GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-01-2020, 04:11   #1
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 109
Favori Güreşçisi: Murat Bosporus
RPG Karakteri: Hunico
Rep Puanı: 24213
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24213

Standart RPG: Soy de Pachuca

Kameralar acildiginda ringde Hunico'yu görüyoruz. Kendisinin elinde bir mikrofon var, ağzına götürdüğü an seyircilerden olumlu reaksiyon alıyor ama bunu sevmediğini belli ediyor seyirciyi keserek.

Hunico: Sizi özlediğimi sanıyorsunuz değil mi? Burada bir gerçeği açıklayalım, bu doğru değil çünkü bu çöplüğe şarkım duyulduğunda bağırıp ayağa kalkan bir tane oro**** evladı için bile gelmedim. Ben Pachucalıyım cabron, bu yüzden hiçbir zaman yalan söylemem. Götüm sıkıştığı ve zorunda kaldığım zamanlar harici tabi. Ve şimdi ise doğru söylememe bir engel bulunmadığına göre, elimde yüklü miktarda bir kara para var ve bunu aklamak için buradayım. (boo) Bunu yaptığınız için bir gün içinizden birinin o yaşlı annesinin buruşuk g*tüne döllerimle Hunico yazacağım. Gerçekten yapacağım bunu. Ama o şanslı kişiden önce burada halletmem gereken meseleler var. Aslında buraya gelmeden önce Pachuca'da halletmem gereken bir çok şey vardı. Buna kimseyi karıştırmadım, Camacho'yu bile. Çünkü bu benim şahsi bir meselemdi. Çok şeker sattım ve s*ktiğimin polisleri beni hiç yakalayamadı. Tabi bunu söylediğim için de beni tutuklayamazlar çünkü şeker satmak yasak bir şey değildir, hele bir kanıtları da yoksa. Nefsimin geceyle başbaşa kaldığı anlarda, bu lanet yere geldiğimden beri yaşadığım şeyleri, başıma gelenleri düşündüm ve hiçbir olumlu şey bulamadım. Ve Pachuca'da geçirdiğim zamana geri dönüp baktığım zaman, orada da olumlu bir şey yoktu. İş, iş, iş... Şeker satmaktan kafamı kaldırabiliyor değildim ve çok kötü bir şey oldu, 10 yıllık bisikletimi Perulu oro*** çocukları çaldı. Ama üzülmedim, neden biliyor musunuz? Çünkü hayatımda hiçbir zaman kötü şeylerden başka bir şey olmuyor. Benim her günüm ayrı bir leş cabron. Sanırım bu yüzden hayatıma giden herkes gidiyor. Önce Estela, sonra ise bir yenisi. Ve ben ağzıma sıçıldığıyla kalıp her gece ağlıyorum. Bundan memnun değilim am*na koyayım, hiç memnun değilim. Hayatımdan bir gün gidecekseniz neden giriyorsunuz? Sormadım. Şekerden kazandığım parayla Estela'ya bir yüz nakli yaptırdım, yeni yüzüyle de istemedi beni. Ona huzursuzluktan başka bir şey vermiyormuşum. Böyle söyledi, haklıdır da belki. Bilmiyorum a*ına koyayım, bildiğim tek şey bu çöplüğün sığındığım bir liman olması. Güreşmeyi, piçleri öldüresiye dövmeyi seviyorum ve geri dönmemin sebebi de bu. Pachuca'nın en kirli sokaklarından annenizi altına alacak olan adam geldi. Soy de Pachuca oro*** çocukları!

Hunico mikrofonu atıyor ve kameralar kapanıyor.
imza

rpg with HUNICO
Kazanılanlar: lol moment of the year winner of slammy awards 2019
lord of the ring tournament 2019 winner
two times hardcore championship
gwa championship

gtw rpg: roman reigns(2016-2018), fandango(2019)

Kazanılanlar: 1 time world heavyweight championship
1 time hardcore championship
royal rumble match record by eliminating 7 wrestlers
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil