GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-01-2020, 14:44   #1
Banned
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osaka
Konular: 3395
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: Evil Kana
Rep Puanı: 768577
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 768577

Standart RPG: Saplantılı Manyak

Bir anda MAD MONSTER çalıyor ve arenanın rengi kıpkırmıza bürünüyor. Kana rampada etrafı süzüyor ve kendini beğenmiş tavırları ile ringe yürüyor. Elinde mikrofon var;

Evil Kana:Awww yine bok çukurundayız. Cınım fınlarım bini hiç yanlnız birikmidiniz. Öğğğk iğrenç iyi kalplilerden nefretttt ediyorumm. Ve şunu bilin hiç birinizi de sevmiyorum. Hepiniz gidin kendinizi becerin. Hakikaki anlamayan, ağzı olan ohh bol keseden sallıyor ya. Kötülük bizim işimiz kötülük yapmak bir davranış değildir, ruh hali değildir, o bir.... o bir sanattır. Ben içimdeki kötülükle doğdum. Kötü olduğum gerçeğinin önüne geçemiyordum; tıpkı bir ozanın ilhamını bastıramayıp şarkı söylemesi gibi... Dünyaya gözlerimi açtığım yatağın yanında şeytan benim arkadaşım olarak beklemekteydi ve o günden beri benimle beraber.”İyilik yapmak kolaydır. Birisi cüzdan düşürür ve ona teslim edersiniz hemen toplum tarafında el üstünde tutulursunuz maksimum 1 haftaya kalmaz sizi kimse hatırlamaz. Kötülük yapmak bir erdemdir bir lütüftür. Herkesin içinde kötülük bulunur. Sadece ona dair bir yudum bir tat almak zevk verir... Her zaman başkalarına acı vermek ve başkalarının da bana acı vermesi gibi isteklerim oldu. İnsanın canını yakan her şeyden keyif aldım. Başkalarına acı vermenin zevki başka hiçbir şeyde yok! Ember çok şey geçirdiğini idda ediyorsun ama bunlar sadece sana etki etmeyen bir kaç rezil olay. Senin yakandayım çünkü kan kanı çeker seninle uğraşmayı çoook seviyorum hem deeeee çok. Aslında Mey Fisterio idi hedefim ama aman boşver. Ayrıca Chris Brookes de benim kötü bir kopyam bir vasfı amacı yok "omo bon kotoyom" diye prim kasıyor. Konudan sapmadan; Öfkemin sırrını veriyorum. Öfkem tüm herkese. Öfkem sisteme olan bir öfke ve hiç bir zaman dinmeyecek. Ember şunu anlamıyorsun. İçimdeki karanlık gerçek beni ortaya çıkardı. İçimdeki vahşilik bir kaç yıldır içimde birikti ve evet sana patladım. Seni bilinçli seçmedim zira sen sadece yanlış yer yanlış zamandaydın ve benim kurbanım oldun. Ben seni bu dünyadan silmek istiyorum...

Seyirciler endişeli biçimde bakıyorlar...

Evil Kana: Yetmedi! Yolunan saçlar! Sökülen dişler yetmedi bana! BİRAZ DAHA KAN! Biraz daha vahşet istiyorum. Ölünle dans etmek istiyorum ben. Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır ve bu güzelliği görmek istiyorum. Sapkınım manyağım ben. Asuka'yı odaya kitlemedim! Asuka yıllardır bana dayatılan bir kötülüktü! Onu gömdüm ve asla aslaaaa geri gelmeyecek. Sevimli saf mülayim Japon kız rolü ne kadar acı veriyci benim için biliyor musun Ember?! Asuka yıllarca görünümüm oldu fakat bedenimin her yerinde Kana vardı. Asuka adeta kurtçuk gibiydi. Küçük, kör ve değersiz. Senin başarıların senin kazandığın kemerler benim zerre umrumda değil. Seni kıskanmıyorum. Kemer alan ilk kadın oldun? TEBRİKLER ALTINDAN YAPILMA DİLDO KAZANDINIZ!!!! Bu başarılar sadece sen duvarına asıp salakça gururlan diye. Best In The World'ü sürekli bana hatırlatıyorsun çünkü içinde bununla ilgili komplekslerin var. İster dünya şampiyonu ol her zaman o maç senin içindeki kapanmayacak yaran olacak. Kendimi düzeltmek istemiyorum. Tek arzum beni düzeltmek isteyen insanları düzeltmek. Sıradaki sensin! ASUKA VAR OLMAYACAK AMA EMBER...Ember, Shenom'da seninle beraber gidecek. Çalışıp başarmak övgü almak popüler olmak spotları üstüne çekmek bu hissler iç gıdıklayıcı elbette. Bu hisse ne zaman ulaşacağım biliyor musun senin yüzünü dağıtığ merdivene ulaşıp merdivene çıktığım anda! O oyuncak kemerlerinle kendini avutmaya gidersin. Ember beni biliyorsun ben ölmem beni alt edip merdivene ulaşsan bile o çanta sana yar olmayacak. Arkanı kolla. Her an seni deliğin içine çekebilirim!

Kana mikrofonu yere atıp arka alana geçiyor.
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil