GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-01-2018, 20:55   #41
ıslak sigara
The Villain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2205
Favori Güreşçisi: Minoru Suzuki
Rep Puanı: 22869
Rep Derecesi: The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Lucifer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O zamanlar NJPW ve Samoa Joe'ya ön yargılıydım, fikirlerim değişti, Joe'yu seviyorum şu an mesela, NJPW'ye ise ılımanım, ara ara takip ediyorum, az çok fikrim var diyelim. Ne o kin defteri falan mı tutuyorsun?
Yok bir de Death Note tutuyorum ama o işe yaramıyor.
The Villain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-04-2018, 19:38   #42
Banned
BBB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: BBB NXT'de jobbersın.

IWGP Heavyweight Championchip
KAZICHUKA OKADA Vs Tatsiyo Naito
IWGP United States Championchip
Kenny Omega Vs CHRIS JERICHO
IWGP Intercontinental Championchip
HIROSHI TANASASHI Vs Jay White
IWGP Junior Heavyweight Championchip
Marty Scrull Vs Will Ospreay Vs KUSHIDA Vs Hiromi Takahasi
BBB isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-04-2018, 19:42   #43
blackjack
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3496
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 96350
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı BBB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
IWGP Heavyweight Championchip
KAZICHUKA OKADA Vs Tatsiyo Naito
IWGP United States Championchip
Kenny Omega Vs CHRIS JERICHO
IWGP Intercontinental Championchip
HIROSHI TANASASHI Vs Jay White
IWGP Junior Heavyweight Championchip
Marty Scrull Vs Will Ospreay Vs KUSHIDA Vs Hiromi Takahasi
Kardeşim seni üzmek istemem ama bu şov 3.5 ay önce yapıldı.
imza

Kariyerimi riske attım, bence çok fazla bir şey yapmadım çünkü kariyerimi zaten Galatasaray'da yapmıştım. Kazandığım yerde kaybetmek de beni çok fazla üzmez. Öyle bir kaygım yok. Benim, karakterimde var bu isyan bazı şeylere, reaksiyon veya dediğiniz gibi riske atmak... Başkan da bana Galatasaray'ın size ihtiyacı var dediği anda bunu bir takım olarak görmezsiniz.

Bunu da söyleyeyim, benim de kendime göre bir hayalim var. Benim de kendime göre bazı rüyalarım, hülyalarım, hayallerim var. Eksik olan bir şeye bir şekilde deneyim diyorum. Yani ısrarla, inatla onu sürdürüyorum. Kolay olmadığını biliyorum. Ucuna kadar geliyoruz bazen, çok da büyük işler yapıyoruz ama... Bu hayallerimizi, olmaz denen hayallerimizi hepimiz Galatasaray'da gerçekleştirdik. Yahu nasıl olur dediğimiz her şeyi yaptık. Allah yardımcımız olsun, belki de Allah söyletmiştir.

life's a bitch and then you marry one.

bir şeyler üzerine 2018 model yazılar

james storm'un 15 yılın ardından impact wrestling'e vedası üzerine: Daltonların Red Kit'i Yendiği Gün
tetsuya naito'nun kazuchika okada karşısında "umursaması" üzerine: Sakinliği Nasıl Koruyacağını Bilmek Anahtardır
yeteneksiz bir sörfçü olan sandmanin bir ikona dönüşmesi üzerine: "Hayat Kahpedir, Sonra da Öyle Biriyle Evlenirsin"
eddie edwards ve tommy dreamer'ı bir araya getiren kader üzerine: Kader Ortakları, Kötü Adamlar ve Değişmeyen Duygular

The Sinister Scotsman isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil