GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-01-2020, 02:11   #1
british master
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Çanakkale
Konular: 246
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 13152
Rep Derecesi: The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Awesome Killer The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13152

Standart RPG: Straight Edge Means I'm Better Than You!

This Fire Burns! Seyircilerden karışık bir tepki var. Kendisi bir sürenin ardından yeniden GWA arenasında. Ciddi ve kimseyi takmaz bir tavırla ringe doğru ilerliyor, köşeden ciddiyetini bozmadan bir mikrofon ve bir sandalye alıp ringe giriyor sakin tavırlarla ve konuşmasına başlamak üzere; ancak kendisine seyircilerden lehine tezahüratlar var, "CM PUNK!" "CM PUNK!" diye adeta inliyor arena. Punk başını öne eğip seyircilerin susmasını bekliyor ama bu hemen olacak gibi değil. Ve ağzından ilk haykırışı çıkıveriyor.

"YETER! SESSİZLİK VE DİKKAT İSTİYORUM!"

Aradığı sessizliği bulmuş olacak ki hafifçe gülümsüyor Punk, seyircilerden de o ilkteki yoğun ve olumlu tepki havası tam tersine doğru dönmeye başlamış gibi. Yuhalamalar duyuyoruz. Ama CM Punk'ın bu umrunda bile değil gibi sandalyeye oturup konuşmasına geçiyor...

İşte böyle, sessizlik ve dikkat istiyordum, sözlerimi hemen uygular gibisiniz. Her geri dönen isimin başına geldiği gibi sevgi selleri veyahut mutluluk ile bezenmiş çığlıklarla karşıladınız beni ancak bu benim hoşuma gitmedi. Bunu diğer işine yeniden kavuşan çiçeği burnunda istihdam fertleri için yapın. Ben işime ya da ekmek tekneme geri falan dönmedim, benim her adım attığım yerde olduğu gibi şimdi buraya attığım adımda da bir amaç var. Ve tam olarak şöyle adlandırabilirim ki sahiciliğin nam saldığı bir amaç, nasıl mı? İnsanın içini kemiren en önemli iki etmen benim için geçmişi ve geleceği. Geçmişini unutamayan insanoğlu, içinden çıkamayacağı bir çıkmaza giriyor. Geçmişini peşinden sürükleyen bu aptal insanoğlu hala o mazideki yaraları hayatının önemli bir parçası haline getiriyor, hala onun yaşıyor. Uyuduğun zaman, uyandığı zaman, tuvalette dışkılarken ya da masturbasyon yaparken, kahvaltı yaparken, eğitim almak için okula giderken, işyerine giderken hatta patronundan fırça yediği zaman ve diğer milyonlarca şeyi yaparken hep onunla birlikte yaşıyor. İnsanlar artık çift kişilik yaşıyor, hem de tüm dünyadaki her renk ve milliyetten insanlar. Geçmişteki kendileri ve şimdiki kendileri bu söz gelimi ya da kulağa basit gibi geliyor olabilir ancak nasıl sonuçlar doğurduğunu tahmin bile edemezsiniz. Peki ya diğeri? İnsanoğlunun zifiri ve tenha bir yoldan da karanlık geleceği. 2020 yılına yeni girdiğimiz şu günlerde, kim geleceğini tam olarak biliyor? Kim geleceği için çalışmalar veya kendi adımlarını sağlamlaştıracak şeylerle ilgileniyor? Kim kitap okuma alışkanlığına sahip? Kimin yabancı dili, tarihi, matematik ya da bilim üzerine dayanaklı bir bilgisi ya da argümanlarla dolu bir hayat yapısı var? İsterseniz işi çok daha kolaylaştıralım, kimin genel kültürü ortalama seviyede? Kimsenin! İnsanlar acınacak halden bile öte bir durumdalar, artık acımak bile insanoğlunun gidişatını tam manasıyla karşılayamıyor, yetersiz kalıyor. Duyguların yetersiz kaldığı bir dünyada ne denli yaşamak mümkün olur? İşte bunu da tahmin etmek sizin için epey zor. Ancak bu tahmin bile edemeyeceğiniz şeyleri gündelik hayatta birer birer yaşarsınız, hayatınızın merkezine alır ve bu pisliklerle ömür törpünüzü kısaltırsınız. Maddi ve manevi olarak çöküşe girer ve en sonunda bu dünyadan kimsenin hatırlamayacağı bir asalak olarak göçersiniz. Evet, o pislik alışkanlıklarınızdan ve kafanızın etini her geçen dakika, saniye kemiren bağımlılıklarınızdan bahsediyorum. Sigara, alkol ve uyuşturucu en temel üç bağımlılık, ötesi de var elbette. Yukarıda insanın iki temel etmeni üzerine dediklerim ile bağlantılı bu hesap kitabın, muhasebenin içerisinden ya da anlayacağınız dilden geçmişinizden veya belirsiz geleceğinizin kaygısından anlık olarak kurtulmak için bu lanet yollara başvuruyor ve kendinizi kör bir keşmekeşin içerisine atıyorsunuz. İçilen bir sigara ile ciğerlere teneffüs eden o türlü zehrin kölesi haline geliyor ve hayatlarınızı akciğer ya da diğer bilimum kanser çeşidi ile kaybediyorsunuz. Uyuşturucu içiyorsunuz, overdose kurbanı olup aslında hiç haketmediğiniz bir sefalet içinde hayatınızı kaybediyorsunuz. Ve en sonunda en beteri olan alkole paranızı yatırıp karaciğerinizi bitiriyorsunuz. Aralarında en masumu alkol gibi gözükürken benim gözümde en pis bataklık odur. Aynı zamanda bir kereliğine sadece bir yudum bile alkol alan benim gözümde alkoliktir. O pislik kanınıza geçtiği an hayatınızı karartmışsınız demektir. Evet! Ben CM Punk, doğdum doğalı temiz bir insanım ve az önce saydığım üç pisliğin taneciği bile vücuduma girmediğine(sağ elini kaldırarak) ant içerim! Aynı zamanda bu temizliğin bana vermiş olduğu ilhamla sizleri de bu huzur dünyasına davet ediyorum, ant içmeye çağırıyorum. Ben yeniden doğuşun bir mimarıyım, sizleri o geçmişin içinden çekip çıkaracak kurtarıcınız olarak sizlere bir oluşumdan fazlasını vadediyorum. Bana öyle bakmayın ben bir sahte peygamber ya da saçma salak iddialar ile mesihliğini açıklayanlardan değilim, seçilmiş kişi falan da değilim. Ben de sizin gibi bir insanım, farklarım elbette var ama ben dediğim üzere birileri tarafından seçilmiş değil; kendi hayatını kendi seçmiş bir insanım, bağımlılık sahibi olan iradesizlerden daha akıllıyım, daha çevik ve pozitif bir güce sahibim. Straight Edge Sociaty! Kafanızda an itibariyle oluşum ya da bir tarikat olarak beliren şeyin adı. Ama anlattığım gibi kafanızda şekillenen şey değil, bir huzura erme felsefesi, mutluluğa erişme ve sizleri doğruya kavuşturmanın altın kaplamalı anahtarı.

Punk oturduğu sandalyeden ayağa kalkıyor ve konuşmasına devam ediyor.

Son Pasifik şovunda, GWA evreni bir olaya ve bir ilke daha tanıklık etti. Ruhumun bana kazandırdığı maneviyat ve sorumluluk duygusuyla Randy Orton'ı bu anahtar ile açtım. Bu benim huzuru aşılama hevesime vurulan ilk baltalardan biriydi ancak kısa süre zarfı içinde bu baltanın sapı kırıldı. İlk kurban Randy Orton oldu, arka odalarında beni izleyen ya da umrunda bile olmadığım diğer sünepelere ve hepinize söylüyorum devamı gelecek, beş gün sonra bir diğer adım gelecek. Hayatın gerçekliğini yansıttığım konuşmam şimdilik buraya kadar. GWA evreni, beni aptal kutusu etrafında toplanıp izleyen binler. Straight Edge'in tüm hayatıma nüfuz etmesi demek, senden daha iyiyim demek.

Punk mikrofonu fırlatıyor ve olumsuzun çoğunlukta olduğu bir tepkiyle, sakince Backstage'in yolunu tutuyor.
imza

bjk.

gwa rpg: cm punk

gtw rpg:

1 time and current oceans champion

eddie edwards
1 time gtw olympic champion
1 time gtw european champion
1 time gtw intercontinental champion
1 time gtw hardcore champion
1 time gtw tag team champion

Konu The Awesome Killer tarafından (15-01-2020 Saat 02:48 ) değiştirilmiştir.
The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil