GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-07-2018, 18:24   #6031
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 196
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 22457
Rep Derecesi: Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

"Minder Mahal - The Bulldogy"

Minder mi Mahal NE?
imza

The "Prophet" Bulldogy - Lucifer the writer - Birazvodka the S.O.S

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2018, 04:00   #6032
I'm a Paul Heyman Guy
The Rated R Charisma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 11
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 145
Rep Derecesi: The Rated R Charisma NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The Rated R Charisma NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Jeff Hardy'i almak isterim 2 haftalık aktifliğimi kanıtladıktan sonra.
imza

The Awesome One

And..The Phenomenal One..
The Rated R Charisma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2018, 04:36   #6033
the Frontman
Nostaljik Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Galata'nın tarihi bohem sokaklarandan...
Konular: 4
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5383
Rep Derecesi: Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı The Rated R Charisma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reis yetişmez gibi ama yine patron bi baksın.
imza
Nostaljik Adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2018, 00:39   #6034
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 69
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 7686
Rep Derecesi: Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.Prince of Queens Royal Rumble maçını kazandın.

Cezamın bitmesine daha 2 gün var ama sabredemeden isteyeyim dedim. Pek yeterli olmasa da şovları elimden geldiğince takip etmeye çalıştım, sizin için de uygunsa Fandango talep ediyorum.
imza

RPG: Fandango

with Roman Reigns (2016-2018)
World Heavyweight Championship (2 times)
Hardcore Championship (1 time)
Most Eliminations in Royal Rumble Match (7)
Prince of Queens isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2018, 00:46   #6035
I'm a Paul Heyman Guy
The Rated R Charisma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 11
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 145
Rep Derecesi: The Rated R Charisma NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The Rated R Charisma NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Alıntı Nostaljik Adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reis yetişmez gibi ama yine patron bi baksın.
Uyarsa tabi.
imza

The Awesome One

And..The Phenomenal One..
The Rated R Charisma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2018, 00:48   #6036
3< King of Bros
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2235
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
Rep Puanı: 60667
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

2 haftalık takip sürem yarın(bugün) tamamlanıyor, foruma girmem zor olacağından ve GTW 750'yi de bittikten sonra okuyabileceğimden talebimi şimdiden yazıyorum.

Bobby Lashley'yi talep ediyorum.
imza
RPG Karakterim: Bobby Lashley

Konu DoctorMK tarafından (14-07-2018 Saat 00:49 ) değiştirilmiştir.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2018, 04:43   #6037
x6
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Brooklyn
Konular: 172
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 5109
Rep Derecesi: BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.

2 günlük cezam devam ederken yeterince sabırsızlandım, şimdiden söylemiş olayım.

Eski karakterim TJ Perkins'i talep ediyorum.
imza

RPG Karakteri: TJ Perkins
DOR Tag Team Champion/w Sami Zayn(35 Days)
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2018, 07:33   #6038
Fenerbahçe
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 65
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 6426
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.The Eater of Worlds Royal Rumble maçını kazandın.

Tam 2 haftadır forumda aktifim. Ve Sami Zayn'i talep ediyorum.
imza

#RunAsOne

Twitter
The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2018, 12:17   #6039
Chairman of the Board
Patron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1335
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 10119
Rep Derecesi: Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alıntı The Rated R Charisma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Jeff Hardy daha yeni boşa çıkarıldığı için hemen veremeyiz.

Alıntı Prince of Queens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cezamın bitmesine daha 2 gün var ama sabredemeden isteyeyim dedim. Pek yeterli olmasa da şovları elimden geldiğince takip etmeye çalıştım, sizin için de uygunsa Fandango talep ediyorum.
Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 haftalık takip sürem yarın(bugün) tamamlanıyor, foruma girmem zor olacağından ve GTW 750'yi de bittikten sonra okuyabileceğimden talebimi şimdiden yazıyorum.

Bobby Lashley'yi talep ediyorum.
Alıntı BalorClub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 günlük cezam devam ederken yeterince sabırsızlandım, şimdiden söylemiş olayım.

Eski karakterim TJ Perkins'i talep ediyorum.
Alıntı The Eater of Worlds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tam 2 haftadır forumda aktifim. Ve Sami Zayn'i talep ediyorum.
Dördünü de onaylıyorum.
Patron isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil