GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-01-2018, 18:56   #81
Sir Professor
Professor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 41
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 709
Rep Derecesi: Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.

Olumsuz yorumlara kanmayın. Filmi çok beğendim. En azından Şahan gibilerden çok daha kaliteli olmuş. İnanılmaz emek var içinde. Zaten bu ülkede herkes eleştirmen de yorum yapıyorlar... Her neyse, gidin izleyin. Zeki gözükeceğim diye filmi beğenmemezlik yapmayın. Gayet güzel ve ülkenin mizah seviyesinin yukarısında olmuş. Basit komedilerle düşen mizah seviyesi sonunda yükselmiş. Teşekkürler Cem Yılmaz, eline sağlık.
imza
https://www.cizgiroman.com/wp-     content/uploads/2017/08/avengers-infinity-war-poster-comic-con.jpeg

“Türk, övün, çalış, güven!”

Konu Professor tarafından (23-01-2018 Saat 19:04 ) değiştirilmiştir.
Professor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2018, 19:00   #82
Banned
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 210
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 8882
Rep Derecesi: Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Professor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olumsuz yorumlara kanmayın. Filmi çok beğendim. En azından Şahan gibilerden çok daha kaliteli olmuş. İnanılmaz emek var içinde. Zaten bu ülkede herkes film yönetmeni de yorum yapıyorlar... Her neyse, gidin izleyin. Zeki gözükeceğim diye filmi beğenmemezlik yapmayın. Gayet güzel ve ülkenin mizah seviyesinin yukarısında olmuş. Basit komedilerle düşen mizah seviyesi sonunda yükselmiş. Teşekkürler Cem Yılmaz, eline sağlık.
Film eleştirisi yapmak için yönetmen olmamız gerektiğini yeni öğrendim. :dd
Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2018, 19:04   #83
Sir Professor
Professor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 41
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 709
Rep Derecesi: Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.Professor NXT şampiyonu oldun.

Alıntı Solitary OutLaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Film eleştirisi yapmak için yönetmen olmamız gerektiğini yeni öğrendim. :dd
Olur öyle şeyler. Herkes eleştirmen diye değiştirelim orayı.
imza
https://www.cizgiroman.com/wp-     content/uploads/2017/08/avengers-infinity-war-poster-comic-con.jpeg

“Türk, övün, çalış, güven!”
Professor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2018, 18:35   #84
blackjack
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3496
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 96350
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Anca izleyebildim, 4 kez GTR yılın en komik üyesi olan beni güldüren bir film oldu, aferin Cemcim.

-Sen de şeye benziyorsun... MFÖ'den Sabri.
+Öyle biri yok ki yahu.
-Tamam ben de hiçbir boka benzetemedim zaten.
imza

Kariyerimi riske attım, bence çok fazla bir şey yapmadım çünkü kariyerimi zaten Galatasaray'da yapmıştım. Kazandığım yerde kaybetmek de beni çok fazla üzmez. Öyle bir kaygım yok. Benim, karakterimde var bu isyan bazı şeylere, reaksiyon veya dediğiniz gibi riske atmak... Başkan da bana Galatasaray'ın size ihtiyacı var dediği anda bunu bir takım olarak görmezsiniz.

Bunu da söyleyeyim, benim de kendime göre bir hayalim var. Benim de kendime göre bazı rüyalarım, hülyalarım, hayallerim var. Eksik olan bir şeye bir şekilde deneyim diyorum. Yani ısrarla, inatla onu sürdürüyorum. Kolay olmadığını biliyorum. Ucuna kadar geliyoruz bazen, çok da büyük işler yapıyoruz ama... Bu hayallerimizi, olmaz denen hayallerimizi hepimiz Galatasaray'da gerçekleştirdik. Yahu nasıl olur dediğimiz her şeyi yaptık. Allah yardımcımız olsun, belki de Allah söyletmiştir.

life's a bitch and then you marry one.

bir şeyler üzerine 2018 model yazılar

james storm'un 15 yılın ardından impact wrestling'e vedası üzerine: Daltonların Red Kit'i Yendiği Gün
tetsuya naito'nun kazuchika okada karşısında "umursaması" üzerine: Sakinliği Nasıl Koruyacağını Bilmek Anahtardır
yeteneksiz bir sörfçü olan sandmanin bir ikona dönüşmesi üzerine: "Hayat Kahpedir, Sonra da Öyle Biriyle Evlenirsin"
eddie edwards ve tommy dreamer'ı bir araya getiren kader üzerine: Kader Ortakları, Kötü Adamlar ve Değişmeyen Duygular

Konu The Sinister Scotsman tarafından (26-01-2018 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir.
The Sinister Scotsman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil