GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-01-2020, 03:16   #1
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 414
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 52138
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52138

Standart RPG: death by roderick

Roderick! Roderick! Roderick! Seyircilerin desteği ile beraber Roderick Strong hırkasıyla girişte gözüküyor ve stage'de bir süre durup arenayı süzüyor. Ardından ağır adımlarla kafası önünde ringe doğru ilerliyor, ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor köşeden. Seyircilerin 'strong!' chantleri devam ederken Roderick araya giriyor.

is back! *cheer* Uzun zaman oldu.. zirveye çıkmaya bir adım kalmıştı. Ancak kafamdan atamadığım onlarca sorundan sonra dibe çöktüm, başarısız oldum. Ara vermenin tam zamanıydı, tekrar o noktaya ulaşmak için her şeyi kenara koyacaktım ve kafamı boşaltacaktım. Tam olarak bunu yaptım. Durmaksızın yürüdüğüm bu yolda bir el freni çektim ve kazayı önledim, sonumun gelmesine engel oldum. Hepinizin bildiği bir film vardır, Fight Club. Onun da esinlendiği bir kitabı. Chuck Palahniuk bu cümleyi kuruyor; 'önce dibe vurmak zorundasın, ne kadar derine yuvarlanırsan o kadar yükseğe sıçrarsın.' Bu cümleyi odamın duvarına astım, her gün bu yazıya bakıp kendimi toparlıyordum. Dibe batınca insanın hissettiklerini kimse anlayamaz, bitmek bilmeyen bir depresyon.. tabii ki her şey bu kadar iyimser değil. Dibe vuran birisinin yükseğe çıkması binde bir ihtimal bile diyebiliriz, o inanca sahip olmak imkansıza yakın bir şey. Sonu intihara bile giden bir sürecim olabilirdi.. *no way* Chuck Palahniuk beni bu durumdan kurtardı ve geleceğimi bana kazandırdı. Şimdi hep beraber hak ettiğimiz yere çıkmanın zamanı geldi. Aradan bir yıl geçmesine rağmen hala beni böyle desteklediğinizi görünce, önümde hiçbir engelin duramayacağını fark ettim. Sizin bu güveninizi boşa çıkarmamak için de bu adam ne yapması gerekiyorsa onu en iyi şekilde yapacak.

Geçen yıl hayatımın geri kalanını değiştiren bir şov.. money in the bank. O gece sizden, benden mutlusu yoktu. Sonunda başarmıştım, Roderick sonunda hak ettiği noktadaydı. Başarısız olmak ne sizin, ne benim aklımın ucundan dahi geçmiyordu. Şimdi tekrar o şovdayız, money in the bank. *give one more chance to roderick* Teşekkürler, teşekkürler. Sizin bana şans vermeniz demek, benim o şansı söke söke almam demek. O maça girmem gerekiyor, o çantaya kavuşmam gerekiyor.. ve bu sefer hiçbir şey the messiah'ın önünde duramayacak. GWA'e benzersiz bir bakış açısı kazandırmanın vakti geldi. Sektörde bulunan herkesin öldü, artık bir bok olmaz, bir daha asla eskisi gibi olamayacak dediği kişi.. beklediklerini alamayacaklar. Çünkü artık eskisinden bile daha iyi birisi olarak karşılarındayım. Bunu da onlara money in the bank'te göstereceğim. Hesaba katmadıkları, akıllarından çıkan önemli bir şey, kritik bir detay vardı.. bu sözleri ettikleri kişinin Roderick Strong olduğu.

Roderick Strong aldığı inanılmaz destekle beraber mikrofonu yere bırakıp köşeye çıkıyor ve arenayı iyice alevlendiriyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralar kapanıyor.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil