GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-03-2018, 17:58   #1
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 196
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 22457
Rep Derecesi: Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart (Kazanan) Be A Booker Yarışması / Road To Wrestlemania

Ve işte geldik finale. Uzun süredir devam eden bu hikaye yarışmamız az önce noktalandı. Rage of Breed'in son oyu kullanması ile beraber 3.oylama da tamamlanmış olup tüm aşamalardaki oylamalar aşağıdaki gibidir. Bu oylamalar bazı alındığı zaman kayıt konusunda da belirttiğim gibi ilk oylamanın %30'u ikinci oylamanın %35'i ve üçüncü oylamanın %35'i alındı ve sonuçlar yazıldı. Buna göre aşağıdaki sonuçları görmüş oluyoruz:

Üyelerimizin kendi arasında takdir ettiği oylama sonuçlarına göre ödüllendirme için şöyle küçük bir sıralama yapılabilir:

1.Windham Lawrence Rotunda (Doğan)
2.domtoretto34
3.Rage of Breed

Ben bu üç arkadaşımın da verdiği emekler nedeniyle hakikaten büyük bir iş başardıklarını düşünüyorum. 2 ay boyunca yazdıkları hikayeler nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum. Eğlendiklerini umuyorum bu yarışma sırasında. Meşakatli ama bir o kadar da eğlenceliydi bence de. Meşakatli olması sebebiyle Buğra'dan aldığım onayla beraber ödül kısmını açıklıyorum. Normal yarışmalara göre biraz daha farklı bir ödül olacak bu;

1.'ye 700 rep
2.'ye 600 rep
3.'ye 500 rep

yatırılacaktır. Ekstra olarak yarışmamızın ilk aşamasında bulunan The Aerialist ve WestGTR adlı üyelerimize de 100'er rep verilecektir.

Uzun bir yarışmanın ardından bir süre dinlenme vakti. Bir sonraki yarışmamızda görüşmek dileğiyle.

imza

The "Prophet" Bulldogy - Lucifer the writer - Birazvodka the S.O.S

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2018, 18:18   #2
root of all evil
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1120
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 127454
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Yarışmaya katılım sağlayan arkadaşlarımı tebrik ediyorum, büyük çoğunluk sonradan yan çizmeseydi daha rekabetli ve eğlenceli bir yarışma olurdu ama olsun ben yine de eğlendim. Eğer efsane BaB'a eklenme gibi bir durum söz konuysa diğer arkadaşlarımın da bu konuya dahil edilmesini isterim, üçümüz de büyük bir emek verip vaktimizden feragat ederek yarışmayı sonuna kadar devam ettirdik sonuçta.
imza

"3nisan2016-wrestlemania32."
"21ağustos2016-summerslam."
"30ekim2016-hellinacell."
"18aralık2016-roadblock."

the switchblade
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2018, 18:48   #3
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 196
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 22457
Rep Derecesi: Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Lucifer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yarışmaya katılım sağlayan arkadaşlarımı tebrik ediyorum, büyük çoğunluk sonradan yan çizmeseydi daha rekabetli ve eğlenceli bir yarışma olurdu ama olsun ben yine de eğlendim. Eğer efsane BaB'a eklenme gibi bir durum söz konuysa diğer arkadaşlarımın da bu konuya dahil edilmesini isterim, üçümüz de büyük bir emek verip vaktimizden feragat ederek yarışmayı sonuna kadar devam ettirdik sonuçta.
Hatırlatma için teşekkürler. Efsanevi Be A Booker Konularını güncelledim.
imza

The "Prophet" Bulldogy - Lucifer the writer - Birazvodka the S.O.S

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2018, 20:05   #4
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 120
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
Rep Puanı: 5982
Rep Derecesi: Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.

Bir sonraki yarışmaya inşallah katılabilirim. Tebrikler herkese. Özellikle de Doğan'a.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2018, 21:45   #5
Walker With Elias
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Küçük Park
Konular: 2728
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 60408
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bu yarışmayı çok takip edemedim ama devamlı olursa hoş olur. Mayıs ayının son PPV'sinden sonra Road to SummerSlam yapılırsa katılmak isterim.
imza
I would have followed you, my brother... My captain... My king.

RPG: Elias

50 Kitap Okuma Kampanyası
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2018, 23:07   #6
El Idolo
Rage Of Breed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1512
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 15522
Rep Derecesi: Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.

Keşke daha fazla kişi devam ettirebilseydik,ama yine de ben oldukça zevk aldım yarışmadan.Hepimizi tebrik ederim bu zorlu yarışmayı güzel bir şekilde tamamladığımız için.Doğan'ı da tebrik ediyorum başarısı için,hak ettiğini düşünüyorum.Emeğe saygısızlık yapmak istemiyorum,ama içimde kalmaması için dile getirmek istediğim bir durum var. Oylamadaki tabloya dikkatli baktığımda beni rahatsız eden bir durum görüyorum.Hikayeleri beğenip beğenmemek kişisel bir durumdur,buna saygım sonsuz.Ama domtoretto34'ün başta özellikle Raw'ım için en az puanı veya verememe olasılığı varsa direk vermediğini,son oylamada ise bu sefer o şova tam puan verip Smackdown'a hiç oy vermemesini farketmem garibime gitti.Başka yarışmalarda farklı bir oylama tarzının yapılmasının daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.Saygılarımla.
imza

* Aleister Black - Andrade "Cien" Almas - Kenny Omega - Seth Rollins - Velveteen Dream *

Be A Booker Yarışması | Road to Wrestlemania Üçüncüsü

2. Be A Booker Yarışması | Queen Of The Rings Kazananı

GTR Slammy Awards 2017 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2016 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2015 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2014 En İyi BAB Yazarı

Rage Of Breed isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil