GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-01-2020, 14:28   #1
Banned
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 282
Favori Güreşçisi: John Cena
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 209958
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: Erkek ve Kadınların Ayrıldığı Yer

Lunacy çaldı ve arena çılgına döndü! Mox seyircilerin arasında belirdiğinde oradaki kadınların bacak araları ıslanmış görünüyordu.

Kemerini kaldırıp zılgıt çekti. Seyirciler de ona eşlik etti. Sıçrayan içecek damlaları ve tavan yapan TESTOSTERONLA ringe doğru inmeye başladı. Küfürler etti ve iplere yaslanarak bağırıp çağırmaya başladı. AZDI! EVET, MOX AZZZZZZDI!

Mikrofonu eline aldı ve konuşmaya başladı.

Jon Moxley: Dışarıdan bir azman gibi mi görünüyorum, bilmiyorum ama MR. Ekmek'le Regal'in beni öyle gördüğü aşikar. Şuna bir bakın: Önce zaten bir şampiyon olmama rağmen aklıma GWA Şampiyonluğu'nu soktular. Ben de doğal olarak denedim. Ne yapayım ha? Doyumsuzum, evet. Ego mu diyordunuz? İşte, her neyse adamım. Büyük ta**aklarım var ve onları ısıtmam lazım, anlıyor musunuz? Bunu da anca daha fazla kemerle başarabilirim. Dediğim gibi önce Cody'nin kemerine göz koydum ve bu, benim kemerime mal oldu. Sonra tekrar Roman'la seks sahneleri... Bildiğiniz şeyler. Anlatmama gerek yok sanırım. İki eski dost arasında olabilecek şeyler yaşandı. Doğada da böyledir. Güçlü olan ezik olanı düzer. Roman'dan kemerimi almakla yetinmedim. Bana şunun cevabını verin: Roman nerede?

Mox seyircilere cevap vermeleri için süre tanıdı.

Jon Moxley: (Gülerek) Roman nerede a**na koyayım?

Seyircilerden yoğun ve karışık bir reaksiyon geldi.

Jon Moxley: Adam yok oldu. Tanrı aşkına, arka alanda hiç kimsenin ondan bahsettiğini duymadım. Adam ortalıktan yok oldu. Bunun hepsi, vücudunda açtığım delik ve deşiklerle açıklanamaz, öyle değil mi? GURUR DİYE BİR ŞEY VAR LANET OLSUN! ROMAN REİNGS'İN GURURUNU KÖRÜKLEDİM VE ARTIK RİNGE ÇIKMAYA DAHİ YÜZÜ YOK! Tamam, tamam, tamam... Roman'a takılıp kalmayacağım anladınız mı? O aptala takılı kalmayacağım. Geçmişte kaldı. ROMAN, ARTIK ÖLDÜ! Bugün, gündem farklı...

Ringde huysuzca turladı. Ringin ortasında durdu ve ekrana baktı.

Jon Moxley: (Bağırarak) EDGE, BROOKES, WADE VE HER KİMSENİZ İŞTE! ÇANTAYI ALACAĞINA İNANAN DALLAMALAR... ARKA ALANDA ÖYLECE FIRSAT GELMESİNİ BEKLEMEYİN. SİZE OMUZ ATMAMI MI BEKLİYORSUNUZ, HA? KARŞIMA ÇIKMAK İÇİN ADAY MAÇLARINA ÇIKIP BOKTAN RAKİPLERİNİZİ YENDİNİZ. TEBRİKLER! ARTIK JON MOXLEY'İN KARŞISINA ÇIKABİLİRSİNİZ! MONEY IN THE BANK'İ BEKLEMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ. BEN İSE HİÇ BEKLEMEK İSTEMİYORUM. ÇÜNKÜ BACAK ARAMDA TATLI BİR KAŞINTI VAR VE BU ERKEK RİTMİK OLARAK POSASINI BOŞALTMALI! EVET, SİZİ BEKLİYORUM O**SPU ÇOCUKLARI!

Mox üzerindekini çıkarıp ringin dışına attı. Seyirciler hareketlendi. Girişe dönük şekilde beklese de, gelen giden olmadı. Mox öfkelendi.

Jon Moxley: Hadi ama, hepiniz mi La Parka'nın cenazesine gittiniz? Chris Brookes, senin gittiğini hiç sanmıyorum ta**ak kafalı herif. Koskoca adamı dönüş maçında öldürdün. SEN O KADAR G*T BİRİSİN Kİ BUNUNLA GURUR BİLE DUYARSIN. YANLIŞ MI SÖYLÜYORUM? GURUR DUYUYORSUN DEĞİL Mİ? BİRİNİN ÖLÜMÜNE SEBEP OLDUĞUN İÇİN KENDİNİ COOL HİSSEDİYORSUN, DEĞİL Mİ? SEN BİR BOK PARÇASISIN ERGEN.

Mikrofonu indirdi ve ringde beklemeye devam etti. Hala gelen giden olmayınca öfkeden deliye döndü. Kemerini sertçe yere fırlattı ve tükürükler saçarak bağırmaya başladı. Artık umudunu yitirmiş göründü.

Jon Moxley: GWA bir g*t deliği ve siz de s**tığı boksunu-

Bir müzik duyuldu.
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-01-2020, 16:19   #2
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 460
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 137153
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Money In The Bank katılımcısı, Finn Balor seyirci desteği ile girişte gözüküyor. Tauntlarını atarak ringe doğru geliyor. Ringe girdikten sonra Jon Moxley'in karşısına geçiyor. Bir süre ikili bakışıyorlar. Finn Balor, mikrofonu eline aldıktan sonra konuşmasına başlıyor.

Finn Balor: Ah, bana bu hikayenin sonunu söyleyebilir misin? Ringe çıkıp, küfürler savuran bir adamın hikayesi... Bu hiç merak uyandırıcı değil. Eminim, beni gördüğüne şaşırdın. Maçta yer alan herkesten bahsederken, benden bahsetmedin. Sen, katılımcıların kimler olduğunu hatırlayacak akıldan yoksunsun. Olmayan aklını da, yaratıcı olmayan küfürlerine harcıyorsun. Tepemizde duran çantanın içinde bir kontrat olmamalıydı, çünkü bu senin hiç bir işine yaramayacak. Çantayı doğru kullanmak için beyin gerekiyor. Bu yüzden çantanın içinde beyin olmalıydı, o zaman bu çanta senin işine yarardı. Başkasının hayal ettiği bir dünyada yaşıyoruz. Sana üzülerek söylüyorum, çantanın içinde bir kontrat var ve bunu senin alman çantanın boşa gitmesi anlamına gelir. Tüm bunların olmaması için çantayı benim almam gerekiyor. Hepinizden daha akıllıyım, daha kurnazım. Ne zaman doğru zamanda kullanacağımı ve ne zaman kime karşı kullanacağımı iyi biliyorum. Ben yetenekli bir planlamacıyım, senaryoları haritalamakta başarılıyım. Bu çantanın benim için tek bir kötü yanı var. Bu kötü yanı da size etki ediyor. Benim için bu çanta bileşeni, yoğun bir kibrisin temeli olan vakfı ortaya koydu. Aday olma maçını kazanırken ben zaten kirlendim. Şimdi ise sen rakiplerimize söyleniyorsun. Bunların arasına kendini de koy, çünkü onlardan hiç bir farkın yok senin. Adaylık maçında bir çocuk kandırır gibi, en kolay rakibi sana vermişler. Yoksa senin bu maçta olmanın başka bir açıklaması olamaz. En başından birlikte eşleşseydik, şu an burada pis ağzın iş yapmıyor olurdu. Seni yenmekle kalmayıp toz edecek iradeye sahibim. Sadece seni de değil bütün katılımcıları. Benim hakkımda ne biliyorsun? GWA'da uzun bir tarihe sahip olmam dışında ne biliyorsun? Sana bunu göstereceğim. Uzun süredir GWA topraklarında hüküm sürüyorum. Sen burada bitmemişken bile bunu yapıyordum. Ben geçen senenin Money In The Bank katılımcılardan birisiyim. Ne kadar tecrübeli olduğumu tahmin bile edemezsin. Geçtiğimiz seneden bu yana ben çok değiştim. Sanki kapanmamış bir enfeksiyonum var. Bu enfeksiyon giderek büyüyor ve beni şeytanlaştırıyor. Hayatta kalmak için ona dokunmak istemezsin. Çantayı kazanarak Demon In The Bank olacağım. Ancak enfeksiyonlarımı bu şekilde kapatabilirim. Mox, bu ringe gelerek kendinde olan bir açığı bana verdin. Senin duyguların ile hareket ettiğini artık biliyorum. Ancak bir aptal duygularını geliştirir. Bunu öfke ile yapıyor olsan bile gerçeği değiştirmez. Bense duygularımı bir kenara fırlattım. Ringde sen ve ben yalnızız. Buraya herkesten önce gelmemin de bir sebebi var. Seninle ringde yalnız kalmak istedim. Olmayacak senaryoları bile düşünerek planlamalar yaptığımı söylemiştim. Bunun için seninle ringde yalnız kalmam şarttı. Bu sayede benim karşımda o kadar pis biri olmadığını anlamış olduk. Patronu geldiğinde kravatını düzelten bir çalışan gibi oldun. Bunu yapmasan sana nasıl katlanabilirdim. Şimdi o pis ağzını toplamaya devam etki diğer katılımcılara da bir şeyler söyleyeyim.

Finn Balor: Senin Edge dediğin adam, ihtiyarlaşmış biri. Artık kendi çabaları ile maç kazanamaz hale gelmiş. Bu acınası vaziyeti ile başkasının yardımını kullanarak buralara kadar geldi. Bu maç içerisinde en hafife aldığım adam. Onun hafife alınmayacak bir yanı yok. Sadece yaşının geçmiş olmasına rağmen burada olması anormal değil. Geçmişte o kadar çanta maçlarını kazanması ona yetmedi mi? Buna rağmen bu maça çıkarak bizi uğraştırıyor. Bakın şansımızı düşürüyor demiyorum, bunu yapabilecek potansiyelini kaybetmiş bile. Arka alandan biri damlayıp gelmediği sürece Edge'in ringde kıvranmalarını izleyeceğiz. O yardıma muhtaç biri, başkası olmadan maç kazanamayan aciz biri. Aslında Edge'in bu özellikleri neredeyse Mox ile benzer. Sen sinir küplerine binmeden diğer isime geçiyorum, Mox. Brookes ise, kendi kalitesindeki adamları öldürdüğünü sanarak bir gurur çabasına giriyormuş. En azından Mox'dan duyduğum kadarı ile bu böyle. Yanılmışsın Mox, sözde öldürdüğü adamın rahatsızlığı varmış. Rahatsızlığı olan bir adamı mı yenerek gurur duyuyor? Birde sedye ile kaldırırken ona saldırmaya devam etmeler, ne kadar da iyi bir kötü rolü bu. Dikkat et de, o gün sen de sedye ile kaldırılma. Yaptığının aynısını sana yapabilirim. İçinde olduğumuz maç sedye ile kaldırılmaya çok el verişli. Ve sana gelecek olursam Wade. Seninle şimdiye kadar bir ringde bile karşı karşıya gelmedik. Ne sen benim hakkımda bir şey biliyorsun, ne de ben senin hakkında bir takım şeyler biliyorum. Tek bildiğim kıçı kırık Nexus'ın lideri olduğun. Bir takıma bile sahip çıkamamış olacaksın ki dağılmış. Aman ne lider, bütün başarıları kendisi alabilmek için kurduğu bir oluşum. O kadar iyi bir lider ki Wade, kendisi en iyi başarıları alıyor yanındaki adamlara da bir çöp bile vermiyor. Onlarda artık uyanmış olacak ki bu oluşum dağılmış. Wade, sen şaka mısın? Vasıfsız bir lider olmuşluğun yetmezmiş gibi Nexus olmadan bir şeyler yapmaya çalışıyorsun. Nexus'ın bittiği gün sen de bittin. Eğer kendinden ümitliysen, şimdiden o ümidini boşa çıkar. Sen Nexus olmadan hiç bir haltı başaramazsın. Nexus'ın üyeleri gibi kendine saf başka bir adamlar bulabilirsin eğer varsa. Senin bütün başarıları kendine alırken, onların sadece senin yanında duracağı adamlar. Böyle safların dünyada kaldığını bile sanmıyorum. Senin Nexus saçmalığı sonsuza kadar dağıldı anlaşılan. Oturup bir köşede üzülebilirsin. Tüm katılımcılara bir duyuru, saydığım onca şeyden sonra hala bana karşı çıkma amacı güdüyorsanız. Çantadan mahrum kalacağınız gibi, bu amacınızdan da yoksun kalacaksınız.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-01-2020, 17:25   #3
Loup À Crinière
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 688
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
Rep Puanı: 366461
Rep Derecesi: The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rebel Son! Karışık tepkiler eşliğinde üzerinde bir tişört altında kot pantolonu elinde de bir mikrofon ile Wade Barrett karizmasıyla düşman çatlatıyor. Girişte bir süre durup etrafa ''Barrett or Nothing'' pankartlı insanlara ve ringe kinayeli bir şekilde bakarken mikrofonu ağzına götürüyor ve yavaş adımlar atarak aynı zamanda ringe doğru konuşuyor.

Wade Barrett: En son bu kadar budalayı bir arada gördüğümde en son bir stable lideriydim ama şu an ki konumuz bu değil. Jon Mox senin adına duyduğum endişelerim hala devam ediyor gün geçtikçe daha da asabileşiyorsun arka tarafta seni izledim tıpkı bir kudurmuş köpek gibiydin, salyaların akıyordu ve söylediklerinden anladığım kadarıyla seks oyuncağın Roman Reigns'i elinden almışlar ama buradan baktığımda uyumlu bir çift gibi görünüyorsunuz hey Jon arka deliğini teslim edeceğin six packlı bir adama ne dersin ha? Hadi ama bu hiç keyif vermiyor ben bir jinekolog değilim dövüşçüyüm buraya dövüşmeye geldim hadi bana aşı kartlarını göster ve ringe yanına geleyim ha ne dersin?

Wade Barrett gülerek basamakları çıkar ve ringe girip bir köşeye çıkıp devam eder;

Wade Barrett: Öncelikle beni medeni insanlar gibi karşıladığın için teşekkür ederim Jon gözlerim yaşardı ortada bir bilinmezlik var Jon onu çözmeye geldim sanırım erkekler ve erkek olmayanların ayrıldığı yere geldik ortada striptiz yapılacak bir direkten ziyade bir merdiven ve içi dolu bir çanta görüyorum siz ne için gelmiştiniz?( Balor'a bakar ve devam eder.) Etrafıma baktığımda ne görüyorum biliyor musunuz? Kenarda gökkuşağı pankartı açmış insanlar dışarıda yağmur yağmıyor olmalı ne bu bir siyasi jargon mu? Finn Balor bunların başını sen mi çekiyorsun nesiniz siz deri ceketliler mi? Ah Money in the Bank üzümlü kekim her şeyin aksine seni bu sefer alacağım(yukarıya bakar) buna kimse engel olamayacak buna ne sen engel olabileceksin Mox ne de sen Balor ne de diğerleri. Finn Balor geçen sene bu maça katılmış olman inan umurumda değil tecrübeli olmandan bahsediyorsun ama bizde buraya çocuk parkından gelmedik ha? Mox için aynı şeyi söyleyemem tuvalet ihtiyacını parklarda giderdiğine dair bir takım duyumlar almıştım bu doğru mu Mox? Her neyse umurumda değilsiniz bu ringde umurumda olan tek şey yukarıda asılı olan şey kendimi toplamalıyım odaklanmalıyım hey Finn inan bana baklavaların dikkatimi çekmiyor senin hakkında bir bilgi sahibi olmamam senin hakkında öngörülerim olamayacağı anlamına gelmiyor sende tıpkı diğerleri gibi benim geride bıraktıklarımdan olacaksın sende, sence de bir şeyleri deneye deneye aşındırdığının farkında değil misin geçen ay bir unvan maçına çıktın ve bize yapabileceklerini gösterdin aynı zamanda yapabileceklerinin kısıtlı olduğunu da kotan belli adamım 2+1 daire gibisin kaçak kat çıkmaya çalışıyorsun senin adına üzgünüm Finn Cumartesi gecesi sadece talihini tekerrür ettirmek ile yetinip tekrar yenileceksin ve Cumartesi gecesi bu ringde benim milyonerlerden oluşumu en ön sıralardan izleyeceksin hatta izleyeceksiniz şu an dünyanın her ücra köşesinde bizi izleyenlere sesleniyorum ve sizin temin ediyorum Wade Barrett o lanet olası merdivenlerin arasında çıkacak ve çantaya ulaşacak ve o an saniyeler ne bir an geriye gidecek ne de bir an ileriye çünkü tanrı bu İngiliz beyefendisiyle iftihar ediyor olacak ama ben beyefendiliğimi İngiltere'de bıraktım dövüş istiyorum Mox, seni tatmin etmek istiyorum hadi ama siz ikiniz hemen bana istediğimi verin tabi yüreğiniz varsa

Barrett üzeriden ki tişörtü çıkarıp köşeyi arkasına alıp gardını alarak beklemeye başlar ama o sırada bir müzik duyulur ve şimdilik kurtuldunuz dercesine köşeye geri hamle yapar.
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
Longest World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Hardcore Champion(3Time/21Days)
Tag Team of the Year (w/Nexus)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-01-2020, 11:38   #4
hoopstr
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 549
Favori Güreşçisi: Dakota Kai
Rep Puanı: 221711
Rep Derecesi: Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bogi Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 221711

you think you know me

Müthiş bir cheer eşliğinde Edge girişte görünüyor! Edge hiç beklemeden girişte hareketini yaptıktan sonra ringe doğru emin adımlarla geliyor. Ringe iplere çıkıp devil hornları seyirciye gösterdikten sonra kenardan bir mikrofon alıyor ve partiye dahil oluyor.

Edge: Ringde olmayı gerçekten çok özledim.

Seyircilerden muazzam bir geri dönüş alıyor Edge ve gülüyor. Ardından konuşmasına devam ediyor.
Edge: Buradaki şaklabanların aksine ben çok uğraştım. En sevdiğim işi tekrar yapabilmek için çok uğraştım. Neredeyse 10 senedir bu 4 köşenin içine geri dönebilmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Ve sonunda buradayım. GWA'da. Çok uğraştım ve tekrar tamamen sağlıklı bir şekilde buradayım. Ve görüyorum ki burası benim güreşi öğrendiğim yerlerden daha farklı bir yer. Şöyle bir ringe ve maça bakıyorum da manyağı var, katili var, çakma şeytanı var, kıçı kırık stable lideri var. Bufallo Bill'in şovunda daha iyi adamlar var.
Seyircilerden kahkahalar yükselirken Edge Balor'un önüne geliyor.
Edge: Finn, bu şirkette kalburüstü bir IC şampiyonu olmak dışında neyi başardın? Dur dur hatırladım neyi başardığını. Cody'den hayatının dayağını yedin. Dur dur dur daha iyisini hatırladım. Wrestle Kingdom'da AJ Styles seni koca kafesin üstünden yorumcu masasına uçurdu. Daha kendi g*tünü toparlamaya aciz bir adam gelmiş bana yardıma muhtaç, ihtiyar diyor. Finn ben senin geldiğin yollardan döndüm de tekrar gidiyorum. Kazanmak için temiz maç çıkarmana gerek yok, kazanmak için doğru fırsatı kollamana gerek var. Ben bugün doğru fırsatları doğru zamanda değerlendirdiğim için buradayım. Bu fırsatları değerlendirdiğim için tarihin en iyi güreşçilerini yenmeyi başardım. Bu fırsatları değerlendirdiğim için insanlar bana Ultimate Opportunist diyorlar. Kendini çok büyük ve önemli sanıyorsun, şu an bu ringde bile senden başarılılar varken kelimelerini daha akıllıca seçmelisin. GWA'da kendi fantezi ülkende hüküm sürüyor olabilirsin ama bu etrafında gördüğün merdivenler, bu maç Finn... Bu benim imparatorluğum.
Edge'in söylediklerinden sonra Finn sinirlense de kendine hakim oluyor, bu esnada Edge Moxley'e dönüyor.

Edge: Jon, iyi misin adamım? Roman Reigns gitti, ama sen hala adamın ismini ağzından düşüremedin.
Yoksa yok oldu ayağına yatıp geceleri buluşup birbirinizi mi yokluyorsunuz?
Reigns yok artık, kapat bu hikayeyi. Kimse senin Reigns'e ne yaptığınla ilgilenmiyor artık. Geçti, demode oldu o. En azından ringin öteki tarafındaki deri ceketli denyodan daha delikanlı durduğun için bile sana daha çok saygı duyuyorum. Ama bu kadar testesteron patlaması yaşıyorsan neden karşı cinsleri ziyaret etmiyorsun? Belki Janela ve Martini sana birini ayarlar ne dersin? Adamım bu kadar testesteron kafa yapar, maça konsantre olamazsın. Sen bırak çantaydı kemerdi, bence biraz rahatlaman lazım Jon. Seni merdivenin tepesinden ringin dışına uçurduktan sonra bu rahatlamaya çok ihtiyacın olacak.
Jon Moxley elindeki mikrofonu Edge'in kafasına vurmak için bir anlık hamle yapmayı düşünse de sonra fikrinden vazgeçiyor. Edge bir süre etrafına baktıktan sonra konuşmaya devam ediyor.

Edge: Bana istediğiniz gibi ihtiyar, yaşlı, sakat veya eski diyin. Ben size bana bunları demenizi kısıtlayamam. Ama size bu maçı, merdivenleri ve o çantayı nasıl almanız gerektiğini öğretebilirim. Ve Money In The Bank'te bunu sizlere öğreteceğimden hiç birinizin en ufak şüphesi olmasın. Benim tedrisatım serttir, bunu hepinize zevkle göstereceğim.

Edge mikrofonu yere bırakıyor.

imza

"Until the next time #mambaout"

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Lucas Hood

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-01-2020, 13:21   #5
Rhythm and Poetry
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Subliminal Atrocity
Konular: 189
RPG Karakteri: Will Ospreay
Rep Puanı: 539924
Rep Derecesi: ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Two Sided Dead Syndrome! Chris Brookes, girişte beliriyor. Normalden biraz farklı karşılanabilecek adım türleriyle ringin içine varıyor. Orada bir süre bekledikten sonra mikrofon istiyor ve istediği şey eline geçince sakin bir biçimde konuşmaya başlıyor:

Chris ''ITA'' Brookes: Öncelikle istediğiniz bütün cevapları vereyim, zira hepiniz sadece basit ve düşünülmemiş kelimelerinizi önüme dökerken pek çaresiz gibisiniz. Öncelikle Moxley, evet Parka'nın cenazesine gitmedim. Çünkü gerek yoktu, kesin orada bana bulaşıp da cenazeye kara leke düşürürdün. Sen duygularını kontrol edemeyen bir geri zekalısın, sürekli aynı kalıplar ve fazlası ile küfür var. Bu seni sert biri yapmıyor, sadece kafanı kalın kılar. Düşünemediğin içinse benim bok parçası bir ergen olduğumu zannettin. Ben öldürmek ile gurur duymuyorum Moxley, ama inan bana o duyuyor. Ve Parka'ya yaptığını size yapmaktan da çekinmez bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu yüzden kendinizi hazırlayın da hepinizi topluca toprağın altına gömmesinler. Diğer üçünüz, hakkımda konuşmaya cesaret edemediğinizin farkındayım. Aslında belki de ediyorsunuzdur, ama hiçbiriniz beni tanımıyorsunuz. Hikayemin, neleri feda ettiğimi ve yapabileceklerimin hakkında en ufak bir fikriniz dahi yok. Ben tam anlamı ile kendimi feda ettim, artık savaşa diğer benliğim giriyor. Bu yüzden de sizin rakibiniz Chris Brookes değil, bizzat İntiharın kendisi. Finn, Moxley'in söylediklerinin yanlış olduğunu söyleyebilecek kadar akıllı olabilirsin ama sen de gerçekleri göremiyorsun. Görseydin savunduğun şeyleri saniyesinde değiştirirdin. Ringe girerken etrafındaki insan artıkları seni desteklesin diye cinsel eğilimini bile değiştirebilecek kadar düşük seviye bir insansın. Burası Make-A-Wish sahnesi değil burada kan için savaşılır. Senin vajinandan gelecek adet kanından bahsetmiyorum, çünkü eminim bunu seninde yaşadığına inanıyorsundur. Ha bu arada merak etme, seni Gay zannetmiyorum. Ama fırsatın olsaydı bunu yapmaya yanaşacağından da eminim. Ve LGBT desteklerken karanlığın gücünün ve şeytanın senin elinde olduğundan bahsedemezsin bana, çünkü sen karanlığın sadece vücut boyama ile olduğunu zannediyorsun. En renkli giyinen kişi bile karanlık olabilir. İçinde ölenlerin ve öldürülenlerin sebebiyle. Sana bu kadarı yeter, devamını ringin içerisinde göreceksin ve Dünya'ya hiç gelmemiş olmayı dileyeceksin. Peki Wade, benim gülümsememi sağladın. Özellikle aylarca yalayıp onlar sayesinde bir şeyleri başardığın ekibe hakaret ederken. Onlar olmasaydı sen olmayacaktın, çünkü kendi başına etkisiz elemanının ta kendisisin. Biliyorum bana bireysel başarılarını savunacaksın ancak bütün başarılarında nasıl olsa arkamda birileri var diyerek rahatça çıkıyordun. Artık tek başınasın, ve gerçek bir katil ile birkaç tane şaklabanın olduğu bir arenadasın. Şaklabanlara karşı biraz dayanacaksın ama katil seni de kendi koleksiyonuna eklediği vakitte çaresiz ve kaçmaktan aciz bir kaplumbağadan farksız kalacaksın. Umarım anlamışsındır. Edge, evet seyirci sana sadık ve bunun sebebi desteklediğin oluşumlar değil. Farkındayım. Ama senin çok çabaladım ve başardım ayakların sadece palavra. Sen başarılıydın, çünkü seyirciler bunu istedi. Geldiğin yerde yetenek ve emek dışında her şeyin var edildiğinin bilincindeyiz. Tabii ki sen on yıldır kendini iyileştirmeye çabalarken dışarıda olanların farkında değildin. Ve Pahaska'nın bahsettiğin adamlardan iyi olmasının tek sebebi o adamlardan bahsederken seninde orada olman. Yani sen kendini açığa çıkardın, ve şimdi artık aklın ve bedeninde bıraktıkların burada kalanlara bir zararı sağlayamazdı. Bu yüzden ağlamaktasın, fark etmesen de ruhen içeride. Gerçeklerden kaçamadığı için. Hatta ve hatta hepinizi de özetleyebilirim. Nasıl mı? Farkında mısınız ama-

Chris Brookes bir eli ile kendisine durmasını söylüyor, diğer eli bunu onaylamıyormuş gibi ama diğer eli yavaşça hareket halinde olmayı bırakıyor. Bu sırada Chris konuşmaya devam ediyor:

Chris ''ITA'' Brookes: Farkında mısınız ama hala aynı aptallıkları zırvalıyorsunuz. Evet böyle bitirmeyecekti Brookes. Ama ben o değilim, ama ondan önce kısa bir uyarı geçeceğim. Moxley evet ben öldürmek ile gurur duyuyorum. Esmeralda'yı da Brookes ne kadar sevse de öldürmüştüm. Benden nefret ediyor ama onun hislerini körelttim, bu yüzden sadece bilgi birikimini yüzünüze vurabiliyor. Ve ben ona sadece bir ruh iken bunu yaptıysam onun bedenini de ele geçirince size neler yapabilirim bunu bir düşünün. Sadece düşünün. Çünkü eğer Parka'yı öldürdüğüm için pişmanlık duyacak olsaydım kendimi sizin Dünyanızın içinde Hitler gibi görmezdim. Ama o da kusurluydu, bir insandı. Ben bir insandan çok daha fazlasıyım, dış görünüşe bakarak aldanmamanız gerektiğinin en haklı örneğiyim. Madonna gibi mesajlar da veren birisi değilim eğer birini öldürmek üzereysem, ya da öldürmekten beter etmişsem bunu söylerim zaten. Tıpkı Money In The Bank gecesinde hepinizin bedenini Parka'nın bedeninin yanına gömeceğim gibi. Cenazenin içerisinde olmamam cenazeye doğrudan erişemeyeceğim anlamına da gelmiyor sonuçta. Ve bunu yapmak benim için zor bir denklem değil bana inanın. Ben sadece bir ruh da değilim, Tanrıların masasındaki destenin en etkili kartıyım. Dünyanıza gönderilmiş kıyametin bizzat kendisiyim ve hepinizin intiharını temsil ediyorum. Edeceğim de. Çünkü bilmediğiniz gibi ben ölecek bir beden değilim. Bir gün Chris artık burada olmazsa tek sebebi benim misyonumu tamamlamış olmam olur. Benim misyonum ona saygınlığı vermek, onu sevmesem de bunu hak ettiğini söyleyebilirim. Çünkü sizin gibi olmak yerine o düşünmeyi tercih etti. Düşündükçe sizden daha da uzaklaştı çünkü gerçekleri kaldırabildi. Siz ise onu dışladınız çünkü gerçekleri kaldıramadınız. Chris burada korkulan biriyse, ve onun kim olduğunun herkes farkındaysa ben işimi bitirmiş sayılacağım. Ve Tanrıların yanına geri döneceğim, istediğim de tam olarak bu. Bu sefer fazla uzatmayacağım anlatacağım yalanlara karşı çıkan silahlarımı. Çünkü bana bir rakip varsa o da sizin İlahlarınız. Money In The Bank gecesi Brookes üzerindeki fikirlerimin ikinci adımı sahne alacak, üçüncüsü ise çok daha etkili olacak. Alfabe harfleri gibi düzenekte işliyor hepsi, tıpkı sizin hepinizi dizdiğim ölüm tepsisi. Hatta, neyse. Bundan fazlası fiile dökülecek, nerede ve ne zaman olacağını iyi biliyorsunuz. Hazırlanın, neye hazırlanmanız gerektiğini ise şöyle söyleyeyim. Ölüm, ya da ölüm.

Chris Brookes bunları söyledikten sonra mikrofonu sert bir şekilde elinden bırakarak yere düşmesini sağlıyor ve derin bir sessizliğe gömülüyor...
imza
-----------------------------------

RPG:

Will Ospreay

Başarılar:

1x GWA Oceans Champion

RPG Mazi

Karakter: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: 1x GWA Champion
1x GWA Oceans Champion
1x GWA Tag Team Champion
1x Mr. Money In The Bank
1x Breakout Star of the Year (Slammy Awards)
2nd Triple Crown Champ In GWA History

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-01-2020, 16:19   #6
Night God

Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Finn Balor, konuşmaya ilk olarak Wade üzerinden başlıyor.

Finn Balor: Tarih benim kaybetmem ile tekerrür etmeyecek. Tarih zaten tekerrür etti bile. Benim bu maça tekrar katılıyor olmam, tarihi tekerrür ettirdi. Geçen sene bu maça katılmış olmamın senin umurunda olmadığını söyledin. Fakat sen aptal takımını bir arada tutmaya çalışırken, ben çantaya uzanıyordum. Eğer birazcık aklın olsaydı bunun bir avantaj olduğunu bilirdin. Nexus'dan sıra gelseydi, belki sen de geçen sene bu avantaja sahip olurdun. Nexus süvarilerine karşı çok hatalar yaptın. Eğer şah hamle yapmazsa, tebâsı da peşinden gelmez. Sen her şeyi hazır bekleyen bir lider'din. Yanındaki süvariler o kadar saftı ki onları kullanarak başarılar elde ediyordun. Şimdiye kadar elde ettiğin başarılarında sebebi bu. Artık Nexus formalitesine sahip değilsin sen. Bu maçı kazanmakta senin için imkansız haline geliyor. Bu yüzden bana oradan söylenmeyi kes. Yapamayacağın şeyleri kesin gibi göstererek dikkatleri kendine çekmeyi çalışıyorsun. Bu maçta dikkatin senin üzerinde olması bile bir dezavantaj aslında. Yerinde olsam böyle bir şey yapmazdım. Aslında ben senin yerinde olsam bu maça bile katılmazdım. Neden insan, süvarileri olmadan yenileceğini bildiği bir maça katılır ki? Bir de bana deri ceketliler diyorsun. Ben senin gibi, bir ittifak kuracak hataya düşer miyim? Bu kazandıklarımın hepsini kendi başıma elde ettim ben. Bir ittifak kurmam, onların yardımına muhtaç kalmamı sağlardı. Aynı senin durumuna düşerdim. Eğer böyle bir şeyde olsaydı ismi deri ceketliler gibi bir şey de olmazdı. Aslında ben zaten bir ittifakım. Bu benimle birlikte iki kişiden oluşan bir ittifak. Senin bunu anlaman uzun süreceği için sana düşünme zamanı tanıyorum. Ben dik bakışlar ile amacımda yürüyorum. Her geçen dakikada beni çantaya daha çok yaklaştırıyorsunuz. Sizi bir merdiven olarak kullanıyorum, ve sizin üstünüzden tırmanıyorum. Gerçek anlamda bir merdivene ihtiyacım yok. Siz zaten benim için bir merdivensiniz. Söylediğiniz aptalca şeyler üstünüzden bir basamak daha çıkmamı sağlıyor. Bunu en çok da Edge yapıyor. Benim Kıtalararası başarıma laf ediyorsun. Fakat ben senin başarılar listende, öyle bir başarı görmüyorum? İlerleyen yaşınla birlikte de muhtemelen göremeyeceğim. Bunu bildiğin için ancak elde edemeyeceğin şeye laf atmak ile yetiniyorsun. Sadece sen değil buradaki herkes elde edemeyeceği çanta için yapıyor bunu. Edge benim Cody'den hayatımın dayağını yediğimi söyledi. Senin o maçı izlediğin bile şüpheli. Ben Cody ve Randy Orton'ı üst üste dizmiş zafere gidiyordum. Cody'nin varisleri maça gelerek bana engel oldular. Sen de bunu Cody'nin bana dayak atması olarak mı tanımlıyorsun? Bunu gerçekten yapıyor musun? AJ Styles olayına gelecek olursam. O maçta tuş olan bile ben değildim. Ve o maçtan önce ben kemerimi uzun bir süre korumuştum. Bunları bilmeden atıp tutuyorsun. Çünkü bu konuda seni yaralayabileceğim bir şey olmadığını biliyorsun. Buraya yeni gelmenden kaynaklanıyor bu. Böyle birisi çantayı kazanmayı bekliyor bir de. Bunu bekliyor olman bile ironik bir şey. Beklentilerini karşılamayacağı çok açık. Bu yüzden buraya yeni damlamış sen, kazanmayı aklından bile geçirme. Jenerasyon değişti artık, senin zamanında olduğu gibi işler yürümüyor. Sen bu yeni jenerasyona ise ayak uyduramıyorsun. Bu senin sorunun değil, bu senin zamanının geçmesinden kaynaklanıyor. Sen artık tarihi geçmiş bir tüketim gibisin. Bu insanlar içinde böyle bu. İnsanlar nasıl tarihi geçmiş bir şeyi çöpe atıyorlarsa, seni de çöp misali atıyorlar artık. Ben Cumartesi günü Money In The Bank'i kazanacağım, ve insanlara yeni bir jenerasyonun şirketin tepesine çıkmayı göstereceğim. O çantayı kusursuz kullanacak bir zekaya sahibim. Çantanın benim elime geçmesi, bir anda şirketin en iyisi olmam anlamına gelir. Yapacağım şey tam olarak da bu. Sürekli orta düzey başarılardan sıkıldım usandım. Çanta olmadan da yapabileceklerimi gösterdim. Sonucunda dış etkenler hep beni bundan alıkoydu. Ancak artık yapamayacaklar. Çünkü tepemizde duran bu çantayı kullanacağım. Ve öyle bir zamanda kullanacağım ki bunu göreceksiniz.

Finn Balor, Chris'e dönerek konuşmasına devam ediyor.

Finn Balor: Aranızda sizden daha aptalları da varmış demek. Kendisi bize bunun farkında olmayı sağladı. Chris, o kadar yoklukta biri ki, benim kızsal cinsel organım olduğunu sanıyor. Öyle bir yokluk seviyesi ki bu, erkekleri kızsal cinsel organa sahip olarak görüyor. Chris'in buraya gelme niyeti anlaşıldı. Ben LGBT desteklerken senin gibi azgın herifleri desteklemiyorum, sen bunu çok yanlış anlamışsın. Senin her tavırların neden ergenliğe yeni girmiş kadınlardan farksız? Bence asıl adet kanı döken sensin. Kim bilir nereye sakladın o kanlı pedleri. Size soruyorum, "intiharın kendisi" gibi aptalca bir şey söyleyen birini ben nasıl ciddiye alabilirim? Chris buraya ne denli şeyler izledi de geldi şüphesiz. Bir ergen bile söylemiyordur onun bu söylediklerini. Durumun ne kadar vahim olduğunu siz düşünün artık. Destek uğruna benim cinsel eğilimimi bile değiştirebileceğimi söyledin. Ben senin gibi cinsellik için yanıp tutuşuyor muyum ki bunu değişime götüreyim. Sence, bana destek gelip gelmemesini önemsiyor muyum? İnsanlar özgür iradeye sahip. Destekleyip desteklememek arasında bir karara varabilecek iradeye de sahipler. Fakat insan en iyi olanın yanında olur. Destek geliyor olmamasına da şaşırmamalı. Sen de bunu biliyorsun ve kabullenemeyip aptalca olmayan nedenlere bağlıyorsun. Eğer bana destek geliyorsa bir şeyler başardığım için geliyordur. Gram aklına ne desem bunu anlamayacak. Öldürmekten bahseden birine ne anlatabilirsin ki zaten. Bir de hala ironiye devam edip öldürmekten bahsediyor. Artık bu ironilere son ver, başlarda komikti fakat fazla yapınca bir süre sonra komikliği gidiyor. Sen burayı 13. cuma falan mı sanıyorsun? Biz şu an güreş ringinde bulunuyoruz. Seri katil olmak istiyorsan doğru yeri seçmelisin. Senden o bile olmaz. Güreşte göz kanattığın yetiyor bile. Ben sana Cumartesi gününden sonra başka sektörler önereceğim. Hepsi sana uyan sektörlerden oluşuyor. Ha birde Cumartesi gecesi bizim bedenimizi Parka'nın yanına gömecekmişsin, yaparsan bana da haber ver. Ama sen şimdi Tanrıların masasındaki destenin en etkili kartısın. Tanrılar, kart oyunu oynuyormuş hiç haberim yok. Bu kadar gerçek dışı yaklaşım sergileyen ve ergen tavırlarına son veremeyen biri bana çanta'dan bahsetmesin bile. İlla bir tanrı arıyorsan kendine, senin tanrın benim. Tanrıyım demiyorum bakın, Chris'in tanrısıyım diyorum. Beni tanrısı olarak görebilecek kainatta üstünlüğe sahibim. Bu Cumartesi o çantayı aldığımda bana itaat edeceksin. Söylediğin gibi masamdaki destenin en iyi kartı, fakat o sen değilsin. Desteden kartları çeken kişi benim. Ve elime gelen en etkili kartı Cumartesi günü göreceksin. Hepinize karşı elimde ne varsa kullanıp sizi aşacağım. Öyle olsun, umudunuzu kıracağım. Evet bundan böyle, şu andan itibaren, Money In The Bank benim avuçlarımda. Şimdi... benimle birlikte ebediyen acı çekin.
imza

Alt 15-01-2020, 22:39   #7
Banned

Konular: 282
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Jon Moxley: Saçmalamayı kes düdük.

Bıkmış bir ifadeyle Finn'e baktı.

Jon Moxley: Yapamayacağınız vaatlerin altına giriyorsunuz. Evet, Finn 'altına yatmak' konusunda tecrübeli olabilir ama Edge, Brookes, Wade...

Diğer isimlere teker teker baktı.

Jon Moxley: Yoksa siz de mi, ha? Bakın beyler, burada tam olarak neyi kanıtlamaya çalışıyoruz, anlamadım? Önümüzdeki çanta maçını kimin kazanacağını şimdiden mi belirlemeye çalışıyorsunuz? Ooo, bu tam bir andaval hareketi. Sizin geçmişte kendi aralarınızda neler yaşadığınızı bilmiyorum. Buna ihtiyacım da yok. Wade ve Finn, ikiniz aranızda daha önce neler yaşadınız? Veya Edge ve Brookes... Veya Brookes ve Finn... İnanın umurumda değil. S*KİMDE BİLE DEĞİL, ANLIYOR MUSUNUZ? Fakat, eğer aranızda hiçbir şey yaşamadıysanız gelip burada birbirinize karşı ahkam kesmeniz tam bir ikiyüzlülük. Evet, eğer demin bunu yapan varsa o tam bir g*tverendir. Hadi ama, gerizekalı taklidi yapmayı kesin. Edge, bana bak.

Edge'e yaklaştı.

Jon Moxley: Seninle daha önce kaç kere karşılaştık, ha? İki, üç? Kötü bir geçmişimiz yok, değil mi? Farkında olmadan seni çılgına çevirecek bir pot kırmadım daha önce?

Edge'in reaksiyon vermesi için bekledi ama Edge'den herhangi bir ipucu gelmedi

Jon Moxley: O halde neden birbirimize karşı nefret besliyormuşuz gibi davranalım? Yaptığınız şey tam olarak bu. Benim kimseyle derdim yok. SENİNLE DE YOK! SENİNLE DE YOK! SENİNLE VE SENİNLE DE! HİÇBİRİNİZLE DERDİM YOK! TEK DERDİM O GECE O LANET OLASI ÇANTAYI ALANA KADAR SİZE PANDİK ATMAK! KİM OLDUĞUNUZ, NİYE BURADA OLDUĞUNUZ UMURUMDA DEĞİL, ANLIYOR MUSUNUZ? SENİN KİM OLDUĞUNU DAHİ BİLMİYORDUM. GEÇEN HAFTA İSMİNİ İLK DEFA DUYDUM, BROOKES. BİR ARKA ALAN GÖREVLİSİNDEN. KAÇIK BİR ERKEK FAHİŞEYMİŞSİN.

Wade'e döndü.

Jon Moxley: SEN ZATEN PAÇANDAKİ BOKLARDAN KURTULMAYA ÇALIŞIYORSUN. VE SEN DE...

Edge'e döndü.

Jon Moxley: EMEKLİLİK HAYATINI BOL SEKS SANDIN AMA PHOENIX DOMALMAYI BİLMEYİNCE GÜREŞ SEVGİN AĞIR BASTI.

Edge Mox'un üzerine yürüdü ama Mox başka tarafa yönelince uzamadı.

Jon Moxley: HEPİNİZE DAİR KÜÇÜK DE OLSA BİR FİKRİM VAR VE BU KADAR YETER! OYUN OYNAMAYA GELMEDİM. HELE HELE O**SPU KARILAR GİBİ DEDİKODU YAPMAYA HİÇ NİYETİM YOK! SİZİ BURAYA ÇAĞIRMAMIN SEBEBİ BİZİ HİÇBİR YERE GÖTÜREMEYECEK BOKTAN TARTIŞMALARA GİRMEK DEĞİL. KESİNLİKLE BU DEĞİL! BİR ŞEYİ UNUTUYORSUNUZ GERİZEKALILAR. HER ZAMAN BİR ŞEYİ UNUTUYORSUNUZ... ŞU AN BURADA SAHİBİ OLMAK İSTEYECEĞİNİZ BİR ŞEY VAR.

Hardcore Championship'i belinden söktü ve havaya kaldırdı.

Jon Moxley: Kuralların bile tetiklediği bir hedefe ulaşma şansım olmasına rağmen karılar gibi öylece yatıyor olsaydım, işe yaramayan t**şağımı kesip çöpe atar aklımda soru işareti bırakmazdım. 5 erkek... Tam 5 tane erkek ringe kadar gelmiş neyin pazarlığını yapıyoruz, ha? MONEY IN THE BANK'TE KAFAMIZDA SANDALYE PARÇALAMAYACAK MIYIZ? NE BU MEDENİYET? HA, DAHA NE GÜNE DURUYORSUNUZ? HADİ G*TÜ YİYEN BUNU BENDEN ALSIN. HADİ, BEKLİYORUM. G*TÜ YİYEN BUNU BENDEN ALIR!

Mox kemeri ringe serip ellerini iki yana açtı.
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-01-2020, 22:57   #8
Rhythm and Poetry

Nereden: Subliminal Atrocity
Konular: 189
RPG Karakteri: Will Ospreay
Rep Derecesi: ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Chris Brookes yüzünü Moxley'e dönüyor ve şunları söylüyor:

Chris ''ITA'' Brookes: Cumartesi gecesi senden alacağım şeyler sadece bu kemerle sınırlı kalmayacak, buna emin ol Moxley. Senin önce kariyerini bitireceğim, sonra da... Hayatını.

Chris Brookes, bu noktada yüzünü Finn Balor'a çeviriyor ve ağzından şu sözler dökülüyor:

Chris ''ITA'' Brookes: Finn, söylediğim her şeyin yüzde yüz gerçeklik payının olmasına gerek yok. Bazı şeyler gayet de benzetme ve çeşitli söz sanatları ile daha güzel anlatılır ama senin gibi aptallar bunu anlayacak akılın yarısına bile erişemediği için düzgünce konuşamaz. Evet senin cinsiyetinin erkek olduğunun, vücudunun önünde birkaç santimlik bir çıkıntının olduğunu biliyorum. Hepimiz biliyoruz. Ama ben senin fırsatın olsaydı o parçadan da kurtulacağından bahsettim, tabii ki sen olayları kendine göre yorumladın ve bir şekilde haklı çıkmaya çalıştın. İntiharın kendisi diye bir tabir kullandım evet, ama bunu garipsemeni de anlayabiliyorum. Neticesinde daha önce görülmemiş bir varlık konumundayım şu an tam olarak, bu yüzden bunların hepsini yalanlamayı özellikle bu kadar da kolayken yapmaman tuhaf olurdu. Belki de karşımdaki beş isim arasında en fazla düşünenleri sensin, ama ne yazık ki hiçbir işe yaramıyor fikirlerin. Ben burayı 13. cuma zannetmiyorum, ama sen hakkımda hiçbir şey bilmiyorken azmış konumunda olduğumu söyleyebilecek kadar geri zekalı isen Money In The Bank şovu senin 13. cumartesin olur. Ve nedensizce Tanrıların masasındaki en etkili kart olmam ile ilgili yaptığım bir benzetme bu kadar zoruna gitmiş. Tanrıların masası onların silahlarını çarpıştırdıkları yer, kendi aralarında. Çünkü Tanrılar zannetiğinizin aksine Dünyanız için fazla çaba sarf etmiyorlar. Yarattılar ve gittiler. Artık kendi işlerine bakıyorlar. Ben o çarpışan silahlar içerisinde en nitelikli olanının gönderildiği bedenim, onun misyonu benimle ilgili. Ama sen beni ergen gördüğün sürece bunları anlayamazsın zaten. Ama bak bir cümlen gerçekten çok doğru, ''Öldürmekten bahseden birine ne anlatabilirsin ki zaten?''. Doğru, hiçbir şey anlatamazsın. Ama bunun sebebi onun düşünemeyecek kadar sorunlu olması değildir, bir kişi öldürmeye karar vermişse ya çok dolmuştur ya da alınacak bir intikamı vardır. Ben ikisini birden yaşıyorum. Bu yüzden de gözümü kararttım. Öldürmekten kimse alıkoyamaz beni. Birde seni Tanrı olarak görebileceğimi söylemiştin değil mi? Kelime ve heceleri yorumlama konusunda kainattaki en beceriksiz kişi olmak Tanrısal bir özellik değil, bunu daha iyi anladığında benden başka şeyler duyarsın.

Chris Brookes bu noktada ringin tam ortasına geliyor ve yukarı bakarak şunları söylüyor:

Chris ''ITA'' Brookes: Gözümü karartmış olduğumu söylemiştim, bu saatten sonra planladığım hiçbir şeyden beni kimse geri döndüremez. O yüzden pes etmek üzerine kurulu son mesajlarınızı verin ve ringi terk edin. Çünkü bu savaşı vermek isteyip istemediğiniz ile ilgili yeterince düşünmediğinize eminim, düşünmüş olsaydınız bu ringi benimle paylaşmaya cesaret edemezdiniz.

Chris Brookes bunları söyledikten sonra ringin içindeki herkes ile teker teker göz göze geliyor...
imza

RPG:

Will Ospreay

Başarılar:

1x GWA Oceans Champion

RPG Mazi

Karakter: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: 1x GWA Champion
1x GWA Oceans Champion
1x GWA Tag Team Champion
1x Mr. Money In The Bank
1x Breakout Star of the Year (Slammy Awards)
2nd Triple Crown Champ In GWA History

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-01-2020, 16:53   #9
Loup À Crinière

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 688
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
Rep Derecesi: The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Wade Barrett: Bla bla bla blaa... Chris sen gerçekten ciddi olduğunu mu düşünüyorsun? Hadi ama burada bir avuç adam dilinin döndüğünce bir şeyleri tartışıyor ve sana şunu garanti edebilirim ki kurduğun bu narsisist cümleler burada ki kimsenin ilgisini çekmiyor eminim ki Finn Balor'un varlığının olduğu yada olmadığı ön çıkıntısı bile burada daha heyecan uyandiriyordur. Sana bir takım önerilerim var Chris, Bray Wyatt ve cemaatine katılmaya ne dersin ha? Eminim ki orada daha fazla satacaksındır. Pazarlama kısmını bitirdiysek istatistik kısmına geçmek istiyorum, Finn Balor üniversitede ne ile meşgul oldun bir fikrim yok ama istatistik olmadığı kesin eğer yanılıyor olsaydım benim geçen sene bu zamanlar CM Punk'un kıçını tekmeliyor olmamdan bir haber olmazdın ne o çocukluğumuza kadar inip yaptığımız her şeyi anlatacak mıyız? Öyle yaptım böyle soktum hadi ama ne kadar da merak uyandırıcı insanlar Finn Balor'un geçmişte neler yaptığı ile zerre ilgilenmiyor burada. Sen hiçbir bok bilmiyorsun Finn ve bu sadece senin sorunun degil hepinizin sorunu sizler hiçbir şey bilmiyorsunuz sizler beni bilmiyorsunuz sizler Wade Barrett'i bilmiyorsunuz sizler Ketill Flatnose'u izlediğiniz kadar beni bir kere bile izlememissiniz sizler beni eğer tanıyor olsaydınız Nexus ve Wade Barrett arasında ki bağida biliyor olur ve böylece yorumlamazdıniz sizin o küçük beyinlerinizin yorumlama kabiliyeti gerçekten böyle mi has*ktirin be! Sizlere sadece gülüyorum hey sen (Mox'a döner) zirve yapmış testesteronunu daha da arttırmak için p*rno izlemeye vakit harcadığın kadar beni izleseydin böyle konuşup da kendinizi küçük düşürmezdiniz. Ne yazik ki artık geçmişi konuşmayı bıraktım eğer ki bu böyle olmasaydı şu an burada değilde Adam Cole ve John Cena'nın karşısında olurdum bakın onlara onlar hala.geçmişte kaldı işte beni onlardan ayıran milyon tane farktan sadece bir tanesi ben ise önüme bakıyorum kulaklarımı tıkadim ve kimseyi dinlemiyorum size ve bu acizane düşüncelerinize sadece gülüyorum çünkü size değer gördüğünüz cevabı Cumartesi gecesi bu merdivenin en tepesinden vereceğim işte o zaman o küçük beyinleriniz Wade Barrett'i idrak edebilecek işte o zaman Wade Barrett'i tanımak zorunda kalacaksınız beni tanımaya hevesli misiniz ha? Şimdi hemen burada bi ön gösterime ne dersin Finn?

Finn Balor'a doğru yönelir ama bir ses onu durdurur.
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
Longest World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Hardcore Champion(3Time/21Days)
Tag Team of the Year (w/Nexus)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-01-2020, 17:30   #10
Night God

Finn Balor, yaslandığı ring köşesinden doğrulup konuşmaya başlar.

Finn Balor: Geçmişini bilmeyen, geleceğine yön veremez. Beni tanımayan bir insana, Finn Balor kim diye sorduğunda yapacağı ilk şey geçmişimi araştırmak olacaktır. Bu nedenden ötürü bile benim geçmişte neler yaptığım insanları ilgilendiriyor. Senin geçmişine gelecek olursam, ben zaten seni çok iyi tanıyorum. Sen Nexus'ın gaddar lideri değil misin? Tek başına hiç bir anlam ifade etmeyen, bok herif. Şu anda bile Nexus olmadan burada duruyor olman alışılmışın dışında bir şey. Bir de geçmişi bıraktığını, Nexus üyelerinin geçmişte kaldığını söylüyorsun. Nexus üyelerinin karşısında olmamanın tek bir sebebi var, onlar orta düzey bir başarıyı kovalıyorlar. Sense gözünü yükseğe dikmiş kapalı olan bir yolda yürüyorsun. Eğer bugünlerde John Cena ve Adam Cole bundan daha önemli bir başarı için savaşıyor olsalardı sen hiç durur muydun? Senin için önemli olan aradaki meseleden çok, başarının seviyesi. Bunu biliyorum çünkü o ikisinin ulaşmaya çalıştığı başarıyı daha önce iki kez kazandım. Senin için Nexus, seni başarılara götüren kuklaları ifade ediyordu. O Nexus üyelerini işin bitince attın. Fakat onlar saf oldukları için senden intikam almıyorlar. Nexus üyelerini de seçerken planın buydu değil mi? Bu yüzden üyelerin saf olmasına şart koşuyordun. Senin burada olman yerine bu iki eski Nexus üyelerinin karşısında olman gerekiyordu. Bu bir şeyi değiştirmeyecek, başarının kokusunu alan sen havanı alacaksın. Senin Nexus ile aranda bağ falan da yok. Bu tamamen senin çıkarın için kurulmuş bir birlikti. Ancak çıkar bağı olabilir senin Nexus ile aranda. Fakat ben Wade, benimle aranda bir bağ oluşacak. Seni çantadan ederek aramızdaki bu bağı oluşturacağım. Sadece seni değil buradaki herkese bunu yaparak bu bağı güçlendireceğim. Senin anlayacağın, benim bu çantayı kazanmam aramızdaki kuvvetli bir bağın başlangıcı olacak. Seni Nexus'ı kullandığın gibi kullanırdım fakat bunun için yeteri vaktim yok. Bir an önce çantayı almayı planlıyorum. Yeterince bekledim bile, seninle uğraşarak daha fazla vakit kaybedemem. Belki de seni hiç izlememin sebeplerinden biri de budur. Rezaletsin, neden seni izleyelim ki? Kimse rezalet birini izleyerek vaktini kaybetmek istemez. Ama senin iyi bir yanın var. Seni hiç izlemeyen insanlara bile, yaptığın rezillikler ile kendini izletmiş kadar oluyorsun. Bu bile onlara yetiyorken seni izleseler neler hissederler düşünemiyorum bile. Dur sana söyleyeyim, gözlerinden bir anda kanlar fışkırıverir. İşte seni izlemenin yan etkisi bunlardır. Bu yüzden insanlara uyarım senden uzak dursunlar. Fakat ben o çantayı alarak insanlara yeni bir seyir zevki başlatacağım.

Finn Balor, dönüp Chris'e doğru konuşmasına devam ediyor..

Finn Balor: Söylediklerinde gerçeklik payı olmasına hiç olmadığı kadar gerek var. Yaptığın aptal aptal benzetmeler ile kimse söylediklerini ciddiye almıyor. Yapılan benzetmeli bir konuşma gerçek olacağı mümkün olmadığından, yalnızca konuşma sanatından ibaret olur. Tıpkı "vücudumdaki çıkıntıdan kurtulmak isteyeceğimi" söylediğin gibi. O çıkıntıdan tek bir şekilde kurtulmak isterdim. Sonsuza dek, senin geri kalan hayatında onu içinde taşırsan. Senin bunun için yerin olmadığından böyle bir şey olamaz. Bu yüzden çıkıntı ben de kalıyor. Daha önce hiç görülmemiş bir varlık olduğun doğru. Aptallık konusunda ben bile daha önce böylesini görmedim. Aptal konuşmana yaptığın benzetmenin benim zoruma gitmiş olduğunu söyleyerek devam ettin. Görmüyor musun? Konuşmalarına bir yenisini ekledikçe yerin dibine batıyorsun. Sen Tanrıyı ne sanıyorsun? Önce Tanrının varlığını sorgula, sonra sıra onların kart oyunu oynayıp oynamamasına gelsin. Dediğin gibi, "Tanrının gönderdiği en nitelikli beden sensen" Tanrının gücünden şüphe ederim. Tanrının gönderdiği adama bir bakın, bedeninin iğrençliği dış görünüşünden anlaşılıyor. Tanrının, bu iki özelliğini mükemmel düzeyde yapmaya gücü yetmemiş galiba, böylesine çirkin bir şeyi göndermiş. Demek gözümüzde büyüttüğümüz Tanrı, senin mantığına göre o kadar üstün bir varlık değil. Belki de hiç var olmamıştır bile. Bu söylediğin onca şeyden daha mantıklı görünüyor. Tanrının senin gibi acınası bir varlığı hiç yaratmayacağına göre, Tanrı diye bir şeyin hiç var olmaması daha inandırıcı bir gerçek. "'Öldürmekten bahseden birine ne anlatabilirsin ki zaten?'' Konusuna gelecek olursam. Orada, bu kadar düşünemeyecek kadar aptal olan birine bir şey anlatmanın boşa olacağından bahsetmiştim. Sense bu ergen tavırlarına son veremediğinden yine bu aptalca söylemini devam ettirdin. Her bir ergen çocuğun düşüncelerinde vardır öldürmek. Sonra ben bunu sana söylediğimde kabullenemiyorsun. Her şey gün gibi ortada. Beni ise Tanrı olarak görebileceğin çok açık. Çünkü sen varlığından bile şüphe edilen Tanrı'yı böyle anlatıyorsan, beni Tanrı olarak görmen anormal olmaz. O bildiğin Tanrı'dan ben daha gerçekçi bir Tanrı olurum. En azından benim varlığım bir gerçek. Sık bu yüzden sana sorgulayacak bir şey bile düşmüyor, daha ne ister bir insan. Şunu da kafana sok, 13. Cumartesi diye bir şey yok. Bize yeni yeni şeyler üretmeye çalışıyorsun. Bunların hepsi bana karşı siteminden kaynaklanıyor, bunlar senin sitemin. Bana göre neredeyse Moxley ile aynısınız. Tek farkı Moxley senin söylediklerini uyguluyor. Hanginiz hanginizi taklit ediyor bilinmez. Fakat ikinizin de birer aptal olduğu biliniyor. Bense akıllı olanım. Bu aklımı bu Cumartesi maçı kazanmak için kullanacağım. İzlediğim her bir planlamalar beni galibiyete götürecek. Her biriniz bana merdivenin aşağısından baka kalacaksınız. Aslında biliyor musunuz? Bu merdiven basamakları benim şirketteki günlerimi anlatıyor. 1 yıl boyunca ben bu merdiven basamaklarını tırmandım ve tırmanmaya da devam ediyorum. Artık son basamağa geldim. Bu Cumartesi çantaya ulaşıp onu kazanarak bu merdiveni tamamlayacağım. Ben çantayı kullanarak en tepeye çıkacak olan bir kuşağım.

Finn Balor: Geriye bu Cumartesi gününü beklemek kalıyor. İstediğim zaman, istediğim yerde kullanabileceğim bir formaliteye sahip olacağım. Benim en başından beri istediğim şeyde buydu. Bunu elde etmek için hiç birinize merhamet etmeyeceğim. Vicdanım benim için bir engel haline gelirse, onu sileceğim. İlerlemek için başka seçeneğim yok.
imza

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil