GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-07-2018, 23:45   #21
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: AYDAN
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910

Standart Maestro - Braun Strowman

Owens vs Mahal devam ederken Strowman gelip yargı dağıtıyor ve konuşmaya başlıyor.

Braun Strowman: Hey seyirciler karşınızda Monster İn The Bank duruyor. Herkes Mr. İn The Bank ben Monster İn The Bank'im anlıyor musunuz ha. Bu çanta benim sizin değil beni çekeceksiniz ben sizi çekiyorum sizde beni çekeceksiniz. Bu çantayı ben aldım ve şampiyonları gördüğüm yerde Cash-in yaparım. Bu çanta benim ben istediğimi yaparım.

Hey diğerleri Monster İn The Bank'tan korkun çünkü ben adı üstünde Monster'ım. Hepiniz dayağı yiyeceksiniz kaçışınız yok. Benim çantama dokunursanız ya ölün yada kaçın ama %100 ölüm olacaktır. Yani aynı yerdekiler gibi olursunuz.
Monster İn The Bank her şeyi yapar, Monster İn The Bank dayak atar.

Hey şampiyonlar kemerlerinizi sıcak tutun çünkü Monster İn The Bank geliyor. Diyor ve ringden ayrılıyor.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2018, 00:05   #22
british master
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 507
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 242550
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Bende katılmak istiyorum. (Henüz bir karaktere karar veremedim, tek promo kesebildiğim karakteri burada kullanamam xd)

Konu Attitude Adjustment tarafından (01-08-2018 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.
Attitude Adjustment isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2018, 00:15   #23
Lunatic Guy
CM STYLES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gebze
Konular: 3
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1598
Rep Derecesi: CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın.
CM STYLES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CM STYLES CM STYLES isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1598

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Doctor of Thuganomics John Cena ile katılmak istiyorum ama forum kurallarını çok deviririz ya.
Kanka çok adaletsiz olur öyle ya
imza
CM STYLES isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2018, 01:24   #24
british master

Konular: 507
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Karşılıklı bir şeyler yapmak isteyen var mı? Çünkü henüz aklımda bir şeyler yok.
Attitude Adjustment isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2018, 07:12   #25
beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 3251
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1315861
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1315861

Alıntı CM STYLES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kanka çok adaletsiz olur öyle ya
Estağfurullah Faruk’cum.
imza

Be A Booker | Road to WrestleMania 36

2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)

2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2018, 21:41   #26
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 491
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 96420
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Şunu bir uplayalım. Görmeyenler olabilir.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2018, 21:48   #27
nothing more to say
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 86
Favori Güreşçisi: Kane
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 35010
Rep Derecesi: Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Devil Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 35010

Kane'i de arkama alarak katılabilir miyim?
imza
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2018, 21:49   #28
Phillip Jack Brooks

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kane'i de arkama alarak katılabilir miyim?
Tam olarak dediğinizi anlamadım. Kane ile promo keseceğim dersen tamam. Ama eğer hayali bir karakter yaratıp Kane de arkamda olacak dersen bu olmuyor. Reel eksende olması gerekiyor promonun.
imza
Alt 01-08-2018, 21:52   #29
al sana adi adam!
King of Swiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 124
Favori Güreşçisi: Taiji Ishimori
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 12064
Rep Derecesi: King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
King of Swiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of Swiss King of Swiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 12064

Ishii babacımla katılıyorum.

Konu King of Swiss tarafından (02-08-2018 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.
King of Swiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2018, 16:29   #30
Phillip Jack Brooks

RPG Karakteri:

Katılımlar güzel. Promoları da bekleriz artık yavaştan.

Alıntı King of Swiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ishii babacımla katılıyorum.
Ekledim dostum.
imza

Seçenekler Arama
Stil