GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-09-2019, 19:46   #1061
beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 3266
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1320125
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

10/10 şarkı.
imza

Be A Booker | Road to WrestleMania 36

2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)

2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2019, 23:58   #1062
beast incarnate

Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Acilen Spotify’a atılmalı A Cİ LEN!
imza

Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2019, 20:22   #1063
09
Im Negan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Aydın
Konular: 20
Favori Güreşçisi: Sheamus
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 89936
Rep Derecesi: Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Im Negan Im Negan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Joker'e göndermeleri bir tek ben mi görüşüyorum ya ?

Albümdeki favorim şehinşahla olan feat ördekşah geri dönüyor galiba.
imza

PMC'nin öngörülemez işgali bu!!
Im Negan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2019, 20:30   #1064
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 310
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 185733
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Im Negan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
https://www.youtube.com/watch?v=FcZV3RZE6_Y

Joker'e göndermeleri bir tek ben mi görüşüyorum ya ?

Albümdeki favorim şehinşahla olan feat ördekşah geri dönüyor galiba.
https://www.youtube.com/watch?v=O4J4dILxivA
Gönderme değil, direk parça ona ithafen yapılmış.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2019, 20:34   #1065
09

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gönderme değil, direk parça ona ithafen yapılmış.
Dinazorrrr!! Şuan elleri birbirine sürtüyorum ve dissleri bekliyorum Türkce rap kazanacak!
imza

Alt 25-09-2019, 20:42   #1066
where is my mind?

Konular: 310
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Im Negan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dinazorrrr!! Şuan elleri birbirine sürtüyorum ve dissleri bekliyorum Türkce rap kazanacak!
Joker'den diss değil de normal parça görsek bence artık daha iyi olacak gibi. Microphone Show'dan beri ben pek beğenmiyorum kendisini. Element albümü pek hoşuma gitmedi, o klip çektiği parçaların hiçbirini de açıp dinleyesem gelmedi tekrardan. Hatta nakaratı berbat olanlar var ki kulaklara zara. Zaten onun dışında yine son zamanlarda diss parçaları var, onları da 1-2 kez dinleyip geçiyorsun. Gündelik hayatta da oturup diss dinleyerek zevk alan bir insan olmadım.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2019, 20:48   #1067
09

RPG Karakteri:

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Joker'den diss değil de normal parça görsek bence artık daha iyi olacak gibi. Microphone Show'dan beri ben pek beğenmiyorum kendisini. Element albümü pek hoşuma gitmedi, o klip çektiği parçaların hiçbirini de açıp dinleyesem gelmedi tekrardan. Hatta nakaratı berbat olanlar var ki kulaklara zara. Zaten onun dışında yine son zamanlarda diss parçaları var, onları da 1-2 kez dinleyip geçiyorsun. Gündelik hayatta da oturup diss dinleyerek zevk alan bir insan olmadım.
Element albümü en başarısız albümdür gözümde türkce rap için Joker'i Battle rapper olarak seviyorum ve dissler bunu tuz biber oluyor. Valla şuan bile oturup Beyaz diş dinleye bilirim.
imza

Alt 26-09-2019, 16:11   #1068
beast incarnate

Son zamanlarda aldığım en iyi haber olabilir. Bunun şerefine dinlensin o zaman...

imza

Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Alt 27-09-2019, 19:25   #1069
Banned
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Calgary, Canada
Konular: 207
Favori Güreşçisi: Jun Kasai
RPG Karakteri: Chuck Taylor
Rep Puanı: 59404
Rep Derecesi: BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BeckyFan BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59404

Joker fanboyuyum diye demiyorum ancak cidden vasat be ( Sadece p1 değil serinin kalanı için de düşüncem aynı ). Üstünden yıllar geçti ve hala Piyango, Jokzilla 2 ( Kısacık vakit ayırıp da gömmesi :d ), Jokzilla 3, Boom ile delik deşik olmuş İçyüz diyorum. Flowart ile dissleşmesi daha kaliteliydi Jok'un.

BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2019, 19:28   #1070
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 765
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 534535
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 534535

Alıntı BeckyFan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Joker fanboyuyum diye demiyorum ancak cidden vasat be ( Sadece p1 değil serinin kalanı için de düşüncem aynı ). Üstünden yıllar geçti ve hala Piyango, Jokzilla 2 ( Kısacık vakit ayırıp da gömmesi :d ), Jokzilla 3, Boom ile delik deşik olmuş İçyüz diyorum. Flowart ile dissleşmesi daha kaliteliydi Jok'un.

https://youtu.be/IrdtGraKVFU
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil