GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-01-2020, 00:42   #1
british master
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Çanakkale
Konular: 246
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 13152
Rep Derecesi: The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Awesome Killer The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13152

Standart RPG: Temiz Yaşamın İlk Üyesi

This Fire Burns! Giriş kısmında çok vakit geçmeden CM Punk'ı görüyoruz. Bir elinde mikrofon ve bir diğerinde ise tıraş makinesi var. Tepkilere aldırış etmeden ringe doğru yürüyor. Yürürken mikrofonu ağzına götürüyor. Müzik o esnada kesiliyor.

"Anlaşılan bazı durumları aşamadınız, birileri konuşuyorsa muhakkak ona kulak vermeli ve tezat düşerseniz ancak o zaman tepkinizi belirli bir saygı çerçevesi altında verebilirsiniz, şayet bu da karşıdaki fikire dair karşıt bir argümanınız varsa gerçekleşebilir. Maalesef ki temiz yaşama karşı bir argümanınız olamaz, bu en başında bilime ters. Ben doğruları ve gerçekleri yine her zamanki gibi tüm berraklığı ile konuşmaya devam edeceğim. Beni dinlerken lütfen o elinizdeki bira dolu bardakları ağzınıza götürmeyin.(Elinde bira bardağı bulunan bir seyirciye doğru yaklaşıp bardağı alıyor ve yere döküyor) İşte bu kadar, ne yapmanız gerektiğinin bir örneğini sundum ama herkes benim yaptığımı yapmasın, kendi bulunduğu konumdaki en yakın çöp kutusuna atsın"

Ringe giriyor yavaştan ve devam ediyor konuşmasına.

"Yeterli sayıda bir kalabalık görüyorum, gözlerinizdeki ışıltıyı da dikkat ettim, sizi belkide dünyanın en b*ktan yerlerinden biri olan Brooklyn, New York'daki kalabalıktan ayrı bir kefeye koyuyorum. Sizlerden bazılarına baktıkça, gözünüzün içini süzdükçe yüreğimde bir his kamaşıyor ve ruhumun zedelenmiş parçalarını yumuşak bir edayla okşuyor. Bazılarınız temiz yaşam için biçilmiş kaftan bir potansiyelsiniz, geçmişinizi birkaç ferahlatıcı sözcük ile dipsiz uçurumlardan aşağıya fırlatabilir ve ölümün kollarına kendinizi atıncaya dek mutlu, huzurlu bir hayat sürebilirsiniz. Bu çok kolay, Kenny Omega'nın Money in the Bank şovunda yaptığının tam tersini yaparak kendinize bir erdem daha katabilirsiniz ve daha sonrasında bu kattığınız erdemin gururu ile Kenny Omega'nın yerle bir oluşunu güleryüz ile seyredeceksiniz. Tıpkı o kendi kendini, elleriyle alkol komasına sokunca diğerlerinin karşıma çıkıp benzer hareketler sergilediği zaman bir benzerini onlara da yapacağım da olacağı gibi"

Punk duraksıyor ve etrafını süzüyor. Gözüne onunla temasa geçmeye çalışan bir kişi çarpıyor ve konuşmasına devam ediyor.

"Sen, potansiyel birey! Buraya gelmeni ve hemen yanında yer alan kişinin pankartını da beraberinde getirmeni istiyorum."

Çağırdığı kişi ringe çıkıyor, elindeki pankart ile.

CM Punk: Hoş geldin potansiyel birey! Çok şanslısın, Temiz Yaşamın GWA bünyesindeki ilk yeminlisi olacaksın.

Adam: Metin, adım Metin.

CM Punk: Metin? Daha önce hiç duymadığım bir isim, Yahudi misin?

Metin: Hayır, Türk kökenliyim.

CM Punk: Türklere dair bilgilerimden birisi de b*k çukurundan daha kötü kokan anasonun aroması rakı ve Perslerden kalan o ciğerlere ızdırap etkisi yaratan nargile. Seni anlıyorum, buraya geliş amacın bütün bu pisliklerden bir an önce kurtulmak değil mi Metin?

Metin: Evet, artık bunlardan hayatımın sonuna kadar kurtulmak istiyorum. Lütfen bana yardım et Punk! Sana inanıyorum.

CM Punk: Sakin ol, öncelikle heyecanını yatıştır ve şunu iyi bil emin ellerdesin. Şimdi buraya isteyeceğim sandalyeye oturmanı ve beni dört kulak dinlemeni istiyorum.

Punk kenardan bir sandalye istiyor ve görevli sandalyeyi Metin'e veriyor. Metin açıp sandalyeye oturuyor. Punk konuşmasına devam ediyor.

"O lanet geçmişinden ve ne yapacağını bilemediğin geleceğine bir ayna, bir ışık olacak bu an. İşte zamanı geldi! Şimdi sağ elini kaldırabileceğin kadar yükseğe kaldır ve gözlerini sımsıkı kapat, elinde bulunan hücreler bu anın hayatının dönüm noktası olduğunu anlasın, elin ile gökyüzüne dokun Metin. Bulutlar senin olduğunu anlasın, hayatı sevdiğini bulutlara parmaklarınla fısılda hatta daha da yukarı kaldır. Orada bir yıldıza değeceksin ve o yıldız sonsuza kadar yanmayacak şekilde sönecek, işte o yıldız senin geçmişte bıraktığın hayatın olacak yerini daha genç ve ışıltı bir yıldız alacak. (Metin gözleri kapalı Punk'ın dediklerini gururla ve tebessüm ederek dinliyor) Gül Metin! Bu fani hayatta bir daha ağlamamak adına, tüm kötülüklere karşı dimdik bir mızrak gibi ayakta durarak gülmeni ve şimdi söyleceklerimi de tekrarlamanı istiyorum"

Alkol almayacağım(Metin tekrarlar)

Sigara kullanmayacağım(Metin tekrarlar)

Uyuşturucu kullanmayacağım(Metin tekrarlar)

Temiz Yaşamı hayatımın bir parçası olarak kabul ediyorum(Metin tekrarlar)

Kabul ediyorum ki CM Punk benim kurtarıcımdır(Metin tekrarlar)

Yemin esnasında seyircilerden şiddeti hayli yüksek bir tepki geliyor.

CM Punk gülüyor ve sözlerine devam ediyor.

"Hayatında yeni bir dönem başladı Metin, bundan sonra hayatı seveceğinin; ona dört kolla sarılacağının yeminini ettin, artık doğrunun, sahinin ve erdemin ışığı üzerinde yürüyeceğinin sözünü kendine, gökyüzüne, tüm evrene verdi. Bu yerde sana getirmeni istediğim pankartı görüyor musun Metin? Bunu almanı ve dediklerimi dinleyerek dikkatle ona bakmanı istiyorum. Ön yüzü damarları ve ruhları kadar beyinleri de uyuşmuş keşler tarafından yazılmış bir hezeyan ile dolu. Bu işte senin bu yemini etmeden önceki hayatın, şimdi ise arka yüzünü çevirip bakmanı istiyorum. İşte, bembeyaz değil mi? Bu da senin bu yemin sonrası süreceğin o muhteşem hayatın sadece bir betimlemesi"

"Benim mesajım; Straight Edge tektir! Bunun açık anlamı da Straight Edge hepinizden daha iyi olduğudur! Aynı zamanda; hep birlikte başladığımız bu serüvende GWA'deki ilk Temiz Yaşama kendini adıyan ve gönülden kurtarıcısına bağlanan, sizden ve tüm GWA evreninden daha iyi olan kişiyi size sunuyorum. Metin, kurtarıcının gözlerine içine bak ve dikkatini ona ver. Benim Straight Edge dünyama hoş geldin!(Boo alıyor bu kısımda yeniden Punk) Şimdi senin yapman gereken şeylerin sonuna geldik. Son adımı kurtarıcın yapacak; sıfırdan bir hayata başlangıcın bir bedeli, geçmişteki tüm kirli yaşamına şahit olmuş olan saçlarını bu temiz yaşam yolunda keseceğiz"

CM Punk, elindeki tıraş makinesi çalıştırıp Temiz Yaşam olgusunun GWA platformundaki ilk üyesinin saçlarını sıfıra vuruyor. Bu işi yaparken epey mutlu ve manevi olarak huzura ermişcesine bir yüz ifadesine bürünüyor. Saç kesimi sırasında daha önce almadığı kadar yoğun bir boo ile karşılanıyor Punk. İşlem bitmek üzereyken bir müzik Punk'ın saç kesimini bölüyor...
imza

bjk.

gwa rpg: cm punk

gtw rpg:

1 time and current oceans champion

eddie edwards
1 time gtw olympic champion
1 time gtw european champion
1 time gtw intercontinental champion
1 time gtw hardcore champion
1 time gtw tag team champion
The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2020, 23:49   #2
jiwan, the righteous blade
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 411
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: Kenny Omega
Rep Puanı: 206120
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 206120

Kenny Omega'nın Undertale müziği çalıyor fakat bu müzik bir anda değişiyor...

O da ne?! Devil's Sky! Devil's Sky çalıyor ve Kenny Omega apronda görünüyor...

Elinde bir mikrofon konuşmaya başlıyor...

Kenny Omega: Bla bla bla bla bla bla... Bir şeyin de düzgün olsun be adam?! Sen, sen kendini ne zannediyorsun? Bir dini tarikat lideri mi yoksa güreşçi misin? Eğer dini tarikat lideri zannediyorsan burası çok yanlış yer dostum haberin olsun. Money In The Bank'te işte tam bunu göstermek için o ringe geldim ve senin o saçmalıklarından insanları kurtarmak istedim. Görünüşe göre akıllanmamış olacaksın ki halen milletin saçını başını kesmekle, milletin yaptığı günahlara, milletin içtiği içkiye sigaraya karışıyorsun... Sen gerçekten kafayı yemişsin. Belki inanmıyor olabilirsin ama bunları yasaklayan 4 büyük kutsal kitap var Punk... Ve bir ateist olarak gidip o kitaplardaki yazanların aynısını dinle alakasız olarak insanlara buyuruyorsun. İnanmadığın değerleri neden savunuyorsun? Büyük ihtimalle zamanında içkiyle alakalı bir ailevi travma geçirmişsin. Ama bu travma yüzünden insanların hayatlarına bu güreş ringinde karışamazsın. Senin aklını başına getirecek şeyi biliyorum...

O sırada titantron ekranı:

Benim küçük tek kanatlı meleğim senin aklını başına getirecek. Cuma günü görüşmek üzere kendini mesih zanneden küçük serseri.

*Arenada Devil's Sky yankılanırken Omega arka alana gidiyor.*
imza
#wearerosemary

#uncensored
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil