GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-08-2018, 15:14   #41
Yaşlı ve Öfkeli
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 360
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 41985
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 41985

NXT Takeover Şovundayız...
Ve sıradaki maç Johnny Gargano vs Tommaso Ciampa NXT Şampiyonluğu için Last Man Standing Maçı. Maçtan önce Johnny Gargano'nun önceden yaptığı konuşmayı izliyoruz.

-On...Dokuz...Sekiz...Yedi...Altı...Beş...Dört...Üç ...İki...Bir...Sıfır! Takeover yavaş yavaş yaklaşıyor. Bazen Takeover'ı düşünürken aslında olduğumuz yeri unutuyoruz değil mi? NXT'yi. Bir rüyayı yaşıyorum Ciampa, indylerde geçirdiğim bunca yıldan sonra buradayım NXT'de, rüyaların gerçek olduğu yerde. Senin bu rüyayı bozmana izin verecek değilim. Senden daha kötü adamları da gördüm. İngiliz Aslanı Pete Dunne ile çarpıştım, Nakavt Sanatçısı Kassios Ohno'yu devirdim, Andrade Cien Almas ile iki adet beş yıldızlı maçta çarpıştım. Ve tüm savaşlarıma rağmen durmadım çünkü duramazdım. Tüm bu insanları-Johnny Wrestling'i- yarı yolda bırakamazdım anlıyor musun? Anladığından şüpheliyim çünkü birazcık bile kendin dışında birini beni ya da onları bir gram düşünseydin bunu yapmazdın.(biraz duraksar ve hafif de olsa hüzünlenir) Çok daha iyi bir adam olabilirdin eski dostum. İnsanlar senin adını duyduğunda küfretmek yerine sevinebilirlerdi.O kemeri tek başına değil beraber kaldırabilirdik.(birden sesi hiddetlenir)
Ama bunların artık senin için hiçbir önemi yok değil mi? NXT'yi... Bizim NXT'imize bir salgın olarak çöktün ve hepimizin rüyasını kararttın. Ama hastalığın olduğu yerde şifa da vardır Tommaso aynı karanlığın olduğu yerde ışığın olduğu gibi. O şifa benim Tommaso. Senin vebanı bitirip NXT'ye ışığı geri getirecek olan kişi benim. Işık ve karanlığın son savaşı yaklaşıyor Tommaso.... Hangimiz ayakta kalacak?
imza

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.
AND THAT'S THE BOTTOM LINE CAUSE...

THE MAN SAID SO!

RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere, 98 gün)
Ocean's Şampiyonu (1 kere, 22 gün)

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2018, 16:15   #42
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 96420
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

5.5 saat kaldı. Sanırım başka katılan olmayacak ama yine de bekliyoruz.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2018, 16:21   #43
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 1114
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 138299
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
domtoretto34 domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Lucifer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5.5 saat kaldı. Sanırım başka katılan olmayacak ama yine de bekliyoruz.
Ben gece 10 gibi yazacağım.
imza

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2018, 16:25   #44
Phillip Jack Brooks

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı domtoretto34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben gece 10 gibi yazacağım.
Tamamdır bekliyorum.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2018, 16:53   #45
石井智宏
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 6608
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 234104
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 234104

(Survivor Series için Smackdown ve RAW Rosterı ringte yüzleşmektedir. William Regal ekranda gözükür ve konuşmaya başlar.)

3 senedir insanlara aynı şeyi sunuyorsunuz. New Era adını verdiğiniz şeyde NXT'ye gereken değeri vermiyorsunuz. Size gezegenin en iyi tag teamini verdik kullanamadınız. Neville gibi bir komple güreşçi yolladık onu güreşe küstürdünüz. Sasha ve Bayley gibi cevherler yolladık yılın en kötü hikayesine soktunuz onları. Vince McMahon kendisini yenileyemiyor. Road Dogg elindeki rosterın potansiyelinin yarısını kullanabiliyor. 205 Live ölü seyircinin önünde oynuyor. Dünyanın en iyi performansçılarını size veriyoruz ama siz ne yapıyorsunuz? 10 dakikalık chinlock sekansları ile onların yeteneğini öldürüyorsunuz! Ve siz bunu izlemeye devam ediyorsunuz. Canlı şov sunmamamıza rağmen sizden daha iyi güreş sunuyoruz. Peki ne için? Üsteki adamların egosu uğruna harcanmak için mi?

Duruma el koymanın vakti geldi. Size verdiğimiz superstarların değerini bilmenizin vakti geldi. Bayanlar baylar karşınızda team NXT!

Buraların en adisi; Tommaso Ciampa!

Johnny Wrestling; Johnny Gargano!

BAY BAY; Adam Cole!

Backbreaker Peygamberi; Roderick Strong!

Hero's Wellcome; Kassius Ohno!

imza

New Beginning in Osaka Değerlendirmesi
[/URL]
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2018, 17:38   #46
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Minneapolis, Minnesota
Konular: 683
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 216691
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Darklord1905 Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 216691

20 Ağustos 2018 Monday Night RAW
Kevin Owens vs. Braun Strowman - Universal Championship Match

Dün geceki Summerslam'den kemerle ayrılan Kevin Owens, kemerini Braun Strowman'a karşı korumaya çalışıyor. Maç normal seyrinde ilerliyor, maçın sonlarına doğru Strowman ringin dışından steel stepsi alıyor ve Owens'in kafasına geçiriyor. Hakem zili çaldırıyor ve maçı bitiriyor. Ardından Braun Strowman Owens'i öldüresiye dövüp 2 Running Powerslam vuruyor ve arka alana doğru gidiyor. Bu sırada stagede biri gözüküyor ve bu kişi Sami Zayn! Owens'e şu sözleri söylüyor:

Vay vay vay vay, şu yerde yatan adama da bir bakın. Sizin şampiyonunuz, hani şu dün gece çantayı kazanmayı başarıpta Roman Reigns'i tuş eden adam, bu Kevin Owens adamım! O her zaman kazanmanın bir yolunu bulur ve bu uğurda önüne çıkan herkesi yok eder. Mesela en iyi arkadaşlarını da satar. Kevin, hatırlıyor musun 3 sene önce Takeover: R-Evolution'da kemeri kazandığımda beni tebrik etmeye gelen kişilerin arasında sen de vardın. Her şey yolundaydı ta ki beni başarı uğruna satıp aprona Powerbomb'layarak. O gün benim hayatımın en güzel günüydü ve sen bunu mahfetmiştin. En iyi arkadaşım dediğim insan beni arkamdan bıçaklamıştı. Daha sonra ise bir yolunu bulup kemer maçı hakkı kazanmıştın ve Takeover: Arrival'de kemerimi sana kaybetmiştim. Hem de tuş olmadan. Sen arkadaşlığımızı bir kemer uğruna hiç ettin ve bana acımasızca davrandın. Koskoca 3 sene. Kevin, unuttuğun bir şey var ki ben olmasaydım sen bu kadar yükselemezdin çünkü ben hep senin gölgende kaldım. Sen inanılmaz biriydin, herkes seni severdi, ortamlarda adın geçtiğinde herkes sana saygı duyardı. Ama ben, ben öyle değildim. Ben hep Kevin Owens'in dostuydum, ben hep Kevin Owens'in dayak yediği adamdım. Bugün Kevin Owens buralardaysa bunlar hep benim sayemde. Ve Kevin, sana reddedemeyeceğin bir teklif götürdüğünde insanları iki dakikada silersin, en iyi arkadaşlarını bile. Ama artık kabullenmen gereken bir gerçek var: Ben, Sami Zayn, Monday Night RAW'a geri döndüm ve geri dönüşümün tek bir amacı vardı: İnsanlara senin ne kadar aşağılık bir insan olduğunu göstermek için. Hey millet bakın! Bu sizin şampiyonunuz Kevin Owens! Sizin desteklediğiniz, uğrunda öldüğünüz, hayatı koca bir yalandan ibaret olan adam. Kevin, peri masalı günlerin sona erdi. Ben senin sadece kemerini almakla kalmayacağım, aynı zamanda kariyerini ve hayatını da bitireceğim. Ve o gün geldiğinde, Sami Zayn'in devri başlayacak ve herkes bana itaat edecek!!

Mikrofonu bırakır ve arka alana doğru gider. Kevin Owens ise zar zor ayağa kalkar ve görevlilerin yardımıyla arka alanın yolunu tutar.
imza
#finoallafine

Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2018, 21:16   #47
Darklord1905

Nereden: Ordu
Konular: 1114
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
domtoretto34 domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

(WrestleMania 35'ün ana olayında Royal Rumble 2019 kazananı John Cena ve Survivor Series'te AJ Styles'tan WWEC'yi alan Undertaker mücadele edecek. WrestleMania'dan önceki son RAW şovundayız.)

MY TIME IS NOW!!

John Cena girişte gözüküyor. Kendisine karışık duygular var seyirciden. Yuhlayanlar bir tarafta, cheer atanlar bir tarafta. John Cena selamını verip koşarak ringe geliyor. Kenardan mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

John Cena: WrestleMania.. Tarih yeniden yazılacak bayanlar ve baylar.. 7 Nisan 2019'da, MetLife stadyumunda John Cena ve Undertaker bir kez daha mücadele edecek. (boo) Ne? Yoksa bundan hoşlanmadınız mı? (boo) Geçen sene bunu doyasıya istediğinize şahitlik edebilirim. Ne oldu şimdi? WrestleMania 34'te olanlar mı aklınıza geldi? Ah hiç sanmıyorum, bu sefer farklı olacağına inanabilirsiniz. Kabul etmek gerek, o büyük bir adam. Ama karşınızda 16x dünya şampiyonu duruyor. The Rock'u, Brock Lesnar'ı, HBK'yi, Triple H'i ve daha adını saymadığım nice isimleri yenmiş bir adam. İşin garip tarafı Undertaker da onları yenmişti. Pekala deadman, sen ve ben son bir kez daha karşılaşacağız. Egolarından arındığını umuyorum çünkü seninle o lanet ringe çıktığım zaman hiçbir şey umrumda olmayacak. Bunamış olman veya zar zor ayakta durman umrumda değil. Senin o lanet kıçını lanet ringde tekmeleyeceğim. Bunu nasıl bilebiliyorum peki? Çünkü MetLife benim için ikinci şanslar diyarı. 2013'ü hatırladınız mı? Rock'u o ringe gömerek tarihi tekrar yazmıştım. İntikamımı almıştım. Her şey prestijden öte değil Undertaker. Geçen sene arka alana gittiğimde insanlar bana hayal kırıklığıyla bakıyordu. ''Bu muydu John? Hepsi bunun için miydi?'' Ah evet insanlar bazı şeyleri anlayamıyor, iki hafta önce RR'yi bir kez daha kazanarak SCSA'nın rekoruna ortak oldum, şimdi Undertaker.. Senin için geliyorum. WrestleMania'da muhtemelen benimle son kez karşılaşacaksın ve son maçın olacak. Çünkü seni ringe öyle bir gömeceğim ki.. AHH! Bunu kelimeler tarif edemiyor. 17x dünya şampiyonu olarak o arenadan ayrılacağım. Aynı tarihi geçmiş bir diğer isim gibi.. Rock gibi beni tebrik etmekten başka yapacağın hiçbir şey olmayacak. (boo) Bundan hoşlanmadınız değil mi? Tahmin ediyorum çünkü o Undertaker. Sizin idolünüz falan falan. Bu umrumda değil. 2014'ten beridir bana yaptığınız tüm o saygısızlıkları unuttuğumu mu sandınız? Hadi ama. Sizin benden nefret etmenizin tek sebebi benim ne kadar başarılı olmamdır. Hiçkimse benim seviyemde değil! Bunu anlıyorsunuz ve beni yuhluyorsunuz. Karşıma gelen herkesle başa çıkabiliyorum ve beni diğerlerinden ayıran ne, biliyor musunuz? İrade! Her koşulda irademi koruyorum, sahip çıkabiliyorum. Sizin aksinize! (boo) Beni kıskanıyorsunuz. The Rock gibi. Randy Orton gibi. Undertaker gibi.. Ama sizlere bir çift lafım var. Herkes bunu üstüne alabilir çünkü devrim tekrar başlıyor bayanlar ve baylar. Yoksa sürtükler mi demeliyim? (boo) Çünkü hepiniz bir avuç beyinsiz sürtükten başka bir şey değilsiniz!

John Cena mikrofonu atıp yoğun yuhlamalarla arka alana gitmeye yelteniyor ama ışıklar kararıyor. Seyirciden büyük bir şaşkınlık tepkisi geliyor ve o ses duyuluyor.

Undertaker bu! Işıklar tekrar açılıyor ve ringde belinde WWEC ile görünüyor. Cena yavaşça arkasını dönüyor ve ikili göz göze geliyor. Seyircilerden ''Undertaker'' chantleri çok yoğun şekilde duyuluyor. Arena yıkılacak bayanlar ve baylar! John Cena gözlerini kaçırmadan Undertaker'a yaklaşıyor. İkili burun buruna geliyor o sırada Undertaker, Cena'yı boğazlıyor ve CHOCKSLAM GELİYOR! Cena yere yapışıyor ama köşeden destek alarak boynunu tutarak ayaklanıyor hemen. Zar zor ayakta dururken ışıklar tekrar kapanıyor.

Bir kez daha açıldığında Undertaker ringden ayrılmış, onun yerine Druidler ringin etrafını sarmış vaziyette. Cena şaşkınlık ve korkuyla boğazını tutarak onlara bakarken yaklaşık 15-16 tane druid yavaşça ringe giriyor ve Cena'nın üzerine çullanıyor. Cena saldırmak istese de hepsi Cena'nın üzerine çullanıyor. O sırada ışıklar tekrar kapanıyor. Cena'nın çığlıkları susuyor ve tekrar açıldığında ringde bir kişi hariç kimseyi görmüyoruz. UNDERTAKER! Ringde bir dizinin üzerine çökmüş, diğer eliyle kemerini tutuyor. Şimşekler çakarken ve Undertaker ringde ölüm korkusu salarken kameralarımız kapanıyor.

imza

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil