REY619 (Sebep: Youtuber)
Loganjean (Sebep: Bi 619REY619 değil )
Loganjean (Sebep: Cyclops Logan'dan daha iyi)
Styles Clash (Sebep: Geçmişte iyi laf sokmuştu)
Styles Clash (Sebep: Kel)
King Of Beards (Sebep: AEW WWE'den daha iyi, CHANGE MY MIND!)
Darly Dixon (Sebep: Bir Hikayeni Bitir LA!)
Bullet Club Fedaisi (Sebep: Halen GOT Fan Fiction'da karakterimin çıkmasını bekliyorum...)
Heartbroken Kid (Sebep: AJ Lee evli)
Dargan (Sebep: ALEX RILEY)
Priest Of The Stars (Sebep: Forumu Ilimunatiye çevirmeye çalışıyor)
ComeBackTheRock (Sebep: Rock geri Dönmedi)
ComeBackTheRock (Sebep: Kendisi de geri dönmedi)
The Future Nightmare (Sebep: Nicki çok güzel olsa da 2 kere gereksizce değiştirmesi)
Captain Of Peepulation (Sebep: Yeterince Roode övmüyor)
Ahbaz (Sebep: Ortamlara aktı)
Kerkenez (Sebep: HARBİ NERDE LAN O?)
Cyber (Sebep: Money Makerz'ın Küçüğü)
Money Makerz (Sebep: Anti AEW'ci)
Money Makerz (Sebep: Toksik bir Lesnarcı)
Money Makerz (Sebep: Forumda erotik konular açıyor)
Money Makerz (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Darklord1905 (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Windham Lawrence Rotunda (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Big Red Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
King Balor (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Roman Truth Reigns (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Re7olution (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
War Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Nickini yazmak çok zor)
Iron Canonbal (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Maestro (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
EfekanY (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Chosen (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BlackPunch (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Bunu utanmadan yüzüme söyledi)
Vileanger (Sebep: RPG'de reignimin bitmesini istedi)
Gece (Sebep: RPG'de kemeri salmamı istedi)
The Rising Genaration (Sebep:İdaa konularının sonuçlarını 2 yıl sonra açması, ya da hiç açmaması)
I am Negan (Sebep: Komedyen Negan'dan 7 kat daha iyi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Azmak kelimesi kullandığım için beni şikayet etmesi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Bad Influnce'ü şikayet etmemesi)
RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası
I
V

eee... Hocam bu sene de en iyi imza olur muyuz?

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumda hiç değişmeyen bir şey varsa o da insanların hayranı oldukları bir şeye “beğenmedim” yorumu gelince yorumu yapan adama çöp, ne anlarsın, kazma vb. diye girişmesi.
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2019, 16:53   #4
Fenerbahçe Adamın

Konular: 492
Favori Güreşçisi: -
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Christian söze giriyor.

Christian: Şu an karşımda durmanın senin için büyük bir şeref unsuru olduğunu biliyorsun Mundo. Ve bu adamın senin elindeki o unvana aday olması için bir şeyler söylemesine gerek yok. Gerek olan şu ki, senin insanlara Christian'ın karşısında nasıl duracağını anlatman. Bakıyorum da, sen bunun için hiçbir çaba harcamıyorsun. Kendi hayal dünyanda oluşturduğun şeyleri, bana ve burada duran asalak topluma sunmaya çalışıyorsun. Ben bu ringlerde senin söylediklerinin daha fazlasını söyleyip havasını alan çok isim gördüm. Tıpkı sende herkes gibi havasını alanlardan olacaksın. Aslında hoşuma gitti Mundo. Az önce söylediklerin gerçekten hoşuma gitti. Benden nefret etmen, beni sevmeyişin, bunlar hoş şeyler. Çünkü aramızda olanlar daha çok yeni ve ben seni kendimden nefret ettirmeyi başarabilmişim. Bu gerçekten hoş. Sen ve senin arkanda bulunanların, benden nefret etmeleri için çok daha büyük sebebleri olacak. O da No Way Out şovunda seni yerle bir edip, elinde bulunan unvanı zimmetime geçirdiğim zaman olacak.

Başarı denilen kavram kişiden kişiye değişir evlat. Senin başarı kıstasın ile benim başarı kıstasımın hiçbir zaman aynı olmadığının farkına varmayı sana öğreteceğim. Geçen 6 aylık süreçte istediklerini yapmış olabilirsin, bu evrende sadece ufak bir şampiyon olarak kalmak senin için başarı sayılıyor olabilir fakat benim için o tenekenin büyük bir başarı olarak görünmediğini söyleyebilirim. Ben bundan daha fazlasıyım, ben bunlardan daha üstünüm. Ve benimle kıyaslanan her şeyden çok daha iyiyim. Ve bu adam büyük bir felaketin naralarını şimdiden atmaya başladı bile. Bu felaket; senin sonunu getirmekle beraber, Christian'ın büyük bir başlangıca yelken açmasına sebep olacak. Ve bu Global Wrestling Alliance adı verilen şirket için en güzeli, bir güzel daha şey var, daha güzel olan ne biliyor musun?

Mundo anlamsız bir şekilde Christian'a bakarken, Christian birden Mundo'nun karnına tekmeyi basıyor ve DDT! Seyircilerden yuhalamalar yükselirken, Christian ceketini ve tişörtünü çıkarıp Mundo'yu Killswitch pozisyonuna alıyor ve başarılı! Mundo iki seksen yerde yatarken Christian yere düşen unvanı eline alıyor ardından Mundo'nun suratına doğru bir şeyler söylüyor. Yerdeki mikrofonu alıp "İşte en güzeli bu" diyor ve Christian bir taraftan GWA Şampiyonluk unvanını havaya kaldırırken diğer taraftan kameralara sert bir bakış atarken kameralarımız kapanıyor.

imza

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımda bu kadar saçma az şey duydum.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil