GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-01-2020, 19:38   #1
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 528
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 81373
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 81373

Standart RPG: İlk Kadın Dünya Şampiyonu

Free The Flame! Bu Ember Moon! Moon girişte gözüküyor! Seyircilerden destek var kendisine. Ember Moon klasik tauntu'nu atıp klasik bağırışını da yaptıktan sonra kendinden emin adımlarla ringe doğru ilerliyor ve giriyor, tıpkı eski günlerdeki gibi. Köşeye gidip bir kez daha tauntu'nu attıktan sonra oradan iniyor. Eline bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor. Bu sırada seyircilerden kendisine destek geliyor.

Ember Moon: Sizlerin desteklerinizi tekrar arkama almış olmayı bilmek çok güzel bir his. Teşekkür ederim, beni asla yalnız bırakmadığınız için, hep yanımda olduğunuz için... bir kadın olarak beni buralara kadar getirdiğiniz, taşıdığınız için size minnettarım.

Seyircilerden kendisine destek geliyor. Tezahürat yapıyorlar onun adına.

"EMBER MOON! EMBER MOON! EMBER MOON!"

Moon gülümsüyor buna karşın. Seyirciler sustuğu zaman tekrardan başlıyor konuşmaya.

Ember Moon: Birbirimize bu denli sıkı sıkı bağlı olduğumuz sürece hiç kimse bizi alt edemez, hiç kimse. Ne Bray Wyatt gibi kadın düşmanları, ne Patrick Allen gibi otorite aşıkları... ne de Evil Kana gibi kötülük sapkınları...

Seyirciler Evil Kana ismini duyduğu gibi yuhalamaya başlıyorlar. Ember Moon bir süre seyircilerin bu tepkisini dinledikten sonra tekrar konuşmaya başlıyor.

Ember Moon: Ben GWA'e ayak bastığımda yakamdaydı, aradan tamı tamına 1 yıl geçti. Robotik Müdürler geldi-gitti, Royal Rumble şovu CM Punk, Aiden English gibi profesyonellikten uzak güreş ucubeleri yüzünden skandal bir olayla iptal edildi, Wade Barrett'ın saltanatı son buldu, Chris Brookes'lar debut yaptı, patronlar değişti, kardeşler öldürüldü, Nexus dağıldı, bunla birlikte onlarca olay yaşandı, şampiyonluklar el değiştirdi.. ve sen hala benim yakamdasın Kana...

Kısa süreli sessizliğin ardından tekrar konuşuyor.

Ember Moon: Peki neden Kana? Nedir bu öfkenin sırrı? Nedir bu vahşice hareketlerin nedeni? Nedir bu içinde oluşan karanlığın nedeni? Söylesene ha, nedir tüm bunlar? Neden bu hareketler? Yeterince birbirimizi katletmedik mi? Öldürmedik mi? Bu öfkenin, bu karanlığın, bu dehşetin son bulması için daha kaç kere öleceğiz? Daha ne kadar karanlığın doğurduğu bu ateş üzerine gideceğiz? Ne zaman kendi ateşimizi yakıp bize yön vermesine için vereceğiz? Bu vahşetin artık bitmesi gerekmiyor mu? Daha kaç saç sökülecek? Daha kaç diş dökülecek? Kendini iyice kaptırmadan kes şunu artık!

Moon susuyor bir süre. Seyirciler tezahürat yapmaya başlıyor Kana aleyhine.

"STOP IT! STOP IT! STOP IT!"

Ember Moon konuşmaya devam ediyor.

Ember Moon: Sana söylüyorum Kana, artık sınırı aştın. Buradan sonrası boşluk. Hiçbir şey yok. Bir kısır döngünün eşiğindesin. Bu döngü kalbini de kurutmadan önce bedenini saran bu kötülükten vazgeç. 1 yıl, tam 1 yıldır bu haldesin. Asuka'yı bir odaya kilitledin. Odanın etrafına tuğlalardan duvar ördün ve çıkmasına izin vermiyorsun. Peki neden vermiyorsun? Asuka'dan neden bu kadar korkuyorsun? Neden tekrardan iyi birisi olmaktan bu denli ürküyorsun? Neden kalbini tekrardan Asuka'ya açmıyorsun? Neden Evil Kana'nın rahatça zihninde dolaşmasına izin veriyorsun da Asuka'yı reddediyorsun? Neden? Neden? NEDEN!?

Moon susuyor bunun ardından bir süre. Seyircilerden karışık reaksiyon var. Ember Moon bunlar olurken bir anda gözünü kısıyor ve sanki bir şeyi anlamaya çalışıyormuş gibi yere bakıyor. Ardından bir anda mikrofonu ağzına götürüyor ve konuşmaya başlıyor.

Ember Moon: Aslında, sebebi çok açık değil mi?

Moon kafasını iki yana salladıktan sonra tekrar konuşuyor.

Ember Moon: Ah, nasıl anlayamadım. Tabi ya... her şey seni yenmemle başladı, öyle değil mi? Haksız mıyım ha? Senden sonra şirketin ilk tekli kemer kazanan kadını oldum. 41 gün saltanat sürdüm. Şirkette ekstrem maçlara girip seyircilerin seyir zevkini had safhaya çıkararak en gözde kadın oldum. Daha sonra No Way Out'da döndüm ve aynı geceyi Okyanuslar Şampiyonu olarak kapattım. Wrestle Kingdom'da kemeri muhteşem bir dörtlü maçta koruyarak kendimi kanıtladım ve en uzun süreli Okyanuslar Şampiyonu olarak saltanatımı tamamladım. Daha sonra kişiliğimi değiştirdim ve ilgiyi üzerime topladım. Son olarak Takımlar Şampiyonluğu'nu kazanmak üzereydim... 3'te 3 yapmak üzereydim... Zirveyi kapmak üzereydim...

Kısa süreli sessizliğin ardından...

Ember Moon: Kaldıramadın değil mi? GWA'in Kadını olmam hoşuna gitmedi değil mi? Best In The World'de eze eze yendiğin kadın tepelerdeyken senin aşağıda olman hoşuna gitmedi değil mi? Evet... evet... bu doğru. Doğru olduğunu sen de biliyorsun.

Ember Moon bu sözlerin ardından suratındaki gülümsemeyi ortadan kaldırıyor. Ciddi bir hale bürünüyor.

Ember Moon: Peki Kana bunu merak ediyor musun? Senin katlaya katlaya yendiğin kadının neden şimdi burada olduğunu merak ediyor musun? Neden gözde bir kadın olduğunu merak ediyor musun?

Moon susuyor, ardından...

Ember Moon: Çünkü çalıştım Kana, çalıştım. Çalıştım ve başardım. Kaybettikten sonra durmadım, duraksamadım. İlerlemeye, kendimi geliştirmeye devam ettim. Saatlerimi, günlerimi, aylarımı harcadım. Spor salonlarına gittim, performans merkezlerine geldim. "Bugün yeni neler öğrenebilirim" dedim. Zihin çalışmaları yaptım, kitaplar okudum, fikirlerimi genişlettim. Hep yeni bir şeyler öğrenme peşindeydim. Kendimi geliştirmeye meyilliydim. İlerlemeye istekliydim, donanmaya niyetliydim. Duraksamaya değil. Peki sen de benim gibi miydin Kana, ha? Kendini geliştirmeye mi istekliydin? Duraksamanın sebebi bu istekliliğin miydi?

Ember Moon gülümsüyor.

Ember Moon: Sanırım cevabı hepimiz biliyoruz Kana.

Moon susuyor, ardından kafasını iki yana sallayarak tekrar konuşmaya başlıyor.

Ember Moon: Biliyor musun? Bilim İnsanı kişiliğimi bir kenara bırakmamın sebebi de buydu. Senin içindeki karanlığı aç bırakmak. Bu kötülüğü daha fazla beslememek. Ona daha fazla tüketecek yiyecek vermemek.

Ember Moon: Eğer o kişiliğimle senle karşılaşsaydım tıpkı Shenom'dan bir parça kopardığın gibi ondan da bir parça koparacaktın. Yenilsem de yensem de hiçbir şey fark etmeyecekti. Bir parçam her şekilde o ringde kalacaktı, bedenimi terk edecekti. Ama hayır Kana, seni tanıyorum. Bir şeyleri koparıp almayı çok iyi beceriyorsun fakat bu sefer olmaz. Artık olmaz. The Shenom tekrardan oyunda ve GWA'in tepesine oturana kadar da ayrılmaya niyeti yok. Daha fazla benden bir şeyler almana izin vermeyeceğim. Parçalanmış kısmı da The Woman of Science'ın mantığı ve bilgisi ile dolduracağım.

Ember Moon susuyor. Seyirciler kendisine destek veriyor. Ardından Moon konuşuyor.

Ember Moon: Şunu unutma Kana, hedefim sen değilsin ve olmayacaksın da. Bu sefer oyun sana göre şekillenmeyecek. Senin kurallarının olduğu bir alanda oynamayacağız. Daha fazla sen olmayacak. Ben çizgimi çizdim ve o çizginin dışına çıkıp senle bir kez daha oynamaya niyetli değilim. Çizdiğim çizginin üstünde Money In The Bank var ve ben de o çizgi üstünde ilerleyeceğim. Çantayı kazanacak ve DÜNYA ŞAMPİYONU OLAN İLK KADIN OLACAĞIM!

Seyirciler Ember Moon adına tezahürat ediyor. Moon seyircileri dinliyor.

"EMBER MOON! EMBER MOON! EMBER MOON!"

Aradan geçen uzun bir sürenin ardından Ember Moon tekrar konuşuyor. Konuşurken gülümsüyor.

Ember Moon: Maalesef Kana, bu sefer beni kandıramadın.

Moon bunu söyledikten sonra mikrofonu atıyor ve seyircilerin desteği eşliğinde arka alana gidiyor.
imza
Kariyer İncelemesi: Ember Moon

RPG: The Shenom
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Oceans Şampiyonu (84 gün)

eski nick: king balor

Konu Free The Flame tarafından (07-01-2020 Saat 21:27 ) değiştirilmiştir.
Free The Flame isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil