GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-03-2020, 00:14   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1843
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 321487
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 321487

Standart RPG GWA - 15 Mart 2020 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
15.03.2020 - 21.05 - C
Asım Ferhatoviç Stadyumu
Saraybosna, Bosna Hersek
131. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden:

- HoT, PM ve Feathered & Hairy için Kritik Karar!

- Luther Reigns Aksiyona Dönüyor! (Feryadım Yaşarken Ölenler İçin)

- Kontrat Töreni: Chris "ITA" Brookes - Finn Balor

- Randy Orton & Bray Wyatt vs. Sheamus & Ricochet

- Main Event
GIS 3. Grup Final Maçı:

Alberto Del Rio vs. Ember Moon

Pyrolar patlıyor ve Pasifik başlıyor! Pyro gösterisi ve arenanın belirli yerlerini çektikten sonra kameralarımız spiker masasına gidiyor.

Buğra Gür: Bayanlar ve baylar bir Pasifik gecesine daha hoşgeldiniz! Saraybosna'dan selamlar.

Tazz: GWA yönetimi bizi Slav ülkelerinde gezdirdiğiniz için teşekkür ederim.

Paul Ellering: İndir artık a-

Buğra ağzını tıkıyor Paul'un o sırada bir müzik duyuluyor.

Sickness & Sorrow! Dünya Ağırsiklet Şampiyonu girişte gözüküyor fakat her zamankinden farklı olarak yanında Truth Martini yok. Jacobs olumsuz tepkiler eşliğinde yavaş adımlarla ringe ilerliyor. Ringe giriyor ve kenardan hızlıca mikrofon alıyor.

Jimmy Jacobs: Kesin, kesin şu müziği!

Müzik kesiliyor ve Jacobs konuşmaya devam ediyor.

Jimmy Jacobs: Son 1 haftadır duyduğum tek isim Joey Janela. Joey gitti artık burada değil farkındasınız değil mi? İsmi çoktan alumni kısmına alındı. Şampiyon olan benim, 1 numaralı adam benim, zirvede olan benim! Joey değil!

Jimmy Jacobs: Durun siz söylemeden ben söyleyeyim. Şimdi de kemeri hak etmeden aldığımı, çantamı sakat bir adam üzerinde kullandığımı yüzüme vurmaya çalışacaksınız. Ah doğru. Haklısınız. Ben bu kemeri haksız bir şekilde aldım ve sizin güçlü ve adil şampiyonunuz Joey Janela geri gelip son 7 aydır yaptığı gibi profesyonel bir şekilde ve fair play çerçevesi içinde hileye bulaşmadan kendi hakkıyla kemeri geri alacak değil mi?

Jacobs sırıtıyor ve kendi yaptığı espriye sadece kendisi gülüyor.

YOU SOLD OUT! YOU SOLD OUT! YOU SOLD OUT!

Jacobs tebessüm ediyor.

Jimmy Jacobs: Kimi sattım? Aylarca anasına sövüp kemeri bırakacağı gün kahraman ilan ettiğiniz adamı mı? Joey'i bu kadar çok seviyordunuz o zaman aylardır neredeydiniz? Joey sizi duyamaz çünkü şuan hastanede yatıyor. Gerçi buna alışık olmalı son 7 aydır en çok yaptığı şey buydu zaten.

Jimmy Jacobs: Evet doğru söylüyorum. Joey bu 7 aylık süreçte PPV'ları saymazsak ne zaman kemerini korudu? Bir şampiyon her zaman savaşmalı ve aksiyona hazır olmalı. Bunu söyleyen sizsiniz. Joey bu kalıptan oldukça uzaktı.

İplere dayanıyor.

Jimmy Jacobs: Fakat ben olmayacağım. Bunu sizin için değil, rakiplerime zirvede yalnız olduğumu göstermek için yapacağım. Ayrıca antreman yapmak iyi gelir ha? Truth şuan kendimi tehlikeye attığımı düşünüp kızacaksın yüksek ihtimal dostum fakat bunu yapmalıyım. Ben Joey gibi cepheden kaçan bir şampiyon değil savaşan bir şampiyonum. Bu çağrım arka alanda bulunan herkesedir.

Jacobs omzundaki kemeri ringin ortasına seriyor.

Jimmy Jacobs: Arka alandan gelecek kişi, sen ve ben ortada Dünya Ağırsiklet kemeri ve şimdi. Ne dersin?

Jacons kollarını açıyor ve bekliyor. Uzun bir süre müzik duyulmuyor. Jacobs tam kemerini yerden alacakken bir müzik duyuluyor!

Soviet March! Ilja Dragunov girişte gözüküyor. Jimmy Jacobs sırıtıyor ve Dragunov gelirken alkışlıyor. Dragunov gayet ciddi bir şekilde ringe ilerliyor ve Jacobs'un karşısına çıkıyor. Jacobs'un elinden mikrofonu çekiyor ve yere atıyor!

Jacobs sadece sırıtıyor ve yerden kemerini alıyor. Ardından gerileyip tamam diyor. İkili hakemi beklerken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Jacobs ve Ilja ringin ayrı köşelerinde duruyorlar. Hakem kemeri Jacobs'tan alıyor ve kemeri kaldırıp taraflara gösterdikten sonra zili çalıyor.

World Heavyweight Championship
Jimmy Jacobs (c) vs. Ilja Dragunov

Jacobs rakibine yaklaşıyor ve elini uzatıyor gülerek. Ilja geliyor ve elini sıkıyor. Jacobs sırıtıyor fakat bırakmıyor ve kendine çekip Spear'a çevirmeye çalışıyor fakat Ilja bir anda altından sıyrılıyor ve roll up! 1.........2..........

Jacobs atıyor! Jacobs şaşkın bir şekilde kalkıyor o sırada Ilja gaza geliyor ve yeni kalkmış şampiyonu dropkick ile yıkıyor! Jacobs kalkmaya çalışıyor fakat bir dropkick daha! Jacobs yere yapışıyor. Ilja kalkıyor ve mükemmel bir seyirci desteği eşliğinde kalkmaya çalışan Jacobs'a roundhouse kick deniyor. Fakat Jacobs tutuyor ve bacağını döndürüp yere yapışmasını sağlıyor. Ardından tutuyor ve sinirli bir şekilde Ilja'yı köşeye sıkıştırıp yumruklamaya başlıyor. Geriliyor ve flying forearm ile üstüne atlıyor. Ardından başından tutuyor ve bulldog!

Şimdi Jacobs kenara doğru geriliyor ve Ilja'nın kalkmasını bekliyor. Ilja kalkmaya başlıyor ve Spear! Jacobs tuşa gidiyor, 1.........2...........

Fakat Jacobs bırakıyor ve sırıtarak Ilja'yı kaldırıyor. Ardından tutuyor ve End Time! Jacobs çok sıkı bağlıyor. Ilja dayanmaya çalışıyor fakat acı içinde pes ediyor.

Kazanan ve hala Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Jimmy Jacobs

Jacobs ayağa kalkıyor ve Ilja'yı ittirip ringden atıyor. Ardından mikrofonu alıyor tekrardan.

Jimmy Jacobs: Savaşan şampiyon izlemek sizi eğlendirmiş olmalı. İşte gerçek şampiyon dediğin böyle olur. Yatarak değil, her an her yerde savaşarak ve nasıl savaşacağını bilerek. Gösteri sadece Pasifik ile sınırlı değil sırada One Night Stand var. Muhtemel rakiplerim Moxley, Cody, Ember veya Alberto. İnanın karşıma hanginizin geleceğinin bir önemi yok. Ben her zaman savaşa hazır olacağım.

Jacobs mikrofonu atıyor ve kemerini havaya kaldırıyor. Jacobs galibiyetini kutlarken reklamlara gidiyoruz.

Kameralar açıldığında yüzünde sinirli bir ifade ile John Morrison'ı görüyoruz. Morrison yürüyor ve bir kapının önüne geldikten sonra derin nefes alıp sinirini yatıştırmaya çalışıyor, kendinden emin olduğu andan itibaren kapıyı tıklatıyor ve "Gel" sesini duyduktan sonra kapıyı açıyor.

John Morrison: Bana o kağıdı imzalat!

Morrison'ın lafı söylediği kişi Mr.Ekmek, Ekmek pencere kenarında elindeki dosyaları incelerken, birden sesin geldiği noktaya doğru bakıyor.

Mr.Ekmek: Girdiğin oda vali makamı değil, benim odam kendine gel. Derdin ne senin? Otur ve sakin bir şekilde söyle bana.

John Morrison: Sakin olmak mı? Nasıl sakin olabilirim. Geçtiğimiz hafta saçı sakalı birbirine bulaşmış ve kolpadan misyoneri oynayan bir adam, senin şovunda bana ve eşime yine senin ringinde hakaretler savurdu. Bunu durduk yere yaptı, manasız bir şekilde aileme dil uzattı. Ekmek, senden tek bir şey istiyorum. Ayın başında aldığım hakkımı istiyorum, şimdi bu gece!

Mr.Ekmek: Sinirini anlıyorum, geçtiğimiz hafta tatsız bir manzaraya ve alakaya şahit oldun. Elbette, ben adil bir yönetici olarak hakkı elde edene hakkını veririm ve sana da vereceğim. Ancak bu gece deği...

John Morrison: Ya ne zaman? Benim haftalardır önce birtakım fare sürüsünden sonra da bir sakallı Hassan Sabbah tiplemesinden gördüklerimi bana unutturunca mı?

Mr.Ekmek: Lafımı bitirmeme izin ver John, anlaşılan epey bir dolmuşsun. Bu gece değil, çünkü sana tek istediğini değil bu içindekileri dökmenin de fırsatını veriyorum. Yıllardır bu sektörün içinde olan birisi olarak adabı biliyorsun, önümüzdeki büyük şovdan da haberin var. Kısacası John, One Night Stand şovunda diskalifiyenin olmadığı bir karşılaşmaya çıkacaksınız. Sen ve Punk elde ettiğin hak için. Umarım memnun kalmışsındır.

John Morrison kafasını sallayıp, söylene söylene odadan ayrılıyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Kameralar arka alana tekrar Mr. Ekmek'in odasına gidiyor. Ekmek önünde bilgisayarı bir şeyler yapıyor.

Mr. Ekmek: Bende kulaklık yok şuan ses kasamam. Dikkatli olun tamam mı?

O sırada Rusça olduğu anlaşılan karışık sesler geliyor.

Mr. Ekmek: Сука! я ливаю.

O sırada kapı tıklatılıyor. Ekmek, laptopun kapağını sertçe kapatıyor. Fakat laptoptan Rusça küfürler gelmeye devam ediyor. İçeriye Truth Martini ve Rey Mysterio giriyor fakat Ekmek aceleyle kalkıp odadan onları çıkartıyor ve kendisi de çıkıyor.

Truth Martini: Müsait değilseniz daha sonra da geleb-

Mr. Ekmek: Yok canım odada tadiliat yapılacak sizi rahatsız etmek istemedim o yüzden dışarıda konuşabiliriz. Neden gelmiştiniz?

Rey Mysterio: Takım kemerleri hakkında konuşmaya gelmiştik.

Truth Martini: Müvekkillerim bir süredir takım kemerleri için uğraşıyor fakat hala resmiyette herhangi bir şey yok. Sizden kemer maçı için bir hak talep ediyoruz.

Mr. Ekmek: Fakat hak alabilmeniz için bir sebebinizi göremiyorum. Ayrıca ben şuan karşımda 1 kişi görüyorum. Hunico kaybolduktan sonra sen mi Rey'in partneri olarak çıkacaksın?

Ekmek sırıtıyor fakat o sırada arkadan Hunico geliyor.

Hunico: Kimsenin bir yere kaybolduğu yok. Buradayım. Geçen hafta bu adam (Rey'i gösteriyor) takım şampiyonunun olduğu bir maçı kazandı. Adaylık için gayet geçerli bir sebep.

Mr. Ekmek: Hala devam ediyorsan öyle olsun madem. One Night Stand bizim için önemli ve kaliteli maçlara ihtiyacımız var. Takım kemerleri için üçlü bir maç izleyeceğiz. Fakat Hunico sakın bir yere kaybolma çünkü bu gece geçen hafta maça çıkmayan Lee ve Priest ile maça çıkacaksın. Maçın galibi PPV'daki maç türünü belirler. İyi şanslar.

Ekmek tekrardan odasına koşuyor. Hunico, Rey ve Martini'ye bakıyor bir süre.

Truth Martini: Eve tekrardan hoşgeldin ese.

Hunico ufak bir tebessüm ediyor. Rey elini uzatıyor ve Hunico karşılık veriyor. Rey takım arkadaşına sarılırken kameralar kapanıyor.

My Time is Now!

John Cena asker selamını vererek ringe koşuyor. İçeri girip şapkasını seyircilere fırlatıyor.

Buğra Gür: Yaşlı, bitmiş, ölü. Bunlar John hakkında kulislerde söylenen şeyler Tazz.

Tazz: Gür, o hala aynı Cena. Sadece biraz silkelenip üzerinden ölü toprağını atmaya ihtiyacı var!

Cena kolyesini öpüp ring dışına bırakıyor ve ısınıyor.

LADIES AND GENTLEMEN.....

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Paul Heyman büyük tepki görerek girişte görünüyor. Elinde mikrofon var.

Paul Heyman: İsmim, Paul Heyman. Ve bugün sizlere bir kez daha... GWA'İN EFENDİSİ, FATİHİ, KRALI, "TEMİNAT LUTHER" DEDİRTECEK ADAMI VE... daimi demek isterdim ama müvekkilim bir kere çaktığına tekrar dönüp bakmıyor.... JOHN CENA'NIN TEK GECELİĞİNE KOCASINI TAKDİM ETMEK İSTİYORUM: AYAĞA KALKIN VE SELAM DURUN: "THE ANSWER"... LUTHER... REIGNS!

Abomination! Luther Reigns üzerinde bir hapishane gömleğiyle ve elleri zincirli şekilde girişte görünüyor. Öldürecekmiş gibi Cena'ya bakıyor. Heyman cebinden çıkardığı anahtarla kilidi açarak zincirleri düşürüyor. Luther şöyle bir kaslarını esnettikten sonra ringe ilerliyor.

Luther ringe girince Cena dışarı çıkıyor. Şöyle bir bakışıyorlar Reigns ile. Luther ellerini havaya kaldırıp zinciri kırma işareti yaparak taunt'unu atıyor. Hakem Cena'yı içeri davet ederek maçı başlatıyor.

Luther Reigns w/ Paul Heyman vs. John Cena

Let's go Cena!

Seyirci Cena'nın arkasında. Luther'le ağır ağır birbirlerine yaklaşıyorlar, Lock-up! Luther, Cena'ya üstünlük kurarak köşeye götürüyor ve sıkıştırıyor. Cena hareket etmek istese de kıstırıyor onu Luther ve arka arkaya yumruklar saydırıyor. Hakem araya giriyor 4'ü saydıktan sonra. Cena! Sert bir sağ kroşeyle cevap veriyor! Şimdi üst üste yumruklarla geri sürüyor rakibini. Elinden tutup iplere göndermek istiyor- Luther Reigns çekti onu kendine ve sert bir Shoulder Tackle! Cena göğsünü tutarak yerde kalırken Luther onu başından tutup kaldırıyor ve kolundan tutup köşeye yolluy- Cena karşı koyuyor ve kendine çektiği Luther'i sırtına aldı! Attitude Adjustment mı?- ama Luther dirsek darbeleri vuruyor ve aşağı inip Cena'yı sırtından itiyor iplere doğru ve Big Boot! Cena ağzını tutarak yerde kalırken Luther onu boğazlayarak kaldırıyor yavaşça ayağa- Cena'dan tam karnına Knee Lift ve dizine tekme atarak DDT! Cena tuşluyor, 1.......hemen atıyor Luther. Cena ayağa kalkıyor şimdi ve kalkmakta olan Luther'e arkadan sokulup bileğine bir tekme attıktan sonra Back Suplex'e tutuyo- Luther'den önce sert bir dirsek, hemen ardından da Discus Lariat! Cena yerdeyken Luther yine zincir kırma işaretini veriyor ve Cena'yı ayağa kaldırıp kafasını bacaklarının arasına alarak kaldırıyor, Jackknife Powerbomb! Luther gitti tuşa, 1......2......

Cena attı! Luther kaslarını esneterek Cena'yı tekrar kaldırıyor ve Snap Suplex'e tutuyor- Cena hareketi çevirip iplere ittiği Luther'i Drop Toe Hold'lıyor ve STF'e gitmek için ayağını kilitliyor... ama Luther muazzam bir kuvvetle asker gibi hızlı hızlı sürünüp iplere ulaştı bile! Hakem Cena'yı üstünden alıyor Luther'in. Cena şimdi rakibine koşuyor- Luther onu kaldırıp ringin dışına bırakıyor ama Cena düşmedi! Luther bunu görünce kükreyerek üzerine koşuyor- Cena'dan omuz darbesi! Luther karnını tutarak dizlerinin üzerinde kalırken Cena köşeye tırmanıyor ve aşağı bakıyor... LEG DROP BULLDOG- AMA LUTHER HAVADA YAKALADI! Luther, Powerbomb pozisyonunda tutuyor Cena'yı ve pis pis sırıtıyor- Cena'dan Hurricanrana! Luther yerde! Cena hızlı kalkan rakibi üzerine gelince bir kez daha Drop Toe Hold'lıyor ve STF için üzerine biniyor- Luther'den ezberlenmiş bir dirsek! Cena ağzını tutarak geriledikten sonra tekrar koşuyor ama Luther onu yakalıyor ve SPINEBUSTER! Heyman'ın "bitir işini" bağırtıları arasında Cena'yı ağır ağır kaldırıp REIGN OF TERROR pozisyonuna alıyor! Luther bağırarak hareketi vurmaya hazırlanıyor- Cena aniden sırtladı onu! Cena.. ama düşürüyor. Luther tam karnına sert bir diz vurup Pulling Piledriver pozisyonuna alıyor. Cena'dan aniden Back Body Drop ve düşmeden bacağını yakalayarak STF! Müthiş bir sekans Cena'dan! STF LOCKED IN! LUTHER ELİNİ YERE GÖTÜRDÜ....

Pes etmedi! Komando sürünüşüyle yine köşeye kadar gidiyor zor da olsa. Boyun damarları belli oluyor efordan dolayı ama iplere uzanmayı yine başarıyor! Cena of çekerek devriliyor üstünden ve Heyman'a bakıyor. Heyman ona pis pis sırıtıp "Artem'in vurduğu gibi vuruyor değil mi" diye bağırıyor! Cena provokasyona gelmiyor ve Reigns'e dönüyor. Reigns'in karnına bir tekme attıktan sorna kolunu kilitliyor ve Fisherman's Suplex! Tuşluyor, 1.....2.....Luther yine atıyor. Cena rakibini tutup hala bir şeyler bağırmakta olan Heyman'ın tarafına götürüyor ve menajerinin üzerine doğru ring dışına fırlatıyor! Luther'in ayağı yüzüne çarpan Heyman yerde kalırken Cena seyircinin büyük desteği altında köşeye tırmanıyor. Ring dışındaki Luther başını kaldırmaya hazırlanırken Cena konsantre olmuş şekilde bekliyor.. VE RİNG DIŞINA LEG DROP BULLDOG- LUTHER YİNE HAVADA YAKALADI VE APRON POWERBOMB! Çok temiz bir Powerbomb'la adeta aprona gömdü rakibini! Cena hareketsiz bir şekilde yatarken Luther onu ringe itip arkasından içeri giriyor ve Cena'nın kalkmasını bekliyor. Cena kalkar kalkmaz karnına tekme atıp ters DDT pozisyonuna alıyor ve REIGN OF TER- CENA YİNE ÇEVİRDİ VE SIRTLAYIP ATTITUDE ADJUSTMENT! ATTITUDE ADJUSTMENT! CENA GİTTİ TUŞA, 1..........2.............

KICK-OUT! LUTHER ATIYOR! Cena hiç bekletmeden üzerine çıkıyor bir kez daha ve ters çeviriyor- ama Luther olduğu yerde dönünce kendini onunla yüz yüze buluyor! Cena dehşet içindeyken Luther elleriyle kafasını kıstırıyor onun ve Vice Grip! Vice Grip! Cena kurtulmak için yumruklar saydırıyor göğsüne ama Luther bırakmıyor, o elleriyle Cena'nın kafatasına baskı uygulamaya devam ederken Cena yavaş yavaş ellerinin üzerine düşüyor. Cena kan tükürmesine rağmen pes etmiyor. Luther, Vice Grip'i iyice sıkarak Cena'yı dizlerinin üzerine çöktürüyor ve kendisi ayakta, Cena dizlerinin üzerinde şimdi. Cena'nın ağzından kan damladığını gören hakem panik içinde zili çaldırıyor!

Kazanan: Luther Reigns

Hakem araya girmek istese de Luther, Vice Grip'i bırakmıyor! Halsiz Cena karşı koyamadan dizlerinin üzerinde ruh gibi dururken Luther onun kafasını sıkmaya devam ediyor. Heyman sonunda içeri girip "yeterli" deyince bırakıyor Luther hareketi. Cena'nın damlayan kanına doğru eğiliyor?? Paul Heyman elini kana bastırıyor şimdi ve işaret parmağını iyice kana bulayarak ringe bir şey yazıyor...

"ONS"

Heyman kahkahalar atarken Reigns yerdeki Cena'ya bakıyor. Abomination arenada yankılanırken Heyman ve canavarı arka alanın yolunu tutuyorlar.

Sırada GWA Şampiyonluğu Maçı için kontrat töreni var! Spikerimiz Buğra Gür töreni yönetmek için ringde.

Buğra Gür: Sevgili seyirciler, karşınızda maçın meydan okuyan katılımcısı Finn Balor!

DEMON KING!

Demon King girişte! Asaleti ile herkesi kendine hayran bırakan Demon King ringde kendisine ayrılan sandalyeye oturduktan sonra rakibi Chris Brookes'u bekliyor.

Brookes'un müziği çalıyor fakat kendisinden önce tüm ringi ve giriş yolunu maskeli adamlar sarıyor. Daha sonrasında Brookes girişte gözüküyor ve ağır adımlarla ringe geliyor. Daha sonrasında Brookes masaya oturduğunda tüm maskeli adamlar yüzünü ringe dönüyor.

Buğra Gür: Evet beyler, ikiniz burada One Night Stand'de yapacağınız maçı resmileştirmek için buradasınız. Sözü çok uzatmak istemiyorum ve öncelikle meydan okuyan kişiye yani Finn Balor'a sözü vermek istiyorum.

"Demon King" Finn Balor: Teşekkürler Buğra. Çok kadere inanan birisi değilim. Ancak bazı noktalarda ilahi adalete inanan biri olduğumu düşünüyorum. Tabii bazı noktalar var ki o zaman adalet siz olmalısınız. Ben aslında bu şirketin yüzü olmaya, bu şirkette en önemli noktaya gelmeye çok yaklaşmıştım. Ancak bu elimden alındı. Şimdi geldiğim noktada tekrar bu fırsata sahibim. Ve bu sefer çok daha iyi bir noktada olduğumu düşünüyorum. Çünkü içimdeki şeytanla bir anlaşma yaptık. Ben Brookes gibi kayıp bir deli vakası değilim. Ben kendimden güç alan bir kudrete sahibim. Brookes ona One Night Stand'de yapacaklarımdan sonra bu etrafınızda gördüğünüz şaklabanlarla Cirque du Soleil'e katılabilir. Sırıtmayacaklardır. Ben artık bu noktada nasıl bir fedakarlık yapılacaksa yapmaya hazırım ve sonunda o kemer benim belime geçireceğim nadide bir koleksiyon parçası olacak.

Finn Balor sözlerini tamamladıktan sonra imzasını atıyor. Brookes önce bir kontrata bakıyor, daha sonrasında biraz duraksıyor ama konuşmaya başlıyor.

Chris "ITA" Brookes: Hiç pes etmeyeceksin değil mi? Yenilen pehlivan güreşe doymazmış diye boşuna dememişler bence. Tam olarak seni ifade ediyor. Ben bir yüce olan olarak bu şirketin en değerli ismi olmakla yetinmiyorum. Uğruna çok büyük fedakarlıklar yaptığımız, hakikate giden zorlu bir yolda dostlarımla beraber yürüyorum. Ringin etrafında, seyircilerin arasında, televizyonlarının karşısında. Fergal anlamadığın şey benim ne kadar büyük bir güce sahip olduğum. Senin bunla başa çıkabilecek bir gücün yok, böyle bir eğitimin yok. Böyle bir duruşun yok. Sen sadece İrlanda'dan gelmiş, küçük organizasyonlarda başarı yakalamış sıradan bir güreşçiden farksızsın. Bunu sana defalarca anlatmaya çalıştım farklı şekillerde, hatta içten içe bize katılmanı istedim. Ama sen kafanın dikine gittin. Bu işin artık bir sonu olmalı bence de. Ama bu son benim için değil, benim yürüdüğüm yolun hala gidilecek mesafesi var. Senin için ise yolun sonu One Night Stand. Şu an köprüden önceki son çıkıştayız. Kaç git, hayatını kurtar.

Finn Balor: Neler saçmalıyorsun Chris? Ben kimseden kaçmadım, senin gibi g**ü yere yakın birinden mi kaçmamı bekliyorsun?

Chris "ITA" Brookes: Peki, bunu sen istedin. Madem kaderinde yazılı sonla yüzleşmeye bu kadar isteklisin.

Brookes sözleşmeye imzayı atıyor! Balor ayağa kalkıyor ama Brookes yerinden kıpırdamıyor ve konuşmaya devam ediyor.

Chris "ITA" Brookes: Eğer biraz akıllı olsaydın sözleşmeyi okuyup öyle imzanı atardın. One Night Stand senin son yolculuğun olacak Fergal. Cenaze işlemlerini ben yapacağım, ve senin huzur içinde yatman için bütün şartları iyi sağlayacağımdan emin olabilirsin. Hatta yoldaşlarımla beraber senin için özel bir vaaz bile düzenleyeceğiz. Sen bizim ilk canlı kurbanımız olacaksın.

Finn Balor anlamamış bir yüz ifadesiyle ona bakıyor.

Chris "ITA" Brookes: Maç türü. BURRIED ALIVE! YA KAÇARSIN, YA DA PAŞA PAŞA TABUTUNA GİRERSİN. ÇÜNKÜ BEN SENİN ÜSTÜNE TOPRAK ATARKEN ZAFERİMİ KUTLUYOR OLACAĞIM!

Balor imzaladığı şeyi gözden geçirip gerçekten de Burried Alive maçına imza attığını farkedince çılgına dönüyor. Bir anda gözleri kıpkırmızı oluyor, ama ışıklar kesiliyor! Işıklar açıldığında ITA ortada yok! Ama ring etrafındaki maskeli adamların tamamı ringin içindeler ve Balor'u sarmış durumdalar! Balor karşı koymaya çalışıyor ancak bu kadar fazla insana karşı bir süre sonra direnemiyor ve maskeli insanlar baloru yere yatırıyorlar! Anlaşılmayan bazı Latin kelimeleri haykırdıktan sonra maskeliler Balor'u ring köşesine ters haç pozisyonunda bağlıyorlar ve ringi terk ediyorlar! Balor köşede baygın biçimde bağlı yatarken biz de reklamlara gidiyoruz...

City Lights!

Brodie Lee girişte görünüyor ve seyircilerin sevgi gösterisine babacan bir şekilde el sallayarak karşılık vermekle yetiniyor. Lee ringe ilerlerken ekranda görüntüler oynuyor.

Ancak Lee düşmüyor! Düşmediği gibi rakibi de Back Slide'a götürüyor! Hakem tuşu sayıyor ama ikisinin de omzu yerde şu an! 1.....2..........

3!

Sonuç: Berabere

Galip çıkmıyor bu maçtan. Seyirciler yuhalarken Lee ve Priest birbirlerine nefret dolu bakışlar atıyorlar. Ve iki saniye sonra....

...birbirine tekrar saldırıyor ikili! Lee, Priest'in karnına diz atıp ring dışına gönderdikten sonra arkasından kayarak iniyor ve dönerek Discus Lariat- Priest kolunu yakalayıp Headbutt vuruyor ve yumruklarla spiker masasına sürüyor. Lee, Priest'in atağını keserek kafasından tutup spiker masasına vurduruyor, üzerine de bir Uppercut geçiriyor. Lee şimdi spiker masasına yatırdığı Priest'e arka arkaya yumruklar saydırırken Priest gardını almaya çalışıyor. Sonunda Lee'nin elini yakalayıp tutuyor ve BIEL THROW! Kolunu spiker masasına vurarak öteki tarafa düşüyor Lee. Priest masanın üzerine tırmanıyor... Lee ayaklarından tutup çekerek sırt üstü spiker masasına düşürüyor onu! Priest acıyla inlerken Lee onu aprona yaklaştırıp kafasını bacaklarının arasına alıyor ve Apron Powerbomb'a hazırlanıyor- ama Priest bir anda Back Body Drop'ladı! Lee sırtını tutarak yerde kalırken Priest de doğrulma gayretinde. Lee şimdi bariyerlere sürünüp tutunarak kalkıyor ve Priest ona bakıyor....

BARİYERLERE SPEAR! PRIEST BODOSLAMA GİRİYOR LEE'YE!
Lee başını iki yana sallarken-

Hunico bisikletini sürerek ringe ilerliyor. Rampada bisikletinden inip kendi kendine ölümsüz eser "Sürtüğe Bak"ı mırıldanırken Lee'ye orta parmak gösteriyor ve spikerlere sataşmak için masanın yolunu tutuyor.

Nothing Can be Explained!

Dehşet verici keman ezgisiyle GWA TT Şampiyonu Damian Priest belindeki kemeri sergileyerek ringe geliyor. Priest apronda sağ yumruğunu havaya kaldırarak selam veriyor.. ama Brodie Lee hiç beklemeden onu ringe çekip Lariat geçiriyor ve hakem zili çaldırınca maç başlıyor!

Winner's Team Will Decide the Match Stipulation
Brodie Lee vs. Hunico vs. Damian Priest

Priest ve Lee birbirini hırpalarken Hunico spiker masasına geçiyor. Ayaklarını masanın üstüne atıp Priest'in ring dışına düşürdüğü Tag Team unvanına bakıyor ve gülüyor. Ringde köşeye kıstırdığı Priest'e Uppercut üstüne Uppercut geçiren Lee olayın farkında değil gibi. Hunico masadan sıkılıp kemere yürüyor ve yerden alıp beline tutturuyor. HoT tişörtlü bir fanı yakasından tutup bariyerlerin üzerinden geçiriyor ve beline takmasını söylüyor kemeri. Ringde cebelleşen Lee ve Priest durumu fark edip o tarafa bakıyorlar ama Hunico farkında değil. Hayran kemeri beline takınca Hunico İspanyolca bir şeyler söylüyor, seyirci anlamıyor. Hunico "foto, foto" diye bağırınca akıllı telefonunu çıkararak TT kemerli Hunico'nun fotoğrafını çekmeye hazırlanıyor ama fark etmediği bir şey var! Priest ve Lee ringin iki yanından aşağı inip Hunico'nun tarafına yürüyorlar. Hunico 3 poz çekildikten sonra telefonu alıyor hayranın elinden ama son fotoğrafta arkasında duran Lee ve Priest'i görünce dehşet içinde yavaş yavaş arkasını dönüyor, Lee ve Priest aynı anda boğazına yapışıyor onun ve bariyerlere Double Chokeslam!

Ama ittifak kısa sürüyor! Priest direkt Uppercut çıkardığı rakibinin dengesini bozup ittiriyor ve sırtını demir basamaklara çarpan Lee öylece kalıyor. Priest biraz gerileyip ardından koşarak Big Boot vurmak istiyor ama Lee çekilince bacağı merdivene geçiyor ve acıyla yüzünü buruşturuyor. Lee şöyle bir geriledikten sonra diğer bacağa Superkick vurarak kıç üstü yere yapıştırıyor Priest'i! Priest'i kaldırıyor ve son hızla bariyerlere fırlatıyor Lee. Priest bariyerlere tutunarak kalkmaya çalışırken Lee biraz bekliyor ardından ok çekme işareti yaparak koşuyor ve Running Big Boot- Priest tekmeyi yakalayıp kendine çektiği rakibine STO! Priest kalkıyor ayağa ve Lee'yi de kaldırıp ringe gönderiyor. İçeri giriyor şimdi ve Lee'ye arkadan sert bir Football Tackle! Brodie bileğini tutarak yerde kalırken Priest ipleri tutarak ayağa kalkıyor ve köşeye gerilerek ok işareti yapıyor, Lee ile dalga geçiyor adeta! Lee ağır aksak ayaklanırken Priest hazırlanıyor... ve kalkan rakibine koşup DISCUS LARIAT! DAMIAN PRIEST'TEN DISCUS LARIAT! Lee'yi kendi silahıyla vurdu adeta ve tuş! 1........2...........

Hunico bozdu! Son anda yetişiyor Hunico! Priest kalkamadan karnına bir tekme vurup kafasından tutuyor, Big DDT! Tuşluyor, 1.....2....Priest atıyor. Hunico yerdeki Priest'in karnına sert bir tekme vurduktan sonra Lee'ye geçiyor. Yerdeki Lee'nin boğazına Leg Drop indirip tuşa gidiyor, 1.......2.......ayak iplerde. Hunico, Lee'yi kaldırıyor- Lee onu itiyor aniden ve tekrar üzerine koşan Hunico'dan sıyrılıyor. Hunico iplerden sekerek Running Dropkick için koşuyor- Big Boot! Lee'den sert bir tekme. Hunico'yu kaldırıyor hızlıca ve kafasını bacaklarının arasına alıp kaldırıyor Powerbomb pozisyonuna... Hunico'dan Headscissors geliyor! Lee iplere tutunarak kalkmaya çalışırken Hunico üzerine koşuyor- Lee onu tutup çevirerek iplerin üzerine Spinning Side SLAM! Hunico iplerin arasına geçmiş vaziyette öylece kalmışken Lee geriliyor ve koşarak Arched Big Boot! Hunico ring dışında yerde şimdi. Lee momentumu arkasına almış vaziyette iplerden sekiyor ve Suicide Dive! Hunico öylece yatarken "Brodie" tezahüratları arasında Lee başını ağır ağır kaldırıyor... bir kişi daha Suicide Dive yapıyor ve bu Damian Priest'ten başkası değil! Lee onun darbesiyle yerde buluyor kendini, müthiş bir atletizm! Priest yerden kaldırdığı Lee'yi içeri sokuyor ve ringe girip Sırp kartalı işareti yaptıktan sonra koşuy- LEE YAKALADI VE SPINNING SIDE SLAM! SIDE SLAM'İ VURDU VE TUŞ, 1........2........

Priest attı! Lee "koduğum" diyor sessizce ve kalkıp köşeye geriliyor. Lee işi bitirmeye hazırlanıyor! Discus Lariat için ellerini öne uzatıyor ve dizlerinin üzerindeki Priest'e bakıyor.. ringe giren Hunico'yu fark etmiyor o esnada ve Hunico'dan hızlı bir Roll-up! 1.....2.......Lee atıyor tuşu ve Hunico'nun karnına bir tekme attıktan sonra kafasını bacaklarının arasına alıyor, kaldırıyor rakibini Powerbomb pozisyonuna ve - PRIEST'TEN SPEAR! Spear'ı vurarak ikisini birden yıkıyor! Lee, Priest ve Hunico yerde şimdi. Hunico aprona doğru sürünüyor ve iplere tutunarak hafifçe doğrulduktan sonra köşeye yönelip top turnbuckle'a çıkıyor. Şimdi bakıyor ve Priest'e Diving Crossbody- ama Priest tuttu! Priest tuttu ve yüklenip köşeye koşarak Running Powerslam! Şimdi ringin ortasına götürüyor ve bir Running Powerslam dah- Hunico arkaya iniyor ve panikle geriliyor. Priest üzerine koşunca sert bir Drop Toe Hold'la iplere düşürüyor onu. Hunico şimdi dizlerinin üzerinde bir iplerdeki Priest'e bir hala yerdeki Lee'ye bakıyor. Omzunu silkip yavaşça kalkıyor ve iplere koşarak sektikten sonra Priest'e 619! 619'u vurdu Hunico! Partnerinin kitabından bir numara çalan Hunico, Priest üzerinden tuşa gidiyor, 1........2.......

Lee bozdu! Lee son anda kurtarıyor maçı! Hunico öfkeyle karnına tekmeyi vuruyor onun ve Double Underhook DDT! Tuşluyor, 1....2......Lee atıyor tuşu. Hunico onun yüzüne arka arkaya yumruklar saydırdıktan sonra köşeye gidiyor ve ağır ağır tırmanıyor. Aşağıdaki rakibine bakıyor ve atlıyor, Frog Splash- dizini koydu! Brodie son anda dizini koyunca Hunico acı içinde yerde kalıyor. Lee ağır aksak kalkıyor ve Hunico'nun kafasını bacaklarının arasına alıp tekrar kaldırıyor, SITOUT POWERBOMB! 1......2......Priest'in tekmesi mani oluyor bu sefer de! Priest, Lee'yi saçından tutuyor- Lee'den Uppercut! Ağzını tutarak dizlerinin üzerinde kalan Priest'e bir de Big Boot sallamak istiyor ama tekmeyi ikinci kez yakalıyor Priest ve kendine çektiği rakibine seri bir Belly-to-Belly Suplex! Lee sırtını tutarak yerde kalırken Priest, Hunico'ya yöneliyor- Hunico'dan aniden Small Package! 1....2.....Priest atıyor tuşu ve karnına diz vurduğu Hunico'yu iki kolundan da kıstırıyor, Butterfly Suplex Throw! Hunico yerde iki seksen yatarken Priest işi bitirmek için boğazına yapışıyor rakibinin.. Brodie Lee arkada kalkıyor bu esnada ve hiç beklemeden fırlayıp Priest'e Discus Lariat! Bir gözüyle arkasını kollayan Priest, Hunico'yu harekete tutunca Lee'nin darbesiyle yerde kalan Hunico oluyor! Priest kotundan tutup dışarı atıyor Lee'yi ve Hunico üzerinden gidiyor tuşa, 1......2......

3!

Kazanan: Damian Priest[

Priest kazanıyor! Maç türünü Postmortem seçecek! Priest hiç beklemeden ringden inip yerden kemerini alarak omzuna atıyor ve spiker masasına ilerliyor. Lilian korkuyla kaçışırken mikrofonu eline alıp seyirciye bakıyor.

Damian Priest: One Night Stand'de.. maçın türü belli.

Priest gülümseyerek seyirciye bakıyor.

Damian Priest: Srpski Warfare.

Priest mikrofonu yere atıyor ve kemeriyle arka alanın yolunu tutuyor. Ancak beklemediği bir şey var! Brodie Lee arkasından yaklaşıp onu kendine çeviriyor ve DISCUS LARIAT! Priest yerdeyken Lee kemeri ısırarak ağzına alıyor ve yoğun destek geliyor. City Lights arenada yankılanırken Lee yerdeki Priest'in üzerine bırakıyor kemeri ve arka alanın yolunu tutuyor.

Kameralarımız Japonya'da açılıyor, ara sokaktaki büyük bir restorana giriyor. Siyah takım elbiseli birisinin arkası dönük bir şekilde durduğunu görüyoruz. Kısa bir bekleyişin ardından söze giriyor.

???: Kan, vahşet, şiddet. Japonya kültüründe benim gibi adamların en çok aşina olduğu kelimeler. Bunlarla iç içe yaşıyorum. Sizler ise bunları yılda bir kere olsun görmek için Hammerstein Ballroom'a gidiyorsunuz, üstüne yüzlerce dolar veriyorsunuz. Ben ise bu yoldan para kazanıyor, hayatımı geçindiriyorum. İzleyeceğiniz insanlar vahşet nasıl yaratılır bilmiyorlar, şiddet ne demek bilmiyorlar. Sizler ise ona rağmen ağzınız açık bir şekilde onları izliyor, utanmadan üstüne muhteşemsiniz diye bağırıyorsunuz. Yaptıklarının hiçbir güzel yanı olmamasına rağmen.

???: Gerçek şiddeti ben yapıyorum. Benim adamlarım yapıyor. Sizlerin muhteşem olarak adlandırdığınız şeylerin yanında benim yaptıklarıma sözlükte bir kelime bulamazsınız. Ben ortaya şaheser çıkarıyorum. Bu kültürü artık Amerikanıza taşımanın vakti geldi de geçiyor. Siz kızılderelilerin görmesi gereken, bizlerin de gerçekleştirmesi şeyler var. Bunun için Cumartesi günü Amerika'da olacağım.

???: 8. 9. 3. At Hammerstein Ballroom.

Takım elbiseli adamın elini şıklatmasıyla beraber kamera kapanıyor, reklamlara gidiyoruz.

Hellfire! Sheamus girişte görünüyor ve heybetli adımlarla ringe ilerliyor. İçeri girip köşede pozunu veriyor.

Paul Ellering: İşte gerçek bir savaşçı! Bu kargaşanın onu ürküteceğini zannedenler, onun çocukluğunun İrlanda sokaklarında bir parça ekmek için kavga etmekle geçtiğini bilmiyor olmalı!

Tazz: Sanki bütün bunlar yaşanırken yanındaydın adamın.

Buğra Gür: Ruhu oradaymış Tazz.

Tazz: Eh, bir gün benim de ruhum bedenimden ayrı seyahat edecek olursa o p*çe İrlanda'nın tozlu sokakları yerine Miami sahillerine gitmesini söyleyin. Huzurlu bir emekliliğe ihtiyacım var.

One and Only!

Ricochet enerjik bir şekilde seyircilerle tokalaşarak ringe geliyor. Atlas'taki dayağın yadigarı olarak gözündeki morluk ve kollarında şerit şerit yara izleri göze çarpsa da Rico aksiyona hazır bir şekilde içeri giriyor. Sheamus'la birbirlerine tartarcasına bakıyorlar.

VOICES!

Randy Orton tetikte bir şekilde girişte görünüyor. Ağır adımlarla ringi süzerek geliyor Orton ve apronu çıkıp içeri giriyor. Köşede pozunu veriyor ve aşağı indikten sonra Rico ve Sheamus'a dikkatle bakıyor.

Işıklar sönüyor.

Horrendous eşliğinde Kıtalararası Şampiyon Bray Wyatt, gaz lambasıyla karanlığı yararak ringe ilerliyor. Aprona çıkıp etrafına şöyle bir baktıktan sonra lambaya üfleyerek ışıkları geri getiriyor.

Wyatt'la Orton uzun uzun bakışırken Wyatt unvanını aprona bırakıp Orton'a dışarıyı işaret ediyor. Orton hesapçı bir ifadeyle ona bakıp aprona geçerken öteki tarafta da Ricochet ringde. Wyatt gömleğini çıkarıp "babacığı özledin mi" diye bağırıyor Ricochet'e ve gülüyor. Ricochet ise konsantre olmuş bir durumda, cevap vermiyor. Hakem zili çaldırıyor.

Tag Team Match
Sheamus & Ricochet vs. Randy Orton & "Intercontinental Champion" Bray Wyatt

Wyatt'la Ricochet birbirine yaklaşıyor. Wyatt dibine kadar girse de Rico çekince göstermeden bakıyor Wyatt'a. Wyatt kolunu kaldırıyor- Rico tam dizine tekme vuruyor. Wyatt diz çöktüğünde Rico iplerden sekiyor, Wyatt hemen doğrulup Lariat sallıyor ama Rico kolunun altından geçip iplerden sekerek Big Kick- Wyatt kendini yere atarak kurtuluyor tekmeden ve Rico arkasını dönünce Spider Walk'a kalkıyor! Rico bunu görünce geriliyor. Wyatt düzeltiyor kendini şimdi ve Lock-up'a giriyorlar, Wyatt rakibinin kolunu çevirse de Rico sıçrayıp kendini geri atarak Arm Drag'lıyor Wyatt'ı. Wyatt yine kalkıp üzerine geliyor, Rico'dan bu kez Leg Lariat! Wyatt ağzını tutarak yerde kalınca Rico iplerden sekiyor- Wyatt'tan Back Elbow! Wyatt şimdi yere düşen Rico'yu kaldırıyor kafasından tutup ve son hızla köşeye fırlatıyor. Karşı köşeden sekiyor ve- Rico'dan Pendulum Kick! Wyatt yine gerilerken Rico orta turnbuckle'da doğrulup sıçrayarak Diving European Uppercut! Rico hemen tuşluyor, 1....Wyatt atıyor. Rico onu kaldırmak istiyor ama Wyatt'tan Jawbreaker geliyor. Karnına tekme attığı Rico'nun kolunun altına girip Suplex Throw'a hazırlanıyor... Suplex Throw- ama Rico ayakta kalıyor ve üzerine koşan Wyatt'a gelişine Buzzsaw Kick! Ricochet tuşa gitti, 1......2......

Wyatt attı! Rico bırakmıyor rakibini ve Spiderlock'a gitmek için tek bacağını atıyor- WYATT'TAN LARIAT! Tek hamleyle yere seriyor Ricochet'i. Wyatt şimdi Rico'yu kaldırıp köşelerine yolluyor ve üzerine koşuyor, Avalanche! Orton tag aldı şimdi sırtına vurarak! Wyatt'la Orton birbirine bakıyor, Orton Ricochet'e dönüp tam karnına tekme sallıyor. Ardından kolundan tutup karşı köşeye yolladıktan sonra koşarak Corner Clothesline! Rico sersemlemişken Orton onu yandan yükleniyor ve Sidewalk Slam! Şimdi Wyatt'a bakarak Orton Stomp'a gidiyor. Önce sağ ayak, ardından sol ayak, sol kol, sağ kol ve en son ayağını başının üzerine koyuyor Ricochet'in ve sıçrayıp ORTON STOMP! Tuş deniyor, 1......2.......Sheamus bozdu! Orton dönüp ona baksa da Sheamus hiç oralı olmadan köşesine dönüyor. Orton şimdi rakibine dönüp kaldırıyor ayağa, pozisyona alıyor ve Inverted Headlock Back- Rico aniden sıyrılıyor ve Jumping Neckbreaker! Durumu lehine çeviriyor Rico. Sheamus köşede tag için çıldırırken Rico sürünüyor.. sürünüyor... ve tag'i vermeyi başarıyor! Sheamus giriyor ve Clubbing Blow Orton'a! Ardından yükleniyor ve FRONT POWERSLAM! Sheamus gitti tuşa, 1......2......

Orton attı! Sheamus onu kaldırıyor ayağa ağır ağır ama Orton sertçe itiyor ve tekrar üzerine geldiğinde RKO- Sheamus itince sırt üstü yapışıyor yere ve Sheamus işi şansa bırakmamak için bir de Shoulder Tackle ile yere seriyor rakibini. Orton ayaklanmaya çalışırken ayak bileğine sertçe basıyor ve sırtına alıyor Orton'ı, koşarak CELTIC CROSS- RİNGE DALAN WYATT'TAN RUNNING CROSSBODY! Wyatt, Orton'ın kolunu Sheamus'un üzerine atıp köşesine dönüyor, 1......2.......Ricochet bozdu! Wyatt maskesini düzeltip kükreyerek ona doğru koşuyor, Ricochet çekilince kendini ring dışında buluyor. O daha toparlanamadan kendini aprona atan Ricochet iplerden ters zıplayarak Asai Moonsault! Yerdeki Wyatt'ın başında poz verip büyük destek alıyor Ricochet ve spiker masasına gidiyor! Rico yine mi yapacak? IC kemerini eline alıyor Ricochet ve büyük destek altında omzuna atıp arka alana ilerliyor! Ama Sheamus! Partneri kayarak ringden inip karşısına dikiliyor. Ricochet'le Sheamus birbirlerine sessizce bir şeyler söylüyorlar. Bu esnada Orton arkadan gelip Sheamus'u ittirerek Ricochet'e çarptırıyor. Sersemleyen Sheamus'u aprona çıkarıp ringe dalıyor ve kafasından yakalıyor iplerin arasından, yatırdı... ROPE HUNG DDT! Orton gitti tuşa! 1.........2.......

Ricochet yine bozuyor! Orton ona dönüyor ama Ricochet'ten çok hızlı bir Spin Kick geliyor ve dizlerinin üzerine çöken Orton'a bir de Shining Wizard Kick oturtuyor. Hakem, Rico'yu ringden dışarı çıkarmaya çalışırken Sheamus ayaklanmaya çalışıyor... ama sandalye darbesiyle yerde kalıyor! Bray Wyatt! Sandalyeyi atıp apronuna dönüyor ve Orton'a tag için bağırıyor. Sheamus hareketsiz şekilde yatarken Orton, Wyatt'a doğru sürünüyor... sürünüyor....

VE RKO VURUYOR! İPLERİN ÜZERİNE RKO VURUYOR ORTON! BOYNUNU İPLERE VURAN BRAY DÜŞMEDEN TUTUP ELİNE VURARAK TAG VERİYOR! Orton şimdi partnerini ringin ortasına atıyor ve ringden iniyor. Sheamus halsizce Ricochet'i bulunca Ricochet ringe girip Wyatt'ı tuşluyor, 1.......2......

3!

Kazananlar: Sheamus & Ricochet

One and Only arenada yankılanırken Orton ringe giriyor. Rico ve Sheamus ona temkinli bir şekilde bakıyor ama Orton onlarla ilgilenmiyor. Yere çöküp elini vurarak RKO için işaret veriyor. Wyatt ayağa kalkıyor, Orton'dan zarif bir R-K-O! Orton ringden iniyor.

Sheamus köşeye geriliyor şimdi ve elini göğsüne vuruyor "Brogue " sesleri eşliğinde. Wyatt kalkıyor ayağa, Sheamus'tan Brogue Kick! Sheamus arka alanın yolunu tutarken Ricochet köşeye çıkıyor ve Bray'e bakıyor, 630 SPLASH! Wyatt ölü gibi yerde yatarken reklamlara gidiyoruz.

Rebel Son! Müziğin duyulmasıyla beraber arenaya dönüş yapıyoruz, rampada hazırlanan bir kürsü var. Bad News Barrett takım elbisesi ile girişte gözüküyor ve ağır adımlarla kürsünün başına geçiyor. Yakalarını düzelttikten sonra tokmağı alıyor ve kürsüye vurarak müziği kesiyor.

Bad News Barrett: Roderick Strong.

Arenada yuhalamalar artıyor, Barrett sırıtarak seyircilere bakıyor. Ardından tokmağını kürsüye vurarak kalabalığı susturuyor.

Bad News Barrett: Turnuvadan elendim, üstüne kemerimi de kaybettim. Bu garip, hareketleri birbirini tutmayan beyinsiz bunları başardı. İnanabiliyor musunuz? Bu adam kimsenin yapamayacağı şeyleri başardı. GWA tarihinin en büyük şampiyonunu yendiğinde kendisinin Global Insanity Series'ı kazanacağına emin olduğunu düşünüyorum. En uzun Dünya Ağırsiklet Şampiyonunu. Bu oluşumun her zaman en tepesinde olanı, mekanın sahibini. Ancak...

Bad News Barrett: I AM AFRAID, I HAVE SOME BAD NEWS FOR YOU... RODERICK.

Bad News Barrett: İntikam soğuk yenen bir yemektir. Tam inandığın anda, tam artık One Night Stand'e gideceğini garantilediğini sandığın sırada gelen bir rüzgar. Senin klasikleşmiş bir sözün olduğunu öğrendim, yaptığın o****** çocukluklarının ardından söylüyormuşsun. Bad News Barrett oradaydı ve se-

Arenada yuhalamalar artınca Bad News Barrett'ın sözü kesiliyor. Seyircilerin gözlerinin arkasına kaydığını fark eden Barrett arkasını dönüyor derken SICK KICK! RODERICK STRONG BURADA! BARRETT KÜRSÜYE GİRİYOR RESMEN! KÜRSÜ PARÇALANIRKEN BARRETT RAMPADAN ARENA BOŞLUĞUNA DÜŞÜYOR. Barrett parçalanmış kürsü parçaları ile beraber arena boşluğunda hareketsiz bir şekilde yatıyor. Barrett'dan kalan tek şey elinden düşürdüğü mikrofon ve tokmağı. Roderick Strong gülümseyerek ikisini de yerden alıyor. Hırkasını düzelterek rampanın ucunda tauntunu atıyor ve konuşmaya başlıyor.

Roderick Strong: Selamlar Barrett, bana neden bunu yaptığını anlayamıyorum dostum. Ben senin üzülmemen için kemerini sana geri veriyorum ve aldığım karşılık benim emeklerimi yok etmek mi oluyor? Ben senin yaptığın tüm kötülüklere rağmen ben senin düzeleceğini umarak sana bir iyilik daha yapacağım. One Night Stand'de boşta kalacağının üzüntüsüyle kahrolduğunu biliyorum. Kendi deyiminle "GWA tarihinin en büyüğünün" bu hallere düşmesi utanç verici olurdu. Ben de bu sebeple Mr. Ekmek'ten rica ettim ve One Night Stand'de seninle centilmen bir karşılaşmada yer almak istediğimi söyledim.

Roderick Strong: O da bunu kabul etti. Biliyorsun ki şov One Night Stand. Ününü yıllardır bu sektörde olman dolayısıyla biliyorsun. Bizim de böylesine bir şovda düz bir maçta karşı karşıya gelmemizi, ne bu güzel insanlar ne ben ne de sen isterdin. Duyduğum üzere de insanları bayıltmayı gerçekten seviyorsun, hakemler ise sana engel oluyor.

Bu sırada titantron açılıyor ve One Night Stand'in kesinleşen maçının kartını görüyoruz! Seyircilerden çoğunluğu olumlu olan karışık tepkiler geliyor.

Roderick Strong: İşte sana bunu yapabilmen için büyük bir fırsat. Knockout or Tapout. Hammerstein Ballroom'da görüşürüz dostum.

Roderick Strong mikrofonu bırakıyor ve eğilip tokmağıyla arenanın zeminine vuruyor birkaç kez. Bad News Barrett yavaş yavaş kendini toparlamaya başlarken bizler de reklamlara gidiyoruz.

Sırada gecenin ana maçı var!

EMBER MOON! Ember girişte gözüküyor ve seyircileri selamlıyor. Ardından ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Alberto Del Rio girişte görünüyor! Klasik havlusuyla girişte görünen Alberto Del Rio'ya genel olarak karışık tepkiler var ama kendisi maça konsantre bir şekilde hiç seyircilerle muhattap olmadan ringe geliyor. Ringe girerken İspanyolca bir şeyler bağırdıktan sonra tişörtünü çıkarıyor. Hakem son kontrolleri yapıyor ve maça geçiyoruz.

Global Insanity Series 3.Grup Finali
Ember Moon vs Alberto Del Rio

Zil çalıyor ve ikili maça başlıyor. ADR Ember’ı biraz küçümsercesine bakıyor rakibine. Ancak Ember bunu silmek için ADR’ye çok sert bir tokat atıyor. Ardından bir low kick geliyor Ember’dan. ADR baldırını tutarken Ember tempoyu erken hızlandırmak istiyor. Suplex arıyor Ember, tam kaldırmaya hazırlanıyor. Ancak ADR Ember’ı kontralıyor ve kurtulmayı başarıyor. ADR vücudunu kullanıp maçı köşeye doğru taşımak istiyor. Ember’ı köşeye fırlatıyor ve üzerine koşuyor. Ancak Ember kurtarmayı başarıyor kendini. İkili tekrar ring ortasına dönüyor. Ember rakibinin bacaklarına çalışmak istiyor ama ADR bir anda beklenmedik bir enzuigiri çıkarıyor! Ember yere düşüyor. ADR yerde bir armbar bağlamak istiyor. Ancak Ember tepiniyor tam manasıyla engel olmak için Del Rio’ya. Del Rio armbar’dan vazgeçiyor ama Ember’ı yerde biraz tekmeliyor. Ardından bir single leg crab bağlıyor. Ember çok büyük bir çaba sarfetmeden iplere yetişmeyi başarıyor. Hemen ayaklanıp ADR’ye saldırmak istiyor ama ADR’den bir tilt-o-whirl backbreaker! ADR tuşa gidiyor. 1........2............

Ember tuşu bozmayı başarıyor. ADR rakibi yerdeyken yapabileceklerini bir gözden geçiriyor ipe yaslanıp. Ember ayaklanınca ADR rakibine doğru gidiyor. Ember bu sefer rakibini köşeye doğru yemliyor ve ADR koşarken Ember önünden çekiliyor ve ADR köşeye tosluyor! Ember hemen sonrasında köşedeki rakibine handspring elbow smash vuruyor! Ember devamında yere çöken rakibine tekmelerle saldırmaya devam ediyor. Hakem bir noktadan sonra Ember’ı köşeden uzaklaştırıyor. Ember tekrar ADR’nin yanına geliyor ve bu sefer ring dışından ADR’yi boğmaya başlıyor! Hakem tekrar sayıyor 1-2-3-4! Ember son anda bırakıyor rakibini. Ama tam o anda ADR geriye dönüp inanılmaz bir ENZUIGIRI! Ember kendini iplere zor tutunurken buluyor bir anda! ADR hemen bir suplex’le Ember’ı içeri geri getiriyor. ADR yerdeken Ember’a bir anda bir surfboard strech uyguluyor! Ember kafasını iki yana sallıyor pes etmiyorum diyor. ADR sonuç alamayacağını düşünüp hareketi bozuyor. Ama Ember Moon çok hızlı bir roll-up buluyor! 1.....2.........

Buğra Gür: Ember çok zeki kız, okur yazar bu kız.

Paul Ellering: Göz mü koydun kıza aç adam?

ADR tuşu bozuyor. Ember ADR tam toparlayamadan kontrolü alıyor ve hemen beklemeden bir fallaway slam! Ember yerdeki rakibini tekmelemeye başlıyor. Hiç beklemeden köşeye çıkıyor Ember. Ve diving crossbody! AMA DEL RIO’DAN MÜKEMMEL BİR KONTRA! Ember ADR’nin dizlerini tadıyor karnında! Ember toparlanmak istiyor ama ADR bu sefer maçtaki momentumu eline geçiren isim oluyor. Ember’ı kaldırıyor ve German Suplex! Ardından hiç beklemeden yerdeyken bir belly stomp! Ember kıvranıyor karnını tutup. ADR hızlıca pozisyonunu alıyor. Ember ayaklandığı gibi SUPER KICK! HAYIR! EMBER KAÇMAYI BAŞARIYOR! Ember iplere doğru kendine pozisyon alıyor. Hareketi vuramadığı için sinirlenen ADR Ember’ın üstüne koşuyor! YİNE SUPER KICK DENEMESİ! AMA EMBER MOON İPLERİ AŞAĞI ÇEKİYOR VE ALBERTO DEL RIO RİNG DIŞINA UÇUYOR! EMBER MOON HİÇ BEKLEMEDEN İPLERE KOŞUYOR VE DIŞARI BİR SUICIDE DIVE!

Del Rio dışarda iyice sersemlemiş durumda Ember Moon’un suicide dive’ından sonra. Ember dışarıda Alberto’yu köşeye götürüyor ve demire çakıyor kafasını! Ember hiç beklemeden Del Rio’yu bu sefer merdivenlere doğru yolluyor! Ama ADR son gücüyle bir kontra veriyor ve EMBER MOON ÇELİK MERDİVENLERE ÇAKILIYOR! Del Rio içeri giriyor beklemeden. Ember hakem 7’yi sayarken içeri doğru hamle yapıyor ama ADR rakibi ringe girdiği gibi tekmelemeye başlıyor. Hatta fırsatını yakalıyor ve Ember yarı doğrulmuşken bir superkick geliyor! Ember tekrar yere düşüyor. ADR bu sefer ikinci kez düşünmüyor ve ARMBAR’I BAĞLIYOR EMBER MOON’A! ANCAK MOON İPLERE ÇOK YAKIN! Ember var gücüyle tepiniyor ama tepindikçe Alberto hareketi daha da sıkıştırmaya devam ediyor. Ember sırtıyla kendini ufak ufak sürüklemeye çalışıyor ama nafile. Aynı anda hem ayağını ve elini kaldırıyor Ember! Tam elini yere vuracak gibi........

Ember ayağını ipe koymayı başarıyor! Ember kurtuluyor! ADR çaresiz şekilde armbar’ı bozmak kalıyor. Alberto hakeme bağırıyor ama sonuçsuz kalacağını biliyor ve suratı düşüyor biraz. Yine de hızlıca pozisyon alıyor ve Ember’ı yerden kaldırıyor ADR. Devamında ADR’den bir russian leg sweep geliyor. ADR Moon’u tekrar pozisyona alıp armbar bağlamak istiyor. Ember bu sefer iyi bir şekilde karşı koyuyor yerde Del Rio’ya ve hızlı bir biçimde yerden kalkıyor. Alberto Ember’a bir headlock bağlamak istiyor ancak Ember buna çok sert bir roundhouse kick ile engel oluyor! Devamında ADR sersemlemişken Ember’dan çok sert bir SUPER KICK! Ember hiç beklemeden ADR yere düşmeden bir FALLAWAY SLAM! ADR bir anda tren çarpmışa dönüyor! Ember önce rakibine bakıyor ama daha sonra köşeye çıkıyor. VE EMBER MOON’DAN ECLIPSE! EMBER MOON ECLIPSE VURUYOR! Ember Moon hiç beklemeden tuşa gidiyor. 1-2....

3!

Kazanan: Ember Moon

Ember Moon zorlandığı maçta Alberto Del Rio’yu yaptığı Eclipse ile yenmeyi başarıyor. Ember zaferini köşeye çıkıp kutlarken bir müzik duyuluyor.

WHATEVER! Cody girişte! Cody girişte! Ember Moon’un One Night Stand’deki rakibi Cody yavaş yavaş ringe doğru geliyor! Ama o sırada….

L U N A C Y!

EERRRRKEEEEKKKKKKK GİRİŞTE! JON MOXLEY! GIS finalinin üç ismi arenada! Ember Moon ringde, Cody rampada, Moxley ise girişte duruyor. Birbirine bakıyorlar. Jon Moxley, Cody'e laflar sallarken Cody de ona karşılık veriyor. Biz de bu görüntülerle şovun sonuna geliyoruz.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-03-2020, 00:16   #2
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 584
Rep Puanı: 83793
Rep Derecesi: The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 83793

Oo bizim maç. Promomuzu kestik takipteyiz.
The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-03-2020, 00:18   #3
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2240
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 1077965
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1077965

Takipte olacağım.
imza

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion
Triple Crown Winner

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-03-2020, 00:20   #4
UndeRated
Attitude Era Boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 92
Favori Güreşçisi: Christian
RPG Karakteri: Randy Orton
Rep Puanı: 23026
Rep Derecesi: Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Attitude Era Boy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Attitude Era Boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Era Boy Attitude Era Boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 23026

Şov için sabırsızlanıyorum. Yine büyük şeyler olacak.
imza

RPG:

Attitude Era Boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-03-2020, 00:23   #5
Banned
Archer of Infamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Harlem
Konular: 14
Favori Güreşçisi: Rob Van Dam
Rep Puanı: 65247
Rep Derecesi: Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Archer of Infamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Archer of Infamy Archer of Infamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65247

Topunuz gelsin. Sonra kaybederiz tabi.
Archer of Infamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-03-2020, 00:26   #6
Lost In Hollywood
Black Star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 237
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 93785
Rep Derecesi: Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Black Star Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Black Star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Black Star Black Star isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 93785

Harbi takip edicem çünkü karakter almak istiyorum!!11
imza

As she stalked the room
I could feel the aura
Of her presence
Every head turned
Feeling passion and lust

This girl was bad..
The girl was DANGEROUS!

Santa Monica Bulvarı diye bir yer var Amerika'da duymuşunuzdur. Hollywood'a büyük hayallerle gidenler orada başarısız olduktan sonra zevk kölesi oluyor bazen.Ya da uyuşturucu bağımlısı, evsiz barksız evlerine dönemiyorlar. Aileleri onlara bir daha hiçbir zaman ulaşamıyor... Santa Monica ve Sunset bulvarları bunun gibi insanları içeriyor ve bu hikaye gerçek.

disney-hollywood-pedofili-uyuşturucu-acımasızlık-yokoluş. Hepsi birbirini tamamlayan felaketler zinciri. İyi gözüken, çocukların hayal dünyası gösterilen, cehennem zinciri. İğrençliğin zinciri.

''Home... This songs about home.''
WrestleMania'ya giden trene binerken, yanımda eti taze, yeryüzüne inme kararı almış, saçları sarı, gözleri okyanusun derin ücralarında affedilmeyi bekleyen Lucifer'in kayboluşunu andıran ihtiraslı bakışları ve Afrodit'in siması gibi bir kız gözükmüştü gözüme. İsmi; Charlotte Flair idi.

-Egemen
The Fiend karakteri kısa analiz:

Başıboş tavşan, saf, çocukların seveceği türden tatlı bir tavşanı simge ediyor. Yani çocukları
Dinozor ise başıboş tavşanın yani çocukların tam tersi, sertliği, saldırganlığı ve çok olmasa da acımasızlığı temsil ediyor.
Domuz ise oburluğu temsil ediyor. Bray Wyatt'ın bir kuklası. Bazı çocukları anlatıyor bu domuz ve çocuklar üzerinde belli olmayan bir baskı ve gerginlik yaratıyor. Domuz, bir nevi çocukları belirsiz bir hüzüne sürükleyen karakter.
Oyuncak bebek ise The Fiend'i bilen, neler yapabileceğini bilen ve ağırbaşlı bir karakter. Öyle olsa dahi Wyatt onun efendisi ve ona itaat ediyor.
Duvarda saldırdığı kişiler onun yalnızlığını ve arkadaş edinmek istediklerini, fakat bir yandan da tam tersi olarak onları öldürmek istediği kişileri asıyor duvara. Bu, Wyatt'ın The Fiend gimmicki içerisinde bir kişilik bozukluğu olduğu göstergesi.
Son olarak Wyatt'ın ara sıra yaptığı ciddi bakışlar, tamamen çocukları kandırmak içindir. Mesela kardeşimize kızmış numarası yaparız fakat sonradan şaka yaptığımızı belli ederiz ve gülüşürüz. Wyatt ise bunu masum görünmek için yapıyor.

Mick Foley'in Kariyer Özeti:
Kendisi, ECW'ya debutunu yaptığı an güreş dünyasına adını duyurmaya başlamıştır. WCW tag kemerini tükürüp yere atması ve Mikey ile ECW'nun, ECW olduğu, yani ilk ECW şovunda maçın sonucunu belirleyen hamleyi yaparak ikili kemerin sahipleri olmuşlardır. ECW gibi promoların gerçekten yetişkinlere hitap ettiği ve çok derin psikoloji, felsefe içeren promo/segmentlerinin yaratıcılarının arasında ismini yazdırmıştı. Sandman, Cactus Jack, Raven, Tommy Dreamer gibi isimler, felsefe ve psikoloji karışık ECW tarzı promo ve karakter yetenekleriyle, resmen güreş dünyasına yeni bir soluk getirmişti. Jack, Sandman'e karşı ECW World Heavyweight kemerini kazansada onun hemen ardından gelen iptal kararıyla kemerine resmi olarak sahip olamamıştır. Dreamer ve Raven gibileriyle girdiği feudlarda ve onların yanında bulunmalarının verdiği sonuçlar mükemmel işlenmişti. Jack'in heel karakteri ve Raven'la beraber takılmaya başlaması, masum devin artık sadistik bir canavara dönüştüğünün adeta kanıtıydı. Jack, bu sıralarda IWA'da takılıyordu ve IWA'da kariyerinin en muhteşem işlerinden birisine imza atarak, 20 Ağustos 1995 tarihinde King of The Deathmatch turnuvasının sahibi oldu ve kendisiyle birlikte ECW'nun adının duyurulmasında çok büyük bir önem arzetti. Bu sırada Leatherface ile IWA'da tag team kariyeri vardı ve ikili mükemmel promolar kesiyorlardı. Leatherface ayrıca sadece ismiyle değil, seyircilere motorlu testereyle dalan bir gimmickti ve heel Jack için eşi benzeri bulunmaz mükemmel bir partnerdi. Jack, 94-96 arası ECW'da bulunmasına rağmen mükemmel bir başarı elde etti ve 1.5 yıllık bu kısa macerasına rağmen ECW efsanelerinin arasında yer almayı başardı ve son derece güzel bir orjinal ECW'da yaptığı son maçında Mickey'yi yenerek ve dans ederek ECW'ya veda etti.

Mankind karakteriyle WWF'e geldi ve ondan 1 yıl sonra da, Cactus Jack, yani kendi tarafıyla HHH ile karşılaştı ve HHH'e şok edici bir galibiyet tattırdı. Mankind karakteri, 96-99 arası o kadar başarılı oldu ki, 27 Aralık 1998'de kazandığı WWF Heavyweight Şampiyonluğuyla Steve Austin, The Rock, Triple H ve nice isimlerle Mick Foley, o akşam resmen WCW'yu öldürdü. Artık, Attitude Era yıldızlarının o geceden sonra ki bilinmeyen ama kariyerlerinin belki de en önemli also known as'leri, ''WCW Killers''dı. Mankind gimmickiyle tekrardan ne kadar çılgın ve mükemmel işler yaptığı, müthiş bir dominant karakteri olduğunu göstermişti güreş dünyasına. King Of The Ring 1998'de Undertaker'la yaptığı maçta, Foley, Taker'ı bile şaşırtarak, güreş tarihindeki en ''balls''lı herif olduğunu göstermişti. Foley'i, ''Foley, Is God'' yapan maçtır ayrıca.

Foley, 2004 yılından itibaren 2006'ya kadar Edge ve Randy Orton gibi isimleri yükseltti ve tabiri caizse, oğlanlık çağından, adam ve yetişkin çağına atlattırdı. Randy Orton, hala günümüzde kariyerinin en aksiyonlu ve en iyi maçı olduğunu, aynı şekilde Foley'de bunu söyler. -kayfabe dışı- Ek olarak Foley, 2006'da WWE'deki Ric Flair ile olan feudunda kaybetmiş, ardından TNA'da olan feudunu ise ''Kiss My Ass'' adlı, Last Man Standing maçında kazanarak, Flair ile arasındaki feudu kazanmıştır. TNA'de dünya şampiyonluğu ve legend championship'i kazanıp başarısına başarı katmaya devam eden Foley, ek olarakta kendine has, 'Foley's House Of Fun' maçını oluşturmuş ve Abyss ile tag team olup, Dr. Stevie ve Raven ikilisini yenmiştir. Ve Ardından Hall Of Fame olarak, bu mükemmel ve resmen güreş tarihinin en çok bilinen ve en çok saygı duyulan; en çok dominant ve mükemmel karakter/mikrofon yeteneğine sahip olan birisi olarak adını tarihe altın harflerle yazdırmıştır.
Black Star isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-03-2020, 00:29   #7
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

Maçın ardından hararetli ortamlarda olmazsak burada oluruz.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-03-2020, 00:33   #8
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 460
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 137153
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 137153

Uzun zaman sonra kontrat töreninde yer alacağım, takip edeceğim.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-03-2020, 00:38   #9
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 198
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 37661
Rep Derecesi: OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 37661

Düştüm mapus dağlarına öğüt veren çok olur.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-03-2020, 00:52   #10
Banned
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 513
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 247907
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 247907

Luther Reigns kimi öldürmeye geliyor acaba.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil